Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Oehser 10 pontja :


1. Forget the past. You’re 1-5. That’s not good. Nothing you can do about it now except get to 2-5.

2. Get Marcedes Lewis involved. Just because we keep saying it doesn’t make it not true. Maybe his style is slow to mesh with Gabbert’s, but whatever it is, the Jaguars were depending on Lewis to be productive in the passing game. It needs to happen.

3. Stop Ray Rice. The Jaguars have been good against the run, with a couple of notable exceptions – i.e.., versus Darren Sproles and Rashard Mendenhall. Ray Rice can’t be another exception.

4. Get production from the wide receivers. Jason Hill and Mike Thomas have combined for 41 receptions, 540 yards and three touchdowns. Jarett Dillard has five catches for 51 yards. Chastin Westhas a catch for 16 yards. Can Mike Sims-Walker add something, anything? Stay tuned.

5. Shut out the noise. We said it last week and the week before. You know what? With each loss, the noise gets louder and you still have to shut it out.

6. Don’t give up on the run. It’s easy to do against the Ravens. Maurice Jones-Drew has run effectively this season whoever the opponent. Don’t forget the pass, but stay the course here, too.

7. Feed off the crowd. At 1-5, you may not get an emotional crowd every week. On Monday night, you should. The fans are frustrated, but they want something the cheer about. Give it to them.

8. Keep it close early. The Jaguars have had a lot of maddening habits this season. One that has cropped up in recent weeks is falling behind early. That can’t happen Monday. The longer you’re in it, the longer the crowd believes.

9. Force turnovers – and create points defensively. The defense continues to play well, but it seems each week there is an opportunity for a game-changing play lost. You’ve got to take advantage of such opportunities. Those plays are what produce prime-time upsets.

10. Remember: the nation is watching. I’m not a big “respect” guy, but this team has been criticized and made fun of a lot this season. Show the nation something. This is your chance.

Remélem hoz egy győzelmet a szűz kezem 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Don Careynek talán ha 1 jó meccse tavaly. Eredetileg CB volt, de mivel az (sem) ment neki, átképeztük FSnek. Ha azt mondom Reggie Nelson(akit mindenki el akart üzni a csapatból - pedig lehet csak szar edzői voltak?...) jobb volt FSnek az elég intő jel?
iktriad
azért Nelsont Careyhez hasonlítani elég lol. Előbbi első körös pick volt, aki három év alatt nem mutatott semmit, utóbbi 6/177, az első szezonját IR-en töltötte, majd tavaly beraktátok a kezdőbe, posztváltással megfűszerezve. Őszintén, mit vártatok? Máshol legjobb esetben nickelback lett volna. Ez sokkal inkább a FO és az edzői kar hibája szvsz.Joey Tribbiani

Körülbelül ugyanazt a produktumot tették le az asztalra '08-'08(Nelson) és ('10) Carey az ezt megelőző 3 évben - ebben hasonlítottak. Reggie javára írom (és egyben felvetem az akkori DB coach - Donnie Henderson felelőségét) hogy a Bengalsban megint kezd a '07es remek rookie szezonjára hajazó formát mutatni.
Az elvárásokkal kapcsolatban egyet értek viszont veled- hiba volt. Egy újabb GM Gene féle 'vakszerelem' egy small school prospect iránt. Számunkra sajnos nem Carey az egyetlen ilyen project...
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Don Careynek talán ha 1 jó meccse tavaly. Eredetileg CB volt, de mivel az (sem) ment neki, átképeztük FSnek. Ha azt mondom Reggie Nelson(akit mindenki el akart üzni a csapatból - pedig lehet csak szar edzői voltak?...) jobb volt FSnek az elég intő jel?
iktriad
azért Nelsont Careyhez hasonlítani elég lol. Előbbi első körös pick volt, aki három év alatt nem mutatott semmit, utóbbi 6/177, az első szezonját IR-en töltötte, majd tavaly beraktátok a kezdőbe, posztváltással megfűszerezve. Őszintén, mit vártatok? Máshol legjobb esetben nickelback lett volna. Ez sokkal inkább a FO és az edzői kar hibája szvsz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Don Careynek talán ha 1 jó meccse tavaly. Eredetileg CB volt, de mivel az (sem) ment neki, átképeztük FSnek. Ha azt mondom Reggie Nelson(akit mindenki el akart üzni a csapatból - pedig lehet csak szar edzői voltak?...) jobb volt FSnek az elég intő jel?

Harris 1. meccsén tetszett, elég jó volt a Steelers ellen. Majd a Ravens és a Texans meccs után többet lehet mondani, hogy megoldotta-e a punter problémáinkat. Most mindenesetre elöszuőr fog játszani Osgooddal és Owenssel együtt

HíreK!

Szerencsére a 4. meccsünk se lesz blackoutos!

Injury report:
Greene Out
Britton kétséges, Spitz kérdéses, a többie valószinűek.
Ezt azt jelenti hogy:
Jó hír:
Osgood, Owens játszik, és mivel Cox is visszatér Middleton is mehet STbe vitézkedni!
Újra összeáll a Cox-landry-Lowery-Mathis DB kezdő4es. Landrynek tehát nincs komolyabb baja.
Monroe visszatér LTbe, Whimper megy RTbe

Rossz hír:
Ha Britton nem képes játszani akkor Rackley játszik LGben. Ami azt jelentené, hogy az egész liga egyik legjobb formában lévő védője (Ngata) ellen játszik a toronymagasan legrosszabb O falemberünk(Spitz most kéne, mint egy falat kenyér, de ő sem lesz valószinű).Ez egy akkora mismatch hogy a meccset is eldöntheti! Bradfield nem tud véletlenül G-t is játszani?....

Oesher game preview videója, amiben MSW már ott edzeget néhány képkockán az új mezszámában:
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Oehser-pregame-report/ea69a7e3-0556-4892-aa18-1ab9c89f8789
Szolgálati közlemény - Armando, kint van Oesher 10 pontja, tudod a dolgod! 😉
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
iktriad (vagy bárki)!
Don Carey-ról rövid vélemény?
Ja és milyen volt Harris az első meccsén (meccsein?)?Bazzani
Don Carey nem volt éppen a kedvencünk. Személy szerint egy olyan meccsére emlékszem, amin kifejezetten jól teljesített, a többit inkább hagyjuk... max. backup-nak jó!

Harris-el meg nagyon elégedett vagyok, bár Turk-höz képest nem nehéz villogni. Ettől függetlenül is ég és föld, és ha így tud játszani továbbra is, alighanem jó időre megragad nálunk.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
iktriad (vagy bárki)!
Don Carey-ról rövid vélemény?
Ja és milyen volt Harris az első meccsén (meccsein?)?

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Én időről időre újra dobok több-kevesebb sikerrel. Mostanság inkább kevesebbel...

Pénteki injury report:
Britton és Greene nem edzett, de Britton ma kapott kedvező híreket a hátával kapcsolatban, holnap várhatóan edz.
A többiek két kivétellel MIND teljes edzésmunkát végeztek. A kettő kivétel Spitz és...Landry, aki valószinű ma szedett össze valami sérülést... Legjobbkor. Remélem nem komoly.
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/21/2505591/nfl-injury-report-ravens-jaguars-10-21

Megvan mi lesz az MNF intro kedd hajnalban:
MJD és Ray Rice egy rövid 'Sports Science' különkiadásban fog szerepelni
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/21/2505828/ravens-vs-jaguars-monday-night-intoiktriad
Azt kéne visszaigazolni, aki '99-ben dobált... Titans meccs előtt viszont bye week-et kapna 😀
Amúgy meg majd rotálunk, bár kezdünk átmenni ezzel a 10 pont mizériával Voodoo Harvey-ba, az meg nem jó 😉

A csapat "hadrafoghatósága" remek, de Landry... kéne, mint egy falat kenyér a volt csapata ellen, ne primadonnáskodjon itten 😀

MNF Intro-t meglessük... a két ágyúgolyó. Magasságra kicsik, de annál jobb RB-k, kíváncsi leszek mit fognak kihozni a témából!

OFF#2: Garrard jól van, Zach Miller-t kedden műtik, reméljük hasonló eredménnyel. 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nem lesz rá vállalkozó,szívesen beraknám most én a 10 pontot,hátha szerencsét hoz! 😊armando83
félek, hogyha minden vereség után csere van, akkor elfogy a brigád hamarosan :mad:

Húsrágó
Majd beszervezzük Petőfit, neki 12 pontja volt... Fila táskára nem volt elég, de nekünk még jól jöhet, hátha ad kamatot 163 évre, és kijön egy győzelem 😛N-Drew
Én időről időre újra dobok több-kevesebb sikerrel. Mostanság inkább kevesebbel...

Pénteki injury report:
Britton és Greene nem edzett, de Britton ma kapott kedvező híreket a hátával kapcsolatban, holnap várhatóan edz.
A többiek két kivétellel MIND teljes edzésmunkát végeztek. A kettő kivétel Spitz és...Landry, aki valószinű ma szedett össze valami sérülést... Legjobbkor. Remélem nem komoly.
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/21/2505591/nfl-injury-report-ravens-jaguars-10-21

Megvan mi lesz az MNF intro kedd hajnalban:
MJD és Ray Rice egy rövid 'Sports Science' különkiadásban fog szerepelni
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/21/2505828/ravens-vs-jaguars-monday-night-into
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ha nem lesz rá vállalkozó,szívesen beraknám most én a 10 pontot,hátha szerencsét hoz! 😊armando83
félek, hogyha minden vereség után csere van, akkor elfogy a brigád hamarosan :mad:

Húsrágó
Majd beszervezzük Petőfit, neki 12 pontja volt... Fila táskára nem volt elég, de nekünk még jól jöhet, hátha ad kamatot 163 évre, és kijön egy győzelem 😛

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ha nem lesz rá vállalkozó,szívesen beraknám most én a 10 pontot,hátha szerencsét hoz! 😊armando83
félek, hogyha minden vereség után csere van, akkor elfogy a brigád hamarosan :mad:

Húsrágó: Én sem értettem... de mikor Ik jinxel egy játékost, akkor az általában utána jól játszik, úgyhogy lehet, hogy most már erre "utazik" 😀

OFF: Garrard írta twitter-en, hogy ma műtik (herniated disc - amúgy ez tényleg a porckorongsérv angolul?)... remélem minden rendben lesz!N-Drew
Akkor minden világos! 😀

Garrardnak jobbulást! Ha a Miami megnyeri a versenyfutást Luckért, akkor valószínűleg már nem nagyon lesz belőle NFL irányító...
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ha nem lesz rá vállalkozó,szívesen beraknám most én a 10 pontot,hátha szerencsét hoz! 😊armando83
Ne fogd vissza magad Armando! Hátha... 😉

Húsrágó: Én sem értettem... de mikor Ik jinxel egy játékost, akkor az általában utána jól játszik, úgyhogy lehet, hogy most már erre "utazik" 😀

OFF: Garrard írta twitter-en, hogy ma műtik (herniated disc - amúgy ez tényleg a porckorongsérv angolul?)... remélem minden rendben lesz!

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ha nem lesz rá vállalkozó,szívesen beraknám most én a 10 pontot,hátha szerencsét hoz! 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Valahogy én is örülök MSW-nek,pláne ingyen.Kérdés ,vele ki fog-e jönni Gabbert,vagy vele sem-mint Lewis-al,vagy a fakezű csicska WR corp-al 😀armando83
kicsit olvasgattam és ettől a Blackmontól lepisilik a lábuk szárát a szakértők (vagy akiket olvastam, nem túl nagy merítés). Ha Gabbertnek nem sikerül vele megtalálni a közös hangot, akkor 4. számú lesz jövőre, ha van kedve maradni. A sok fakezűt meg lehet gyalulgatni addig 😉 Nekem Hill egyébként nagy meglepetés, nem gondoltam volna, hogy aki SF49-nél felesleg, annak itt viszont komoly villanásai lesznek. Nekem már-már jobban tetszik mint Thomas... (ezt csendben mondom) Lényeg, hogy nem lett igazam, és ennek örülök 😂
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ha mondjuk Top 5 pickünk lesz(ne legyen, de most úgy állnak a dolgok), jelen állás szerint vagy QBt lehetne ott húzni (nem fogunk, most draftoltunk 1et az első körben), vagy WRt (azt fogunk), esetleg lehetne OT (konkrétan Matt Kalilt - nem valószionű) vagy DEt (ahhoz meg inkább ne nyúljon a FO, mert bust lesz belőle 😊 ):iktriad
top5-s pickkel kihúztok egy WR-t MSW mellé + egy jó formában lévő Lewis, elég komoly lenne már Gabbert-tel, főleg úgy, hogy klasszis futótok van. Szóval szerintem csak optimistán. 😉Amadeus91
MSW semmit sem csinált a Ramsben, nem véletlenül lett kivágva. Úgyhogy még ne minősítsük a ' kitünő elkapó' kategóriába....iktriad
Nem értelek igazán. Itt ment neki, ott nem, de most megint itt van! Lehet, hogy ez a rendszer, a hézagos közönség stb segít neki jól teljesíteni 😀
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jó hírek sérülés fronton - könnyen lehet hogy a teljes kezdő csapat JDR rendelkezésére áll majd, tehát Osgood és Owens, STben, Monroe, és talán Britton az O-falban, Session LBben, és Cox pedig CBben. Ma Greene és Britton nem edzett mindenki más a sérült listán limitált volt (Greg Jones, MJD, Kampman, és Mathis csak a szokásos elővigyázottságból lett pihentetve).
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/20/2503301/nfl-injury-report-ravens-jaguars-10-20iktriad
az ST jó hír, kéne már tőlük egy TD, az offense helyett. 😀
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Valahogy én is örülök MSW-nek,pláne ingyen.Kérdés ,vele ki fog-e jönni Gabbert,vagy vele sem-mint Lewis-al,vagy a fakezű csicska WR corp-al 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ki jött vissza? http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-locker-room/c227645b-f381-4d4c-9adb-1a019b78b76c
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hírek sérülés fronton - könnyen lehet hogy a teljes kezdő csapat JDR rendelkezésére áll majd, tehát Osgood és Owens, STben, Monroe, és talán Britton az O-falban, Session LBben, és Cox pedig CBben. Ma Greene és Britton nem edzett mindenki más a sérült listán limitált volt (Greg Jones, MJD, Kampman, és Mathis csak a szokásos elővigyázottságból lett pihentetve).
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/20/2503301/nfl-injury-report-ravens-jaguars-10-20
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Ha mondjuk Top 5 pickünk lesz(ne legyen, de most úgy állnak a dolgok), jelen állás szerint vagy QBt lehetne ott húzni (nem fogunk, most draftoltunk 1et az első körben), vagy WRt (azt fogunk), esetleg lehetne OT (konkrétan Matt Kalilt - nem valószionű) vagy DEt (ahhoz meg inkább ne nyúljon a FO, mert bust lesz belőle 😊 ):iktriad
top5-s pickkel kihúztok egy WR-t MSW mellé + egy jó formában lévő Lewis, elég komoly lenne már Gabbert-tel, főleg úgy, hogy klasszis futótok van. Szóval szerintem csak optimistán. 😉Amadeus91
MSW semmit sem csinált a Ramsben, nem véletlenül lett kivágva. Úgyhogy még ne minősítsük a ' kitünő elkapó' kategóriába....iktriad
nem is minősítettem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MSW visszatértével teljesen megegyezik Garrard és Szöszke fegyvertára - nem említve Shortot, akiből még ki kell hozni a bújkáló Wes Welkert. 😉 És bár gyengus volt (yardok tekintetében) , nem volt tragikusan rossz a passzjáték. Mostmár legalább az... és hova lett a BPA ha felfegyverzésről van szó?Húsrágó
Ha mondjuk Top 5 pickünk lesz(ne legyen, de most úgy állnak a dolgok), jelen állás szerint vagy QBt lehetne ott húzni (nem fogunk, most draftoltunk 1et az első körben), vagy WRt (azt fogunk), esetleg lehetne OT (konkrétan Matt Kalilt - nem valószionű) vagy DEt (ahhoz meg inkább ne nyúljon a FO, mert bust lesz belőle 😊 ):iktriad
top5-s pickkel kihúztok egy WR-t MSW mellé + egy jó formában lévő Lewis, elég komoly lenne már Gabbert-tel, főleg úgy, hogy klasszis futótok van. Szóval szerintem csak optimistán. 😉Amadeus91
MSW semmit sem csinált a Ramsben, nem véletlenül lett kivágva. Úgyhogy még ne minősítsük a ' kitünő elkapó' kategóriába....
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
A számok nem hazudnak. Utolsó az offense, és utolsó a pass offense 6 meccs után. Így nem lehet meccseket nyerni, még jónak számító Dvel és futójátékkal sem, mint az elmúlt 5 meccs is bizonyítja. Tehát nálam simán belefér egy Jeffery/Blackmon- Egnew első két kör a jövő évi drafton.iktriad
MSW visszatértével teljesen megegyezik Garrard és Szöszke fegyvertára - nem említve Shortot, akiből még ki kell hozni a bújkáló Wes Welkert. 😉 És bár gyengus volt (yardok tekintetében) , nem volt tragikusan rossz a passzjáték. Mostmár legalább az... és hova lett a BPA ha felfegyverzésről van szó?Húsrágó
Ha mondjuk Top 5 pickünk lesz(ne legyen, de most úgy állnak a dolgok), jelen állás szerint vagy QBt lehetne ott húzni (nem fogunk, most draftoltunk 1et az első körben), vagy WRt (azt fogunk), esetleg lehetne OT (konkrétan Matt Kalilt - nem valószionű) vagy DEt (ahhoz meg inkább ne nyúljon a FO, mert bust lesz belőle 😊 ):iktriad
top5-s pickkel kihúztok egy WR-t MSW mellé + egy jó formában lévő Lewis, elég komoly lenne már Gabbert-tel, főleg úgy, hogy klasszis futótok van. Szóval szerintem csak optimistán. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A számok nem hazudnak. Utolsó az offense, és utolsó a pass offense 6 meccs után. Így nem lehet meccseket nyerni, még jónak számító Dvel és futójátékkal sem, mint az elmúlt 5 meccs is bizonyítja. Tehát nálam simán belefér egy Jeffery/Blackmon- Egnew első két kör a jövő évi drafton.iktriad
MSW visszatértével teljesen megegyezik Garrard és Szöszke fegyvertára - nem említve Shortot, akiből még ki kell hozni a bújkáló Wes Welkert. 😉 És bár gyengus volt (yardok tekintetében) , nem volt tragikusan rossz a passzjáték. Mostmár legalább az... és hova lett a BPA ha felfegyverzésről van szó?Húsrágó
Ha mondjuk Top 5 pickünk lesz(ne legyen, de most úgy állnak a dolgok), jelen állás szerint vagy QBt lehetne ott húzni (nem fogunk, most draftoltunk 1et az első körben), vagy WRt (azt fogunk), esetleg lehetne OT (konkrétan Matt Kalilt - nem valószionű) vagy DEt (ahhoz meg inkább ne nyúljon a FO, mert bust lesz belőle 😊 ):
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A számok nem hazudnak. Utolsó az offense, és utolsó a pass offense 6 meccs után. Így nem lehet meccseket nyerni, még jónak számító Dvel és futójátékkal sem, mint az elmúlt 5 meccs is bizonyítja. Tehát nálam simán belefér egy Jeffery/Blackmon- Egnew első két kör a jövő évi drafton.iktriad
MSW visszatértével teljesen megegyezik Garrard és Szöszke fegyvertára - nem említve Shortot, akiből még ki kell hozni a bújkáló Wes Welkert. 😉 És bár gyengus volt (yardok tekintetében) , nem volt tragikusan rossz a passzjáték. Mostmár legalább az... és hova lett a BPA ha felfegyverzésről van szó?
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Érdekesség: Mathis egy általános iskolában van ma, és a gyerekek kérdezhetnek tőle. Az 1. kérdés az volt, hogy szerinte ki kéne-e rúgni JDRt? 😊 de egyben :/iktriad
😂 😂 😂
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A DT Corvey Irvin jött a practice squadba az utolsó üres helyre. 2009ben a Panthers 3. körös pickje volt. 2010ben játszott 2 meecset ott, aztán volt a Detroitnál is. Rucker és MSW érkezése mostantól hivatalos.

Érdekesség: Mathis egy általános iskolában van ma, és a gyerekek kérdezhetnek tőle. Az 1. kérdés az volt, hogy szerinte ki kéne-e rúgni JDRt? 😊 de egyben :/