Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dezső ma inaktív. 😊 Úgy látszik DuJuan Harris és Bolen lesz ma MJD cseréje. Ja és Knighton játszik.

Még nem tudni, ki ment Price helyett.

Viszont volt ma még 1 változás. Az LB Stephen Franklin feljött az 53ba a practice squadból és a szintén LB Kevin Bentley jutott a cut sorsára.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon gyors, nagyon rossz kezű.

illik a rencerbe

több mint 12 éve
triangle 1 283
Ha nem szerzünk gyorsan annyi előnyt, hogy pass heavyt nyomjatok, simán meglehet neki.szaba
itt nincs is olyan, hogy pass heavy 😀Húsrágó
Már hogyne lenne. Incomplete pass heavy. Volt már, hogy Gabbertnek 41 passzkísérlete volt 1 meccsen (a találati pontosságot most fedje a feledés jótékony homálya). 😊iktriad
a pass heavy további erősítésére érkezett a tőlünk kitett Taylor Price. 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az MNF előtt még mindig MJD rendelkezik a 2. legtöbb futott yarddal az NFLben és 1. az AFCben(nem tudott elé kerülni senki ma). 94 yardra van a Philys LeSean McCoytól, ami akár be is hozható, tekintve, hogy a Chargers run defense jelenleg a 25.iktriad
Ha nem szerzünk gyorsan annyi előnyt, hogy pass heavyt nyomjatok, simán meglehet neki.szaba
itt nincs is olyan, hogy pass heavy 😀Húsrágó
Már hogyne lenne. Incomplete pass heavy. Volt már, hogy Gabbertnek 41 passzkísérlete volt 1 meccsen (a találati pontosságot most fedje a feledés jótékony homálya). 😊
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Azért egyet nefeljts el Ik!!!-már nem az öreg cipőgyáros a tulaj,és remélem sírkán bevállalósabb mit az elődje,most rajta múlik a Jags új arca!!!!!!Pénzért meg lehet bárkit venni,utána jönnek az eredmények,majd a közkedveltség!!! 😊armando83
Majd kiderül Khan milyen tulaj lesz. Te addig is tedd be a 10 pontot, hátha megint szerencsét hozol. 😊 Oesher utolsó pontja különösen szép. És remélem a játékosok is így gondolják, majd ahogy ő ott leírja.

Ja, egyébként bár hétfőn még 10000 eladatlan jegy volt, most sem lesz blackoutos a meccs.

És hétfőn nem 1, hanem 2 már Missouris -és újonc- lesz a kezdőcsapatban:
http://www.jaguars.com/news/article-1/Opportunity-at-the-corner/e954729e-1bf9-4044-b5bf-12e0fb30ef62iktriad
Én abszolút egyetértek Armandoval! Nem azért vett egy NFL csapatot, hogy ővé legyen a leggyengébb az egész ligában. Azért vette, hogy megmutassa milyen k. gazdag ember is Ő. De egy döglött jaguárral max a felesége lenne boldog (bunda formájában), Khan boldogságához egy jól menő franchise kell. És ha 760 misit kiköhögött, akkor plusz 30 misi se lesz gond, hogy hossszútávon jövedelmezővé tegye a csapatot. Én arra számítok, hogy 2 éven belül alaposan ki lesz töltve a fizetési sapka, és ha ez eredményekkel is párosul, akkor nem lehet gond. Hogy a pénzét most győztes HC-re, vagy jó játékosokra költi (akik győztes HC-t csinálnak abból, aki éppen ott van), az szinte mindegy - legalábbis részemről.
Kicsit elvadult példa, de szerintem nem áll messze a valóságtól: Khan vett magának egy új játékot, mint amikor mi veszünk valamit a gyereknek. Gyerek örül, és sokáig csak azzal játszik. Na ezt várom Khantól. Vett magának egy új játékot, most játszon vele rendesen 😀
Korábban az is eszembe jutott, hogy Khan esetleg a stadionra is megalkuszik a várossal, hogy így a jegybevétel végre az ő kasszájában csörögjön, de ez valószínűleg még nem időszerű.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Az MNF előtt még mindig MJD rendelkezik a 2. legtöbb futott yarddal az NFLben és 1. az AFCben(nem tudott elé kerülni senki ma). 94 yardra van a Philys LeSean McCoytól, ami akár be is hozható, tekintve, hogy a Chargers run defense jelenleg a 25.iktriad
Ha nem szerzünk gyorsan annyi előnyt, hogy pass heavyt nyomjatok, simán meglehet neki.szaba
itt nincs is olyan, hogy pass heavy 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az MNF előtt még mindig MJD rendelkezik a 2. legtöbb futott yarddal az NFLben és 1. az AFCben(nem tudott elé kerülni senki ma). 94 yardra van a Philys LeSean McCoytól, ami akár be is hozható, tekintve, hogy a Chargers run defense jelenleg a 25.iktriad
Ha nem szerzünk gyorsan annyi előnyt, hogy pass heavyt nyomjatok, simán meglehet neki.szaba
Én is így gondolom.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Az MNF előtt még mindig MJD rendelkezik a 2. legtöbb futott yarddal az NFLben és 1. az AFCben(nem tudott elé kerülni senki ma). 94 yardra van a Philys LeSean McCoytól, ami akár be is hozható, tekintve, hogy a Chargers run defense jelenleg a 25.iktriad
Ha nem szerzünk gyorsan annyi előnyt, hogy pass heavyt nyomjatok, simán meglehet neki.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az MNF előtt még mindig MJD rendelkezik a 2. legtöbb futott yarddal az NFLben és 1. az AFCben(nem tudott elé kerülni senki ma). 94 yardra van a Philys LeSean McCoytól, ami akár be is hozható, tekintve, hogy a Chargers run defense jelenleg a 25.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Danke schön Armando.

Ma sem bírtuk ki, hogy ne változzon a keret. Jött a practice squadba a (nem vicc) WR/S Akwasi Owusu-Ansah(Ebből a névből is látszik, hogy elkezdődött a Khan korszak 😊) . A Cowboys 4. körös draft pickje volt tavaly. Eredetileg CB volt, aztán S, és returner posztot látott el náluk 2010ben. Matt Estrada repült helyette a P squadból.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Oehser 10 pontja:


1.Forget the Week That Was. Tuesday was crazy. Wednesday was a little less crazy. On Thursday, players answered questions about all the craziness. By the weekend, things had settled and the bottom line for players and coaches this week is this: You can only control one thing, and that’s the game. Concentrate on that.

2.Channel the energy. Change can be good. It can lead to increased focus, increased energy. Use that, and take it to the field Sunday.

3.Eliminate the avoidable error. The Jaguars have lost at least four winnable games this season, and in three of those losses, there were avoidable mistakes at the end of the game. Eliminate those and you give yourselves a chance.

4.Get up early. I know, I know. How do you get an early lead when you can’t score? Well, this week was about change. Let’s change that, too. The Chargers have lost six consecutive games, and if you get an early lead on a slumping team, they start to believe the slump will continue.

5.Run Maurice Jones-Drew. You don’t run him because he’s close to the NFL rushing title, although that’s nice, too. You run him because he’s having a remarkably overlooked year. It’s stating the obvious, but you have to run him and let everything else work off that.

6.Support Gabbert. There’s no question players support him. They believe he’s the guy of the future, and believe he will be very, very good. He’s partially at fault for his struggles this season, but as Jones-Drew said this week, a quarterback is only as good as the players around him. Make a few plays, guys. Make your quarterback look good.

7.Impress the new owner. You can’t play with the idea in the forefront of your mind that Shad Khan is looking on, but a victory certainly wouldn’t hurt his morale now, would it?

8.Make plays in the passing game. A message was sent this week with the release of Hill and the change in coaching staff. The receivers haven’t done enough. That’s not acceptable. It has to change. Now’s as good a time as any.

9.Make Rivers make mistakes. In recent years, Philip Rivers has been one of the NFL’s best quarterbacks. He still is, but he has shown a tendency this season to throw interceptions. He has 17 interceptions to 16 touchdowns. As has been the case all season, the defense needs to create opportunities and maybe even score points. Rivers will give you a chance.

10.Win it for the Weavers. Because of the nature of the week, the 10 things have strayed a bit more from the Xs and Os than is ideal, but this is a different week and therefore a different column. This is the last nationally televised home game at which Wayne Weaver will be the owner. The man brought the NFL to Jacksonville. He is as good an owner to work for as there is in the NFL, and as classy and honest a guy as you want to meet. What he brought to the city can’t be measured. Send him out in style. He deserves it.

Így legyen!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Délután berakom ígérem 😊armando83
Előre is köszi!
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Délután berakom ígérem 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én ezzel a tulaj váltással úgyvagyok hogy nemvárok tőle megváltást. Inkább óvatos vagyok vele! Így kevésbé leszek csalódott.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért egyet nefeljts el Ik!!!-már nem az öreg cipőgyáros a tulaj,és remélem sírkán bevállalósabb mit az elődje,most rajta múlik a Jags új arca!!!!!!Pénzért meg lehet bárkit venni,utána jönnek az eredmények,majd a közkedveltség!!! 😊armando83
Majd kiderül Khan milyen tulaj lesz. Te addig is tedd be a 10 pontot, hátha megint szerencsét hozol. 😊 Oesher utolsó pontja különösen szép. És remélem a játékosok is így gondolják, majd ahogy ő ott leírja.

Ja, egyébként bár hétfőn még 10000 eladatlan jegy volt, most sem lesz blackoutos a meccs.

És hétfőn nem 1, hanem 2 már Missouris -és újonc- lesz a kezdőcsapatban:
http://www.jaguars.com/news/article-1/Opportunity-at-the-corner/e954729e-1bf9-4044-b5bf-12e0fb30ef62
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Azért egyet nefeljts el Ik!!!-már nem az öreg cipőgyáros a tulaj,és remélem sírkán bevállalósabb mit az elődje,most rajta múlik a Jags új arca!!!!!!Pénzért meg lehet bárkit venni,utána jönnek az eredmények,majd a közkedveltség!!! 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Immár biztosnak tűnik, hogy Kevin Rutland lesz a másik kezdő CB Youboty mellett a Chargers ellen. Vagy Vincent Jackson vagy Malcolm Floyd lesz a "párja", szóval nem fog (ő se) unatkozni, az tuti...
Knighton kérdéses besorollást kapott, de valószínűleg 3 meccs kihagyás után visszatér.
Matt Roth és Kampman játéka kétséges (doubtful). Douzable; Chick és Selvie lesz váltakozva fent DEben.
David Jonesról egy "csodás" adat:
David Jones had workouts this season with the Rams (9/21), Texans (10/4), Broncos (10/10), Redskins (11/1) and the Bengals(11/05). Tehát 5 workouton, de nem kellett sehova se. És nálunk is előbb lett leigazolva Trent Morgan mint ő...
Egyébként tényleg IRren volt Jones, de lekerült onnan még szeptember elején(mint most MSW), ezért lehetséges, hogy most újra előkerült.

Érdekes okfejtés a csapatról,de osztom én is,valahogy a hangadó csürhének nem vagyunk kedvencei-ennyi...
A tulajváltás segíthet,új mentalitás-én a bőkezűséget várom,Sírkánnak gondolom akad pénze,nem azért vette a csapatot hogy rajta röhögjenek mint Weaver-en.És épp ezért fontos ki lesz majd a HC-nk,mert nem elég hogy profi legyen,de sajtókedvencnek is kell lennie 1személyben-GRUDEN!!!!
armando83
Könnyen lehet, hogy Grudennek hívják majd a Jags következő vezetőedzőjét, de 100% hogy nem Jon lesz az, hanem a tesója Jay(A Bengals jelenlegi OCJe). De akárki is lesz az új HC, el kell fogadnia, hogy Gene Smith a góré, és sok mindenben(draft, FA igazolás) nem nagyon lesz beleszólása(hacsak nem Kirk Ferentz vagy valami igazán nagy név jön HCnek, de ezt nem nagyon hiszem).
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Érdekes okfejtés a csapatról,de osztom én is,valahogy a hangadó csürhének nem vagyunk kedvencei-ennyi...
A tulajváltás segíthet,új mentalitás-én a bőkezűséget várom,Sírkánnak gondolom akad pénze,nem azért vette a csapatot hogy rajta röhögjenek mint Weaver-en.És épp ezért fontos ki lesz majd a HC-nk,mert nem elég hogy profi legyen,de sajtókedvencnek is kell lennie 1személyben-GRUDEN!!!!

Sokat fog számítani milyen FA-k érkeznek majd,és a draft eredménye,és a Divíziót is meg kell végre nyerni,ez alapkövetelmény!!!!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont meg kell jegyeznem, hogy egyszerűen nem fér a fejembe, Coleman miért nem játszhat?! Leszólta Smith séróját, vagy mi a fene van?
Ami meg Knighton-t illeti, remélem nem sérül le még jobban, kár lenne egy ilyen elcseszett szezonért kockáztatnia a jövőjét...N-Drew
Adam Stites barátom(akinek szakértelmében eléggé megbízom) szerint Coleman nickelnek remek, de normál cornnernek méreten aluli, és nem szeretné, ha ott játszana, mert valószinű nagyon megszívnánk. Szerinte most Rutland a legjobb CBnk amúgy, nem Youboty!

Ha már CBk - William Middleton IR 😕
http://www.jaguars.com/news/article-1/Middleton-to-IR-Jones-signed/f70d20d5-2483-4deb-8958-41d20962e65f
Durva lesz, ha minden héten kidöl egy kezdő cornerback....(2 hete Mathis, 1 hete Cox, most Middleton). És ki jött vissza? David Jones!!! Én azt hittem IRen van, de ezek szerint nem...
Ja és MSW-t kiraktuk IRről is...(Elértük a 80as limitet).
Jelenleg ez a 6 CB van az 53as rosteren: Ashton Youboty, Morgan Trent, Drew Coleman, T.J. Heath, Kevin Rutland, David Jones. "Championship"
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Még egy okot szoktak ellenünk emlegetni, hogy a 2005ös Superbowl kicsit kaotikusan sikerült megrendezés szempontjából(pl sokan csónakkal jutottak a stadionba - ami szerintem tök poén, de pár máshoz szokott sajtósnak gondolom már nem akkora), de ezt is sokan felfújták akkor.
Amúgy Khan érkezésével sokan mondogatják, hogy a Jags újra meg fog pályázni egy újabb SB rendezést. Végül is ha a Miami meg a Tampa annyiszor megkapta a jogot, miért ne kaphatnánk meg mi is még 1×?iktriad
Ezt nem tudtam, biztos beleharapott egy aligátor Peter King-ék seggébe, onnan a nagy utálat 😂

Viszont meg kell jegyeznem, hogy egyszerűen nem fér a fejembe, Coleman miért nem játszhat?! Leszólta Smith séróját, vagy mi a fene van?
Ami meg Knighton-t illeti, remélem nem sérül le még jobban, kár lenne egy ilyen elcseszett szezonért kockáztatnia a jövőjét...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy okot szoktak ellenünk emlegetni, hogy a 2005ös Superbowl kicsit kaotikusan sikerült megrendezés szempontjából(pl sokan csónakkal jutottak a stadionba - ami szerintem tök poén, de pár máshoz szokott sajtósnak gondolom már nem akkora), de ezt is sokan felfújták akkor.
Amúgy Khan érkezésével sokan mondogatják, hogy a Jags újra meg fog pályázni egy újabb SB rendezést. Végül is ha a Miami meg a Tampa annyiszor megkapta a jogot, miért ne kaphatnánk meg mi is még 1×?
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Elolvasva azt az elso belinkelt cikket megint oda jutottam hogy nemértem miért annyi a negatív publicitás a csapatunkal szemben?? 😐 És ez a itteni fórumra is mondható! :/m-bryo
Kint nagyon sok a troll, eleve máig nem értik, minek kellett még egy csapat Floridába. Ráadásul mióta átkerültünk az AFC South-ba az "új" csapatok miatt, ellentétben a nagyon sikeresnek mondható első 5 szezonnal, azóta nem sok vizet zavartunk. Elsősorban Manning-faktor szvsz, de mindegy. Redneck, small-market csapatnak tartják a Jax-et, aki sosem játszott SB-t, és sosem volt jó helyen. Tény, hogy a Texans-nak és a Titans-nek nincsenek különösebb gondjai a jegyeladásokkal, hiába újabb franchise-ok, mit mi (mondjuk a Titans a volt Houston Oilers tulajdonképpen, úgyhogy nem igazán új). A média nem foglalkozik velünk kint sem. Nincsenek különösebb balhék, sztárjátékosok (Fred Taylor, vagy Jimmy Smith pl. egy Eagles-ben kb. félisten szint lett volna, és tuti Hall of Fame) , ráadásul 2007-et leszámítva középcsapatnak számítottunk szinte végig.

Itthon nem hinném, hogy utálnák a csapatot, sokkal inkább nem ismerik a valós viszonyokat, illetve "megeszik" a kinti média csúsztatásait, nemtörődömségét. Plusz nem érdekeljük őket, de tekintve, hogy mióta van itthon NFL közvetítés, nem meglepő, hogy nincsenek oda túl sokan egy sajnos többnyire középszer csapattól, aminek még csak dicső múltja sincs.
Ebben az idényben meg annyi hibás döntés, rossz kommunikáció volt (osztom a véleményed Smith-el kapcsolatban), hogy egyedül ezzel érjük el az ingerküszöböt, meg persze a GM "érdekes" draftjaival.
Most meg épp a HC kirúgásával/tulajdonosváltással... :/
Ha ennek a csapatnak szurkolunk a bandwagon-tól nem kell tartani, ezt én mondjuk annyira nem is bánom, de ez csak egy magánvélemény. Ezen a fórumon azért akad(akadt) jó pár ember, aki elismeri/elismerte, ha éppen jó volt a csapat, kint ez viszont egyáltalán nem jellemző. Személy szerint az én kedvenc jellemző sztorim az ottani megítélésünkkel kapcsolatban (Iktriad is szokta emlegetni), hogy az azóta hál' Istennek a francba elzavart, antipatikus Kornheiser (ESPN MNF, őt váltotta Gruden), mikor rendesen elkalapáltuk a Giants-et, végig arról okoskodott, hogy a New York milyen szar (nem volt az), mivel az eszébe sem jutott, hogy esetleg az akkori Jax nagyon jó...

Készülj fel rá lélekben, hogy sokan alig várják, hogy elköltözzön a csapat Jacksonville-ből és elmenjen akárhová, vagy végleg megszűnjön. Itt is lesznek ilyenek, csak a sokkal értelmesebb társulat miatt mindössze néhányan... sz*rni rájuk! 😉

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont érdekelne mi a véleményed (véleményetek) az első belinkelt cikkről (jegyeladások, amelyek egyáltalán nem olyan rosszak, mint amit terjesztenek), illetve az eladással kapcsolatos "elméletemről".N-Drew
A jegyeladásaink hozzánk képest egész jók, ez tudjuk, de a mainstream media (1-2 kivételtől eltekintve)ezt leszarja ballisztikus ívben. A Bucs súlyos jegyeladási problémáiról nem sokat olvastam, pedig elég rossz ott is a helyzet...Hogy a Oaklandet már ne is említsem
.
Khan szerintem először Jacksonvilleben akar gyökeret verni, ha azonban továbbra is nem professzionális lesz a fanbase egy részének a hozzáállása ("Nem veszek jegyet mert nem azt draftolták akit akartam/az a QB aki/az a HC aki", egyéb ostoba kifogás) és a jegyeladásokkal 2009hez hasonló problémák lesznek(azóta nem volt blackout nálunk, és bár mindig éppen hogy megvan a szükséges nézőszám, még mindig minket vesznek elő, mint súlyos jegyeladási gondokkal rendelkező csapat....) akkor lehet szó költözésről, igaz szerintem a következő 5 évben biztosítva van a franchise jövője Jacksonvilleben.


Elolvasva azt az elso belinkelt cikket megint oda jutottam hogy nemértem miért annyi a negatív publicitás a csapatunkal szemben?? 😐 És ez a itteni fórumra is mondható! :/m-bryo
Kint utálnak minket sokan, mert szerintük Jacksonvillebe már alapvetően hiba volt franchiset vinni. Ne kérdezd miért. Itt a fórumon 1000000× jobb a helyzet. 😊

Edzéshírek: ma Knighton együtt készült a kezdőkkel - sanszos, hogy Mincey- Pot Roast- Alualu- Douzable 4essel vágunk neki a meccsnek. Viszont Middleton sérülése komolynak tűnik, így nagyon valószínű hogy Youboty és az UDFA rookie Kevin Rutland lesz a kezdő CB páros. Vincent Jackson szerintem már most elkezdte nyalogatni az ujjait...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nemcsak a 3 amcsi konszernnek szállít be Khan cége, hanem a többieknek (Toyota, Honda, német cégek - akik egyre több gyárat létesítek ott)is. Tehát csak akkor lesz szarban, ha az egész autóipar is abban lesz.
Emiatt annyira nem aggódom.iktriad
Ezért írtam azt, hogy elsősorban. Amúgy az általad említett cégek ottani gyáraiban az a közös, hogy az észak-amerikai piacra gyártanak autókat, tehát lényegében az Államokba és Kanadába. Mexikó elenyésző, mellesleg a németek elsősorban (VW) ott gyártatják az autóikat, bár abban igazad van, hogy a prémiummárkáiknak (MB és BMW) van gyáruk az Államokban és van olyan típusuk, amit csak ott gyártanak. Az alapgondolatom az volt, hogy a belső piacon nem hiszem, hogy a jövőre nézve olyan hatalmas növekedés várható, sőt...
Tehát alapból nem kéne Khan-tól irdatlan nagy nevű igazolásokat várni, én már avval elégedett lennék, ha nem hagyná (vs. Weaver) Smith-t korlátlanul "garázdálkodni" a drafton (potenciális UDFA igazolások hátsóbb körökben).

Viszont érdekelne mi a véleményed (véleményetek) az első belinkelt cikkről (jegyeladások, amelyek egyáltalán nem olyan rosszak, mint amit terjesztenek), illetve az eladással kapcsolatos "elméletemről".N-Drew
Elolvasva azt az elso belinkelt cikket megint oda jutottam hogy nemértem miért annyi a negatív publicitás a csapatunkal szemben?? 😐 És ez a itteni fórumra is mondható! :/
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nemcsak a 3 amcsi konszernnek szállít be Khan cége, hanem a többieknek (Toyota, Honda, német cégek - akik egyre több gyárat létesítek ott)is. Tehát csak akkor lesz szarban, ha az egész autóipar is abban lesz.
Emiatt annyira nem aggódom.iktriad
Ezért írtam azt, hogy elsősorban. Amúgy az általad említett cégek ottani gyáraiban az a közös, hogy az észak-amerikai piacra gyártanak autókat, tehát lényegében az Államokba és Kanadába. Mexikó elenyésző, mellesleg a németek elsősorban (VW) ott gyártatják az autóikat, bár abban igazad van, hogy a prémiummárkáiknak (MB és BMW) van gyáruk az Államokban és van olyan típusuk, amit csak ott gyártanak. Az alapgondolatom az volt, hogy a belső piacon nem hiszem, hogy a jövőre nézve olyan hatalmas növekedés várható, sőt...
Tehát alapból nem kéne Khan-tól irdatlan nagy nevű igazolásokat várni, én már avval elégedett lennék, ha nem hagyná (vs. Weaver) Smith-t korlátlanul "garázdálkodni" a drafton (potenciális UDFA igazolások hátsóbb körökben).

Viszont érdekelne mi a véleményed (véleményetek) az első belinkelt cikkről (jegyeladások, amelyek egyáltalán nem olyan rosszak, mint amit terjesztenek), illetve az eladással kapcsolatos "elméletemről".