Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 13 éve
Ha tetszik valakinek ha nem (Ik) szerintem igaz amit írnak ebben a cikkben!www.bigcatcountry.com/2012/9/19/3355360/gene-smith-contract-fired-jacksonville-jaguars#storyjump
több mint 13 éve
Mondtam nekik, hogy még nem dobtam idén picket.MakaA pontatlanságnak is megvannak a maga előnyei, ha elég pontatlan vagy, akkor még az ellenfél is képtelen lesz elkapni, mert velük még annyit se gyakorolsz együtt. És még így is majd 20 ponttal jobb a passer ratinged mint tavaly...ez maga a fejlődés!
, nincs falam.MakaEzért a seggeddel hárítod a passrusht?
, a legjobb elkapóm egy újonc, MakaRobinson éppen a szekrényedbe pisál, de folytatsd csak, szavad ne feledd!
a kezdő futó nem tudja a playbookot,Makavagy Ő tudta csak megtanulni rendesen, ez még nem derült ki ennyi hamvába holt támadásból
és hogy a csere futónak leszakadt a lába.MakaMit lehet tenni, ha "TC alatt nagyon reményteljes" a középső neve.
Meg megígértem, hogy a bye week előtt 3-2-vel fogunk állni.MakaOK, melyik szezonban?
😀
több mint 13 éve
Ezek szerint a seggizom-húzódásodról igen bölcsen hallgattál 😀N-DrewLOL, nekem is az volt az első gondoloatom, hogy vajon ülve, vagy állva adta álmában a riportot. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Azt álmodtam, hogy én vagyok Blaine, és egy sajtótájékoztatón próbálnak mindenféle kérdésekkel lehúzni.Ezek szerint a seggizom-húzódásodról igen bölcsen hallgattál 😀
Mondtam nekik, hogy még nem dobtam idén picket, nincs falam, a legjobb elkapóm egy újonc, a kezdő futó nem tudja a playbookot, és hogy a csere futónak leszakadt a lába. Maka
Session: Szinte biztosra veszem, hogy vissza fog vonulni a közeli jövőben.
Whimper-téma: Egyetlen emlékezetes megmozdulására emlékszem vasárnapról, mikor MoJo 10+ yardos futását sikerült a hülye szabálytalankodásával büntetőyardokra váltania...
több mint 13 éve
Egyébként Session mikor játszhat legközelebb? 6 meccset kell kihagynia a POOP lista miatt, ugye?Egyébként ha tényleg egy agyrázkódással szenved lassan egy éve, akkor ideje lesz szögre akasztani a cipőt.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
Azt álmodtam, hogy én vagyok Blaine, és egy sajtótájékoztatón próbálnak mindenféle kérdésekkel lehúzni.Mondtam nekik, hogy még nem dobtam idén picket, nincs falam, a legjobb elkapóm egy újonc, a kezdő futó nem tudja a playbookot, és hogy a csere futónak leszakadt a lába. Meg megígértem, hogy a bye week előtt 3-2-vel fogunk állni.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
Jövőre a 3. -4. kör után tradeljük el az összes pickünket, az UDFAink úgyis szinte mindig jobbak, mint a késő körös draftpickek.)iktriadez tetszett 😊 pedig ott lehet igazán mélyet meríteni a nevenincs sulik sosem hallott játékosaiból
Amúgy én Prosinski játékát keveslem kicsit, Ő azért tavaly már szokhatta az NFL-t, most ideje lenne játszani is...
több mint 13 éve
2. heti snap count: OFFENSE (42)
QB: Blaine Gabbert 39, Chad Henne 3
RB: Maurice Jones-Drew 39, Greg Jones 14, Montell Owens 6.
TE: Marcedes Lewis 35, Zach Potter 15.
WR: Laurent Robinson 39, Justin Blackmon 37, Mike Thomas 18, Cecil Shorts 8.
The offensive line of Eugene Monroe, Herb Taylor, Brad Meester, Uche Nwaneri and Guy Whimper played every snap.
Na ez durva - bár olyan sok offense snap newm volt...
DEFENSE (85)
DL: Andre Branch 65, Tyson Alualu 65, Jeremy Mincey 80, D’Anthony Smith 3, Terrance Knighton 65, C.J. Mosley 51, Aaron Morgan 11.
LB: Paul Posluszny 84, Russell Allen 82, Kyle Bosworth 68, Julian Stanford 1.
DB: Dawan Landry 85, Dwight Lowery 85, Aaron Ross 82, William Middleton 57, Rashean Mathis 40, Chris Prosinski 9, Kevin Rutland 2.
Mathis egyre több lehetőséget kap. Ez az 1 pozítívum. Landry és Lowery megint csere nélkül végigjátszották a meccset csakúgy mint múlt héten.
Brandon Marshall 1 D snappet se játszott, pedig mindkét meccsen benne volt az aktív keretben. Miért is draftoltuk őt az 5. körben? (Mike Harris és Jeris Pendleton se lett még nagyon bevetve eddig. Jövőre a 3. -4. kör után tradeljük el az összes pickünket, az UDFAink úgyis szinte mindig jobbak, mint a késő körös draftpickek.)
több mint 13 éve
Két meccs alapján még nem mondjuk, hogy nem megy neki. Abból az 52 passzolt yardból nem jutott most neki, de volt most is QB, aki 500+ yardot passzolt. Abból csak jutott volna Alkesznak is. 52 yardot nehezebb igazságosan elosztani 😉HúsrágóCsak poénkodtam.
Toronymagasan ő a leggyengébb láncszem. Remélem Britton visszatér vasárnap.Ja és Whimper takarodj!Efölött el is siklottam. Alig van hadra fogható ember A Falba, és te azokat is szétkergetnéd? 😀
iktriad
Taylor pl annál a néhány snapnél, ahol kimondottan figyeltem, egészen jól muzsikált. (biztos szóltak neki, hogy árgus szemmel nézem, és szedje össze magát) 😊Húsrágó
több mint 13 éve
Ja és Whimper takarodj!Efölött el is siklottam. Alig van hadra fogható ember A Falba, és te azokat is szétkergetnéd? 😀
iktriad
Taylor pl annál a néhány snapnél, ahol kimondottan figyeltem, egészen jól muzsikált. (biztos szóltak neki, hogy árgus szemmel nézem, és szedje össze magát) 😊
több mint 13 éve
Két meccs alapján még nem mondjuk, hogy nem megy neki. Abból az 52 passzolt yardból nem jutott most neki, de volt most is QB, aki 500+ yardot passzolt. Abból csak jutott volna Alkesznak is. 52 yardot nehezebb igazságosan elosztani 😉Srácok! Nem értitek a lényeget... azért nincs igazi vezére a csapatnak, mert Gene Smith ugyebár többnyire csak volt csapatkapitányokat, volt egyetemi csapatok "motorjait" igazolja le. Kioltják egymást a nagy motivátorok. 😉Hadd döntsem meg a teóriád:
A nagy győzelmek meg azért nem jönnek, mert a GM-ünk feje beszorult a seggébe és még mindig nem hajlandó megérteni, hogy ha bajnokságot akarsz nyerni, elsősorban jó játékosokat kell igazolni, és csak másodsorban jó embereket... Fordítva sajnos nem megy.
N-Drew
Blackmon ittasan vezetett (2×) és látod, hogy eddig egyelőre neki se megy a játék.iktriad
több mint 13 éve
Nem is csodálom hogy B14c'mon-nak nemmegy hisz nagyon sok passz-t még nemkapott.
több mint 13 éve
Srácok! Nem értitek a lényeget... azért nincs igazi vezére a csapatnak, mert Gene Smith ugyebár többnyire csak volt csapatkapitányokat, volt egyetemi csapatok "motorjait" igazolja le. Kioltják egymást a nagy motivátorok. 😉Hadd döntsem meg a teóriád:
A nagy győzelmek meg azért nem jönnek, mert a GM-ünk feje beszorult a seggébe és még mindig nem hajlandó megérteni, hogy ha bajnokságot akarsz nyerni, elsősorban jó játékosokat kell igazolni, és csak másodsorban jó embereket... Fordítva sajnos nem megy.
N-Drew
Blackmon ittasan vezetett (2×) és látod, hogy eddig egyelőre neki se megy a játék.
több mint 13 éve
Srácok! Nem értitek a lényeget... azért nincs igazi vezére a csapatnak, mert Gene Smith ugyebár többnyire csak volt csapatkapitányokat, volt egyetemi csapatok "motorjait" igazolja le. Kioltják egymást a nagy motivátorok. 😉 A nagy győzelmek meg azért nem jönnek, mert a GM-ünk feje beszorult a seggébe és még mindig nem hajlandó megérteni, hogy ha bajnokságot akarsz nyerni, elsősorban jó játékosokat kell igazolni, és csak másodsorban jó embereket... Fordítva sajnos nem megy.
több mint 13 éve
Peyton Manning most tudta meg, hogy gyengébb QB ratinggel zárt a héten, mint Gabbert
Smithey és Koetter végül csak legyőzték egykori fönüküket, bár Jack Del Rio fiai nagyon iparkodtak a végén.
Jack, hogy érzed magad most, hogy kikaptál az ex-koordinátoraidtól?
több mint 13 éve
Remélem tévedsz.szöszinek kell vezérré válnia. Előbb, mint utóbb (vagy soha).iktriadén erre fogadnék
gabokocka
több mint 13 éve
én erre fogadnék"Az ellenállás hasztalan" mondta Jeri Ryan(Hetes) a melleire célozva... ööö akarom mondani a borg."Minél kockázatosabb az út, annál nagyobb a haszon." - ahogy már a ferengik is tudták. Sobri JóskaNe dobj ki pénzt az ablakon. iktriadHa 0-3ra esünk, lassan kezdhetünk a jövő évi drafról beszélhetni, mivel ezek a meccsek a sorsolásunk könnyebb részét képezik....Én még akkor megvárom ezt, aztán megteszem a Jax csoportgyőzelmét.
(Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Szúúúúúúszáááá! Szúúúússssáááá!). iktriad
Most csak 41-szeres pénzt hozna, 0-3-nál felmehet 60szorosra akár.Sobri Jóska
Gabbert intelligens gyerek (ha jól tudom a valaha volt egyik legjobb wonderlicet írta), szóval idővel lehet belőle vezér. De most még nem. Egy vezér olyan, akinek a csapat elhiszi, hogy felmennek a pályára és odébbtolják a stadiont. Ehhez azért kell néhány komoly győzelem is. Most hiába mondana akármit, legfeljebb szorgalmasan bólogatna mindenki, de hitet nem tudna adni. (Képzeld el, ahogy végigmegy a padok előtt, lenyomja a legyőzzük a világot dumát, majd a seggét markolászva leül a pad szélére, mert teljes seggel még nem megy az ülés. 😀 😀)Hiába vannak körülötte meghatározó veteránok az Oban (Meester, MJD, Marcedes, Uche és Greg Jones ha valaki kekeckedne), szöszinek kell vezérré válnia. Előbb, mint utóbb (vagy soha). iktriad
Nem ismerem a rostert, de valamelyik veterannak kéne felvállalnia ezt. Vagy egy tapasztalt edzőnek, ha pillanatnyilag nincs ilyen veteran.peterk2005
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
"Az ellenállás hasztalan" mondta Jeri Ryan(Hetes) a melleire célozva... ööö akarom mondani a borg."Minél kockázatosabb az út, annál nagyobb a haszon." - ahogy már a ferengik is tudták. Sobri JóskaNe dobj ki pénzt az ablakon. iktriadHa 0-3ra esünk, lassan kezdhetünk a jövő évi drafról beszélhetni, mivel ezek a meccsek a sorsolásunk könnyebb részét képezik....Én még akkor megvárom ezt, aztán megteszem a Jax csoportgyőzelmét.
(Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Szúúúúúúszáááá! Szúúúússssáááá!). iktriad
Most csak 41-szeres pénzt hozna, 0-3-nál felmehet 60szorosra akár.Sobri Jóska
Gabbert intelligens gyerek (ha jól tudom a valaha volt egyik legjobb wonderlicet írta), szóval idővel lehet belőle vezér. De most még nem. Egy vezér olyan, akinek a csapat elhiszi, hogy felmennek a pályára és odébbtolják a stadiont. Ehhez azért kell néhány komoly győzelem is. Most hiába mondana akármit, legfeljebb szorgalmasan bólogatna mindenki, de hitet nem tudna adni. (Képzeld el, ahogy végigmegy a padok előtt, lenyomja a legyőzzük a világot dumát, majd a seggét markolászva leül a pad szélére, mert teljes seggel még nem megy az ülés. 😀 😀)Hiába vannak körülötte meghatározó veteránok az Oban (Meester, MJD, Marcedes, Uche és Greg Jones ha valaki kekeckedne), szöszinek kell vezérré válnia. Előbb, mint utóbb (vagy soha).
Nem ismerem a rostert, de valamelyik veterannak kéne felvállalnia ezt. Vagy egy tapasztalt edzőnek, ha pillanatnyilag nincs ilyen veteran.peterk2005
több mint 13 éve
"Minél kockázatosabb az út, annál nagyobb a haszon." - ahogy már a ferengik is tudták.Ne dobj ki pénzt az ablakon. iktriadHa 0-3ra esünk, lassan kezdhetünk a jövő évi drafról beszélhetni, mivel ezek a meccsek a sorsolásunk könnyebb részét képezik....Én még akkor megvárom ezt, aztán megteszem a Jax csoportgyőzelmét.
(Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Szúúúúúúszáááá! Szúúúússssáááá!). iktriad
Most csak 41-szeres pénzt hozna, 0-3-nál felmehet 60szorosra akár.Sobri Jóska
több mint 13 éve
Gabbertnek kell(ene) lennie az új vezérnek. Vannak biztató jelek, hogy alkalmas lehet rá de tegnap visszalépett vagy 3at nmegint. Mellette még Meester az aki a múltja miatt az lehetne(és az is), de ő is azért csendes pasas.iktriadGabbert intelligens gyerek (ha jól tudom a valaha volt egyik legjobb wonderlicet írta), szóval idővel lehet belőle vezér. De most még nem. Egy vezér olyan, akinek a csapat elhiszi, hogy felmennek a pályára és odébbtolják a stadiont. Ehhez azért kell néhány komoly győzelem is. Most hiába mondana akármit, legfeljebb szorgalmasan bólogatna mindenki, de hitet nem tudna adni. (Képzeld el, ahogy végigmegy a padok előtt, lenyomja a legyőzzük a világot dumát, majd a seggét markolászva leül a pad szélére, mert teljes seggel még nem megy az ülés. 😀 😀)
Nem ismerem a rostert, de valamelyik veterannak kéne felvállalnia ezt. Vagy egy tapasztalt edzőnek, ha pillanatnyilag nincs ilyen veteran.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
A PFT értékelője - náluk is Anger a meccs legjobb jaguárja. A meccs legjobbja meg JJ Watt. www.profootballfocus.com/blog/2012/09/17/refo-texans-jaguars-week-2/
Monroe még most is a pozitív tartományban maradt (egyedüli O-falemberként).
Poz 2.szor produkál elég rossz eredményeket a statisztikájukban. Neki (is) nagyon hiányzik Daryl.
több mint 13 éve
Ne dobj ki pénzt az ablakon.Ha 0-3ra esünk, lassan kezdhetünk a jövő évi drafról beszélhetni, mivel ezek a meccsek a sorsolásunk könnyebb részét képezik....Én még akkor megvárom ezt, aztán megteszem a Jax csoportgyőzelmét.
(Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Szúúúúúúszáááá! Szúúúússssáááá!). iktriad
Most csak 41-szeres pénzt hozna, 0-3-nál felmehet 60szorosra akár.Sobri Jóska
több mint 13 éve
Hát ez MEGALOL - Gabbertnek meghúzodott egy izom a seggében!Sorry de röhögtem egy percet.
Gabbert's injury was believed to be a hamstring issue, but according to head coach Mike Mularkey after an MRI it was revealed to be a butt muscle injury. Gabbert is expected to be limited in practice on Wednesday, but as of right now the plan is for him to play in the next game.
Szerdán még kimélik, de semmi akadálya, hogy vasárnap pályára lépjen. iktriad
Nézek egy ideje NFL-t de nem tudtam hogy van ilyen sérülés is.
több mint 13 éve
Ha 0-3ra esünk, lassan kezdhetünk a jövő évi drafról beszélhetni, mivel ezek a meccsek a sorsolásunk könnyebb részét képezik....Én még akkor megvárom ezt, aztán megteszem a Jax csoportgyőzelmét.
(Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Szúúúúúúszáááá! Szúúúússssáááá!). iktriad
Most csak 41-szeres pénzt hozna, 0-3-nál felmehet 60szorosra akár.
több mint 13 éve
Úgy tűnik Daryl vasárnap se játszik. 😕 Ciki lesz, ha a Colts is 150 yardot fog majd ellenünk futni. És lefogadom, hogy a 2 rookie TEjükből legalább 1nek remek meccse lesz....Tehát a védelem legjobba megint nem játszik a kezdő QB sérült (annyira jellemző, hogy szegénynek a sérülése is ciki...), a nagy passzokat el is felejthetjük vasárnapra, pedig a Colts secondaryt tényleg lehetne ezzel tesztelni. Remek kilátások, és még csak hétfő van.
Remélem legalább Britton és Cox végre bevethető lesz.
Ha 0-3ra esünk, lassan kezdhetünk a jövő évi drafról beszélhetni, mivel ezek a meccsek a sorsolásunk könnyebb részét képezik....
(Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Maradj optimista! Szúúúúúúszáááá! Szúúúússssáááá!).
Vasárnap nyerünk!
Félidőben tegnap mondjuk tartott beszédet, aztán jött egy 3 & out a Dtől és 3 jó play (1 hosszú punt return és 2 passz, a 2. volt a TD). Aztán úgy tűnt újra 3 & out jön, de Branch false startolt 3&7nél(ha nem teszi a Texansnak puntolnia kellett volna), és onnatól kezdve minden újra szar lett.És ha az lenne.A Tebow -vonat már elment, de egy Tebow vagy Ray Lewis, Strahan, stb. szerű motivátor playmaker lehetne a kovász, akivel kisül valami jó. 😉 Sobri JóskaMJD az lehetne, ha nem a passzjáték orientált futball virágkorát élnénk. És persze nem csinálta volna azt amit a nyáron.iktriad
De ő nem az az alkat, függetlenül a posztjától.
Sobri Jóska