NFL eredménykövetés
- 1 aktív topik
Detroit Lions - Dallas Cowboys
11
7
2:15, ARENA4
deyell
- Utoljára láttuk
- 5 órája
- Regisztrált
- több mint 13 éve
- Fórum hozzászólások
- 12 218
buhloone mindstate
Legaktívabb fórum topikok
Utolsó 10 fórum hozzászólás
13 órája
amúgy űr tematikájú vagy abban játszódó scifi top listája van valakinek? de simán ajánlások is jöhetnek. pl nekem nagy hiányosság az űrodüsszeia amit pótolni tervezek, de a stalker is kimaradt egyelőre.Serenity
amit én nagyon bírok de nem sokszor kerül szóba: moon.
peach
buhloone mindstate
1 napja
ahhoz csak rá kell menni az utolsó seedre. 2010-ben bejött...Igen, korábban alatriste hozta elő (ha más is, akkor bocs), hogy a statok alapján valószínűleg jobban járnák a PO-ban, ha a Lembó helyett inkább utaznánk. Abból indult ki, hogy a Packers O-ban a passzjáték dominál, amire a fagyos idő nincs jó hatással. Ezzel nehéz lenne vitatkozni. A kérdés inkább az, hogy a Packers O-ban még mindig annyira dominál-e a passzjáték...Kellene egy dome. Jó irányítónak nem előny a cidri.Ez egyebkent tenyleg igy van, talan tavaly volt egy stat, hogy jonehany evre (20 vagy 25 volt talan) visszanezve, a csapat egyaltalan nem szerepel jobban akkor, ha nagyon hideg van, sot.
gbol
casaubon
nagylaza, főpohárnok
buhloone mindstate
1 napja
Ez nagyjából azt jelenti, hogy a Fidesz csak az olyan OEVK-kat tudja behúzni a 106-ból, amelyben nincs 25.000 fő feletti város (illetve néhány Fidesz bástyát meg fog tudni tartani a település lakosságszámától függetlenül). Ha már egy ilyen nagyobb település is van, akkor ezek szerint a városiak Tisza szavazóinak mennyiség simán ellensúlyozza a falvakban, községekben összeszedett Tisza hátrányt. És ilyen OEVK-ból azért nincs olyan nagyon sok (kb. 25-30 ilyen OEVK lehet, ahol nincs 20.000 fő feletti város az adott OEVK-n belül), jó eséllyel azt jelenti, hogy a Fidesz akkor 106 OEVK-ból csak kb. 30-40 OEVK-t tud elhozni, ami nagyon kevés, ha Tisza meg 60-70-et.
FuckYoElonMusk
25-30-nál több van azért, olyan 38 körül inkább ahogy néztem legutóbb, ne felejtsük el, hogy geciék alkottak két új Pest megyei választókerületet tavaly. ehhez tegyük hozzá, hogy ebből a 38-ból vannak olyan választókerületek, ahol nem fix a fidesz győzelem, van esélye a Tiszának, mint a Balatonfüred, Vecsés, Törökszentmiklós, Komárom, Szentes, Orosháza központú oevk-k. viszont vannak olyanok, ahol ugyan meghaladja a 25 ezer főt a legnagyobb település, de nagy eséllyel fidesz győzelem várható (Kiskunfélegyháza, Kiskunhalas, Ózd, Zalaegerszeg, Pápa, Hajdúböszörmény, Salgótarján, Debrecen 3., Kecskemét 2., Szekszárd központú oevk-k), ez így legyen kb. 42 OEVK, ahol biztos / erősen valószínű fidesz W, és akkor még vannak a billegő választókerületek, amiből lehet még 15-20. szóval azt hogy a Tisza 60-70 oevk-ban nyer, azt eléggé valószínűtlennek tartom jelen állás szerint, ahhoz tarolni kellene a billegő választókerületekben. ne felejtsük el, hogy az összefosásnak 19 választókerületben sikerült nyernie. most ezt kellene majdnem megtriplázni. ez nem kis dolog lenne, ha sikerül.
buhloone mindstate
1 napja
Mit keres a Comore-Szigetek az Arab Kupában? 15 csapatot találtak a régióban oszt kellett egy 16., hogy szép keres csoport meccsek lehessenek?az arab az egyik hivatalos nyelv és az Arab Ligának is tagja az ország. történelmileg az arabok nagy kulturális hatást gyakoroltak a szigetekre.
Sixo
buhloone mindstate
2 napja
azt már nem akartam hozzátenni, de valóban. annak ellenére, hogy ezt csinálta, 10 szezonon keresztül 5 csapat által volt foglalkoztatva Winslow II. gondold el, hogy ezt melyik más munkahelyen lehetne megcsinálni.ő ki is vertepoén. de anno volt az NFL-ben egy Kellen Winslow II nevű tag, aki valóban ezt csinálta meetingeken.Az tényleg megtörtént, vagy csak poén?De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
Szesze
vanek úr
Meg hogy nem csatlakoztatta a wireless fülest.
zacknorb
deyell
resistance is futile
buhloone mindstate
2 napja
poén. de anno volt az NFL-ben egy Kellen Winslow II nevű tag, aki valóban ezt csinálta meetingeken.Az tényleg megtörtént, vagy csak poén?De legalább Dart-on látszott, hogy okos és tanul a hibáiból. Ja nem.A másik elsőkörös sem marad el mögötte. Most éppen pornót nézett értekezlet alatt
Szesze
vanek úr
Meg hogy nem csatlakoztatta a wireless fülest.
zacknorb
buhloone mindstate
2 napja
www.blikk.hu/aktualis/belfold/volner-pal-ujra-ugyved/5p7qzrhbaszódjon meg az ügyvédi kamara, hogy ezt engedi.
Meddig ér ennek a gecinek a nyelve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
buhloone mindstate
4 napja
Gajdos Nyíregyházán telitalálat, ezt a körzetet biztosan viszi így a Tisza. Sőt! Nem lennék meglepve, ha százalékosan Magyar Péter után rá szavaznának a körzetében a legmagasabb arányban.Szabolcs 1-et már az EP választáson elért eredménnyel vitte volna a Tisza, az nem kérdés. ami kérdés az Szabolcs 2, ami Nyíregyháza egy része + 20 kisváros és falu. oda kellene egy erős jelölt, mert azt az oevk-t kéne hozni a kormányváltáshoz, de ez nem lesz egyszerű.
Ami viszont igazán érdekes: Vitya pár órával korábban még büszkén emlegette a DPK-gyűlésen, hogy mennyi pénzt kap majd az állatkert. Rá pár órára meg az állatkert igazgatója bejelentkezik ellenzéki képviselőjelöltnek?
Hát hogy nem szagolták ezt ki a fiúk??
Szokol
buhloone mindstate
Legkedveltebb fórum hozzászólások
több mint 4 éve
a fő ok az olyan nem polkorrekt megfogalmazások voltak, mint "faggot", "big lips", "queer". a kontextus persze nem számít. mindegy hogy ezeket kire mondta és miért. mármint hogy DeMaurice Smithtel nem az volt a baja, hogy fekete, hanem a lockdownnal kapcsolatos tevékenysége. Goodellel sem az volt a baja, hogy buzi - mert nem az - hanem, hogy nyomást helyez egy csapatra, hogy olyan játékost draftoljon, aki a teljesítményével ezt nem érdemelte ki. aki amúgy Michael Sam, és vele sem az volt a gondja elsősorban, hogy meleg, hanem hogy nem szolgált rá arra, hogy draftolják. de persze biztos rasszista Gruden, bár már 30+ éve edző, és egyetlen korábbi fekete játékosa sem panaszkodott rá emiatt, pedig többen utálták, mint Keyshawn Johnson. meg biztos homofób is, bár leigazolta Carl Nassibot, de ilyen apróságokkal ne foglalkozzunk, lényeg hogy csúnya dolgokat mondott, nem elég polkorrekt, úgyhogy takarodjon.szerintem sem azért jár a kirúgás, de valszeg az volt a fő okszerintem kicsit fordítva ülsz a lovon. jelen esetben nem Goodell a nagyfonok. a tulajdonosok Goodell főnökei, akiknek a végrehajtója ő mint commish. azért mert valaki őt szidja edző vagy játékos azért nem jár kirúgás.hádeha a munkahelyeden a nagyfőnökről azt írod a kollegádnak, hogy kis buzi, az meg ilyen-olyan okból nyilvánosságra hozza, kiadja a kisfőnöknek a magánlevelezést, a kisfőnök nem azért rúg ki, mert “homofób” megjegyzést tettél a nagyfőnökre, hanem azért mert ellehetetlenedik (van ilyen szó?) a helyzeted, nem tartja a hátát miattad.Malik McDowell köztörvényes bűnöző, és csaló a priusza szerint. De én úgy szeretek gondolni rá, mint a Browns játékosa. Én ennek örülök, mert számtalan srácot láttam, aki hasonló körülmények közül jött és tudom, hogy a terhelt múltat nem teszi semmissé egy NFL szerződés. Én azt remélem, hogy Malik példája sok fiatalnak segít, és nem jutnak el a sittig. Megkapta a második esélyt, és egyelőre él vele. Tehát van ilyen is, nem csak Justin Blackmon, aki nem tud kikeveredni.jaa félre értettem mire célzol vele, a future cancel baromság sztem isÉn elítélem Gruden tettét, DE azért a "Damaszkuszi út" jelentőségére felhívnám a kommentelők egy részének figyelmét.felmerült ugye hogy raiders hc-ként is voltak ilyen emailek
Nyilván aki ebben nem hisz, vagy mondjuk pre-columbian eszmerendszer szerint él, annak ez valószínűleg felesleges, de egy próbát megér.
hu.wikipedia.org/wiki/Damaszkuszi_%C3%BAt
Helmut Zimmer
ha ez igaz akkor ez a rész invalid
Negritis
Úgy látom nem sikerült megérteni azt, hogy ezen az úton bármikor meg lehet fordulni, és nagyon kevés extrém kivételtől eltekintve soha sem késő. Azért adjuk meg a bizalmat a többieknek.
Helmut Zimmer
ha a raiders hc-ként is voltak ilyen esetek akkor ez a kirúgás normális
ha nem voltak akkor necces
Negritis
Mondom én utálom, amit gruden (kis g) tett, rohadt sunyi dolognak tartom, de ne determináljuk már, hogy mit érdemel, mit kell gondolni róla, milyen sors várjon rá a jövőben stb.
Helmut Zimmer
gedam
deyell
roger a csapatok által választott képviselő, ha őt kritizálod akkor közvetve a csapatot is
így vissza lehet fejteni ha nagyon akarod
de felesleges
Negritis
Szerkesztette: deyell
buhloone mindstate
több mint 1 éve
MP ennél csak keményebbeket fog kapni később, akkor is elszalad majd, ha valamelyik megafonos lép oda hozzá valami faszsággal?Jámbor András OGY képviselő véleménye:
Nem mondom én, hogy az ATV annyira fasza, vagy hogy Rónai ezt jól csinálta, de a szememben ez elég amatőr move volt, főleg mert várható volt, hogy az első alkalommal egy ilyet fog ott kapni, miután kb. 15 órával korábban berakta az ATV-t a propaganda média csoportjába a beszédében és challenge-elte őket is, hogy hívják már és Rónai már akkor kiakadt élőben...
StormST
buhloone mindstate
több mint 5 éve
Szigony utcai SPAR előtt vagy 20 roma áll. egyesével mennek be, mert csak egyvalakinek van maszkja. aki kijön átadja a következőnek.
buhloone mindstate
több mint 5 éve
a mai napon, ha már úgy sem történik semmi a csapat körül, emlékezzünk meg egy lassan talán feledésbe menő hősre. ő pedig nem más, mint Khalif Barnes, aka Mr. 69 aka False Start Barnes. velünk volt a franchise legnehezebb korszakában, akkor igazolt ide, amikor még JMR volt a kezdő irányító, és itt maradt a szintén hasonlóan nyomorúságos Dennis Allen érában is végig, amiért nagy tisztelet jár neki. összesen 7 darab 1 éves szerződést írt alá a csapattal, ami egészen biztosan NFL-rekord, bár nem néztem utána. szerénységét mutatja, hogy legtöbbször veterán minimumért írt alá, pajkosságát pedig az, hogy mindegyik csapatában a 69-es számú mezt választotta. centert leszámítva minden poszton játszott a támadófalban, de legtöbbször RT-ként kapott szerepet. a szabályos játék nem tartozott az erősségei közé, volt, hogy egy szezonban 11 büntetést gyűjtött össze, aminek a többsége természetesen false start volt. viszont az egész stadiont megnevettette, amikor elkapásra jogosultként állt fel, és a bíró bemondta, hogy "69 is eligible". ilyen bravúrokra sem mindenki képes: "In the first preseason game, Barnes false started three times in five snaps." de volt olyan megmozdulása is, ami Tim Brownt idézte. éljen soká Khalif Barnes!
www.youtube.com/watch?v=VDFLB5UcID4
buhloone mindstate





