Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan az első 1/1-es pickünk

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Most mar nyugodtan meg lehet nyerni az utolso meccset, nem kell tankolni. Hori ertekelne.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Kiszurkoltam a Jets-et is, most már nyugodtan aludhattok!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm...


Végül Minshew maradt a 2. számú QB. Quincy 3. meccse zsinórban egészséges inaktív...

QB Jake Luton
WR Collin Johnson
RB James Robinson
CB Luq Barcoo
LB Quincy Williams
TE Tyler Davis
DL Caraun Reid

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na az lenne még aranyos, ha Minshew egészséges inaktív lesz ma.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jövő évi Jags HC magyaráz itt a jövő évi Jags kezdő QB-ról?

 www.youtube.com/watch?v=1FYBCSBZVB4
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csodalkoznek egy 2. napi picken, bar a QB-k tobbe szoktak kerulni. 2. naposert oda kell adni. akkor johet is Blake.
winston
Kvázi pennyket keres, van potenciál benne és 2 évig van még szerződése. Szerintem ez simán megérhet egy 2. napos picket valakinek, főleg cap hellben lévő(a salary cap mindenképpen csökkenni fog jövőre), öreg kezdő QB-val/ingatag QB helyzettel rendelkező csapatnál.
De akkor se leszek szomorú, ha marad.
És nem Blake kéne, hanem egy Henne típusú veterán. Egy jó mentor egy fiatal QB mellé (Game Day napján mögé).

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Schefter szerint IS érdeklődünk Urban Meyer után, mint esetleges jövő évi Jags HC. De vannak más kérői is.


Remélem Glennon jövőre nem lesz itt. Olyan gyenge, hogy ha a játszótéren játszanánk, akkor se választanám be a csapatomba, ha az övé lenne a labda 😀 😀
dioadam
És még így is jobb, mint Luton...
iktriad
vissza kell hozni Bortlest, uti mindkettot (sajnos amugy nem, de vegulis mindegy, gondolom Minshew lesz a csere)
winston
Ha el nem cseréljük, mert mondjuk jön egy 2. napos pick érte... Szerintem lesznek kérői az offseasonban.
iktriad
csodalkoznek egy 2. napi picken, bar a QB-k tobbe szoktak kerulni. 2. naposert oda kell adni. akkor johet is Blake.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint IS érdeklődünk Urban Meyer után, mint esetleges jövő évi Jags HC. De vannak más kérői is.


Remélem Glennon jövőre nem lesz itt. Olyan gyenge, hogy ha a játszótéren játszanánk, akkor se választanám be a csapatomba, ha az övé lenne a labda 😀 😀
dioadam
És még így is jobb, mint Luton...
iktriad
vissza kell hozni Bortlest, uti mindkettot (sajnos amugy nem, de vegulis mindegy, gondolom Minshew lesz a csere)
winston
Ha el nem cseréljük, mert mondjuk jön egy 2. napos pick érte... Szerintem lesznek kérői az offseasonban.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Remélem Glennon jövőre nem lesz itt. Olyan gyenge, hogy ha a játszótéren játszanánk, akkor se választanám be a csapatomba, ha az övé lenne a labda 😀 😀
dioadam
És még így is jobb, mint Luton...
iktriad
vissza kell hozni Bortlest, uti mindkettot (sajnos amugy nem, de vegulis mindegy, gondolom Minshew lesz a csere)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt is megéltük. Csak Khan döntsön jól a GM kérdésben (aggodalom 1) és a GM ne csessze el a draftokat/FA-t és a HC kinevezést(aggodalom 2).
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új GM jelölt. 2x Superbowl győztesek ritkán vannak ennyire hosszú ideig munka nélkül, ha jók...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Eleg egy botranyosan felkeszitett ellenfel is a gyozelemhez.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Glennon jövőre nem lesz itt. Olyan gyenge, hogy ha a játszótéren játszanánk, akkor se választanám be a csapatomba, ha az övé lenne a labda 😀 😀
dioadam
És még így is jobb, mint Luton...
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Mély csalódás ez a szituáció most 😕
Hosszú távon ja nyerhetsz egy tehetséges QBt de ezzel kb masik 50 jatekosból ölöd ki a győztes mentalitást.
alatriste
Nincs megtiltva senkinek, hogy jól játsszon és ezzel esetleg W-t hozzon a csapatnak. 😉 Ozigboból pl- simán kinézem, hogy ma jó napja lesz. Glennon is a jövő évi állásáért játszik. Olyan nagy difi nincs közte, meg Minshew között. Sajnos.
majd jovore!

most mar en is azt mondom, hogy jojjon Lawrence, a Minshew sztoriert meg kar, szerintem lesz meg karrierje mashol.

uj stab, egy komplett vedelem draftrol es FA-rol, a csodagyerek, aztan legalabb a bottomrol el kene mozdulni jovore.

ha megis osszeugyeskednenk az 1/2-t, akkor viszont remelem nem lesz QB draft.
winston
1/2-n is biztos a QB draft. Minshew NEM franchise QB! Csak ott már neccesebb a választás és nagyobb a bust esély, mint 1/1-en Lawrence-szel.
iktriad
Remélem Glennon jövőre nem lesz itt. Olyan gyenge, hogy ha a játszótéren játszanánk, akkor se választanám be a csapatomba, ha az övé lenne a labda 😀 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mély csalódás ez a szituáció most 😕
Hosszú távon ja nyerhetsz egy tehetséges QBt de ezzel kb masik 50 jatekosból ölöd ki a győztes mentalitást.
alatriste
Nincs megtiltva senkinek, hogy jól játsszon és ezzel esetleg W-t hozzon a csapatnak. 😉 Ozigboból pl- simán kinézem, hogy ma jó napja lesz. Glennon is a jövő évi állásáért játszik. Olyan nagy difi nincs közte, meg Minshew között. Sajnos.
majd jovore!

most mar en is azt mondom, hogy jojjon Lawrence, a Minshew sztoriert meg kar, szerintem lesz meg karrierje mashol.

uj stab, egy komplett vedelem draftrol es FA-rol, a csodagyerek, aztan legalabb a bottomrol el kene mozdulni jovore.

ha megis osszeugyeskednenk az 1/2-t, akkor viszont remelem nem lesz QB draft.
winston
1/2-n is biztos a QB draft. Minshew NEM franchise QB! Csak ott már neccesebb a választás és nagyobb a bust esély, mint 1/1-en Lawrence-szel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mély csalódás ez a szituáció most 😕
Hosszú távon ja nyerhetsz egy tehetséges QBt de ezzel kb masik 50 jatekosból ölöd ki a győztes mentalitást.
alatriste
majd jovore!

most mar en is azt mondom, hogy jojjon Lawrence, a Minshew sztoriert meg kar, szerintem lesz meg karrierje mashol.

uj stab, egy komplett vedelem draftrol es FA-rol, a csodagyerek, aztan legalabb a bottomrol el kene mozdulni jovore.

ha megis osszeugyeskednenk az 1/2-t, akkor viszont remelem nem lesz QB draft.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mély csalódás ez a szituáció most 😕
Hosszú távon ja nyerhetsz egy tehetséges QBt de ezzel kb masik 50 jatekosból ölöd ki a győztes mentalitást.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J-Rob se játszik holnap!

iktriad
És a Colts ellen is csak akkor állhat majd be, ha már megnyugtató 3 TD előnyben van az Indy? Én szurkolok, hogy legyen 1500 scr-yardja.
Húsrágó
Azt mondják, már a Ravens ellen se volt 100-as az állapota. Szerintem játszana, ha tudna.
De legalább idén is jön az évi egy Ozigbo meccs, amikor ő a feature back mint tavaly az utolsó meccsen. Mondjuk akkor nyertünk is a Colts ellen... Igaz, akkor Cornrow volt a QB, nem Zsiráfnyak.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
J-Rob se játszik holnap!

iktriad
És a Colts ellen is csak akkor állhat majd be, ha már megnyugtató 3 TD előnyben van az Indy? Én szurkolok, hogy legyen 1500 scr-yardja.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A-Rob játszik ma ellenünk. #RevengeGame #GoBears
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szokásos szombati roster moveok:
Sidney Jones -> IR Remélem még látjuk Jags mezben
Quenton Meeks -> bekerült az 53-ba
A RB Craig Reynolds és a FB Bruce Miller felhozva a meccsre a practice squadból csakúgy mint az OL Tre’Vour Wallace-Simms.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J-Rob se játszik holnap!

több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Kicsit off téma, de van kedvetek egy tippjátékhoz?
Tippeljük meg, mennyi int-et fog dobni holnap este Glennon. A győztesnek felajánlok 2 doboz sört vagy ennek megfelelő más italt (akár alkoholmenteset is, ha a győztes nem iszik 😊 )

Az én tippem: 3
dioadam
Én is háromra gondoltam, ilyenkor mi van? 😊
Nekem jó egy db is (Carlsberg)! 😉
Stoki
Ha három lesz akkor te nyertél 😀
dioadam
Meghúzom a merészet: Nem lesz
Giowa
Ha a meccs kezdése előtt rálépne egy lego-ra és nem tudna játszani, akkor lehozza nullával a meccset 😉
De inkább ne sérüljön meg, még kicsit sem 😊
több mint 3 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Kicsit off téma, de van kedvetek egy tippjátékhoz?
Tippeljük meg, mennyi int-et fog dobni holnap este Glennon. A győztesnek felajánlok 2 doboz sört vagy ennek megfelelő más italt (akár alkoholmenteset is, ha a győztes nem iszik 😊 )

Az én tippem: 3
dioadam
Én is háromra gondoltam, ilyenkor mi van? 😊
Nekem jó egy db is (Carlsberg)! 😉
Stoki
Ha három lesz akkor te nyertél 😀
dioadam
Meghúzom a merészet: Nem lesz