Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy dolgot ne hagyjunk figyelmen kívül.
Ha Suh nem marad akkor abból a pénzből valamelyik top FA fog érkezni. Az se rossz dolog.
Én továbbra is bízok abban amit Lewand mondott mégpedig, hogy maradni fog.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
1. Megeszem a kalapom ha Suh befér a Seahawks fizetési sapkája alá a Wilson és Lynch szerződés után. Március 10-ig amúgy is csak mi tárgyalhatunk vele.Bazzani
Én 90 százalékos esélyt látok arra, hogy Suh Seattle-be jön. Igaz, ebben az is benne van, hogy a Lions-szal az alapszakasz-meccsre... 😛tejbegrrr!!!
ÉN meg olyan 99,9%-et hogy nem hozzátok megy

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
1. Megeszem a kalapom ha Suh befér a Seahawks fizetési sapkája alá a Wilson és Lynch szerződés után. Március 10-ig amúgy is csak mi tárgyalhatunk vele.Bazzani
Én 90 százalékos esélyt látok arra, hogy Suh Seattle-be jön. Igaz, ebben az is benne van, hogy a Lions-szal az alapszakasz-meccsre... 😛

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Dehogy. Bár mostanában ne sok kérésed legyen, inkább tartogasd nyárra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem én döntöttem el, hanem a haverok. Én csak eléjük toltam a terveket. Most öri-hari? 😊

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Én is arra gondoltam, hogy megcsináltatom.
Én egy Detroit vs. Everybody pulcsit szeretnék. Ennyi pénzből amiért meg lehet rendelni (40$ + szállítás) inkább nekiállok a sorozatgyártásnak 😀topmodell
Sorozat gyártás mind a 30 lions szurkolónak aki a Bowl.hu-ra jár. Egyébként elég jó lenne ha lenne mindkét féle pulcsim vagy pulóverem.valakis
OFF
Egyébként nem nagy kunszt.
Bármelyik üzletben ahol pólónyomással foglalkoznak megcsinálják Neked (tervezéssel meg pólóval együtt) cirka 3000 forintból.
Az olyat amin csak felirat van bárki tud magának csináltatni (akár egy darabot is).
Én Höri segítségével (amiért még jövök egyel ha rendeződnek az anyagi dolgaim) múltkor ilyet ajándékoztam (persze poénból) egy szülinapra 3 haveromnak:

Darabja 3000be volt.
ONBazzani
Szóval mégse az enyémet használtad fel. Ha ezt tudom a Coach Caldwell előtt 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Megeszem a kalapom ha Suh befér a Seahawks fizetési sapkája alá a Wilson és Lynch szerződés után. Március 10-ig amúgy is csak mi tárgyalhatunk vele.
2. Hála az égnek, hogy elment Bonamengo.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
A Lions speciális egységének koordinátora, John Bonamego lesz a Central Michigan új főedzője


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
The #Lions have signed C Darren Keyton

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
beb*szna, de ilyen híreket is lehet olvasni:
 sea.247sports.com/Bolt/Report-Ndamukong-Suh-wants-to-sign-with-Seahawks-35459653
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Slay szeretett volna magáról egy highlightot ezért SandmanLions csinált egyet, de írta közben hogy utál Cb-kről ilyet csinálni, mert akkor teszik a dolgukat a legjobban ha nem történik körülöttük semmi az égvilágon.

Egy Stafford féle probowlol slowlights

Golden Tate highlight:


oleewear ahogy közeledik a szabadügynök piac nyitása egyre több csapattal fogják szóba hozni.
Jövőre emelni fogják a belépőjegyek árát a Ford Fieldre.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
Oroszlán.
Katy nyilatkozta.Bazzani
Jómámeg nézmeg vörös szem, megazaruha, ideabökőt, hogy bengalz. Külömbe power rangers nyúlás a cica...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Oroszlán.
Katy nyilatkozta.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Legalább Katy Perry révén eljutott egy oroszlán a Super Bowl-ba:


Bazzani
Lopta az ötletet.
metaxa17
A szám szovege alapjan tigris, nem? De a lényegen nem sokat változtat.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Legalább Katy Perry révén eljutott egy oroszlán a Super Bowl-ba:


Bazzani
Lopta az ötletet.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bobby Johnson assistant offensive line coach, Oaklandbe ment TE coachnak.valakis
Figyelembe véve az O line idei alakítását ez most jó vagy rossz nekünk?Hege
Ki tudja, ennél rosszabb nehezen lesz, bár ki tudja mennyit változott a blokolási séma Linehanhez képest.
Meg kell állapítanom Waren Sapp még mindig egy seggfej. (A szokásos Suh duma)
valakis
Többet nem fogja az NFL Network-n! 😛
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000467830/article/sapp-fired-from-job-at-nfl-network-following-phoenix-arrest
.... és ezek után lehet máshol sem!Hege
A máshol sem nem zárnám ki, a letartóztatást én nem kívántam neki, de pl Jeremy Shockey már oda is szúrt neki egyet a közösségi média által.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálam az év dumája:
Only women wear rings.Lions Fan


Egy kép az 1957es bajnoki ünneplésünkről.


Megatron is szeretné ha Suh maradna:


Legalább Katy Perry révén eljutott egy oroszlán a Super Bowl-ba:


És végül Jim Schwartz új melója:

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Akkor biztos nem sérült meg Young mert ő ütötte meg Delmast. El is tiltotta a csapat rövid időre.Bazzani
Jogos, azt sikerült elnéznem, azt mát a viselkedési problémákhoz írták és úgyahogy írtad.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor biztos nem sérült meg Young mert ő ütötte meg Delmast. El is tiltotta a csapat rövid időre.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Delmas féle sucker-punch-ot (nem vagyok teljesen tisztában ennek a kifejezésnek a jelentésével, ami találtam az hogy elég csúnya kiütés, de ez nem tűnik olyan szépnek) emelnek ki.valakis
különösen alattomos ütés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Szar ilyet leírni főleg most hogy már csak uborkaszeron van, de Titus Young-t kórházban kezelik, elég komoly agysérülést szedett össze még mikor játszott, a fejét ért ütések hatására. Ott egy 2012-es Delmas féle sucker-punch-ot (nem vagyok teljesen tisztában ennek a kifejezésnek a jelentésével, ami találtam az hogy elég csúnya kiütés, de ez nem tűnik olyan szépnek) emelnek ki.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh-per Bowl hír:
A csapat elnöke Tom Lewand nyilatkozata alapján a következő pár hétben megszülethet a megegyezés Suh-val. Közel lehetnek az álláspontok ha egy főmufti ilyet nyilatkozik.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A sport értéke egyenlő a nullával.
topmodell
Nem tudom, hogy mennyire nézted az utóbbi két évben a PB-t, azért elég jól odateszik magukat a védők is.
Itt vannak Stafford jó dobásai:
 www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap3000000463370/Pro-Bowl-Matthew-Stafford-highlights
A Sanders-nek dobott TD passzát nem sokan tudnák úgy belőni két ember közé, de több esetben nyomás is van rajta rendesen.
Mondjuk nem lenne hátrány, ha nem Fuller meg Ebron szintű társaknak kellene dobálnia az biztos és a falunk sem volt kétszer ugyanabban a felállásban egymás után.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ha már szóba került a Pro-Bowl akkor én is leírom a véleméynem róla.
Jó a kép Staffról meg Tateről, de a véleményem szerint nem a play hívás miatt volt Stafford jó, hanem amiatt hogy nulla nyomás illetve blitz van az All-Star meccsen! Ha jól tudom szabály is tiltja a Blitzet. (nem mintha egyébként komolyan venné magát a védelem).

Szóval Stafford az egyik legjobb irányitó ha nincs védelem. Estleg flag footballban bajnokságot is nyerhetne nekünk 😀

Egyébként ennek az egész allstar hétvége dolgonak nem sok értelme van. Az NHL ben 27 gól született ha jól emlékszem. NBA-ben is előfordul hogy mindkét csapat 150 pont fölött végez. Iszonyat komoyltalan.
A sport értéke egyenlő a nullavával.

És egy linkkel is "kedveskednék" a végére:

 www.youtube.com/watch?v=Bn5R0wlHibo

Az utóbbi évek legjobb allstar jelenete 😀 😀 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh azon oldala amit mindenki látni akar:




És azon oldala amit senki sem akar látni:
Ndamukong Suh named America’s most charitable athlete
 profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/24/ndamukong-suh-named-americas-most-charitable-athlete/