Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
... "Sok hühó semmiért" show után....iktriad
Mivel MoJo visszatért, csak nem bírom ki, hogy bele ne okoskokdjak.
Valóban "sok hűhó semmiért" show lett a holdoutból, nade előre ezt nem lehetett tudni. Ha MoJo tudja, hogy ez lesz, hidd el, hogy nem holdoutol.
Sőt, senki nem tesz olyat ami rosszul sül el, ha tudja, hogy rosszul sül el.
Szerintem MoJo-nak maximálisan igaza volt, amikor akart egy jobb szerződést - az más lapra tartozik, hogy a vezetőségnek is igaza volt, hogy nem adott neki, hiszen már van.
(Ezen felül ezt a jobb szerződést az ügynöke is erősen szorgalmazta a saját plusz pénze reményében, olyannyira, hogy belevitte MoJo-t ebbe a szituba.)
A jobb szerződés elérésének ez az egy módja volt számára, a holdout.
Lehet ezért neheztelni rá (te tudod, hogy a fanbase ezt teszi e valóban), de miért ne próbálta volna meg a végsőkig feszíteni a húrt, ha a szakadás elött enged? És engedett, vagyis ő rántotta el elöbb a kormányt ebben a chicken game-ben, de ez még nem jelenti azt, hogy 100% volt, hogy ez lesz a kimenetel. Vagy ha az is volt, ő nem tudta.
Nekem is volt olyan üzleti tárgyalásom, hogy megmondtam mi a végső ár, és megmondták nekem, hogy akkor aurevoir. Akkor mondtam másik legvégsőt. 😊 Az üzlet már csak ilyen, és ugye ez üzlet a javából.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
miért elképzelhetetlen együtt megtartani őket? Panthersnél 3 is befér úgy, hogy Newton se lustálkodik a zsebben, miközben passzol 3-400 yardokat...Húsrágó
A mai NFLben egyszerűen nem éri meg két nagyon jól fizetett RBT tartani. Előbb, mint utóbb a Panthers is rá fog jönni, hogy hülyeség 2 RBt annyira megfizetni ahogy ők tették($43.5 millió garantált 2 offseason alatt - 1 posztra!). Legkésőbb amikor majd a cap spacet keresik Newton következő szerződésének előteremtésére. Ha 3 olyan szezont produkál, mint tavaly, az alsó hangon minimum 100 millió lesz, sok-sok millió garantálttal. Van egy tippem milyen posztról megy majd valaki elsőként a levesbe, ha helyet kell csinálni Cam szerződésének, hogy beférjenek a salary cap alá...
(Ez mellesleg ránk is igaz. Mármint a viszonylag keveset kereső QB, aki nem sok helyet foglal a cap spaceben. Szöszi most 3 milliót keres/év. Ha(reméljük) beválik, nem éppen ennyiért fog dobálgatni 2015től(vagy amikor a következő szerződését megkapja.)

Kis apró megjegyzés. DeAngelo Williamsnek és Johnatan Stewartnak tavaly együtt nem volt annyi futott yardja és TDje mint MJDnek egyedül. Mi egy kicsivel olcsóbban megússzuk. Asszem ezt hívják hatékony költségkezelésnek...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
miért elképzelhetetlen együtt megtartani őket? Panthersnél 3 is befér úgy, hogy Newton se lustálkodik a zsebben, miközben passzol 3-400 yardokat...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 személyes megjegyzés MJD ügyben. Mostantól ő és Jennings (aki FA lesz szezon után) között kimondva kimondatlanul nagy verseny lesz. Aki jobban teljesít, az kap egy új szerződést jövőre. A másik meg megy a csapattól(Jenningset hagynánk elmenni, MJD esetében trade a következő offseasonban).
Kizárt hogy mindkettő visszatérjen jövőre. Szóval ha MJD akar még nagy pénzt kaszálni, jobban teszi, ha nem mutat be egy '11es Chris Johnsonhoz hasonló 1. szezonfélidőt...

(Jóslat: Ha Jennings nem sérül le, és MJDhez hasonló statokat mutat be, akkor Mojo trade + Jennings új szerződés + 1 új RB érkezése draftról várható 2013ban. Már ha persze nem lesz világvége decemberben. 😊 )

És egy érdekesség - 2 olyan UDFA WR is megcsípte a Packers(!) és a Bengals végső keretét akit tavaly vagy idén kiraktunk. Arnon Binns tavaly volt itt- nem kellett, most ott van a Cincy 53as rosterén. Jarrett Boykin a Virginia Techtől, akit meg viszonylag hamar kiraktunk idén a Packers 53jába került be! Na ez az igazi WTF!
A most kirakott DT/DE Corey Irvint pedig a Tampa szerezte meg.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Well, that was easily the longest run for no gain of Maurice Jones-Drew's career." Paul Kuharsky kib*szott nagy 1 mondatos összefoglalója az egész MJD holdoutról.

Nagyon, nagyon köszi Maka az updateket!

Este tízig ki kell raknunk egy játékost, ha azt akarjuk, hogy MJD játsszon vasárnap, kurvára örülhet az egész csapat, hogy visszatért. Gondolom Parmele-től köszönünk el.Maka
Inkább Toston lesz az, aki jobb futó mint Parmele, de utóbbi kell mint returner.

Most megy MJD sajtótájékoztatója, azt mondja, hogy eredeti tervei szerint a 10. hétig holdoutolt volna, hahaha, persze.

Playbookja volt otthon is, és saját bevallása szerint jobb formában van, mint valaha.

Mularkeyval reggel találkozott háromnegyed órára, állítólag jót dumáltak. Khanról viszont sok pozitívumot nem mondott, nem nagyon tetszett neki a csipkelődés a médián keresztül.

A class act azért itt is van, miután Jennings benyalt neki twitteren, most épp ő magasztalja az egekig a preseason teljesítményét.Maka
OTAs playbookja volt otthon, nem az amit TC alatt használtunk. Ez még probléma lehet, főleg pass blokkoknál, ami teljesen más mint Koetter/JDR éra idején volt használva. Futni mondjuk szerintem ugyanúgy kell Bratkowski offensében is mint eddig. 😊

Khanra meg okos dolog mérges lenni, mivel majd ő dont arról fizet-e vagy se...
Ajánlom ezt a cikket az egész MJD holdoutról. Tanulságos:
 www.cbssports.com/nfl/story/20026896/jonesdrew-loses-by-holding-out-and-as-a-running-back-in-qbrun-league

Jenningset kurvára sajnálom, és remélem legalább az elején ő lesz többet használva. Megérdemelné.

Kíváncsi leszek mennyire lesz megbüntetve. Most 1,2 millió lenne a büntije, de az tényleg sok. Fizessen 100-200 ezret, ami legyen jótékony célra fordítva. Khan és Mularkey dönt majd erről.

MJD kitért arra is, hogy szerinte tavaly nem volt 100% os a térde(= mások szerint inkább kezdi mutatni a lassulás jeleit....), ezért kapták el gyakran hátulról mondjuk egy hosszabb sprintnél (ami régebben általában TD volt...).

Ahogy néztem a videót a sajtótájékoztatóról, nekem azt jött le, hogy még mindig kicsit dühös, ami lehet jó(ha formában van, bizonyíthat, hogy megérdemel egy új szerződést, ha nem itt, hát máshol - mi meg jövő offseasonban kaphatunk érte egy első köröst...) és rossz (megoszthatja a csapatot).
A BCC szerint a morcossága jó dolog LEHET:
 www.bigcatcountry.com/2012/9/2/3287346/mjd-fantasy-football-holdout-trade-jaguars

És ahogy minden cikk rámutatott, végül csak ez történt a Shao vs MJD csatában:

Mert mit is ért el el ezzel a holdouttal Mojo(azon túl, hogy a fanbase már komolyan elkezdett rá morogni)?...
 www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/20023608/maurice-jones-drews-holdout-accomplished-nothing-for-rb

Mondjuk ha nem mutat Chris Johnsonos jeleket a szezonban (CJ elég szar volt az év első felében tavaly, mi asszem 20-30 yard körül tartottuk az 1. meccsen), akkor elég durva 1-2 punch lesz a földön, és idén már nem nagyon éri meg 7-8 embert a boxba állítani Blackmonnal, Thomassal, egy jobb Lewissal, esteleg Robinsonnal és egy (remélhetőleg sokkal) jobb szöszivel a passing gameben

Nagyon kíváncsi leszek, MJD milyen szezont fog futni. Tavalyi CJ féle pocsékot, vagy esetleg elmúlt 3 évhez hasonlót. Futni fogunk, ezt a preseason mutatta, de Jennings is sokat lesz használva (megérdemli). MJD érdekében azt mondom, kapja össze magát, mert ha szenvedni fog, csak még morcosabb lesz rá mindenki a "Sok hühó semmiért" show után....


Más: Zach Miller IRre került.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Most megy MJD sajtótájékoztatója, azt mondja, hogy eredeti tervei szerint a 10. hétig holdoutolt volna, hahaha, persze.

Playbookja volt otthon is, és saját bevallása szerint jobb formában van, mint valaha.

Mularkeyval reggel találkozott háromnegyed órára, állítólag jót dumáltak. Khanról viszont sok pozitívumot nem mondott, nem nagyon tetszett neki a csipkelődés a médián keresztül.

A class act azért itt is van, miután Jennings benyalt neki twitteren, most épp ő magasztalja az egekig a preseason teljesítményét.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Este tízig ki kell raknunk egy játékost, ha azt akarjuk, hogy MJD játsszon vasárnap, kurvára örülhet az egész csapat, hogy visszatért. Gondolom Parmele-től köszönünk el.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Here we go: MJD returning to Jaguars today. Carry on.
tenorx
Csak lusta volt edzőtáborosdit játszani. 😊Bazzani
elfárvolta az időt

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Here we go: MJD returning to Jaguars today. Carry on.
tenorx
Csak lusta volt edzőtáborosdit játszani. 😊

több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Here we go: MJD returning to Jaguars today. Carry on.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre több helyről mondogatják, hogy MJD hamarosan előkerül. Biztos ránézett a naptárra, és észbe kapott hogy indul az idei (fantasy) szezon.
 sportsillustrated.cnn.com/2012/football/nfl/09/01/jaguars-maurice-jones-drew.ap/index.html?sct=nfl_t2_a6
Viccet félretéve, 48 órán belül elő kell kerülnie, ha (csak pár snappet is), de játszon a Vikings ellen. Többet nem nagyon fog, viszont a Houston ellen már talán érdemben besegíthet Jenningsnek (mert egy ideig ő lesz a kezdő, az fix).

Mellesleg tudom, hogy preseason - de Jennings futotta legtöbb yardot (209) az előszezonban az AFCben és a Jags futójátéka átlagolta a legtöbb yardot(164/meccs) meccsenként a konferenciában. Szóval MJD után is van/lesz élet a futójátékunkban.
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/40435/the-division-in-preseason-stats
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Parmele nevét mindig elrontodHöri
Majd gyakorlom. Csak játszon jól és legyen jobb returner, mint Dezső volt.

Zach Millert kitettük, ha senkinek sem kell, megy IRre. Jött helyette az Eaglesből a TE Brett Brackett. Tavaly már volt nálunk 1 hetet a practice squadban. 2 TD elkapása volt a mostani preseasonban.

A practice squadba érkezett a QB John Parker Wilson, aki minő meglepetés, az utóbbi 3 évben a Falconsnál volt, szóval gondolom Mularkey és Bratkowski nagyon jól ismeri. A többi 7 név a pénteken kirakott játékosok közül került ki.

Íme a 2012es Jaguars practice squad:
QB John Parker Wilson
WR Mike Brown
DE Ryan Davis
CB Antonio Dennard
G D.J. Hall
LB Joshua Jones
OT Daniel Baldridge
FB Will Ta'ufo'ou

Draft 2013:
Chris Steuber szerint ezeken a college meccseken volt/van/lesz ott a Jaguars 1 scoutja:
Villanova at Temple
Boise State at Michigan State
Miami (OH) at Ohio State
Appalachian State at East Carolina
Kentucky at Louisville
Georgia Tech at Virginia Tech
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Parmele nevét mindig elrontod

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak a végső(?) keret:
 www.jaguars.com/news/article-PressRelease/-Jaguars-make-22-roster-moves-reduce-roster-to-53/3a05a472-cd3f-4fff-a129-854663853dbe

A nap kellemetlen meglepetése: Will Rackley -> IR(és az új IR szabállyal sem hozhatjuk őt vissza, tehát idén neki ennyi volt....). Nem vagyunk mostanság szerencsések a 3. körösökkel. De legalább D'Anthony Smith idén végre bemutatkozhat! 😊

Nagyon, nagyon vékony a belső O-line depth. Az UDFA rookie Mike Brewster és nemrég igazolt Josh Beekman vannak Meester, Nwaneri és Britton mögött. Ez azt is jelenti, hogy Britton marad egész évben LGben, és Bradfield RTben...

Baldridge és kis meglepetésre Courtney Greene is ki lett téve. Maradt Whimper....

Az elküldöttek névsora:
SS Courtney Greene, DT Corvey Irvin, S Rod Issac, CB Trumaine McBride, RB Richard Murphy, QB Jordan Palmer, OT William Robinson, CB Leigh Torrence, WR Demetrius Williams, OT Daniel Baldridge, TE Colin Cloherty 😕 , DE Odrick Ray (megy majd IRre), FB Will Ta'ufo'ou DE Kendrick Adams, OT Lee Barbiasz, WR Mike Brown, DE Ryan Davis, CB Antonio Dennard, OG D.J. Hall, LB Joshua Jones, and LB J.K. Schaffer.

4 UDFA rookie csípte meg a végső keretet: WR Kevin Elliott, C Mike Brewster, LB Julian Stanford, és nagyszerű ST munkájának köszönhetően a S Antwon Blake

Toston és Parmelee is maradt RBben, és Greg Jones személyében idén végre csak 1 FBnk van(tavaly 3 volt).

Joshua Jones már írta, hogy P squados lesz, rajta kivül -szerintem- itt fog kikötni Richard Murphy, Antonio Dennard, DJ Hall, Ryan Davis, Lee Barbiasz Mike Brown és gondolom majd egy QB valahonnan. Szombaton derül majd ki, ki kerül majd be ide.

Ha igazolunk FAt, akkor belső O-lineman lesz, vagy esetleg DE, ha Selvie és/vagy Lane IRre kerül.

És szerintem megpróbáljuk idehozni Cooleyt. Veldman IRon van, Cloherty sajnos cut, Miller sérült (szerintem kinéz neki az IR vagy a cut). Maradt Marcedes és a blokkoló TE Zach Potter mint bevethető egésséges TE...

Az idei keret jelenleg:
Offense 24
QB – Gabbert, Henne
RB – Jennings, Owens, Toston, Parmelee
FB Jones
TE Lewis, Potter, Miller
WR Blackmon, Robinson, Thomas, Robiskie, Elliott, Shorts
T Monroe, Bradfield, Whimper
G Nwaneri, Britton, Beekman
C Meester, Brewster

Defense – 25
DE Mincey, Branch, Morgan, Lane, Selvie
DT Mosley, Knighton, Alualu, D'Anthony Smith, Pendelton
LB Posluszny, Daryl Smith, Allen, Bosworth, Stanford, Marshall
CB Cox, Mathis, Ross, Middleton, Harris, Rutland
S Landry, Lowery, Prosinski, Blake

ST 3
K Scobee
P Anger
LS Cain

Miller, Selvie és Austen Lane közül valaki IRre kerülhet hétfőn.
MJD a keret tagja, de a Reserve/Did Not Report listán van, és nem számít bele az 53ba. Kiváncsi leszek előkerül-e hétfőig. Ha nem, akkor nem fog játszani a Vikings ellen!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kevin Elliott 77 yardos TDje ma kifizetödött. Ott van a végső 53ban. Ez azt is jelenti, hogy 6 WR lesz a keretben (Blackmon, Robinson, Thomas, Shorts, Robiskie és Elliott)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hajnal 5 körül lesz teljes lista a cutokról.

Annyit lehet tudni Stellinotól, hogy Selvie, Austen Lane és Zach Miller is az 53ban lesz ma, de hétfőn megváltozhat a státuszuk (IR/cut).

És mivel elkezdődött a college szezon (=Draft 2013 scouting)- Gene scoutot küldött a pénteki Villanova- Temple meccsre.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddigi cutok:
QB Jordan Palmer, TE Colin Cloherty, (😕 )RB Richard Murphy, CB Trumaine McBride, DE Odrick Ray, OT Will Robinson, OT Lee Barbiasz, DB Rod Issac and LB J.K. Schaffer.iktriad
Issac... 2011-es draft 5. köre nem volt túl rég...Húsrágó
De kb. semmit sem csinált a Falcons meccsen se. Írta is twitteren, hogy egy újabb elkótyavetyélt 5. körös pick (mint Larry Hart...).
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Eddigi cutok:
QB Jordan Palmer, TE Colin Cloherty, (😕 )RB Richard Murphy, CB Trumaine McBride, DE Odrick Ray, OT Will Robinson, OT Lee Barbiasz, DB Rod Issac and LB J.K. Schaffer.iktriad
Issac... 2011-es draft 5. köre nem volt túl rég...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddigi cutok:
QB Jordan Palmer, TE Colin Cloherty, (😕 )RB Richard Murphy, CB Trumaine McBride, DE Odrick Ray, OT Will Robinson, OT Lee Barbiasz, DB Rod Issac and LB J.K. Schaffer.
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan

Négy sólyom és egy jaguár és Gabbert a Preseason alatt....jobb lenne a regularban ilyen teljesítmények
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3-1 - és végre vége az előszezonnak.

Meg kell hagyni, Gene Smith idén ütős kis UDFA classt hozott össze, az fix.
Elliott megváltotta a helyét a keretre azzal a 77 yardos(!) TDvel.
Toston, Dennard, Blake, Scheffer és Dennard mind nagyon jó volt. Brewster pedig 100% hogy kereten van, ő jöt be Nwanewri helyére, igaz voltak problémái mint RG. De ő igazából C, szóval mindegy.
Tostonnak én szorítanék helyet a kereten, főleg amíg nincs MJD.

Meg lehet nézni milyen sikeresek voltam ma a futóink(ugyanannyi futott yardunk -225- volt, mint passzolt!). Én a futójáték miatt nem aggódom, ha lesz MJD, ha nem!

Palmer ma nem tetszett annyira, szerintem 2 QBt viszünk, Henne ma nem játszott rosszul.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha azt vesszük, hogy a cserék ellen játszott a kezdő offense, szösziék nincsenek túl egy jó meccsen. Az első playből fumble lett (sajnos Gabbert hibája volt). A következő playből pedig TDt csinált a Falcons.
Utána közepesen játszott az O, szöszinek volt 2-3 rossz passzkísérlete, néhány jó megoldás mellett.
De majdnem összehozott Robinsonnal egy nagy playt, kb 10 centin múlott. Jót tett volna Robinson önbizalmának.
Mularkey kétszer is nekiment 4 & 11re, pl a goal linenál, de a 2. kisérlet nem sikerült, ezért 0ázott a kezdő offense.

Jennings továbbra is bizonyítja, hogy tényleg kezdő szintű RB.
Ma is volt egy sackünk -idén ez már 11. a preseasonban. Tavaly össz-vissz volt 2....

Uche megsérült - szerencsére úgy tűnik, hogy nem komoly.

Parmelee nagyon villog a második csapat Ojában, Hennenek is volt egy jó driveja, de Toston a félidő végén odaajándékozott egy picket a redzoneban (és egy valószínű a helyét is az 53ban másnak...)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Ezzel a schedule-vel csoda lenne a 10:6, a PO pedig még nagyobb. A Houston abszolút esélyes idén (is).

A csapattá kovácsolódás igaz, de szerintem azért ehhez a kvalitás is kell. Olyan csapat amelyikben nincs egy rakat potenciális playmaker, az kovácsolódhat akármeddig, nem fog tudni kiugrani. A Giants, 48ers, és a többi váratlanul kiugró szezont csináló csapatokban azért mindegyikben ott volt a minőségi roster, ami már előtte is látszott, csak az eredmény nem jött. Idén a Chiefs, Dallas, Philly lehet ilyen. Vagy pl. a Chargers.peterk2005
Nem tudom érdemben megcáfolni amit írsz, csak leírtam a megérzésem. Főleg amiatt, hogy olvasom, a szakértői előrejelzések az 1-15 5-11 vonalon mozognak. Pár hónap, és kiderül igazuk volt e. 😊

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan


Amúgy az ESPN tényleg utál minket/vagy csak ennyire lusták? A magazinjuk 1-15 jóslata mellett szerintük a Jagsé a legrosszabb D-line az egész ligában? Tényleg? Knighton, Mincey meg Alualu ilyen rossz lenne Branchel kiegészülve? Akkor hogy jött össze a tavalyi 6. hely totál Dben? Mindegy nem húzom fel magam rajta. Kuhrasky véleménye érdekes tőlük rólunk, és nagyjából ennyi.
iktriad
Na én persze megint nem így látom. A fal közepe OK - bár messze nem a régmúlt dicsősége jött vissza, csak szorgalmas-megbízható munkásemberek vannak ott. Alualunak Suhra hajazó kezdőszezont kellett volna futnia, hogy mindenki komolyan vegye, így az maradt meg a többségben, hogy átlagos DT akit a drafton túlértékeltek, éppen ezért lefelé kell húzni kicsit egy "szakmai elemzőnek" - kompenzálva a draftot.
A két DE egyike sem nagy név még. Branch ugye egy ígéretes játékos, de még ott a kérdőjel a 0 NFL meccs miatt. Minceyvel kapcsolatban kb ugyanaz a helyzet mint a fal közepével, derék munkásember, de nem fordítja meg a meccset. 6 szezon alatt (abból 4-en lépett pályára) összesen 15 sacktől nem pisili lábszáron magát senki, hogy "hű de kemény a srác".

Semmiképpen nem gyenge ez a D line, de nevek alapján nem is egy rettegett képződmény, mint volt a múltban. Még javulhat sokat, de azt szerintem már kijelenthetjük, hogy a jelenlegi DT páros nem fog kivívni magának hasonló elismeretséget, mint a Henderson-Stroud páros tette azt. Ettől még jól végezhetik a dolgukat, csak a fejét senki nem fogja felkapni miattuk.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha összejön idén a 8-8, és év végén már egyik hülye elemző se kérdőjelezi meg szöszi helyét a kezdőben, én nagyon elégedett leszek. A POhoz a Texans összezuhanása kéne, mert szerintem csak a csoportgyőztes lesz ott a rájátszásban a Southból. Ekkor TALÁN van egy kis esélyünk a rájátszásra.

Amúgy az ESPN tényleg utál minket/vagy csak ennyire lusták? A magazinjuk 1-15 jóslata mellett szerintük a Jagsé a legrosszabb D-line az egész ligában? Tényleg? Knighton, Mincey meg Alualu ilyen rossz lenne Branchel kiegészülve? Akkor hogy jött össze a tavalyi 6. hely totál Dben? Mindegy nem húzom fel magam rajta. Kuhrasky véleménye érdekes tőlük rólunk, és nagyjából ennyi.

Rájuk lesz ma este érdemes figyelni a Falcons ellen:

Az est fókuszpontja: csere LBék: (Brandon Marshall, Julian Stanford, Joshua Jones and JK Scheffer).
BÁRKI bekerülhet közülük az 53ba, 2 jut be közülük. Marshall és Stanford a tippem, de annyira egy szintet képviseltek a TC alatt, hogy egy nagyon jó meccsel bárki bekerülhet.

Akiknek még fontos lesz a ma éjjeli meccs:
Chad Henne és Jordan Palmer.
Kevin Elliott.
Richard Murphy és Keith Toston (ha játszik - jó lenne, mert nekem nagyon tetszett a Giants és a Saints ellen).
Colin Cloherty és Zach Potter.
Daniel Baldridge.
Jeris Penleton.
Ryan Davis és Corvey Irvin.
Antwon Blake és Antonio Dennard.

Érdekes meccs lesz Koetter mint az OC a túloldalon (+ a frissen igazolt McCownwal mint 1. számú csere QB) szemben az ex- Falconos Mularkeyval és Bratkowskival...