Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mivel nemvagyok jártas nagyon a ligában és a pasast nemismerem én is csak remélhetem hogy ha ő lesz az új HC akkor végre ha nemis száguldani de nedöcögjön a szekerünk.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Sztem az elsődleges cél nálatok a választásnál, hogy Gabbertből hozza ki a lehető legtöbbet a HC, erre pedig Chud a legalkalmasabb a jelöltek közül. Hogy Gabbert esetében a legtöbb mit takar az nálam erősen kérdőjeles.... Az szintén éredekes kérdés, hogy ezen túl a csapat többi részével mit kezd.

Mindenesetre én nem örülnék, ha Chud lelépne tőlünk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Emberek, úgy néz ki, pénteken lesz új vezetőedzőnk:

So once again BREAKING NEWS I am hearing Chudzinski to be offered head coaching by Jacksonville by Friday. Gruden a dark horse for the job, but unless Mularkey knocks them dead tomorrow Chudzinski will be coach of the Jags by weeks end. Hearing it is believed Chudzinski will be offered the job after the second interview. Trying to get this confirmed.

Something to think about if Chudzinski gets the head coaching job he very much could bring Mike Shula in as his OC. leaving the panthers with two holes

Egy Chudzinski - Shula HC-OC párost nagyon szívesen látnék itt. És mondjuk valahogy hozzuk vissza Tuckert DCnek, bár ez lehet már nem biztos, hogy összejön... Shula kihozott mindent Garrardból, amit lehetett. Cam Newtonnak sem tett rosszat a közös munka. Gabbert melé ideális lenne egy ilyen OC/QB coach (á lá Koetter az utolsó pár hétben).

Szóval 9 év után úgy néz ki ismét vezetőedzőnek hozunk egy 1 évet Carolinában koordinátoroskodó pasast. (Anno JDR is ott volt 1 évig DC 2002ben, mielőtt ide került vezetőedzőnek. Van az életnek egy iróniája...)

Íme az életrajza: http://www.panthers.com/team/coaches/rob-chudzinski/4256904b-b890-4f70-b6a3-b745cece0685iktriad
Nem vagyok elájulva, de ez van. Chudzinski megszerzéséhez nem kellett bankot robbantani az biztos... Reméljük a legjobbakat!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prosinski után Chudzinski, ez már nem véletlen
jacksonville-i polákokJJ
És ott van még Posluszny is 😊
Ha kinevezik, over/under kb 30szor fogom elszúrni a nevét. Nem akarom Chudnak hívni, az olyan semmilyen. Egyébként Sunnyboy(JDR) után kapnánk egy halbiológust 😊
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Prosinski után Chudzinski, ez már nem véletlen
jacksonville-i polákok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emberek, úgy néz ki, pénteken lesz új vezetőedzőnk:

So once again BREAKING NEWS I am hearing Chudzinski to be offered head coaching by Jacksonville by Friday. Gruden a dark horse for the job, but unless Mularkey knocks them dead tomorrow Chudzinski will be coach of the Jags by weeks end. Hearing it is believed Chudzinski will be offered the job after the second interview. Trying to get this confirmed.

Something to think about if Chudzinski gets the head coaching job he very much could bring Mike Shula in as his OC. leaving the panthers with two holes

Egy Chudzinski - Shula HC-OC párost nagyon szívesen látnék itt. És mondjuk valahogy hozzuk vissza Tuckert DCnek, bár ez lehet már nem biztos, hogy összejön... Shula kihozott mindent Garrardból, amit lehetett. Cam Newtonnak sem tett rosszat a közös munka. Gabbert melé ideális lenne egy ilyen OC/QB coach (á lá Koetter az utolsó pár hétben).

Szóval 9 év után úgy néz ki ismét vezetőedzőnek hozunk egy 1 évet Carolinában koordinátoroskodó pasast. (Anno JDR is ott volt 1 évig DC 2002ben, mielőtt ide került vezetőedzőnek. Van az életnek egy iróniája...)

Íme az életrajza: http://www.panthers.com/team/coaches/rob-chudzinski/4256904b-b890-4f70-b6a3-b745cece0685
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vance volt a Weaverék jobb keze. Ő tárgyalt a szerződésekről(játékosok és edzők), és ő figyelt arra, hogy a salary cappel minden rendben legyen.
Állítólag egy csomó segédedzőnek több mint 3 millió $ kell (vagy kellett) a Jagsnek kiperkálnia, és ez volt az egyik ok:
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7441572/jacksonville-jaguars-not-retaining-senior-vp-paul-vance-sources-say

Jó hír HC keresés ügyben. Rob Chudzinski jön egy 2. interjúra a héten.
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/16796934
Azt hiszem bátran ki lehet jelenteni, hogy ő az egyik a 3 komoly esélyesből, akire Khan utalt múlt héten. A nyilvánosságra került jelöltekből nálam ő most a talán legjobbank tűnő választás. Jobb mint Mularkey, vagy Schotty Jr, az biztos.
Szerintem egyébként a 3 ember akire Khan utalt, mint komoly jelölt: Chudzinski, Mularkey, és egy meglepetés jelölt (Joe DeCamlilis vagy esetleg más, aki eddig még nem került szóba. Egyesek szerint a Packers OCje, Joe Philbin lehet például surranópályán a befutó...)

Peter King szerint vagy DeCamlilis vagy Gruden lehet az új Jags vezetőedző.
"Jacksonville's quiet, but I expect Dallas special-teams coordinator Joe DeCamillis and Cincinnati offensive coordinator Jay Gruden to be in it at the end"
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/01/08/wild.card.round/index.html#ixzz1j0HQgr3Y

Jay Gruden viszont -állítólag...- nem tud arról, hogy megkerestük
"I have not heard anything. I'm just sitting here getting everyone out of here," Gruden said on Monday. "I don't know what's happening to be honest with you. I don't know if I'm ready. I'm just dealing with the season that came to an end and whatever happens, happens. I got a couple texts from people that heard I was a candidate for the job but I haven't heard anything otherwise. I don't know exactly how it works. I'll probably find shortly if it is true."

És Mularkey holnap jön HC állásinterjúra:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-01-09/falcons-offensive-coordinator-mike-mularkey-interview

Ha már Peter King -az all pro csapatában, mint egyedüli RB, természetesen MJD került be
"Running back: Maurice Jones-Drew, Jacksonville. When your foes know you're the only even remote offensive threat on the team, and you win the rushing title by 242 yards, that's impressive. (I'm supposed to name two backs, which I never do. The AP wants two, and I've explained for years if you have two backs and two receivers, how fair is that?"
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/01/08/wild.card.round/1.html

Én is attól aggódok hogy anyira negatívan le lett minősítve a Gabbert hogy nemválalja be egy jó nevű couch se, nembeszélve a drágalátos managerünkel az együttműködést.Kiváncsian várom a fejleményeket!m-bryo
Miért ne vállalná be egy komoly vezetőedzői ambíciókkal rendelkező koordinátor Blainet? Hogy mást ne mondjak, ha Gabbert idén is a tavalyi mutatóit/és sokszor látott/kritizált játékszintjét produkálja, az új HCnek lesz egy új kezdő QBje 2013ban....
Plusz mi van, ha egy védekező felfogású (bár ez meglepetés lenne, de benne van a pakliban) HC lesz kinevezve? Neki nem sok dolga lenne Gabberttel...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-01-09/jaguars-owner-shahid-khan-dismisses-general-counsel
Kib*szva egy góré Jaguars general counsel - Paul Vance :rolleyes:
Helyette Sashi Brown :rolleyes:
Ezt csak mint érdekességnek számítottam 😛
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Én is attól aggódok hogy anyira negatívan lett mimősítve a Gabbert hogy nemválalja be egy jó nevű couch és nembeszélve a drágalátos manegerünkel az együttműködést.Kiváncsian várom a fejleményeket!m-bryo
Annyira jó az aláírásod, hogy állandóan azon röhögök, amikor meglátom. Khan feje gyakorlatilag egy karikatúra 😀 Remélem már az egész csapat növeszti a bajszát! 😂Húsrágó
Nekem az előző fönököm szakasztott mása Khan-nak 😀 😀 😀 😀 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én is attól aggódok hogy anyira negatívan lett mimősítve a Gabbert hogy nemválalja be egy jó nevű couch és nembeszélve a drágalátos manegerünkel az együttműködést.Kiváncsian várom a fejleményeket!m-bryo
Annyira jó az aláírásod, hogy állandóan azon röhögök, amikor meglátom. Khan feje gyakorlatilag egy karikatúra 😀 Remélem már az egész csapat növeszti a bajszát! 😂Húsrágó
Remélem karikatúrából nemlesz frencsájz paródia.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Én is attól aggódok hogy anyira negatívan lett mimősítve a Gabbert hogy nemválalja be egy jó nevű couch és nembeszélve a drágalátos manegerünkel az együttműködést.Kiváncsian várom a fejleményeket!m-bryo
Annyira jó az aláírásod, hogy állandóan azon röhögök, amikor meglátom. Khan feje gyakorlatilag egy karikatúra 😀 Remélem már az egész csapat növeszti a bajszát! 😂
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nem benne kételkedem, csak igazából engem egy olyan OC nem zavarna, aki akármennyi impotens playbookot használ, mégis playoffba vitte a támadóit.Deny
De ha már "végtelen" a budget, akkor inkább igazi nyerő típust szerződtetnél Te is, ugye?Húsrágó
Az egy dolog, hogy végtelen a budget, de simán elképzelhetőnek tartom, hogy egyes edzők csak a pénz miatt nem jönnek ide/nem akarja Gabbertet használni, saját QB-t vinne/nem tetszik nekik GM Gene túlságos nagy hatalma. Igazából nem tudjuk, kik azok, akik elfogadnák az ajánlatot, így pedig nehéz eldönteni kinek örülnék. Nekem nagyjából mindegy, csak mutassa meg, hogy a Missouri QB-ból olyan QB lesz, amilyet én szeretnék 😊Deny
Túl a személyes ambiciókon, szvsz a családoddal szemben nem volna fair, ha jónéhány dollármillióval kevesebbért kergetnéd magadat a szívroham felé, mint másol. De ez csak az én véleményem, még nem voltam még NFL főedző, így kevés a rálátásom a dologra 😀
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nem benne kételkedem, csak igazából engem egy olyan OC nem zavarna, aki akármennyi impotens playbookot használ, mégis playoffba vitte a támadóit.Deny
De ha már "végtelen" a budget, akkor inkább igazi nyerő típust szerződtetnél Te is, ugye?Húsrágó
Az egy dolog, hogy végtelen a budget, de simán elképzelhetőnek tartom, hogy egyes edzők csak a pénz miatt nem jönnek ide/nem akarja Gabbertet használni, saját QB-t vinne/nem tetszik nekik GM Gene túlságos nagy hatalma. Igazából nem tudjuk, kik azok, akik elfogadnák az ajánlatot, így pedig nehéz eldönteni kinek örülnék. Nekem nagyjából mindegy, csak mutassa meg, hogy a Missouri QB-ból olyan QB lesz, amilyet én szeretnék 😊Deny
Én is attól aggódok hogy anyira negatívan le lett minősítve a Gabbert hogy nemválalja be egy jó nevű couch se, nembeszélve a drágalátos managerünkel az együttműködést.Kiváncsian várom a fejleményeket!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reméljük hamarosan eljön ez az idő. Amúgy mióta kezdtél el kételkedni Gabbertben? Pont tőled nem vártam volna. 😊iktriad
Nem benne kételkedem, csak igazából engem egy olyan OC nem zavarna, aki akármennyi impotens playbookot használ, mégis playoffba vitte a támadóit.Deny
De ha már "végtelen" a budget, akkor inkább igazi nyerő típust szerződtetnél Te is, ugye?Húsrágó
Az egy dolog, hogy végtelen a budget, de simán elképzelhetőnek tartom, hogy egyes edzők csak a pénz miatt nem jönnek ide/nem akarja Gabbertet használni, saját QB-t vinne/nem tetszik nekik GM Gene túlságos nagy hatalma. Igazából nem tudjuk, kik azok, akik elfogadnák az ajánlatot, így pedig nehéz eldönteni kinek örülnék. Nekem nagyjából mindegy, csak mutassa meg, hogy a Missouri QB-ból olyan QB lesz, amilyet én szeretnék 😊
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Örülnél te iktriad, ha ti is csak playoffban csődölnétek be.Deny
Reméljük hamarosan eljön ez az idő. Amúgy mióta kezdtél el kételkedni Gabbertben? Pont tőled nem vártam volna. 😊iktriad
Nem benne kételkedem, csak igazából engem egy olyan OC nem zavarna, aki akármennyi impotens playbookot használ, mégis playoffba vitte a támadóit.Deny
De ha már "végtelen" a budget, akkor inkább igazi nyerő típust szerződtetnél Te is, ugye?
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
az előbbi meg PO-ba vitte a csapatát 😛Húsrágó
Sanszosan először és egyben utoljára. 😊 Ha nem tanul meg jobban dobni, nem jut sehova se a játékstílusával, lásd a Broncos elmúlt 3 meccse... Ja és kíváncsi leszek, hogy a Steelers D mennyire hagyja majd élni hétvégén. iktriad
Steelers, Ravens és a Pats skalpját is az övére tűzi, majd elküldi Gene-nek ajándékba, annyit írva egy cetlire "Komolyan Alualu?" 😛
Húsrágó
Steelers PIPA 😛

Soha nem fogok megbocsátani Gene-nek, ha a Patset is kiejti Tebow!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jézusom. Brian Schotty + Gabbert, az kemény lenne így együtt. 😀Ale10
Schotty Jr. nem jön ide, hányszor kell még leírjam.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jézusom. Brian Schotty + Gabbert, az kemény lenne így együtt. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De "Mularkey offense" már nem először csődöl be playoff meccsen. Grudennek ez volt az 1. alkalom.iktriad
Örülnél te iktriad, ha ti is csak playoffban csődölnétek be.Deny
Reméljük hamarosan eljön ez az idő. Amúgy mióta kezdtél el kételkedni Gabbertben? Pont tőled nem vártam volna. 😊iktriad
Nem benne kételkedem, csak igazából engem egy olyan OC nem zavarna, aki akármennyi impotens playbookot használ, mégis playoffba vitte a támadóit.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valahogy engem a Cincy támadásai sem győztek meg...Húsrágó
De "Mularkey offense" már nem először csődöl be playoff meccsen. Grudennek ez volt az 1. alkalom.iktriad
Örülnél te iktriad, ha ti is csak playoffban csődölnétek be.Deny
Reméljük hamarosan eljön ez az idő. Amúgy mióta kezdtél el kételkedni Gabbertben? Pont tőled nem vártam volna. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerencsére talán ez a mai playoff produktum megment tőle minket. Talán.iktriad
Valahogy engem a Cincy támadásai sem győztek meg...Húsrágó
De "Mularkey offense" már nem először csődöl be playoff meccsen. Grudennek ez volt az 1. alkalom.iktriad
Örülnél te iktriad, ha ti is csak playoffban csődölnétek be.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nemááá, vigyétek mularkeyt a picsába tőlünk...peach
Szerencsére talán ez a mai playoff produktum megment tőle minket. Talán.iktriad
Valahogy engem a Cincy támadásai sem győztek meg...Húsrágó
De "Mularkey offense" már nem először csődöl be playoff meccsen. Grudennek ez volt az 1. alkalom.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nemááá, vigyétek mularkeyt a picsába tőlünk...peach
Szerencsére talán ez a mai playoff produktum megment tőle minket. Talán.iktriad
Valahogy engem a Cincy támadásai sem győztek meg...Húsrágó
rossz játékosokból közepes offense ide tökéletes ajánlólevél 😛

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
nemááá, vigyétek mularkeyt a picsába tőlünk...peach
Szerencsére talán ez a mai playoff produktum megment tőle minket. Talán.iktriad
Valahogy engem a Cincy támadásai sem győztek meg...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nemááá, vigyétek mularkeyt a picsába tőlünk...peach
Szerencsére talán ez a mai playoff produktum megment tőle minket. Talán.