Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Na remélem, megtaláljátok az emberetek!
Sajnos Bills szurkolóként megtanultam, hogy "mindig van lejjebb!!!"

üdv
H
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OMG

Gene Smith +3 év hosszabítás.

a csapat eladva.

AdamSchefter Filed to ESPN: Jaguars employees were informed today that the team is being sold.
@mortreport: Also, Jaguars have extended contract of GM Gene Smith for another 3 years.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Filed to ESPN: Jaguars employees were informed today that the team is being sold.
több mint 12 éve
JasW New Orleans Saints 53
"Filed to ESPN: Jaguars employees were informed today that the team is being sold." Schefter
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
DCnek milyen lenne Rio sztetek??
Az idei D pl övé vagy inkább Tuckeré??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
nem hittem volna, hogy elérkezik ez a pillanat
öröm, boldogság

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Akkor most irányító csere?

egyébként tény, hogy ideje volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Tucker lesz a hírek szerint az interim HC. Nagyon kíváncsi leszek, hogy ő marad-e véglegesen is.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ideje volt

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Jack Del Rio has been fired as head coach of the #Jaguars...more on ESPN shortlya.kacsa
Na akkor pezsgőbontás?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Jack Del Rio has been fired as head coach of the #Jaguars...more on ESPN shortly
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ha már Gabbert...

Még egy év sem telt el, de érdekes, hogy senki sem említette meg "melyik irányító jut a legtöbbre öt éven belül a 2011-es draft classból..." kerekasztal során. Persze Cam Newtont is lehagytuk, ami csak rossz hír Gabbertnek, mert kettőből kettőt csak nem szúrtunk el. 😉

http://bowlhu.blog.hu/2011/04/20/2016_ot_ev_mulva

Amúgy kíváncsi lennék egy listára a pozitív tulajdonságairól (akár draftolása, akár premeccsek, akár reg. season idei tudásunk, információink szerint), ami alapján idővel (2-3-4 év) jó kis franchise QB lesz belőleDoM
Emlékszem erre az írásra. Ponder miatt egészen lelkes is voltam mikor olvastam - hisz azt hittem, hogy ő a mi emberünk. Még mindig úgy tartom, kell Gabbertnek egy teljes offseason, egy új HC/OC és QB coach és persze fegyverek. Sok a hibája, ez tény, de a csapattársai is rendre cserben hagyják. Marcedes már 3 elejtett TDnél jár pl. És még volt másnak is TD passz dropja (Hill Cleveland meccsnél?)
Elönyök:
Hozzáállás(nem keres sohasem kifogást ha pocsék akkor vállalja a felelőséget), időként el-el ereszt néhány passzt, ami láttán csettint az ember, vigyáz a labdára ( 6 pick azért nem olyan sok).
Nem akarom 100%ig védeni, mert 9 meccs alatt már legalább 1-2 nagyon biztató jelet kellett volna mutatnia, de még nem mondok le róla. Lábmunka és a 'pockert presence' az, ahol van még hova fejlődnie hogy finoman fogalmazzak, de bízom abban, hogy jövőre meglesz az előrelépés. Csak kapja meg a megfelelő támogatás edzői és játékosállományi szinten is.


Egy érdekesség Oesher mai O-zonejából:

Which of these guys do you believe will be in a Jaguars jersey next season - Rashean Mathis, Dwight Lowery, Matt Roth, Jeremy Mincey? Now which of these guys do you believe will not be in a Jaguars jersey: Jason Hill, Jarrett Dillard, Cecil Shorts, Marcedes Lewis? Please don't say all, because that will not make the fans happy.

John: I don’t care that much about making the fans happy with this answer. I’m not sure that’s possible today, anyway. I believe the Jaguars would like to have all of the defensive players – Mathis, Lowery, Roth and Mincey – back. The question in those cases becomes if the sides can agree to a price. If I had to guess, I’d say Lowery and Mincey are probably back, with the others less certain. As for the offensive players, Lewis and Shorts certainly will be back. They are signed to contracts that began this season. Lewis has struggled as a receiver, but is still significantly better than any tight end on the roster, and no one inside the organization is nearly down on Shorts as the fans are. Dillard is a maybe and I’d be surprised if Hill is back.

D: Tehát Lowery és Mincey nagy valószinűség szerint újra lesz igazolva, Roth és Mathis talán. Mindkettő fontos, mert ha nem leszenk újraigazolva, akkor a drafton korán kell CBt/DEt húzni. Bár inkább ne akarjunk DEt draftolni, mert 90% hogy bust lesz. Inkább várjuk meg kit tesz ki a Colts. 😊
O: Hillnek valószinű annyi? Nocsak... Dillard egy talán? Nálam ő biztos helyen van. És Shortnak biztos a helye Oesher szerint. Miért is?.... Érik a 2 vagy 3 új WR. Ja ha már a Coltsot előbb szóba hoztam, van egy olyan érzésem, hogy ha az Indy nem állapodik meg FA igazolási időszak kezdetére Reggie Wayne-el, akkor teszünk neki is egy olyan ajánlatot, mint Sessionnek idén(Spoiler OFF)...iktriad
Hill nem marad??? :mad: :mad: :mad:
Én nem értem a koncepciót. Idehozták, jól dolgozik, elzavarják? Mike Thomas egyetlen yarddal kapott el többet, és 2 TD-vel kevesebbet... ennyi erővel Thomasnak is ajtót mutathatnának, mert még pár meccs és Hillnek lesz több elkapott yardja, és már most több TD-je van.
Milyen WR jön el majd szívesen, ha minden év végén kirakják azt, aki a legjobb volt egy olyan offenseben, amelyik a yardokban és pontokban is egyaránt 32. jelenleg? :rolleyes:

Defense: Mathis ugye a sérülés miatt kérdéses, nem meglepetés, hogy a szerződése kétséges. Roth elküldésének akkor van értelme, a drafton lát egy 5. körös tehetséget valami alig ismert suliból, aki a következő DeMarcus Ware, vagy megint bevásárol a FA piacról...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag a DB Morgan Trent járt nálunk tegnap. 6. körös Bengals pick volt a Michiganről 2009ben.
http://www.nfl.com/player/morgantrent/81310/profile
Idén ott és Indyben is megfordult(1 kemény meccs erejéig - Höri nem is emlékszik, hogy játszott volna náluk... 😊). Remélem nem dőlt ki már megint egy DB. Vagy ami rosszabb, nem Knighton készül IRre, amit a múlt héten pedzegettek többen (bizonyos szempontból ő is)....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Scobbe-s dologhoz: 55-ről berúgni bravúr kihagyni nem akkora hiba sztem. Amúgy ha jól emlékszem pont előtte lévő playben kapott Gabbert egy olyan sack-et ami elkerülhető lett volna, és akkor közelebbről valószínűleg nem hibázott volna Scobee. Amúgy sztem ez volt a legzavaróbb Gabbertben a meccs során, hogy gyakran félt a sacktől vagy rosszul mérte fel a pass rush-t még simán lett volna ideje, de inkább megpróbált egy biztonságos " ne adjuk el a labdát!" mentalitásban felvállalni a sacket. Összességében az O ismét MJD-ből állt a D ismét jó volt, az ST viszont megint rossz volt sajnos. Jön a 2.ik MNF és sajnos egy nagyon rossz meccsre számítok, de remélem ismét összekapja magát a csapat és ismét nyernek bár nagy bravúr lenne jelenlegi formát elnézvekisvanek4
Mondjuk a San Diego sincs olyan nagy csúcsformában (6. zakó volt zsinórban a tegnapi asszem?) és a keleti parti túra nyugati csapatoknak plusz teher szokott lenni. Ez a meccs lesz a 'Not ready for Prime Time' Bowl....
Én is nagyot néztem, hogy az FTU F-et(Fail - bukás) adott az ST egységnek a szokásos osztályzókönyvében. Ezt nem gondoltam volna. Mondjuk Allen és Middleton is STs lenne, Youbotyt is annak hozták szerintem elsősorban, de most már ő is a kezdőcsapatban van.
http://jacksonville.com/sports/columnists/gene-frenette/2011-11-27/story/texans-20-jaguars-13-grading-jags

JDR nemrég kijelentette, hogy továbbra is Blaine a kezdő QB, és a Jags úgy készül az MNFre, hogy még mindig a szöszi az 1. számú QB. (ja és JDRt se rőgták ma ki - most már ez is hírértékű, bár Weavernek elég lesz azt az 5 milliót kipengetnie, ami még hátra van Del Rio szerződésből, nem hiszem, hogy szezon vége előtt lesz váltás HC poszton).
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
igazából örülök, hogy ezt most nem láttam...

Hogy mindenki jobb QB-t talált idén, mint a Jags? Tavaly ott lehetett volna Tebow! És eladott volna +10.000 mezt is, szezonbérletről már nem is szólva. Gene belemerült, hogy szép-e dobása, meg milyen a mechanikája a dobómozdulatának, hát kit érdekel, "csak" nyeri meccseket! Remélem BG is képes lesz erre a következő szezonban! Én ezért azt gondolom, hogy BG és Gene lesznek összekötve, ha BG felsül (köv szezonban még lehet közepes, de utána domborítania kell), akkor Gene lapát. JDR meg készülhet az utolsó felvonásra, itt a kedvenc Decembere! Bár visszaesés nem lenne, ha továbbra is kikapna... Top 5-ös pick van jelenleg, talán 3-ik is összejöhet ha a Miami és a Vikings találna egy-két győzelmet.Húsrágó
Pontos az elemzésed Gene és Blaine sorsáról. És ezért fog a manusz még min. 2 évet kapni, mint GM...
Egyébként abban is igazad van, hogy elérkeztünk abba a fázisba, ahol a Colts van egy jó ideje = a vereséggel is jól járunk. Azért remélem 1-2 W még összejön(4-12 az eddigi legrosszabb mérleg, jó lenne legalább azt hozni, de az 5-11 még stílusosabb lenne, mert annyi volt Jack 1. szezonjának a mérlege is. És az utolsó is az lehetne. "Szép" lenne a keret.) Viszont akik minél jobb draft cetlit szeretnének látni, megalapíthatják a "Suck for Blackmon" mozgalmat. Aztán ha GM Gene mégis védőt (pl. a CB Morris Claiborne; vagy a DE Quinton Coples - mind a kettő needre jönne mondjuk....) draftol, hát így jártunk...

Amúgy a védelemnek gratula, nem gondoltam volna, hogy 5 sérült kezdővel is ennyire lesznek képesek lefogni a Texans offenset (QB problémáik ide vagy oda). Whimpert meg nem akarom a kezdőben látni jövő héten(4 sacket benyelni? Jó, Connor Barwin jó játékos, de nem ennyire...). Scobee meg látom 2. félidős formáját kezdi elővenni(olyankor gyakrabban hajlamos hibázni. Tudom 55 yardról hagyta ki de akkor is...) Jay Glazernek meg innen üzenem, hogy kérjük vissza az igazi Marcedest, mert ez az idei verda tuti valami elfuserált klónja az eredetinek(Made in China?).iktriad
A Scobbe-s dologhoz: 55-ről berúgni bravúr kihagyni nem akkora hiba sztem. Amúgy ha jól emlékszem pont előtte lévő playben kapott Gabbert egy olyan sack-et ami elkerülhető lett volna, és akkor közelebbről valószínűleg nem hibázott volna Scobee. Amúgy sztem ez volt a legzavaróbb Gabbertben a meccs során, hogy gyakran félt a sacktől vagy rosszul mérte fel a pass rush-t még simán lett volna ideje, de inkább megpróbált egy biztonságos " ne adjuk el a labdát!" mentalitásban felvállalni a sacket. Összességében az O ismét MJD-ből állt a D ismét jó volt, az ST viszont megint rossz volt sajnos. Jön a 2.ik MNF és sajnos egy nagyon rossz meccsre számítok, de remélem ismét összekapja magát a csapat és ismét nyernek bár nagy bravúr lenne jelenlegi formát elnézve
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már Gabbert...

Még egy év sem telt el, de érdekes, hogy senki sem említette meg "melyik irányító jut a legtöbbre öt éven belül a 2011-es draft classból..." kerekasztal során. Persze Cam Newtont is lehagytuk, ami csak rossz hír Gabbertnek, mert kettőből kettőt csak nem szúrtunk el. 😉

http://bowlhu.blog.hu/2011/04/20/2016_ot_ev_mulva

Amúgy kíváncsi lennék egy listára a pozitív tulajdonságairól (akár draftolása, akár premeccsek, akár reg. season idei tudásunk, információink szerint), ami alapján idővel (2-3-4 év) jó kis franchise QB lesz belőleDoM
Emlékszem erre az írásra. Ponder miatt egészen lelkes is voltam mikor olvastam - hisz azt hittem, hogy ő a mi emberünk. Még mindig úgy tartom, kell Gabbertnek egy teljes offseason, egy új HC/OC és QB coach és persze fegyverek. Sok a hibája, ez tény, de a csapattársai is rendre cserben hagyják. Marcedes már 3 elejtett TDnél jár pl. És még volt másnak is TD passz dropja (Hill Cleveland meccsnél?)
Elönyök:
Hozzáállás(nem keres sohasem kifogást ha pocsék akkor vállalja a felelőséget), időként el-el ereszt néhány passzt, ami láttán csettint az ember, vigyáz a labdára ( 6 pick azért nem olyan sok).
Nem akarom 100%ig védeni, mert 9 meccs alatt már legalább 1-2 nagyon biztató jelet kellett volna mutatnia, de még nem mondok le róla. Lábmunka és a 'pockert presence' az, ahol van még hova fejlődnie hogy finoman fogalmazzak, de bízom abban, hogy jövőre meglesz az előrelépés. Csak kapja meg a megfelelő támogatás edzői és játékosállományi szinten is.


Egy érdekesség Oesher mai O-zonejából:

Which of these guys do you believe will be in a Jaguars jersey next season - Rashean Mathis, Dwight Lowery, Matt Roth, Jeremy Mincey? Now which of these guys do you believe will not be in a Jaguars jersey: Jason Hill, Jarrett Dillard, Cecil Shorts, Marcedes Lewis? Please don't say all, because that will not make the fans happy.

John: I don’t care that much about making the fans happy with this answer. I’m not sure that’s possible today, anyway. I believe the Jaguars would like to have all of the defensive players – Mathis, Lowery, Roth and Mincey – back. The question in those cases becomes if the sides can agree to a price. If I had to guess, I’d say Lowery and Mincey are probably back, with the others less certain. As for the offensive players, Lewis and Shorts certainly will be back. They are signed to contracts that began this season. Lewis has struggled as a receiver, but is still significantly better than any tight end on the roster, and no one inside the organization is nearly down on Shorts as the fans are. Dillard is a maybe and I’d be surprised if Hill is back.

D: Tehát Lowery és Mincey nagy valószinűség szerint újra lesz igazolva, Roth és Mathis talán. Mindkettő fontos, mert ha nem leszenk újraigazolva, akkor a drafton korán kell CBt/DEt húzni. Bár inkább ne akarjunk DEt draftolni, mert 90% hogy bust lesz. Inkább várjuk meg kit tesz ki a Colts. 😊
O: Hillnek valószinű annyi? Nocsak... Dillard egy talán? Nálam ő biztos helyen van. És Shortnak biztos a helye Oesher szerint. Miért is?.... Érik a 2 vagy 3 új WR. Ja ha már a Coltsot előbb szóba hoztam, van egy olyan érzésem, hogy ha az Indy nem állapodik meg FA igazolási időszak kezdetére Reggie Wayne-el, akkor teszünk neki is egy olyan ajánlatot, mint Sessionnek idén(Spoiler OFF)...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha már Gabbert...

Még egy év sem telt el, de érdekes, hogy senki sem említette meg "melyik irányító jut a legtöbbre öt éven belül a 2011-es draft classból..." kerekasztal során. Persze Cam Newtont is lehagytuk, ami csak rossz hír Gabbertnek, mert kettőből kettőt csak nem szúrtunk el. 😉

http://bowlhu.blog.hu/2011/04/20/2016_ot_ev_mulva

Amúgy kíváncsi lennék egy listára a pozitív tulajdonságairól (akár draftolása, akár premeccsek, akár reg. season idei tudásunk, információink szerint), ami alapján idővel (2-3-4 év) jó kis franchise QB lesz belőle
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
igazából örülök, hogy ezt most nem láttam...

Hogy mindenki jobb QB-t talált idén, mint a Jags? Tavaly ott lehetett volna Tebow! És eladott volna +10.000 mezt is, szezonbérletről már nem is szólva. Gene belemerült, hogy szép-e dobása, meg milyen a mechanikája a dobómozdulatának, hát kit érdekel, "csak" nyeri meccseket! Remélem BG is képes lesz erre a következő szezonban! Én ezért azt gondolom, hogy BG és Gene lesznek összekötve, ha BG felsül (köv szezonban még lehet közepes, de utána domborítania kell), akkor Gene lapát. JDR meg készülhet az utolsó felvonásra, itt a kedvenc Decembere! Bár visszaesés nem lenne, ha továbbra is kikapna... Top 5-ös pick van jelenleg, talán 3-ik is összejöhet ha a Miami és a Vikings találna egy-két győzelmet.Húsrágó
Pontos az elemzésed Gene és Blaine sorsáról. És ezért fog a manusz még min. 2 évet kapni, mint GM...
Egyébként abban is igazad van, hogy elérkeztünk abba a fázisba, ahol a Colts van egy jó ideje = a vereséggel is jól járunk. Azért remélem 1-2 W még összejön(4-12 az eddigi legrosszabb mérleg, jó lenne legalább azt hozni, de az 5-11 még stílusosabb lenne, mert annyi volt Jack 1. szezonjának a mérlege is. És az utolsó is az lehetne. "Szép" lenne a keret.) Viszont akik minél jobb draft cetlit szeretnének látni, megalapíthatják a "Suck for Blackmon" mozgalmat. Aztán ha GM Gene mégis védőt (pl. a CB Morris Claiborne; vagy a DE Quinton Coples - mind a kettő needre jönne mondjuk....) draftol, hát így jártunk...

Amúgy a védelemnek gratula, nem gondoltam volna, hogy 5 sérült kezdővel is ennyire lesznek képesek lefogni a Texans offenset (QB problémáik ide vagy oda). Whimpert meg nem akarom a kezdőben látni jövő héten(4 sacket benyelni? Jó, Connor Barwin jó játékos, de nem ennyire...). Scobee meg látom 2. félidős formáját kezdi elővenni(olyankor gyakrabban hajlamos hibázni. Tudom 55 yardról hagyta ki de akkor is...) Jay Glazernek meg innen üzenem, hogy kérjük vissza az igazi Marcedest, mert ez az idei verda tuti valami elfuserált klónja az eredetinek(Made in China?).
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
igazából örülök, hogy ezt most nem láttam...

Hogy mindenki jobb QB-t talált idén, mint a Jags? Tavaly ott lehetett volna Tebow! És eladott volna +10.000 mezt is, szezonbérletről már nem is szólva. Gene belemerült, hogy szép-e dobása, meg milyen a mechanikája a dobómozdulatának, hát kit érdekel, "csak" nyeri meccseket! Remélem BG is képes lesz erre a következő szezonban! Én ezért azt gondolom, hogy BG és Gene lesznek összekötve, ha BG felsül (köv szezonban még lehet közepes, de utána domborítania kell), akkor Gene lapát. JDR meg készülhet az utolsó felvonásra, itt a kedvenc Decembere! Bár visszaesés nem lenne, ha továbbra is kikapna... Top 5-ös pick van jelenleg, talán 3-ik is összejöhet ha a Miami és a Vikings találna egy-két győzelmet.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább nem kell számolnom többet, hogy mióta nem értünk el védelmi TDt... Ami a többit illeti, halottról inkább jót vagy semmit(meg még amúgy is csak tájékozódom miről maradtam le.)

Amúgy itt senki nem írta, de JDR azt mondta meccs után, még mindig Gabbert a kezdőirányító és jelen állás szerint vele vágunk neki az MNFnek(3-8as Jaguars a 4-7es Chargers ellen - az ESPN biztos alig várja, hogy főműsoridőben adhassa ezt....). Jacket most kirúgni meg semmi értelme('feel good' megoldás lenen, semmi más, annak meg nincs értelme). Év végén megy úgy is. Alig várom GMünk ma éjjeli magyarázkodását a történtekkel kapcsolatban. Na mentem beásni magamat a részletekbe.

Apropó a D -a TDn kivül- milyen volt?
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
A defensive TD örömére egy műremek: 54. másodpercnél történtek az érdekesek
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d8143c1fc/NFL-GameDay-Jaguars-vs-Jets-highlights
😀

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nekem úgy tűnik nem a megfelelő QBt húztátok...Dalton, Ponder sokkal jobban néz ki...tudom tudom más szitu van mindenhol...Rolni
Hát sajnos én is így kezdem látni a dolgokat 😕
Monday night against the Chargers and it may even be up in the air as to who will be the head coach. Following the game Wayne Weaver was asked what Del Rio's future looks like as coach to which he responded, "Now's not the time. That's for another day."
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Nem bánom, ha meccseket vesztünk, mert azért mégiscsak a csapat jövője van a szemem előtt, de sikítok, mikor Marci teljesen üresen droppol az end zone-ban és stb.

McCownnal hatszor jobban nézett ki az offense, érdekes what if, hogy mi lett volna a szezonban, ha nem padoztatjuk pánikból a szezon második meccsén egy fos meccs miatt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nekem úgy tűnik nem a megfelelő QBt húztátok...Dalton, Ponder sokkal jobban néz ki...tudom tudom más szitu van mindenhol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Hát ez parádésan fos.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom