Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 963 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezzel a schedule-vel csoda lenne a 10:6, a PO pedig még nagyobb. A Houston abszolút esélyes idén (is).

A csapattá kovácsolódás igaz, de szerintem azért ehhez a kvalitás is kell. Olyan csapat amelyikben nincs egy rakat potenciális playmaker, az kovácsolódhat akármeddig, nem fog tudni kiugrani. A Giants, 48ers, és a többi váratlanul kiugró szezont csináló csapatokban azért mindegyikben ott volt a minőségi roster, ami már előtte is látszott, csak az eredmény nem jött. Idén a Chiefs, Dallas, Philly lehet ilyen. Vagy pl. a Chargers.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Én is tippelnék egyet az utókornak erre a szezonra a Jax szereplését illetően: 10-6, PO.
Azt gondolom hogy egy csapateredmény nem a játékosok egyéni kvalitásainak összege, hanem a csapattászervezhetőségükből adódik, és erre (sajnos) tökéletes példa a Giants a két SB-győzelem esetén. No, eképp sülhet akár a Jax-nak idén (ha nem is SB, de az előre vártnál nagyságrendekkel jobb szereplés - érdekesség, meg lehet nézni, 2007-ban a legjobb előrejelzés a Gaintsnek 6-10 volt), a topicokat olvasgatva, informálódva az egyik ilyen szitunak érzem ezt a csapatot. Akár lesz Mo-Jo, akár nem. Sőt, lehet nélküle még jobban is sikerülhet a csapattákovácsolódás.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert pontosságát ismerve már a screen passzoknál is szükség lesz néhány bravúros vetődésre, hogy labda kerüljön hozzá 😀Höri
Mostanában szöszi elég pontos, főleg, ha 10-15 yardokra fog dobálni, és elkapás után jöhetnek Blackmon hasznos YACjai.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gabbert pontosságát ismerve már a screen passzoknál is szükség lesz néhány bravúros vetődésre, hogy labda kerüljön hozzá 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt valaki linkelte már?Maka
Draft idején volt már, de mindig jó látni. Na többek közt ezért lehet reménykedni, hogy végre egy sztárt draftoltunk az 1. körben!
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794


Ezt valaki linkelte már?

you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mások is jósoltak: Az ESPN magazin szerint 1-15 lesz a Jags mérlege, az Sport Illustrated szerint 4-12, a si.com szerint 2-14 lesz a mérlegünk. Szóval mindenki optimista velünk kapcsolatban.
iktriad
A fogadóirodáknál 5 W az over-under, és Vegasban a többség az overt rakja, nesze némi optimizmus a publictól.Maka
És van is miért: Gabbert jobb, mint tavaly ("ég és föld"). Hosszú idő után végre van 1 kiváló WRünk Blackmon személyében és remélem Thomas vagy Robinson felnő valamelyest mellé. Lewis se lesz olyan szar mint tavaly még 1×. Jennings tényleg nem rossz Mojo pótlék, és MJD is szerintem előkerül hamarosan.
Csak a védelem (különösen a secondary) és a ST egyes részei ne aggasztanának ennyire... Ja és a diviziónkon kívüli menetrend nagy része...
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Mások is jósoltak: Az ESPN magazin szerint 1-15 lesz a Jags mérlege, az Sport Illustrated szerint 4-12, a si.com szerint 2-14 lesz a mérlegünk. Szóval mindenki optimista velünk kapcsolatban.
iktriad
A fogadóirodáknál 5 W az over-under, és Vegasban a többség az overt rakja, nesze némi optimizmus a publictól.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ryan Grant csak szórakozott, Mark Long a helyi AP riporter szerint semmi kapcsolat nincs közte és a Jags közt.

Gene Smith pedig azt mondta ma az esetleges MJD tradekkel kapcsolatban, hogy nem akarja eltradelni MJD-t:
When Smith was asked by the Times-Union before the team's annual Kickoff Luncheon if there was any chance of a trade if he doesn't show up for the regular season, he said, "Maurice is a Jaguar.''

Smith was then asked, "So you are not considering trading him?" He replied, "No.''

And you won't consider trading him?

"He's a Jaguar,'' Smith said.

He was then asked what if Jones-Drew is not in camp after 10 weeks, and responded, "Maurice is a Jaguar.''

When owner Shad Khan was asked about trading Jones-Drew, he said, "I have no idea. Enough has been said about that already.''
Mások is jósoltak: Az ESPN magazin szerint 1-15 lesz a Jags mérlege, az Sport Illustrated szerint 4-12, a si.com szerint 2-14 lesz a mérlegünk. Szóval mindenki optimista velünk kapcsolatban.

Remélem ugyanúgy bejönnek ez a jóslatok is, mint a "Henne simán megszerzi Gabberttől a kezdő QB posztot"...

Ja ha már jóslás - mivel pénteken keretszűkítés jön, íme az én 53as keret és practice squad jóslatom.

QB: Blaine Gabbert, Chad Henne, Jordan Palmer
RB: Rashad Jennings, Montell Owens, Jalen Parmelee, Greg Jones, Keith Toston, Maurice Jones-Drew
WR: Justin Blackmon, Laurent Robinson, Mike Thomas, Cecil Shorts III, Brian Robiskie
TE: Marcedes Lewis, Zach Potter, Colin Cloherty
OL: Eugene Monroe, Eben Britton, Brad Meester, Uche Nwaneri, Cameron Bradfield, Will Rackley, Mike Brewster, Guy Whimper

DT: Terrance Knighton, Tyson Alualu, C.J. Mosley, D'Anthony Smith, Jeris Pendelton
DE: Jeremy Mincey, Andre Branch, Aaron Morgan, Austen Lane
LB: Daryl Smith, Paul Posluszny, Russell Allen, Kyle Bosworth, Jullian Stanford, Brandon Marshall
CB: Derek Cox, Rashean Mathis, Aaron Ross, Kevin Rutland, William Middleton, Mike Harris
S: Dawan Landry, Dwight Lowery, Chris Prosinski, Courtney Greene

K: Josh Scobee
P: Bryan Anger
LS: Jeremy Cain
(Session és Chick PUPn van)

Practice squad: Kevin Elliott, Richard Murphy, Daniel Baldridge, Corvey Irvin, Joshua Jones, JK Schaffer, Antwan Blake, Rod Isaac

George Selvie IRre megy, Zach Miller pedig vagy ki lesz rakva, vagy PUPn kezdi a szezont. De szerintem már nem látjuk jaguár mezben játszani.

Lehet véleményezni:
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
na már csak az hiányozna MJD holdoutja után, hogy Blackmont megint lekapcsolják ittas vezetésért 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Csapatbusz =



😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Csak, hogy "felpörgessem" a spekulációkat. Remélem tényleg csak egy fricska, mert ha nem, akkor bizony könnyen érdekes lehet a következő hét (saját tipp alapján Detroit-ban is...):

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000055827/article/is-ryan-grant-messing-with-us-or-joining-the-jaguars

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000054809/article/jacksonville-jaguars-2012-nfl-season-preview-predictions

4-ből 3 szerint 4 lesz a csoportban a gárda... a 3-13-as jóslatot merész
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Úgy néz ki Aaron Ross mindenképpen kezd majd normál CB poszton jövő vasárnap a Vikings ellen, mert MM szerint Mathisnek még időre lehet szüksége + lehet Cox nem lesz még bevethető.
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/40189/ross-looks-like-opening-day-starter-for-jags
Mivel Flacco egyfolytában Ross felé dobált a Ravens meccsen, és általában nagy sikerrel, ez elég rossz hír - szerintem. iktriad
de az a "felejtsük el" meccs volt, úgyhogy Te se kezdjél itt nekünk visszaemlékezéseket gyártani, azzal a meccsel kapcsolatban 😉
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy néz ki Aaron Ross mindenképpen kezd majd normál CB poszton jövő vasárnap a Vikings ellen, mert MM szerint Mathisnek még időre lehet szüksége + lehet Cox nem lesz még bevethető.
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/40189/ross-looks-like-opening-day-starter-for-jags
Mivel Flacco egyfolytában Ross felé dobált a Ravens meccsen, és általában nagy sikerrel, ez elég rossz hír - szerintem.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eldőlt:
Jennings lesz a kezdő RB a Vikings ellen, akkor is, ha MJD addigra előkerül!
 jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2012-08-27/mike-mularkey-expects-running-back-rashad-jennings

Falcons meccs elotti sérultek listája:
C - John Estes (knee)
G - Drew Nowak (foot)
G - Jason Spitz (ankle)
TE - Matt Veldman (knee)
és Physically Unable To Perform (PUP) besorolást kaptak:
LB - Clint Session
DE - John Chickm-bryo
Valamint waiverre lett rakva Brock Bolen is, aki ha senkinek sem kell, szintén IRre kerül. Még el se kezdődött a szezon, de már van 7-8 játékosunk van az IUR listán. Csere belső falemberekben rosszul állunk. Van Brewster, Rackley és...?
Session és Chick PUPre rakása azt jelenti, hogy az első 6 hétben nem számítunk rájuk. Bár szerintem Session már nem fog játszani többé....
Ezzel 75 ember van a rosteren, tehát Bolen kivételével ma senkitől se váltunk meg, és ő is jön vissza IRre valószínűleg. Ezzel az is eldőlt, hogy Greg Jones személyében idén csak 1 FBnk lesz rosteren(tavaly 3 volt - Bolen, és azóta RBvé átsorolt Owens).
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Falcons meccs elotti sérultek listája:
C - John Estes (knee)
G - Drew Nowak (foot)
G - Jason Spitz (ankle)
TE - Matt Veldman (knee)
és Physically Unable To Perform (PUP) besorolást kaptak:
LB - Clint Session
DE - John Chick
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henne elég kemény. megküzd a nála jóval nehezebb Saints defensive enddel is:
Lehet bounty volt a Saints védő fején 😀
deyell
Mondjuk ugyanezt a gifet már belinkeltem a 2. premeccs után is(mindegy - ismétlés a tudás anyja)...Amadeus91
MJD - Lions traderől SEMMIT nem tudnak a kinti a forrásaim, MJDvel kapcsolatban mindenki azt találgatja, hogy mikor jön vissza. Mularkey azt mondta szombaton is, hogy még mindig lehet kezdő a Vikings ellen is, de akkor 1-2 napon belül itt kell lennie a csapatnál.
DE kérdés: Avril személyében egy 10+ sackes játékos érkezne Mincey párjának, aki ráadásul még fiatal is, és még Cullen már azt hiszem dolgozott vele a Lionsnál. A DE depth jelenleg elég vékonyka (friss hír, Corey Irvinből DEt csináltak DTből, mert annyira kevesen vagyunk ott jelenleg) a sérülések miatt, és ha mondjuk Branch tudná 1. csereként tehermentesíteni Mincey vagy Avril, az nem lenne egy rossz rotáció.
De nem hiszem, hogy idek fog kerülni, capspace ide, vagy oda. Leshoure meg nekem jelenleg baromi nagy lutrinak tűnik, a mellé küldendő (valószínű hátsó) 2. körös pick ide vagy oda.

Jegyeladás: A Gabbert - Blackmon kombó azért kiválthatja MJDt. Blackmon már most a legjobb keretben lévő WRnek tartják a kintiek. Sullivan keze alatt még fejlődni is fog. Szöszi bízik benne, és egyelőre hatékonyabb mint Robinson, vagy Thomas.
Szóval Blackmon (és talán Gabbert) személyében van élet MJD után is.

Egyébként egyelőre fordított 2011 van FAk és draft pickek kapcsán.
Akkor a szabadügynökeink voltak már a kezdetektől fogva nagyon hatékonyak (Poz, Lowery, Landry, szegény Session, Coleman) és a draftpickjeink elég kilátástalanok.
Idén az FAk közül Henne alig tudja megtartani a 2. QB posztját, Rossra dobált egyfolytában az ellenfél csütörtökön(Cox és Mathis a 2 kezdő CB - csak nem vagyok biztos benne, hogy mindketten végig tudnak játszani 16 meccset....), Robinson egyelőre keresi önmagát, és Evans már nincs is a csapatnál.
Ezzel szemben Blackmon már az 1. számú WRnek tekinthető, Branch kivívta a másik kezdő DE posztot, és Angerrel sincs semmi baj, sőt. A 3 cserevédő közül Pendelton amikor lehetőséget kap, brutálisan jó a futás ellen, a másik kettő (Harris és Marshall) még semmilyenek, Brandon II mondjuk épp sérült).
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Henne elég kemény. megküzd a nála jóval nehezebb Saints defensive enddel is:

deyell
Lehet bounty volt a Saints védő fején 😀
több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 872 — Sworn to the Dark
Henne elég kemény. megküzd a nála jóval nehezebb Saints defensive enddel is:


built for this shit

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Avril cirka 10 millát kapna a tag miatt idén, így ha őt trade-elnénk akkor beférne MoJo. Más esetben nem. Sztem ti nagyjából egy második körösért tudnátok MoJo-t elcserélni, annyit meg Avril is ér.
De mondom egyelőre nagy a csend.
Meg ahogy néztem nálunk MJD sem tudna csodát tenni olyan szar futásblokkolásban a fal.Bazzani
Ezt teljes mértékig osztom. Ugyanakkor, ahogy Húsrágó kifejtette, én sem hiszem el, hogy azért, mert Jennings villog a pre-meccseken, egy komplett szezonban egészséges tud maradni és lehoz 1000 yard-ot, meg 5-10 TD-t. Minimum ezt kéne hoznia, hogy trade esetén Maurice-t méltón pótolja. Hagyományosan elit futóink voltak/vannak '98 óta, de egyszer minden véget ér.
Említed a falatokat. Arról azért nem szabad megfeledkezni, hogy nálunk egy piszkosul alulértékelt FB, Greg Jones szokta sokszor takarítani az utat MoJo előtt, minthogy az sem hátrány neki, hogy például Marcedes Lewis meg irdatlan jól blokkol TE-ként. Máskor szidják is miatta, hogy elsősorban blokkolni tud igazán, nem elkapni. Ez nem biztos, hogy Detroit-ban megvan jelenleg.

Más téma, de még csak annyit a végére, hogy feltenném a költői kérdést egy Jones-Drew trade-ben gondolkodó Jax FO-nak, vajon mi viszi be az embereket a stadionba? Egy remek QB "vadász" sack-jei, vagy egy karakteres és baromi jó RB futásai/TD-i... kritikus jegyeladások ugyebár.

több mint 13 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Mi lesz MJD-vel el fogja egyáltalán kezdeni a szezont?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Avril cirka 10 millát kapna a tag miatt idén, így ha őt trade-elnénk akkor beférne MoJo. Más esetben nem. Sztem ti nagyjából egy második körösért tudnátok MoJo-t elcserélni, annyit meg Avril is ér.
De mondom egyelőre nagy a csend.
Meg ahogy néztem nálunk MJD sem tudna csodát tenni olyan szar futásblokkolásban a fal.

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
szerintem minden Jags szurkoló szomorú lenne, ha végül cserére kerülne sor. nem olyan régen választották be a franchise valaha volt 5 legjobb játéksa közé (Jaguars és a B&T külön-külön), és természetesen Ő az egyetlen aktív játékos a top 5-ből. úgyhogy fasz ki van ezzel a boltolással, meg a "Jennings hej, de k. jó" dumákkal. szóljon Gene, hogy el van felejtve a büntetés (lassan 1 misi...) és jöhet egy újabb 1500 yardos szezon!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
2 bajom van a traddel. Javítsanak ki a Lions fanek (Bazzani), de Leshoure nem sérülékeny véletlenül(tavaly a rookie szezonja nagy részét IRen töltötte) ? Plusz elnézve a Detroit játékerejét, az a 2. körös pick egy igen hátsó második körös pick lenne... Nem tudom.
Viszont ahhoz képest hogy sokan 3. kört emlegettek(mint legjobb ajánlat amit kaphatunk MJDért most), most egy 2 körös + egy (fiatal) játékos is jönne cserébe. Ennél jobb ajánlat max akkor jönne, ha Leshoure helyett Avrilt adná a Lions...

iktriad
LeShoure másfél évig volt sérült (Achilles szakadás, aztán meg húzódások) most elméletileg teljesen egészséges. Ő amúgy egy első körbe várt prospect volt, sztem jó lesz.
Ha Avrilt adjuk akkor sztem nagyjából egy az egybe menne a csere.
Amúgy most nagyon elhalkultak a pletykák, de írom ha valamit találok.
Bazzani
Az a kérdés Bazzani, hogy nektek beleférne-e a fizetési sapkába egy évi 8-10 milliót kereső RB. A Jax-nek van a legtöbb helye sapka alatt (a következő szezonig...), de nem hiszem, hogy Avril-t akár közel egy az egybe tradelnénk MoJo-ért. Ráadásul, hogy DuJuan Harris-t kivágtuk (aki nem is rossz RB egyébiránt), kétlem, hogy MoJo nélkül ezzel a RB depth-el vágnánk neki a szezonnak. DE vonalon meg Avril fasza lenne, de nekünk meg őt kéne megfizetni, miközben a második körös Branch eddig ígéretesen muzsikál, Mincey meg most kapott hosszútávú szerződést, a képességeihez mérten korrekt pénzért. Ő ugyan szvsz csak nálunk számít jónak, valójában - eddig - inkább közepes/annál kicsit jobb, de ahhoz drága, hogy a padon üldögéljen. Branch-nél meg, ha olyan veszélyes tud lenni, mint amilyennek elsőre tűnik, szintén hülyeség lenne jegelni. Persze rotálva elképzelhető, hogy bevállalják, főleg Gene Smith DE-mániája miatt. Depth tényleg nincs azon a poszton és valóban nem is éppen veretes a brigád (eleve szenvedünk DE pozícióban, mióta követem a csapatot), de azért MoJo mégis franchise playa és a posztján bőven van olyan, mint Avril, sőt...
Kérdés, hogy az FO-nk fura ura hogyan gondolkozik... nekem biztos lógni fog az orrom, ha eltradeljük Maurice-t (bár esetetekben legalább szimpatikus csapatba kerülne).