Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Darcel McBathról csupa szépet és jót olvastam a draftelemzésekben stb. Hogyhogy itt kötött ki?Húsrágó
Szeptember 4 óta nincs csapata. Szerintem örült hogy végre valaki felhívta. Az, meg hogy ide került dupla öröm számára, hiszen itt meccsenként kidől mostanság 2 DB. Van rá egy 100asom, hogy lesz ő még kezdő is a hátralévő 3 meccs minimum egyikén. Pl. ha Lowery nem tudja vállalni a játékot, már csütörtök éjjel...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Darcel McBathról csupa szépet és jót olvastam a draftelemzésekben stb. Hogyhogy itt kötött ki?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na mi van iktriad, nekem kell beírni a 3 új játékost?

Brandon Coutu K, Darcel McBath S, Robert McClain CB

szerintem mindről írtunk ismertetőtHöri
Lefoglalt a Deus Ex installálás/tesztelés. Amúgy köszi.
McBath és McClain jött az aktív keretbe - TJ Heath mellett Prosinski ment IRre.
Coutu practice squadba ment, az OL George Bussey és a CB Talmadge Jackson lett onnan elküldve.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na mi van iktriad, nekem kell beírni a 3 új játékost?

Brandon Coutu K, Darcel McBath S, Robert McClain CB

szerintem mindről írtunk ismertetőt

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A forced fumble-nál csak a fumble recovery a nagyobb lutri az NFL-ben, és ezzel nem ünneprontó akartam lenni.DoM
A FR az lutri, a FF azért nem feltétlen, sőt. Pl James Harrison a legjobb példa erre. És nem azért van ennyi FF-je, mert állat, vagy amiért most megint keresztre feszítik, mert dirty és brutál hiteket nyom. Érdemes megnézni, hogy rengeteg sacknél - főleg ha oldalról, hátulról érkezik - egyértelműen kézre ütéssel megy, nem sacket akar, hanem egyértelműen első zándékból a labdát akarja kiütni a QB kezéből. Nyilván emlékszel Cassel 2 fumblijára, vagy ugyancsak 2008-ban Rivers ellen az end zone-ban, amiből safety lett. Teljesen egyértelmű, hogy nem sackre, hanem fumblira ment. Az olyan véletlenekben nem hiszek, hogy ha vki 5 év alatt 27 FF-je van (7, 7, 5, 6, 2). Ez - sztem - nem véletlen. Az elmúlt 5 idényből most először nem lesz meg neki az 5 FF, aminek nyilván köze van ahhoz, hogy kihagyott 4 meccset. De rajta kívül is tudnék FF-machine-t írni, aki tudatosan erre ment - felettébb sikeresen.Soldados
Pass rusher vs. irányító összefüggésben valóban rá lehet erre játszani és valamennyire kontroll alatt tartható, főleg a vakoldalról a védők részéről, de különben nem hinném, hogy mérvadó lehet egy védő játékának megítélésénél. Ha egy DB vagy LB készül leütközni labdásembert akár tömegben, akár open fielden, akkor elsősorban a jó szögre fog figyelni és földrevitelre a labda csak másodlagos. Ha túlságosan arra hajt, szépen jönnek a broken tackle hegyek. Kicsit olyan ez az én megítélésem szerint, mint amikor az elkapó még a labda megszelídítése előtt már azt nézi, hogy merre fog vele szaladni, és jön a drop.DoM
Ezzel így már egyetértek. Én inkább azt akartam írni, ha vki mondjuk 4-5 idényen át konzisztensen hozza ugyanazokat a számokat, akár FF-ben, az nem véletlen. Erre, ahogy Te is írtad, FF esetében passrushereknek van leginkább esélye.

ui.: Amúgy azért (is) írtam választ, ami az aláírásodban szerepel idézetként. A kontisztenciának, amit pl Harrison számaiban láthatunk, jobban hiszek, mint a vakvéletlenben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Még egy nevet felírtam azon játékosok listájára, aki idény után FA lesz, és újra KELL igazolni - Russell Allen. Észre se lehet venni, hogy nincs Session, és ez neki köszönhető. Asszem mióta Session miatt kezd, 3 meccs alatt csinált 3 FFet. Ilyen UDFAk (Russell már 3 éve kb. ilyen szinten játszik) jöhetnének gyakrabban is.iktriad
A forced fumble-nál csak a fumble recovery a nagyobb lutri az NFL-ben, és ezzel nem ünneprontó akartam lenni.DoM
Rendben, de akkor is tartom, hogy Allen játékán nem érezni, hogy alapvetően backup lenne.iktriad
Nem akartam a játékát megítélni. Ettől még lehet hasznos, értékes játékos, csak ez a mutató az, amiből túl sok mindent nem lehet kiolvasni.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Még egy nevet felírtam azon játékosok listájára, aki idény után FA lesz, és újra KELL igazolni - Russell Allen. Észre se lehet venni, hogy nincs Session, és ez neki köszönhető. Asszem mióta Session miatt kezd, 3 meccs alatt csinált 3 FFet. Ilyen UDFAk (Russell már 3 éve kb. ilyen szinten játszik) jöhetnének gyakrabban is.iktriad
A forced fumble-nál csak a fumble recovery a nagyobb lutri az NFL-ben, és ezzel nem ünneprontó akartam lenni.DoM
A FR az lutri, a FF azért nem feltétlen, sőt. Pl James Harrison a legjobb példa erre. És nem azért van ennyi FF-je, mert állat, vagy amiért most megint keresztre feszítik, mert dirty és brutál hiteket nyom. Érdemes megnézni, hogy rengeteg sacknél - főleg ha oldalról, hátulról érkezik - egyértelműen kézre ütéssel megy, nem sacket akar, hanem egyértelműen első zándékból a labdát akarja kiütni a QB kezéből. Nyilván emlékszel Cassel 2 fumblijára, vagy ugyancsak 2008-ban Rivers ellen az end zone-ban, amiből safety lett. Teljesen egyértelmű, hogy nem sackre, hanem fumblira ment. Az olyan véletlenekben nem hiszek, hogy ha vki 5 év alatt 27 FF-je van (7, 7, 5, 6, 2). Ez - sztem - nem véletlen. Az elmúlt 5 idényből most először nem lesz meg neki az 5 FF, aminek nyilván köze van ahhoz, hogy kihagyott 4 meccset. De rajta kívül is tudnék FF-machine-t írni, aki tudatosan erre ment - felettébb sikeresen.Soldados
Pass rusher vs. irányító összefüggésben valóban rá lehet erre játszani és valamennyire kontroll alatt tartható, főleg a vakoldalról a védők részéről, de különben nem hinném, hogy mérvadó lehet egy védő játékának megítélésénél. Ha egy DB vagy LB készül leütközni labdásembert akár tömegben, akár open fielden, akkor elsősorban a jó szögre fog figyelni és földrevitelre a labda csak másodlagos. Ha túlságosan arra hajt, szépen jönnek a broken tackle hegyek. Kicsit olyan ez az én megítélésem szerint, mint amikor az elkapó még a labda megszelídítése előtt már azt nézi, hogy merre fog vele szaladni, és jön a drop.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még egy nevet felírtam azon játékosok listájára, aki idény után FA lesz, és újra KELL igazolni - Russell Allen. Észre se lehet venni, hogy nincs Session, és ez neki köszönhető. Asszem mióta Session miatt kezd, 3 meccs alatt csinált 3 FFet. Ilyen UDFAk (Russell már 3 éve kb. ilyen szinten játszik) jöhetnének gyakrabban is.iktriad
A forced fumble-nál csak a fumble recovery a nagyobb lutri az NFL-ben, és ezzel nem ünneprontó akartam lenni.DoM
A FR az lutri, a FF azért nem feltétlen, sőt. Pl James Harrison a legjobb példa erre. És nem azért van ennyi FF-je, mert állat, vagy amiért most megint keresztre feszítik, mert dirty és brutál hiteket nyom. Érdemes megnézni, hogy rengeteg sacknél - főleg ha oldalról, hátulról érkezik - egyértelműen kézre ütéssel megy, nem sacket akar, hanem egyértelműen első zándékból a labdát akarja kiütni a QB kezéből. Nyilván emlékszel Cassel 2 fumblijára, vagy ugyancsak 2008-ban Rivers ellen az end zone-ban, amiből safety lett. Teljesen egyértelmű, hogy nem sackre, hanem fumblira ment. Az olyan véletlenekben nem hiszek, hogy ha vki 5 év alatt 27 FF-je van (7, 7, 5, 6, 2). Ez - sztem - nem véletlen. Az elmúlt 5 idényből most először nem lesz meg neki az 5 FF, aminek nyilván köze van ahhoz, hogy kihagyott 4 meccset. De rajta kívül is tudnék FF-machine-t írni, aki tudatosan erre ment - felettébb sikeresen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy nevet felírtam azon játékosok listájára, aki idény után FA lesz, és újra KELL igazolni - Russell Allen. Észre se lehet venni, hogy nincs Session, és ez neki köszönhető. Asszem mióta Session miatt kezd, 3 meccs alatt csinált 3 FFet. Ilyen UDFAk (Russell már 3 éve kb. ilyen szinten játszik) jöhetnének gyakrabban is.iktriad
A forced fumble-nál csak a fumble recovery a nagyobb lutri az NFL-ben, és ezzel nem ünneprontó akartam lenni.DoM
Rendben, de akkor is tartom, hogy Allen játékán nem érezni, hogy alapvetően backup lenne.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Még egy nevet felírtam azon játékosok listájára, aki idény után FA lesz, és újra KELL igazolni - Russell Allen. Észre se lehet venni, hogy nincs Session, és ez neki köszönhető. Asszem mióta Session miatt kezd, 3 meccs alatt csinált 3 FFet. Ilyen UDFAk (Russell már 3 éve kb. ilyen szinten játszik) jöhetnének gyakrabban is.iktriad
A forced fumble-nál csak a fumble recovery a nagyobb lutri az NFL-ben, és ezzel nem ünneprontó akartam lenni.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 megjegyzés a jövő évi szezonnal kapcsolatban. Mivel biztos, hogy 3. helyen végezünk idén a divízióban, már megvan 1 ellenfél a 2 csapat közül akiket még szezon előtt nem lehet tudni. Tehát jövőre jön ide a Bengals. Az AFC West még túl kaotikus jelenleg, hogy tippelni lehessen, hogy kihez utazunk majd közülük(én a Raidersre tippelek).
Jövőre egyébként a szokásos 3 AFC South csapat mellett jön hozzánk a Patriots, Jets, Lions; Bears, és 95% hogy a Bengals(elég nézőcsalogató, -egyben jó nehéz...- home schedule). Mi megyünk (a divizióellenfelek mellett) Green Baybe, Minnesotába, Miamiba, Buffalóba, és valószinű Kaliforniába (Raiders vagy Chargers).

Még egy nevet felírtam azon játékosok listájára, aki idény után FA lesz, és újra KELL igazolni - Russell Allen. Észre se lehet venni, hogy nincs Session, és ez neki köszönhető. Asszem mióta Session miatt kezd, 3 meccs alatt csinált 3 FFet. Ilyen UDFAk (Russell már 3 éve kb. ilyen szinten játszik) jöhetnének gyakrabban is.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tucker szerint Roth, Lowery, Thomas, Shorts, Prosinski és Scobee is day-to-day státuszú a Falcons meccsig, tehát nem lehet tudni, hogy bevethetőek lesznek-e vagy sem.
TJ Heath IRre rakva a nap során(26. játékos asszem - kivácsi vagyok kit rakunk ki IRről, hogy helyet csináljunk neki...). Lehet igazolunk egy kickert Scobee miatt a helyére, de lehet egy WR jön fel a practice squadból, bár Tucker azt mondta, Taylor Price valószínűleg csütörtökön már be lesz vetve az elkapók között. Mondjuk FSben is pocsékul állunk, hisz Lowery és Prosinski is sérüléssel bajlódik. Tegnap egy darabig Akwasi Owusu-Ansah játszott FSt...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez mekkora videó - Tucker (és Wayne Eaver) beszéde az öltözőben meccs után.
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Tucker-Weaver-postgame-speech/dc2ce916-ff05-4e5d-ac8f-9e933f6fe031
Tucker az elején majdnem elsírja magát 😊 És a végén Mincey 😊
És íme a hivatalos oldal meccsösszefoglaló videója Brian Sexton És Jeff Lageman tolmácsolásában.
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-vs-Buccaneers-field-view/2ee5aca0-5d99-4035-ad13-485a83b70a6d
DuJuan Harris futását a vége felé ajánlom mindenkinek. Láttunk ilyet valaha is Dezsőtől?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Haley már szabad....dande
OCként akár szóba is jöhetne
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
MJD 4 TD, ST TD, D TD atyavilág. Egyből katapultált 4-5 helyet a csapat a pts/g statban (yardban persze még sereghajtó)

8-10. helyen draftolás lesz így belőle. DoM írta a drafttopicban, hogy a mostani WR felhozatal elég jó. (én meg elhittem) Ez jelenthetné esetleg azt is, hogy akár a második kanyarban is lehetne legitim elsőszámú WR-t hozni Jacksonvillebe kis szerencsével és akkor ez 1/8 mehetne CB-re.Húsrágó
3at jöttünk előre(Colts, Browns, Chiefs lett megelőzve) pontban, így 28. helyen vagyunk szerzett pont/meccs kategóriában.
Ami meglepetés számomra, ennyi sérült védővel is 4. kapott total yardokban és bekapott passzolt yardokban a D(7. a pont/meccs viszonylatban, viszont csak 16.ak vagyunk futás ellen, ami kicsit csalódás). Ha a szezon végén is Top 5s lesz a D, főleg ilyen secondaryvel Tucker legyen HC, és keressünk valami normális OC és QB coacht mellé.
Egyébként hogy azért Koetter is méltassam valamennyire, egész jó volt tegnap a playcalling és amióta Gabbertel foglalkozik(10 napja), látok szöszinél némi fejlődést.iktriad
Haley már szabad....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD 4 TD, ST TD, D TD atyavilág. Egyből katapultált 4-5 helyet a csapat a pts/g statban (yardban persze még sereghajtó)

8-10. helyen draftolás lesz így belőle. DoM írta a drafttopicban, hogy a mostani WR felhozatal elég jó. (én meg elhittem) Ez jelenthetné esetleg azt is, hogy akár a második kanyarban is lehetne legitim elsőszámú WR-t hozni Jacksonvillebe kis szerencsével és akkor ez 1/8 mehetne CB-re.Húsrágó
3at jöttünk előre(Colts, Browns, Chiefs lett megelőzve) pontban, így 28. helyen vagyunk szerzett pont/meccs kategóriában.
Ami meglepetés számomra, ennyi sérült védővel is 4. kapott total yardokban és bekapott passzolt yardokban a D(7. a pont/meccs viszonylatban, viszont csak 16.ak vagyunk futás ellen, ami kicsit csalódás). Ha a szezon végén is Top 5s lesz a D, főleg ilyen secondaryvel Tucker legyen HC, és keressünk valami normális OC és QB coacht mellé.
Egyébként hogy azért Koetter is méltassam valamennyire, egész jó volt tegnap a playcalling és amióta Gabbertel foglalkozik(10 napja), látok szöszinél némi fejlődést.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
MJD 4 TD, ST TD, D TD atyavilág. Egyből katapultált 4-5 helyet a csapat a pts/g statban (yardban persze még sereghajtó)

8-10. helyen draftolás lesz így belőle. DoM írta a drafttopicban, hogy a mostani WR felhozatal elég jó. (én meg elhittem) Ez jelenthetné esetleg azt is, hogy akár a második kanyarban is lehetne legitim elsőszámú WR-t hozni Jacksonvillebe kis szerencsével és akkor ez 1/8 mehetne CB-re.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AZ FTU osztályzatai - ilyen se sokszor volt, a futójáték kapta a legrosszabb osztályzatot:
http://jacksonville.com/sports/columnists/gene-frenette/2011-12-11/story/jaguars-41-bucs-14-grading-jaguars
Egyébként DuJuan Harris 1carry - 24 yard. Viszlát Dezső?

Thomasnak valószínű agyrázkódása van, nem hiszem, hogy játszana csütörtökön. Shorts szintén megsérült. Nem csodálkoznék, ha Price mellett a 2 p squados WR közül az egyiket aktiválnánk a héten.
Scobeenak is húzódása van, ő azt írta twitteren, reméli, hogy tudja vállalni a játékot. Nem tudom ki lesz a PK, ha ő nem tud játszani.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez egy szürreális meccs volt. Az első negyed után sötéten láttam mindent. Aztán jött a 2. negyed. Wow.
41 (megválaszolatlan) pont. 7(!) turnover. MJD 4 TDvel vette át a franchise TD rekorder szerepét Fredtől. Youboty és Rutland 1-1 picket beygyüjtött. Még Gabbert is hasonlított egy QBre elég sokszor.
És MJD meg - simán lehetne MVP, de legalábbis offensive player of the year.iktriad
Szokás szerint nem néztem a nyertes meccsünket 😀 Mondjuk MoJo és Poz annyira fogadkoztak, hogy nyerni akarnak, ami egy kicsit többnek tűnt a szokásos nagy dumáknál. Nyilatkozták, hogy az egész csapat őrült módon melózik még mindig, hiába nincs már különösebb tétje. És ezek szerint tényleg. Nem tudom milyen volt a Tampa, mert azért statok alapján nem ítélkeznék, bár Freeman jó eséllyel halvány lehetett. Igyekszem megnézni majd valahogyan az összecsapást így utólag...

Sokan nagyot kellett, hogy játszanak, de MoJo-ra már nincsenek szavak... nem "zsebherkules", hanem egyszemélyes hadsereg! 😉N-Drew
Az 1. negyedet nyugodtan kihagyhatod - az borzalmas volt, azt hittem nagyon ki fogunk kapni. A 2. negyed viszont a Jaguars franchise történetének aranylapjaira fog kerülni. 28 pont, O; D; ST is pontot szerzett egy negyedben.

A Tampa elég nagy gödörben van, az 1 negyedben még nagyon meggyőzőek voltak, utána teljesen szétestek.

MJD megelőzte az RB edzőjét Bynert(neki 72 jött össze) szerzett TDk tekintetében, és 1re van Fredtől(a Pats színeiben volt 4 TDje még) és Torry Holttól.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ez egy szürreális meccs volt. Az első negyed után sötéten láttam mindent. Aztán jött a 2. negyed. Wow.
41 (megválaszolatlan) pont. 7(!) turnover. MJD 4 TDvel vette át a franchise TD rekorder szerepét Fredtől. Youboty és Rutland 1-1 picket beygyüjtött. Még Gabbert is hasonlított egy QBre elég sokszor.
És MJD meg - simán lehetne MVP, de legalábbis offensive player of the year.iktriad
Szokás szerint nem néztem a nyertes meccsünket 😀 Mondjuk MoJo és Poz annyira fogadkoztak, hogy nyerni akarnak, ami egy kicsit többnek tűnt a szokásos nagy dumáknál. Nyilatkozták, hogy az egész csapat őrült módon melózik még mindig, hiába nincs már különösebb tétje. És ezek szerint tényleg. Nem tudom milyen volt a Tampa, mert azért statok alapján nem ítélkeznék, bár Freeman jó eséllyel halvány lehetett. Igyekszem megnézni majd valahogyan az összecsapást így utólag...

Sokan nagyot kellett, hogy játszanak, de MoJo-ra már nincsenek szavak... nem "zsebherkules", hanem egyszemélyes hadsereg! 😉

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD 50 yardra növelte előnyét LeSean McCoyal szemben, mint a liga legtöbb futott yarddal rendelkező játékosa. Jelenleg 1222nél jár.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratulálok nektek, ehhez a magabiztos győzelemhezBondi
Köszi, és még egyszer gratula a diviziógyözelemhez. Amióta megalakult az AFC South 2002ben most már csak nekünk nem sikerült megnyerni a csoportot(viszont rohadt sokszor voltunk 2.okok).
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Gratulálok nektek, ehhez a magabiztos győzelemhez

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez egy szürreális meccs volt. Az első negyed után sötéten láttam mindent. Aztán jött a 2. negyed. Wow.
41 (megválaszolatlan) pont. 7(!) turnover. MJD 4 TDvel vette át a franchise TD rekorder szerepét Fredtől. Youboty és Rutland 1-1 picket beygyüjtött. Még Gabbert is hasonlított egy QBre elég sokszor.
És MJD meg - simán lehetne MVP, de legalábbis offensive player of the year.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lowery nem játszik, így Prosinkski kezd FSben. Tehát a KEZDŐ secondarynk ma így áll fel: Youboty-Prosinski-Landry-Rutland... Ha már RBkről vitáztunk egész héten - Dezsőtől azt hiszem az offseasonban el fogunk köszönni. Ma sem aktív, pedig semmi baja...