Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mac!
Megtaláltam Raiola pólóját, igaz elég kicsiben.
Ilyet én is csináltatok magamnak.
Majd felrakom ide ha kész.
Bazzani
Innen lehet rendelni is, bár nem pont a Raiolán lévőt:
 www.spreadshirt.com/god-forgives-t-shirts-C3376A11499483


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Nem ismerem a részleteket, meg tudom, hogy elég szürreális is, de ahhoz mit szólnátok, ha eltradelnétek staffordot 1. körért, hoznátok petit game managernek ( ha tényleg annyira bejön a stábnak ) és így maradna lóvé suhra és fairleyra és au elit D-re?peach
27.5 millás dead moneyt benyelni, hogy hátha bejön egy rookie, érdekes lenne. Meg hát amúgyis 😊Toca
Arról már nem is beszélve, hogy senki nem adna érte első kört szerintem...a Fairley-Suh duóra amúgy se nagyon lenne keret az egyik, ha nem mindkettő tuti menni fog...Suh 22-25 miillió alá nem fog menni és szerintem Fairley is vagy 14-15 misis szerződést vizionál...az a 2 együtt kb 40 misi...

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Nem ismerem a részleteket, meg tudom, hogy elég szürreális is, de ahhoz mit szólnátok, ha eltradelnétek staffordot 1. körért, hoznátok petit game managernek ( ha tényleg annyira bejön a stábnak ) és így maradna lóvé suhra és fairleyra és au elit D-re?peach
27.5 millás dead moneyt benyelni, hogy hátha bejön egy rookie, érdekes lenne. Meg hát amúgyis 😊
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Nem ismerem a részleteket, meg tudom, hogy elég szürreális is, de ahhoz mit szólnátok, ha eltradelnétek staffordot 1. körért, hoznátok petit game managernek ( ha tényleg annyira bejön a stábnak ) és így maradna lóvé suhra és fairleyra és au elit D-re?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És akkor egy kicsit komolyabb téma:
Baylor QB Bryce Petty met with a large contingent of Lions scouts and coaches this week, including GM Martin Mayhew and Jim Caldwell.
Ez elég komoly érdeklődésnek tűnik, nem csak egy könnyű csevejnek.
Vajon miért scoutolunk ilyen komolyan egy első körbe várt QB-t?

Caldwell mester elég közelről figyelte a Senior Bowl edzéseit:
Bazzani
Adott esetben hányadik körben látnád szívesen Pettyt nálunk? (vagy más Qb-t)valakis
Én imádom Petty játékát (kb 5 meccsét láttam idén), de nem gondolom azt, hogy megérné idehozni az első körben (később már nem lesz benn). Egyszerűen annyival fontosabb problémáink lesznek, hogy nem is értem a dolgot. Kérdés, hogy mi Caldwell-ék terve (hosszú távon) Staffordal.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
És akkor egy kicsit komolyabb téma:
Baylor QB Bryce Petty met with a large contingent of Lions scouts and coaches this week, including GM Martin Mayhew and Jim Caldwell.
Ez elég komoly érdeklődésnek tűnik, nem csak egy könnyű csevejnek.
Vajon miért scoutolunk ilyen komolyan egy első körbe várt QB-t?

Caldwell mester elég közelről figyelte a Senior Bowl edzéseit:
Bazzani
Adott esetben hányadik körben látnád szívesen Pettyt nálunk? (vagy más Qb-t)

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És akkor egy kicsit komolyabb téma:
Baylor QB Bryce Petty met with a large contingent of Lions scouts and coaches this week, including GM Martin Mayhew and Jim Caldwell.
Ez elég komoly érdeklődésnek tűnik, nem csak egy könnyű csevejnek.
Vajon miért scoutolunk ilyen komolyan egy első körbe várt QB-t?

Caldwell mester elég közelről figyelte a Senior Bowl edzéseit:

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kedvenceink a Pro Bowl-on:

Még a végén megnézem. 😛

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac!
Megtaláltam Raiola pólóját, igaz elég kicsiben.
Ilyet én is csináltatok magamnak.
Majd felrakom ide ha kész.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az idei londoni meccs megint délután lesz.valakis
Egészen pontosan 9:30AM a keleti idő szerint (Amerika)
Azaz
Itthon fel du. 4-kor lesz.
Londonban pedig du. fél 3 !

Legalábbis ha jól számolok. Nem tudom az óra állítás bezavar e, mert az amcsik mindig egy vagy 2 héttel elcsusztatva állítanak órát.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Lombardi marad pipa
2. Bears talál egy kompetens OC-t pipa
3. Suh és Fairley elmegy ?Bazzani
Jaj Bazza, annyi minden történhet még.
Szerintem a védelem visszaesik itt valamivel, az offense annyival jobb lesz. 10 győzelem benne van megint.tüsi91
1. Normális DT-k nélkül gatya lesz a védelem.
2. Lombardival ez az offense csak visszalépni fog.
3. Csoportriválisok erősödnek.
4. Sorsolás nehezebb.

4-6 győzelem, top10 pick.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Az idei londoni meccs megint délután lesz.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
1. Lombardi marad pipa
2. Bears talál egy kompetens OC-t pipa
3. Suh és Fairley elmegy ?Bazzani
Jaj Bazza, annyi minden történhet még.
Szerintem a védelem visszaesik itt valamivel, az offense annyival jobb lesz. 10 győzelem benne van megint.tüsi91
Abban egyetértek hogy az Offense javulni fog a Defense pedig visszaesik.
Viszont azért arra nagy pénzt ne tegyél pénzt hogy 10-6 lesz a csapat a jövőévi sorsolással 😉

Schedule 2015:

Otthon: Chicago, Green Bay, Minnesota, Arizona, San Francisco, Denver, Oakland, Philadelphia
Idegenben: Chicago, Green Bay, Minnesota, St. Louis, Seattle, San Diego, New Orleans


A hazaiban simán benne van akár 5 zakó! De 3 tuti 😉
Idegenben simán lehet 7 zakó. De jó esetben is kikapunk 4 meccsen.

Így legjobb esetben is 9-7
Rosszabb esetben pedig 4-12 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
1. Lombardi marad pipa
2. Bears talál egy kompetens OC-t pipa
3. Suh és Fairley elmegy ?Bazzani
Jaj Bazza, annyi minden történhet még.
Szerintem a védelem visszaesik itt valamivel, az offense annyival jobb lesz. 10 győzelem benne van megint.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Lombardi marad pipa
2. Bears talál egy kompetens OC-t pipa
3. Suh és Fairley elmegy ?

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bazza:
Emlékeztetnélek, hogy tavaly te is és Mac is a "worst offseason ever" jellegű jelzőkkel tituláltátok a felkészülési időszakot.
Aztán a csapat történetének egyik legjobb alapszakaszát zártuk.
A csoportunk biztos hogy kemény lesz jövőre is. Pláne a sorsolásunk. A saját csoportunkban a Bears tuti fejlődik. A Viks remekül építkezik. A Packers-t meg láttuk, hogy hogyan csúszott ki 😀 A rossz hír hogy játszunk a jelenleg regnáló bajnokkal és a bivaly csoportjával is.
De az utolsó helyre jósolni a csapatot az szerintem erős!topmodell
Sorolná ő még hátrébb is csak innen nem lehet kiesni 😉 😛
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazza:
Emlékeztetnélek, hogy tavaly te is és Mac is a "worst offseason ever" jellegű jelzőkkel tituláltátok a felkészülési időszakot.
Aztán a csapat történetének egyik legjobb alapszakaszát zártuk.
A csoportunk biztos hogy kemény lesz jövőre is. Pláne a sorsolásunk. A saját csoportunkban a Bears tuti fejlődik. A Viks remekül építkezik. A Packers-t meg láttuk, hogy hogyan csúszott ki 😀 A rossz hír hogy játszunk a jelenleg regnáló bajnokkal és a bivaly csoportjával is.
De az utolsó helyre jósolni a csapatot az szerintem erős!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Már nálam is rendben van. Lehet, hogy csak tesztelték az oldalt és abba futottam bele.

Más. Három lépésre vagyunk attól, hogy potenciális esélyesei legyünk a csoportutolsó helynek:
1. Lombardi marad
2. Bears talál egy kompetens OC-t
3. Suh és Fairley elmegy

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Megbolondult a telód, legalábbis nállam minden normálisTomcsik
Itt is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Megbolondult a telód, legalábbis nállam minden normális

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF
Megbolondult a telefonom vagy másnál is egy csomó Tampa zászló a fórum háttere?
ON

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Én voltam 4 éve az összes meccsen. Természetesen az season Ticket a legmegérősebb a Decemberi kibocsájtáskor annyiért kaphatod meg az season Ticketet mint amennyi egy jegy ára lesz később...a jegyeket is most éri meg megvenni, mivel a Booking fee posta az később is rámegy, tehát miért ne spórolj 30-40£- ot? Tavaly nem mertem venni season ticketet mert be volt tervezve 1-2 utazás és nem voltam benne biztos hogy Londonban leszek...a végén csak 83£ ért tudtam jegyet venni...szóval én azt mondom minnél előbb annál jobb...

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én voltam tavaly is. Azt hogy melyik jegy éri meg, neked kell tudni eldönteni.
A jegy árára jön egy 10 fontos díj. (Ticketmasters Fee)
Meg egy szállítási költség. 15£.
Én úgy voltam vele hogy idén is a 110 fontos jegyet veszem meg, hisz a 80 fontosra is ráteszik még a 25 fontot. Százalékban így már Nem nagy a különbség a jegyek között.
Valamint ha hozza számolom hogy ott leszek két napot Londonban. Repülő, szállás, kaja, szórakozás stb. Akkor úgy érzem felesleges pont a jegyen spórolni.
Persze meg lehet oldani alacsony költségvetésen is.
Pl. Ha nem is alszol kint, csak "jössz-mész" akkor kihozható az egész story 2-300 fontból.
Nekem tavaly 600-ban állt meg a történet úgy, hogy ismerősöknél aludtam. Brutál drága a város az biztos :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
Tiszteletem Uraim!
Úgy döntöttem, hogy idén már én sem hagyhatom ki szeretett csapatom londoni mérkőzését.
Szeretnék egy kis segítséget kérni a jegyvásárlásban jártas kollégáktól. Hogyan is néz ki ez az egész procedúra? 😊 Ezek a 45 fontos oldalsó jegyek vállalhatók vagy érdemesebb valami drágábbat nézni? Mennyi idő alatt szokták elkapkodni a jegyeket? Holnap este szeretnék majd rendelni...
Előre is nagyon szépen köszönöm!Davide
én még sosem voltam, illetve tavaly majdnem de végül az utolsó héten kiderült hogy nem tudok elmenni😕

múlthéten megnyitották a csomagos jegyeket elsőkörben abból akartam venni de pillanatok alatt elfogytak, így vártam a hétfő 11:00-t mert akkor nyitották meg a többi jegy eladását, és bár a rendszer bugos volt (az elején mindenképpen meg akart győzni hogy éna jaguars meccsre szeretnék jegyeket😊) de végül javították és lehetett venni😊

helynél ha kidob egy találatot akkor:  www.wembleystadium.com/TheStadium/ViewFromYourSeat.aspx#vfs itt tudod lecsekkolni mit látnál. érdemes egyszerre több böngészővel megnyitni az oldalt és jegyeket foglalni mert másmás helyeket ajánl fel...
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
apró boldogság a mai napban, hogy már lehet jegyeket venni a novemberi meccsre... /igaz elsőre kurvára nem azt akarta a rendszer amit én😀/oleewear
Köszi az infót. Erről most valamiert nem is értesültem.
Bár megfogadtam a Dallas meccs után hogy nem megyek de csak megvettem a jegyet 😊
Addig meg feldolgozom a 'Boys meccset és kidühöngöm magam!

One Team
One Detroit
One Pride