Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 13 éve
2 bajom van a traddel. Javítsanak ki a Lions fanek (Bazzani), de Leshoure nem sérülékeny véletlenül(tavaly a rookie szezonja nagy részét IRen töltötte) ? Plusz elnézve a Detroit játékerejét, az a 2. körös pick egy igen hátsó második körös pick lenne... Nem tudom.LeShoure másfél évig volt sérült (Achilles szakadás, aztán meg húzódások) most elméletileg teljesen egészséges. Ő amúgy egy első körbe várt prospect volt, sztem jó lesz.
Viszont ahhoz képest hogy sokan 3. kört emlegettek(mint legjobb ajánlat amit kaphatunk MJDért most), most egy 2 körös + egy (fiatal) játékos is jönne cserébe. Ennél jobb ajánlat max akkor jönne, ha Leshoure helyett Avrilt adná a Lions...
iktriad
Ha Avrilt adjuk akkor sztem nagyjából egy az egybe menne a csere.
Amúgy most nagyon elhalkultak a pletykák, de írom ha valamit találok.
több mint 13 éve
A roster le lett szukítve 82-re. Kiraktuk Ashton Youboty-t CB, Chastin West-et WR, Nathan Enderle-t QB, Nate Bussey-t LB, DuJuan Harris-t RB,Mike Holmes-t CB, Dan Hoch-ot OT és Donovan Richard-ot LB.A végso keret Augusztus 31.-ig lesz kész.m-bryoegy superbowl győztessel kevesebb (West) 😊
több mint 13 éve
Stellino jelentése szerint a kezdő O fal így nézett ki ma az edzésen - RT Bradfield(!) - Uche (RG) - Meester (C)- Britton (LG) - Monroe (LT).Stellino szerint, ha nem lesz újabb sérülés az O-fal ebben az összetételben KEZD majd a regular seasonban is(tehát Rackley megy a padra, és ő lesz az első számú csere G).
Ha Bradfield meg tudja oldani az RT posztot (úgy tűnik igen), akkor ez így igencsak komoly erősítés lehet, főleg középen. Amióta Britton LGben játszik, szinte mindegy ki az RB éppen, mindig jól dolgozik ne a futás segítésébe a fal.
több mint 13 éve
A roster le lett szukítve 82-re. Kiraktuk Ashton Youboty-t CB, Chastin West-et WR, Nathan Enderle-t QB, Nate Bussey-t LB, DuJuan Harris-t RB,Mike Holmes-t CB, Dan Hoch-ot OT és Donovan Richard-ot LB.A végso keret Augusztus 31.-ig lesz kész.m-bryoMég hétfőig 8at ki kell raknunk. Youboty, West és DuJuan Harris ilyen korai kirakása kicsit meglepett.
Veldman megy IRre(ahogy vártam). Cloherty ezzel szerintem ott lesz a rosteren. Mivel Miller állandóan sérült.
Jó hírek: Monroe, Daryl Smith és Will Rackley visszatért edzeni., valamint nagy örömömre Aaron Morgan is.
Ami az esetleges tradet illeti - a Lions nem meglepő, szerintem Shack Harris lobbizta ki, hogy odavigyék "kvázi GMkedése" legnagyobb pozitívumát.
2 bajom van a traddel. Javítsanak ki a Lions fanek (Bazzani), de Leshoure nem sérülékeny véletlenül(tavaly a rookie szezonja nagy részét IRen töltötte) ? Plusz elnézve a Detroit játékerejét, az a 2. körös pick egy igen hátsó második körös pick lenne... Nem tudom.
Viszont ahhoz képest hogy sokan 3. kört emlegettek(mint legjobb ajánlat amit kaphatunk MJDért most), most egy 2 körös + egy (fiatal) játékos is jönne cserébe. Ennél jobb ajánlat max akkor jönne, ha Leshoure helyett Avrilt adná a Lions...
több mint 13 éve
A roster le lett szukítve 82-re. Kiraktuk Ashton Youboty-t CB, Chastin West-et WR, Nathan Enderle-t QB, Nate Bussey-t LB, DuJuan Harris-t RB,Mike Holmes-t CB, Dan Hoch-ot OT és Donovan Richard-ot LB.A végso keret Augusztus 31.-ig lesz kész.
több mint 13 éve
Állítólag Jacksonville-ben árgus szemekkel nézik majd az esti premeccsünket LeShoure miatt.Pletykáljunk:Vállalható, bár én Leshouret kicsit korainak vélem odaadni, de MoJo az Mojo.Stez
Állítólag a Lions GM Mayhew magángéppel Jacksonville-be utazott MJD-ról tárgyalni.
ESPN's Schefter: 2nd-round pick and Lions' Leshoure could get Jones-Drew
Bazzani
Kérdés (és ez már nem ezen topikba való), hogy szükségünk van e elite futójátékosra?
több mint 13 éve
Pletykáljunk:Vállalható, bár én Leshouret kicsit korainak vélem odaadni, de MoJo az Mojo.
Állítólag a Lions GM Mayhew magángéppel Jacksonville-be utazott MJD-ról tárgyalni.
ESPN's Schefter: 2nd-round pick and Lions' Leshoure could get Jones-Drew
Bazzani
több mint 13 éve
Pletykáljunk:Állítólag a Lions GM Mayhew magángéppel Jacksonville-be utazott MJD-ról tárgyalni.
ESPN's Schefter: 2nd-round pick and Lions' Leshoure could get Jones-Drew
több mint 13 éve
Blackmon szájával mi a gond?lolGondolom túl sok rágó volt benne a felvétel idején.
Veldmanen és Aaron Morganen is MRIt végezetek pénteken, Mularkey majd ma számol be arról, hogy mi újság az állapotuk felől. Van egy olyan érzésem, hogy Veldman megy IRre. 😕 Remélem Morgan nem.
több mint 13 éve
Blackmon szájával mi a gond?
több mint 13 éve
Blackmon Aaron Ross ellen - ezúttal a virtuális küzdőtérenCsodálom, hogy Ross nem a Giantset választotta, hanem a 49erst.
több mint 13 éve
Ne vonjunk le következtetések a preseasonből. Ebből se, meg a Giant verésből se. Majd a Vikings elleni meccsből: kiderül, hogy futás ellen mit tud védekezni a gárda, passrush hogyan megy mostanság, valamint sikerül-e Szöszi ánuszától messze tartani +100 sackes Jared Allen hímtagját. 😉
több mint 13 éve
A preseason-t ne vedd alapul! 😀Luckot elnézve a Colts is hamarosan (megint) az lesz...iktriadVegul is azért vannak ezek a meccsek hogy lássák a szakik (coauch-ok) hogy miben kel javulni, azért szeretem inkább ha igazi eros ellenféllel kuzdunk meg nem valami patásokkal :-Pm-bryoA 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊m-bryoVégül is így is fel lehet fogni. 😊
Nem baj egyébként hogy visszatértünk a földre. Az első két meccs jót tett a hangulatnak, most Mularkeyék láthatták, hol vannak nagy hibáink, és min kell nagyon dolgozni Szeptember elejéig, amikor már tétre megy a dolog. iktriad
több mint 13 éve
Luckot elnézve a Colts is hamarosan (megint) az lesz...Vegul is azért vannak ezek a meccsek hogy lássák a szakik (coauch-ok) hogy miben kel javulni, azért szeretem inkább ha igazi eros ellenféllel kuzdunk meg nem valami patásokkal :-Pm-bryoA 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊m-bryoVégül is így is fel lehet fogni. 😊
Nem baj egyébként hogy visszatértünk a földre. Az első két meccs jót tett a hangulatnak, most Mularkeyék láthatták, hol vannak nagy hibáink, és min kell nagyon dolgozni Szeptember elejéig, amikor már tétre megy a dolog. iktriad
több mint 13 éve
Luckot elnézve a Colts is hamarosan (megint) az lesz...Vegul is azért vannak ezek a meccsek hogy lássák a szakik (coauch-ok) hogy miben kel javulni, azért szeretem inkább ha igazi eros ellenféllel kuzdunk meg nem valami patásokkal :-Pm-bryoA 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊m-bryoVégül is így is fel lehet fogni. 😊
Nem baj egyébként hogy visszatértünk a földre. Az első két meccs jót tett a hangulatnak, most Mularkeyék láthatták, hol vannak nagy hibáink, és min kell nagyon dolgozni Szeptember elejéig, amikor már tétre megy a dolog. iktriad
több mint 13 éve
Vegul is azért vannak ezek a meccsek hogy lássák a szakik (coauch-ok) hogy miben kel javulni, azért szeretem inkább ha igazi eros ellenféllel kuzdunk meg nem valami patásokkal :-PA 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊m-bryoVégül is így is fel lehet fogni. 😊
Nem baj egyébként hogy visszatértünk a földre. Az első két meccs jót tett a hangulatnak, most Mularkeyék láthatták, hol vannak nagy hibáink, és min kell nagyon dolgozni Szeptember elejéig, amikor már tétre megy a dolog. iktriad
több mint 13 éve
A 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊m-bryoVégül is így is fel lehet fogni. 😊
Nem baj egyébként hogy visszatértünk a földre. Az első két meccs jót tett a hangulatnak, most Mularkeyék láthatták, hol vannak nagy hibáink, és min kell nagyon dolgozni Szeptember elejéig, amikor már tétre megy a dolog.
több mint 13 éve
48 pontot kapni az sok. Egyszer kaptunk anno többet, még a Vikingstól 50et '98ban.A 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊
Nem sok pozitívum volt a 2. félidőben.
Parmelee kickretürnjei, Dennard 56 yardos picksixe és Murphy TDje. És kb ennyi.
Még Scobee is kihagyott egy 30 yardos FGt (igaz beleértek).
A második félidőben megsérült Brandon (II) Marshall (agyrázkódás), Julian Stanford, Selvie és Veldman (utóbbit kocsin vitték be az öltözőbe, csakúgy mint az 1. félidőben Morgant és Millert. Stellino szerint Veldman sérülése elég komoly lehet 😕 ). DEben az nagy érvágás, ha Selvie és Morgan is kidől. Lane és Chick sérült, így maradt a 2 kezdő (Mincey, Branch) és Ryan Davis.
A szerelések ma sem mentek túl jól a Dben. Még Tyrod Taylor is úgy játszott a picksixét leszámítva, mintha ő lenne Michael Vick. És a végén Painternek is volt egy 33 yardos TDje... Henne pedig még mindig sokkal rosszabb opció, mint Gabbert. Szöszi nem volt rossz, de túl jó sem. Egy idő után már csak Blackmont kereste.
Ezt a meccset felejtsük el, nagyon gyorsan.
Viszont ez a gondolat Mularkeytól tetszik:
This game bringing them down to Earth. They're better but have plenty of work to do.
És itt van a teljes interjú MJDvel, amit csütörtök este készíttettek vele Jacksonvilleben:
jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-23/story/maurice-jones-drew-didnt-think-holdout-would-last-longiktriad
több mint 13 éve
48 pontot kapni az sok. Egyszer kaptunk anno többet, még a Vikingstól 50et '98ban.Nem sok pozitívum volt a 2. félidőben.
Parmelee kickretürnjei, Dennard 56 yardos picksixe és Murphy TDje. És kb ennyi.
Még Scobee is kihagyott egy 30 yardos FGt (igaz beleértek).
A második félidőben megsérült Brandon (II) Marshall (agyrázkódás), Julian Stanford, Selvie és Veldman (utóbbit kocsin vitték be az öltözőbe, csakúgy mint az 1. félidőben Morgant és Millert. Stellino szerint Veldman sérülése elég komoly lehet 😕 ). DEben az nagy érvágás, ha Selvie és Morgan is kidől. Lane és Chick sérült, így maradt a 2 kezdő (Mincey, Branch) és Ryan Davis.
A szerelések ma sem mentek túl jól a Dben. Még Tyrod Taylor is úgy játszott a picksixét leszámítva, mintha ő lenne Michael Vick. És a végén Painternek is volt egy 33 yardos TDje... Henne pedig még mindig sokkal rosszabb opció, mint Gabbert. Szöszi nem volt rossz, de túl jó sem. Egy idő után már csak Blackmont kereste.
Ezt a meccset felejtsük el, nagyon gyorsan.
Viszont ez a gondolat Mularkeytól tetszik:
This game bringing them down to Earth. They're better but have plenty of work to do.
És itt van a teljes interjú MJDvel, amit csütörtök este készíttettek vele Jacksonvilleben:
jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-23/story/maurice-jones-drew-didnt-think-holdout-would-last-long
több mint 13 éve
Egyelőre a Ravens minden fronton felülmúl minket. Blackmon viszont brutálisan jó (lesz). Jimmy Smith óta nem láttam ilyen jó WRt Jags mezben.Ja és Branchből se lesz rossz játékos.
Sérültek eddig: Zach Miller (meglepetés - sajnos érik a cut) és Aaron Morgan (ami baj, mert ő a 3. legjobb pass rusher DEnk jelenleg).
több mint 13 éve
Maurice végre személyesen is beszélt a holdoutjáról!MJD azt nyilatkozta az egyik jacksonvillei tévének az este, hogy egyáltalán nem sértödött meg Khan mondatain róla és kész visszatérni (azt nem mondta meg mikor) és azt mondta jaguárként szeretne visszavonulni.
"I have no ill will for Shad Khan or the Jaguars.Khan speaks his mind, so do I. I don't take any of it personally.Ez jó kezdés (1 héten belül visszatér - szerintem).
I haven't taken anything that's been said personally.
I never requested a trade. It's a business, maybe some people don't understand that. I want to finish my career here. I have roots here. Hope it can be resolved soon. I can play right now."
több mint 13 éve
Nálunk nincsenek nyitható szekrények...Vagy kinyitja a szekrényét, ott találja a piros lapot fellógatva, és közlik vele, hogy elcserélték egy 6. körért Indianapolisba.StezNyomjátok még ezt az MJD vs bajszos brainstormingot, tök jó szórakozás olvasni! 😀peterk2005A vicc az, hogy MJD ma Jacksonvillebe érkezett, és ott lesz egész hétvégén egy jótékonysági esemény miatt. Szóval... lehet szombaton betér edzeni is(csak játszon jól ma a kezdő offense és Jennings).iktriad
www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-locker-room-tour/9dadaa72-8824-434e-a75f-42913d28bd1b
több mint 13 éve
Vagy kinyitja a szekrényét, ott találja a piros lapot fellógatva, és közlik vele, hogy elcserélték egy 6. körért Indianapolisba.Nyomjátok még ezt az MJD vs bajszos brainstormingot, tök jó szórakozás olvasni! 😀peterk2005A vicc az, hogy MJD ma Jacksonvillebe érkezett, és ott lesz egész hétvégén egy jótékonysági esemény miatt. Szóval... lehet szombaton betér edzeni is(csak játszon jól ma a kezdő offense és Jennings).iktriad
több mint 13 éve
Nyomjátok még ezt az MJD vs bajszos brainstormingot, tök jó szórakozás olvasni! 😀peterk2005A vicc az, hogy MJD ma Jacksonvillebe érkezett, és ott lesz egész hétvégén egy jótékonysági esemény miatt. Szóval... lehet szombaton betér edzeni is(csak játszon jól ma a kezdő offense és Jennings).
több mint 13 éve
Nyomjátok még ezt az MJD vs bajszos brainstormingot, tök jó szórakozás olvasni! 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)