Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
És a kötelességem az oltogatások (ez nagyon Raj-os volt) helyett,John Oehser 10 pontja:


1) Play for pride. I led with it. I at least have to mention it. The Jaguars have done many things this season, but quit isn’t one of them. They didn’t quit Monday, either. There’s no reason to think they will, but at 3-9 and out of the playoff chase, a lot of teams have and a lot of teams would.

2) Get the quarterback out of the funk. Was the second half Monday a funk? A slump? A hiccup? Whatever it was, Blaine Gabbert has played better than that this season. He played better than that in the second quarter. The season has been about steps back and forward and sometimes they have come in one game. Monday was a big one of each.

3) Run Jones-Drew. No reason to explain this. Just because it needs no explanation doesn’t mean you don’t do it.

4) Consider it winnable. There have been games this season in which the Jaguars didn’t match up well. A whole lot of the teams the Jaguars have played have been playing very, very well when they played them. This isn’t one of those games. You can win it, even with the injuries, Play like it.

5) Stop LeGarrette Blount. The backs who have really hurt the Jaguars this season have been slashing, quick-hit, gashing backs. Blount isn’t that, but the fact remains: the Jaguars didn’t play well against the run Monday against San Diego. To beat Tampa, that has to improve. A lot.

6) Stay the course. I just had to say it. I know how much everyone likes hearing it.

7) Beware Freeman. Josh Freeman has been hurt, and neither he nor the Buccaneers have had the season they expected. This was a team that barely missed the playoffs with a 10-6 record, so its season is just as disappointing as the Jaguars. Teams like that can be dangerous at the end of the season. So can quarterbacks such as Freeman, who is trying to return from a shoulder injury and is expected to start Sunday.

8) Generate pressure – somehow, some way. The Jaguars didn’t register a sack against the Chargers Monday night. They got decent pressure at times, but it wasn’t enough. That hasn’t happened a lot this season, and the results showed when Rivers had way too much time and beat the secondary for three touchdowns around halftime. The Bucs’ receivers aren’t as good as those of the Chargers, but you still have to pressure Freeman, or more than the Jaguars did Rivers Monday.

9) Get ‘em covered. The Buccaneers’ wide receivers aren’t the athletic, make-a-play-on-the-go-route receivers that the Chargers’ are. But the Bucs saw the same game everyone else did Monday. Whoever starts at corner for the Jaguars – and it’s likely again to be Ashton Youboty and Kevin Rutland – the coverage has to be better and plays have to be made on the ball. In the NFL, teams test a spot until it’s proven to no longer be vulnerable.

10) Score three touchdowns. It may not guarantee a victory, but wouldn’t it be great?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Van igazságalapja N-Drew mondandójának,vérmérséklet-nah igen,az felém heves 😀 bocs mindenkitől ha túllőttem a célon (tudom hogy túllőttem 😀 ) ,de a csapat ritka eredménytelen az elmúlt években,és ez igen szar érzés....

De,nálam pl ez Smith-Weaver tandem érdeme - hevesség ide vagy oda,őket szétkergetném az tuti,mondjuk az öreget már nem kell hála a Devlának 😂

Smith meg hát....-ő kiborít,szerintem ő még Európából is draftolna...

Tán M-Bryo írt esetleges MJD trade-ről,le is lett oltva a téma,de azért egy érdekessége van a dolognak szerintem,a futók 28-30 éves korukban-pláne akik egyedül visznek 200 Carry felett- azok kipukkadnak,DE és DE MJD-ről nem tudom elképzelni,ő a mi Réjluiszunk 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végső Injury report: http://www.bigcatcountry.com/2011/12/9/2624392/nfl-injury-report-buccaneers-jaguars-12-9
Roth és TJ Heath kihagyja a vasárnapi meccset, Lowery játéka kérdéses, mindenki más valószínűleg játszik. DEben Douzable kezd, és Selvie lesz a cseréje, esetleg Alualu besegíthet, és az ő helyén vagy Mosley vagy Collins ugrik majd be. Ha Lowery nem tudja vállalni a játékot, Prosinksi helyettesítheti. A Bucsnál Josh Freeman és Haynesworth játéka kérdéses.

Anyám borogass.
Igazad van armando, Jenningsnek 2 ezer yardot kéne futnia MJD mögött. Nem is értem, hogy az Istenbe nem képes rá.
(Tegyük hozzá, hogy amikor MJD sérült volt, akkor Jennings 100 yard felett futott Houstonban, de ugye ez kit érdekel)Maka
Az Oakland ellen futott 74 yardos TDjéről se feledkezzünk meg.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kampman - > IR 😕 Feljött a TE Colin Cloherty a P squaból. És jött a practice squadba a DE Jammie Kirlew (haromt nagy kedvence - tavaly 7. körös Broncos pick volt 😊 ).
http://www.jaguars.com/news/article-1/Jaguars-make-roster-moves/34c73831-a1b7-49e9-a995-1f3f3bf6e05f

MJD idei fantasztikus szezonja történelmi szempontból nézve: http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/31621/in-limited-offense-mjd-production-amazing

És immár 9/9 - (7/7) a blackout mentes meccseink idei aránya.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Maka vedd be a gyógyszered!!- én úgy érzem hogy ha MJD lesérülne,akkor Jennings nem megfelelő pótlás-ennyi,ti meg a szavakat forgatjátok ki aminek semmi értelme.armando83
Armando cimbora, idén MoJo mellett te vagy a Jax offense 😀 😉
Értem, hogy tele a hócipőd a vesszőfutással és idegesít az egyszeri szurkoló tehetetlensége, de azért azt tudod, hogy tök feleslegesen osztod itt a népet. Sem Maka, sem Iktriad nem tehet róla, hogy szívunk és biztos lehetsz benne, hogy hozzád hasonlóan nekik is ugyanúgy b****a a csőrét a csapat vergődése. Másként látjátok a dolgokat, Te meg a heves vérmérsékletednek megfelelően szétzavarnád az egész csapatot.
Sajnos olyan RB tandem, mint Fred és MoJo ligaszinten sem nagyon lesz még egy. Két ilyen képességű futó egyszerre egy csapatban nem hiszem, hogy bárhol lett volna, súrlódások nélkül. Ezt el kell fogadni, még akkor is, ha nekünk megadatott, hogy egy-két évig ez volt nálunk a természetes.

1. Jennings nálam Smith kevés jó draftjába tartozik. Tavaly 3 meccsen kezdett csak és volt 4 TD-je. Ez igenis jó teljesítmény. Emlékeim szerint Te sem voltál boldogtalan, amikor a 100+ yard-os meccseit összehozta. Ha megnézed Dezsőt, mire képes a második számú RB pozícióban, akkor különösen jól látható a különbség. Arról, hogy lesérült nem tehet szerencsétlen, mert megkockáztatom egy W-vel jobban állnánk, ha ő játszott volna idén. MoJo-nak hiába van 1137 yardja, idén összesen 5 futott TD-je van, meg 1 elkapásból. Gyakorlatilag nélküle nincs értelmes támadójáték, úgyhogy pihenni azt nem tud, így aztán minden csapat rá készül. A sok carry miatt nem olyan átütő, mint mondjuk egy egészséges Jennings-el a háta mögött lehetne, aki ráadásul Freddy-hez hasonló fizikai paraméterekkel van megáldva. Dezső és Harris ezzel nem dicsekedhetnek.

2. MoJo-t nem lehet pótolni sérülés esetén. Adrian Peterson nem túl valószínű, hogy szeretne Jax backup RB lenni 😉 Márpedig elnézést mindenkitől, akinek belegyalogolok a lelkivilágába, de számomra MoJo és AP mellett senki más nem jut eszembe, aki 4-5 szezon óta ugyanazt a ligaelit szintet hozza. Se Foster, se "Shady", se senki más. Nyilván ők még lehetnek ilyenek, ahogy mondjuk DMC is, de addig még jó pár szezonnak el kell telnie.

Szóval Armando, fölösleges ilyen témákban a "sajátjaid" osztani, csak azért mert más a véleményük! Jelzem, hogy én ezen véleményemmel kedvenc csapatunk támadóegységének fennmaradó részét kívántam képviselni irányodban, tehát: NO OFFENSE!!! 😀

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Maka vedd be a gyógyszered!!- én úgy érzem hogy ha MJD lesérülne,akkor Jennings nem megfelelő pótlás-ennyi,ti meg a szavakat forgatjátok ki aminek semmi értelme.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Anyám borogass.

Igazad van armando, Jenningsnek 2 ezer yardot kéne futnia MJD mögött. Nem is értem, hogy az Istenbe nem képes rá.

(Tegyük hozzá, hogy amikor MJD sérült volt, akkor Jennings 100 yard felett futott Houstonban, de ugye ez kit érdekel)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Armando, ne erőlködj légyszi. Jennings nagyon jó 2. számú RBnek számít, aki ha ne adja ég és be kéne ugrani MJD helyett is jó statokat tudna felmutatni. Plusz emellé remek elkapó is. Tudom, a mostani duó nem olyan erős mint Fred és MJD volt, de azért nem bőven megüti az NFL átlagot.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vávávává RJ-nek közel sem volt annyi próbálkozása,azért ez így vérszegény!!!!-ennyi erővel kereshetünk olyat is akinek 22 Y az átlaga,csak épp 6 futásból/szezon 😛armando83
123 futásból van 5.4-es karrierátlaga, ha megnézzed, ez nem olyan kevés futás. A te listádon karrierjét tekintve 21. lenne! De nem a yardmennyiség számít, hanem az átlag a lényeg!
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
http://www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=0&statisticCategory=RUSHING&conference=null&season=2011&seasonType=REG&d-447263-s=RUSHING_YARDS&d-447263-o=2&d-447263-n=1

Erre a listára helyezzük el képzeletben,és meglátjuk az adatok valóságtartalmát 😉

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Vávávává RJ-nek közel sem volt annyi próbálkozása,azért ez így vérszegény!!!!-ennyi erővel kereshetünk olyat is akinek 22 Y az átlaga,csak épp 6 futásból/szezon 😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://www.nfl.com/player/rashadjennings/71345/profile

A világrengető statok,végülis igazatok van 😂 😂 😛armando83
Az 5.5-ös vagy az 5.2-es átlag nem tetszik?
Az isteni MJD idén "csak" 4.5-tel fut ám. De aki futott is eleget és RB is, és 5.2 felett van: Sproles, Fred Jackson, Murray, Tate, McFadden, Shady McCoy. 6 játékos...
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
http://www.nfl.com/player/rashadjennings/71345/profile

A világrengető statok,végülis igazatok van 😂 😂 😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Jennings is gyengearmando83
Itt hagytam abba az olvasást. 😊 Holy mackerel.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Na most, hogy vége a vitának, én azért folytatnám 😀

CB kell, és én nem sírnám el magamat, ha véletlenül 1 draft és 1 FA CB jönne. Coleman és Cox pedig mehet a rotációba, Mathis meg vésztartalékban. Nekem is csípi a szememet a korábbi - túl jó a QB, nehogy oda legyen az önbizalma ezért padozik - hozzáállás. Lehet, hogy bevált, és jól teljesített (emiatt) korábban, de ha a csapat a PO meccseket akar játszani, ott ritkán jönnek szembe közepes QB-k, főleg manapság... Az pedig, hogy a legtöbb INT-et ő szerezte OK, idén pl 6 meccs 0 INT-nél tart... 1 CB-vel is kiegyezek, de nem ördögtől való gondolat a kettő sem (Youboty biztosított afelől, hogy vele semmiylen szinte se számoljunk)

RB: pár hozzászólással korábban írtam, hogy A kétfejű futószörny nagyot dobna a hangulatomon. Egy eltérő stílusú futóval igazán fel lehetne őrölni az ellenfél idegeit. Jennings jó volt korábban, de sérülésből visszatérve még nem láttuk... Dezsőnek is voltak villanásai (tavaly a szezon felénél) de azóta kikristályosodot, hogy tőle olyan sokat nem várhatunk, Harris előtt meg még ott a következő 4 meccs villantani, de ha megnézed a FA listát, hát elég veretes. Onnan, ha valaki véletlenül elnézné a repteret és Jacksonvilleben landolna, hát Gabbert rögtön jobbnak tűnne mellettük, amikor hullámzik az önbizalma nem kellene annyit passzolnia. Persze ez nem prioritás, mert MJD az Uralkodó Futó Isten, de próbálkozni lehetne.

Kampmant imádom, de a felépülése mellett sem biztos, hogy stabil kezdő lehet még, bár adja az Ég! Dupla ACL óta is szedi a harci sebeket, csak nem a harctéren. Szebb az olyan sérülés, amit az ellenfél QB sisakja okoz a térdeden (és gyorsabban is gyógyul) 😀 Én kitartok az "1 monster DE kell ide" álláspontom mellett, Mincey-Roth-Chick-Kampman bár nem muzsikál rosszul, de ha a DT-k nem tudnak annyira siettetni (tudom 2Alu sérülten nyomja..) akkor DE vonalról kell támogatás. Másik szívfájdalmam, hogy a futás ellen nem olyan csillogó ez a D. Akinek van futója, az rendesen futott is. Harvey-t nem kell visszasírni, viszont volna hova előrelépni ezen a vonalon is. És ez is a Monster DE mellett szól.

Nálam Scobee hosszabítása még Mincey-t is előzi. Előre is Bocsi mindenkitől - a végbélrózsám érinthetetlenségét is fenntartnám 😂 Nem követheti el még egyszer ezt a hibát a FO, hogy elenged posztján kiválló játékost, csak mert a poszt nem annyira látványos (punter ügyet sikerült elsikálni, de ettől még a Cincinátus elleni L nem vált át W-re) és ha Scobee 59y-os Colts elleni rúgása nem ismétlődne meg többé, hát végtelenül elszomorítanának! (időnként még megnézem youtube-on, annyira jó, hogy pont a jaguár kezébe rúgja 😀 )

relax van és béke
(most kb három napig nem írok, mert az otthoni böngésző összeveszett pár hónapja a fórummal, és egyszerűen nem tudok belépni)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Price esetében hogy Frenettet idézzem: WR Taylor Price, here 2 days, says he's preparing for Sunday as if he's starting. Don't be surprised if he's active. Jags desperate there.
Szerintem is a Dillard-Shorts páros kezd, ha M-80 nem tudja vállalni a játékot.iktriad
Hetek óta csak "limited" volt a Patsnél a hétközi edzéseken állandó harmstring sérülése miatt. Ilyen jó a floridai levegő?DoM
Ma nem volt rajta az injury reporton, szóval lehet 😊 De a Pats injury reportot sokszor amúgy is nehéz komolyan venni.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Price esetében hogy Frenettet idézzem: WR Taylor Price, here 2 days, says he's preparing for Sunday as if he's starting. Don't be surprised if he's active. Jags desperate there.
Szerintem is a Dillard-Shorts páros kezd, ha M-80 nem tudja vállalni a játékot.iktriad
Hetek óta csak "limited" volt a Patsnél a hétközi edzéseken állandó harmstring sérülése miatt. Ilyen jó a floridai levegő?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne haragudj Ik de ezt meg, bajuszban Reiddel meg Holmgrennel már felveszi a versenyt 😀 😀 😀 😀 azt hiszem ha jót akarok mosolyogni gyakran nézegetem ezt a videót, remélem a csapathoz való hozzáállása komolyabb leszdande
Reid meg Holmgren bajusza Khanhoz képest nudli. Maximum Jeff 'Bajusz' Fisher veheti fel ezzel a versenyt. Már csak ezért sem kéne idehozni őt, nehogy aztán állandóan összeakasszák a bajszukat.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nézem a meccset és azt kel mondanom hogy én is kimentem volna a stadionból!m-bryo
Én maradtam volna végig. Bármilyen fájdalmas is végignézni, akkor is.

Íme az új tulajdonosunk képben és hangban - még szokni kell a látványt 😊 :
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Weaver-Khan-Briefing/5009b0f5-26f7-4934-b36d-c927b356c268iktriad
Ne haragudj Ik de ezt meg, bajuszban Reiddel meg Holmgrennel már felveszi a versenyt 😀 😀 😀 😀 azt hiszem ha jót akarok mosolyogni gyakran nézegetem ezt a videót, remélem a csapathoz való hozzáállása komolyabb lesz
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most nézem a meccset és azt kel mondanom hogy én is kimentem volna a stadionból!m-bryo
Én maradtam volna végig. Bármilyen fájdalmas is végignézni, akkor is.

Íme az új tulajdonosunk képben és hangban - még szokni kell a látványt 😊 :
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Weaver-Khan-Briefing/5009b0f5-26f7-4934-b36d-c927b356c268
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Most nézem a meccset és azt kel mondanom hogy én is kimentem volna a stadionból!Rossz nézni!Pláne a Gene-t nézni.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Injury report- Mike Thomas nincs is rajta...
http://www.bigcatcountry.com/2011/12/7/2618747/nfl-injury-report-buccaneers-jaguars-12-7
Kampman és Roth nem DNPs, Lewis, Lowery, Shorts és Whimper volt limitált a szokásos szerdai enyhén pihentetettek(MJD, Greg Jones, Alualu) mellett
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jó" hírek jönnek az edzésről.
Se Roth, se Kampman nem edzett, Alualu(!!!) gyakorolt egy pár snap erejéig LDEben... Tucker azt mondta mindkét DE day-to-day státuszú. Loweryről holnap derül ki lehet-e rá számítani vagy sem.
Úgy tűnik nem edzett Marcedes és Mike Thomas se. Lewis esetében ez azért problémás, mert rajta kivül van az 53as keretben 1 azaz egy db TEnk, Zach Potter aki inkább blokkolásban jó... Lehet Guy Whimperből TE lesz erre a meccsre(ha már olyan szép elkapást mutatott be hétfőn 😊) és helyette jön Bradfield OTbe? Én támogatnám ezt a lépést.
Thomas távollétében Dillard és Taylor Price gyakorolta a punt returnunket, utóbbi azt mondta készen arra is, hogy ha kell KEZDŐ WRként segítsen a Jagsen(ami "érthető" is, hisz már teljes 2 napja van a csapatnál....). Gene Frenette szerint, ha Thomas esetleg nem tudná vállalni a játékot, még ez is benne lehet a pakliban...

Hogy azért jó hír is legyen, Britton ma járt bent, és azt mondta úgy tűnik januártól újra teljes értéküen tud már edzeni. Elnézve az RT problémáinkat idén, ez több mint jó lenne.iktriad
Miért lenne Taylor Price kezdő? Ha nincs Thomas akkor Dilliard az első számú gondolom, második meg Shorts. Ha azért vágták ki Hillt, hogy a WR-ek összekapják magukat és Shorts/Dilliard/West több lehetőséget kapjon, akkor nehogy már egy 2 napja jött játékost játszassanak helyette. Vagy ha nem Shorts akkor még West is inkább legyen 2.ik számú mint Price. Remélem Price kezdetése fel se merül Tuckerben vagy Koetterben. Amikor mindig beírod az újabb sérülteket valahol már a szezon végét kívánom, mert ha a kezdő sec.-ből meg a D-Lineból összesen 3 kezdő marad a szezon 13-ik meccsére és még a backup-ok is lesérülnek akkor nem sok jót várhat a szurkoló...kisvanek4
Price esetében hogy Frenettet idézzem: WR Taylor Price, here 2 days, says he's preparing for Sunday as if he's starting. Don't be surprised if he's active. Jags desperate there.
Szerintem is a Dillard-Shorts páros kezd, ha M-80 nem tudja vállalni a játékot.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
"Jó" hírek jönnek az edzésről.
Se Roth, se Kampman nem edzett, Alualu(!!!) gyakorolt egy pár snap erejéig LDEben... Tucker azt mondta mindkét DE day-to-day státuszú. Loweryről holnap derül ki lehet-e rá számítani vagy sem.
Úgy tűnik nem edzett Marcedes és Mike Thomas se. Lewis esetében ez azért problémás, mert rajta kivül van az 53as keretben 1 azaz egy db TEnk, Zach Potter aki inkább blokkolásban jó... Lehet Guy Whimperből TE lesz erre a meccsre(ha már olyan szép elkapást mutatott be hétfőn 😊) és helyette jön Bradfield OTbe? Én támogatnám ezt a lépést.
Thomas távollétében Dillard és Taylor Price gyakorolta a punt returnunket, utóbbi azt mondta készen arra is, hogy ha kell KEZDŐ WRként segítsen a Jagsen(ami "érthető" is, hisz már teljes 2 napja van a csapatnál....). Gene Frenette szerint, ha Thomas esetleg nem tudná vállalni a játékot, még ez is benne lehet a pakliban...

Hogy azért jó hír is legyen, Britton ma járt bent, és azt mondta úgy tűnik januártól újra teljes értéküen tud már edzeni. Elnézve az RT problémáinkat idén, ez több mint jó lenne.iktriad
Miért lenne Taylor Price kezdő? Ha nincs Thomas akkor Dilliard az első számú gondolom, második meg Shorts. Ha azért vágták ki Hillt, hogy a WR-ek összekapják magukat és Shorts/Dilliard/West több lehetőséget kapjon, akkor nehogy már egy 2 napja jött játékost játszassanak helyette. Vagy ha nem Shorts akkor még West is inkább legyen 2.ik számú mint Price. Remélem Price kezdetése fel se merül Tuckerben vagy Koetterben. Amikor mindig beírod az újabb sérülteket valahol már a szezon végét kívánom, mert ha a kezdő sec.-ből meg a D-Lineból összesen 3 kezdő marad a szezon 13-ik meccsére és még a backup-ok is lesérülnek akkor nem sok jót várhat a szurkoló...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jó" hírek jönnek az edzésről.
Se Roth, se Kampman nem edzett, Alualu(!!!) gyakorolt egy pár snap erejéig LDEben... Tucker azt mondta mindkét DE day-to-day státuszú. Loweryről holnap derül ki lehet-e rá számítani vagy sem.
Úgy tűnik nem edzett Marcedes és Mike Thomas se. Lewis esetében ez azért problémás, mert rajta kivül van az 53as keretben 1 azaz egy db TEnk, Zach Potter aki inkább blokkolásban jó... Lehet Guy Whimperből TE lesz erre a meccsre(ha már olyan szép elkapást mutatott be hétfőn 😊) és helyette jön Bradfield OTbe? Én támogatnám ezt a lépést.
Thomas távollétében Dillard és Taylor Price gyakorolta a punt returnunket, utóbbi azt mondta készen arra is, hogy ha kell KEZDŐ WRként segítsen a Jagsen(ami "érthető" is, hisz már teljes 2 napja van a csapatnál....). Gene Frenette szerint, ha Thomas esetleg nem tudná vállalni a játékot, még ez is benne lehet a pakliban...

Hogy azért jó hír is legyen, Britton ma járt bent, és azt mondta úgy tűnik januártól újra teljes értéküen tud már edzeni. Elnézve az RT problémáinkat idén, ez több mint jó lenne.