Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mojo fussa le a yardjait de nemkéne eröltetni a győzelmet-sorry Wayne-ezzel jobb pozícióból választhatunk és persze Lucky Luck is lehet máshol kötne ki 😀m-bryo
Ha a Colts nyer most, Luck helyett draftolják a friss Heismann győztes RGIIIat...iktriad
Ezzel tisztában vagyok,fő hogy nem a Luck és mi is valamivel előnyesebb helyről választhatnánk.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mojo fussa le a yardjait de nemkéne eröltetni a győzelmet-sorry Wayne-ezzel jobb pozícióból választhatunk és persze Lucky Luck is lehet máshol kötne ki 😀m-bryo
Ha a Colts nyer most, Luck helyett draftolják a friss Heismann győztes RGIIIat...
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Dungy-nak örülnék,fishernek kevésbé...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mojo fussa le a yardjait de nemkéne eröltetni a győzelmet-sorry Wayne-ezzel jobb pozícióból választhatunk és persze Lucky Luck is lehet máshol kötne ki 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😀 Naná!!!armando83
Egyébként meggyőződésem, hogy abból a pár emberből lesz valaki, akiket kiemeltem a 3538as Hsz végén.

A Bajusz egyébként azt mondta ma, csak oda megy, ahol van stabil 1. számú QB. Mivel még Gene a teljhatalmú góré, Blaine annak tekinthető...iktriad
ja, az edzőjüket kibaszó csapatokat általában allpro QB vezeti 😀 nagy igényű ez a bajusz, de akkor se engedjük be az államunkbaHöri
Én csak örülök, ha nem jön ide. 😊 Írtam, őt nagyon nem akarom. Még Tony Dungy(sőt még Tom Cable is) jöhet felőlem, csak ő ne.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én nem szeretek találgatni, de ha lesz konkrétum arról tuti meg fogok nyilatkozni 😊Höri
😀 Naná!!!armando83
Egyébként meggyőződésem, hogy abból a pár emberből lesz valaki, akiket kiemeltem a 3538as Hsz végén.

A Bajusz egyébként azt mondta ma, csak oda megy, ahol van stabil 1. számú QB. Mivel még Gene a teljhatalmú góré, Blaine annak tekinthető...iktriad
ja, az edzőjüket kibaszó csapatokat általában allpro QB vezeti 😀 nagy igényű ez a bajusz, de akkor se engedjük be az államunkba

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Ik,de Höri gondolatmanete is érdekelne,mint külsős másképp is láthatja a dolgokat 😉armando83
én nem szeretek találgatni, de ha lesz konkrétum arról tuti meg fogok nyilatkozni 😊Höri
😀 Naná!!!armando83
Egyébként meggyőződésem, hogy abból a pár emberből lesz valaki, akiket kiemeltem a 3538as Hsz végén.

A Bajusz egyébként azt mondta ma, csak oda megy, ahol van stabil 1. számú QB. Mivel még Gene a teljhatalmú góré, Blaine annak tekinthető...
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Köszi Ik,de Höri gondolatmanete is érdekelne,mint külsős másképp is láthatja a dolgokat 😉armando83
én nem szeretek találgatni, de ha lesz konkrétum arról tuti meg fogok nyilatkozni 😊Höri
😀 Naná!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Köszi Ik,de Höri gondolatmanete is érdekelne,mint külsős másképp is láthatja a dolgokat 😉armando83
én nem szeretek találgatni, de ha lesz konkrétum arról tuti meg fogok nyilatkozni 😊

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Köszi Ik,de Höri gondolatmanete is érdekelne,mint külsős másképp is láthatja a dolgokat 😉

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aham,persze-gondolod valamelyik menesztett edzőt preferálják majd???
Szerinted ki jöhet komoly esélyesként szóba???-egyáltalán kivel járnánk jól??armando83
Előző oldalon nézz körül Armando, és ott megtalálod a legesélyesebb jelölteket.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Aham,persze-gondolod valamelyik menesztett edzőt preferálják majd???
Szerinted ki jöhet komoly esélyesként szóba???-egyáltalán kivel járnánk jól??

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mikor tervezik hozni az új edzőket?armando83
attól függ van-e csapata momentán a tagnak és meddig tart az ő szezonjuk

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Mikor tervezik hozni az új edzőket?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy is az lett volna,irány a rekordok felé!!!!!armando83
Ja, előre Fred csúcsáért. Egyébként a 3. Arian Foster is inaktív, szóval 235 yard az előnye Frank Goreral szemben.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Amúgy is az lett volna,irány a rekordok felé!!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eagles deactivated RB LeSean McCoy, which means Maurice Jones-Drew is the 2011 NFL rushing champion. 😊
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A játékosok Weaverékről:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-31/story/what-players-are-saying-about-working-weavers
Khan mai cikke az FTUban:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-31/story/new-owner-shahid-khan-knows-challenge-privilege

iktriad
Nagyon jó volt ezt olvasni.......sok sikert nekik és.......SHOW MUST GO ON with Mr.KHAN 😊
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nem véletlenül olvashatjuk róla hogy BEAST!!!!Szerintem erre hegyezzük ki a meccset,hogy meglegyenek a rekordok,és az indy-nél nem is lehetne megfelelőbb ellenfél!!!Go POCKET HERCULEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cikkáradat a nap főszereplőiről:
Weaver azt mondta, nagyon sajnálja, hogy 2002 végén elküldte Tom Coughlint.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8258f99f/article/weaver-looks-back-fondly-on-coughlin-era-in-jacksonville?module=HP11_headline_stack
Érdekesség, hogy a 3 végső jelöltje a HC posztra Mike Shanahan, Tony Dungy és Coughlin volt anno. Mindhárom edző nyert Superbowlt, szóval nem voltak rossz jelöltjei az öregnek. Kár, hogy Coughlin azt a Superbowlt mondjuk a Giants edzőjeként nyerte meg, és nálunk 'csak' két AFC döntő szereplésre futotta ('96, '99).

A játékosok Weaverékről:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-31/story/what-players-are-saying-about-working-weavers
Khan mai cikke az FTUban:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-31/story/new-owner-shahid-khan-knows-challenge-privilege

És végül beszélgetés Wayne: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-31/story/wayne-weaver-time-move-next-phase És Delores Weaverrel: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-31/story/delores-weaver-hard-walk-away-jaguars
A házaspár a Jags összes eddigi meccsén ott volt(még a pre seasonban is). Bár messze nem volt tökéletes tulaj az öreg (Coughlin kirúgása, JDR kinevezése, a türelme vele kapcsolatban, 2008; - Gene Smith kinevezését és meghosszabbítását még -egyelőre- nem veszem ide), de vitathatalan milyen hatalmas szerepe van abban hogy ma létezik a Jacksonville Jaguars. Remélem kap egy bicsú győzelmet otthon a csapatától. tudom mit jelentene ez jövőre(Luck mint Indy játékos). De úgy vagyok vele, ha Khan és emberei olyan jók lesznek, mint ahogy azt remélem, meg fognak birkózni egy Luck vezette Coltsall is.

És az FTU szentelt pár sort a nap remélhetőleg másik főszereplőjének, MJDnek is.
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-31/story/jones-drew-has-taylors-blessing-break-jaguars-rushing-mark#ixzz1iBxo9592
Pár elképesztő statisztika, hogy milyen szezonja van idén. És ha ma lenne egy remek napja, sok rekordot megdönthet akár:

MJD’s RECORD RUN
NFL rushing leaders
Player - Team - Yards
1. Maurice Jones-Drew - Jaguars - 1,437
2. LeSean McCoy - Eagles - 1,309
3. Arian Foster - Texans - 1,224
4. Frank Gore - 49ers - 1,202
5. Ray Rice - Ravens - 1,173
Jaguars’ single-season rushing
Player - Year - Yards
1. Fred Taylor - 2003 - 1,572
2. Maurice Jones-Drew - 2011 - 1,437
3. Fred Taylor - 2000 - 1,399
NFL most yards from scrimmage
Player - Team - Yards (Rush/Rec)
1. Ray Rice - Ravens - 1,869 (1,173/696)
2. Arian Foster - Texans - 1,841 (1,224/617)
3. Maurice Jones-Drew - Jaguars - 1,807 (1,437/370)
4. LeSean McCoy - Eagles - 1,624 (1,309/315)
5. Wes Welker - Patriots 1,548 (30/1518)
Jaguars’ yards from scrimmage
Player - Year - Yards (Rush/Rec)
1. Fred Taylor - 2003 - 1,942 (1,572/370)
2. Maurice Jones-Drew - 2011 - 1,807 (1,437/370)
3. Maurice Jones-Drew - 2009 - 1,765 (1,391/374)
NFL percentage of total offense
Player - Team - Pct.
1. Maurice Jones-Drew - Jaguars - 46.5 (1 személyes hadsereg 😊 )
2. Ray Rice - Ravens - 36.8
3. Arian Foster - Texans - 33.1
4. Steven Jackson - Rams - 32.8
5. Matt Forte - Bears - 30.9
Jaguars’ percentage of total offense
Player - Year - Pct.
1. Maurice Jones-Drew - 2011 - 46.5
2. Fred Taylor - 2003 - 36.2
3. Fred Taylor - 2002 - 35.5
Jaguars’ most career touchdowns
Player - Years - TDs
1. Maurice Jones-Drew - 2006-11 - 74
2. Fred Taylor - 1998-2008 - 70
3. Jimmy Smith - 1995-2005 - 69
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Minden kedves fórumozónak eseményben gazdag új esztendőt kívánok és persze sok egéséget!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom, hogy ezzel gyakorlatilag Andrew Luckból Colts játékost csinálunk, de akkor is, szeretném ha az öreg tiszteletére Wvel búcsúznánk Weaveréktőél. Megérdemelnék. (És mellesleg 2002 óta az 1. csapat AFC South csapat lennénk, aki oda-vissza megveri a Coltst 😊 )
iktriad
Szép tőled, hogy a fair play szellemében az Öreget egy W-vel lepnéd meg, de Khan nem lesz annyira boldog, ha búcsúajándékul a Jags meglepi az Indyt Luckkal, ahelyett, hogy vennének az öregnek egy aranyórát...

És persze B.U.É.K.!Húsrágó
Én egy szentimentális barom vagyok.

Ja és ha már szentimentalitás. A meccset közvetítő CBS szakértője az a Steve Beuerlein lesz, aki a Jags legelső kezdő QBja volt az első pár meccsen 95ben még a csodás Brunell éra kezdete előtt. Csak hogy a hogy minden meglegyen Weaver búcsúztatásához, és az a bizonyos kör tényleg bezáruljon.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Tudom, hogy ezzel gyakorlatilag Andrew Luckból Colts játékost csinálunk, de akkor is, szeretném ha az öreg tiszteletére Wvel búcsúznánk Weaveréktőél. Megérdemelnék. (És mellesleg 2002 óta az 1. csapat AFC South csapat lennénk, aki oda-vissza megveri a Coltst 😊 )
iktriad
Szép tőled, hogy a fair play szellemében az Öreget egy W-vel lepnéd meg, de Khan nem lesz annyira boldog, ha búcsúajándékul a Jags meglepi az Indyt Luckkal, ahelyett, hogy vennének az öregnek egy aranyórát...

És persze B.U.É.K.!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Erre nem számítottam. Peter King és Adam Schefter számára is a Jags- Colts a hét meccse. Nem a Giants-Cowboys, hanem ez.

Schefter:
• Game of the week: Colts at Jaguars. It would be easy to put down the NFC East championship game, but Indianapolis-Jacksonville has more on the line.
http://espn.go.com/nfl/story/_/page/10spot-11week17/gonzalez-hanson-seeking-first-postseason-victories-adam-schefter-10-spot

King az egész szokásos pénteki cikke nagy részét a Jags-Coltsra szenteli:
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/12/30/week-17/index.html?sct=nfl_t11_a1
So: I like the Colts to win, and blow the first pick. But if they lose, Indy fans will be able to forever thank the player who hates the Colts unlike anyone in the league does, Jones-Drew, for making sure Luck plays in the division for the next 15 years. -> Ez lenne aztán az igazán irónikus, pedoig ha a Jags nyer, akkor azt valószinű MJDnek köszönheti.

Továbbra is tartom, szeretném ha nyernénk holnap, akkor is ha Luck(King szerint "franchise-changer quaterback") így az Indybe kerül.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Híreink:

Weaver utolsó meccse sem lesz blackoutos, tehát 2010 után 2011ben sem volt egyetlen egy Jaguars blackout sem(mármint a pályán kivül 😊 )!

A Jags megszerezte az OT Willkiam Robinson pénteken, A Saints tette ki. 2009 óta van a ligában és játszott össz-vissz 1 meccset: http://www.nfl.com/player/willrobinson/840/profile
Robert McClain ment helyette. A Psquadból pedig Vierling és Charly Martin lette elküldve

Zach Potter(Cloherty time 😊 ) és Lowery kétséges(=nagy valószínűség szerint nem játszanak), Monroe játéka pedig kérdéses vasárnap. Ami azért baj, mert Freeeney rendszerint ki szokta venni a játéknól. Ha nem tudja vállalni a játékot, Bradfield lesz az LT, Whimper az RT. CBben Rutland és Morgan Trent kezd. Landry valószinű játszik, bár C. C. Brown is sokat edzett a helyén az 1. csapattal. A párja pedig Owusu-Ansah lesz, tehát megint be fogunk neyellni pár nagy passz playt...

Scobee azeretne továbbra is a csapattal maradni a jövőben. Mivel ő is FA lesz, ezt jó hallani, és remélem, őt vissza is igazoljuk, nem úgy mint idén Podlesht. Mincey is ugyanezt mondta 1-2 hete. Rajtuk kivűl még Lowery, Russell Allen, -és egy jó konstrukció mellett- Mathis újraigazolása jó lenne majd az offseasonban.Íme az FTU cikke a fontosabb Jags FAkkel kapcsolatban:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-31/story/destination-unknown-jaguars-free-agents

És egy búcsúzó interjú az öreggel.
http://www.jaguars.com/news/article-1/Wayne-Weaver-QA/a755f280-4962-4d75-a4fb-0a52300b6ac3
Tudom, hogy ezzel gyakorlatilag Andrew Luckból Colts játékost csinálunk, de akkor is, szeretném ha az öreg tiszteletére Wvel búcsúznánk Weaveréktőél. Megérdemelnék. (És mellesleg 2002 óta az 1. csapat AFC South csapat lennénk, aki oda-vissza megveri a Coltst 😊 )

Ja és minden Jaguars szurkolónak és látens szimpatizánsnak szeretném sikerekben, örömökben gazdag, boldog új évet kívánni!