Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nocsak, van valaki aki gyűlöli a Texanst. Pot Roast szerint arrogáns alakulat a Houston. Nem adtak neki repetát mikor eddig kétszer ott járt, hogy így kiakadt? 😊
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-10-28/jaguars-dt-terrance-knighton-hates-texans
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Egyébként hétfőn MSW nagyon sok snapnél a pályán volt, Mike Thomas kárára. Nem kéne a két embert együtt szerepeltetni, kedves Koetter?iktriad
Ez a magyarázat:

*Koetter also said while the addition of wide receiver Mike Sims-Walker will enable the Jaguars to play wide receiver Mike Thomas inside more, Thomas also will have a role on the outside. Koetter said Sims-Walker played more Monday in his first game since re-signing last week because Sims-Walker was the lone receiver in the team’s two-back, two-tight end package. The Jaguars had more success running from that formation than they anticipated, and Koetter said that led to Sims-Walker playing more than was originally expected. “You definitely have not seen the last of Mike Thomas as an outside receiver.”

MSW-ről azt írják lebetegedett (illness), azért nem tudott végig edzeni a héten. Shorts nem fog hiányozni, Chick igen, de a többiek megoldják.

Így is jó lesz a Texans O, hogy nem lesz André Johnson, eddig is remekül muzsikáltak nélküle, amúgy meg minek kockáztassák, hogy komolyan lesérüljön a legjobb WR-jük, mikor vezetik a divíziót és a PO-ban sokkal nagyobb szükségük lesz rá. Persze, ha valahogy elkapjuk őket, melegszik majd nekik a pite... bár ahhoz újabb csoda szükségeltetik.
Olyan rosszul biztos nem fog muzsikálni a támadóalakulatuk hazai pályán, mint a Ravens-é hétfőn nálunk, mert amellett, hogy a D-nk gyilkos volt, mindannyian tudjuk, hogy valószínűleg az idény legszarabb napját fogta ki az O-juk.
Houston-ban biztos nem lesz elég 12 pont a győzelemhez, úgyhogy Sunshine-nak elő kell húznia valamit a cilinderből, de nagyon... Koetter-rel együtt. Főleg, hogy a Texans védelme is igencsak jó idén.

Armando: Dolgod van cimbora! 😀 😉

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végső injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/28/2521473/nfl-injury-report-jaguars-texans-10-28
Szépen belehúztunk hét közben - ma Shorts és MSW nem edzett, előbbi nem játszik vasárnap(nem is baj...).
John Chick se utazik el - így 3 DEnk van össz-vissz jelenleg. Mincey készülhet, hogy végigjátssza (megint) a meccs összes védelmi snapjét, az Iowai DE duó (Roth & Kampman) meg majd rotálva váltja egymást.
Nincs Greene, Bolen és Britton se(tehát a Ravens ellen remeklő Rackley újra kezd Gben (bár Spitz most végre hadra fogható lesz).
Alig kell más inaktívat majd vasárnap megnevezni...
Andre Johnson NEM játszik a Texansban vasárnap. Mindenki más (a Titans meccsen lesérült Danieal Manningen kivül) hadra fogható ott.

Egy kis draft. 3 hétvégi college meccsről tudok amin lesz Jaguár scout:
Természetesen lesz 1 a koktél partin (ki se kell mennie a stadionból, mivel a Florida-Georgia meccset tradicionálisan az Everbank Fielden játszák). Továbbá a Tulane-East Carolina, valamint a Kentucky- Mississippi State meccsre küldött GM Gene scoutot.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mai injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/27/2519106/nfl-injury-report-ravens-jaguars-10-27

Van 2 új név a listán. John Chick aki ráadásul nem is edzett, és Jason Hill, aki limitált volt. Hill szép csöndben mostanság jobb meccseket produkál elkapóként mint Thomas, úgyhogy ez probléma lehet, de remélhetőleg nem komoly az a sérülés. A tegnapi limitáltak ma mind teljes értékűen edzettek.
Egyébként hétfőn MSW nagyon sok snapnél a pályán volt, Mike Thomas kárára. Nem kéne a két embert együtt szerepeltetni, kedves Koetter?iktriad
MJD és Scobee kárára nem játszhat más, a többi le van... a Def majd megoldja! 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/27/2519106/nfl-injury-report-ravens-jaguars-10-27

Van 2 új név a listán. John Chick aki ráadásul nem is edzett, és Jason Hill, aki limitált volt. Hill szép csöndben mostanság jobb meccseket produkál elkapóként mint Thomas, úgyhogy ez probléma lehet, de remélhetőleg nem komoly az a sérülés. A tegnapi limitáltak ma mind teljes értékűen edzettek.
Egyébként hétfőn MSW nagyon sok snapnél a pályán volt, Mike Thomas kárára. Nem kéne a két embert együtt szerepeltetni, kedves Koetter?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy gratula a Jaguároknak, szerintem a Def. hatalmasat alakított. Jövőre akár PO is lehet. Én személy szerint imádom a Def. által dominált meccseket, így nagyon élveztem. 😀sithmaster
Nem akarok túl optimista hangulatot gerjeszteni, de ha -valahogy- megcsapjuk a Texanst vasárnap, 1 W hátrányunk lenne a divizióelsőhöz képest, és még utána van 8 meccs hátra....

Andre Johnson wasn't nearly as optimistic as Texans coach Gary Kubiak when discussing the health of his surgically repaired hamstring Wednesday.
Johnson revealed that he felt "tugging" in the leg when he was trying to run at full speed, indicating that the hamstring isn't healed. "I wouldn’t say I felt great (today)," Johnson said. "I didn’t feel how I expected I would feel. ... If I feel the way I feel today, I probably won’t play Sunday. But, you know, today is not Sunday." The Texans face the Jaguars in Week 8.Maka
Ez jó hír, kár hogy a Texans offensenek így is marad elég hatásos fegyvere...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én pedig még csak mindig ott tartok hogy majd hétvégén megnézem a Ravens vz Jax meccset :rolleyes: Kiváncsi vagyok a defense-re..ha már annyi dícséretett kaptak 😀
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Rossz hír- Kubiak szerint esély van Andre Johnson játékára vasárnap. Bár ha Mathis olyan formában lesz, mint hétfőn volt, felőlem játszhat.iktriad
Andre Johnson wasn't nearly as optimistic as Texans coach Gary Kubiak when discussing the health of his surgically repaired hamstring Wednesday.
Johnson revealed that he felt "tugging" in the leg when he was trying to run at full speed, indicating that the hamstring isn't healed. "I wouldn’t say I felt great (today)," Johnson said. "I didn’t feel how I expected I would feel. ... If I feel the way I feel today, I probably won’t play Sunday. But, you know, today is not Sunday." The Texans face the Jaguars in Week 8.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Nagy gratula a Jaguároknak, szerintem a Def. hatalmasat alakított. Jövőre akár PO is lehet. Én személy szerint imádom a Def. által dominált meccseket, így nagyon élveztem. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scobee lett a hét AFC ST játékosa
http://www.jaguars.com/news/article-1/Scobee-named-AFC-Special-Teams-Player-of-the-Week-/66a39dfa-5f2c-4ad0-a042-543c471b80b6

Jött a practice squadba Stephen Franklin (UDFA rookie LB). Eddig a Bengalsnál próbálgatták. A szintén LB Joe Pawelek lett kitéve maitta.

JDR is csatlakozott a sérült edzők idei népes táborába. Egy sideline ütközésnél sérült meg a lába hétfőn. Kezet foghat Tuckerrel. 😊

Injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/26/2517011/nfl-injury-report-jaguars-texans-10-26
Jó hír - Brock Bolenen kívül nincs új név a DNP listán, és a limitáltak (köztük a 4 sztenderd pihentetett) számai is csökkent.

Rossz hír- Kubiak szerint esély van Andre Johnson játékára vasárnap. Bár ha Mathis olyan formában lesz, mint hétfőn volt, felőlem játszhat.
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Az megvan, hogy az utolsó hat negyedünkben (Steelers és Ravens) 7 pontot kaptunk?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két műszak között betérnék recapelni.
16 yard - ennyit engedett egy félidőben a D! (Franchise rekord természetesen). 39 és fél percig nem volt Ravens first down! Állejtő adatok. Tudjátok mi járt a fejemben egész nap- ha ezt a Dt és MJD idei futóformáját (2. la loigában szép csöndesen, és úton van egy 1500 yard körüli szezonhoz jelenleg...) a tavalyi offense-el össze lehetett volna párosítani (Jó Marcedes, Thomas MSW, Jennings,), te jó ég milyen csapat lenne abból...
A defense 7ből 5 QBt tartott eddig 200 yard vagy az alatt.(Sanchez, Newton, Dalton, Big Ben és most Flacco). Tavaly 1 félidőben kaptak ennyit jobb QBktól.
14 sack, (és van pass rush, pedig Kampman még mindig nincs csúcsformában). A secondaryben az a Mathis-Lowery-Landry-Cox(Coleman) részleg nagyon, nagyon jó 5st alkot. Lowerynek már most adnék új szerződést (év végén lejár neki), és mathisnek is lassan adnék mondjuk egy 2 éves hosszabítást- régi önmagát idézte a meccsen.

Az offense már problémásabb. Nem tudom mi történt Marcedessel, továbbra is tartom, ez a klónja, őt meg fogva tartják az UFÓk. Nem értettem Shorts miért volt aktív és Dillard miért nem? Cecil még puntot se hordott vissza (egyből volt pár biztató visszahordás...) Jarrettre legalább lehetett számítani 1-2 15 yardos elkapásra per meccsen.
Gabbert lábmunkája alapos fejlődésre szorul ha máskor nem majd az offseasonban.
De hogy pozítívummal zárjak itt -Dezső egész jó meccset hozott mikor bent volt. Volt 4 jó playe. Ennyit egész szezonban nem mutatott fel idén...

ST- ennyit jelent, ha van Osgood, Owens, Middleton nem kezdő CB és Allen nem kezdő LB. Scobeet én most megkínálnám egy 5 éves szerződés hosszabbítással(neki is lejár az év végén). És miért nem Harris igazoltuk le Burk helyett anno?

Következik 3 meccs zsínorban idegenben némi bye-al fűszerezve. Ez a Texans meccs óriási jelentőségű is lehet. Ha még egy meglepi Wt be tudnánk gyűjteni ott, még TALÁN lehet keresni valónk a divizióelsőségért folytatott harcban. TALÁN. (Bye után egyébként két egyáltalán nem könnyű, de hozható meccs jön: Cleveland, Indy).

Végül jelenlegi offseason needjeink fontossági sorrendben:
WR, WR coach, TE, WR, DE(ezt ha lehet FAről, draftolni úgy se tudunk ilyet...), G, CB.
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
HÁTTÉRKÉP MINDENKINEK. 😀 😀 😀


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Életem legnagyobb Jax meccse volt ez,ez az a D amire vártunk,bár hozzáteszem,velük egy meccsen se volt gond,vállalható volt mindíg amit nyujtottak!!

Az O borzalom,nincs rá jobb szó,Gabbert nem vette fel az NFL ritmusát,MJD ma betli a 100+ yard ellenére is,MSW-t eltűntették ahogy az összes többi célpontot is.

MJD-re még néhány szó:Én nem az ő fumbli érzékenységét emelném ki,hanem a Ravens D-t,ahol a szereléseknél tisztán látszott hogy mindíg a labdára mentek-így is kell.

Ha ki kellene emelni 3 playa-t,ki lenne nektek???-nekem: Mincey,Smith,Scobee!

U.I:a 10 pontot legközelebb is vállalnám!!! 😀 😀 😀

DUVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!armando83
A 10 pont akkor is a tiéd, ha legközelebb szívunk, ezek után lesz minimum egy bónusz dobásod! 😀

Abszolút osztom a véleményed, a Ravens D tökéletesen tette a dolgát, első szándékból MINDIG arra mentek, hogy kiüssék a labdát MoJo kezéből.
A játékosoknál a legjobb teljesítményt nem tudnám így kiemelni, mert a buta szabálytalanságát leszámítva pl. Lowery is iszonyat jó volt végig, Coleman-hez meg nem kell kommentár. A D a legfontosabb mutatóit tekintve feljött a 6. helyre a ligában, ami fantasztikus! Eszembe nem jutott volna a szezonkezdetkor, hogy ennyire feljavulnak.
Ez nagyban Mel TUCKER (Ik: Mea maxima culpa! 😉 ) érdeme. Eddig bejön, hogy JDR nem dumál bele a védelembe. Bár az emberanyag is sokkal jobb idén, mint az utóbbi években.

Scobee-ra lehet tán azt mondani, hogy összességében ő volt a legjobb, még a rengeteg jó teljesítményből is kiemelkedett.

Árnyoldalak: Az O továbbra is egy dimenziós... már írtam egyszer, hogy szvsz hiba volt Mike Shula-t a QB coach-ot elengedni Carolina-ba. Attól függetlenül, hogy Newton eleve gyilok, azért biztos, hogy ott is remek munkát végez. Garrard-ból is kihozta szerintem nálunk a maximumot! Gabbert ellenben nem, hogy nem átütő eddig, de egyszerűen nem érzem rajta, hogy különösebben fejlődne. Ez a legnagyobb bajom vele. Nem tudom, hogy ez mennyiben a tré játékhívás miatt van, de eddig nagyon nem jön be, amit mutat. Többet vártam. Tegnap is voltak minősíthetetlenül rossz dobásai. Tény, hogy tegnap elég volt a futás, de mondjuk a Texans O ellen ez nagyon kevés lesz... Elkapók, de főleg Lewis sem mutatnak túl sokat. Mondjuk Hill egész jó volt, MSW felé tán egy labda ment, azt elkapta. Mike Thomas meg Shorts-hoz képest ég és föld returner-ként! Lewis viszont eddig nagyon gáz, simán meglehetett volna a TD, ha nem bénázza el a végzónában.

Nem várok csodát továbbra sem, de ebből a győzelemből nagy erőt meríthet a csapat, bár azt tartom, hogy ilyen O teljesítménnyel max. 4 győzelem lesz idén. :/

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Életem legnagyobb Jax meccse volt ez,ez az a D amire vártunk,bár hozzáteszem,velük egy meccsen se volt gond,vállalható volt mindíg amit nyujtottak!!

Az O borzalom,nincs rá jobb szó,Gabbert nem vette fel az NFL ritmusát,MJD ma betli a 100+ yard ellenére is,MSW-t eltűntették ahogy az összes többi célpontot is.

MJD-re még néhány szó:Én nem az ő fumbli érzékenységét emelném ki,hanem a Ravens D-t,ahol a szereléseknél tisztán látszott hogy mindíg a labdára mentek-így is kell.

Ha ki kellene emelni 3 playa-t,ki lenne nektek???-nekem: Mincey,Smith,Scobee!

U.I:a 10 pontot legközelebb is vállalnám!!! 😀 😀 😀

DUVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratulálok srácok, a saját játékunkban - tudom, ez a tietek is - vertetek meg minket.
Keményen brusztolva, nekem tetsző, szerintem szép játékkal... csúnya volt de a focit
én így szeretem...
Mindenki annyit játszik amennyit hagynak neki, s ebben tegnap/ma ti voltatok a jobbak.
Féltem ettől a meccstől, a csapattól, mert egy frusztrált csapat előbb-utóbb a győzelembe
menekül, Nektek ez most jött el...
Jól csináltátok...

Wyatt, a csúnya vereség bejött, csak nem Nekik, hanem nekünk :/

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nagyon csúnya vereséget jósoltam nektek. Benéztem, grat 😊

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Iktriad: Meglett a ronda W és inkább furcsa volt, mint ronda 😉

Az O ergya volt, de erre a mai védelemre szavakat nem találok... ki sem emelnék senkit, egyszerűen fantasztikusak voltak. Eredménykövetőben írtam, hogy fullra leírt minket mindenki, épp ezért nyerhetünk. Bejött. Maka nyert is vele legalább, amúgy a W-re ötszörös pénzt fizettek volna.

MoJo fumblizott hármat, de a 105 yard az 105 yard... mindezt a most is jó Ravens D ellen

ST-ben meg ugye Scobee... szintén no comment, 3 50+-os FG-hoz nem kell, főleg, hogy úgy tűnt, mintha ez volna a világ legtermészetesebb dolga.

Szép napot mindenkinek! 😉

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
hát ilyen D-t még nem láttam a Jags-től. káprázatos volt, mindenki kitűnő teljesítmény nyújtott, Mincey,Smith, Session, Poz, Mathis, Cox Lowery stb. mindenki! Az ST is remek volt, Harris puntja az 1 yardosra szép volt, kár hogy utána egyből szereztek 50 yardot, Scobee pedig lehozta a meccset a D-vel együtt a 4 db FG-jával... de az offense megint nem volt a helyzet magaslatán Baltimore D ide vagy oda. Drew 3 fumble career high, reméljük több ilyen nem lesz, bár a 105 yard szép. ami még mindig probléma volt ( persze a totál 205 yardon kívül ) hogy a egyszerűen az offense nem képes TD-t elérni. Drew kiejti az 1 yardoson, nem sikerül 3 próbálkozásból 4 yardot megtenni, amikor kaptak 1 ajándék büntetést a Baltimore-tól... ezeken sürgősen javítani kell, mert ezek még visszaüthetnek a jövőben. De a lényeg a W egy nagyon nehéz meccsen, egy olyan meccsen amit sima L-nek számolt mindenki, ez remélem megindítja a csapatot és év végén egy vállalható teljesítménnyel zár a csapat.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
A Ravenst totál meglepte a tisztán emberező védelem. Nem ilyen playekkel készültek. cover0ban cover1ben lehet blitzelni, ment is. Flacconak meg nem ment Ricenak sem. Nagy húzás volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
na ez az a Jaguars, amit én szeretek, hatalmas győzelem volt ez 😊 nem is találok most szavakat, idén először játszottunk úgy, ahogy az elvárható

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A mi támadóink kómában voltak, a ti védelmetek 1000 fokon égett. Gratulálok, szép volt.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan Gabbert 1 Wje. Ilyen jó Dt évek óta nem láttam! Gratula a srácoknak. Elemzés este,.. Most megyek melóznmi. Ha valakit DUUUUUUVal vagy We are jaguars! rigmusokat láttok üvölteni a metrón, az én leszek. 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Britton és Dilard sem játszik(Rackley kezd guardban, ajjaj...) visszatér Osgood, Owens, Cox és persze MSW.
Remélem, ha kikapunk akkor nagy harcban tesszük, és nem úgy mint tavaly a Titans ellen. Persze egy ronda Wt mindennél szívesebben látnék. 😊
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Indy és Titans is elég masszívan kikapott, félek, hogy a Jags is sorbanáll egy pofonért...