Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 14 éve
A két edző szinvonala sztem.Megye 3DrabinHogy oda tartoznak?m-bryo
Azért egy teljes megújulást ilyen emberekkel elkezdeni...még kellett volna hozzájuk Millen GMnek.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Megye 3
több mint 14 éve
Mondjuk WR edző jelöltünk már van, és neki örülnék, ha ki is neveznék (McCardell).Én a Superbowlra írtam amit írtam. Mármint hogy Grimm és Wisenhunt (két edző, aki esélyes volt, hogy a Steelers HCje legyen) az Arizonával bejuttotak oda. Bocsi ha félreérthető voltam.iktriadA harmadik edző, aki a sivatagban komoly munkát végzett, Haley még elérhető jelenleg is. Na neki köze nincs az OLHez, de sztem a legjobb WR edző a ligában. Valamint jó pass play tervező, és OC, HC, ilyesmi.ulpianus
Bratkowski aláírta velünk a szerződését pénteken az FTU szerint, igy már tuti, hogy ő lesz az OC.
A mai Florida Times Unionban beszélt az elképzeléseiről is:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-01-14/story/jaguars-new-offensive-coordinator-and-coach-together-again#ixzz1jVRROKHa
“We will run the ball and we will be physical, but we’re also going to open it up and spread it out so that we can spread the field, get the ball pushed down the field and try to generate some big plays,” Bratkowski said. “But it really starts with those players buying into it.”
“My emphasis was to get somebody that could coach quarterbacks, that has the personality that I knew Matt [Ryan, Falcons quarterback] had to have and I think Blaine has to have,” Mularkey said. “… And then my forte is not strictly just the passing game and I needed more help in that and I wasn’t ashamed to say I needed this guy’s help in our offense expanding our passing game. He did a great job, especially like I said, with our no-huddle, which he ran in Cincinnati as well.”
A cikkből kitűnik, hogy ő és Mularkey nagyon jól megértik egymást. Azt mondta jelenlegi HCnk kérésére lett a Falcons QB coacha tavaly, pedig voltak OC ajánlatai is.
“It’s been a friendship and it’s also been a good working relationship,” Bratkowski said. “We’re able to separate the two also very well. … It’s like I told him when I worked up there, I’m going to tell you if I don’t agree with you. I’m not going to sugarcoat it. But at the end if you’re the boss, I’ll do it that way, but I am going to tell you I don’t agree with it. It worked out fine. I have a lot of respect for him.”
Szóval szokjuk meg ezt a látványt (csak a Falcons jele helyett Jags logókkal), mert gyakran fogjuk az elkövetkező (minimum) 2 évben látni őket együtt az oldalvonal mellett:
több mint 14 éve
Én a Superbowlra írtam amit írtam. Mármint hogy Grimm és Wisenhunt (két edző, aki esélyes volt, hogy a Steelers HCje legyen) az Arizonával bejuttotak oda. Bocsi ha félreérthető voltam.iktriadA harmadik edző, aki a sivatagban komoly munkát végzett, Haley még elérhető jelenleg is. Na neki köze nincs az OLHez, de sztem a legjobb WR edző a ligában. Valamint jó pass play tervező, és OC, HC, ilyesmi.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Én a Superbowlra írtam amit írtam. Mármint hogy Grimm és Wisenhunt (két edző, aki esélyes volt, hogy a Steelers HCje legyen) az Arizonával bejuttotak oda. Bocsi ha félreérthető voltam.Te nem tudtad? Pedig pont bejutottak. És nem is véletlenül. 😉Legalábbis majdnem képes arra.ulpianusAkkor a Cards véletlenül sem jutott a Superbowlba vele és Wisenhunttal 2008ban?...iktriad
Igazából az OL nem volt annyira jó abban a Cardsban. Erről volt szó.ulpianus
több mint 14 éve
Te nem tudtad? Pedig pont bejutottak. És nem is véletlenül. 😉Akkor a Cards véletlenül sem jutott a Superbowlba vele és Wisenhunttal 2008ban?...iktriadEz még kevés lenne, de aki majdnem a Steelers HCje lett, az képes arra, hogy a Superbowlba is tudja vezetni a csapatát. 😊iktriadLegalábbis majdnem képes arra.ulpianus
Igazából az OL nem volt annyira jó abban a Cardsban. Erről volt szó.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Akkor a Cards véletlenül sem jutott a Superbowlba vele és Wisenhunttal 2008ban?...Legalábbis majdnem képes arra.ulpianusJa, tényleg. A Steelers OL sokkal jobb ajánlólevél... 😂somoskovigEz még kevés lenne, de aki majdnem a Steelers HCje lett, az képes arra, hogy a Superbowlba is tudja vezetni a csapatát. 😊iktriad
több mint 14 éve
Legalábbis majdnem képes arra.Ez még kevés lenne, de aki majdnem a Steelers HCje lett, az képes arra, hogy a Superbowlba is tudja vezetni a csapatát. 😊iktriadAzért Grimm nem olyan rossz, végülis majdnem ő lett a HC nálunk.tenorxJa, tényleg. A Steelers OL sokkal jobb ajánlólevél... 😂somoskovig

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Ez még kevés lenne, de aki majdnem a Steelers HCje lett, az képes arra, hogy a Superbowlba is tudja vezetni a csapatát. 😊Azért Grimm nem olyan rossz, végülis majdnem ő lett a HC nálunk.tenorxJa, tényleg. A Steelers OL sokkal jobb ajánlólevél... 😂somoskovig
több mint 14 éve
Azért Grimm nem olyan rossz, végülis majdnem ő lett a HC nálunk.tenorxJa, tényleg. A Steelers OL sokkal jobb ajánlólevél... 😂
több mint 14 éve
Arizona OL-coach... Vazze, senki nem nézett a stábból Cards meccseket az elmúlt 3 évben? 😀somoskovigEz még csak egy lehetőség.
McCardell WR coach jelöltsége viszont komoly, hétfőn jön állásinterjúra. Nagyon jó lenne, ha egy egykori Jags klasszis most edzőként vállana szerepet. Mondjuk WR társa abból az időből, A jags történetének legjobb elkapója, Jimmy Smith is jelezte, hogy lenne nálunk WR edző, de őt max akkor engedném a csapat közelébe, ha friss negatív drogtesztet hozna, és minimum 3 nappal előtte szoros házi őrizet alá vonnák. Olvasva miket írogat a twitteren a pasas szerintem -már rég- nem 100as. 😕
több mint 14 éve
Azért Grimm nem olyan rossz, végülis majdnem ő lett a HC nálunk.
több mint 14 éve
Arizona OL-coach... Vazze, senki nem nézett a stábból Cards meccseket az elmúlt 3 évben? 😀
több mint 14 éve
Egész jó pletykáim vannak (segéd)edzőkeresés ügyben.Bob Bratkowski még nincs leigazolva, tehát még nem 100% hogy ő lesz az OC, bár nem tagadta, hogy megkereste a Jags.(mondjuk a hivatalos oldal tényként kezeli, hogy idejön, : http://www.jaguars.com/news/article-1/Tucker-Bratkowski-named-coordinators/41149979-810f-418c-9a38-708849f04aa4 szóval valószínű ő lesz az OC. Itt lehet olvasni bővebben arról, Mularkey miért Bratkowski mellett döntött: http://www.jaguars.com/news/article-1/A-good-start/0f99e2fb-be69-4567-8a7f-be8c8dec58f8
QB coach ügyben ez a mondat leszűkíti a lehetőségeket: Ideally, Mularkey said he would like to the quarterbacks coach be someone who previously has worked with Bratkoswksi.
A Jags lehet, hogy megpróbálja megszerezni O-line coachnak azt a Russ Grimmet, aki jelenleg a Cardinalsnál tölti be ezt a posztot. Grimm és Mularkey jól ismerik egymást, és előbbinek lejárt a szerződése Arizonában:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825fb338/article/cardinals-assistant-coach-grimm-has-deep-ties-to-jaguars-mularkey
Pete Prisco szerint könnyen elképzelhető, hogy Joe DeCamillis visszajöhet ST coachnak (Az baromi jó lenne. Semmi bajom Prunellel, de JoeDe szerintem jobb szakember).
A Jags történetének 2. legjobb WRe, Keenan McCardell lehet az új WR edzőnk. Egy másik ex-Jaguár, Marlon McCree pedig a DB coach poszta esélyes. Mellette a Jags beszélni fog Johnnie Lynn-el is, aki a Philyben volt a secondary edzője.
több mint 14 éve
Jó hírek:Ahogy azt vártam - Joe Cullen és Mike Duffner is visszatér mint a D-line és az LB sor edzője(minden Jags coachnak lejárt a szerződése, aki tavaly itt volt, ezért fontos ez). Már csak Undint kéne visszahozni a védő segédedzőkből, tetszett amit a DBkkel '11ben csinált.
Mel Tucker pedig a DC poszt mellett már az 'assistant head coach' posztot is magáénak mondhatja.
több mint 14 éve
http://www.youtube.com/watch?v=ZOidcB6-8zY&feature=youtu.be
több mint 14 éve
Gabbertnek most lesz ideje összeszokni a stábbal,bepótolhatja a lemaradást,kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle ezzel a hosszú offseason-al.armando83Próbálom meglovagolni az optimizmusodat, de összességében csalódott vagyok. Arra számítottam, hogy jó nevű és nagy reményű edzők kerülnek ide, erre fel a legjobb igazolásnak Tucker megtartását látom. Persze jól is elsülhet, de én nagyon belelovaltam magamat abba, hogy egy igazán vadállat edzői kar fog itt összeállni, és most nem így látszódik. Gabbert seggét Gene védi ameddig lehet, remélem nagyot fejlődik, jót tesznek neki az új emberek.
több mint 14 éve
Gabbertnek most lesz ideje összeszokni a stábbal,bepótolhatja a lemaradást,kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle ezzel a hosszú offseason-al.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Cinciben is nagyon jó volt az offense alatta.azért volt nagyon jó is. főleg amikor összeállt minden (2004-2007), elit támadófal, jó QB, jó futó, elit WR sor, de szarból ő nem fog várat építeni. Air Coryell rendszert futtat, power running és hosszú passzok. ehhez futó van, ami megnyitja a mélyebb területeket, de én a passzjáték alapjait nem látom hozzá.
NOTtenorx
félidei adjustmentben nulla az ember, és a minimális kreativitás is hiányzik belőle. semmi trükkös játék, középre futás, hosszú passz főleg szélre. ha lesz emberállomány akár sikerre is viheti őket, de én ezt egyelőre nem látom.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Nézem az interjúkat,és valahogy fura hogy nem JDR-t látom,nektek nem???Szokni kell még.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Jax draft:JJ biztos örülni fog ennek 😊iktriadBratkowski az Atlanta QB coacha volt tavaly, és 10 évig a Bengals OCje(2001-11)Legalább a plusz egy "polák" összejött, még ha nem is Chudzinski... 😛N-Drew
iktriad
Gino Gradkowski
Chris Izbicki
Peter Konz
Drew Nowak
Kyle Wojta
Joe Martinek

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Jacksonville plans to hire former Falcons QB coach Bob Bratkowski as its offensive coordinator, reuniting him with HC Mike Mularkey(Schefter)Idézve Makát: csempionsip
iktriad
Viszont legalább a Tucker D zúzásaiban gyönyörködhetünk majd.
több mint 14 éve
Lifetime Bengals fan- he's a terrible OC. Run, run, pass, punt. Shovel pass on 3rd. Kills team.iktriadigen, ez bratkowski. de legalabb jones-drewnak tovabbra is jo statjai lesznek.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
JJ biztos örülni fog ennek 😊Bratkowski az Atlanta QB coacha volt tavaly, és 10 évig a Bengals OCje(2001-11)Legalább a plusz egy "polák" összejött, még ha nem is Chudzinski... 😛N-Drew
iktriad