Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként Jason Hill -Höri jóslatával ellentétben- nem kellett senkinek, szóval ha vissza akarjuk hozni, most hogy Robiskie kidőlt, megtehetnénk. Jelenleg 5 WR van az 53ban (M-80, Dillard, Shorts - akit azt hiszem gyakran látunk majd az utolsó 5 meccsen...- West, és Osgood akit soha nem használunk, mint WR....).
iktriad
Hill nem azért lett kirúgva, mert példát akartak vele mutatni a többi WR számára, hogy senki sincsen biztonságban és hogy mindenki kapja össze magát? mert ha tényleg ez volt a cél akkor nem hiszem hogy visszaveszik, ha meg nem és csak azért rúgták ki mert elejtett néhányat az elmúlt hetekben, akkor meg értelmetlen volt a kirúgása....kisvanek4
Jogos felvetés. Mondjuk, ha jól tudom, a hivatalos indok az volt, hogy a fiatal WReket (Dillard -mivel ő alig volt egészséges eddig, most viszont az-, West, Shorts) akarják jobban kipróbálni, hogy lehet-e rájuk számítani jövőre.
Thomas és Dillard kezd valószínűleg hétfőn, és a 3 WRes formációkban Shorts csatlakozik elsősorban majd hozzájuk.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Egyébként Jason Hill -Höri jóslatával ellentétben- nem kellett senkinek, szóval ha vissza akarjuk hozni, most hogy Robiskie kidőlt, megtehetnénk. Jelenleg 5 WR van az 53ban (M-80, Dillard, Shorts - akit azt hiszem gyakran látunk majd az utolsó 5 meccsen...- West, és Osgood akit soha nem használunk, mint WR....).
iktriad
Hill nem azért lett kirúgva, mert példát akartak vele mutatni a többi WR számára, hogy senki sincsen biztonságban és hogy mindenki kapja össze magát? mert ha tényleg ez volt a cél akkor nem hiszem hogy visszaveszik, ha meg nem és csak azért rúgták ki mert elejtett néhányat az elmúlt hetekben, akkor meg értelmetlen volt a kirúgása....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akik attól tartanak, hogy Koetter marad, azoknak jó hír, hogy felmerült -még- OCnk neve, mint a Kansas Jayhawks leendő HCje(Dirk korábban mmár volt College HC, pl. az Arizona Statenél):
http://www.bigcatcountry.com/2011/12/3/2607468/dirk-koetters-future-with-the-jaguars-could-be-coming-to-a-close

Ja, ha már Dirk, tegnap azt mondta, ne várjunk nagy változásokat az offensben azzal kapcsolatban, hogy most ő foglalkozik Blainenel és Sheppard a WRekkel:
http://www.jaguars.com/news/article-1/Not-a-huge-change/55d2aba9-0705-49ff-bcaf-10683660f817

Egyébként Jason Hill -Höri jóslatával ellentétben- nem kellett senkinek, szóval ha vissza akarjuk hozni, most hogy Robiskie kidőlt, megtehetnénk. Jelenleg 5 WR van az 53ban (M-80, Dillard, Shorts - akit azt hiszem gyakran látunk majd az utolsó 5 meccsen...- West, és Osgood akit soha nem használunk, mint WR....).

Ó, és egy 'fun fact' ami akár jót is igérhet nekünk hétfőre:
The Jaguars have never won a game in San Diego and the Chargers have never won a game in Jacksonville
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég hosszú lett a mai injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/12/2/2606528/nfl-injury-report-chargers-jaguars-12-2


A jó hír: Knighton, Roth és Kampman is edzett.
A rossz hír: mindkét -immár kezdő- CBnk(Youboty és Middleton) megjelent ma az injury reporton, ráadásul Middleton nem is edzett(továbbá Prosinski és Kevin Bentley is felkerült a listára). Ha Middleton sem játszhat, végre jöhet Coleman? Vagy az egyik az egyik UDFA rookie (Heath vagy Rutland) lesz bevetve ott?...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brian Robiskie -> IR(játék nélkül). Visszahozhatjuk Hillt 😊 A DT Corvey Irvin jöt fel a practice squadból az 53as keretbe a helyére.
A practice squadba pedig a WR Charly Martin érkezett, 8 meccset játszott a Panthersben az elmúlt 2 szezonban. http://www.nfl.com/player/charlymartin/2507686/profile
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fred Taylor nagyon beszédes kedvében van a héten - ime pár szösszenet a Pete Prisco rádiómüsorában elhangzottakból:
http://www.bigcatcountry.com/2011/12/2/2605654/fred-taylor-compares-jacksonvilles-offense-to-new-englands
Nincs túl jó véleménye Jackről... Viszont annál pozitívabb Gabberttel kapcsolatban! Szerinte jó játékos lesz belőle, csak kell egy 1. számú WR, és kicsit át kéne alakítani az offense playhívásokat(Koetter utódja, majd remélhetőleg megteszi).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem senkit se győzött meg....armando83
1) Ha Gabbert a köv szezont úgy indítja mint Peyton Manning és Tom Brady eltitkolt szerelemgyereke,akit egy titkos szigeten egész életében QB-nek treníroztak, akkor a GM személye 10 évre eldőlt! Az összes többi játékos, akit húzott, teljesen lényegtelenné válik.
2) Ha Gabbert jövőre közepes, 2013-ban pedig jó, akkor Gene újra kapni fog egy 3 éves szerződést, mert nem bust a QB-ja, bár nem is HoF.
3) Ha Gabbert jövőre közepes, 2013 közepes vagy gyengébb, akkor Gene kap egy "elbocsátó szép üzenetet". 1/12 + 2/12 = 1/10 = 0 ->drága hiba (a többit ne is számoljuk).
4) Ha Gabbert jövőre is szar, akkor bajusz gyorsan lapátra teszi Gene-t. És utána Gabbert sem nem sok sót eszik meg itt.

1-es verzió nekem tetszene, de a szerződéshosszabítás előtt lecsaphatna Gene-re egy végletekig elkeseredett csapat, aki elcsábítja őt. 😀

A bemikrofonozott videó szerintem elég tanulságos volt. Szegény Szöszke kettőt pislog és jön a bumm. PM-től alap, hogyha háromig el tudok számolni a snap után, akkor complete a passz. Gabbert a kettes számmal is csak ritkán találkozik, és ha mégis, akkor rögtön a labda elengedése után jön a bordakúra.

Jővő szezonban muszáj lesz jobban megvédeni, mert hiába lesznek elkapói a remények szerint, ha neki nem marad ideje. A sérülésből felépülgetőkbe vetett bizalmam elég véges, én FA útján intézném szívem szerint, Dzsingisz biztos tömött pénztárcával vág neki az első szezonjának. (ha nem, akkor inkább vette volna meg a Rams-t 😛 )Húsrágó
Tökéletes elemzés Húsrágó GM Gene (és Blaine) sorsát illetően. Amúgy a szerdai változások az edzőknél szerintem (is) inkább tőle vannak, mint Tuckertől... Avagy jelenleg ő a teljhatalmú góré Jacksonvilleben.

Ami az O-falat illeti. Whimper heylett Bradfieldet akarom látni mostantól a szezon végéig, offseasonban meg dönteni kell, hogy Britton most inkább RT vagy LG no és persze hfel kéne végre 100%osna épülnie a sérüléseiből.. De amúgy is kéne egy új OT vagy a draftról vagy FA keretein belül. Meester, Uche és Monroe úgy ahogy rendben van, szóval az RT, LG posztot kéne megoldani. Utóbbiban Rackley lehet megoldás, csak jó offseason kéne neki.
Az a gond hogy ö változni nemfog, így még talán 3évig minden a régi marad.
Épp nézem a Seahawks Eagles meccset és már megint elökerült a LA Jaguars téma!Azért már nagyon megy t...kömre!😕m-bryo
A Vikings/Raiders/Chargers trió sokkal esélyesebb LAbe mint mi. Minket 2027ig nagyon nehéz Jacksonvilleből elvinni.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=jc-cole_jacksonville_jaguars_new_owner_los_angeles_112911
Hollai okfejtése a meccs alatti közvetítésben meg csak azt bizonyítja, hogy fingja nincs arról (neki se...), mi zajlik nálunk, és milyen helyzetben vagyunk.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Az a gond hogy ö változni nemfog, így még talán 3évig minden a régi marad.
Épp nézem a Seahawks Eagles meccset és már megint elökerült a LA Jaguars téma!Azért már nagyon megy t...kömre!😕
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Szerintem senkit se győzött meg....armando83
1) Ha Gabbert a köv szezont úgy indítja mint Peyton Manning és Tom Brady eltitkolt szerelemgyereke,akit egy titkos szigeten egész életében QB-nek treníroztak, akkor a GM személye 10 évre eldőlt! Az összes többi játékos, akit húzott, teljesen lényegtelenné válik.
2) Ha Gabbert jövőre közepes, 2013-ban pedig jó, akkor Gene újra kapni fog egy 3 éves szerződést, mert nem bust a QB-ja, bár nem is HoF.
3) Ha Gabbert jövőre közepes, 2013 közepes vagy gyengébb, akkor Gene kap egy "elbocsátó szép üzenetet". 1/12 + 2/12 = 1/10 = 0 ->drága hiba (a többit ne is számoljuk).
4) Ha Gabbert jövőre is szar, akkor bajusz gyorsan lapátra teszi Gene-t. És utána Gabbert sem nem sok sót eszik meg itt.

1-es verzió nekem tetszene, de a szerződéshosszabítás előtt lecsaphatna Gene-re egy végletekig elkeseredett csapat, aki elcsábítja őt. 😀

A bemikrofonozott videó szerintem elég tanulságos volt. Szegény Szöszke kettőt pislog és jön a bumm. PM-től alap, hogyha háromig el tudok számolni a snap után, akkor complete a passz. Gabbert a kettes számmal is csak ritkán találkozik, és ha mégis, akkor rögtön a labda elengedése után jön a bordakúra.

Jővő szezonban muszáj lesz jobban megvédeni, mert hiába lesznek elkapói a remények szerint, ha neki nem marad ideje. A sérülésből felépülgetőkbe vetett bizalmam elég véges, én FA útján intézném szívem szerint, Dzsingisz biztos tömött pénztárcával vág neki az első szezonjának. (ha nem, akkor inkább vette volna meg a Rams-t 😛 )
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Szerintem senkit se győzött meg....

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Engemet valójám legjobban a GM aggaszt mert nemgyözött meg a politikája eddig.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prosinksit kihagytad M-bryo 😊 Egész jó STs egyébként.

Hill helyén Dillard gyakorolt ma a kezdőkkel, a jatékosokmind azt mondták, Tucker edzésének tempója teljesen más volt mint amit JDR alatt megszoktak. (Mel 30 perccel előbb ott volt az edzőpályán mindenkinél. Viszont a sajtótájékoztatóját lekéste 😊 ). Nem edzett Knighton és Roth. http://www.bigcatcountry.com/2011/12/1/2604024/nfl-injury-report-chargers-jaguars-12-1
Pot Roast még mindig nem tudja, hogy megműtsék-e most (=IR), vagy megvárja vele a szezon végét.

A DuJuan Harris által megüresedett P squad helyre Az UDFA rookie WR Terrell Zachery érkezett. Az Auburnre járt, és a Baltimorenál töltött el idén egy kis időt.

MJD a 3., Scobbe a 4. a posztján a Pro Bowl szavazás alapján. Semmi nyoma egy Jags védőnek se....iktriad
Ik a Prosinskit nemhagytam ki.m-bryo
Látom, vak vagyok. De tartom Chris egész jó STs és jó FS tartalék. Shorts pedig mostantól többet fog játszani. Türelem.

Tegnapi vezetőedzői sajtótájékozattó - valami változott, de nem tudok rá jönni micsoda:
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Tucker-press-conference/2ffe05a9-85bb-4450-8eb7-432d546df603
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Prosinksit kihagytad M-bryo 😊 Egész jó STs egyébként.

Hill helyén Dillard gyakorolt ma a kezdőkkel, a jatékosokmind azt mondták, Tucker edzésének tempója teljesen más volt mint amit JDR alatt megszoktak. (Mel 30 perccel előbb ott volt az edzőpályán mindenkinél. Viszont a sajtótájékoztatóját lekéste 😊 ). Nem edzett Knighton és Roth. http://www.bigcatcountry.com/2011/12/1/2604024/nfl-injury-report-chargers-jaguars-12-1
Pot Roast még mindig nem tudja, hogy megműtsék-e most (=IR), vagy megvárja vele a szezon végét.

A DuJuan Harris által megüresedett P squad helyre Az UDFA rookie WR Terrell Zachery érkezett. Az Auburnre járt, és a Baltimorenál töltött el idén egy kis időt.

MJD a 3., Scobbe a 4. a posztján a Pro Bowl szavazás alapján. Semmi nyoma egy Jags védőnek se....iktriad
Ik a Prosinskit nemhagytam ki.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prosinksit kihagytad M-bryo 😊 Egész jó STs egyébként.

Hill helyén Dillard gyakorolt ma a kezdőkkel, a jatékosokmind azt mondták, Tucker edzésének tempója teljesen más volt mint amit JDR alatt megszoktak. (Mel 30 perccel előbb ott volt az edzőpályán mindenkinél. Viszont a sajtótájékoztatóját lekéste 😊 ). Nem edzett Knighton és Roth. http://www.bigcatcountry.com/2011/12/1/2604024/nfl-injury-report-chargers-jaguars-12-1
Pot Roast még mindig nem tudja, hogy megműtsék-e most (=IR), vagy megvárja vele a szezon végét.

A DuJuan Harris által megüresedett P squad helyre Az UDFA rookie WR Terrell Zachery érkezett. Az Auburnre járt, és a Baltimorenál töltött el idén egy kis időt.

MJD a 3., Scobbe a 4. a posztján a Pro Bowl szavazás alapján. Semmi nyoma egy Jags védőnek se....
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
Hill szerintem csak örül, hogy még idén versenyképesebb csapatba kerülhet.Höri
jöhetne vissza hozzánk

JDR-t meg nem sajnálom, képes volt mindenkit a busz alá lökni, csak hogy mentse magát.
remélem jövőre nagytakarítás lesz.

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mivel a szezonunknak vége én így látom eddig a csapatot.
1.Draftok:
2010
-Alualu - hát mit mondjak, már én se hiszem hogy ilyen magas pick-et érdemelt volna meg.De hozzá teszem hogy nem rossz a csávó de nagyon van még hova fejlodnie.
-Smith-az meg ki??Nagyon még nemláttam játszani se!!Minosíthetetlen :rolleyes:
-Lane - van benne valami, preseason alatt álat, aztán elveszett 😕 😕
-Hart - no comment :rolleyes:
- Karim-szurkoltam neki de hullám volgy eddig 😕
2011
- Gabbert - eddig számomra csalódás, még ha elkapók nagyon gyenge formát mutatják addig :/
-Rackley - azthittem hogy a csávó majd kitesz magáért és megmutassa hogy a small school-ba is vannak nagy ágyúk! - tévedtem 😛
-Shorts - preseason -volt kis villogás, most.....nemjátszik :/
- Issac-aki minden poszton akart volna játszani,nemláttam még a pályán sokat 😐 Prosinski ugyanaz...se kép se hang
Egyszóval szerintem GM még marad 3évekig-sok nemfog változni a drafton,ezért én nemvárok semmi jót ezen a téren 😕
Szívem szerint kirúgnám GM-et is!Mert szerintem valójában nemvált be a small school project...szerintem sajnos :rolleyes:
Kampman- minden elismerésem...de szerintem o már annyira sokat nekunk nemsegít.... 😕
MSW- volt elment van??? 😕
Dillard- hmmm a kispadon
Mathis-nagyon nagy volt eddig.....csak volt...IR 😕
Thomas-múlt év jobb volt,most csak az árnyéka!
Hill-már nincs
MJD-hát no commnet..az ikonunk...de ha lesérul neadj isten??? 😕 mert Karim addig gyenge a másik csávó lábadozik :/
Poszlusny-végre addig jó választás nemkétség úgy mint a tobbi FA a secondaryba
Weaver-kedves apó de nálam igen jószivu,sok lóvét adott azoknak akik nemérdemelték meg(pld JDR) aztán nehezen tudta kirúgni mert a pénz kérdése, hiszen 9 év alatt szinte semmi se javult 😕 sot!
2011-Offense-katasztofális!!
2011-Defense-szuper top5....de mihaszna ha a az O line lehúzta és roszabbul végzunk mind múlt éve 😕
Tucker-hmmm...igen a defense az o érdeme....de azért meg is lett erosítve!!Mint HC nemtudom jó e lesz(ha marad)reméljuk!!Hisz ki jonne ide mint HC ha a Gene diktál és senki más?? :mad:
Sajnos megint oda lyukadtam ki hogy GM-ben nembízok!!eddig sajnos 😕 A szezon elott mondtam armandónak és Ik-nek hogy szerintem még úgy érzem hogy ez a év még roszabb lesz mint a tavalyi 😐
Azzal fejezném be a én 2,5 évemet a jaguarsnál 😀 hogy 1 léptunk elore és 2 hátra 😕 😕 😕 😕

MNF-en nemlesz jelen Khan.
És a T-shirt-re így reagált 😀
Oh, and, Khan's noticed the t-shirts that have circulated online since Tuesday's announcement which feature the Jaguars logo donning Khan's signature mustache.

"The Jacksonville community has been simply terrific since our announcement on Tuesday, and my entire family is extremely appreciative," the statement continued. "I am aware of the supportive letters, calls, emails, Tweets and even T-shirts, and your kindness is truly appreciated. It’s exactly what Wayne promised us when we expressed our commitment to Jacksonville and the Jaguars, and I can’t wait to finally meet everyone in person later this month. In the meantime … Go Jaguars!"
http://twitter.com/#!/KhanYouDigIt/media/slideshow?url=http%3A%2F%2Ftwitpic.com%2F7m6447
http://twitter.com/#!/KhanYouDigIt/media/slideshow?url=http%3A%2F%2Ftwitpic.com%2F7m6jsu
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ha már erre "jártál" Amadeus, mit gondolsz T.O. következő csapatáról? Csak mert annak alapján, hogy Hill-t kitettük, meg ami nálunk folyik az elmúlt napokban, én már azon sem lepődnék meg, ha mi lennénk az a csapat, ahová aláír (feltéve, hogy nem kamuzik)...

Főleg, hogy tavaly az éppen frissen kinevezett WR coach-unk Sheppard dolgozott vele Cincy-ben...

Nagyon meredek a gondolatmenetem? 😀 😉N-Drew
Szerintem simán elképzelhető. T.O. is letett már a Super Bowl esélyes csapatba igazolásról, Cincyben meg nem rajta múlott a tavalyi év.

Kb nézném utána az összes Jax meccset 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ha már erre "jártál" Amadeus, mit gondolsz T.O. következő csapatáról? Csak mert annak alapján, hogy Hill-t kitettük, meg ami nálunk folyik az elmúlt napokban, én már azon sem lepődnék meg, ha mi lennénk az a csapat, ahová aláír (feltéve, hogy nem kamuzik)...

Főleg, hogy tavaly az éppen frissen kinevezett WR coach-unk Sheppard dolgozott vele Cincy-ben...

Nagyon meredek a gondolatmenetem? 😀 😉

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Gabbert bemikrofonozva a Texans meccsen - avagy nehéz a rookiek élete, főleg nálunk...:
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d8249df34/Sound-FX-Blaine-Gabbert?module=HP11_content_streamiktriad
mondjuk ez alapján nem az jön lesz, hogy Gabbert itt a hunyó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
MNF-t feldobná, ha a cheerleaderek új tánckoreóval készülnék (természetesen khan-khan-t táncolnának) 😀Húsrágó
Hát ez zseniális 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
És Fred nekiment rendesen Jacknek:
http://www.thepostgame.com/blog/daily-take/201111/jack-del-rio-was-players-coach-til-he-wasnt
"At the end of the day, [Del Rio]'s not a head coach," Taylor says. "He's a great defensive coach. But he's not a head coach." Ouch iktriad
Ennek valahogy több alapot tudok adni, mint az 1 szezont a keze alatt töltők méltatásainak (pl Kirk Morrison)..

DuJuan Harris meg végre előkerült. Karim borzasztó mint Nr. 2 RB. Harris rohadt jó volt a pre seasonben. Elég meglepő volt mindenkinek, hogy nem került be a végső keretbe. iktriad
Egyrészt örülök, de inkább nyomatnám, hogy MJD fussa össze a legtöbb yardot (most 10 yarddal van csak elmaradva).

Nem Khan miatt lett kirúgva most JDR, hanem mert matematikailag nincs már esélyünk a playoffra, és Weaver atzt mondta, playoff vagy viszontlátás. iktriad
A 4. forduló után biztos volt, hogy PO közelében sem lesz a csapat mégha nem is matematikailag... de mindegy is, lényeg, hogy kirúgták.

MNF-t feldobná, ha a cheerleaderek új tánckoreóval készülnék (természetesen khan-khan-t táncolnának) 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert bemikrofonozva a Texans meccsen - avagy nehéz a rookiek élete, főleg nálunk...:
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d8249df34/Sound-FX-Blaine-Gabbert?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még kb. 7000 jegy van az MNFre, de most hogy Weaver apó kapott egy komolyabb pénzmagot, szerintem fel fogja (megint) vásárolni a szükséges jegymennyiséget, hogy ne legyen blackout:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-11-30/story/jaguars-making-ticket-push-monday-night-game

Egy érdekes statisztika: JDR 9 éve alatt 48 edző fordult meg itt nálunk.10 igazolt el máshová, 23(!) lett kirúgva. Érdekes lenne megnézni, hogy mondjuk Marvin Lewis ugyanennyi idő alatt mennyi edzőt fogyasztott el.

És (nem csak az) ESPN szerint ez a 3 játékos valamelyike lehet a jövő évi első körös Jaguars pick - mai ismereteink alapján:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/31114/early-look-at-jaguars-potential-top-pick
Egyik ellen sincs kifogásom, bár Blackmon most óriási needre jönne. Ha Claiborne lesz a kiválasztott akkor se szomorkodnék. Coples a Jags DE draft hagyományok alapján simán lehet bust, bár az 1. körös WR draftjaink sem éppen sikersztorik (Soward 1 évet volt a ligában 2000ben, aztán nem játszott többet, Matt Jones és Reggie Williams sorsát meg ismerjük...)...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a Redskins pass offense 14. a ligában, a Browns 24.

ti csak álmodhattok ilyen adatokról még évekig 😀Höri
Majd térjünk erre a témára vissza jövőre jó? Blackmon + meg mondjuk talán Reggie Wayne meg egy normális OC és QB coach és máris más -lehet- a leányzó fekvése.iktriad
Franchise DE honnan lesz?empty taxi
Remélem nem a draftról, mert akkor az bust lesz. 😊 DEt meg egy megbizható veterán WRt(kb. Pos, Landry kaliberű játékosra gondolok itt) szeretnék free agency keretében idehozni. A többi need(1. számú WR, CB, OT, TE)jöhet a draftról.
Egyébként Mincey és Roth is FA lesz a szezon után. Mincey visszatérése majdnem biztos, Roth majd még kiderül.

Ahogy hallgatom a Jaguars This Week-et Bosselliék szerint Hill azért lett elküldve, mert sok a dropja, a Texans elleni picknél semmit nem csinált, hogy megakadályozza az interceptiont, vagy a Cleveland meccs utolsó előtti play-e, ahol el kellett volna kapnia azt a TD passzt pedig lehetett volna, az utóbbi időben (ő sem) volt képes semminyire sem elszakadnia az DBktől. És az elküldése egy üzenet a többi WRnek, hogy az 1 Mike Thomast leszámítva senki helye sem biztos jövőre WR poszton, főleg ha így játszanak(mert nem -csak- Gabbertöt kell ám okolni a passzjáték borzalmas mivolta miatt).

És bár igaz, hogy a jobb WRek közé tartozott nálunk, de igazából ő is csak egy a sok közül(ahogy MSW is az volt idén). De majd mostantól Shorts megmutatja... Ha meg nem, akkor jövőre az offense ezen része lesz megerősítve, mint a Pass D idén (ami tavaly borzalmas volt, idén meg Top 5ben van a ligában...).
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
a Redskins pass offense 14. a ligában, a Browns 24.

ti csak álmodhattok ilyen adatokról még évekig 😀Höri
Majd térjünk erre a témára vissza jövőre jó? Blackmon + meg mondjuk talán Reggie Wayne meg egy normális OC és QB coach és máris más -lehet- a leányzó fekvése.iktriad
Franchise DE honnan lesz?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...