Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 657 — a new hope (again)
nemááá, vigyétek mularkeyt a picsába tőlünk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövő hét végére lesz új Jaguars HC:
CBS's Charley Casserly says the #Jaguars have told candidates they would like to make a decision by the end of the week. (Tania Ganguli)

Nocsak:
Mel Tucker is interviewing for the Vikings DC job, apparently.
http://www.bigcatcountry.com/2012/1/7/2690640/mel-tucker-to-interview-for-vikings-dc-according-to-reportiktriad
Ajaj, ez nem jó hír!

btw: láttad R.Nelson milyen sacket(!) csináltam tegnap este. Majdnem lecsúszott a tackle, de még éppen megvolt 😊Húsrágó
Láttam a meccset, volt azért egy-két rossz covrrage-e, de sokat fejlődött, mióta elkerült innen. Sajnos mi vesztettünk többet annál a tradenél a Bengalsal. Nem (csak) Reggieben volt a hiba.

Na akkor most már Gruden ráér dumcsizni.
Update:
Netán o is out lesz?
http://www.bigcatcountry.com/2012/1/8/2691020/jay-gruden-rumors-jaguars-coaching-search 😐
És Schottenheimer-el pénteken talizott Khan.Brian Schottenheimer update: I was told Friday's interview for the Jaguars head coaching job took place in NY and it went very well.m-bryo
Csütörtökön megírtam, hogy Schotty itt volt, reméljük nem tett komoly benyomást Khanékra. Ha igen, Khannal kapcsolatban igencsak meginog a bizalmam....
Az meg, hogy Gruden mit érez, mindegy. Ha Khant és GM Gene meggyőzi, akkor övé az állás. Jövő hét legelején érkezik majd állásinterjúra hozzánk.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na akkor most már Gruden ráér dumcsizni.
Update:
Netán o is out lesz?
http://www.bigcatcountry.com/2012/1/8/2691020/jay-gruden-rumors-jaguars-coaching-search 😐
És Schottenheimer-el pénteken talizott Khan.Brian Schottenheimer update: I was told Friday's interview for the Jaguars head coaching job took place in NY and it went very well.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nocsak:
Mel Tucker is interviewing for the Vikings DC job, apparently.
http://www.bigcatcountry.com/2012/1/7/2690640/mel-tucker-to-interview-for-vikings-dc-according-to-reportiktriad
Ajaj, ez nem jó hír!

btw: láttad R.Nelson milyen sacket(!) csináltam tegnap este. Majdnem lecsúszott a tackle, de még éppen megvolt 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nocsak:
Mel Tucker is interviewing for the Vikings DC job, apparently.
http://www.bigcatcountry.com/2012/1/7/2690640/mel-tucker-to-interview-for-vikings-dc-according-to-report
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A HC keresés mellett is zajlik az élet nálunk:
The Jacksonville Jaguars have auditioned 13 players, according to a leauge source with knowledge of the situation.

That included several players from the Canadian Football League, including wide receiver Andy Fantuz.

Fantuz was with the Chicago Bears during the preseason.

They also tried out CFL linebacker Solomon Elimimian, offensive lineman Jovan Olafioye and linebacker Jerrell Freeman.

Former Baltimore Ravens wide receiver Marcus Smith also worked out for the Jaguars as well as running back Marcus Thigpen, defensive ends Jermaine McElveen and Justin Hickman, wide receivers Andy Mims, Andy Brewer, Duke Calhoun and Jermaine McElveen, former Rice quarterback Chase Clement and defensive backs Jovon Johnson and Justin Hickman.
Forrás: http://profootball.scout.com/a.z?s=127&p=9&c=2&cid=1145776&nid=5645000&fhn=1

A Jags a héten már leigazolta a P Spencer Lanninget is: http://www.jaguars.com/news/article-1/Jaguars-sign-punter-Spencer-Lanning/49fd21aa-7fb5-4322-9dfe-64f7dc65e2bb
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én csak annak örülök, hogy a legjobb FA WR biztos nem jön ide, mert túl sok pénzbüntetést csinál 😊Höri
Miért, az ki lenne szerinted?iktriad
Höri
A pénz(büntetés) nem számít, csak ne legyenek off the field balhéi. Posluszny meg majd meggyőzi Stevie Johnsont milyen fasza hely ez. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én csak annak örülök, hogy a legjobb FA WR biztos nem jön ide, mert túl sok pénzbüntetést csinál 😊Höri
Miért, az ki lenne szerinted?iktriad

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én csak annak örülök, hogy a legjobb FA WR biztos nem jön ide, mert túl sok pénzbüntetést csinál 😊Höri
Miért, az ki lenne szerinted?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én csak annak örülök, hogy a legjobb FA WR biztos nem jön ide, mert túl sok pénzbüntetést csinál 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Riverst egy valag pénzre?Wyatt
Szerintem meg fogja nézni, ki dobál éppen QBban, aki adná azt a valag pénzt.iktriad
Ha V-Jax-nak fontos lenne a QB-ja vagy a csapata, ha csak a lojalitás szikrája meglenne benne, akkor nem csinálta volna tavaly előtt azt a cirkuszt. Szerintem oda fog kerülni, ahol a legtöbbet adják neki. Persze valahol érthető, hiszen nem valószínű, hogy ért máshoz is, aztán még 50 évesen is tudni kell majd a fa alá pakolni.Amadeus91
Viszont ha rossz csapatember, az GM Genenél nagy fekete pont.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
És Riverst egy valag pénzre?Wyatt
Szerintem meg fogja nézni, ki dobál éppen QBban, aki adná azt a valag pénzt.iktriad
Ha V-Jax-nak fontos lenne a QB-ja vagy a csapata, ha csak a lojalitás szikrája meglenne benne, akkor nem csinálta volna tavaly előtt azt a cirkuszt. Szerintem oda fog kerülni, ahol a legtöbbet adják neki. Persze valahol érthető, hiszen nem valószínű, hogy ért máshoz is, aztán még 50 évesen is tudni kell majd a fa alá pakolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Riverst egy valag pénzre?Wyatt
Szerintem meg fogja nézni, ki dobál éppen QBban, aki adná azt a valag pénzt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És Riverst egy valag pénzre?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magánvélemény: Robert Mathist és Bowet/Reggie Waynet próbáljukmeg ha lehet idehozni - Vincent Jackson úgyse fog idejönni, Colston meg elsősorban Brees miatt olyan jó, mint amilyennek tartják és lehet nálunk már nem lenne az az 1. számú elkapó, akit keresünk. Boweban benne van ez a potenciál véleményem szerint. És Wayneben is, bár sokan azt mondják, ő inkább már egy nagyon jó 2. számú WR.iktriad
Vincent Jackson a nagy lére hajt, abból pedig még Sessionnek is irgalmatlan sok jutott az idei FA-k közül. Én nem állítanám, hogy lehetetlen idehozni. Főleg az idei FA attrakciók tükrében! Smith ügyködjön az FA piacon, a draftot meg bízza egy hozzáértőre.Húsrágó
Sajnos Gene azt hiszi, hogy ő szakértő draft ügyben(ami lehet hogy igaz, bár eddig a rossz draftjai-jó draftjai aránya 2-1 jelen pillanatban)....
V-Jax meg szerinted elcseréné Riverst Gabbertre? Szerintem nem.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Magánvélemény: Robert Mathist és Bowet/Reggie Waynet próbáljukmeg ha lehet idehozni - Vincent Jackson úgyse fog idejönni, Colston meg elsősorban Brees miatt olyan jó, mint amilyennek tartják és lehet nálunk már nem lenne az az 1. számú elkapó, akit keresünk. Boweban benne van ez a potenciál véleményem szerint. És Wayneben is, bár sokan azt mondják, ő inkább már egy nagyon jó 2. számú WR.iktriad
Vincent Jackson a nagy lére hajt, abból pedig még Sessionnek is irgalmatlan sok jutott az idei FA-k közül. Én nem állítanám, hogy lehetetlen idehozni. Főleg az idei FA attrakciók tükrében! Smith ügyködjön az FA piacon, a draftot meg bízza egy hozzáértőre.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blackmon mellé szerintem messze a legjobb választás Wayne lenne. Gabbert miatt elsősorban. Reggie pont abban lenne a legjobb, amiben Blackmon - a rookie-sága miatt - a leggyengébb: kiváló és tapasztalt route runner. Vele meglenne Gabbert short distance és RZ célpontja, Blackmon meg szaladgálhatna mély route-okat.

De remélem nem kapjátok meg, mert nálunk marad. 😊peterk2005
Ha Manning marad, a saleryje miatt 1-2 kulcsember FAnek mennie kell. Remélem Mathis és Wayne is távozik, és ha így lesz, az észak-floridai CTRC (Colts Trash Recycling Company) mindkettőjükre megpróbál lecsapni majd. 😊

Blackmon pedig már rég ki lesz választva, mire a Jaguars jön először a drafton. Szerintem (a dolgok mai állása szerint) az 1. körben nem elkapót választunk, ha maradunk a helyünkön.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Blackmon mellé szerintem messze a legjobb választás Wayne lenne. Gabbert miatt elsősorban. Reggie pont abban lenne a legjobb, amiben Blackmon - a rookie-sága miatt - a leggyengébb: kiváló és tapasztalt route runner. Vele meglenne Gabbert short distance és RZ célpontja, Blackmon meg szaladgálhatna mély route-okat.

De remélem nem kapjátok meg, mert nálunk marad. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU cikkje arról hogyan vélekedik az új tulaj a GM Smith munkájáról kontra elégedetlen szurkolók(én is) témáról
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2012-01-05/gene-frenette-shahid-khan-feels-comfortable-gm-genem-bryo
Kuharsky kivesézte a lényegét:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/32950/khan-offers-big-endorsement-of-smith
1. GM Gene élvezi Khan teljes bizalmát jelen pillanatban (= ami csak jelzem azt jelenti, hogy Gene Smith most a teljhatalmú góré, és ezt az új HCnek is tudomásul kell ezt vennie!)
2. Khan megkérdezett mindenkit, hogy bíznak-e Gabbertben, és válasz egyhangú igen volt (= nem lesz QB draft, max a lejáró szerződésű McCown helyére jöhet valaki tartaléknak. De simán benne van a pakliban, hogy Luke szerződéshosszasítást kap ...)
3. Dzsingisz Khan nem lesz olyan türelmes tulaj, mint Weaver volt (= ami jó hír az Anti-GM Gene és Gabbert fanok számára. 2 év sikertelenség és szöszi tuti, a GM majdnem biztos, hogy repül. Gabbert esetén egy '11hez hasonló év ezt akár 1 évre is csökkentheti, bár remélem idén már meg fogja ütni az átlag kezdő QB szintjét, ami nagy fejlődés lenne a tavalyi év tükrében.)

És végül Kuharsky (akinek semmi köze vagy kötődése a Jagshez, ellenben a csapat dolgaival kapcsolatban az átlagnál sokkal tájékozottabb szakíró) véleménye GM Generől, és hogy mit kéne tenni Gabbert megsegítésére az offseasonban:

"I am a Smith supporter. His drafts have not been as good as you’d like, but he made a lot of shrewd moves in free agency and via trade that transformed the Jaguars' defense.

He’s tied, very directly, to Blaine Gabbert. The job now for Smith is to add to the offense this offseason the way he added to the defense last season. Grab Vincent Jackson, Marques Colston or Dwayne Bowe in free agency. Make one more addition on defense, a pass-rushing end -- if not Mario Williams, how about Robert Mathis? Then bolster the roster in the draft, with offensive line help and a young receiver."

Magánvélemény: Robert Mathist és Bowet/Reggie Waynet próbáljukmeg ha lehet idehozni - Vincent Jackson úgyse fog idejönni, Colston meg elsősorban Brees miatt olyan jó, mint amilyennek tartják és lehet nálunk már nem lenne az az 1. számú elkapó, akit keresünk. Boweban benne van ez a potenciál véleményem szerint. És Wayneben is, bár sokan azt mondják, ő inkább már egy nagyon jó 2. számú WR.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap megvolt Chudzinski állásinterjúja is:
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=nfp-20120106_rob_chudzinski_interviewed_with_jaguars_on_thursday
Jövő hét elején jön majd Mularkey és Gruden, szóval szerintem 1 héten belül lesz új vezetőedzőnk.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes vélemény Paul Kuharskytól a tegnapi chatjében:

Of Chudzinski, Mularkey, & Jay Gruden which would you take to lead the Jags?
Paul Kuharsky
Probably Jay Gruden one, Rob Chudzinski two and Mike Mularkey three.
Szerinte WR poszton a Dwayne Bowe, Marques Colston, Vincent Jackson 3asból kéne valakit elhoznia free agencyben a Jagsnek. DEben pedig Mario Williamsnél vagy Robert Mathisnél kéne próbálkozniuk.

MJD és Daryl Smith is bekerült a Pro Football Focus év végi All-Pro csapatába a sajátságos mérési eredményeik alapján.
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/05/2011-pff-all-pro-team/
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Jason LaCanfora szerint ma van a kis Scotty (Jets OC - köszönjük, de inkább menjen vissza Rexhez) HC interjúja Khannal és GM Gene-el:
Jets Offensive Coordinator Brian Schottenheimer interviewing with the jaguars todayiktriad
Rex pedig pont azt mondja, hogy Schotti simán kiváló HC lenne, amivel természetesen nem értek egyet, még OC-nek is borzalmas, de jó lenne, ha valahogyan megszabadulnánk tőle.
De Isten mentsen titeket is tőle! 😊hellan
Reméljük így lesz.

Hogy mennyire nagy szó bekerülni az év végi AP All- Pro keretbe, jól mutatja hogy MJD mindössze az 5. Jaguár akit valaha beválasztottak, és az 1. 2006 (Mathis) óta:
Jaguars AP 1st-Team All-Pro Selections

Pos Player Selections Years
OT Tony Boselli 3 1997,1998,1999
P Bryan Barker 1 1997
LB Kevin Hardy 1 1999
CB Rashean Mathis 1 2006
RB Maurice Jones-Drew 1 2011
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És Jason LaCanfora szerint ma van a kis Scotty (Jets OC - köszönjük, de inkább menjen vissza Rexhez) HC interjúja Khannal és GM Gene-el:
Jets Offensive Coordinator Brian Schottenheimer interviewing with the jaguars todayiktriad
Rex pedig pont azt mondja, hogy Schotti simán kiváló HC lenne, amivel természetesen nem értek egyet, még OC-nek is borzalmas, de jó lenne, ha valahogyan megszabadulnánk tőle.
De Isten mentsen titeket is tőle! 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na nagyon úgy néz ki hogy a bajusz vagy a Rams-be vagy a Dolphins-ba lesz HC, jövőhéten dönt-Fisher out.m-bryo
Helyes.

Mark Long jelenti, hogy MJD bekerült az AP All-Pro csapatába RB poszton.
The awards keep coming for Maurice Jones-Drew. He was just named to the AP All-Pro Team. Congrats MJD!
Óriási gratula, Mojo!

HC keresési hírek:
Jay Grudent a hírek szerint érdekli a Jaguars vezetőedzői állás:
http://www.cincyjungle.com/2012/1/5/2685289/jay-gruden-reportedly-told-the-jaguars-he-was-interested-in-head?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Ez pedig Peter Kingtől van:
Jacksonville likes Joe DeCamillis, the Dallas special teams coordinator. But all are still knee-deep in searches. We shall see.
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/01/06/wild-card/index.html#ixzz1ihpMwnQz

És Jason LaCanfora szerint ma van a kis Scotty (Jets OC - köszönjük, de inkább menjen vissza Rexhez) HC interjúja Khannal és GM Gene-el:
Jets Offensive Coordinator Brian Schottenheimer interviewing with the jaguars today
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na nagyon úgy néz ki hogy a bajusz vagy a Rams-be vagy a Dolphins-ba lesz HC, jövőhéten dönt-Fisher out.