Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra, köszi a türelmet!

deyell

Las Vegas Raiders

deyell
Utoljára láttuk
3 perce
Regisztrált
több mint 14 éve
Fórum hozzászólások
12 810
built for this shit




Utolsó 10 fórum hozzászólás

3 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
"Nyílt volt a párbeszéd a vezetőséggel, azt mondták nekem, hogy szeretnének hosszabbítani velem. De aztán jött ez az egész választási felhajtás Orbán Viktor körül, és a futball nagyon is össze van kötve azzal, hogy mi történik a legmagasabb politikai szinten. Ez nagy csorbát fog ejteni a klubok gazdasági helyzetén, ami azt jelenti, hogy a Ferencvárosnak is el kellett kezdenie spórolni. Azt hitték, lesz pénz, de a végén kiderült, hogy még sincs. Szóval azt hiszem, jelenleg egy kicsit üres a kassza. Én voltam az egyik, aki nem kapott új szerződést, bár talán igazából senki más sem kapott."
– Stefan Gartenmann
Nomac
lehet kicsit olyan lesz, mint amikor Kevin McCabe volt a tulajdonos, de a végére már nem volt hajlandó fizetni semmit, Pruki bá majd Détári voltak az edzők, és Pölöskey Péter volt az MVP. ekkor bármennyire gatya is volt a csapat, még tudtam nekik szurkolni. mikor Kubatov FC lett belőle onnantól már nem.

built for this shit

5 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark

Mekkora xdd
zacknorb
jobb későn mint soha. Jaime Lannister pont ilyen Tunézia féle csapatokkal tud alkotni.

built for this shit

7 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
Argentína - Algéria meccsen érzek meglepetést.

built for this shit

7 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
Egyébként aki éjjel nem tudja nézni azoknak vagy marad a net és keresnek egy oldalt mint én ahol full matcheket vissza lehet nézni? Mert m4 nem nagyon ismétli a meccseket ahogy észrevettem főleg hétvégén amikor f1 is volt. Semelyik csatorna nem ismétel folyamatosan ami elvárható lenne?
remontada
 m4sport.hu/tema/fifa-labdarugo-vilagbajnoksag-teljes-merkozes/

built for this shit

15 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
Szaúd-Arábia vs Zöld-foki Köztársaság nagy rangadó lesz.

built for this shit

16 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
Egy jó Godin eléggé hiányzik onnan középről, hátulról úgy tűnik.. kicsit fejetlen a védő"vonal"
Igor
Araujo sérült, Gimenez sem 100%-os, ezért padozik. Olivera játszik középső védőt, ami nem az ideális posztja.

built for this shit

16 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
Dél-Amerika is elég gatya eddig a vb-n

built for this shit

17 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
valamiért nem érzem Uruguayt most olyan jónak. azért remélem nyernek, már csak Bielsa miatt is.

built for this shit

21 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
B+ Torres 3 perce raktam h vezetni fogtok a félidőben...
davemayer
továbbra se értem miért fogadnak az emberek
Negritis, a vajda
Én soha máskor nem sportfogadok, csak Superbowl és EB/VB. Szerintem van egy vicces és élvezhető flashe a dolognak. Persze nyilván csak racionális mértékben "játékpénzzel".
Hanni
az olimpián a legjobb, van sok niche sport, amire teljesen random oddsok vannak.

built for this shit

22 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
Imadom hogy a magyar labdarugast a VB-n a Zold foki szigetek es Haiti kepviseli.
JéBé
Algéria

built for this shit

Legkedveltebb fórum hozzászólások

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
 i.imgur.com/Fomh60c.png

built for this shit

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
Én elítélem Gruden tettét, DE azért a "Damaszkuszi út" jelentőségére felhívnám a kommentelők egy részének figyelmét.
Nyilván aki ebben nem hisz, vagy mondjuk pre-columbian eszmerendszer szerint él, annak ez valószínűleg felesleges, de egy próbát megér.

 hu.wikipedia.org/wiki/Damaszkuszi_%C3%BAt
Helmut Zimmer
felmerült ugye hogy raiders hc-ként is voltak ilyen emailek
ha ez igaz akkor ez a rész invalid
Negritis

Úgy látom nem sikerült megérteni azt, hogy ezen az úton bármikor meg lehet fordulni, és nagyon kevés extrém kivételtől eltekintve soha sem késő. Azért adjuk meg a bizalmat a többieknek.
Helmut Zimmer
jaa félre értettem mire célzol vele, a future cancel baromság sztem is
ha a raiders hc-ként is voltak ilyen esetek akkor ez a kirúgás normális
ha nem voltak akkor necces
Negritis
Malik McDowell köztörvényes bűnöző, és csaló a priusza szerint. De én úgy szeretek gondolni rá, mint a Browns játékosa. Én ennek örülök, mert számtalan srácot láttam, aki hasonló körülmények közül jött és tudom, hogy a terhelt múltat nem teszi semmissé egy NFL szerződés. Én azt remélem, hogy Malik példája sok fiatalnak segít, és nem jutnak el a sittig. Megkapta a második esélyt, és egyelőre él vele. Tehát van ilyen is, nem csak Justin Blackmon, aki nem tud kikeveredni.

Mondom én utálom, amit gruden (kis g) tett, rohadt sunyi dolognak tartom, de ne determináljuk már, hogy mit érdemel, mit kell gondolni róla, milyen sors várjon rá a jövőben stb.
Helmut Zimmer
hádeha a munkahelyeden a nagyfőnökről azt írod a kollegádnak, hogy kis buzi, az meg ilyen-olyan okból nyilvánosságra hozza, kiadja a kisfőnöknek a magánlevelezést, a kisfőnök nem azért rúg ki, mert “homofób” megjegyzést tettél a nagyfőnökre, hanem azért mert ellehetetlenedik (van ilyen szó?) a helyzeted, nem tartja a hátát miattad.
gedam
szerintem kicsit fordítva ülsz a lovon. jelen esetben nem Goodell a nagyfonok. a tulajdonosok Goodell főnökei, akiknek a végrehajtója ő mint commish. azért mert valaki őt szidja edző vagy játékos azért nem jár kirúgás.
deyell
szerintem sem azért jár a kirúgás, de valszeg az volt a fő ok
roger a csapatok által választott képviselő, ha őt kritizálod akkor közvetve a csapatot is
így vissza lehet fejteni ha nagyon akarod
de felesleges
Negritis
a fő ok az olyan nem polkorrekt megfogalmazások voltak, mint "faggot", "big lips", "queer". a kontextus persze nem számít. mindegy hogy ezeket kire mondta és miért. mármint hogy DeMaurice Smithtel nem az volt a baja, hogy fekete, hanem a lockdownnal kapcsolatos tevékenysége. Goodellel sem az volt a baja, hogy buzi - mert nem az - hanem, hogy nyomást helyez egy csapatra, hogy olyan játékost draftoljon, aki a teljesítményével ezt nem érdemelte ki. aki amúgy Michael Sam, és vele sem az volt a gondja elsősorban, hogy meleg, hanem hogy nem szolgált rá arra, hogy draftolják. de persze biztos rasszista Gruden, bár már 30+ éve edző, és egyetlen korábbi fekete játékosa sem panaszkodott rá emiatt, pedig többen utálták, mint Keyshawn Johnson. meg biztos homofób is, bár leigazolta Carl Nassibot, de ilyen apróságokkal ne foglalkozzunk, lényeg hogy csúnya dolgokat mondott, nem elég polkorrekt, úgyhogy takarodjon.

Szerkesztette: deyell

built for this shit

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
 i.imgur.com/RlWKUdi.jpg

built for this shit

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
MP ennél csak keményebbeket fog kapni később, akkor is elszalad majd, ha valamelyik megafonos lép oda hozzá valami faszsággal?

Nem mondom én, hogy az ATV annyira fasza, vagy hogy Rónai ezt jól csinálta, de a szememben ez elég amatőr move volt, főleg mert várható volt, hogy az első alkalommal egy ilyet fog ott kapni, miután kb. 15 órával korábban berakta az ATV-t a propaganda média csoportjába a beszédében és challenge-elte őket is, hogy hívják már és Rónai már akkor kiakadt élőben...
StormST
Jámbor András OGY képviselő véleménye:


built for this shit

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark

built for this shit

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark

built for this shit

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark







built for this shit

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
Szigony utcai SPAR előtt vagy 20 roma áll. egyesével mennek be, mert csak egyvalakinek van maszkja. aki kijön átadja a következőnek.

built for this shit

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark
a mai napon, ha már úgy sem történik semmi a csapat körül, emlékezzünk meg egy lassan talán feledésbe menő hősre. ő pedig nem más, mint Khalif Barnes, aka Mr. 69 aka False Start Barnes. velünk volt a franchise legnehezebb korszakában, akkor igazolt ide, amikor még JMR volt a kezdő irányító, és itt maradt a szintén hasonlóan nyomorúságos Dennis Allen érában is végig, amiért nagy tisztelet jár neki. összesen 7 darab 1 éves szerződést írt alá a csapattal, ami egészen biztosan NFL-rekord, bár nem néztem utána. szerénységét mutatja, hogy legtöbbször veterán minimumért írt alá, pajkosságát pedig az, hogy mindegyik csapatában a 69-es számú mezt választotta. centert leszámítva minden poszton játszott a támadófalban, de legtöbbször RT-ként kapott szerepet. a szabályos játék nem tartozott az erősségei közé, volt, hogy egy szezonban 11 büntetést gyűjtött össze, aminek a többsége természetesen false start volt. viszont az egész stadiont megnevettette, amikor elkapásra jogosultként állt fel, és a bíró bemondta, hogy "69 is eligible".

ilyen bravúrokra sem mindenki képes: "In the first preseason game, Barnes false started three times in five snaps." de volt olyan megmozdulása is, ami Tim Brownt idézte. éljen soká Khalif Barnes!

 www.youtube.com/watch?v=VDFLB5UcID4


built for this shit

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 810 — Sworn to the Dark

built for this shit