Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a Redskins pass offense 14. a ligában, a Browns 24.

ti csak álmodhattok ilyen adatokról még évekig 😀Höri
Majd térjünk erre a témára vissza jövőre jó? Blackmon + meg mondjuk talán Reggie Wayne meg egy normális OC és QB coach és máris más -lehet- a leányzó fekvése.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
A Hill cut azért nem meglepő, mert Oesher nyíltan leírta múlt héten, hogy nem számolnak vele a közeli jövőben sem.
DuJuan Harris meg végre előkerült. Karim borzasztó mint Nr. 2 RB. Harris rohadt jó volt a pre seasonben. Elég meglepő volt mindenkinek, hogy nem került be a végső keretbe. Trent személyében újabb Colts szemét a fedélzeten,(bár csak 1 meccset játszott ott), tehát minimum egy labdaszerzésre jó lesz idén 😊 iktriad
Attól még, mert Oesher leírta szerintem meglepő és értelmetlen döntés volt. Mármint semmi sem indokolta, hogy kirúgják szinte csak rosszabb WR van jelenleg a rosteren. Harris tényleg jól játszott a preseason-ban, Karim meg borzasztó volt egész évben, remélem Harris megkapja a lehetőség a hátralévő meccseken és akár le is gyűrheti Dezsőt
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerinted olyan kapósak most a liga jobb csapatainál a Jags (ex-)elkapói? iktriad
Hill waiveren van, semmibe sem kerül leigazolni. Szerintem Clevelandbe vagy Washingtonba fog költözni. Sokkal nem jutna előrébb, az mondjuk igaz, de ráérünk elemezni ha végbement a váltás.Höri
Ha a barnákhoz vagy a rézbőrűekhez kerülne, akkor csöbörből vödörbe kerülne, nem pedig versenyképesebb csapathoz. Mondjuk az lenne nem semmi ha pl. a 49ersnél kötne újra ki. 😊iktriad
a Redskins pass offense 14. a ligában, a Browns 24.

ti csak álmodhattok ilyen adatokról még évekig 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hill szerintem csak örül, hogy még idén versenyképesebb csapatba kerülhet.Höri
Szerinted olyan kapósak most a liga jobb csapatainál a Jags (ex-)elkapói? iktriad
Hill waiveren van, semmibe sem kerül leigazolni. Szerintem Clevelandbe vagy Washingtonba fog költözni. Sokkal nem jutna előrébb, az mondjuk igaz, de ráérünk elemezni ha végbement a váltás.Höri
Ha a barnákhoz vagy a rézbőrűekhez kerülne, akkor csöbörből vödörbe kerülne, nem pedig versenyképesebb csapathoz. Mondjuk az lenne nem semmi ha pl. a 49ersnél kötne újra ki. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hill szerintem csak örül, hogy még idén versenyképesebb csapatba kerülhet.Höri
Szerinted olyan kapósak most a liga jobb csapatainál a Jags (ex-)elkapói? iktriad
Hill waiveren van, semmibe sem kerül leigazolni. Szerintem Clevelandbe vagy Washingtonba fog költözni. Sokkal nem jutna előrébb, az mondjuk igaz, de ráérünk elemezni ha végbement a váltás.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hill szerintem csak örül, hogy még idén versenyképesebb csapatba kerülhet.Höri
Szerinted olyan kapósak most a liga jobb csapatainál a Jags (ex-)elkapói? 😊

Cox azért is lett kirúgva, mert nem játszatta pl. Cecil Shortsot(avagy ne húzz ujjat Gene Smith-el mert megbánod).
http://www.bigcatcountry.com/2011/11/30/2601407/jaguars-fire-wr-coach-move-dirk-koetter-to-qb-coach

És Fred nekiment rendesen Jacknek:
http://www.thepostgame.com/blog/daily-take/201111/jack-del-rio-was-players-coach-til-he-wasnt
"At the end of the day, [Del Rio]'s not a head coach," Taylor says. "He's a great defensive coach. But he's not a head coach." Ouch

nincs vége.

Johnny Cox WR edző kirúgva.
Utódja Mike Sheppard, eddigi QB edző.
A QB edző feladatokat pedig Dirk Koetter OC viszi tovább.Höri
Remélem ez nem azt jelenti, hogy megbíznak Sheppard-ben és Koetter-ben és év végén mind2 repülni fog a posztjárólkisvanek4
Sheppard WR edző volt Cincyben, szóval ez még jól is elsülhet. Koetter meg úgyis megy év végén.
A Hill cut azért nem meglepő, mert Oesher nyíltan leírta múlt héten, hogy nem számolnak vele a közeli jövőben sem.
DuJuan Harris meg végre előkerült. Karim borzasztó mint Nr. 2 RB. Harris rohadt jó volt a pre seasonben. Elég meglepő volt mindenkinek, hogy nem került be a végső keretbe. Trent személyében újabb Colts szemét a fedélzeten,(bár csak 1 meccset játszott ott), tehát minimum egy labdaszerzésre jó lesz idén 😊

Nem Khan miatt lett kirúgva most JDR, hanem mert matematikailag nincs már esélyünk a playoffra, és Weaver atzt mondta, playoff vagy viszontlátás.
A tulajdonosváltás be akarta jelenteni mindenképpen, a kirúgás döntése a Texans meccs után jött.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Most nézem h a tulaj Illinois-alumni, a végén még itt köt ki Mercilus? 😊empty taxi
Ron Zook. 😛DoM
Igyekszem a jót feltételezni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hill szerintem csak örül, hogy még idén versenyképesebb csapatba kerülhet.

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
nincs vége.

Johnny Cox WR edző kirúgva.
Utódja Mike Sheppard, eddigi QB edző.
A QB edző feladatokat pedig Dirk Koetter OC viszi tovább.Höri
Remélem ez nem azt jelenti, hogy megbíznak Sheppard-ben és Koetter-ben és év végén mind2 repülni fog a posztjáról
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs vége.

Johnny Cox WR edző kirúgva.
Utódja Mike Sheppard, eddigi QB edző.
A QB edző feladatokat pedig Dirk Koetter OC viszi tovább.

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Jason Hill azonali hatállyal elküldve, Courtney Greene IR.

érkezett Trent és Dujuan Harris az aktív keretbeHöri
mi a f*sz történik a csapattal? miért küldik el a legjobb WR-t? semmiből kukázott WR aki eléggé jól teljesített eddig, tudom nem nehéz kiemelkedni ebből a WR corp.-ból de biztatóan játszott...legtöbb TD elkapás majdnem a legtöbb yard, de azért inkább egy Robiskie-t megtartanak meg vagy a sérülékeny Dilliard-ot vagy az 1 meccses Westet...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jason Hill azonali hatállyal elküldve, Courtney Greene IR.

érkezett Trent és Dujuan Harris az aktív keretbe

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mementonak megteszi

http://youtu.be/so99I1MtMd0
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
érdekes "összeesküvés"-elmélet. miután Khan megvette a JAX-t elképzelhetőnek tartják, hogy Kroenke elviszi a Rams-t LA-be, Khan, pedig a JAX-t St. Louis-ba. (újra) LA Rams és St. Louis Jaguars?
http://interact.stltoday.com/forums/vie … p?t=846572

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Brian Billck (egykori Ravens HC) egyből lehúzta magát a listáról. Nem mintha szeretném ha idejött volna... "I’m relaxed and enjoying my life… They're looking young and cheap, and I’m neither." Bilick responding to Jags rumor on NFL Networkiktriad
Mondjuk Billick előnye az lett volna, hogy ahhoz a kisebbséghez tartozik, aki szerint Gabbert top irányító volt a 2011-es drafton.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Most nézem h a tulaj Illinois-alumni, a végén még itt köt ki Mercilus? 😊empty taxi
Ron Zook. 😛
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mindenről lemaradok.

Gondolom Khan feltétele volt, hogy JDR kirúgását még az öreg pénzelje, szinte már meg is értem. De miért kellett az egyetlen működő csapatrész edzőjét elmozdítani a posztjáról? Én attól tartok, hogyha Tucker marad a HC, akkor jövőre a defben visszalépést fogunk látni. Jobban örültem volna, ha Khan nagytakarít: HC, OC, QB coach új ember, Tucker meg marad ott, ahol igazán nagyot domborított idén.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Kahn-nal szerintem jól jártok. anno a Rams vásárlásakor elég alaposan lekáderezte a helyi sajtónk, és elég pozitív képet festettek róla emberileg és üzletileg is. sok sikert nektek.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Most nézem h a tulaj Illinois-alumni, a végén még itt köt ki Mercilus? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nocsak, Jason Cole (Un-official Jags Hater)ezen cikke szerint 2027 nagyon nehezen lehet elvinni a Jaguarst Jacksonvilleből:
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AkDAi_1ShwPC3wlYA1OjUHhDubYF?slug=jc-cole_jacksonville_jaguars_new_owner_los_angeles_112911
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem, ha Komora Imre bácsit ültetnétek le a kispadra, akkor is nyernétek adranalinból , hát majdnem kettőt. Billicknek meg örülj. A csávó nevéhez fűződik a csapat, amelynek a védelme büszke várként magasodik majd a legendák ormain, a gáz csak az, hogy a csávó támadó szakember!Helmut Zimmer
Nem véletlenül termelt ki 4 HCt (Marvin Lewis, Mike Smith, Rex és JDR) is az a defensive edzői stáb... Pardon már csak 3at. Frissíteni kell a szoftvert. 😊.

Ha már az ex-HCnk szóba került, Jack azt mondta, sajnálja, hogy nem tudott megfelelni Weaver szezon előtti elvárásait(playoff).
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824976ac/article/del-rio-disappointed-jags-didnt-deliver-on-weavers-ultimatum
Ugyanakkor visszautasította, hogy el vesztette volna a csapat támogatását (na ezt elhiszem neki).

Az NFL.com komolyabb szakértői szerint Tucker simán maradhat vezetőedző jövőre (á lá Frazier és Garrett tavaly)
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824958d6/article/changes-in-jacksonville-wont-stop-with-firing-of-del-rio?module=HP11_cp Gil Brandt egyenesen azt írta nagyon emlékezteti Tucker a Lion HCjára, Jim Schwartzra.

És egy kis humor a végére avagy ezért szeretjük a Wikipediát. "Batu" Khan(hú, de sokat lehet/fogok szórakozni ezzel 😊 ) életrajza - Középtájt a lényeg: http://twitpic.com/7lp0xa/full
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Íme a CBS HC jelölt listája(Fisher is rajta van és Coughlin is - ha kirúgnak New Yorkból sanszos. Mikor elment, azt mondta Weavernek 2002ben, vigyázzon Genere, ne hagyja hogy elmenjen. Mondjuk a játékosoknak nem biztos hogy jó lenne, ha egy 'player's coach' után a játékosok által legjobban utált HC lenne az edzőjük...):
http://eye-on-football.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/33583639iktriad
visszatérve picit a cikkre ha szabad, eszembe juttatta, hogy Grimm biztosan fog menni interjúra, emlékszek a steelerst hogy lecsapták a kezéről, azóta is rendesen azon munkálkodik, hogy lenne e valaki olyan bátor, hogy rá bízzon egy franchiset. de szerintem jól járhatnátok egy college sikeredzővel/feltörekvő edzővel.sapka
Minden attól függ, hogy alakul ez a hátralévő 5 meccs. Tucker Gene Smith embere, neki tökéletes lenne HCnek. És Smithnek komoly szava lesz a döntésben. Ha nyer Tucker minimum 3 meccset, nagy a sansz hogy megkapja az állást.

Épp belegondoltam, Koetter mekkora pechvogel. Ha ez a váltás tavaly ilyenkor lett volna, most ő lenne a megbízott vezetőedző (mert az O egész jó, a D ultra rossz volt). Most lassan készítheti elő az életrajzát állásinterjúkra...

Brian Billck (egykori Ravens HC) egyből lehúzta magát a listáról. Nem mintha szeretném ha idejött volna... "I’m relaxed and enjoying my life… They're looking young and cheap, and I’m neither." Bilick responding to Jags rumor on NFL Networkiktriad
Szerintem, ha Komora Imre bácsit ültetnétek le a kispadra, akkor is nyernétek adranalinból , hát majdnem kettőt. Billicknek meg örülj. A csávó nevéhez fűződik a csapat, amelynek a védelme büszke várként magasodik majd a legendák ormain, a gáz csak az, hogy a csávó támadó szakember!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért az szép, hogy délután 1 körül néztem a topikot és a csapat honlapját (semmi különös hír), aztán este 6-kor a Browns szurkoló amcsi haverom közölte velem, hogy kirúgtuk JDR-t... értetlenkedtem és mondtam neki, hogy Weaver egy idióta, mert így még 5 milliót kiperkálhat neki erre a trágya szezonra, várt volna ezzel inkább az idény végéig... hazajöttem, gondoltam elolvasom az itteni reakciókat... erre látom az öreg el is passzolta már a csapatot... sokkot kaptam, úgyhogy most inkább lefekszem, és alszom egyet... ha így haladunk, mire felkelek már címvédőként a SB-t is lejátszottuk a kicsit korosodó kaliforniai stadionunkban...N-Drew
A korosodó stimmel, de Észak-Floridában lesz majd az a meccs. 😊

Újabb néznivalók:
Játékos reakciók (MJD, Posluszny, Marcedes, Mincey, Sunshine)
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Players-react-to-changes/c4a4e98b-32cd-45ed-8789-6c6c60ad6a0a

Az FTUs öregurak (Frenette & Stellino - vajon Vic mit gondolhat a szituról ott északon, Green Bayben?) reakciója:
http://jacksonville.com/video/sports/columnists/gene-frenette/2011-11-29/jaguars-delrio-out-weaver-sells-team

És Mel Tucker szakmázik kicsit Bilickkel a táblánál.
http://msn.foxsports.com/video/shows/coach-speak?vid=c7065146-5e56-48a0-81ad-325ee35548e9

"Shao" Khan hétfőn lesz bemutatva a helyi médiának, és természetesen itt lesz az MNFen is.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Azért az szép, hogy délután 1 körül néztem a topikot és a csapat honlapját (semmi különös hír), aztán este 6-kor a Browns szurkoló amcsi haverom közölte velem, hogy kirúgtuk JDR-t... értetlenkedtem és mondtam neki, hogy Weaver egy idióta, mert így még 5 milliót kiperkálhat neki erre a trágya szezonra, várt volna ezzel inkább az idény végéig... hazajöttem, gondoltam elolvasom az itteni reakciókat... erre látom az öreg el is passzolta már a csapatot... sokkot kaptam, úgyhogy most inkább lefekszem, és alszom egyet... ha így haladunk, mire felkelek már címvédőként a SB-t is lejátszottuk a kicsit korosodó kaliforniai stadionunkban...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a CBS HC jelölt listája(Fisher is rajta van és Coughlin is - ha kirúgnak New Yorkból sanszos. Mikor elment, azt mondta Weavernek 2002ben, vigyázzon Genere, ne hagyja hogy elmenjen. Mondjuk a játékosoknak nem biztos hogy jó lenne, ha egy 'player's coach' után a játékosok által legjobban utált HC lenne az edzőjük...):
http://eye-on-football.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/33583639iktriad
visszatérve picit a cikkre ha szabad, eszembe juttatta, hogy Grimm biztosan fog menni interjúra, emlékszek a steelerst hogy lecsapták a kezéről, azóta is rendesen azon munkálkodik, hogy lenne e valaki olyan bátor, hogy rá bízzon egy franchiset. de szerintem jól járhatnátok egy college sikeredzővel/feltörekvő edzővel.sapka
Minden attól függ, hogy alakul ez a hátralévő 5 meccs. Tucker Gene Smith embere, neki tökéletes lenne HCnek. És Smithnek komoly szava lesz a döntésben. Ha nyer Tucker minimum 3 meccset, nagy a sansz hogy megkapja az állást.

Épp belegondoltam, Koetter mekkora pechvogel. Ha ez a váltás tavaly ilyenkor lett volna, most ő lenne a megbízott vezetőedző (mert az O egész jó, a D ultra rossz volt). Most lassan készítheti elő az életrajzát állásinterjúkra...

Brian Billck (egykori Ravens HC) egyből lehúzta magát a listáról. Nem mintha szeretném ha idejött volna... "I’m relaxed and enjoying my life… They're looking young and cheap, and I’m neither." Bilick responding to Jags rumor on NFL Network