Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Pro Bowl szavazások jelenlegi állása alapján 2 jaguár van a Top 5ben posztjukon:
MJD (4. az RBk közt), és Scobee (2. a rúgók közt). A liga 4. Dnk 1-2 tagja (név szerint Poz és Daryl) jó Jagses szokás szerint sehol sincs...

Ínyenceknek - Lagevision: http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Lagevision/36161f91-fb73-4a14-9d07-572292901e60
Jeff futásformációkat elemez MJDvel vasárnapról, majd kis Matt Roth elemzés(nagyon meccse volt a vasárnapi), végül Oesher jegyzete Minceyről(akit Loweryval együtt remélem még a szezon vége előtt még pár évre idekötünk).iktriad
Pedig én már szavaztam Poz-ra 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pro Bowl szavazások jelenlegi állása alapján 2 jaguár van a Top 5ben posztjukon:
MJD (4. az RBk közt), és Scobee (2. a rúgók közt). A liga 4. Dnk 1-2 tagja (név szerint Poz és Daryl) jó Jagses szokás szerint sehol sincs...

Ínyenceknek - Lagevision: http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Lagevision/36161f91-fb73-4a14-9d07-572292901e60
Jeff futásformációkat elemez MJDvel vasárnapról, majd kis Matt Roth elemzés(nagyon meccse volt a vasárnapi), végül Oesher jegyzete Minceyről(akit Loweryval együtt remélem még a szezon vége előtt még pár évre idekötünk).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai injury report: http://www.bigcatcountry.com/2011/11/16/2567108/nfl-injury-report-jaguars-browns-11-16
Bolen visszatért edzeni(Mostanság rendre DNP volt), Chick és Kampman viszont nem edzett. Greg Jones Joe Frazier temetésén van. Robiskie és Shorts (Bolen mellett) limitált volt.

"Jó" hír, hogy Knighton úgy tűnik a Browns meccset is kihagyja. Azt mondta bár tudna játszani fájdalommal a bokájával, de félő, hogy csak rosszabbul lesz tőle. Inkább ezt a meccset hagyja ki, de a Texans ellen már jó lenne, ha ott tudna lenni a kezdőben. Mosley és Nate Collins fogja helyettesíteni ezen a héten is. Legalább ezekben a hetekben kiderül, milyen a DT depth...

CB poszton annyi változtatás lesz, hogy Cox játszik majd jobb oldali cornert (Ez Mathis helye) és Middleton lesz bal oldalt (idén már kezdett ott párszor, mikor Derek volt sérült).

JDR szerint West és Dillard a héten nagyobb szerepet kaphatnak a passzjátékban(Robiskievel mi lesz - már ha felgyógyulna friss sérüléséből?). Mondjuk remélem max 20 passzkisérlet lesz ez ellen a remek Browns pass védelem ellen, és MJD (és Dezső) fog futni min. 30-40×. Ha Sunshine igazán hasznossá akarja tenni magát a héten, ő is beszállhat pár futással...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
MJDt jelöltéka hét futójátékosának díjára - továbbá Selvie mellett a CB Youboty leigazolása is tényként kezelendő:
http://www.jaguars.com/news/article-1/Jaguars-sign-two-MJD-nominated/82f9ae4c-4dd4-43c2-8c05-7f502d165fd6
(Itt lehet rá szavazni: http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2011/REG/10)

Érdekes és nagyon dicséretes statisztikát kukáztam az NFL.com mai power rankingjéből (ami fényévekre le van maradva Höriétől)van amire büszkék lehetünk avagy "we will run(....and punt" 😊 ) :

"Maurice Jones-Drew crossed the 6,000-yard barrier in Sunday's 17-3 win in Indianapolis. Amazing that in just over 16 seasons as an organization, the Jaguars already have TWO running backs with more than 6,000 career rushing yards. Fred Taylor, of course, being the other. The Cardinals franchise is over 100 years old, and only has one (Ottis Anderson.) In fact, the Falcons, Ravens, Lions (in 80-plus seasons), Colts, Saints, Raiders, Eagles (in 79 seasons), and Chargers have all only had one such rusher. Meanwhile, the Texans, Panthers, Patriots, and Buccaneers haven't had any guys cross that barrier. This is the Patriots' 52nd year of operation. Nice work, MJD."iktriad
Tényleg szép!
MJD-nek kapkodnia kell a lábát, ha a 2X 10.000 futott yardos RB táborba is beiratkozhasson a Jags!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJDt jelöltéka hét futójátékosának díjára - továbbá Selvie mellett a CB Youboty leigazolása is tényként kezelendő:
http://www.jaguars.com/news/article-1/Jaguars-sign-two-MJD-nominated/82f9ae4c-4dd4-43c2-8c05-7f502d165fd6
(Itt lehet rá szavazni: http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2011/REG/10)

Érdekes és nagyon dicséretes statisztikát kukáztam az NFL.com mai power rankingjéből (ami fényévekre le van maradva Höriétől)van amire büszkék lehetünk avagy "we will run(....and punt" 😊 ) :

"Maurice Jones-Drew crossed the 6,000-yard barrier in Sunday's 17-3 win in Indianapolis. Amazing that in just over 16 seasons as an organization, the Jaguars already have TWO running backs with more than 6,000 career rushing yards. Fred Taylor, of course, being the other. The Cardinals franchise is over 100 years old, and only has one (Ottis Anderson.) In fact, the Falcons, Ravens, Lions (in 80-plus seasons), Colts, Saints, Raiders, Eagles (in 79 seasons), and Chargers have all only had one such rusher. Meanwhile, the Texans, Panthers, Patriots, and Buccaneers haven't had any guys cross that barrier. This is the Patriots' 52nd year of operation. Nice work, MJD."
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, George Selvie a fedélzeten! Végre egy olyan igazolás, akiről még én is tudok valamit. Emlékszem, mikor ment tavaly a nagy fejtörés DE draft ügyben az ő neve is gyakran előkerült, mint középső körös pick. De mivel az első osztályban játszik, GM Gene inkább passzolta a lehetőséget. 😊. Eddig sem a Ramsben, sem a Panthersben nem váltotta meg a világot, de majd talán nálunk.
Mondjuk az meglep, hogy nem LBt, sem OLt nem igazoltunk a 3 kiadó hely egyikére. És az is aggaszt, hogy pont DE posztra jött új ember. Ez azt jelentheti, hogy Kampmannel (megint) komoly gondok vannak?...


Poz-al mi a helyzet? Semmit nem tudok róla, idén talán egy meccseteket láttam.

Köszi előre isHelmut Zimmer
A védelme vezérévé vált, fantasztikus játékos. Élmény őt és Daryl Smitht nézni idén. Vasárnap volt pickje és sackje is.
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Most, hogy Schaub egész szezonra kidőlt, nagyon durva a csoportunk erőssége.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Poz-al mi a helyzet? Semmit nem tudok róla, idén talán egy meccseteket láttam.

Köszi előre isHelmut Zimmer
Igazi ász! Remek szezont fut!
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Youboty érkezése immár ténynek kezelhető. Mel Tucker volt egyébként edzője az Ohio State-en , szóval a DCnk számára nem lesz a srác ismeretlen (és vica versa).

A D már stabilan top5-ben van. Mindezt úgy, hogy a passrush közel sem félelmetes, de még lehet. 😉

Nekem valahogy egyik félidőben sem tetszett igazán az O. Nem éreztem, hogy magabiztosan haladnának, inkább olyan esetleges volt az egész. MJD letermelte a total yardok felét, a többi viszont... na mindegy. Örülök, hogy jutott MJD-nek TD. Lewis -4y... el nem hiszem ezt az embert. Sleep with Gabbert!
West - első elkapásánál csodálkoztam, hogy "jé, ki ez a srác", de a harmadiknál már látható volt, hogy koncepció van mögötte. Gyakorolt a Szöszkével? Nagyon kiváncsi leszek rá a szezon maradékában, mert ebben a kiélezett WR mezőnyben néhány jó meccsel már meg lehet alapozni a következő évet.

Dillard remélem még javít ezen az 1TD/2,5év mutatón...

Indyvel ellentétben a köv héten a Browns szerintem nyerni akar majd, és ott akad védelem is (mégha az O nem is túl félelmetes), ráadásul LT-ben "egész elfogadható" játékosuk van, ott sok siettetés nem lesz. Én inkább egy Ravenshez hasonló meccsre számítok. Nagyon meglepnének, ha mondjuk 20 pontot szerezne az O, de azt kinézem a D-ből 14 alatt tartja a CLE-et.Húsrágó
Azért 21 sack az 21 sack(tavaly 28 volt 16 meccs alatt, 2009ben meg ugye14). Mindezt lényegében Kampman nélkül. Mincey kezd komoly erő lenni passrushban.
iktriad
Középmezőny összehasonlíthatatlanul jobb mint sereghajtás, de úgy értettem, hogy nincs 1-2 elite játékos, aki gyártja a sackeket, hanem (megszámoltam) 13 ember osztozik a 21 sacken.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Poz-al mi a helyzet? Semmit nem tudok róla, idén talán egy meccseteket láttam.

Köszi előre is
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Két jó hír:

1. A Clevelandben nem játszik sem Hillis(nem újdonság), sem a remek safety TJ Ward vasárnap.
De ami ennél is fontosabb:2. Schaub nem léphet pályára egy sérülés miatt 2 hét múlva ellenünk. Matt 'Neo' Leinart lesz a Texans QBje. Így már mindjárt más a leányzó fekvése.iktriad
Attól még nem szerez a Jags több pontot, hogy a HOU fele annyit szerez mint Schaubbal tenné. Továbbá rettegek a gondolattól, hogy Te még mindig rájátszás gondolatát forgatod a fejedben! 😀 Plusz ne felejtsd azért, hogy decemberben meccset nyerni nem fognak (max 1-et)... (mondjuk a Colts meg már januárban lesz 😉 )
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Youboty érkezése immár ténynek kezelhető. Mel Tucker volt egyébként edzője az Ohio State-en , szóval a DCnk számára nem lesz a srác ismeretlen (és vica versa).

A D már stabilan top5-ben van. Mindezt úgy, hogy a passrush közel sem félelmetes, de még lehet. 😉

Nekem valahogy egyik félidőben sem tetszett igazán az O. Nem éreztem, hogy magabiztosan haladnának, inkább olyan esetleges volt az egész. MJD letermelte a total yardok felét, a többi viszont... na mindegy. Örülök, hogy jutott MJD-nek TD. Lewis -4y... el nem hiszem ezt az embert. Sleep with Gabbert!
West - első elkapásánál csodálkoztam, hogy "jé, ki ez a srác", de a harmadiknál már látható volt, hogy koncepció van mögötte. Gyakorolt a Szöszkével? Nagyon kiváncsi leszek rá a szezon maradékában, mert ebben a kiélezett WR mezőnyben néhány jó meccsel már meg lehet alapozni a következő évet.

Dillard remélem még javít ezen az 1TD/2,5év mutatón...

Indyvel ellentétben a köv héten a Browns szerintem nyerni akar majd, és ott akad védelem is (mégha az O nem is túl félelmetes), ráadásul LT-ben "egész elfogadható" játékosuk van, ott sok siettetés nem lesz. Én inkább egy Ravenshez hasonló meccsre számítok. Nagyon meglepnének, ha mondjuk 20 pontot szerezne az O, de azt kinézem a D-ből 14 alatt tartja a CLE-et.Húsrágó
Azért 21 sack az 21 sack(tavaly 28 volt 16 meccs alatt, 2009ben meg ugye14). Mindezt lényegében Kampman nélkül. Mincey kezd komoly erő lenni passrushban.

D statisztikák:
4.ek vagyunk bekapott total yardok tekintetében (a Texans meg első - tavaly mind a kettő vicc kategória volt...).
6. legkevesebb pontoot kaptuk idén átlagban.
5.ek vagyunk a passz ellen(Tavaly ezt ki gondolta volna)?
Az egyedüli csúnyaság a 15. run defense. Ennél szezon előtt sokkal jobbra számítottam (de pass Dben meg sokkal rosszabbra, szóval 1-1)

West nekem is tetszett tegnap, de ha Robiskie játszik vasárnap, lehet ő inaktív lesz (6 WR kicsit sok, pláne egy olyan meccsen, ahol annyira nem passzoltatnám Koetter helyében Gabbertöt ->1. a Cleveland a pass ellen!)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Onobun is kosaras volt az NCAA-ben, szóval Jimmy Graham példája adott 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
elszakadt Mathis ACL-je. Akkor neki ez volt a búcsúmeccse?Höri
Nem tudom, gondolom majd lesz egyeztetés. Én adnék neki egy 2 éves szerződést, pár kondicióval megspékelve, amit ha teljesít, extra pénzhez juthat.

Mathis mellett Britton és Kyle 'Stonecold' Bosworth is IRre került. 😕

Egyelőre 2 TE érkezett, egy az 53as keretbe, egy a practice squadba.
Fendi Onobun lesz a 3. TEnk, a Rams 6. körös draft pickje volt tavaly (Houston egyetem). 3 meccset játszott ott. Aztán a Seattle és Washiongton practice squadjában is megfordult. A utóbbi csapat P squadjából került most hozzánk.

A practice squadba Colin Cloherty érkezett. UDFA, 2009ben került a ligába megforduult a Colts, a Cleveland és San Fransisco csapatában is. A TE Schuylar Oordt lett kitéve miatta.

51en vannak jelenleg a keretben. A Jags állítólag szeretné leigazolni a CB Ashton Youboty-t. 3. körös Bills pick volt 2006ban. Itt töltötte az elmúlt 5 évet. Idén a Tampánál volt TC alatt. Főleg STben játszott eddig Buffalóban. Mivel Middleton fogja helyetesíteni Mathist ezáltal nem fog a special teamben vitézkedni, ezért kell egy jó STs a helyére. Ez lenne Youboty.

Két jó hír:

1. A Clevelandben nem játszik sem Hillis(nem újdonság), sem a remek safety TJ Ward vasárnap.
De ami ennél is fontosabb:2. Schaub nem léphet pályára egy sérülés miatt 2 hét múlva ellenünk. Matt 'Neo' Leinart lesz a Texans QBje. Így már mindjárt más a leányzó fekvése.
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Mathis IR.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elszakadt Mathis ACL-je. Akkor neki ez volt a búcsúmeccse?

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nem volt szép, de a W az W.
A 2. félidő offense már egész pofás volt Gabbertnek 139es QB ratingje volt a 3. negyedben. 77es QB ratinggel zárt, és 66%os találati pontossággal. Tőle ez már haladás.
Chastin West > Cecil Shorts...
Ja és nagyon örülök, hogy a NCAA legeredményesebb TD szerző WRe megszerezte 1. 6 pontos elkapását az NFLben is. Szép volt Dillard.
MJD 114 futott yard, TD - szokásos jó adatok a Colts ellen. Remélem legalább az AFCben ő lesz a legtöbb yardott futó RB idén.

5 sack(Mincey egyedül 2.5et gyüjtött - ideje adni neki egy új szerződést). 2 (megadott) pick. Egyedül Mathis sérülése miatt aggódom. 5. volt a meccs előtt a D - és minden statisztikában jobban produkáltak mint az idei átlag. 😊

Jövő héten jön a Browns - kb hasonló meccsre számítok, jó lenne hasonló kimenetellel (W).iktriad
A D már stabilan top5-ben van. Mindezt úgy, hogy a passrush közel sem félelmetes, de még lehet. 😉

Nekem valahogy egyik félidőben sem tetszett igazán az O. Nem éreztem, hogy magabiztosan haladnának, inkább olyan esetleges volt az egész. MJD letermelte a total yardok felét, a többi viszont... na mindegy. Örülök, hogy jutott MJD-nek TD. Lewis -4y... el nem hiszem ezt az embert. Sleep with Gabbert!
West - első elkapásánál csodálkoztam, hogy "jé, ki ez a srác", de a harmadiknál már látható volt, hogy koncepció van mögötte. Gyakorolt a Szöszkével? Nagyon kiváncsi leszek rá a szezon maradékában, mert ebben a kiélezett WR mezőnyben néhány jó meccsel már meg lehet alapozni a következő évet.

Dillard remélem még javít ezen az 1TD/2,5év mutatón...

Indyvel ellentétben a köv héten a Browns szerintem nyerni akar majd, és ott akad védelem is (mégha az O nem is túl félelmetes), ráadásul LT-ben "egész elfogadható" játékosuk van, ott sok siettetés nem lesz. Én inkább egy Ravenshez hasonló meccsre számítok. Nagyon meglepnének, ha mondjuk 20 pontot szerezne az O, de azt kinézem a D-ből 14 alatt tartja a CLE-et.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU csapatrészenkénti értékelése:
http://jacksonville.com/sports/columnists/gene-frenette/2011-11-13/story/jaguars-17-colts-3-grading-jaguars

Stat paradé Ryan Robinsontól:
http://www.jaguars.com/news/article-1/Jaguars-at-Colts-game-notes/12504d44-1991-4bda-9dd6-72dfc513459d
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a részletek Mathis állapotáról: http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-11-13/rashean-mathis-had-negative-x-ray-will-have-mri-knee

Dwight Freeney megint nem evett meg sok sót Monroe mellett. 0 sack, 0 tackle, 1 QB hit. Jó, rajta már látszik, hogy nem nagyon motivált, de akkor is, ez már a 3. meccs zsinórban, mikor Monroe teljesen kikapcsolja a meccsből. Whimpert viszont rommá verte Robert Mathis. Vagy Britton épüljön fől, és vegye vissza a helyét (nincs sok sansz erre sajnos), vagy jöjjön Bradfield.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mathis lábát megröntgenezték, a felvétel semmi sérülést nem mutatott. De majd holnap az MR után többet tudunk. Ő azt mondta meccs után, hogy bár érez fájdalmat a lábában, de nem vészes. Reméljük a legjobbakat. Mondjuk Middleton nem játszott rosszul a helyén, de azért remélem Rashean visszatér majd a Browns ellen.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem volt szép, de W az az W.
A 2. félidő offense már egész pofás volt (Gabbertnek 139es QB ratingje volt abban a negyedben). 77es QB ratinggel zárt, és 66%os találati pontossággal. Tőle ez már haladás.
...
5. volt a meccs előtt a D - és minden statisztikában jobban produkáltak mint az idei átlag. 😊iktriad
Gratulálok a W-hez, ha lehet ilyent mondani, megérdemeltétek. 😊

Amúgy három meccs alapján (ennyit láttam tőletek idén) nem lenne ez egy rossz csapat, sőt. Csak kéne egy jó QB és 1-2 jó elkapó. Gabbertnek szerintem nem tesz jót, hogy ilyen hamar kezdő lett. Projekt QB-nak lett hozva, és ránézésre nem véletlenül, nagyon kéne neki 1-2 év tanulás. Így megvan a veszélye, hogy "beleszokik" ebbe a szintbe és megszokja a veréseket.peterk2005
Köszi.

Szerintem jövőre - főleg ha kap egy-két új, minőségibb edzőt (QB, OC és talán HC) Gabbert sokkal jobb lehet. 1 év sokat számíthat, és jövőre szerintem biztosan jobb elkapó sora lesz (kb akkora javulásra számítok az elkapóknál, mint idén a D-nél volt).
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem volt szép, de W az az W.
A 2. félidő offense már egész pofás volt (Gabbertnek 139es QB ratingje volt abban a negyedben). 77es QB ratinggel zárt, és 66%os találati pontossággal. Tőle ez már haladás.
...
5. volt a meccs előtt a D - és minden statisztikában jobban produkáltak mint az idei átlag. 😊iktriad
Gratulálok a W-hez, ha lehet ilyent mondani, megérdemeltétek. 😊

Amúgy három meccs alapján (ennyit láttam tőletek idén) nem lenne ez egy rossz csapat, sőt. Csak kéne egy jó QB és 1-2 jó elkapó. Gabbertnek szerintem nem tesz jót, hogy ilyen hamar kezdő lett. Projekt QB-nak lett hozva, és ránézésre nem véletlenül, nagyon kéne neki 1-2 év tanulás. Így megvan a veszélye, hogy "beleszokik" ebbe a szintbe és megszokja a veréseket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem volt szép, de a W az W.
A 2. félidő offense már egész pofás volt Gabbertnek 139es QB ratingje volt a 3. negyedben. 77es QB ratinggel zárt, és 66%os találati pontossággal. Tőle ez már haladás.
Chastin West > Cecil Shorts...
Ja és nagyon örülök, hogy a NCAA legeredményesebb TD szerző WRe megszerezte 1. 6 pontos elkapását az NFLben is. Szép volt Dillard.
MJD 114 futott yard, TD - szokásos jó adatok a Colts ellen. Remélem legalább az AFCben ő lesz a legtöbb yardott futó RB idén.

5 sack(Mincey egyedül 2.5et gyüjtött - ideje adni neki egy új szerződést). 2 (megadott) pick. Egyedül Mathis sérülése miatt aggódom. 5. volt a meccs előtt a D - és minden statisztikában jobban produkáltak mint az idei átlag. 😊

Jövő héten jön a Browns - kb hasonló meccsre számítok, jó lenne hasonló kimenetellel (W).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jó hír" - bár még nincs kint az inaktívak listája- Knighton úgy tűnik NEM tudja vállalni a játékot (pályafutása során először). Gondolom Douzable lesz Alualu párja így.

Update - CJ Mosley edzett pénteken az első csapatban Knighton helyén, szóval akkor ő esélyesebb Pot Roast pótlására.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Injury report (merthogy ez is lemaradt): http://www.bigcatcountry.com/2011/11/11/2555176/nfl-injury-report-jaguars-colts-11-11
Knighton és Robiskie kérdéses. Előbbi azért azért még a Colts ellen is nagy hiányzó lenne, utóbbi nem tudom mennyire oszt vagy szoroz a passzjátékban. Ja és Kampman, Bolen valamint Britton nem játszik. Viszont lesz Chick, és visszatér Greene (Az ST szerencsére...).