NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
jól hallom h ha Bye weeken leszünk akkor McCoy-t elhívják majd HC-nek pár helyre?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
Ki is kapott a Hou, emellé JJ 0 sackkel zárt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
érik a HOU cumi, kell a W
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
off
Kübekházi vagyok a sokat szidott T-Home a megváltóm 😀 előtte volt invitel, addig play-by-olay meccsnézés volt
on
sztem én is nézem a meccset

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Remélem ezt most tudom is majd nézni 😀StormST
[off]
hát én amióta itt vagyok minden stream szabálytalan időközönként megakad mint rendesen, csak utána magától nem folytatódik. Le kell állítani és újra indítani.

Úgy tűnik hiába vagyok megyeszékhelyen, internet az nem jár, ahogy közvetlen vonatjárat a fővárosba, vagy kátyúmentes autóút ugyanoda, vagy sorolhatnám még sokáig, de inkább nem itt panaszkodom...
[/off]

[on]
Kuper inkább ne is játsszon amíg nem 100%-os. A KC-t Ramirezzel is verni kell, főleg ha passrush inkább Cladyre és Franklinre nehezedik majd jobban.
Remélhetőleg lesz még egy bye week rendbe jönnie.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
No, csak hogy egy kicsit a mai meccsről is beszéljünk, Porter és Holliday biztos nem fog játszani, Kuper is questionable...

Remélem ezt most tudom is majd nézni 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A 4. csapat vagyunk akik legalább 10 egymást követő meccset nyertek legalább 7 ponttal
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lsvuqmoqch2aygalwcku
Denver Broncos' Peyton Manning again makes history
Only four teams in NFL history have accomplished what the Denver Broncos did this year. Peyton Manning has been the quarterback on two of those teams.

Érdekesség, h Manning 2 ilyen csapatnak is tagja, viszont az előző 3 egyik se lett bajnok a végén...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
JMD A KIRÁLY!
Nélküle nem lennénk itt 😀JC6
Jah, lehet, hogy már 2 éve bajnokok lennénk... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
JMD A KIRÁLY!
Nélküle nem lennénk itt 😀
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Atya gatya, ezekről a JMD draft trade-ekről nem is tudtam. Hát mit mondjak, tényleg borzalom. 😊

Pedig csak a "lőlapot" nézve tényleg csak 2009 tűnik gyengének. De a körülményeket is megtudva, háát ... nem csodálom, hogy el lett zavarva az ember.peterk2005
Ha az eredmények jöttek volna, meg nem rendezte volna a többi ámokfutást, akkor a szar draft-ok még belefértek volna nálam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
ha még csak a draftjai lettek volna ilyen borzalmasak...


Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Atya gatya, ezekről a JMD draft trade-ekről nem is tudtam. Hát mit mondjak, tényleg borzalom. 😊

Pedig csak a "lőlapot" nézve tényleg csak 2009 tűnik gyengének. De a körülményeket is megtudva, háát ... nem csodálom, hogy el lett zavarva az ember.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Én a tradejei miatt utálom JMD-t. Egy mondatot szenteltél ennek a végén, én többet fogok.
Mindig feltrade-elt olyan emberekért akikért semmi oka nem volt feltrade-elni, és utólag se váltak be, h ne érdekeljen milyen drágák voltak.

Vegyük sorra:
Alphonso Smith. 2. körben nem is lett volna reach, de egy következő évi első köröset adtunk érte. Kezdő CB nem kellett, valaki aki rövidesen az lesz igen. 1 éve simán váhattunk volna, minden évben van CB a drafton.
Eredmény nagggyon nem jött be. A hibát tovább tetőzte azzal, h 1 év után elcserélte egy zacskó szotyiért. Hamár ilyen drágán ide hozza legalább adjon neki időt bizonyítani.

Richard Quinn. A világ legrosszabb trade-je. FEl a 2. körbe egy olyan TE-ért akinek talán 5db elkapása volt egész egyetemi pályafutása alatt. Nem volt rossz blokkoló TE, de 5.-7. körig írták mindenhol. a 3. körben is borzalmas pick lett volna de mi feltrade-eltünk a 2.-ba érte. És nem játszik úgy, h azóta lelszarjuk mikor és mennyiért jött. ellenkezőleg, már nem is játszik. kellett blokkoló TE? Mivel maradt Graham nem. Graham maradása pedig kérdéses volt. De megint ez a mindenáron őt akarom, akkor persze h drága lesz a trade is.

Kenny McKinley. RIP. Nem tudjuk meg ez a feltrade bevált volna-e.

Tom Brandstater. LOL ha minden áron ki akar húzni egy UDFA QB-t a 6. körben legalább maradt volna a seggén, de nem, ő 6/1-ben akrta. Naggyon nem jött be ez se.

Bay-Bay. 24ről szükségesnek érezte felmenni 22-re. A Green Bay-t kellett így beelőzni, akik az összes indiai istenhez egyszerre imádkoztak, h Bulaga lecsússzon hozzájuk. SEmmi értelme nem volt feltradeelni. ráadásul azt a 4. kört adta, amit a 11->13-ért kapott. Ne nézzétek meg a draft value chartot, vagy h mekkora különbség szokott lenni 13->11 és 24->22 között
A pick bejött, és most már nem érdekel milyen drága volt, vagy h Dez jobb-e mint DT

Tebow. 1/25ért 2. 3. 4. kör. Inkább ne nézzétek meg a draft value chartot, vagy h általában mennyi szokott lenni az ára az 1/25-nek.

Én egyébként Iupatit és Pounceyt szerettem vonla az első körben, helyettük DT+TT és utána jött Walton és Beadles. nagy sokára úgy tűnik ők is felnőnek a feladathoz, persze elég gyorsan ahhoz, h megakadályozzák a kisköcsög bukását nem, de mégha TT már nincs is itt, nem volt rossz ez az első 4 pick.

Syd+Kirlew. Nos 5. körben általában olyat húznak aki rosterre kerül. 7. körben ritkán. ezek után oda adni a jövő évi 5. kört 2 7. körért nagyon nem jó üzlet. 2×0=/=2 Kirlew sosem került a roster közelébe se, Syd nem volt rossz, házzáfoghatót mondjuk bámrikor találunk egy évvel később az 5. körben, de az már mindegy.

És majd minden trade-ből mi jártunk rosszul. elway is trade-elt. A Julius Thomas projekt úgy tűnik az ő részéről is bukás, de Elway nem a minden áron tradeelek hozzáállással, talán azért mert 10 helyre nem 7 embert nézett meg, hanem 700-at.

JMD draftjai minden szempontból borzalmasak voltak. Most h moreno és ayers meg keretben van és nem is játzanak rosszul, az a minimum elvárás az első körös picktől, sőt talán annál több is.
2009-ből 3/10 ember van még nálunk. A legtöbben 1 év után távoztak. Egyik se meghatározó játékos.
A 2010-es már jobban sikerült. ez tény. De amennyi első két körös pickje volt, egy haldokló csapatot fel lehetett volna támasztani, ő mire ment ehelyett, egy középcsapatot rombolt porig, sőt az alá. Ennek csak egy része volt a botrányos draft, sok minden mástól is függött, de akkor is közre játszott. És a történetet ismerjük. Kirúgták a 'csába, tehát nem csak én gonoldolom, h olyan rosszul csinálta volna amit csinált.
_________________________________________________________________________________________________

A megszerzett játékosok teljesítménye szemszögből ítélve a draftot, egyébként teljesen védhető az amit írsz. Csak így kicsit igazságtalan összehasonlítani őket, mert azokat a lehetőségek fényében kell nézni.

Három dolog
1.) Más amikor egy 1/2-es válig be, úgyh mondjuk A+ra értékeljük, vegyük észre, h az sokkal jobb, mintha a 7. körben az értékhez képest mérlegelve adunk A+okat. Von Miller egyszemélyben megnyeri ezeket a draftokat.

2.) JMDnek 2009-ben 5 első két körös pickje volt ehhez képest szinte semmit nem hozott össze. De 2010-ben is sokkal több mozgás tere volt mint idén elwaynek. így könnyebb.

3.) 2009-ben és 2010-ben nagy szükségünk volt kezdőkre, és nem nagyon jöttek. Idén nem kellettek. Úgy is lehet csapatot építeni, h kipróbált szabadügynökök jönnek kezdőbe és fiatal tehetségek a drafton cserének, akik idővel kinövik a veteránokat és átveszik a helyüket. Elway idén minden bizonnyal ezt akarta.
Valóban nem jobb közepesnél az idei draft jelenlegi tudásdátummal, mert bakcup QB és 3rd RB helyett jöhettek volna impackt játékosok, lett volna need pozíció, de ha eltelik 3 év, lehet h oswi lesz a kezdő irányító és hillman a kezdő futó, akkor máris jobbra kell majd érétkelnünk. azért DTnek is ez a 3. éve mire stabil kezdő. A 2010-es classnak már több ideje volt bizonyítania mint az ideinek. 2010-ben Teobw össz 3 meccsen játszott, DT egyfolytában sérült volt, Decker többnyire csak visszahordóként kapott szerepet, Beadles-re és Waltonra két évig panaszkodtam míg végre idén elkezdtek úgy játszani, ahoyg ha rögtön teszik talán JMD se repül annyira messzire.

Ha a 2010es és 2012-es classt akarod összehasonlítani, ezekt is figyelembe kell venni.
Mi volt a cél.
Milyen lehetőségek voltak
És a legfontosabb a 2012-es class első évét a 2010-es class első évéhez.


PS: Egyébkét nagyon örülök, h utána néztél és megosztottad velünk. Információ-vélemény-indoklás. Sajnos elég ritkák az építő jellegű hozzászólások nálunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
A 2009-es draft idénre ért be valamennyire, mármint az első kör, most már Moreno és Ayers is megdolgozik a pénzéért, még ha nem is teljesen a draft helyüknek megfelelően. A többi pick ott kuka volt, kivéve McKinley-t, aki jó lett volna... 😕

2010 jó volt, ha Cox nem hülye és Thompson nem sérül meg, akkor még jobb lett volna...

2011 szerintem jobb volt, mint aminek látod Burzum, csak Moore első éves betlije volt a gond, de az benne van a pakliban a második körben. Carter jó SS lesz, ha egészséges marad, azon a poszton nem kell annyira gyorsnak lenni, Adams-nél szerintem jobb lehet, nekem tetszett tavaly a játéka. Franklin érdekes kérdés, RT-nek elmegy, idén kevesebb a baj vele, jobb kezes QB-hez jó. Azért én kiemelném a hülye (eltiltás), de hasznos Green-t, 7. körben jó pick volt, Julius Thomas nem jött be, ő az ellenpont, ahogy Irving is, akiben volt potenciál, de hozzá kell tenni, hogy Woody fejlődése és Mays érthetetlen imádata kevés lehetőséget hagyott neki a LB sorba való bekerülésre...

2012-t még nem lehet megítélni, Wolfe nem rossz, nem kiemelkedő, de még van mit fejlődnie, inkább maradjon csak a radar alatt még egy kicsit... 😊

Hillman-t meg még nem nagyon tudjuk használni igazán, néha villan, de igazság szerint annyira gyenge még blokkolásban, hogy nem lehet jó RB-nek nevezni, egyelőre. Bolden-el nem tudom mit akarunk, Blake-et és Oswi-t még nem láttuk, Trevathan egyelőre biztatónak tűnik, Jackson meg TC-ben jónak tűnt...

JMD csinált hülyeségeket, mellé is nyúlt párszor, a gond inkább ott volt, hogy arrogánsan nem hagyott beleszólást másoknak, főleg 2009-ben, ez is lett a veszte valamennyire, az a draft class annyira rosszul produkált, hogy az elüldözött/felbőszített/stb. játékosok pótlása nem volt megoldott, ahogy a lyukak betömése sem és ez a kezdeti lendület alábbhagyása után hamar kiütközött...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Már korábban is feltűnt, hogy a topikban (közel) általánosan elfogadott, hogy JMD draftjai katasztrofálisak voltak. Én nem éreztem ezt ennyire, ezért kicsit utánanéztem.

(Néhány dolgot fejből írok, apróbb tévedések lehetnek.)

JMD 2009-ben és 2010-ben draftolt (ha jól tudom, nagyjából teljhatalommal), 2011-2012-ben pedig Fox-Elway és a többiek csapatban hozták meg a döntéseket.

Tanulság a végén.


2009

1 12 Knowshon Moreno RB Georgia
1 18 Robert Ayers LB Tennessee
2 37 Alphonso Smith DB Wake Forest
2 48 Darcel McBath DB Texas Tech
2 64 Richard Quinn TE North Carolina
4 114 David Bruton DB Notre Dame
4 132 Seth Olsen G Iowa
5 141 Kenny McKinley WR South Carolina
6 174 Tom Brandstater QB Fresno State
7 225 Blake Schlueter C Texas Christian

Röviden: nagyon erős helyzetből igen gyenge teljesítmény.

Indoklás:

Moreno és Ayers használható játékosok, de 1. kör közepén kicsit több is elvárható lenne.

Nekem a 2. körrel van a nagyobb bajom, hiszen onnan csak A. Smith tudott ideig-óráig megragadni egy csapatban (sajnos főleg miutén eltrade-eltük). Quinn választása emlékeim szerint már akkor is érthetetlen volt, még akkor is, ha 64. helyen (közel 3. körben) jött.

A későbbi körökből talán Brutonra mondanám, hogy ex post megérte.

2010

1 22 Demaryius ThomasWR Georgia Tech
1 25 Tim Tebow QB Florida
2 45 Zane Beadles G Utah
3 80 J.D. Walton C Baylor
3 87 Eric Decker WR Minnesota
5 137 Perrish Cox CB Oklahoma State
6 183 Eric Olsen G Notre Dame
7 225 Syd'Quan ThompsonDB California
7 232 Jammie Kirlew DE Indiana

Röviden: szerintem (ex post!!!) az elmúlt 4 draftból a legjobban sikerült.

Indoklás: lehet, hogy én vagyok elfogult ezzel az évfolyammal szemben, de számomra Bay-Bay, Tebow, Beadles, Walton, Decker mind beváltak, és Coxnál sem sok hiányzott ahhoz, hogy nagy steal legyen.

Bármelyik évben elfogadnék egy ilyen draftot (abban az értelemben, hogy az aktuális lehetőségekhez képest szerintem sokat kihoztak belőle). Kicsit eltúlozva: ez a draft teremtette meg az offense alapját, mely így együtt a tavalyi évtől (eleinte bukdácsolva) elkezdett összecsiszolódni. Jó kis fiatal társaság ez, lehet rájuk építeni, még ha Manning nélkül természetesen nem is tartanának itt.



2011

1 2 Von Miller LB Texas A&M
2 45 Rahim Moore DB UCLA
2 46 Orlando Franklin T Miami (Fla.)
3 67 Nate Irving LB North Carolina State
4 108 Quinton Carter DB Oklahoma
4 129 Julius Thomas TE Portland State
6 189 Mike Mohamed LB California
7 204 Virgil Green TE Nevada-Reno
7 247 Jeremy Beal DE Oklahoma

Röviden: Von Miller miatt legyen jó.

Indoklás: Overall második pick-kel illik egy nagyon jó játékost húzni. Mi ezt megtettük, és ez volt a draft legfontosabb kérdése.

Moore és Franklin kb. annyit érnek, ahol elhoztuk őket. (Franklint ott hoztuk el, ahol korábban Beadles-t, és lényegesen előrébb, mint Waltont, pedig számomra utóbbi kettő jobb.)

Irving valószínűleg hiba volt, hiszen most már illene valamit produkálnia, de nem látjuk. A későbbi körökből Q. Carter produkált valamit. Lehet, hogy valaki steal-nek nevezné a tavalyi szezonvégi int.-jei miatt, de én akárhányszor játszani látom, mindig lomhának érzem, azaz szerintem soha nem lesz elit játékos.


2012

2 36 Derek Wolfe DT Cincinnati
2 57 Brock Osweiler QB Arizona State
3 67 Ronnie Hillman RB San Diego State
4 101 Omar Bolden CB Arizona State
4 108 Philip Blake C Baylor
5 137 Malik Jackson DE Tennessee
6 188 Danny Trevathan LB Kentucky

Röviden: az alapján, amit eddig láttunk, ez max. közepes!

Wolfe hozza kb. azt, amit várunk tőle, elvégzi a piszkos munkát, de kb. ez várható el egy majdnem első körös picktől. A többi koraira is igaz, hogy vagy nem tudjuk még, hogy milyenek (pl. Osweiler), vagy kb. azt hozzák, amit várni lehetett (Hillman).

A későbbiekből Trevathan tűnik úgy, hogy be fog válni.



Tanulság: az én meglátásom szerint a 2010-es draft volt magasan a legjobb, majd a 2011, 2012, és végül lemaradva a nagyon béna 2009-es. JMD a legjobbért és a legrosszabbért felel.

A kis elemzésem nem vesz figyelembe olyan dolgokat, mint pl. JMD érthetetlen draftcetli-trade-jei, amikor nem értettük, hogy miért megy föl vagy le rossz áron, furcsa játékosokért.

De szerintem a végeredmény szempontjából, utólag azt mondhatjuk, hogy volt egy nagyon rossz és egy nagyon jó draftja.

Na lehet belekötni a részletekbe 😊
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
cska én hiányolom innen Wolfe-t?Negritis
Nem. Azért én még Hillmant is hiányolom. Nekem abszolút nem okozott csalódást. Foles-on nagyot kacagtam... 😊

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
 blogs.nfl.com/2012/12/28/the-best-draft-picks-from-rounds-2-3-not-named-russell-wilson/?module=HP11_content_stream
cska én hiányolom innen Wolfe-t?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Xanders-t lehetett nem szeretni, de azért elég jó szerződéseket hozott össze szerintem a csapat szempontjából...StormST
Meg miután felszabadult JMD rémuralma alól, nagyon jó draftokat toltunk vele, és UDFA-kból is talált nem egy hasznosat. Mégha te nem is szereted Chirs Harrist attól ő még nagyon jó CB, de amíg ő itt volt, minden évben volt legalább egy udfa aki rostert csinált.

JMD draftpolitkájából nyíltan ki volt hagyva, pedig ha a kisköcsög kikéri a véleményét, lehet nem bukik ilyen csúfosan ilyen nagyot...
De most a liga elitjében valahogy már nem is bánom, néhány jó tanács talán elodázta volna, egy minden tekintetben és mindenhez teljesen inkompetens, köcsög kis csaló, tiszteletlen seggfej kirúgását, aki így tovább rombolta volna a csapat hírnevét, büszkeségét, megbecsülését...
Huh még mindig túl könnyen felszínre törnek az érzések, túl jó az asszociációs képességem, ez egyszerre áldás és csapás...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Champ szerződése nem front loaded, minden évben ugyanannyit keres (ha jól emlékszem), csak az első 2 év garantált volt, a második 2-ben meg nem...

Szerk:

Idén 11 misit keresett, ami a ligaév 5. napjától volt garantált (4 teljesen, 7 sérülés ellen), 2012-ben 11-t fog keresni (3 milló roster bónusz, 8 millió fizu, nem garantált), 2014-ben 10-et fog (9 millió fizu, 1 millió roster bónusz). Nem tudom ez pontosan hogy játszik be, de nagyon sokat szerintem nem spórolunk vele, igaz azon szinten, amit hoz hétről-hétre, ez elég baráti szerződés volt... 😊

Xanders-t lehetett nem szeretni, de azért elég jó szerződéseket hozott össze szerintem a csapat szempontjából...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
a legolcsóbb kis colquitt RFA lesz, rá RFA tendert tudunk rakni, azokat viszont nem találom, csak a franchise és transition tag-eket a cikkben. RFA tendernél meg ugye nem mindegy, h milyet teszünk rá, stb, én úgy számolok, h 1 évre tartjuk őt tenderrel, ami nem lesz drága. Ha meg mégis drága lenne, nem kell hozzá ragaszkodni, elég ritkán puntolunk mostanság ahhoz h ne keljen egy drága puntert tartani, arról nem is beszélve, hogy finoman szólva se fieldposition battle-t játszunk. Colquitt jó punter, de Manning érkeztével szerepe minimálisra csökkent.

Hanem a WR-nek viszont 10 fölött az árfolyama, szóval, ha hosszabbítunk Cladyvel, Vonnal és DT-vel, akkor ez még nagyon fontos lesz Decker miatt.

Ez a capspace emelkedés dolog viszont nagyon tetszik. Bár ez azt is jelenti, h más csapat is többet tud adni az UFA-knak, de azért az első ajánlat biztosan a miénk lesz, és nem feltétlen kell utána több ajánlatnak érkeznie...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Ha most tag-eljük Clady-t az akkor is +6 misi neki...Black_Adder
Itt egy lista a tagek (franchise+transition) várható értékéről jövőre.ulpianus
Köszi.

OL: 9,660
Clady: 3,5
tehát ha tag-eljük 6,16 misivel nő a fizetése, ez szvsz hiba határon belül van 😊Black_Adder
Abszolút jól mondtad. Inkább a pontosság kedvéért tettem be. Illetve hogy ott legyen a többi poszt is. Például legolcsóbb kis Colquitt tagelése.

A cap méretéről pedig annyit fűzzek hozzá, hogy 2014től akár nagyot is emelkedhet. Sokan 135 millió$ fölé várják. Az új TV közvetítési jogdíjak miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Jövőre eleve nagyobb lesz a capspace-ünk, mert volt vmi ajándék szoknak akik nem éltek vissza a cap mentes évvel, és lehetett választani, h idénre akarjuk vagy jövőre, és mi azt választottuk, h jövőre legyen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lance Ball, Chris Gronkowski, Tracy Porter, Ty Warren, Matt Willis

Ja igen, jövőre a csapat még Mays caphitjét is elviselné, szóval ne szégyellősködjünk, lássuk be hiba volt hosszabbítani vele, és tegyük jóvá, azzal h kirúgjuk a 'csába...Black_Adder
Akiket elküldenél, azok összesen 7.5 milla, plusz Mays jövőre 4 millát keresne (3 milla ragad bent dead capben, ez nem tragikus). Összesen 11.5 milla, plusz az említett 3 top contractos 4.5 milla csökkenésével összesen 16 milla maradna. Ennyiből megoldható Clady, és a fentiek pótlása is szvsz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jövőre már gyülekeznek majd a fellegek, 2 év múlva pedig elszabadulhat a pokol, ha most nem figyelünk oda.Black_Adder
2014-ben az új tévés szerződések miatt drasztikus cap növekedés várható, sok csapat és játékosügynök már az idei offseasonben kötött szerződéseknél is kalkulált ezzel, úgyhogy annyira nem lesz vészes a helyzet.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
No megnéztem, a rotoworld szerint érdekes módon mind Bailey, mind Doom, mint Kuper szerződése front-loaded, azaz jövőre kevesebb lesz a fizujuk (és caphitjük) mint idén. Összesen 4.5 millióval. Viszont D.J Williams fizuja idén 1.9 milla, jövőre 6 milla lenne. Ennyit szvsz tuti nem fog megkapni. Hetek óta játszhatna, de meccsenként alig néhány snapet tölt a pályán...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)