Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Kocsi 5-en max 20/kopf 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
nagyon tuti lenne, nem mindegy, hogy a repjegy 200.000 vagy 40.000!
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ki jon velem? 😀
http://www.bigcatcountry.com/2011/12/16/2641273/shahid-khan-jacksonville-jaguars-london
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Miért ne jöhetne rutinos elkapó????-rengeteg példa van rá hogy működik,és az irányító önbizalmát igencsak felhúzhatja hogy a fű alól is felszedi a labdákat -alá Moss,Wayne,Matt Jones- jaj,bocs, ő a labda alól szedi fel a füvet 😀

Szöszi jó lesz,mikor eljön az ideje - ennyi,addig meg hozzuk ide Favre-ot,hogy kinevelje mint Rádzserszet 😛

Én már csak egy embert távolítanék el,de ha Kánnak van esze,és ideje megnézni csak a draftreakciókat,akkor ő is meg fogja tenni :GENE SMITH -nálam az idióta húzásaival kibaszta a biztosítékot!!!!

HC poszt : kelle egy médiaérzékeny ( pl Rex Ryan) és képességekben is gazdag nagy név,hogy bekerüljünk végre a vérkeringésbe!!!

Atlanta CEO nemsemmi ahogy hozzááll Kánikulához 😀 segít neki meg minden-nem gondoltam volna!!!!! Grat!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még jó hogy Roddy White annyi idős, mint Reggie Wayne 😊 Vagy a 3 év nem számít? 😊Deny
Arra az 2-3 évvre jó lesz, akár mentornak is - anno Holt mellett Thomas és MSW is jobban fejlődött '09ben.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Iktriad, ezt a Reggie Wayne idejön dolgot hagyd el 😊 Kapna Gabbert tényleg egy jó elkapót, de maximum 2 évre, nagyon maximum. És azalatt nektek csak ez kéne az SB-hez? Vagy akkor van értelme egy öregnek egy fiatal elől játékidőt elvenni, csak azért, hogy látható legyen, rendes elkapót megtalálna Blaine?

Egyébként minden Gabbert haternek üzenem, utáljátok a vezetőséget, Gabbert nem volt nfl ready, neki pad kellett volna!Deny
Utálják Garrard formáját és egészségi állapotát, amiért nem szuperált rendesen a preseasonben és azóta se. 😊
(Olivérék hajnalban: "Nem kellett volna elküldeni elküldeni Garrardot szezon előtt. Milyen borzalmas döntés volt" Mert olyan egészséges, hogy azóta sincs csapata... Helyette inkább Jags meccsekre jár, és támogatja a rookieinkat.... 😊)

Wayne: A Falconsban is jól működik a White-Jones tandem elkapó fronton, szóval a veterán és a rookie (Blackmon/Jeffery/más) együtt játszatása nem zárja ki -szerintem- egymást.
És szerintem is lesz jobb Blaine, csak jó mentor(=új HC/OC/QB coach) kell neki, és egy nagyon erős offseason!iktriad
Még jó hogy Roddy White annyi idős, mint Reggie Wayne 😊 Vagy a 3 év nem számít? 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad, ezt a Reggie Wayne idejön dolgot hagyd el 😊 Kapna Gabbert tényleg egy jó elkapót, de maximum 2 évre, nagyon maximum. És azalatt nektek csak ez kéne az SB-hez? Vagy akkor van értelme egy öregnek egy fiatal elől játékidőt elvenni, csak azért, hogy látható legyen, rendes elkapót megtalálna Blaine?

Egyébként minden Gabbert haternek üzenem, utáljátok a vezetőséget, Gabbert nem volt nfl ready, neki pad kellett volna!Deny
Utálják Garrard formáját és egészségi állapotát, amiért nem szuperált rendesen a preseasonben és azóta se. 😊
(Olivérék hajnalban: "Nem kellett volna elküldeni elküldeni Garrardot szezon előtt. Milyen borzalmas döntés volt" Mert olyan egészséges, hogy azóta sincs csapata... Helyette inkább Jags meccsekre jár, és támogatja a rookieinkat.... 😊)

Wayne: A Falconsban is jól működik a White-Jones tandem elkapó fronton, szóval a veterán és a rookie (Blackmon/Jeffery/más) együtt játszatása nem zárja ki -szerintem- egymást.
És szerintem is lesz jobb Blaine, csak jó mentor(=új HC/OC/QB coach) kell neki, és egy nagyon erős offseason!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Iktriad, ezt a Reggie Wayne idejön dolgot hagyd el 😊 Kapna Gabbert tényleg egy jó elkapót, de maximum 2 évre, nagyon maximum. És azalatt nektek csak ez kéne az SB-hez? Vagy akkor van értelme egy öregnek egy fiatal elől játékidőt elvenni, csak azért, hogy látható legyen, rendes elkapót megtalálna Blaine?

Egyébként minden Gabbert haternek üzenem, utáljátok a vezetőséget, Gabbert nem volt nfl ready, neki pad kellett volna!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom mindenkit az irányítókérdés foglalkoztat, így én egy ide nem illő, de igen pozitív dolgot szeretnék kiemelni. 😊Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik. Mojo ugye király, úgyhogy már csak egy fasza kick/punt returner kellene, aki hozna néha egy-egy TDt, valamint a szép hosszú passzjátékok hiányoznak. Kénytelen voltam ezt megosztani, ugyanis az idei évben csupán ennyi pozitívumot látok, pedig nagy szükség van erre egy ilyen kegyetlen vereség után.npetiii
Ez igaz. Két ST TDnk (az útobbi két meccsen), két védelmi TDnk is volt (3 szezon üresjárat után). Bár kapunk be persze nagy playeket a Dberen, közel sem annyit mint az elmúlt 1-2 évben. Már csak a jó passzjáték hiányzik....

Amúgy szerintem a WR mellé egy jó elkapó TE is elférne még a csapatban. 😉peterk2005
Ezért akarom Egnewt ide jövőre, mondjuk a 3. körben kiválasztva. Passzelkapó TE, akivel szöszi hatásos párost alkotott a Mizzoun. Miller elég sérülékeny és droppol, Pottert meg a blokkolásért tartjuk (gratula, az első TDjéhez tegnap). Sinám jöhetne egy 2. számú TE Marcedes mögé. Egyébként bár a pick miatta volt, Lewis és Gabbert között kezd megteremtődni az összhang, ami jó jel lehet a jövőre nézve.iktriad
nem tudom, hogy hogy álltok pick téren, de első 2-3 körben lazán berántanék 1 WR-t és egy mobilis TE-t. +Falba erősítést, hogy feléledjen a pass o. Ha már egy minimális pass o lesz, akkor Mojo akár még messzebb is repíthet titeket.
+Free Agency
egyébként a mostani edzőtök milyen? ő lesz jövőre is?Amadeus91
Tucker - szerintem a tegnapi L eléggé lecsökkentette az esélyeit. Vagy egy nagy név jön Khna miatt, vagy valami OCből csinálunk HCt - á lá '03 és JDR...Khan ma azt mondta Jacksonvilleben olyat HCt keres, aki tud nyeri és akivel tud majd együtt dolgozni

Draft: Sanszos, hogy Blackmon kimegy mire mi jövünk, szóval könnyen előfordulhat, hogy Gene a BAP filozófiája miatt védőt (Claiborne vagy Coples - mindkettő elég nagy need poszt) húz az 1. körben - bár, mint az köztudott, nála soha nem lehet tudni, mit csinál a drafton(illetve igen, olyan játékosokat draftol akiről még JJ vagy Höri se hallott soha 😊 - igaz nem az első körökben )....
Azt mondják ez a draft gazdag jó elkapókban, ha így van a 2. vagy 3. körben is találhatunk 1et vagy 2t (esetleg Egnew lévén egy passzelkapó TEt - Gene tavasszal egy Gabbert college videóit elemző scout szeánszon azt mondta, Egnewt nagyon fogja figyelni idén). OT - nem tudom. Whimpert nem akarom viszont látni jövőre (FA lesz szerencsére). Sok függ attól mi lesz Britton vállával, ha rendbe jön elméletileg van RTnk, és tartaléknak ott van Bradfield és IRen lévő Kevin Haslam.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Látom mindenkit az irányítókérdés foglalkoztat, így én egy ide nem illő, de igen pozitív dolgot szeretnék kiemelni. 😊Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik. Mojo ugye király, úgyhogy már csak egy fasza kick/punt returner kellene, aki hozna néha egy-egy TDt, valamint a szép hosszú passzjátékok hiányoznak. Kénytelen voltam ezt megosztani, ugyanis az idei évben csupán ennyi pozitívumot látok, pedig nagy szükség van erre egy ilyen kegyetlen vereség után.npetiii
Ez igaz. Két ST TDnk (az útobbi két meccsen), két védelmi TDnk is volt (3 szezon üresjárat után). Bár kapunk be persze nagy playeket a Dberen, közel sem annyit mint az elmúlt 1-2 évben. Már csak a jó passzjáték hiányzik....

Amúgy szerintem a WR mellé egy jó elkapó TE is elférne még a csapatban. 😉peterk2005
Ezért akarom Egnewt ide jövőre, mondjuk a 3. körben kiválasztva. Passzelkapó TE, akivel szöszi hatásos párost alkotott a Mizzoun. Miller elég sérülékeny és droppol, Pottert meg a blokkolásért tartjuk (gratula, az első TDjéhez tegnap). Sinám jöhetne egy 2. számú TE Marcedes mögé. Egyébként bár a pick miatta volt, Lewis és Gabbert között kezd megteremtődni az összhang, ami jó jel lehet a jövőre nézve.iktriad
nem tudom, hogy hogy álltok pick téren, de első 2-3 körben lazán berántanék 1 WR-t és egy mobilis TE-t. +Falba erősítést, hogy feléledjen a pass o. Ha már egy minimális pass o lesz, akkor Mojo akár még messzebb is repíthet titeket.
+Free Agency
egyébként a mostani edzőtök milyen? ő lesz jövőre is?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom mindenkit az irányítókérdés foglalkoztat, így én egy ide nem illő, de igen pozitív dolgot szeretnék kiemelni. 😊Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik. Mojo ugye király, úgyhogy már csak egy fasza kick/punt returner kellene, aki hozna néha egy-egy TDt, valamint a szép hosszú passzjátékok hiányoznak. Kénytelen voltam ezt megosztani, ugyanis az idei évben csupán ennyi pozitívumot látok, pedig nagy szükség van erre egy ilyen kegyetlen vereség után.npetiii
Ez igaz. Két ST TDnk (az útobbi két meccsen), két védelmi TDnk is volt (3 szezon üresjárat után). Bár kapunk be persze nagy playeket a Dberen, közel sem annyit mint az elmúlt 1-2 évben. Már csak a jó passzjáték hiányzik....

Amúgy szerintem a WR mellé egy jó elkapó TE is elférne még a csapatban. 😉peterk2005
Ezért akarom Egnewt ide jövőre, mondjuk a 3. körben kiválasztva. Passzelkapó TE, akivel szöszi hatásos párost alkotott a Mizzoun. Miller elég sérülékeny és droppol, Pottert meg a blokkolásért tartjuk (gratula, az első TDjéhez tegnap). Sinám jöhetne egy 2. számú TE Marcedes mögé. Egyébként bár a pick miatta volt, Lewis és Gabbert között kezd megteremtődni az összhang, ami jó jel lehet a jövőre nézve.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik.npetiii
Hát nem tudom, de bennem a tavalyi év kimondottan úgy él, mind a big payekkel nyert meccsek évada. Elég csak a hail mary-re vagy a déli sarkról berúgott döntő field goalra gondolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...iktriad
Szerintem is korai. Azért a srácnak a felépítése és a karja is nagyon rendben van, szóval egyáltalán nincs kizárva, hogy lesz belőle valaki. Nekem csak az nem tetszik, ahogy tök zöldfülű létére be lett dobva a mélyvízbe. Egy rutinos róka még csak eldobálgat egy szar csapatban pár évet anélkül, hogy mentálisan is sérüljön, de egy rookie-nál megvan a veszélye annak, hogy megszokja, hogy vesztes, és nem alakul ki a győztes típus benne. A másik, hogy egy Manning/Brady meg tudja oldani, hogy ha szarok az elkapói - nem jó route-okat futnak, elpotyogatják a lasztit, stb. - akkor alkalmazkodik és máshogy dobál nekik anélkül, hogy rossz beidegződéseket szedjen magára, de egy tanulási folyamat közepén levő QB-nál ez a veszély fennáll.

Amúgy szerintem a WR mellé egy jó elkapó TE is elférne még a csapatban. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Jackson tuti nem jön ide. 😀 Sztem nincs az a pénz. 😀
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Látom mindenkit az irányítókérdés foglalkoztat, így én egy ide nem illő, de igen pozitív dolgot szeretnék kiemelni. 😊Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik. Mojo ugye király, úgyhogy már csak egy fasza kick/punt returner kellene, aki hozna néha egy-egy TDt, valamint a szép hosszú passzjátékok hiányoznak. Kénytelen voltam ezt megosztani, ugyanis az idei évben csupán ennyi pozitívumot látok, pedig nagy szükség van erre egy ilyen kegyetlen vereség után.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Free agency is van a világon, abból meg igen jó embereket szerzett meg idén 😊 Lesz az a pénz amiért pl. Vincent Jackson vagy Reggie Wayne átköltözik...

Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...
Én azt mondom, kapja meg jövőre a fegyvereit meg 2 jó edzőt (HC/OC, QB coach), és jobb védelmet, és ha így sem lesz nagy pozitív változás, 2013ban jöjjön egy új QB.iktriad
Szerintem is erős. Gyakorlatilag nincs elkapója, nincs előtte fal, egy szem MJD van, akire lehet építeni. Ő azért nem egy Peyton Manning, hogy bárkiből kiskirályt csinál a pályán aki tud futni meg alapszinten labdát elkapni. Semmilyen segítsége nincs a szöszinek. Én (mint laikus) adnék neki 2 évet még, hogy fejlődjön. Ha tényleg komolyan gondolják a csapatépítést, akkor meg is fogja kapni. Most teljesen értelmetlen lenne 1. körben QB-t húzni..ugyanúgy nem lenne kiemelkedő elkapója, nem lenne előtte fal.

Am ez a draft pickes dolog érdekes annyiból, hogy Nelson is milyen volt nálatok, aztán nálunk meg egész pofás lett. Inkább a szakmai stáb a ludas felétek.. (mondom így külsősként, aztán lehet hülyeséget mondok)Amadeus91
Remek elemzés. Elejétőél a végéig (mondjuk a fal nem mindig ilyen rossz, csak itt(RT- Whimper)- ott(LG (Rackley) lyukas. Tegnap meg Monroenak is nagyon rossz napja volt mellé.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Free agency is van a világon, abból meg igen jó embereket szerzett meg idén 😊 Lesz az a pénz amiért pl. Vincent Jackson vagy Reggie Wayne átköltözik...

Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...
Én azt mondom, kapja meg jövőre a fegyvereit meg 2 jó edzőt (HC/OC, QB coach), és jobb védelmet, és ha így sem lesz nagy pozitív változás, 2013ban jöjjön egy új QB.iktriad
Szerintem is erős. Gyakorlatilag nincs elkapója, nincs előtte fal, egy szem MJD van, akire lehet építeni. Ő azért nem egy Peyton Manning, hogy bárkiből kiskirályt csinál a pályán aki tud futni meg alapszinten labdát elkapni. Semmilyen segítsége nincs a szöszinek. Én (mint laikus) adnék neki 2 évet még, hogy fejlődjön. Ha tényleg komolyan gondolják a csapatépítést, akkor meg is fogja kapni. Most teljesen értelmetlen lenne 1. körben QB-t húzni..ugyanúgy nem lenne kiemelkedő elkapója, nem lenne előtte fal.

Am ez a draft pickes dolog érdekes annyiból, hogy Nelson is milyen volt nálatok, aztán nálunk meg egész pofás lett. Inkább a szakmai stáb a ludas felétek.. (mondom így külsősként, aztán lehet hülyeséget mondok)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Az első 2 kör kb adott WR és CB kell. Justin Blackmon - Morris Claiborne - Alshon Jeffery hármasból biztosan ott lesz még valaki az első húzásnál, én azt se bánnám, ha 3-4 helyet hátramenve szereznének még extra 2. köröst is.

Ez esetben lehetne egy masszív WR-CB-OT hármassal javítani a csapaton.

De nézzünk egy vad verziót: Luck vagy Griffin még elérhető, amikor a Jags jön. Ha bennünk több potenciát látnak mint Gabbertben, akkor ott szabad hagyni? Gene vadító választásaiba ez is beleférne.

Volt már ilyen,a párhuzam elég szembeszökő: Még a régi fórumon volt szó róla, hogy 2004-ben a "célpont kell Leftynek" project keretében érkezett Reggie Williams, és nem draftolták a szintén elérhető Big Bent helyette.
1) most már persze világos, hogy a Jaguars egy elit irányítót szalasztott el, és ezt azóta se sikerült pótolni
2) előtte egy évvel érkezett Lefty, hülyeségnek tűnt volna azonnal lecserélni. Ismerős?

De van-e bárki, aki ha visszapörgethetné az időt, akkor nem Big Bent húzná be a Jags helyében?

2003 - Byron Leftwich 1/7
2004 - célpont kell Leftwichnek project keretében WR Reggie W 1/9, elszalasztva Big Ben.

2011 - Blaine Gabbert 1/10
2012 - célpont kell Gabbertnek project keretében WR XY 1/5-7, elszalasztva pl Griffin

Ha Gabbertből nem, de Griffinből elit irányító válik (részletesen még nem olvastam utána a srácnak, de csak hozzávágtak valami "díjacskát"), akkor a Jags verheti a fejét a falba, hogy 8 év elteltével ugyanazt, a franchise egész jövőjét alapjaiban meghatározó hibát sikerült újra elkövetni!

Tévedés ne essék, én nem vagyok Griffin draft mellett, mert k.ra nem értek hozzá, nem is nézek ncaa-t, nem tudom megítélni a képességeit/alkalmasságát/fejlődési potenciáit, mert csak bele-bele olvasgatok a dolgokba, de "a történelem ismétli önmagát" rettenetes közhelye mellé nehogy a Jags húzzon be egy újabb strigulát! :o
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Free agency is van a világon, abból meg igen jó embereket szerzett meg idén 😊 Lesz az a pénz amiért pl. Vincent Jackson vagy Reggie Wayne átköltözik...

Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...
Én azt mondom, kapja meg jövőre a fegyvereit meg 2 jó edzőt (HC/OC, QB coach), és jobb védelmet, és ha így sem lesz nagy pozitív változás, 2013ban jöjjön egy új QB.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Michael Lombardi elég keményen fogalmaz a nfl.com-on a Jagsszel kapcsolatban. Közeli jövőben nem lesz national tv meccs, Szöszke melléfogás, Gene kardoskodása Szöszke mellett ellehetetleníti, hogy jó edző kerüljön ide stb...

Én is úgy látom, hogy adjanak a srácnak 1 offseasont, pár elkapót és akkor meglátjuk mit tud. Már a draftolás pillanatában tudta mindenki, hogy kell neki 1 év, hogy hozzászokjon a pro-style-hoz. Legalább ezt az időt adják meg neki!
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Szánnit védvén,dalton is ugyanilyen szar lenne ilyen kutyütő támadószekcióval :/

O fal,elkapók -és a többi csapatrész relatív megtartása már igen nagy eredmény lenne,szánni akkor már jó lesz - igen,egy mentor nem lenne rossz - nem kell leírni teljesen.

Meccs - háát szar volt nézni,de legalább sok szurkolónk látogatott Atlantába,mikor elhúzott a Falcons el is mentek haza 😂

Khan-al jól jártunk,úgy érzem-nekem tetszik a hozzáállása!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
én szünetben el akartam menni aludni, de önsanyargatásból végignéztem. Megérdemeltem. 😀

1) Dillard - CUT! Minősíthetetlen volt a meccsen, amit el tudott rontani, azt elrontotta, értékelhető momentuma alig volt. Hill legalább termelte a yardokat és TD-t a dropok mellett, Dillard meg...
2) Atyavilág mennyi sack. Monroen is úgy szaladtak át, mintha ott se lett volna... Kell egy hatékony OT!
3) A végén, amikor Gabberten már nem volt nyomás az Atlanta D részéről (legjobbak már "kaszinóztak" az oldalvonalnál), már egész nézhető driveokat vezetett. Ha a fal előtte rendesen tartana, akkor nem lenne ennyire kérdőjeles a srác.
4) MJD zúzott ezen a Top5-ös runD-n! Nagy király!
5) BG a INT-ről végképp nem tehetett, Lewisszal egyre jobb összhangban van, sajnos most hibázott Lewis és elég csúnyán megbüntették ezért.

QB draft latolgatása kiverte nálam a biztosítékot. Elég hamar lemondanak a "szakértők" egy irányítóról. Jó lenne, ha ők is megnéznék, hogy korábbi klasszisok mit műveltek első szezonjaikban (volt erről egy link).Húsrágó
Én se nagyon értem ez a mihamarabbi QB draftolást :/Igazat megvalva én már nembízok meg Sunshine-ban 😕 Most komolyan kérdezem én ti láttok benne fantáziát?Én mint kezdo foci rajongó lehet annyira nemértek hozzá de.....hát szerintem nagyon nagy meglepetés számomra lenne az ha a jovo szezonban igazi irányítót faragnának belole!Egyébként én Dalton-t szerettem volna látni a csapatban 😐
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
én szünetben el akartam menni aludni, de önsanyargatásból végignéztem. Megérdemeltem. 😀

1) Dillard - CUT! Minősíthetetlen volt a meccsen, amit el tudott rontani, azt elrontotta, értékelhető momentuma alig volt. Hill legalább termelte a yardokat és TD-t a dropok mellett, Dillard meg...
2) Atyavilág mennyi sack. Monroen is úgy szaladtak át, mintha ott se lett volna... Kell egy hatékony OT!
3) A végén, amikor Gabberten már nem volt nyomás az Atlanta D részéről (legjobbak már "kaszinóztak" az oldalvonalnál), már egész nézhető driveokat vezetett. Ha a fal előtte rendesen tartana, akkor nem lenne ennyire kérdőjeles a srác.
4) MJD zúzott ezen a Top5-ös runD-n! Nagy király!
5) BG a INT-ről végképp nem tehetett, Lewisszal egyre jobb összhangban van, sajnos most hibázott Lewis és elég csúnyán megbüntették ezért.

QB draft latolgatása kiverte nálam a biztosítékot. Elég hamar lemondanak a "szakértők" egy irányítóról. Jó lenne, ha ők is megnéznék, hogy korábbi klasszisok mit műveltek első szezonjaikban (volt erről egy link).
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Epp önkínzást hajtok végre-nézem a meccset :rolleyes: