NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ha most tag-eljük Clady-t az akkor is +6 misi neki...Black_Adder
Itt egy lista a tagek (franchise+transition) várható értékéről jövőre.ulpianus
Köszi.

OL: 9,660
Clady: 3,5
tehát ha tag-eljük 6,16 misivel nő a fizetése, ez szvsz hiba határon belül van 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nem idén lesz baj a sapkával, főleg h egy jelentősebb összeget átgörgettünk jövőre. Most kb egyedül Clady van olyan aki a rookie szerződését tölti, és idén lesz UFA.
De aztán jönnek majd sorra. Most tekintélyes összeget kap Manning, Doom, és ha Bailey kevesebbet is, mint amennyit kérhetne, még úgy se keveset. Most soron van évről-évre egy nagy szerződés, Clady-nek, Thomasnak és Millernek. De Decker se lenne olcsó, Beadles se, pedig egyre inkább úgy játszik mint akit meg kéne tartani, Rahim Moore is ha így folytatja, mire contact yearje lesz, nem lenne olcsó.

A 3 legjobb fiatal játékosunk kétség kívül Clady, DT és Miller. Szerencsére nem egyszerre lesznek UFA-k, és lehet a tag-ekkel is trükközni, de mindhármat megtartani, úgy, h legalább átlagos játékosok lehessenek mellettük, nem lesz olcsó. És akkor ott van PM és Doom nagy fizetése.

Jövőre semmi esetre se lesz gond belőle, de ha megkapja Joe Thomas fizetését, esetleg többet is, akkor máris kisebb a mozgási lehetőség, és mire eljön DT szerződés hosszabbításának az ideje, már baj lehet. Ha pedig őt is beszorítjuk a sapkába, akkor mi lesz Von Millerrel? ez egy hosszú távú probléma, de már a mostani offseasonben sok fog múlni azon, h majd X év múlva hanyan maradnak itt közülük.
Lesznek még itt paycutok.

Egyébként Vick és Bannan is UFA-k lesznek. Nem lennék meglepve ha megint cserélődne a DT páros, legalábbis ha sokat kérnek, azt nem fogjuk megadni nekik. Lehet h idén tényleg DT-t fogunk húzni az első körben...

Mindenesetre itt van részletesebben, saját számítás, lehet h van benne hiba, csak azok akiket megkéne, vagy meglehetne tartani, a következő 3 évben, de nem lennének olcsók (értsd posztjukon kezdők, posztjukhoz mérten kezdő fizetést kérhetnek, és nem longsnapperek/punerek, bár Prater rajta lesz a listán, de Colquittot szvsz nem fenyegeti az akkora szerződés, főleg h RFA lesz):
2013:
Justin Bannan: Jó játékos, jó DT, de már öreg. 1 milláért bármikor maradhat, többet a kora miatt nem biztos h adnék neki.
Ryan Clady: A meg a legfontosabb lenne. És a legdrágább
Kevin Vickerson: Neki is kezdő DT alatt van a fizetése, de neki se feltétlen adnék többet.

2014:
Robert Ayers: Csak azért csere, mert ahogy többször írtam már, az a 4-3 amit mi játszunk nagyon közel van a 3-4hez vagy hogy mondjam. Mindenesetre van egy passrusher, és három nagy darab 2 gap DL játékos. Az ő szerepe a passrusher lenne, de értehtően Doom a kezdő. Más csapatban szerintem lehetne kezdő, ezért nem biztos, h meg tudjuk tartani.
Zane Beadles: Idén úgy játszik, mint akit meg kéne tartani. És egyébként sincs OL depth.
Erik Decker: Mivel h 3. körös rookie, az egyik legalulfizetettebb játékosunk. Érte is a zsebbe kell majd nyúlni.
Chris Harris: Igen én még mindig meg vagyok győződve, h nagyon jó játékos, aki még mindig tud fejlődni. Az idei szezon csak megerősített benne, ha rajtam múlna nem tagelném, hanem hosszabb szerződést adnék neki. Azért, nagyon, nem lesz drág továbbra sem.
JD Walton: Ha nem lett volna a szezon eleji néhány meccs nem írnám. Ha sikerül visszatérnie a sérüléséből és jól játszania utolsó évében, akkor maradjon
DJ Williams: Na ez is kemény dió lesz még
Wesley Woodyard: Nem lepődnék meg, ha draftolnánk egy MLB-t, és DJ/Woody közül csak az egyik maradna. Ebben az esetben a fiatalabb Woodyra voksolnék, bármilyen nagy luxusnak is tűnik elengedni DJ-t. Esetleg DJ-vel is hosszabbítani és trade-elni, vagy még idén eltrade-elni, mára már ezek se elképzelhetetlenek. 30 fölött van már ő is.

2015:
Champ Bailey: Úgy tűnik Elway megmutatta neki, h hol van a fiatalság kútja. Évi 9 misiért írt alá, nagy szerencsénk volt vele, mert máshol adhattak volna érte többet is. A 9-et egészen biztosan megéri, hogy 2 év múlva mi is így lesz, az majd kiderül
Quinton Carter: Tavaly biztató volt, idén sérült.
Joel Dressen
Orlando Franklin
Von Miller: Megérdemelné, h még 2015 előtt hosszabbítsunk vele
Knowshon Moreno: Mivel McGaheeben aligha van nagyon sok év, ő meg elkezdett jól játszani, még az is lehet h marad.
Jacob Tamme
Demaryius Thomas: 1 évben Vonnal, húzós lesz. Mindenképp maradnia kéne neki is.

2016:
Elvis Dumervil: Élete szezonja után kapta a nagy fizetést. Azóta is jó, de legközelebb azért már kevesebbet is lehetne neki adni.
Chris Kuper: Ha 2015-ben még játszik, akkor sikerül teljesen felépülnie, és akkor szükség is van rá.
Matt Prater: Lássuk be a liga egyik legpontatlanabb rúgója. Clutch szituációkban nagyon meggyőző volt tavaly, idén viszont olyanok nem voltak, ezért csak az látszik, h 40-49 közül rémes. Kickoffoknál jól jön az erős lába, de idén annyit nem ér amennyit keres.
Derek Wolfe

Ha csak 2013-mat nézem, aki FA-lesz:
Mindenképp maradjon:
David Bruton, Tony Carter, Ryan Clady, Briton Colquitt, Brandon Stokley, Mitch Unrein

Maradhat:
Justin Bannan, Keith Brooking, Chris Clark, Jason Hunter, Jim Leonhard, Kevin Vickerson

Menjen:
Lance Ball, Chris Gronkowski, Tracy Porter, Ty Warren, Matt Willis

Azok közül akiket mindenképp itt akarok látni jövőre egyedül Clady drága, akik itt maradhatnak jövőre senki se túl drága, idén nem lesz gond. Jövőre már gyülekeznek majd a fellegek, 2 év múlva pedig elszabadulhat a pokol, ha most nem figyelünk oda. Hát kb ennyi.

Ja igen, jövőre a csapat még Mays caphitjét is elviselné, szóval ne szégyellősködjünk, lássuk be hiba volt hosszabbítani vele, és tegyük jóvá, azzal h kirúgjuk a 'csába...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
LOL, nem ex-denverire, hanem jelenlegi denverire értettem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Köszi a korrekciót, akkor máshonnan kell a pénzt megtalálni. Clady-n kívül ki van még aki 2013-ban FA lesz és lényeges játékos?peterk2005
Tebow 😀 Ki más lényeges?

Tessék egy link:
 www.spotrac.com/nfl/denver-broncos/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi a korrekciót, akkor máshonnan kell a pénzt megtalálni. Clady-n kívül ki van még aki 2013-ban FA lesz és lényeges játékos?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
mert nő pár millát a cap space is.peterk2005
bocs, az újfent javításért, de jövőre összvissz 400k-t fog nőni a cap!
(free agency topikban van erről egy tweet, én tettem be😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Ha most tag-eljük Clady-t az akkor is +6 misi neki...Black_Adder
Itt egy lista a tagek (franchise+transition) várható értékéről jövőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
A one and done-al kapcsolatban - ez gondolom nem meglepetés 😊 - hasonlóan gondolkodom, mint te. Az NFL-ben superbowlt tradelni vagy draftolni egyszerűen nem lehet. Csak az esélyét lehet tradelni vagy draftolni. Ha sikerül nagyon komoly esélyt össze-tradelni/draftolni, akkor persze utólag kudarc, ha nem jön be. De azért ez a kudarc nem az a kudarc kategória, mint az esély szelét sem érezni meg.

Marino Miami-jára pl. utólag rá lehet mondani, hogy végül kudarcos lett. De hát azért azt a kudarcot kb. 25 csapat örömmel elfogadta volna. Ugyanúgy a Bills 4 egymás utáni SB vereségét is. Márpedig, ha valamit a csapatok többsége örömmel elfogadna, akkor arra elég furcsa azt mondani, hogy kudarc... 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
A fizetési sapkával kapcsolatban: A denveri helyzettel annyira nem vagyok tisztában. Clady-n kívül ki az a játékos akinek most jár le a contractja és újítani kéne? Ha csak ő van egyedül, az szvsz még megoldható, mert nő pár millát a cap space is. Von, Bay-Bay ill. Decker már nehezebb dió, de az majd 2014 után lesz gond. Addigra meg Dumerwill 15 millájából jópár millát le lehet fogni majd, és Baley pénzéből is fel fog szabadulni jópár milla. Plusz, Manning már Indy-ben is többször kijelentette, hogy ha azon múlik, ő szívesen belemegy a paycutba, hogy megmaradjon a csapat. Olyan a contractja, hogy a 3. év végén mondjuk simán át lehet alakítani 15 millásra, újabb 5 millát felszabadítva. Ha pedig 3 év után befejezné (ezt csak gyűrű vagy sérülés esetén hinném), akkor 20 milla fog felszabadulni. Igaz, akkor meg a QB poszt lesz nagy kérdés...

Osweilerrel kapcsolatban: Szerintem Oswi miatt egyelőre ne aggódj. Ha Manning tényleg lenyomja a szerződését (legalább 4 évet), addig bőven lesz idő, hogy kiderüljön, mire képes. Amúgy is, van egy olyan érzésem, hogy Elway fejében Oswi egyáltalán nem úgy "játszik", mint ahogy azt a sajtó tálalta, azaz, hogy a jövő franchise QB-ja. Az ilyen projekt QB húzásokat a sajtó általában így kezeli - pl. a Pats tavalyi Mallett pickjét is - pedig az esetek többségében végül szó sincs erről.

Szerintem Elway is - ahogy Belichick is - egyszerűen csak akart egy a lehetőségekhez mérten minél jobb, de olcsó backupot. Szerződtethettek volna évi 1-2 milláért egy veterán backupot is, de ők jobbnak találták draftolni egyet. Igaz, elvisz egy picket, de ha netán "beüt a krach", azaz lesérül PM/Brady, akkor a veterán backup tuti, hogy csak backup szintre lenne képes, ezekben a fiatalokban meg legalább az esélye megvan, hogy hátha kezdő szinre képesek. De mindez csak baj esetén. Ha minden jól megy, akkor maradnak backupok. A Pats/Belichick esetén egyértelműen csak ennyi lehet a cél, hiszen Brady várhatóan tovább játszik, mint amire Mallett rookie contractja lejár, akkor meg - ha addigra kezdő szint esélyét mutatja - úgyis elviszi valaki kezdőnek. Ha meg nem, akkor marad az aminek draftolták: backup. Oswi picit más eset, mert neki kb. pont akkor jár le majd a rookie contractja, mint amikor Manning elvileg visszavonul, de ezzel együtt sem hiszem, hogy Elway fejében Oswi komoly jelölt lenne a future franchise QB posztra. Egy esély, nem több, de Manning valódi utódján szerintem majd úgy 1-2 év múlva kezd el komolyan gondolkodni. (Addigra kiderül, hogy Oswi képben lesz-e, vagy sem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Hát ha one and done lesz, biztos lesznek hangok, h semmit nem lépett előre a csapat. Pedig minden statisztikában, és a mutatott játékban is sokkal előbb tartunk, mint tavaly. Én hiszem, h Tebowval is fejlődtünk volna, vele is megismételhettük volna a div győzelmet (szubjektív), de kizártnak tartom, h olyan szinten játsszunk, mint most (szubjektív). Igazából már a trade pillanatában is azon az állásponton voltam, h 2-3 évig biztos jobbak leszünk, mint előtte voltunk. Akkor leszek csalódott, ha ez alatt a 2-3 év alatt, illetve amíg Manning jelen formájában játszik, nem jön össze a Super Bowl. De szerintem most ennél jobb úton nem járhatnánk ahhoz, hogy össze jöjjön.

És igazából a Manning utáni érára is fel vagyunk készülve. Attól, h nekem nagyon nem tetszik Oswi, ő még egy fiatal sok potenciállal rendelkező QB

Ami most jobban aggaszt az a fizetési sapka.
Clady, Demaryius Thomas és Von Miller. Mind nagyon alulfizetettek, mind nagyon nagy pénzt érdemelnek. Nehéz lesz őket megtartani, vagy ha igen, akkor a szintén fizetésemelés előtt álló Deckerrel mi lesz például? Ha most tag-eljük Clady-t az akkor is +6 misi neki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én magam idény előtt bizony sopánkodtam a sorsolás nehézségén. Nem lett igazam, de nem bánom. 😊 Aki megjósolta előre, hogy a Saints idén nem lesz olyan jó, a Chiefsnek és a Chargersnek meg betli-éve lesz, az valamit nagyon tud, mert rajta kívül nem sokan voltak erre képesek. 😊 És azért arra se nagyon lehetett számítani, hogy Manning a kezdetektől jól fogja nyomni. (Én magam legalábbis több Atlanta típusú meccsre számítottam az elején.)

Hogy Tebow-val mi sikerült volna, azt nem tudhatjuk. Idén 5+ ponttal kevesebbet kap meccsenként a védelem, és 10+ ponttal szerez átlagban többet a támadósor. Emiatt a Chargers elleni első meccs fordítása óta lényegében szoros meccse se volt a csapatnak. Hogy a tavalyi, 19.5 pontot átlagoló offense idénre Tebow-val javult volna-e, ha igen akkor mennyit, ha nem akkor az emiatt szorossá váló meccsekből mennyit hozott volna, az "ha" kategória. Ha a "csoda" kitart, akkor lehetett volna belőle akár egy ezt megközelítő mérleg is, de akár teljes fejreállás is.

Az egy másik dolog, hogy ha netán idén one and done lesz a playoff vége, akkor szurkolóként felfogható úgy a dolog, hogy semennyit se lépett előre a csapat. És felfogható úgy is, hogy a kiesés ellenére rengeteget, mert ennek a csapatnak reális esélye van a superbowl-ra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
az a baj h a TT flame miatt azt sem tudom h én mit mondtam pontosan, de amit beidéztél az alapján annyira nem féltem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A mindenki alatt magadat is érted, remélem. Ezt a mérleget lehet, hogy TT nem tudta volna hozni, de egy 10-6, 9-7-re nálam jó volt. A jobbaktól kikaptunk, a gyengébbeket vertük.
Elszállni meg nagyon nem kéne, egy meccs, ott cső SB...13-3 ide vagy oda...JC6
Nos kedves JC6, minthogy egy pillanatra megrendültem hitemben, hátha elveimet felhagyva mégis siránkoztam tavasszal, bár sokkal jobban meglepett volna, mint az h valami olyan véleményt tulajdonítanak nekem, amihez nem hogy semmi közöm, de ráadásul pont az ellenkezőjét képviselem, ezért nem kis fáradtság árán visszakerestem, és ezt találtam:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Denver Broncos - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Idézem is:
mindkét MNF idegenben 😕, persze még mindig jobb mintha nem lenne...
A sorsolást pedig fölösleges most besorolni könnyűnek vagy nehéznek, messze még a szezon, fordulhatnak az erőviszonyok...

A beosztásnál az mindenképp jó, h az uccsó 2-t otthon vívhatjuk. Naggyon jó lenne ha most az egyszer kivételesen nem 3 vereséggel zárnánk a szezont...Black_Adder
Meg még ezt találtam:
6 után simán benne van legalább a 3-3Negritis
Sztem ez így kicsit erős...

Raiders-Chargers ellen tényleg van sansz, de a többi azért az eddigiek alapján jobb csapat...ott nem Ti vagytok a favoritok még PM-el sem sztem...Rolni
3 hazaiból 2t hozunk idegenbe benne van 1 bravúr, így gondolkoztam
itthon a Steelers ellen azért van esélyünk bőven, Texans azért megint lutri mer gyengültek egy picit
Falconst én is erősebbnek gondolom , főleg idegenbe szóval azt nem is számoltam csakúgy a Patset tekintve
szóval a 4ből 3 hozható szerintemNegritis
annyi értelme van ilyenkor ezeket számolni....
Még draft sem volt Könyörgöm...Black_Adder
De minden véleményem visszaolvasható itt:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Denver Broncos - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Természetesen lehet, h egy gyenge pillanatomban olyat írtam volna, amit amúgy hülyeségnek találok, akkor megkövetem magam, de csak ha valaki bebizonyítja, h tényleg így van.

Tőled azért ez újdonság az én irányomba mindenképp, remélem csak rosszul emlékeztél és nem férkőzött be a Broncos topicba is a GONOSZ, mely szándékosan kiforgat minden építő jellegű véleményt, vagy csak szimplán megváltoztatja, majd mint a Szentírást, úgy terjeszti. Te jobb vagy ennél.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Soha nem tudjuk meg, mi lett volna. Ez a csapat most pörög, de az se biztos egyáltalán, hogy Tebow-val nem pörgött volna, ahogy Moreno fut, egy option szisztémával elég gyilkosak lettünk volna vele is, ha meg McGahee egészséges marad, akkor pláne...

A védelem jó, de ha többet lettek volna a pályán, akkor lehet rosszabbak lettek volna a vége felé, igaz az se biztos, hogy többet lettek volna fent...

Meglátjuk mennyire lesz elég ez a csapat a PO-ban, de igazán az egészről 3-4-5 év múlva tudunk majd valamennyire véleményt mondani, ha Tebow pedig nem kerül többet pályára, akkor talán soha...

Nagyon sok a "ha", nem érdemes megint belemenni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A mindenki alatt magadat is érted, remélem. Ezt a mérleget lehet, hogy TT nem tudta volna hozni, de egy 10-6, 9-7-re nálam jó volt. A jobbaktól kikaptunk, a gyengébbeket vertük.
Elszállni meg nagyon nem kéne, egy meccs, ott cső SB...13-3 ide vagy oda...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Tavaly mindenki sipánkozott a sorsolás miatt, egyes szakértők is elmerészkedtek 9 hónappal a szezonkezdet előtt odáig, h a valaha volt legnehezebb schedule. Ehhez képest az egyik legkönnyebb sikeredett belőle. Fölösleges találgatni, meg tippelgetni mérleget.

Az viszont nem tudom, hogy dől el, h mikor játszunk egy csapattal idegenben és mikor otthon. Amikor pár hete egyszerre nyertük a divíziót a peccel, már akkor olvastam, h jövőre is látogatunk Bostonba, tehát úgy tűnik mintha nem sorsolnák, hanem vmilyen algoritmus döntene. Am a Patset leszámítva se tűnik szerencsésnek a home/away. A jelenlegi papírforma szerint a Jags/Titans idegenben se jelenthetne gondot, a Texans/Colts ellen viszont igencsak jól jönne a magaslati levegő.

De egyrészt az erőviszonyok megfordulhatnak 1 év alatt, sokszor láttuk már. Másrészt amíg ilyen gyenge az AFC West, addig szinte lényegtelen a divízión kívüli sorsolás. És ha valami állandónak tűnik a ligában, akkor az az, hogy nagyon gyenge az AFC West. Bár megint ott van, h a Chiefs egy jó QB-val, vagy a Bolts egy jó edzővel, de egyelőre se a Chiefsnek nincs jó QB-ja, se a boltsnak nincs jó HC-ja csak a remények mindkét oldalon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meg van a 2013-mas scheduleBlack_Adder
A lista nem lep meg, hiszen a rendszer ismeretében 14 meccs, de inkább 15 meccs tudható volt (a Pats divízió győzelme elég biztos volt). Egyedül az dőlt el a múlt héten, hogy jövőre is a Ravens-el játszunk, mint divízió győztessel. A home/away megoszlás zöme is érthető, az viszont érthetetlen, hogy a Pats-el miért megint Bostonban játszunk?

Ez úgy látszik Manning-átok, a Pats ellen a meccsei 2/3-át Bostonban kénytelen játszani. 😕 Ráadásul ragadós is, a Colts azóta is rendszeresen utazik, mióta nincs Manning. (Az utolsó 3 regular season meccse a Coltsnak pl. Bostonban volt, pedig nem playoff, nincs home field vagy ilyesmi, csak a sorsolás szeszélye.)

Egyébként az idei erőviszonyok alapján ebből egy 11-5 és 13-3 közötti szezon várható, de az erőviszonyok sokat alakulhatnak még.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
A pro bowl népszerűségi szavazás, szükséges, hogy vagy a média nagyon felkapja az illetőt, vagy főműsoridős meccseken virítson. Tebow mellett a védőknek megvolt erre az esélyük, de az elkapók természetes módon nem kaptak akkora rivaldafényt. Ha a mostani postseason-ben jól szerepel majd a Broncos, onnantól Bay-Bay-ék dolga is könnyebb lesz az ilyen szavazásokon. 😊

A Chiefs 5 játékosa tényleg meglepő, de hozzá kell tenni, hogy az a keret sokra lenne hivatott, rengeteg a remek egyéni képességű játékos. Nagy mázli a Colts-nak is, meg a west többi csapatának is, hogy nem tavaly vitték el az 1/1-2 draft picket, mert akkor igencsak veszélyesek lennének. (Szvsz, ha be tudnának szerezni az offseasonban egy Smith, Vick kaliberű veteránt, akkor is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Jó ez az 5, meg tényleg jobb lenne, ha nem is kéne játszaniuk 😊

Bay-Bay is bejut szerintem jövőre, ha még lesz PB, ahogy Woody-nak is meglesz az esélye, ha így folytatja...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Az a baj, h DE-nek és OLB-nek is passrusheröket szavaznak be. Ha ILB volna talán lehetett volna esélye, de DJ se fért be soha...
de ne panaszkodjunk, 5 Bronko saját jogon kvalifikálta magát nagyon nagy elismerés. Tavaly 6an voltak, de csak a visszamondások után, eredetileg csak 3-man, Von, Doom és Bailey.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
A WR nevek alapján: ha Bay-Bay egészséges marad, akkor nehezen tudnám elképzelni, hogy ne játsszon vagy a Superbowlon vagy a Probowlon.

Woody pedig valóban nagyszerűen játszik, de talán valahol érezni lehetett, hogy egy Pro Bowl szavazáson nem lesz benne az AFC top3-ban.

Beadles-nek nem volt esélye? (nfl.com-on nem találtam a tartalékokat)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Champ és PM 12. PB jelölése, mindkettő rekord a saját posztján! 😊

Von elsőként a franchise történetében 2 év/2PB, Clady 5 év alatt 3 PB (4. olyan OL az NFL történetében, aki minden meccsen kezdett a karrierjében és 5év/3PB), Elvis 2 egymás után (10 éve, Trevor Pryce óta, az első Bronco DL, aki ismétel)... 😊

Bay-Bay az első tartalék a WR-eknél, Green, André, Wayne és Welker van előtte. Woody teljesen kimaradt, de OLB-be nem könnyű beférni, Von, Hali és Mathis van bent, igaz ott nem tudom ki a tartalék...

Azért az érdekes, hogy ugyanannyi Chief van a keretben, mint Bronco, Colt meg pl. csak 2... 😛 (nem mondom senkire, hogy nem érdemli meg, csak fura, ennyi 😊 )



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
demaryius thomast és woodyt hiányolom kicsit. //szerk: nem tudom ki van helyettük, lehet jobban megérdemli, nem akarok belemenni

Az 5 Bronkonak persze nagy gratuláció, a játékosoknak ez mindenképp elismerés, maga az esemény az mindig is vicc volt, amióta meg a Super Bowl előtt van, azóta szánalom. Goodell elbaszott döntéseinek egyike. Ha a Super Bowl után lenne, mint egy jópofa bohóckodás, tán még meg is nézném, ha másért nem az 5 Bronco kedvéért, de így... Remélem jövőre már nem lesz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
remélem egy denveri se lesz a pro bowlon 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!