Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Ok csak kiváncsi voltam erre a felvetésre,elvégre azért van a fórum :-Pm-bryo
Én meg azért vagyok, hogy ha esetleg ilyen megtévesztő cikkekbe ütközöl, megnyugtassalak, hogy nem kell komolyan venni.iktriad
De nemvettem komolyan..m-bryo
dee, de, komolyan vetted. 😀
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hogy Jay Gray maradjon a pregame showbeli fantasy tanácsainál ilyen hülyeségek gyártása helyett.iktriad
Ok csak kiváncsi voltam erre a felvetésre,elvégre azért van a fórum :-Pm-bryo
Én meg azért vagyok, hogy ha esetleg ilyen megtévesztő cikkekbe ütközöl, megnyugtassalak, hogy nem kell komolyan venni.iktriad
De nemvettem komolyan..
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi a véleményetek errol? 😐 Mojo trade?
http://www.wokv.com/weblogs/jay-gray/2011/dec/07/should-jags-trade-mojo/m-bryo
Hogy Jay Gray maradjon a pregame showbeli fantasy tanácsainál ilyen hülyeségek gyártása helyett.iktriad
Ok csak kiváncsi voltam erre a felvetésre,elvégre azért van a fórum :-Pm-bryo
Én meg azért vagyok, hogy ha esetleg ilyen megtévesztő cikkekbe ütközöl, megnyugtassalak, hogy nem kell komolyan venni.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mi a véleményetek errol? 😐 Mojo trade?
http://www.wokv.com/weblogs/jay-gray/2011/dec/07/should-jags-trade-mojo/m-bryo
Hogy Jay Gray maradjon a pregame showbeli fantasy tanácsainál ilyen hülyeségek gyártása helyett.iktriad
Ok csak kiváncsi voltam erre a felvetésre,elvégre azért van a fórum :-P
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi a véleményetek errol? 😐 Mojo trade?
http://www.wokv.com/weblogs/jay-gray/2011/dec/07/should-jags-trade-mojo/m-bryo
Hogy Jay Gray maradjon a pregame showbeli fantasy tanácsainál ilyen hülyeségek gyártása helyett.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mi a véleményetek errol? 😐 Mojo trade?
http://www.wokv.com/weblogs/jay-gray/2011/dec/07/should-jags-trade-mojo/
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
RB nem kell????????-Deji borzalom,Jennings is gyenge,Harris még nem mutatta meg magát teljesen,úgyhogy szerintem kell-mert előbb utóbb MJD is ki fog dőlni,és akkor a helyzet nálunk ugyanaz mint a Colts-nál Manning nélkül...armando83
Ja, ha MJD megsérül a Jax korszakos bajnokból ligautolsó lesz...
Meg ne haragúdj,de néha kihúzhatnád a fejed a seggedből és körbenézhetnél,mielőtt mindenki véleményét leoltod mint valami guru (nem vagy rokona Gene-nek??? 😀 )
Ez is gyönyörű, szerinted Iktriad nem tudja hogy áll a csapat aminek szurkol, kevés ember akkora fanatikus mint ő, és kettőtök közül nem ő oltja a másikat feleslegesen.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olvassatok feljebb így írtam: Draft-FA piac,egyébként a WR pont olyan poszt ahol Rookie-ként is kiváló eredményeket lehet elérni.

CB probléma - ACL 30+-os Mathis,azért ez minden csak nem jó-Cox meg együtt mehet majd terápiára Gabbert-el,na inkább rá mondanám hogy szellemileg is gyenge-fizikálisan ugye pláne,mert még 1 szezont nem játszott végig,ha jól emlékszem.... CSÁMPIONCSIP!!! 😊

RB probléma : azért megnézném MJD-t egy komoly sérüléssel hogy játszana-mondjuk ACL-el...Mögötte nincs érdemi futó,márpedig ahol ennyi a futás oda kell még egy veszély.

Kampman mindkét lába ACL-es,őőőő WTF?????armando83
Cox a rookie szezonját végigjátszotta, tavaly meg Jack szórakozott vele, de játszott utolsó héten is és mellesleg mindkét évben a csapat legjobb interception szerzője volt. Mathis ACL-je és kora miatt a corner egyértelmű need, ezt nem vitatja senki(ettől függetlenül nincs kizárva, hogy jövőre még is ő is visszatér). Ha mondjuk Morris Claiborne lenne az 1. körös pick, nem lenne egy rossz szavam se.

RB: MJD olyan kategóriát képvisel az RB között, mint a QBknál Manning vagy Brady. Ha súlyosan megsérül lehetetlen pótolni. De Jennings ez esetben is azért elég megbízható RB lenne. Kb. mint Ben Tate Houstonban.

Aaron tudtommal idén nem szakította el az ACLjét, tehát 2 év fog eltelni jövőre a legutóbbi ilyen sérülése óta. És Roth és/vagy Chick is megbízhatóan teljesítettek idén. Mondjuk mint Roth mint Mincey FA lesz szezon után. Szerencsére Jeremy vissza akar jönni ide, és a csapat is szeretné meghosszabbítani. Ha nem jön senki draftról(bár a mi DE pickjeink szinte mindig bustként végzik az elmúlt 5-6 évben...) DE poszta, akkor Roth is kaphat új szerződést. Persze ettől függetlenül a DE poszt need.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Olvassatok feljebb így írtam: Draft-FA piac,egyébként a WR pont olyan poszt ahol Rookie-ként is kiváló eredményeket lehet elérni.

CB probléma - ACL 30+-os Mathis,azért ez minden csak nem jó-Cox meg együtt mehet majd terápiára Gabbert-el,na inkább rá mondanám hogy szellemileg is gyenge-fizikálisan ugye pláne,mert még 1 szezont nem játszott végig,ha jól emlékszem.... CSÁMPIONCSIP!!! 😊

RB probléma : azért megnézném MJD-t egy komoly sérüléssel hogy játszana-mondjuk ACL-el...Mögötte nincs érdemi futó,márpedig ahol ennyi a futás oda kell még egy veszély.

Kampman mindkét lába ACL-es,őőőő WTF?????

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Need-ek,Draft-FA piac:5 Wrarmando83
Fantasztikusan ki lenne segítve Gabbert 5 újonccal. És hogy tervezted, első öt körben lesz ennyi húzva? 😀Deny
Itt gondolom FAkre is gondolt. Mint ahogy majd jön is 1 vagy 2. Én kb. 3 WR érkezésére számítok FA és draft által az offseasonban. Emelett Robiskie és Price is le lesz tesztelve.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Need-ek,Draft-FA piac:5 Wrarmando83
Fantasztikusan ki lenne segítve Gabbert 5 újonccal. És hogy tervezted, első öt körben lesz ennyi húzva? 😀
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Manapság J-ville mindenkinek hazai pálya,ennyi még bőven belefér a trash talk-ból 😊

RB nem kell????????-Deji borzalom,Jennings is gyenge,Harris még nem mutatta meg magát teljesen,úgyhogy szerintem kell-mert előbb utóbb MJD is ki fog dőlni,és akkor a helyzet nálunk ugyanaz mint a Colts-nál Manning nélkül...

Price,Robiskie -ezek kik a faszomok már megbocsáss-semmit nem tettek le az asztalra,ahogy MSW sem,és mivel életében egy jó szezonja volt,mikor Holt-ot kettőzték-így nem tudom miről beszélsz újfent!!

DE-Kampman mennyit is játszott az elmúlt 2 évben????-Roth????

Meg ne haragúdj,de néha kihúzhatnád a fejed a seggedből és körbenézhetnél,mielőtt mindenki véleményét leoltod mint valami guru (nem vagy rokona Gene-nek??? 😀 )armando83
hát sztem egyáltalán nem oltott iktriad senkit, inkább te szóltál be előbb neki.
RB nem need, mert Jennings jó backup volt, MJD meg sérülten is játszik mint az tavaly kiderült. WR-ben tényleg nem kell 5 WR, elég ha jön 2, több úgyse fog, max kevesebb. Mincey jó DE, Chick is megbízhatóan játszott, Roth is jó, ha felépül.
A 2 CB problémádat se értem, sztem elég 1. Jövőre első CB: Cox, másodikat kell szerezni, harmadik Coleman, negyedik Middleton és ha Mathis tud játszani, akkor lehet vele cserélgetni a 2.ik vagy a 3.ik CB-t, de ACL után Kampmanből kiindulva nem hiszem hogy nagyon fog (sajnos). A T problémában egyetértünk
Igazából sztem egy veterán WR, meg adraftról még 1 fiatal, megoldaná a WR problémáinkat, a falba is kell még 1 ember, a védelemben meg FA-ról egy DE, meg egy CB, és persze akinek lejár a szerződése, azokat vissza kell igazolni.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manapság J-ville mindenkinek hazai pálya,ennyi még bőven belefér a trash talk-ból 😊

RB nem kell????????-Deji borzalom,Jennings is gyenge,Harris még nem mutatta meg magát teljesen,úgyhogy szerintem kell-mert előbb utóbb MJD is ki fog dőlni,és akkor a helyzet nálunk ugyanaz mint a Colts-nál Manning nélkül...

Price,Robiskie -ezek kik a faszomok már megbocsáss-semmit nem tettek le az asztalra,ahogy MSW sem,és mivel életében egy jó szezonja volt,mikor Holt-ot kettőzték-így nem tudom miről beszélsz újfent!!

DE-Kampman mennyit is játszott az elmúlt 2 évben????-Roth????

Meg ne haragúdj,de néha kihúzhatnád a fejed a seggedből és körbenézhetnél,mielőtt mindenki véleményét leoltod mint valami guru (nem vagy rokona Gene-nek??? 😀 )armando83
Jennings elég megbízható 2. számú RB volt tavaly, örülök, hogy jó a memóriád.
Robiskiet és Priccet is hozzánk köti a szerződése, mind a kettő igéretes WR volt collegeban....(Priceért rajtunk kivül még 3 csapat nyújtott be waiver claimet - biztos mert olyan tré).
DE: Használtam a HA szócskát, mellesleg Roth idén nagyon jól játszott amikor egészséges volt. És én egy egészséges Kampmanről se mondanék le olyan könnyen.
Azt ugye te is tudod, hogy nem lehet egy csapatot lecserélni egy offseason alatt?(mellesleg egy csomó játékost lassan hosszabítani kell - hogy csak pár példát mondjak Daryl, Knighton,(mindkettő FA lesz 2012 után) talán MJD....
Fisher meg a szememben 1 fokkal jobb HC mint Del Rio. Ilyet szeretnél hosszú távon itt látni? Azt hittem eleged van a középszerből. 😊
A vélemény meg olyan mint egy segglyuk, mindenkinek egy van belőle. Tiszteletben tartom a másét, de ettől függetlenül megvan a saját véleményem is, ami igyekszik a reális lehetősségek talaján maradni.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Manapság J-ville mindenkinek hazai pálya,ennyi még bőven belefér a trash talk-ból 😊

RB nem kell????????-Deji borzalom,Jennings is gyenge,Harris még nem mutatta meg magát teljesen,úgyhogy szerintem kell-mert előbb utóbb MJD is ki fog dőlni,és akkor a helyzet nálunk ugyanaz mint a Colts-nál Manning nélkül...

Price,Robiskie -ezek kik a faszomok már megbocsáss-semmit nem tettek le az asztalra,ahogy MSW sem,és mivel életében egy jó szezonja volt,mikor Holt-ot kettőzték-így nem tudom miről beszélsz újfent!!

DE-Kampman mennyit is játszott az elmúlt 2 évben????-Roth????

Meg ne haragúdj,de néha kihúzhatnád a fejed a seggedből és körbenézhetnél,mielőtt mindenki véleményét leoltod mint valami guru (nem vagy rokona Gene-nek??? 😀 )

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fisher nem rossz HC,nekünk meg nincs annyi multunk hogy zavarjon bárkit is...

Blaine Rookie,nem volt kitől tanulnia,nem volt offseason,EGY BAROM AZ OC-NK,nincs egy normális elkapója sem-igen támogatom,kell neki mindez,és ha ezután is szar akkor golyó a fejbe!!!!-de addig véletlenül sem,szerintem mentálisan rendben van,de ebben az évben egyszerűen nem lehet nálunk QB poszton érvényesülni

MINCEY - NEM KÉRDÉS

Need-ek,Draft-FA piac:5 Wr,RT,C,2 CB,2 DE,RB

Edzői dolgok:továbbra is tartom hogy "kameraérzékeny" HC kell,nem elég a szakmai siker,a csapatot be kell vezetni az NFL vérkeringésébe.

We Khan do it????? 😀 😀 😀armando83
RB nem kell, ott van Jennings. Meester is még mindig megbízható C, és ott van Estes (és talán Rackley). 1 DE is elég, ha Kampman vagy Roth felépül teljesen/marad nálunk. 5 WR kicsit sok Brian Price, Robiskie és talánn MSW is még ki leszt próbálva TC alatt.

Fisherrel meg az a baj, hogy nagyobb ősellenség nálunk sokak szemében, mint bárki(pl. anno 2000ben azt mondta, hogy nekik a Titanssel Jacksonville hazai pálya).
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Fisher nem rossz HC,nekünk meg nincs annyi multunk hogy zavarjon bárkit is...

Blaine Rookie,nem volt kitől tanulnia,nem volt offseason,EGY BAROM AZ OC-NK,nincs egy normális elkapója sem-igen támogatom,kell neki mindez,és ha ezután is szar akkor golyó a fejbe!!!!-de addig véletlenül sem,szerintem mentálisan rendben van,de ebben az évben egyszerűen nem lehet nálunk QB poszton érvényesülni

MINCEY - NEM KÉRDÉS

Need-ek,Draft-FA piac:5 Wr,RT,C,2 CB,2 DE,RB

Edzői dolgok:továbbra is tartom hogy "kameraérzékeny" HC kell,nem elég a szakmai siker,a csapatot be kell vezetni az NFL vérkeringésébe.

We Khan do it????? 😀 😀 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag felvettük a kapcsolatot 'bajusszal' mint lehetséges JDR utód:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/06/report-jeff-fisher-has-been-contacted-by-two-teams/
A reakicióm csak ennyi ezzel kapcsolatban: http://www.youtube.com/watch?v=w2V_ZVhgHzI
Ez kb olyan mintha Mangini váltaná BBt New Englandben...

Lageman Guy Whimper(!) 17 yardos elkapását(használjuk TEnek, ha már OTnek mostanság elég pocsék 😊) és azt a borzalmasan elrontott puntot elemzii. Utóbbi megpattant Uche bokáján, nem Cain hibája volt.
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/LageVision/4111f529-560e-4604-a82e-74b3684cc5d6
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Apró érdekesség: http://twitter.com/#!/davidgarrard9/status/143892758552260608/photo/1N-Drew
Annyira aranyos család, ilyen "elköszönés" után még lelkesen jönnek, ellentétben a bennszülöttekkel, akik b.nak kijárni. (Ha teljesen felépül), akkor simán lehetne belőle backup - mentor QB. Garrard mentalitása k.-ra profi. "Unlucky" Luke (asszem N-Drew-tól nyúlva) cut nem volna nagy érvágás. Luke-ot kipróbálták, volt egy szar meccse (...hűde meglepő...), kirakták a kezdőből. Ha érdemben úgyse számítanak rá, akkor meg minek, mehetne más csapathoz, ahol esetleg jobban megbíznak benne. Nem néz itt ki neki egy Matt Cassel karrier, Lukenak itt már lefőtt a kávé, 9. szezonját kezdi, sok ideje meg már nincs karriert építeni. Mehet Isten hírével, ahog mondani szokás. Lehet lecserélni a "Trade for Tebow", rendkívűl valószerű esetőséget megragadni vágyó feliratot, "Bring Back Garrard"-ra! 😊 Alfie tutira magához nyúlna, ha ez megtörténne 😛Húsrágó
McCown szezon után FA lesz, szóval ki se kell tenni. Kiváncsi vagyok hogy oldjuk meg a backup QB ügyét. Hozzunk valaki tapasztaltat, meghagyjuk McCownt vagy esetleg draftolunk egyet a hátsó körökben(anno tavaly erősen tartotta magát a pletyka, hogy Gene nagyon érdeklődött Case Keenum, a Houston Cougars QBja iránt, aki a fantasztikus rekordjai ellenére valószinú csak későn fog elkelni a drafton...)?

Biztos jön olyan WR a draftra, aki pszichológusi diplomát kapott az egyetemén 😀Húsrágó
Az a baj, hogy távolról sem csak az elkapókkal van gond. Persze biztos én látom rosszul.szaba
Egyáltalán nem látod rosszul, de pluszba az is benne van a pakliban, hogy szerencsétlen Sunshine-t nem is igen engedik nagyon pl. hosszabb passzt dobni. Így is gyenge, viszont kevesebb az INT. Ellenben nem sokat profitál így az első évi sok meccsből. Gabokockának nagyon igaza van ebben. Amúgy meg Koetter úgyis repül a fenébe év végén, meg még jó pár edző. Visszacsábíthatnák Mike Shula-t 😉N-Drew
Nem lenne hülyeség mondjuk OCnek alkalmazni(QB coachnak már tuti nem jön vissza), mondjuk viszont akkor más (támadó szellemű) HC kéne hozzá, nem Tucker(aki újra lehet DC).
Persze az is érdekes lesz az offseasonban, hogy miután az ÖSSZES edzőnek lejár a szerződése szezon végén, kik jönnek majd vissza 2012ben. Cullen(D-line), Duffner(LB), Undin(DB), Byner(RB) és Boras(TE) jó lenne ha visszajönne, Tuckerrel együtt.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha most lett volna Garrard akkor amikor már nem oszt nem szoroz be lehetett volna dobni Blaine-t mint backup QB-t.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Sikerült megnéznem a meccset. Gabbertnek kéne egy pszichológus, mert ezen a szint ilyen önbizalomhiánnyal halálra van ítélve.szaba
Biztos jön olyan WR a draftra, aki pszichológusi diplomát kapott az egyetemén 😀Húsrágó
Az a baj, hogy távolról sem csak az elkapókkal van gond. Persze biztos én látom rosszul.szaba
Egyáltalán nem látod rosszul, de pluszba az is benne van a pakliban, hogy szerencsétlen Sunshine-t nem is igen engedik nagyon pl. hosszabb passzt dobni. Így is gyenge, viszont kevesebb az INT. Ellenben nem sokat profitál így az első évi sok meccsből. Gabokockának nagyon igaza van ebben. Amúgy meg Koetter úgyis repül a fenébe év végén, meg még jó pár edző. Visszacsábíthatnák Mike Shula-t 😉

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Sikerült megnéznem a meccset. Gabbertnek kéne egy pszichológus, mert ezen a szint ilyen önbizalomhiánnyal halálra van ítélve.szaba
Biztos jön olyan WR a draftra, aki pszichológusi diplomát kapott az egyetemén 😀Húsrágó
Az a baj, hogy távolról sem csak az elkapókkal van gond. Persze biztos én látom rosszul.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Sikerült megnéznem a meccset. Gabbertnek kéne egy pszichológus, mert ezen a szint ilyen önbizalomhiánnyal halálra van ítélve.szaba
Biztos jön olyan WR a draftra, aki pszichológusi diplomát kapott az egyetemén 😀
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Varjú Alfréd meg látom már megint hülye, illetve inkább fogalmazzunk úgy, hogy elmeállapota hosszú ideje konstans. 😀 N-Drew
😂 😂 😂


Apró érdekesség: http://twitter.com/#!/davidgarrard9/status/143892758552260608/photo/1N-Drew
Annyira aranyos család, ilyen "elköszönés" után még lelkesen jönnek, ellentétben a bennszülöttekkel, akik b.nak kijárni. (Ha teljesen felépül), akkor simán lehetne belőle backup - mentor QB. Garrard mentalitása k.-ra profi. "Unlucky" Luke (asszem N-Drew-tól nyúlva) cut nem volna nagy érvágás. Luke-ot kipróbálták, volt egy szar meccse (...hűde meglepő...), kirakták a kezdőből. Ha érdemben úgyse számítanak rá, akkor meg minek, mehetne más csapathoz, ahol esetleg jobban megbíznak benne. Nem néz itt ki neki egy Matt Cassel karrier, Lukenak itt már lefőtt a kávé, 9. szezonját kezdi, sok ideje meg már nincs karriert építeni. Mehet Isten hírével, ahog mondani szokás. Lehet lecserélni a "Trade for Tebow", rendkívűl valószerű esetőséget megragadni vágyó feliratot, "Bring Back Garrard"-ra! 😊 Alfie tutira magához nyúlna, ha ez megtörténne 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Sikerült megnéznem a meccset. Gabbertnek kéne egy pszichológus, mert ezen a szint ilyen önbizalomhiánnyal halálra van ítélve.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Apró érdekesség: http://twitter.com/#!/davidgarrard9/status/143892758552260608/photo/1
N-Drew
Lehet vissza akar jönni jövőre? 😊

Khant jóváhagyta az NFL gazadasági tanácsa így újabb lépéssek közelebb került a Jags megvásárlásához. 9-0 arányban hagyták jová a többiek. Jövő héten véglegesíthetik a dolgot, és majd akkor jön Jacksonvillebe.

Chick IRre lett rakva, de tucker szerint sanszos, hogy Kampman és Roth vasárnap vvissza tud térni.
Ketten jöttek az 53ba: A már jelzett ex-Pats WR Taylor Price és a S/WR Akwasi Owusu-Ansah. A TEW Fendi Onobun lett kirakva.
Jött a p squadba is egy játékos Owusu-Ansah helyére, az LB Kevin Malast. 3. éve van a liogában, UDFA volt Bearsnél fordult meg '09ben, és idén a Titans probálgatta a preseasonben. A Rutgersre járt anno.