Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Whitehead 22,050 dolláros büntetést kapott a Beasley hitért, ami azt jelenti hogy neki veszteséges volt a hétvége, ugyanis a vereségért 21,000 dollár járt minden Lions játékosnak.
Bryant pedig tauntingért fizet 8,628 dollárt.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
El kell gondolkozni, hogy jó Suh, de mennyire fontos? Fontosabb mint 4 játékos?
Megatron + ő elviszik a cap harmadát,ha olyan pénzt kapna, amit akar.
Suh kétlem h belemenne egy olyan szerződésbe, mint Watt (8 év majd 110 millió). Valamiért nem hiszem, hogy ő hosszú távon a Lionsnál szeretne maradni. Pedig nagyon örülnék neki, de franchise tag-et nem adnék neki, hosszútávút meg nem fix h elfogadja, sőt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A legnagyobb baj, hogy Suh akkor is több mint 9 millàba fáj, ha elmegy a csapattól (korábbi átstrukturálások miatt).
Igaz akkor kapunk érte egy harmadik koros kompenzációs pickket a drafton.

A 26 Milla betegen sok.

További nehezítés hogy Megatron az idei 15 Milla helyett héttel többet azaz 22 millát keres.
Ezért nagyon remélem hogy kétszer meggondoljuk a franchise taget.
Pedig szeretném ha maradna Suh.
Még mindig bízom benne, hogy egy hosszútávú szerződést sikerül összehozni.

Azért az offensive line is égető téma lesz az offseasonben. Hiába növelik 5-10 millával a cappet még akkor is nehéz helyzetben leszünk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Suh lehet franchise taget kapBorbinho
nem fog az 26 millióba fájni? az eszméletlen sok pénz, a cap majdnem ötöde egyetlen játékosra...slowmotion
Miért fájna annyiba?tomi-tomi
"Suh did nothing to cheapen his price during this season, and is justifiably looking to become one of the league's highest-paid defenders. GM Martin Mayhew has said the franchise tag is an option, but it would cost a prohibitive $26.7 million. The Lions are either going to have to butcher their roster to clear cap space for the franchise tag, or win Suh over with a long-term proposal."
idén kb 22misit keresett, franchise tagnél meg v a legjobban kereső 5 (?) játékos átlagát kapja, vagy az előző évi fizujának 120%át, attól függ, melyik a nagyobb. Idén 22 misit keresett, ennek vedd a 120%át, és meg is van a 26misi 😀Borbinho
Basszus, erről az apróságról (120%-os szabály) megfelejtkeztem.

Akkor viszont bullshit, hogy a FT is egy lehetőség. SB után 5 nappal FA lesz, ha addig meg nem egyeznek vele.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Suh lehet franchise taget kapBorbinho
nem fog az 26 millióba fájni? az eszméletlen sok pénz, a cap majdnem ötöde egyetlen játékosra...slowmotion
Miért fájna annyiba?tomi-tomi
"Suh did nothing to cheapen his price during this season, and is justifiably looking to become one of the league's highest-paid defenders. GM Martin Mayhew has said the franchise tag is an option, but it would cost a prohibitive $26.7 million. The Lions are either going to have to butcher their roster to clear cap space for the franchise tag, or win Suh over with a long-term proposal."
idén kb 22misit keresett, franchise tagnél meg v a legjobban kereső 5 (?) játékos átlagát kapja, vagy az előző évi fizujának 120%át, attól függ, melyik a nagyobb. Idén 22 misit keresett, ennek vedd a 120%át, és meg is van a 26misi 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
Suh lehet franchise taget kapBorbinho
nem fog az 26 millióba fájni? az eszméletlen sok pénz, a cap majdnem ötöde egyetlen játékosra...slowmotion
Miért fájna annyiba?tomi-tomi
Mer QB frencsi teget kap, azé


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Suh lehet franchise taget kapBorbinho
nem fog az 26 millióba fájni? az eszméletlen sok pénz, a cap majdnem ötöde egyetlen játékosra...slowmotion
Miért fájna annyiba?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 250 — Cowboys fan
Suh lehet franchise taget kapBorbinho
nem fog az 26 millióba fájni? az eszméletlen sok pénz, a cap majdnem ötöde egyetlen játékosra...
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Suh lehet franchise taget kap

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs harag persze.
Ma lesz egy Mayhew sajtótájékoztató, azt megvárom mielőtt véleményt formálok Stafford teljesítményéről.
Akkor válaszolok majd Blevi korábbi kérdésére is.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 250 — Cowboys fan
Amúgy ez miért nekem lett címezve? Talán én vagyok aki legkevésbé hibáztatta a bírókat.Bazzani
mer' ha Neked írok, mindenki felfigyel rá 😊

egyébként amiatt az utolsó play-es illegal contact miatt. mi van, ha CJ ugyanúgy csinálja a helyet Tate-nek?
(még a parazsat sem engedjük fellobbanni, Jerry ezért fizet minket. 😉)

bocs, remélem nincs harag.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy ez miért nekem lett címezve? Talán én vagyok aki legkevésbé hibáztatta a bírókat.Bazzani
Pont azért. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy ez miért nekem lett címezve? Talán én vagyok aki legkevésbé hibáztatta a bírókat.

több mint 9 éve
rva 4 094 — Me for President!

tudod Bazza, én két dolgot nem értek.

az egyik az, hogy miért dobta hátba Hitchenst Stafford kulcspillanatban. ha Pettigrew elé íveli a labdát, vagy az oldalvonal és a számok közé, akkor nincs az az isten, aki segítene Hitchensnek a passz megakadályozásában.

de amit még ennél is kevésbé értek az az, hogy ott van a sárga körrel jelölve Calvin, jó két yarddal veri a védőjét. ha oda passzolja a jobb oldali hashmarkok és a számok közé Stafford, akkor dettó sima first down, esetleg még több is. Stafford miért a lehető legrosszabb megoldást választotta? ha ezt a passzt fedett pályán, tiszta zsebbel nem dobod meg,... (mindenki gondolja ide azt, amit akar)slowmotion
ne haragudj, általában egyetértünk, de szerintem ezt már tovább nem kellene ragozni, már nekem is fáj 😊
lehet ezer meg egy oka, hogy nem oda dobott. akár nem is láthatta a védőktől.
(bár a meccs alatt több tiszta elkapót nem vett észre, akik félelmetesen üresen voltak)
az, hogy Stafford rossz megoldást választott a play szempontjából tökmindegy, az ettől nem lesz kevésbé szabályos vagy szabálytalan.
ez történt, visszacsinálni nem lehet, az NFL bíráskodási rendszerében komoly változásokra van szükség. PONT.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 250 — Cowboys fan

tudod Bazza, én két dolgot nem értek.

az egyik az, hogy miért dobta hátba Hitchenst Stafford kulcspillanatban. ha Pettigrew elé íveli a labdát, vagy az oldalvonal és a számok közé, akkor nincs az az isten, aki segítene Hitchensnek a passz megakadályozásában.

de amit még ennél is kevésbé értek az az, hogy ott van a sárga körrel jelölve Calvin, jó két yarddal veri a védőjét. ha oda passzolja a jobb oldali hashmarkok és a számok közé Stafford, akkor dettó sima first down, esetleg még több is. Stafford miért a lehető legrosszabb megoldást választotta? ha ezt a passzt fedett pályán, tiszta zsebbel nem dobod meg,... (mindenki gondolja ide azt, amit akar)
több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101

itt dölt el a mecss:"Hihetetlen" én neki mentem Volna 4dikre Lombardi helyébe. csak azért is..
Stafford Kikészült.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron nem megy a Pro Bowlra sérülés miatt. Nehéz ilyet leírni, de egy ilyen idény után nincs is ott a helye.

több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
The NFL admitted to the Detroit Lions on Tuesday that officials missed a blatant hold on Ndamukong Suh on a crucial fourth-down conversion from Tony Romo to Jason Witten with six minutes left in Sunday's wild-card game.

The conversion happened after the disputed Brandon Pettigrew play and before the Cowboys' go-ahead touchdown.

Had holding been called, it would have put the Cowboys in a fourth-and-16 hole on Detroit's side of the field. Dallas likely would have punted and Detroit still would have had the lead.

 espn.go.com/nfl/playoffs/2014/story/_/id/12129092/nfl-tells-detroit-lions-officials-missed-holding-dallas-cowboys-fourth-conversion

President Barack Obama says he'd be "pretty aggravated" if he were a Detroit Lions fan after the team lost an NFL playoff game to the Dallas Cowboys following a disputed penalty call.

NFL nem szokott ennyire önkritikus lenni. Tökmindegy, idén felhúzhatjuk megint a plafonra a "Nekünk volt igazunk" bannert, miközben a bojsz mehet tovább.

Raiola pólóját loptam.MacPhisto
Ha biztos lehetnék benne, nem direkt volt, csak elbaszták akkor nyugodtabb lennék, mert ilyen mondjuk előfordul. De ami az utolsó negyedben történt az nem erre mutat, ennyire nem gárgyulhattak meg. Talán a hazai közönség megigézte őket, de hát nem kisóvodások voltak a bírók sem.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
The NFL admitted to the Detroit Lions on Tuesday that officials missed a blatant hold on Ndamukong Suh on a crucial fourth-down conversion from Tony Romo to Jason Witten with six minutes left in Sunday's wild-card game.

The conversion happened after the disputed Brandon Pettigrew play and before the Cowboys' go-ahead touchdown.

Had holding been called, it would have put the Cowboys in a fourth-and-16 hole on Detroit's side of the field. Dallas likely would have punted and Detroit still would have had the lead.

 espn.go.com/nfl/playoffs/2014/story/_/id/12129092/nfl-tells-detroit-lions-officials-missed-holding-dallas-cowboys-fourth-conversion

President Barack Obama says he'd be "pretty aggravated" if he were a Detroit Lions fan after the team lost an NFL playoff game to the Dallas Cowboys following a disputed penalty call.

NFL nem szokott ennyire önkritikus lenni. Tökmindegy, idén felhúzhatjuk megint a plafonra a "Nekünk volt igazunk" bannert, miközben a bojsz mehet tovább.

Raiola pólóját loptam.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Hát ez nem lesz egy könnyű offseason. 21 milla szabad hely. Még ha kivágjátok a Bush-Broyles duót, ami elég valószínű szerintem, akkor is 24 millió körül lesztek. Én pl. nem ragaszkodnék feltétlenül Jason Joneshoz sem, ott azért lehetne még 3 milliót spórolni. De az, hogy FA a 3 kezdő tackle, FA a meglepetés ember Johnson az elég gond. + Rashean Mathis,tüsi91
Mathis 35 lesz, nem hiszem hogy sokat kérne, de jó lenne visszahozni, mint mentor mert idénre kinéz egy corner pick. Idén is vet minért játszott.
Tullochot volt említve a sérülése után hogy lehet ki lesz vágva.

Közben elkezdődött a 90-es roster feltöltése: center Taylor Boggs, center Braxston Cave, receiver Skye Dawson, linebacker Jerrell Harris, defensive tackle Kerry Hyder, fullback Emil Igwenagu, defensive back Nate Ness, wide receiver Andrew Peacock, defensive tackle Roy Philon, defensive tackle Xavier Proctor, tight end Jordan Thompson és tackle Michael Williams.

Boggs négy meccset játszott Chicagoban idén, Hyder a Jets practice squadban volt és Cave a New Englandnél volt de egy meccsen se kezdett. A többiek mind a psünkben voltak.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
gedam 5 777
Ha valaki nem olvasta volna

 www.detroitlions.com/news/lions-insider/article-1/TWENTYMAN-NFL-admits-to-another-Lions-Cowboys-error/2118c30d-61fc-4161-9beb-60972d8515b5sornyito
ez nekem már élőben is feltűnt. elég látványos volt.
 giant.gfycat.com/RemoteExaltedBlobfish.gif
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hát ez nem lesz egy könnyű offseason. 21 milla szabad hely. Még ha kivágjátok a Bush-Broyles duót, ami elég valószínű szerintem, akkor is 24 millió körül lesztek. Én pl. nem ragaszkodnék feltétlenül Jason Joneshoz sem, ott azért lehetne még 3 milliót spórolni. De az, hogy FA a 3 kezdő tackle, FA a meglepetés ember Johnson az elég gond. + Rashean Mathis,
több mint 9 éve
sornyito Detroit Lions 51
Ha valaki nem olvasta volna

 www.detroitlions.com/news/lions-insider/article-1/TWENTYMAN-NFL-admits-to-another-Lions-Cowboys-error/2118c30d-61fc-4161-9beb-60972d8515b5
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Aiki szabad ügynökök lesznek idén. Raoila, Ross, Sims, Davis, Reynolds, Vaughn, akiket jövőre semmilyen formában nem szeretnék a csapatnál látni, Palmert meg Bynest nem tudom megítélni, Qb ügyben se nyilatkoznék, Josh Thomas-ról meg azt se tudtam hogy a csapatnál van. (le voltam/vagyok maradva a Red Wings meccsekkel olyankor twitter nem igazán nézek)
Unrestricted:
Ndamukong Suh, DT
Nick Fairley, DT
Rob Sims, LG
Dominic Raiola, C
Matt Prater, PK
Rashean Mathis, CB
C.J. Mosley, DT
George Johnson, DE
Darryl Tapp, DE
Dan Orlovsky, QB
Jed Collins, FB
Kellen Davis, TE
Corey Hilliard, T
Garrett Reynolds, G
Andre Fluellen, DT
Ashlee Palmer, LB
Cassius Vaughn, CB
Josh Thomas, CB
Isa Abdul-Quddus, S
Don Muhlbach, LS
Restricted:
Kellen Moore, QB
Josh Bynes, LB
Exclusive rights:
Jeremy Ross, WR

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bazza unom már, hogy minden összefoglalódra likeot kell nyomnom de muszáj 😉 😛