Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Lett volna még bent bőven OL, vagy akár DE is Smith előttre, WR is, ahova később húztunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Igazad van, mindkettő logikusabb lett volna. De még egy MLB kísérletezés is érthetőbb lett volna a rostert látva. Ugyanakkor az idei draft nagyon speciális volt abban a tekintetben, hogy a 3/28 pick előtt 16(!!!!) OL játékos ment ki. A felhozatal is erős volt persze idén, de azért nem ennyire. Egyszerűen, egy csomó OL need-es csapat volt, emiatt "letarolták" a draftot. peterk2005
Annyival egészíteném ki h az OL class az kiemelkedett idén a tehetségeket tekintve a többihez képest, így ink ezt favorizálták a csapatok a korai körökben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én változatlanul azt mondom, hogy az ilyen kísérletezéseket nem a harmadik körben kell csinálni, még ha kevés a need, akkor se. Én inkább az OL depth-re/DE-re toltam volna el azt a pick-et, mint egy "vagy bejön S-nek vagy 6. CB" játékosra...StormST
Igazad van, mindkettő logikusabb lett volna. De még egy MLB kísérletezés is érthetőbb lett volna a rostert látva. Ugyanakkor az idei draft nagyon speciális volt abban a tekintetben, hogy a 3/28 pick előtt 16(!!!!) OL játékos ment ki. A felhozatal is erős volt persze idén, de azért nem ennyire. Egyszerűen, egy csomó OL need-es csapat volt, emiatt "letarolták" a draftot. Ez viszont azt is jelentette, hogy egy idei 3. körös OL pickkel már olyan prospecteket lehetett volna csak húzni, akik egy "normális" drafton az 5.-6. körben kelnek el. Idén a QB, RB, CB és S posztok csúsztak, plusz némileg az ILB. BPA alapon ezekből érdemes szemezgetni a 3. körben, ha nincs kimondott need. QB nem kell, RB-t hoztunk a 2. körben, CB szintúgy nem kell. Marad az S és ILB. Az ILB classtól enyhén szólva nem volt senki idén elájulva. Marad az S, aminek nálunk még értelme is lenne, mert bár azt nem lehet mondani, hogy a poszt lyukas, de azért nem is az a csapat erőssége. Namost, ha nem találtak reménybeli S-t, viszont találtak egy CB-t akiben szerintük megvan egy potenciális jó SS lehetősége, aki egyúttal CB-t is eljátszhat, ha nagyon kell, akkor ez megmagyarázná Elway-ék döntését. Majd az idő választ ad, hogy jól döntöttek-e.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Mezszámok:
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Broncos-Get-New-Numbers/9191323c-f7c6-4611-a8f0-726b8496b468

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon úgy tűnik, hogy elégedettek vagyunk a TE csapattal, szerintem is jogosan, nincs köztük se öreg se igazán drága, felesleges lenne bolygatni őket...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Posztelemző rovat

TE

Jacob Tamme
kor: 28
tapasztalat: 5év

Ő az inkább elkapó TE. 52 elkajpás, 550 yard, de csak 2 TD. Volt annyira megbízható és jó, hogy átvészeljünk rövidebb időszakokat SR nélkül. 2 TE-es felállásoknál gyakran, mint egy túlméretezett SR-re számítottunk rá. Ha fent van a pályán az esetek többségében route-ot fut, h megjátszható legyen, vagy a DB-t blokkolja a WR-nek. A csapat pedig jelenlétében az esetek 2/3-ban a passz mellett döntött. /*alapból 57%-ban passzoltunk*/. Megbízható célpont, s a fennmaradó 1/3-ra se volt kolonc a pályán. Fontos eleme a passinggame-nek.

Joel Dressen
kor: 30
tapasztalat: 7év

Ő az inkább blokkoló TE. Legalább annyit hozzá tesz a futáshoz, mint a passzhoz, ha nem többet. 41 elkapás, 356 yarddal zárt, de érdekes módon sokkal több TD-vel, mint Tamme, számszerint 5-tel. Az ő jelenlétében sokkal kiegyensúlyozottabb volt a pass/run megoszlás, közel 50-50%. Szintén nagy erénye a passblock, ideérkezte előtt is a legjobbak között volt e tekintetben a TE-ek között. Szóval ő is ideális elem a csapatban, pass blokkban kiváló, jól blokkol futáshoz és tud elkapni, ha fent van, nem lehet következtetni, h passz lesz-e vagy futás. Pont ezért jóval többet volt pályán mint Tamme.

Virgil Green
kor: 24
tapasztalat: 2év

2011-ben a 7. körben jött, mondhatni az se rossz, h még a rosteren van. Inkább blokkolásban tűnhet ki, semmint elkapásban. Jelenleg ő a 3. számú TE, de a különböző szerepek miatt Dressen snapjeit vélhetően ő kapná meg sérülés esetén, és nem Tammera hárulna sokkal nagyobb feladat. Feltéve h felnőtt a feladathoz... 3rd TEként biztos helye van a rosteren

Julius Thomas
kor: 24
tapasztalat: 2év

Szintén 2011-ben jött, de ő a 4. körben, ráadásul feltrade után. Ehhez képest a pálya közelébe se nagyon került eleddig. Persze ő longterm projektként lett hozva (kosarasként kezdte sportolói karrierjét), de asszem ez az utolsó TC, h mutasson valamit. Nagyon jó keze van az elkapáshoz, szóval Tamme helyére pályázhat, de idén az is elég lenne, ha valamit végre mutatna, s csereként, 4th TEként megmaradna a rosteren. Ha nem szedi össze magát cut lesz.

Lucas Reed
kor: 24
tapasztalat: R

campbody. Esélytelen a rosterre kerülése, csak akkor viszünk 4TE-et, ha Julius Thoams mutat valamit, ami alapján nem adjuk fel a projektet. Ha nem, akkor 3 TE megy, s az Tamme-Dressen-Green lesz...

Összességében
Sok 11 és 12 personel. Előbbiben 1 TE utóbbiban 2 TE van fent, a Broncos offenseben mindkét esetben fontos szerepe van. Tamme és Dressen meglehetősen különböző szerepet lát el, náluk fölösleges is azt nézni, ki van előbb a TC-n, akár 2 különböző posztként is lehet kezelni. Dressennek Virgil Green lehet az utódja, Tammenak meg Julius Thomas. Mindkét esemény nagyon távol van, s egyik bekövetkezése se biztos, koránt sem. Az idei szezonnak lényegében ugyanazzal a felállással vágunk neki a TE posztot illetően, szóval lényegi változás a játékban se lesz e téren. Szolid jó TE corps. Van nála jobb a ligában, de nem szorul erősítésre.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Moore és Carter egyszerre csak egy meccsen volt eddig kezdő, ha jól láttam, a 2011-es Pats elleni hazai zakónál, akkor esett ki Dawkins egy hétre. Ekkor Carter volt a SS és Moore a FS. Később, amikor újra nem volt Dawkins a 17. héten meg a PO-ban, akkor Moore helyett Bruton kezdett három meccsen, ekkor is Carter lett beírva SS-nek és Bruton FS-nek. Pont ezért gondolták/gondoltuk sokan akkoriban, hogy Dawkins kiválásával Carter csúszik át SS-be és Moore marad a FS, csak ezt húzta keresztül Carter sérülése...

Egyébként az a vicces, hogy a 2011-es draft előtt Carter-t az NFL.com CB-nek írta, pedig college-ben végig S volt (FS), igazi tackle-gyár volt ő is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Ja az Elway-interview egy részétbe még nem kötöttem bele. A draft után azt mondta, h close döntés volt, h Lacy-e vagy Ball, és végül medical faktor miatt döntöttek Ball mellett. Nos ahhoz képest ő az új TD... Most akkor vagy Lacy is 2K rusher lesz, vagy Ball az elmúlt néhány napban óriási fejlődésen ment át, ami Steven Johnson, Irving és Oswi láthatatlan offseason munkáját is elfeledteti 😛 😊

Imádom az offseasont 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Carter nem volt szar a TC-n, hanem sérült volt ott is, de Rahim Moore meg nagyon király volt ezért ki is szorította. Nem tudom, h próbáltuk-e egyáltalán a Moore-Carter párost, ha ez így valóban működne, az lenne a legideálisabb, feltéve h Carter jól tér vissza a sérüléséből.

Websternél most a hír hallatán azt értékeltem, mi lesz, ha S lesz. Ha CB-nek hoztuk, akkor F- az értékelésem továbbra is, ha SS, akkor annál jobb. Majd szeptemberben kiderül, de SS-re akkor is volt szükség, ha Carterre ott számítunk. Jelenleg Adams-Carter-Moore azok akikkel lehet számolni jövőre. Bruton azért maradjon csak inkább a PS-ben. Jövőre meg csak Carter és Moore, még egy valaki kell, és azt semmi esetre se hagynám a jövő évi draftra, needeket nem rookiekkal kell betömni. FA-val akitől tudjuk mit várhatunk, vagy saját nevelés, aki már legalább 1-2 évet eltöltött a csapatnál, és ezért tudhatjuk mit várhatunk tőle. Lehet draftolni needre olyan játékost, aki már rookieként kezdő, és még jól is játszik, de számítani erre hiba volna...

Kaywon Webster 5-10, 195 font, 40 yard: 4.41, bench press: 14, vertical jump: 35 inch
Quinton Carter 6-1, 208 font, 40 yard 4.59, bench press: 23, vertical jump: 34.5 inch

Az összehasonlítást nálam szakavatottabbakra bízom, nekem ebből az jön le, h Carter fizikálisabb, erősebb, viszont lassabb. Nem tudom mi teszi igazán a jó SS-t, ezek alapján a számok alapján szvzs Carterből nem éppúgy lehet, hanem még nagyobb eséllyel is.
Viszont az egyetemen mutatott statjai alapján Websternél se elrugaszkodott gondolat...

Még nem tudtam visszanézni az East-West shrine game-et, pedig ott nyerte el az FO tetszését.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Más: tegnap (nálunk ma hajnalban) jó pár Broncos játékos kilátogatott a Colorado Rockies - New York Yankess baseball meccsre (a Rockies nyert 2-0-ra), PM vezetésével. Van is fent egy videó az MLB.com-on, Franklin-t interjúzták éppen, aki élete első baseball meccsén volt, amikor Decker érkezett hátulról és egy szelet tortát nyomott az arcába, igaz utána nem tudott elmenekülni. 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Majd ha hivatalos lesz, hogy CB helyett S-ben akarjuk használni, akkor lehet erről beszélni, egyelőre erről még nincs semmi konkrét, csak mindenki találgat, magyarázni próbálják a pick-et. Pl. Elway-ék nyilatkozatai is félreérthetőek, egyszer azt mondják, hogy a draft jobb CB-i közé látták (tehát !!!CB!!!), majd S-ként játszó CB-ről beszélnek. Meg a Broncos honlapon is CB-ként van fent... 😛

Az meg, hogy Carter Moore alternatívája szerintem messze nem ilyen egyszerű. 2011-ben így volt, mert akkor ott volt a mozdíthatatlan Dawkins, de Carter így is játszott mindkét S poszton abban az évben. 2012-ben jött Adams, Carter meg csinált egy szar TC-et és hamar lesérült. Ettől függetlenül van annyira fizikális, hogy megéljen a SS poszton (ha Webster meg tud ott élni, akkor Carter is)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Carter ő Moore alternatívája. 2-en együtt szerintem az úgy nem működne.
Collegeból kikerülve az NFL-be meg nem ritka a pozíció váltás, főleg DB poszton. Szóval az ilyen átképzéssel semmi baj nincs. inkább a fizikai adottságok határozzák be a poszot NFL-ben, nem az h collegeban mit játszott. Persze az SS és CB poszt különbözik egymástól, szóval tanulnia kell, de egyébként is más lenne a szerepe a mi sémánkban, mint az egyetemen.

Itt a value lehet a gond, meg h DE-re vagy OL depthre nagyobb szükség volt, meg akár a személlyel is. De a személlyel nem azért mert CB volt, hanem ha volt jobb olyan játékos, aki erre megfelelt volna, akár safety akár egy másik CB.
- De az ilyen kérdésekben, h adott posztra, pontosabban adott szerepre a csapaton belül ki érkezik, nem tehetünk mást, mint megbízunk az FO-ban. Wolfenál is volt bent 3 magasabban jegyzett DT, aztán kiderült, h mi nem is klasszikus UTként akartuk őt használni, ráadásul rookiként Wolfe hozta a legtöbbet közülük.
- Ha meg a needeket nézzük, az SS is need volt.

Egy biztos, most h van 6 CB-nk, akik várhatóan rosterre kerülnek, kifejezetten örülök, hogy valakit átképeznek safetynek. És ha válogatni kéne, h ki legyen az, akkor leginkább Webster. Majd ha nem teljesít jól SSként, megkapja a vizeslepedőt tőlem (is). De a draft már lezárult, én már azt nézem, h van CB poszton túltelítettek vagyunk, szóval racionális döntés valakiből SS-t csinálni, aki fizikai adottságai alapján egyébként alkalmas rá, s mondjuk Harris-szel vagy Baileyvel ellentétben nem vált még be CB-ként, meg még nincs is abban a helyzetben, h válogathasson, h most CB vagy S akar-e lenni. Ennek fényében örülök ennek a döntésnek, s ha Webster mellett eleve a S szerepelt volna mint pozíció megnevezés (annak ellenére h egyetemen CB volt) akkor nem F-re értékelem előszörre se. Továbbra is a legrosszabb pick, de az elképzelés legalább már érthető. CBként az ember és a poszt is hülyeségnek tűnt volna, így már csak az ember...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
😀 Hát igen, így nálam a 100-as skálán 100 helyett már csak 99 a hülyeségi foka a pick-nek...

Ha 2014-re akarunk SS-t (aki ezek szerint nem Carter lesz, bár én benne bíztam), akkor azt szerintem nem 2013 3. körben egy projektel kell csinálni, hanem akkor vagy húzok egy rendes SS-t (aki college-ben is az volt) a 3. körben és nevelem 1 évet nyomás nélkül, és/vagy az 5-6-7. körben egy projektet, vagy 2014-ben 1-2. körben hozok egy SS-t...

De persze lelkük rajta, én máshogy is el tudtam volna verni azt a 3. körös pick-et... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Ebben egyetértünk, de míg a 6rh CB-nek semmi értelme nem lett volna, így h ha SS-nek akarják legalább valami elképzelés már van, máris nem F-, hanem D vagy E...

E ez is olyan, h 2014-re kéne kezdő SS-nek lennie, vagy legalább szignifikáns játékidőt kivívnia magának. Akkor újra lehet értékelni, s lehet beválik. Jelenleg hülyeségnek tűnik, de legalább egy fokkal kisebb hülyeségnek mint múlthéten.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Én változatlanul azt mondom, hogy az ilyen kísérletezéseket nem a harmadik körben kell csinálni, még ha kevés a need, akkor se. Én inkább az OL depth-re/DE-re toltam volna el azt a pick-et, mint egy "vagy bejön S-nek vagy 6. CB" játékosra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Webster
A Websternél jobb CB-k lehet alkalmatlanok lettek volna S-nek. Én elkezdtem rajongani az ötletért, h 2 olyan safety kell akik passz ellen jók (a liga tolódik el a passz felé, és míg egy John Lynchet élmény volt nézni a saját idejében, ma már kevésbé lenne meghatározó), egyik megoldás egy jó megtermett CB SS-nek. Töredelmesen bevallom, hogy nem sokat láttam Webstert egyetemen, s egyáltalán nem figyeltem rá, de elemzések között majd mindenhol mint NFL CB-ről beszéltek róla, a legtöbb helyen még azután is, miután idehoztuk 5 CB mellé.
Én az ilyen átképzésekkel többnyire mellé szoktam nyúlni, de róla Ulpi írta először, h jó kis SS lehet belőle

Egy ötlet. Webbster nem lehet hogy SS lesz? Ő ugye egy kiváló végsebességű (asszem 4.34 vagy 4.35?), futás ellen agresszív, jó fizikumú CB, akinek legfőbb erénye, hogy tackle leader volt a csapatában. Lehet nem a legjobb emberező, de sztem SSnek jó lehet. Nem beszélve arról hogy illik a denveri sémába, mert ilyen képességekkel nem véletlen jó blitzer. Mivel a nyomás a QBn a védelem kulcsa.ulpianus
Az hogy nem jó emberező, az nem illik 100%ban arra képre amit elképzeltem, de egy fokkal klasszikusabb SS-nek. Ha pedig ez a tervünk, nem nagyon érdekel a reach, majd ha szar lesz, akkor fog. Btw, tényleg nem ismerjük a többi csapat boardját, így azt se tudjuk teljes biztonsággal eldönteni, h ki a reach és ki az aki nem. Ettől függetlenül persze sosem fordult még elő, h adott posztra minden csapat a legjobb bent lévő playát választotta... De lett volna lehetőségünk letradeelni, szóval valószínűleg tényleg ennyire jó prospektnek tartják Elwayék. Hát legyen...

RDE
Ayers futás ellen sosem volt rossz. 2011-ben kifejezetten jól játszott aztán az új sémában nem fértek el Dumervillel ketten a pályán. De base downoknál igazából még jobb is, mint Doom. Phillips fizikai állapota miatt és h első évében Quan mennyire lesz bevethető amiatt jobban aggódom. Elvileg futás ellen tovább javulunk, de base downokban jóval kisebb nyomás lesz. viszont a sackkek nagy részét úgy is nickelben szereztük, meg szemre is sokat használtunk subpackage-et. Nem tudom, h ez a 65% tényleg csak a nickel-e, amire még rájön a dime, de akárhogy is a nickel fog jobban számítani.

Oswi & Irving
Ők offseasonben is rengeteget fejlődtek a nyilatkozatok alapján. Persze eddig egy hivatalos edzés nem volt. Úgy léptek 3-4 szintet a nyilatkozatok alapján, hogy nem is látta őket se Elway se Fox, se senki ez idő alatt...😛 Ez az Irving Steven Johnson is úgy volt, h először úgy beszéltek h vagy egyik vagy másik, aztán Irving, aztán egyértelműen Irving, most meg megint visszajött a képbe Steven Johnson. Úgy tűnik ő is jól tolja láttatlanban...
Mindhármukra igaz, h nem láttunk még rosszat tőlük a pályán, Irving kifejezetten jó volt ST-ben, szóval bizakodjunk, miközben értetlenkedünk tavaly hogyan lehetett előtte akkor Mays, és miután Mays kegyvesztett lett, miért nem ő állt be...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Tegnap Elway és Russell konferenciabeszélgetést tartott több mint 10 000 bérletessel, az alábbiakról volt szó többek között:

- Heckert: 20 év NFL tapasztalat, amiben sok volt a mostani, pro personnel részen, nagy segítségnek érzik...
- Montee: Elway a következő TD-t látja benne, remélve, hogy hosszabb produktív karrierje lesz (mondjuk ez nem lenne sok alapból 😛), ők inkább pozitívumnak látják a sok college carrie-t...
- Webster: "He’s a 4.3 40 guy, great cover skills". Safety-ként játszó CB-nek látják, aki még a cover-hez is ért, a draft jobb CB-i közé látták. (azért megnézném pár másik csapat draft board-ját 😛)
- Doom helyettesítése: #1 Jött Phillips, aki Ayers cseréje lesz alap felállásban és OLB nickel-ben, de mivel tavaly 65%-ban nickel-ben álltunk fel, így sokat lehet a pályán. #2 Ayers-ben nagyon bíznak, hogy a nagyobb felelősségtől kivirágzik #3 Quanterus Smith, nála ők az Alabama elleni 3 sack-et hozták fel, legyen igazuk... 😊
-Champ: nem egy meccs határoz meg egy embert, sőt Elway azt hozta fel, hogy igazából több segítséget kellett volna kapnia, a hibák egy része a csapat számlájára írható...
- S-k: teljes a bizalom a Moore-Adams párosban, főleg Rahim-ban, úgy tűnik a csapatnál nem vontak le nagy következtetéseket egy hiba miatt, sőt Elway-ék kiemelték, hogy jól kezelte a helyzetet utána...
- MLB: Steven Johnson is említve lett Irving mellett, Mays neve pedig ismét nem hangzott el...
- OL: Walton a kezdő C kérdés nélkül. Clady: "We want Ryan here. He’s a great player for us. He’s a Bronco and we feel confident that we can get that done."
- Oswi és Dysert: előbbiről ismét áradoztak, mennyire jól dolgozik és fejlődik, utóbbi Elway szerint esélyes, hogy kezdő legyen valamikor a karrierje során az NFL-ben, vagy legalább quality backup lesz.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
vélemény Tom Heckertről?Negritis
Director of Pro Personnel lesz, Elway és Matt Russell alatt, elvileg a soron következő ellenfelek meg a ligában játszó játékosok scout-olása tartozik majd hozzá. A Browns nem túl jó ajánlólevél, de amennyire Elway megválogatja a maga körül lévőket, nem hiszem, hogy nagyon aggódnunk kéne, meg hát nagy hatásköre úgyse lesz, mindenről #7 dönt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
vélemény Tom Heckertről?Negritis
Browns topciban lehet többet tudnának róla modnani, de az ajánló levele nem túl jó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 319 — The Mathematician
vélemény Tom Heckertről?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Posztelemző rovat

WR

Demaryius Thomas
kor: 25
tapasztalat: 3év

A legfizikálisabb elkapónk, de ligaszinten se kell szégyenkeznie fizikai adottságai miatt. Ha már nála van a labda, mindig is a legveszélyesebb játékosok közé tartozott, tavaly pedig PM-mel rohamléptekben tanulta a routefutást is. Persze minden WR-nek egy Peyton Manning kéne, és máris jobbak lennének a számai, de nem véletlen ő volt a kedvenc célpont. Manning kerek-perec megmondta neki, ha lustán futja a route-ot, nem fog neki passzolni, s hatottak az intő szavak. Számomra már a 2011-es szezon után is világos volt, h DT a hosszú távú válasz WR posztra., ezt továbbra is tartom. A számai nagyszerűk, a játékában vannak még hibák, de már tavaly is a szezon végére kinőtte őket.

Erik Decker
kor: 26
tapasztalat 3év

Ő a második számú elkapó, egy évben jött DT-vel és hasonló karriert fut be. Rookie évében nem nagyon kapott lehetőséget, aztán Tebow alatt nem nagyon tudtak fejlődni az elkapóink, de azért ha másnak nem is, nekünk Broncos fanoknak, vagy legalábbis nekem, megmutatták, hogy bőven rejlik benne potenciál, aztán tavaly kivirágoztak. Decker egy szolid jó elkapó, szerintem még több is annál. Méreteiből adódóan Thomas biztonságosabb célpont, de Decker egy lépéssel előtte jár a routetree gyakorlásában. Kb ennyi a különbség köztük. Ha mint WR párost nézzük őket, szerintem tavaly egyértelműen a legjobbak között voltak.

Wes Welker
kor: 32
tapasztalat: 9év

A legjobb slot receiver, az offseason talán legnagyobb igazolása. Sokat profitált a Pats offenseből, de a miénk hasonlít hozzá eléggé, hogy nálunk ott folytassa ahol Bostonban abbahagyta. Nálunk vélhetően jobban elfognak oszlani a passzok, így meglepne ha 120 elkapás körül lenne, de ha csak 70-80-at kap, már azzal is sokat lendítene az amúgy is lendületben lévő offense-en, s a puszta jelenlétével nehéz feladat elé állítja a védőket. Azonban míg Stokley a legbiztosabb kezű és legmegbízhatóbb elkapók közé tarotzott, addig Welker játékában benne vannak a kellemetlen dropppok, fontos szituációkban is. Btw, ez a DT - Decker párosra szintúgy igaz.

Trindon Holliday
kor: 27
tapasztalat: 2év

Elsősorban, sőt talán "egyetlensorban" visszahordó, abból a jobbak közül. Őszintén szólva nem is igazán tudom, hogy felsoroljam-e a véerek között, de KR/PR-nek nem igazán szántam külön fejezetet, és azért mégis csak WR ő. Korábban kifejtettem már, hogy miért örülök, egy tisztán visszahordó ember érkeztének, s hogy végre nem egy CB-t vagy WR-t próbálunk betanítani returnernek is. Ennél fogva nem is ragaszkodom, hogy az O-ban szerepet kapjon, másnem úgy, hogy ő a X-edik elkapó, ha ne valaki más foglalja a helyet a rosteren. Tavaly kapott egy nagyon kevés lehetőséget szélsőelkapóként is, s bár elkapta mindkét labdát, ebből nem lehet messze menő következtetéseket levonni. PR/KR-nek szerintem nagyon király, minden ami ennél több tőle, az már csak ráadás. Sebességét talán mélységi célpontként esetleg slotban tudná leginkább kamatoztatni, s talán magasságából fakadó hátránya is itt lenne a legkisebb...

Andre Caldwell
kor: 28
tapasztalat: 5év

Tavaly se igazán értettem miért is jött, s ma se tudnék rá kielégítő választ mondani. Willis távozásával új esélyt kap, hogy megküzdhessen a 4th WR címért, de a roster helye sincs biztonságban. Persze tavaly nem tudta kiszorítani Willist, csak Willis idővel túl drágává vált ahhoz a minimális szerephez ami jutott neki, Caldwell egy fokkal olcsóbb ugyan, de az is sokat elárul, hogy őt meg se hívta Manning a saját kis passingcampjére. Holliday helye biztos a rosteren, úgyhogy legjobb esetben is 5th WRként helyen kezdi meg a TC-t, még akkor is ha ezen a poszotn esetleg Holliday előtt lenne. Kérdés persze mennyit viszünk magunkkal a szezonra.

Tavarres King
kor: 22
tapaztalat: R

Mint draftolt újonc jó eséllyel pályázik rosterspotra, idén max 4th WR címig viheti. Elsősorban DT-nek lehet a cseréje, ilyen szempontból, szóval igazából nem pont ugyanaz a posztja, mint Caldwellnek, mégis van rá esély, hogy csak az egyikük kerül a 45-be. //Feltéve persze, h mindketten ott vannak az 53-ban, ami szintén nem biztos esemény.

Greg Orton
kor: 26
tapasztalat: R

Egy ideje a PSünkben edződik, de az NFLben még nem tudott bemutatkozni. Egyébként azt mondják elégedettek vele, csak ez azért nem jelent semmit, mert úgyse mondanák meg, ha nem így lenne. Az offseasonben mindenki mindenkivel elégedett, és azután se azért kerül ki a rosterből, mert nem lennének elégedettek vele, hanem mert mással meg még jobban elégedettek. Hát nem mondom, hogy idén könnyebb dolga lenne bekerülni...

Gerrell Robinson
kor: 23
tapasztalat: R

Tavalyi UDFAnk. Oswival tolta egy csapatban. Ez nagy előnyt jelenthet neki, hisz ha nem is PMmel, de a 2. számú QB-val meg van a chemistry. A PS-re mindenképp esélyes, többre idén még nem biztos. Fizikai paramétereit tekintve lehet belőle NFL WR.

Kemonte Bateman
kor: 23
tapaztalat: R

camp body

Quincy McDuffie
kor: 22
tapasztalat: R

camp body, de tud visszahordani is.

Lamaar Thomas
kor: 23
tapasztalat: R

camp body

Összességében
Van 3 nagyon jó elkapónk, ráadásul úgy hogy egyszerre fent lehet mind a 3. DT-Decker-Welker most olyan WR trió, akit semelyik másik WR-trióra nem cserélnék el. Külön-külön is nagyon jó elkapók, s együtt kiegészítik egymást, nem az lesz, hogy nem férnek el a pályán. Mögöttük viszont egy nagyobb űr tátong. Nem mintha minden csapat olyan jól lenne eleresztve 4th-6th WRekkel. DT és Decker még mindig lehetne kicsit precízebb, s mindhárman lehetnének kicsit biztosabb kezűek, de nagyon rendben van ez a poszt.
Most azt mondanám, hogy Holliday-jel együtt viszünk 6 WR-t, s a szerencsés még beférő kettő az Caldwell és King, de látok reális esélyt, hogy Orton vagy Robinson erre rácáfoljon... A mostani 3UDFA-nknak megelőlegeztem, h campbodyk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Szvsz Mantee Ballnak és Hillmannek elsősorban passblockban kell fejlődnie, hogy kiszorítsa McGahee-t és Morenot, akik kb pont addig maradnak nálunk, amíg ez meg nem történik, a fiatalokban a jövő, kérdés felnőnek-e hozzá. Elég sokat költöttünk mostanában erre a posztra...

Black_Adder
Többször is láttam, ezért most már megemlítem: ő Montee nem Mantee, másrészt pass blockban a gondjai neki ink a rutintalanság mintsem a technika hiánya miatt van, azt az egy évet leszámítva, mikor Russell Wilson volt a kezdő azért komolyan run heavy offense volt a Wisconsinnál.


Ronnie Hillman:
kor: 24 (szeptemberben 22)
tapasztalat: 1 év

A tavalyi draft harmadik köröse még mindig a keret legfiatalabb tagja, de neki már van egy évnyi tapasztalata. Láthattunk tőle biztató dolgokat tavaly, viszont az is látható volt, hogy nem lesz soha all-down back és a pass blocking se az erőssége. A csapatnál change-of-pace back-nek szánják és ez a helye biztosnak is tűnik.
StormST
A vastagított résznél némi gondot érzek 😊empty taxi
😊 Hillman életkora javítva 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Szvsz Mantee Ballnak és Hillmannek elsősorban passblockban kell fejlődnie, hogy kiszorítsa McGahee-t és Morenot, akik kb pont addig maradnak nálunk, amíg ez meg nem történik, a fiatalokban a jövő, kérdés felnőnek-e hozzá. Elég sokat költöttünk mostanában erre a posztra...

Black_Adder
Többször is láttam, ezért most már megemlítem: ő Montee nem Mantee, másrészt pass blockban a gondjai neki ink a rutintalanság mintsem a technika hiánya miatt van, azt az egy évet leszámítva, mikor Russell Wilson volt a kezdő azért komolyan run heavy offense volt a Wisconsinnál.


Ronnie Hillman:
kor: 24 (szeptemberben 22)
tapasztalat: 1 év

A tavalyi draft harmadik köröse még mindig a keret legfiatalabb tagja, de neki már van egy évnyi tapasztalata. Láthattunk tőle biztató dolgokat tavaly, viszont az is látható volt, hogy nem lesz soha all-down back és a pass blocking se az erőssége. A csapatnál change-of-pace back-nek szánják és ez a helye biztosnak is tűnik.
StormST
A vastagított résznél némi gondot érzek 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Az a gond, hogy a futókat csak akkor tudjuk rotálni, ha mindegyik ugyanolyan jól blokkol a passzoknál és ez most nincs meg. Most ha Hillman bejön, akkor 80-90%, hogy futás jön, mert nem merjük rábízni igazán PM védelmét...

Moreno szerintem ha nem lesz kezdő a TC után, akkor kérni fogja, hogy próbáljuk meg elcserélni, contract évben nem engedheti meg magának, hogy padozzon, főleg ha úgy csináljuk, mint tavaly, amikor még a 45-be se került be heteken keresztül. Most még van értéke a piacon, ha végigpadozza az évet, akkor nem lesz, Montee érkezésével meg kb. nincs is komoly jövője a csapatnál, csak ha kezdő lesz és jól fut...

Én betenném Hester-t mindenképpen, goal-lineban pl. jól jöhet, inkább ő, mint Lance... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem a roster elején nem lesz itt harc. Ha McG egészséges, akkor Morenonál sokkal jobb. Moreno tisztességesen helytáltt, de McG-től messze volt, ha a 1st-2nd down yard átlagot nézzük, márpedig ebben a csapatban olyan futóra van szükség, aki play actionból 1st, 2nd downokra hozza a közel 5 yardos átlagot. 2-3 yardokkal nem lehet megtámogatni a passzjátékot. Ha jól emlékszem McG 5.9 yardot hozott amíg meg nem sérült, Moreno meg 3.9 yardot az említett downokban. Nem kérdés a kérdés.

Ha pedig McG nem lesz egészséges, az egy másik helyzet. Akkor a Ball (az újonc), Moreno, Hillman hármas fog aktív szerepet kapni. Nekem tetszene egyébként, ha rendesen lehetne rotálni a 3 futót. Meccsenkénti 10 carry sokkal barátságosabban hangzik az izületek és az izomzat számára, mint a 20+...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)