Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hát végigszenvedtem élő adásban a meccset, kb. mindent leírtatok már... hánykolódunk még négy hetet a tengeren egy kórházhajón 😉

Varjú Alfréd meg látom már megint hülye, illetve inkább fogalmazzunk úgy, hogy elmeállapota hosszú ideje konstans. 😀


Apró érdekesség: http://twitter.com/#!/davidgarrard9/status/143892758552260608/photo/1

Annyit még megjegyeznék, hogy remek dolog a műbajuszra kiadni pár dollárt, de azért akármilyen tré második félidőt is produkált a csapat, a drága szurkolók igazán végigszenvedhették volna a meccset (ha már úgyis perkáltak érte) a helyszínen, mert a totál üres stadion MNF-en a harmadik negyed végére csak újabb muníció a trolloknak.
Inkább a papírzacskó kémlelőnyílással a fejeken, meg némi hangos nemtetszés 😐

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Bust-nak nem bust, csak már nyerhetnénk is.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért már felmerult az a kérdés hogy kell e draftolnunk QB-t 😉

http://tampabay.sbnation.com/jacksonville-jaguars/2011/12/6/2615133/2012-nfl-draft-should-the-jaguars-think-about-quarterback 😐m-bryo
Épp most vitáztam egyet a kedves szerzővel twitteren. Ő (Alfie Crow) volt az, aki vasvillával akarta Garrardot kiüldözni, csak hogy jöjjön Gabbert(mondjuk már tavaly is kampányolt Clausenért, vagy bárkiért csak DGt váltsák le....). És most 10 meccs után már egy újabb 1. körös picket áldozna a következő drafton 1 új QBra. De ő csak kérdéseket tesz fel....Na ezért utálom A.C.-t (meg hogy tönkre vágta a BCCt, de ez egy másik történet).

Valaki az O-zoneban tökéletesen megfogalmazta amit érzek mai szurkolói véleményeket olvasva:
"Cut Leftwich! Cut Garrard! Cut Gabbert!" I'm starting to believe Jacksonville would prefer that the Jaguars have no quarterback at all.
Aki 10 meccs alapján kvázi bustnak nyilvánít egy nem pro styleból érkező 22 éves gyereket, akinek semmi offseasonja nem volt felkészülni, és alig van segítsége az vagy hülye vagy nem érti az NFL mechanizmusát.

Tucker azt mondta Chick sérülése nagyon problémás (IR), de Loweryé úgy túnik nem komoly, lehet játszik vasárnap.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Azért már felmerult az a kérdés hogy kell e draftolnunk QB-t 😉

http://tampabay.sbnation.com/jacksonville-jaguars/2011/12/6/2615133/2012-nfl-draft-should-the-jaguars-think-about-quarterback 😐
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végig néztem én is, hát "öröm" volt, megmondom őszintén a 3. negyedet átaludtam.

Gabbert egész pofás teljesítményt nyújtott a pickig, már be akartam írni a tőlem szokásos "van benne potenciál" dumát, aztán jött a pick és az egész csapat elszállt. Kár érte. Egyáltalán nem reménytelen, rendszer kell neki, nyugi meg 1-2-3-4 tehetséges elkapó.

Az új edzőt meg totál lehet csípni, nem semmi pali, ahogy feltüzeli a játékosokat. (bár lehet ez csak most jött így át)Amadeus91
Megnéztem én is a meccset. És nem elöszőr látom, hogy ha Gabbert hibázik egy nagyot, meginog. A pickig kifejezetten jól játszott, utána viszont mintha egy másik játékos lett volna a pályán.

Tucker elsőre tetszett, még az FTUn is B-t adott a produktumára (csak összehasonlításképp a run offnese C-t kapott). Meccs után pedig azt mondta, a D mostani gyenge teljesítményére nem lehet kifogás a sok sérülés:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-06/story/chargers-38-jaguars-14-grading-jags
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Végig néztem én is, hát "öröm" volt, megmondom őszintén a 3. negyedet átaludtam.

Gabbert egész pofás teljesítményt nyújtott a pickig, már be akartam írni a tőlem szokásos "van benne potenciál" dumát, aztán jött a pick és az egész csapat elszállt. Kár érte. Egyáltalán nem reménytelen, rendszer kell neki, nyugi meg 1-2-3-4 tehetséges elkapó.

Az új edzőt meg totál lehet csípni, nem semmi pali, ahogy feltüzeli a játékosokat. (bár lehet ez csak most jött így át)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Húsrágó - Youbotynak fumble utáni TD returnje volt nem picksixe.
Minceyt én jelenleg mindenki elé raknám a muszáj újraigazolni játékosok közül (utána jön Lowery, Scobee, Mathis, Roth).

Te azért kell mert idén kiderült Marcedes egyedül nem biztos hogy elég. Nem tudom Egnew értéke mennyire zuhant meg, de ha még bent van mondjuk a 3. körben, én továbbra is hoznám.

Egyébként veterán FA WRben Reggie Wayne mellett a minket tegnap -többek közt - kinyíró Vincent Jackson is akár szóba jöhetne.

Kíváncsi vagyok Taylor Price érkezését (és valaki ki/IRre rakását) leszámítva lesz-e ma mozgás a keretben. Kéne egy DE ha Chick kidőlt.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
4) Tucker szerintem még egy darabig mentorálja Youbotyt, de sokáig biztosan nem. Mathis állapotától függően sajnos a CB-t is a legnagyobb needek közé repítette Youboty. Lassú, aki arra járt, az megverte. Nem véletlenül dobták ki srácot.
Húsrágó
A CB eddig is need volt(Mathis ACLje elég lutri, plusz FA lesz), a tényeken nem változtat az, hogy játszik a 4. és 5. számú CB a rosteren. Nem véletlenül lett mostanság az LSUs Claiborne a másik favoritom Blackmon mellett mint következő 1. körös pick.iktriad
Persze, hogy need volt, de Youboty bemutatkozása jobban sikerült, mint ez a meccs (picksix). Ha ez a srác bevált volna (mondjuk egy Cox 2.0 szinten persze, nem Darrelle Revis), akkor azért kevésbé éreztem volna, hogy széthullik a D egy használható corner nélkül. Most sajnos ez a helyzet. A needek most jelentősen meghaladják a lehetőségeket, ebből 1 szezon alatt nehezen lesz PO csapat az tuti. Utána pedig már a Andrew Luck, a PO-t ízlelt Texans és szintén felfelé ívelő Titans jön majd szembe csak a csoporton belül...

Kell megkérdőjelezhetetlen nr1 WR , és mellé még két kiemelkedően jó minimum. Hogy melyik jön FA igazolás útján és melyik draftról nekem kb mindegy.

Kell DE, nagyon, nagyon-nagyon. Ebből se lesz olyan szerencsénk, hogy draftról találjanak valakit. Esélyesebb, hogy FA. Ebből is egy igazi QB rémisztgető kell, hogy a maradék jobban megéljen a másik oldalon.

CB - shutdown cornert se osztogatnak a 4. körben. Főleg nem Gene-nek.

RT - örülök, hogy elkapónak jó Whimper, de RT például gyengusz. Brittontól pedig tartok, hogy nem lesz belőle már kezdő kaliber. Ez persze még eldől.

Ik hozna TE-t is, de ez nálam egyre alacsonyabb prioritást kap, Lewis kezd összeszokni Szöszkével.

És számolhatunk azzal, hogy a 6 létszükséglet igazolás közül valaki nem fog annyira jól muzsikálni. Év közben kell majd valahogy még pótolni. Plusz még nem is kalkuláltunk azzal, hogy valakit esetleg elveszít a gárda az FA-k közül. Scobee!!!! Lowery!!! Roth, Mincey... Ha az első kettőből lépne le valaki, az igazi katasztrófa lenne!

Ha Jennings rendes felépül, akkor Harris és Dezső vérbő harcban gyötörhetik egymást a tehermentesítő RB pozicióért. Mondjuk simán beáldoznám Dezsőt és Jenningset ha cserébe tudnának egy jó RB-t szerezni, akivel újra tanyát verne Jacksonvilleben a kétfejű futószörny... ráadásul egy rakás jó RB-nek jár le a szerződése...

Összességében mégha komoly FA költés is lesz (mondjuk mint idén), akkor is jó draft kellene, olyan, amiben egy 3. körös játékos is upgrade lenne a mostaniakkal összevetve...Húsrágó
Ismerve GM-et még nagyon sok víz elfolyik hogy PO esélyes legyen a csapat!! :rolleyes:
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
4) Tucker szerintem még egy darabig mentorálja Youbotyt, de sokáig biztosan nem. Mathis állapotától függően sajnos a CB-t is a legnagyobb needek közé repítette Youboty. Lassú, aki arra járt, az megverte. Nem véletlenül dobták ki srácot.
Húsrágó
A CB eddig is need volt(Mathis ACLje elég lutri, plusz FA lesz), a tényeken nem változtat az, hogy játszik a 4. és 5. számú CB a rosteren. Nem véletlenül lett mostanság az LSUs Claiborne a másik favoritom Blackmon mellett mint következő 1. körös pick.iktriad
Persze, hogy need volt, de Youboty bemutatkozása jobban sikerült, mint ez a meccs (picksix). Ha ez a srác bevált volna (mondjuk egy Cox 2.0 szinten persze, nem Darrelle Revis), akkor azért kevésbé éreztem volna, hogy széthullik a D egy használható corner nélkül. Most sajnos ez a helyzet. A needek most jelentősen meghaladják a lehetőségeket, ebből 1 szezon alatt nehezen lesz PO csapat az tuti. Utána pedig már a Andrew Luck, a PO-t ízlelt Texans és szintén felfelé ívelő Titans jön majd szembe csak a csoporton belül...

Kell megkérdőjelezhetetlen nr1 WR , és mellé még két kiemelkedően jó minimum. Hogy melyik jön FA igazolás útján és melyik draftról nekem kb mindegy.

Kell DE, nagyon, nagyon-nagyon. Ebből se lesz olyan szerencsénk, hogy draftról találjanak valakit. Esélyesebb, hogy FA. Ebből is egy igazi QB rémisztgető kell, hogy a maradék jobban megéljen a másik oldalon.

CB - shutdown cornert se osztogatnak a 4. körben. Főleg nem Gene-nek.

RT - örülök, hogy elkapónak jó Whimper, de RT például gyengusz. Brittontól pedig tartok, hogy nem lesz belőle már kezdő kaliber. Ez persze még eldől.

Ik hozna TE-t is, de ez nálam egyre alacsonyabb prioritást kap, Lewis kezd összeszokni Szöszkével.

És számolhatunk azzal, hogy a 6 létszükséglet igazolás közül valaki nem fog annyira jól muzsikálni. Év közben kell majd valahogy még pótolni. Plusz még nem is kalkuláltunk azzal, hogy valakit esetleg elveszít a gárda az FA-k közül. Scobee!!!! Lowery!!! Roth, Mincey... Ha az első kettőből lépne le valaki, az igazi katasztrófa lenne!

Ha Jennings rendes felépül, akkor Harris és Dezső vérbő harcban gyötörhetik egymást a tehermentesítő RB pozicióért. Mondjuk simán beáldoznám Dezsőt és Jenningset ha cserébe tudnának egy jó RB-t szerezni, akivel újra tanyát verne Jacksonvilleben a kétfejű futószörny... ráadásul egy rakás jó RB-nek jár le a szerződése...

Összességében mégha komoly FA költés is lesz (mondjuk mint idén), akkor is jó draft kellene, olyan, amiben egy 3. körös játékos is upgrade lenne a mostaniakkal összevetve...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végigszenvedtem a meccset én is.

2) Ha Hill repült pár drop miatt, akkor Dillard is keressen új csapatot. Célterületen drop, másik playben az se tűnt fel neki, hogy valami tojásforma dolog repül felé, és esetleg elkaphatná... "bye-bye Szása"!
Húsrágó
Hillt azért tették ki, hogy ettől majd a többiek kicsit összekapják magukat(plusz jóval többet vártak el tőle a szezon előtt). Dillard életében először kezdett az NFLben, még szoknia kell a dolgot. Eddig kiegészítő játékos volt, mostantól többet kell(ene) betennie a közösbe.

4) Tucker szerintem még egy darabig mentorálja Youbotyt, de sokáig biztosan nem. Mathis állapotától függően sajnos a CB-t is a legnagyobb needek közé repítette Youboty. Lassú, aki arra járt, az megverte. Nem véletlenül dobták ki srácot.
Húsrágó
A CB eddig is need volt(Mathis ACLje elég lutri, plusz FA lesz), a tényeken nem változtat az, hogy játszik a 4. és 5. számú CB a rosteren. Nem véletlenül lett mostanság az LSUs Claiborne a másik favoritom Blackmon mellett mint következő 1. körös pick.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ja és találtam egy elképesztően jó cikket Gabbert problémáiról, és a rookie QBk nehéz életéről(Nagyon ajánlott olvasmány):
http://mattwaldmanrsp.com/2011/12/06/tuesday-wee-morning-thoughts-on-blaine-gabbert/
Érdemes megnézni az ott szereplő urak névsorát és rookie szezonjaiknak statjait. És persze az elemzést is Gabbert eddigi játékáról első 10 meccse alapján.iktriad
Ez tényleg nagyon volt! Megnyugató látni, hogyha nem is minden kezdet nehéz, de azért akadt bőven ilyen! 😀
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Végigszenvedtem a meccset én is.

1) Gabberttel nem is volt gondom, egész az INT-ig. Na ott teljesen összezavarodott, és ebből nem is jött ki egyáltalán. Ezt valószínűleg idővel majd "kinövi". (Tebow-val ilyen gond nem lenne...) Gyanítom, hogy a korábbi második félidős 0 offense mögött is részben az volt, hogy a szünet kizökkentette, a védők jobban felkészültek már rá, és elég, hogy az alig üzemelő offenseből "out of order" offense legyen. Érdemes megnézni, de egészen az INT-ig nem igazán voltak bokára dobott passzai, meg hasonló szarok. Az INT után viszont szinte csak ilyet tudott már dobni...

2) Ha Hill repült pár drop miatt, akkor Dillard is keressen új csapatot. Célterületen drop, másik playben az se tűnt fel neki, hogy valami tojásforma dolog repül felé, és esetleg elkaphatná... "bye-bye Szása"!


3) A védelem: Chick és Lowery kiesésével teljes a szétesés. Amikor megsérültek már tudtam, hogy súlyos zakó lesz. Passrush=0, Sec széthullott. Oda a remek kis védelem, remélem csak annyit esnek vissza, hogy még a top 15-ben megragadjanak! Nekem különösen fájt, hogy a futás ellen mennyire gyengén muzsikált a fal. DE DT vonalon szinte mindig át tudtak jönni sebességveszteség nélkül. Aztán persze Smith és Poz takarítottak, de ebből már peregtek a yardok. Sőt nem ritkán olyan blokkokat kapott a futás, hogy már Saftey állította meg a futót 15-20y után...

4) Tucker szerintem még egy darabig mentorálja Youbotyt, de sokáig biztosan nem. Mathis állapotától függően sajnos a CB-t is a legnagyobb needek közé repítette Youboty. Lassú, aki arra járt, az megverte. Nem véletlenül dobták ki srácot.

5) MJD: imádjuk, nem véletlenül. Most végre megkapta azt a passzt, amit a Szöszke nem neki osztott ki a Browns ellen ugyanilyen szituációban. Meg is lett a TD. Owens is futott helyette (az jó volt), Harrisnek még szoknia kell a dolgot. Dezső nagyot harcolhat az helyért a pre-seasonben.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amennyire tudom nyomon követem a nálatok történteket, több okból is:
- egyszerre indult ugye a két franchise
- szimpatikus volt nagyon a csapat amikor elkezdtem focit nézni, hasonló stílusban is nyomtátok mint a Panthers
- Gabbert miatt, mivel én a draft előtt többre tartottam mint Newtont.

Nekem igazából nem is Gabbert statjaival van bajom, vagy hogy nem nyer, hanem azzal, hogy elképesztő mennyire nem passzol normális passzokat. Sztem tegnap is a passzai 90% a LOS-nél már az elkapó kezében volt, vagy el sem jutott odáig. Nem is emlékszem 10 yardnál hosszabb próbálkozásra.... Ha valakire ennyire felteszik a franchise jövőjét, legalább derüljön ki, mire képes, mert ebből a buzizásból nekem csak az jön le, hogy Clausen 2.0...gabokocka
Szerencsére Khan érkezésével a franchise jövője nem Gabbert vállán nyugszik, max a GM sorsa.
Kell neki egy teljes offseason, jobb elkapók, és jobb edzők mint ami most van. Nem mondom, hogy nincsenek (nagyon is) aggasztó jelek -láad a nemrég belinkelt cikket, de hiszem, hogy megfelelő szakemberekkel kijavítható a dolog. Ha meg nem, akkor így jártunk.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Amennyire tudom nyomon követem a nálatok történteket, több okból is:
- egyszerre indult ugye a két franchise
- szimpatikus volt nagyon a csapat amikor elkezdtem focit nézni, hasonló stílusban is nyomtátok mint a Panthers
- Gabbert miatt, mivel én a draft előtt többre tartottam mint Newtont.

Nekem igazából nem is Gabbert statjaival van bajom, vagy hogy nem nyer, hanem azzal, hogy elképesztő mennyire nem passzol normális passzokat. Sztem tegnap is a passzai 90% a LOS-nél már az elkapó kezében volt, vagy el sem jutott odáig. Nem is emlékszem 10 yardnál hosszabb próbálkozásra.... Ha valakire ennyire felteszik a franchise jövőjét, legalább derüljön ki, mire képes, mert ebből a buzizásból nekem csak az jön le, hogy Clausen 2.0...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem Gabbert-tel ezen a meccsen annyira nem volt bajom, Youboty játékával annál inkább. Tudom, hogy alapjáraton 5.ik számú CB lenne a csapatban vagy nem is lenne rosteren, de akkor is mind2 nagy playt ha jól láttam róla kaptuk. A probléma a csapattal még mindig ugyanaz mint az elmúlt 11 meccsen. Az első félidőben még tartják magukat, a támadók, pontokat érnek el és szép támadásokat vezetnek, aztán bemennek a szünetre és utána semmi. Ismét 0 pont a 2.ik félidőben, ismét reménytelen támadásokkal...Remélem, azért a szezon utsó 4 meccsében lesz valamiféle változás ezen a téren, aztán jöhet az új idény, új edzőkkel, új játékosokkal, és a sérült játékosok visszatérésével.kisvanek4
Youbotyt le is cserélte Tucker- helyette volt Morgan Trent a 2. félidő nagy részében bent ("óriási" változás tudom 😊 ).
Egyébként volt már ellenkező példa is arra amit írsz. A Steelers ellen botrányos 1. félidőnk volt, aztán volt esélyünk megnyerni a meccset a második félidőben. De ez a tünet idén többször jelentkezik annál, mint hogy véletlen legyen.

Sérültekkel kapcsolatban annyi, hogy Chick valószinű végleg kidőlt. Mivel Kampman gyakorlatilag semmit nem tud idén segíteni, és Roth sérült, érdekels lesz a pass rush a maradék 4 meccsen. Selvieből bevallom nem sokat láttam eddig, míg Douzable meg inkább DT... Tehát könnyen lehet, hogy mostantól 1 emberes(Mincey) lesz a pass rush ezzel a secondaryvel? Nyami.
Lowery sérülése nem tudom mennyire komoly. Ha ő is kidől(Prosinski time 😊 ), a secondarynk kb. a tavalyi önmagát, a passrush a 14 sackes '09 idényét fogja idézni. Sok szerencsét Poslusznynak és Daryl Smithnek...
Ó és Marcedes sem fejezte be a meccset.

Ja és találtam egy elképesztően jó cikket Gabbert problémáiról, és a rookie QBk nehéz életéről(Nagyon ajánlott olvasmány):
http://mattwaldmanrsp.com/2011/12/06/tuesday-wee-morning-thoughts-on-blaine-gabbert/
Érdemes megnézni az ott szereplő urak névsorát és rookie szezonjaiknak statjait. És persze az elemzést is Gabbert eddigi játékáról első 10 meccse alapján.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Nekem Gabbert-tel ezen a meccsen annyira nem volt bajom, Youboty játékával annál inkább. Tudom, hogy alapjáraton 5.ik számú CB lenne a csapatban vagy nem is lenne rosteren, de akkor is mind2 nagy playt ha jól láttam róla kaptuk. A probléma a csapattal még mindig ugyanaz mint az elmúlt 11 meccsen. Az első félidőben még tartják magukat, a támadók, pontokat érnek el és szép támadásokat vezetnek, aztán bemennek a szünetre és utána semmi. Ismét 0 pont a 2.ik félidőben, ismét reménytelen támadásokkal...Remélem, azért a szezon utsó 4 meccsében lesz valamiféle változás ezen a téren, aztán jöhet az új idény, új edzőkkel, új játékosokkal, és a sérült játékosok visszatérésével.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én azon se csodálkoznák hogy Gabbert ha jövőre se javul nagyon akkor úgy végzi mint Clausen.m-bryo
Clausen már1 év után padozott/padozik, de az ő szituja egész más. Ő csak egy második körös pick volt. Newton meg 1/1es... Egyébként meg nem fogunk 1. körben QBt húzni(max Luckot, de ő már szinte biztos az Indyé 😊), más esetben meg nem padozna. Főleg most hogy GM Gene a teljhatalmú góré, és ő hozta ide ráadásul feltradedel.
Egyébként ahogy írtam az interceptionig egész jól játszott(volt 151es QB ratingje is 😊 ). Több fegyver(min 2-3 új WR és 1 új TE), és jó OC (vagy HC) meg egy QB coach kell neki és egy erős offseason. Ne írjunk le már valakit ha lehet 10 lejátszott meccs után.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én azon se csodálkoznák hogy Gabbert ha jövőre se javul nagyon akkor úgy végzi mint Clausen.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez csúnya volt főleg a meccs 28. percétől. A defense elfogyott. Pl. a 2. félidőben a Morgan Trent-Prosinksi-Landry-Rutland "álom"DB 4es védekezett. Chick is valószinű kidőlt (és lehet hogy IResen - lecsapott rá a sig átkom 😕 ).
433 bekapott yard és 38 bekapott pont. Ilyenekre kell felkészülni sajnos idén innentől.

MJD legalább vezeti a ligát futott yardokban (3 yarddal van McCoy előtt), és már csak 1 endzone látogatásra van Fred franchise TD csúcsától(70).
Gabbert a pickjéig egész jó volt, a második félidőben meg a szokásos (-Short- Incomplete Pass Heavy Offense). Ja ha már Short(s)- Cecil megszerezte 1 TDjét. 😊

Azt hiszem a héten megint nagy jövés menés lesz a rosteren sérülések miatt, bár már csak toldozni-foldozni tudjuk a Dt.

És legalább 1 lépéssel közelebb kerültünk Blackmonhoz vagy Morris Claibornehoz...

Végül - "play of the game"(na jó MJD nagy futása Gabbert shovel passzából, meg a 2 TD azért szebb volt meg volt egy Guy Whimper(!) 17 yardos elkapás is 😊 ): http://www.bigcatcountry.com/2011/12/5/2614632/the-2011-jaguars-season-in-a-single-play

Folytatás vasárnap a Tampa Bay Bucs ellen...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sherman jó húzás lenne, vele legalább az első félidőben aratna a csapat a leolvadás előtt.Höri
Jobb lenne egy olyan HC akinek a csapata egész meccs alatt versenyképes. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sherman jó húzás lenne, vele legalább az első félidőben aratna a csapat a leolvadás előtt.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Price leigazolása holnap lesz hivatalos, ezért nem lett még senki elküldve. Lehet Kampman megy majd IRre. Vagy Dezső lesz kidobva.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Head coaching candidates already on the Jaguars radar include Falcons OC Mike Mularkey and former Packers HC Mike Sherman.tenorx
Sherman nagyon nem kéne. Akkor már inkább maradjon Tucker.
annyiból nem értelek titeket, hogy ekézitek a szöszit, de közben olyan szinten nincs célpontja, hogy az már fáj. Price-szal mivel vagytok beljebb? Őszintén bevallva nem irigylem Gabbert-t.

Am remélem nyertek a San Diego ellen.Amadeus91
Folyamatosan próbálkozunk, MSW, Robiskie is jött, de mindkettő IRen kötött ki viszonylag rövid idő alatt.

Majd jövőre kap Sunshine pár új fegyvert(2 WR draftról +1 veterán elkapó FA - khm. Reggie Wayne?-, és sanszos, hogy jöhet egy új inkább elkapó TE is) + új edzőket (Új OC/QB coach, és új QB coach).
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Dezső ma inaktív. 😊 Úgy látszik DuJuan Harris és Bolen lesz ma MJD cseréje. Ja és Knighton játszik.

Még nem tudni, ki ment Price helyett.

Viszont volt ma még 1 változás. Az LB Stephen Franklin feljött az 53ba a practice squadból és a szintén LB Kevin Bentley jutott a cut sorsára.iktriad
annyiból nem értelek titeket, hogy ekézitek a szöszit, de közben olyan szinten nincs célpontja, hogy az már fáj. Price-szal mivel vagytok beljebb? Őszintén bevallva nem irigylem Gabbert-t.

Am remélem nyertek a San Diego ellen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Head coaching candidates already on the Jaguars radar include Falcons OC Mike Mularkey and former Packers HC Mike Sherman.