Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Úgy nehéz passzolni, hogy állandóan futást hívnak. Hatalmasat csalódtam az egész edzői stábban. Fox a beszariságával, meg a konzervatív bénaságaival. JDR meg most mi a fenéért változtatott az eddigi jól bevált módin?

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
"Shaky officiating, leaky secondary, ultra-conservative coaching, no F in PFM and you've got Jacksonville all over again"

Ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Én mondtam: szarni a statokra, rekordokra és a többi fosra, ha nincs az ST, Hillman és Holliday ez a Ravens feltörli velünk a pályát...

Hajrá PM jövőre is!JC6
Azért hülyeséget ne írjunk. Honnan tudjuk mi lett volna, ha nincs RET TD, hanem feljön PM. Azért hozott pár TD-t, amikor fent volt. (btw én nem védem, mert hibázott a végén, clutch momentben) Szóval ilyen HA nincs ST, HA ez HA az, hülyeség...


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
- Ravens fumbli után nincs pont
- missed FG
- 3&7 2yrd run
- OT INT
- PM, Champ, secondery

2 is sok, nemhogy 5-6-7...........
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Az egészben egy szar dolog van szurkolóként, hogy évszázadok óta idén van először SB potenciál csapatunk, és ezt kell végignézni a PO-ban :/pc_x
Még lesz is vagy 3-4 évig benne volt a pakliban egy PO betli, jövőre sanszosan ugyanitt lesztek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
(Tebow-val ez sima lett volna 😊)
Nem, nem trollkodunk, faszán toltátok most is, nincs okotok kétségbe esni, ilyen szoros meccset ritkán látni, simán billenhetett volna ez felétek is, PM-et sem fikáznám, elég sokat köszönhettetek neki a szezonbanWyatt
Jah, de az volt a 18 millió dolcsiból mondjuk 5, a többit most illett volna kiérdemelni...

Persze sarkítás, de ma igazából nem volt jó (nem is volt mindig jó a védelme, ez is igaz), az OT interception meg egy vicc volt, ilyet nem lehet senki ellen, főleg nem ilyen szituban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon csalódott vagyok, de éreztem, hogy ez lesz, mindenki annyira biztosnak látta a dolgot, hogy csak ez lehetett a vége...

Csillivilli statisztikák... kitörölhetjük velük a PO-ban...

A playcalling mindkét oldalon fos volt, főleg a támadóknál a vége felé, nagyon beszari volt az egész, sehol egy hosszabb passz vagy meglepő play, csak futás-futás-rövid passz...

StormST
Igen, a legnagyobb csalódás a passrush volt, 52 nyomorult sack az alapszakaszban, és itt egy felforgatott Ravens fal ellen egy nagy semmi. Így persze, hogy kijön a balfaszsága a secondarynekflzoli
Ez JDR és Fox bűne, egész meccsen nem hívtunk egy normális blitz-et, 3-4 emberrel nem fogod berogyasztani a falat, főleg ha a TE is ottmarad. Úgy meg hiába várod el a secondary-től állandóan, hogy 10 másodperceket rohanjanak az emberrek, Flacco meg, ha mást nem, hosszan passzolni biztos tud, ha van ideje rá...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Persze utólag okosnak lenni könnyű, de az egy kezemen megtudom számolni, hány ember tartott itt ettől a meccstől és nem tudom hány mondta, hogy hazai pálya+PM=TJ...ennyit erről.
Tavaly nagyon szarok voltunk, nem dobott a QB-nk +3000 yrd-t, de nyertünk 1 PO meccset és voltunk AFC elődöntőben, idegenben.

Én mondtam: szarni a statokra, rekordokra és a többi fosra, ha nincs az ST, Hillman és Holliday ez a Ravens feltörli velünk a pályát...

Hajrá PM jövőre is!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon csalódott vagyok, de éreztem, hogy ez lesz, mindenki annyira biztosnak látta a dolgot, hogy csak ez lehetett a vége...

Csillivilli statisztikák... kitörölhetjük velük a PO-ban...

A playcalling mindkét oldalon fos volt, főleg a támadóknál a vége felé, nagyon beszari volt az egész, sehol egy hosszabb passz vagy meglepő play, csak futás-futás-rövid passz...

StormST
Igen, a legnagyobb csalódás a passrush volt, 52 nyomorult sack az alapszakaszban, és itt egy felforgatott Ravens fal ellen egy nagy semmi. Így persze, hogy kijön a balfaszsága a secondarynek

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
(Tebow-val ez sima lett volna 😊)
Nem, nem trollkodunk, faszán toltátok most is, nincs okotok kétségbe esni, ilyen szoros meccset ritkán látni, simán billenhetett volna ez felétek is, PM-et sem fikáznám, elég sokat köszönhettetek neki a szezonban

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Az egészben egy szar dolog van szurkolóként, hogy évszázadok óta idén van először SB potenciál csapatunk, és ezt kell végignézni a PO-ban :/


több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ez azért nem kis elégtétel TT-nek, TMH-nak és nekem...
Gratulálok a nemtudomhánymilliós QB-nak, Elway-nek és mindenki másnak...JC6
ja, TT-nek majd jövőre biztos eszébe fog jutni ez a pillanat....miközben felszolgálja a hamburgert

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Tíbózás? Nem hiszem, hogy az kellene...

Inkább PM-ezés, Fox-ozás, McCoy-ozás, Champ-ezés, Moore-ozás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
egyébként Prater se érte meg a pénzét idén, és ezen a meccsen se.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tavaly is eljutottunk ide, lássuk átlépjük-e az árnyékunkat.JC6
tíbózás indul?Amadeus91
Attól félek én is, előkerülnek a szerzetesek megint

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon csalódott vagyok, de éreztem, hogy ez lesz, mindenki annyira biztosnak látta a dolgot, hogy csak ez lehetett a vége...

Csillivilli statisztikák... kitörölhetjük velük a PO-ban...

A playcalling mindkét oldalon fos volt, főleg a támadóknál a vége felé, nagyon beszari volt az egész, sehol egy hosszabb passz vagy meglepő play, csak futás-futás-rövid passz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Ez azért nem kis elégtétel TT-nek, TMH-nak és nekem...
Gratulálok a nemtudomhánymilliós QB-nak, Elway-nek és mindenki másnak...JC6
vártalak 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez azért nem kis elégtétel TT-nek, TMH-nak és nekem...
Gratulálok a nemtudomhánymilliós QB-nak, Elway-nek és mindenki másnak...
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagy meccseken nem szégyen kikapni
De viszont mi tettük nehézzé

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Hate to say 'I told you so"...

Ennyi, szarok voltunk, megérdemeltük...

Két embert dícsérnék meg összesen, Holliday-t és Hillman-t, a többiekről inkább nem szólnék, az első félidő Champ-en ment el, a második Moore-on, az OT meg PM-en és McCoy-on...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Tavaly is eljutottunk ide, lássuk átlépjük-e az árnyékunkat.JC6
tíbózás indul?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 313 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez egy nagyon nagy meccs volt.. respect mindkét csapatnak, és a baráti szurkolásnak/szurkálódásnak.
Fel a fejjel srácok (bár tudom ilyenkor ez nem jelent semmit), PM-ben (sajnos) van még néhány szezon... és nagyon kemény csapatotok van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
nem játszottunk jól, mégis többször megnyerhettük volna a meccset, hihetetlenül csalódott vagyok

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Bazd meg magad Moore, remélem megdöglesz


több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
PM&secondary hibái ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!