Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Kérdés, hogy mit is akarunk Woodson-al?

CB nem lesz, az elég tiszta sor, de S-ben ha nem szorítja ki valamelyik kezdőt, akkor tényleg legyen olcsó, inkább Clady-re kéne a pénz, mint egy backup S-re... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
:cool:
Webstert 2014-re húztuk, meg azutánra, 😛. Woddson jöhet kicsit drágábbért is, van még hely a sapka alatt, s nagy upgrade lenne még ilyen idősen is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Woodson jön hozzánk holnap...

Hogy ő hogy jön a Webster-el komplikált képbe, azt nem tudom, de ha olcsó, akkor jöhet... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként én is egyre inkább azt érzem, hogy kezd túl nagy lenni az elvárás, vagyis inkább úgy mondanám, hogy túl sok. Tavaly PM érkezése meg a sérülése miatt sokat nem vártak tőlünk, de most már májusban a SB-ba várnak minket, csak nehogy sok legyen...StormST
Az SB-be várt csapatok az esetek többségében végül nem jutnak oda, szóval bőven megvan az ok az aggodalomra. De ezzel együtt is, jelenleg reálisan nézve valóban az AFC első számú csapatának tűnik a Denver. Babonából megpróbálhatjuk direkt lejjebb értékelni a csapatot, de nincs értelme, a legtöbb elemző úgy is ide rakja a Broncost. 😉 Ez van, ezzel kell együtt élni. Akárhogy is, mégiscsak jobb eséllyel és reménnyel nekivágni, mint remény nélkül várni a szezont.peterk2005
Jobb PO esélyes csapatként menni a szezonba, mint SB esélyesként, az előbbi egy reális cél lehet, ahonnan még van feljebb, az utóbbinál csak pofára esni lehet...

Erre a jó példa a '97-'98-as Broncos SB győzelem utáni érzelmek a csapatnál, az elsőnél totális eufória volt, az utóbbinál egy hatalmas megkönnyebbült sóhaj, mivel a SB esélyesség hatalmas teher volt és az ellenfeleknél sokkal jobban féltek a csalódástól. Akkor sikerült elkerülni a csalódást, de ez a ritkábbik eset, ezért lenne jobb inkább a földön maradni és én meg is próbálok... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Volt még egy rekord, ami kicsit el is sikkadt, pedig komoly rekord volt, és nem is csak csapat rekord. A merger óta a Broncos szerezte a legtöbb pontot és érte el a legnagyobb pontkülönbséget a második félidőben tavaly.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Előbb-utóbb minden rekord a múlté lesz. Tavaly a pontkülöngség már be is lett állítva (+192), most az 501-en a sor. De ha meg is dől, mégha 100 ponttal is, az én szememben akkor se értékelődik le az a teljesítmény.
Már csak önmagában is 500+ pont, MVP cím, SB Champ. Az a szezon nem lehetett volna jobb, arról nem is beszélve, hogy kifejezetten látványos O-t nyomtunk ráadásul egy csomó hátsó körös vagy draftolatlan, vagy máshonnan "kikukázott" játékossal.Black_Adder
A 2000+ futott yard-ot kihagytad... 😊

Persze, hogy nem értékeli le azt a szezont ha ez a mostani jobb lesz, ez csak szentimentális dolog nálam, ennyi... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Előbb-utóbb minden rekord a múlté lesz. Tavaly a pontkülöngség már be is lett állítva (+192), most az 501-en a sor. De ha meg is dől, mégha 100 ponttal is, az én szememben akkor se értékelődik le az a teljesítmény.
Már csak önmagában is 500+ pont, MVP cím, SB Champ. Az a szezon nem lehetett volna jobb, arról nem is beszélve, hogy kifejezetten látványos O-t nyomtunk ráadásul egy csomó hátsó körös vagy draftolatlan, vagy máshonnan "kikukázott" játékossal.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként én is egyre inkább azt érzem, hogy kezd túl nagy lenni az elvárás, vagyis inkább úgy mondanám, hogy túl sok. Tavaly PM érkezése meg a sérülése miatt sokat nem vártak tőlünk, de most már májusban a SB-ba várnak minket, csak nehogy sok legyen...StormST
Az SB-be várt csapatok az esetek többségében végül nem jutnak oda, szóval bőven megvan az ok az aggodalomra. De ezzel együtt is, jelenleg reálisan nézve valóban az AFC első számú csapatának tűnik a Denver. Babonából megpróbálhatjuk direkt lejjebb értékelni a csapatot, de nincs értelme, a legtöbb elemző úgy is ide rakja a Broncost. 😉 Ez van, ezzel kell együtt élni. Akárhogy is, mégiscsak jobb eséllyel és reménnyel nekivágni, mint remény nélkül várni a szezont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a '98-as 501-es rekord értékben csak akkor dőlne meg, ha legalább 550-et szerezne a csapat, figyelembe véve a játék nagymértékű megváltozását, és az átlagpontszám-emelkedést. Az 550 pedig azért necces, mert sem Manning sem Fox nem az a típus, aki megnyert meccseken, garbage time-ban is végig nyomja a pedált. Emiatt idény szinten 40-50 pont simán benne maradhat a csapatban.

u.i.: Első olvasatra egyébként félrértettem Adder 500+ -át. 😊 Azt hittem mérlegről beszél, és csak néztem mint a moziban, hogy hogy lehet azzal optimista. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként én is egyre inkább azt érzem, hogy kezd túl nagy lenni az elvárás, vagyis inkább úgy mondanám, hogy túl sok. Tavaly PM érkezése meg a sérülése miatt sokat nem vártak tőlünk, de most már májusban a SB-ba várnak minket, csak nehogy sok legyen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Az eddigi Broncos rekord 501 volt, tavaly 481-et értünk el. Ha nem lesz komoly sérülés a kezdők között, akkor illene megdönteni, bár nekem az a '98-as Broncos, amelyik a rekordot tartja, közelebb áll a szívemhez, így ha övék marad a rekord akkor se fakadok sírva... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Sérülésekre itt-ott érzékeny lehet, de ha azok elmaradnak, akkor 500+ szezont várok.
Pedig általában inkább alul szeretem becsülni a csapatot, de már tavaly is majdnem összejött, azóta csatlakozott Welker és Vasquez sőt, akár Ball is jelentős szerephez juthat... Emellett én nagyon nagy jelentőséget tulajdonítok Gibbs visszatértének is...

A védelmet meg továbbra se tartom gyengébbnek, SS tavaly is Adams volt, MLB tavaly se volt jobb, egyedül az RDE ahová frissen odathetünk egy kérdőjelet. Mert hiába olcsó, ha rosszabb lesz, mint Doom, akkor a védelem is rosszabb lesz, de nem szaladok elébe a dolgoknak.

Sosem volt még ekkora a szezon előtt elvárásom a csapat felé, pont emiatt félek is egy kicsit... Underdogként a surranópályán könnyebb, mint team to beatként...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nos, hogy lassan végére érsz az #O elemzésének - a háramaradt egységek elemzését megelőlegezve - azt kell mondjam, hogy ha mindenki hozza a tőle elvárhatót, akkor ez egy szinte gyenge pont nélküli, baromi erős offense lesz. Simán benne van az is, hogy a következő év legponterősebb offense lesz az idény végére.

Ha figyelembe veszem, hogy a defense is minimum a liga jobbik felébe tartozik - még Doom távoztával is -, a személyi feltételek adottak akármire. Egyáltalán nem túlzás az SB mint célkitűzés. Persze, ez általában nem jelent semmit a PO egymeccses jellege miatt, de az majdnem biztos, hogy egy sok jó meccsel és győzelmekkel teli idényt láthatunk Denverben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Garland-ról van egy cikk a Broncos honlapján, állítólag már tavaly az edzéseken is beállt néha OG-ba és ezért gondolják úgy Magazu-ék, hogy jó lehet. A fő ok, amit felhoztak mellette (a nyilvánvaló fizikálisa pluszok mellett) az volt, hogy okos, így a támadófalban kapott assignment-eket kicsi eséllyel fogja elrontani... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Posztelemző rovat

OG

Zane Beadles
kor: 26
tapasztalat: 3év

Meglehetősen gyengén kezdte profi pályafutását, de nem is volt könnyű helyzetben. Amikor jött, a csapat szétverése volt folyamatban, nem az építése, ezzel kevés rookie birkózik meg hibátlanul. Aztán 1 év szenvedés Tebow előtt, ami az OL-t lehetetlenül nehéz helyzetbe állította. Úgy kellett blokkolni a futáshoz, hogy 11 ember volt a boxban, a passrusht pedig hosszú másodpercekig kellett volna fogni, arról nem is beszélve, hogy menet közben váltottunk jobb kezes QB-ról balkezesre. Aztán tavaly, mondhatni jutalmul megkapta az egyik leghálásabb feladatot, PM érkeztével. Hirtelen mindenki a passzra figyel, nem a futásra, és a passrusht se kell annyi ideig megállítani. Csapatszinten mindkettő felfogás működhet, de az OL-nek egyértelmű melyik a könnyebb, s ez Beadles-szön látszik legjobban. Ég és föld a 2011-es és 2012-es szereplése. Kevés szabálytalanság, erő, méret, sebesség megfelelő kombinációja. Kérdés, hogy Oswi előtt is ennyire jó lenne-e, de jelenleg nem kérdés, hogy szerződése lejártával meg kell tartani.

Louis Vasquez
kor: 26
tapasztalat: 4év

Az egyik legjobb igazolásunk. Futáshoz és passzhoz egyaránt hasznára lehet a csapatnak, képességei alapján illik a támadó sorba. OF-fel karöltve nagyon erős lehet a fal jobb oldala. Sokat keres, de sokat is várok tőle, én egyébként is is szeretem az erős falat...

Chris Kuper
kor: 30
tapasztalat: 7év

Éveken keresztül volt megbízható tagja az egyébként megbízhatatlan OL-nek, sajnos a közelmúlt sérülései úgy tűnik maradandó nyomot hagytak rajta. Vasquez érkeztével alighanem elveszti kezdő pozícióját, s magas fizetése miatt az állása sincs biztonságban... Elvesztése nehéz lenne szurkoló szemmel, de racionális csapatvezetés szempontjából. Kicsit reménykedek benne, hogy ha máshogy nem is, paycut után marad, vagy miután cutoltuk megpróbáljuk visszaigazolni kevesebb pénzért...

Ben Garland
kor: 25
tapasztalat: 1év

Egyik személyes kedvencem. A légierő védőfalembere katonai szolgálat teljesítése után próbál másik álmát is valóraváltani, és NFL játékos lenni. Tavaly érhető súlyhiánnyal küzdött, ezért csak PS-re került, idén eséllyel pályázik a rosterre. Érdekes, hogy nem DT-ként, hanem OG-ként, de mintha tavaly is lett volna róla szó, hogy itt is bevethető. Azt hiszem itt könnyebb rosterre jutnia, de nehezebb pályára kerülnei, OL-ben kisebb rotáció van, mint DL-ben. Én nagyon szurkolok neki, ezért nem is tudom objektívan értékelni képességeit és esélyeit...

Manny Ramirez
kor: 30
tapasztalat: 6

Tavaly sokat szidtuk, de sajnos nincs sok nála jobb OG. A szezonvégére talán mutatott némi fejlődést, de rengeteg sack érkezett róla posztjához képest, s futásoknál se nyújtotta azt ami Kupertől megszoktunk. Emellett nem is fiatal már, hogy a fejlődésében reménykedjünk. Gyenge depth,,,

Justin Boren
kor: 25
tapasztalat: 1év

A baltimori és a detroiti PS-t már ismeri, most azért küzdhet, hogy a denverit is megismerhesse...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Visszahoztunk egy régi sikerkovácsot, Alex Gibbs lett az új offensive assistant, Magazu-nak fog segíteni a zone blocking kiépítésében. Ennek valszeg Montee örül a leginkább, Gibbs utolsó ittlétekor TD tündökölt... 😊StormST
szerintem ÉN örülök neki a legjobban 😛 😉. Hosszabb lélegzetvételűt akartam róla írni, majd lehet lesz az is, addig pedig ajánlom ezt a kurzustBlack_Adder
Itt is van (pár szubjektív gondolat Gibbsről meg úgy általában az edzői stáb alakulásáról):
 denversports.blog.hu/2013/05/14/par_gondolat_a_broncos_edzoi_stabjarol_alex_gibbs_erkezese_kapcsan

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Aláírt közben Dysert is, meg már múlt héten megtette ugyanezt Quanterus Smith és King is, így már csak az első 3-nak nincs szerződése, de nem hinném, hogy pár napnál tovább tart majd ez az állapot... 😊

Dysert mellesleg azt nyilatkozta, hogy neki végig a Broncos volt az 1. számú "célpont", ide szeretett volna jönni leginkább, még úgy is, hogy más csapatoknál esetleg esélye lehetett volna akár idén is a pályára kerülni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Visszahoztunk egy régi sikerkovácsot, Alex Gibbs lett az új offensive assistant, Magazu-nak fog segíteni a zone blocking kiépítésében. Ennek valszeg Montee örül a leginkább, Gibbs utolsó ittlétekor TD tündökölt... 😊StormST
szerintem ÉN örülök neki a legjobban 😛 😉. Hosszabb lélegzetvételűt akartam róla írni, majd lehet lesz az is, addig pedig ajánlom ezt a kurzust

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Véget ért az első minicamp
A draftolt rookiek, UDFA-k és 3 tryout volt jelen. A 3 tryouton lévő játékosból kettő szerződést is kapott:
Lanston Tanyi DE CSU
Damien Holmes LB UCLA

2 érkező mellett 2 távozó is volt
Gary Mason DE Baylor nem ment át a fizikai felmérőkön
Doug Rippy LB CU

A minicampen természtesen nem edzhetett Quan Smith, de azt mondja a TC-re rendben lesz.

Ballnak, CJ Andersonnak és Aaron Hesternek iskolai kötelezettségei lesznek, Ballnak csak az ehetit hagyja ki, utóbbi kettőt viszont nem látjuk a TC-ig. Elég nagy hátrány ez a 2 UDFA-nak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Posztelemző rovat

OT

Ryan Clady
kor: 26
tapsztalat: 5év

A liga egyik legjobb LT-je, elég fiatal még, hogy még egy hosszabb szerződést színvonalasan végigjátsszon, s ezzel ő maga is tisztában van, és ügynökével ennek megfelelő pénzt szeretne a szerződésén látni. Ha viszont ő megkapja, akkor esetleg másnak nem jutna, szóval a csapat a kivárást választotta, amit csak elősegített, h pont műtét előtt áll, bár ebben én nem látok olyan magas kockázatot. Pass protectionben kiváló, az évek során felnőtt a futásblokkoláshoz is, amennyire egy LT-nek passheavyben kell, annyira mindenképp. Manning valszeg örülne, ha hosszabbítanánk vele...

Orlando Franklin
kor: 25
tapsztalat: 2év

Az ő erénye elsősorban a futásblokkolásban rejlik. Alighanem DT és Decker mellett a Tebow-trade leglnagyobb nyertese, hisz 2011-ben a szezon nagy részében hirtelen backside tackle pozícióban találta magát, s nem is tudott megbirkózni a feladattal. Szerencsére nem hozott törést a pályafutásában, futáshoz elég jó, a passrusht annyi ideig tudja tartani, amennyi Manningnek kell, egy lassabban dobó QB előtt lehet, h még gondban lenne, de ez remélhetőleg még egy-két éven belül nem fog kiderülni. A PFF All sophomore team tagja...

Chris Clark
kor: 27
tapsztalat: 3év

Az első számú csere OT, Amikor az optiont toltuk 6OL-es felállásokkal, akkor ő volt a 6. a falban, s kellemes meglepetést okozott. Azóta viszont nem sokat volt a pályán, s én kicsit sokallom is érte az RFA tender árát. Ugyanakkor ha távozna, akkor tovább gyengülne az amúgy se túl erős OL depth...

Vinston Painter
kor: 23
tapsztalat: R

Workout warrior. Nagyon jól teljesített a combineon, de nem a pályán. Depthnek jó lehet, s van némi esély h pár év alatt játszani is megtanul, de az idei keretet semmi esetre se erősíti. Úgy saccolom, h 53-ba beférhet, de a 45-be nem...

Paul Cornick
kor: 24
tapsztalat: R

1 évet már edződött a PS-be, oda idén is esélyes lehet, ha rosterre kerülne, az inkább a keret kritikája lenne...

Manase Foketi
kor: 22
tapsztalat: R

Cornick lehet a reálisan elérhető cél számára. Illetve akár G poszton is bizonyíthat a TC-n, de rosterre ott is esélytelen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Visszahoztunk egy régi sikerkovácsot, Alex Gibbs lett az új offensive assistant, Magazu-nak fog segíteni a zone blocking kiépítésében. Ennek valszeg Montee örül a leginkább, Gibbs utolsó ittlétekor TD tündökölt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
gsn:
Von Miller baromfik tartásával kezdett el foglalkozni kiegészítő tevékenységként. Nem vicc, ez volt élete álma.

Szinte látom ahogy elnevezi az NFL QBkről a tyúkokat és vágja el a nyakukat sorban. "gyere ide kicsi rivers, pipipipii"ulpianus
olyannyira ez volt élete álma, hogy "poultry sciences" szakon szerezte meg a diplomáját a Texas A&M-en 😊jjncaa
Kicsit sajátságosan értelmezi az "Are you chicken?" jellegű trash talkot 😀empty taxi
" he will chicken out from the league" 😀Negritis
Na ez már kezd kicsit beteges lenni 😊:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Mókás fiúkkal van tele az offense:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/2013/05/08/peyton-manning-eric-decker-orlando-franklin-joel-dreesen-denver-broncos-pranks/2145653/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peyton Manning - The Man of Steel. Egy bronco fan clipje. Két dolog jut a clipet megnézve eszembe:
1. Még a sima fan-ek is "profik" a hangulatos clipek összerakásában. 😊
2. Érdemes megnézni a clip elején Manning néhány dobását, és a clip végén. Ég és föld a különbség. Az első néhány dobásban semmi "spin" nincs, az utolsó dobások viszont már "spin" szempontból is teljesen korrektek. Láthatóan idény közben is javult a keze állapota folyamatosan. Persze, mindig is voltak "wobbly" passzai, amit önmaga azzal magyarázott, hogy csak az érdekli, hogy a labda odaérjen, nem az, hogy milyen szépen repül, ezért bizonyos helyzetekben nem optimális ponton engedi el a labdát a gyors release érdekében. De ezzel együtt is szerintem látványos a különbség.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyetértünk, de az erősebb felhozatal nem jelenti automatikusan, hogy a 17. OL pick is erősebb, mint más évben a 17. Az első 6-8 igen, aztán a 9. már nem szükségesen jobb, mint mondjuk a tavalyi vagy a jövő évi 9. OL pick. Ezért gondolom, hogy abban, hogy ennyien kimentek annak is szerepe volt, hogy sok csapatnál az OL need poszt volt idén. Emiatt BPA alapon a 3. kör után már nemigen lehetett OL-t húzni. (Se DT/DE-t, mert azokat is vitték mint a cukrot.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)