Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Kicsit off téma, de van kedvetek egy tippjátékhoz?
Tippeljük meg, mennyi int-et fog dobni holnap este Glennon. A győztesnek felajánlok 2 doboz sört vagy ennek megfelelő más italt (akár alkoholmenteset is, ha a győztes nem iszik 😊 )

Az én tippem: 3
dioadam
Én is háromra gondoltam, ilyenkor mi van? 😊
Nekem jó egy db is (Carlsberg)! 😉
Stoki
Ha három lesz akkor te nyertél 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végül is Marrone nem hazudott.


Glennonnak van miért visszavágnia a Bearsnek! Oh wait. 😊


Köszönjük EmeseEric. 😊 😊 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kicsit off téma, de van kedvetek egy tippjátékhoz?
Tippeljük meg, mennyi int-et fog dobni holnap este Glennon. A győztesnek felajánlok 2 doboz sört vagy ennek megfelelő más italt (akár alkoholmenteset is, ha a győztes nem iszik 😊 )

Az én tippem: 3
dioadam
Én is háromra gondoltam, ilyenkor mi van? 😊
Nekem jó egy db is (Carlsberg)! 😉

Szerkesztette: Stoki
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Glennon kezd holnap. Good job.
Maka
Akarjuk a hosszú hajút? Akkor meg... 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Glennon kezd holnap. Good job.
Maka
Imádom, hogy Marrone lenyilatkozza hétfőn, hogy mindenáron nyerni akar, aztán szombaton felül a tankra. 😊 Remélem Shao ad neki vereségenként 1-1 extra millió $-t az utolsó 2 meccsére mint Jags HC, kvázi fájdalomdíjként. És persze fizeti a jövő évi szerződését is, merthogy 2021-es szezon után járna le a megbízása.

Az csak a hab a tortán, hogy Glennon kedvenc célpontja, Collin Johnson ki fogja ülni a Bears meccset sérülés miatt. És James Robinson se edzett a héten (noha az ő játékára van valamennyi esély).

Kicsit off téma, de van kedvetek egy tippjátékhoz?
Tippeljük meg, mennyi int-et fog dobni holnap este Glennon. A győztesnek felajánlok 2 doboz sört vagy ennek megfelelő más italt (akár alkoholmenteset is, ha a győztes nem iszik 😊 )

Az én tippem: 3
dioadam
2. És maradok a kólámnál.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Kicsit off téma, de van kedvetek egy tippjátékhoz?
Tippeljük meg, mennyi int-et fog dobni holnap este Glennon. A győztesnek felajánlok 2 doboz sört vagy ennek megfelelő más italt (akár alkoholmenteset is, ha a győztes nem iszik 😊 )

Az én tippem: 3
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Glennon kezd holnap. Good job.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Vikings veresége azt is jelenti, hogy a Jaguars-nak egész biztosan NÉGY Top 50-es pickje lesz a jövő évi drafton. Már csak egy kompetens GM kéne, aki ezeket a cetliket a lehető legjobban használja majd fel...
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
J-Rob játéka kérdéses, Collin Johnson és Sidney Jones nem játszik vasárnap. Utóbbit lassan IR-re elehetne rakni.

A Bearsben többek köszt Khalil Mack és A-Rob játéka is kérdéses.
iktriad
Pedig annyira szeretné m ARobot újra itt látni. Mondjuk tealben inkább, mint f@sbarnában...

Szerkesztette: Ppistike
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J-Rob játéka kérdéses, Collin Johnson és Sidney Jones nem játszik vasárnap. Utóbbit lassan IR-re elehetne rakni.

A Bearsben többek köszt Khalil Mack és A-Rob játéka is kérdéses.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trivia of the day:



LOL 1


LOL 2
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
J-Rob és Collin Johnson továbbra se edzett

Mivel péntek számít karácsonynak az USÁ-ban, majd szombaton derül ki, tudják-e vállalni a játékot. Ja és hogy ki kezd majd QB-ban...
iktriad
Glennon a legjobb választás, vele simán megtartjuk az 1/1-et.
Nyerni előbb kellett volna, most már zárjunk 1/1-et érő helyen.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Atyaég Minshew fizimiskát váltott!

Úgy néz ki, mint Kenny Powers és Jared Leto Pánikszobás karakterének a crossovere. Láthatóan "jól" viseli, hogy
1. Lehet a hétvégén megint Glennon kezd.
2. Egy nála is hosszabb hajú srác jöhet a Jaguars-ba hamarosan.
iktriad
La Flama Blanca.
winston
A sörreklám gagyi, a farmershort fucking hot. 😊 Én bírom ezt a szigorított ábrázatát. MINSHEW MÁNIA!
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Atyaég Minshew fizimiskát váltott!

Úgy néz ki, mint Kenny Powers és Jared Leto Pánikszobás karakterének a crossovere. Láthatóan "jól" viseli, hogy
1. Lehet a hétvégén megint Glennon kezd.
2. Egy nála is hosszabb hajú srác jöhet a Jaguars-ba hamarosan.
iktriad
La Flama Blanca.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atyaég Minshew fizimiskát váltott!

Úgy néz ki, mint Kenny Powers és Jared Leto Pánikszobás karakterének a crossovere. Láthatóan "jól" viseli, hogy
1. Lehet a hétvégén megint Glennon kezd.
2. Egy nála is hosszabb hajú srác jöhet a Jaguars-ba hamarosan.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J-Rob és Collin Johnson továbbra se edzett

Mivel péntek számít karácsonynak az USÁ-ban, majd szombaton derül ki, tudják-e vállalni a játékot. Ja és hogy ki kezd majd QB-ban...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elhoztuk Dustin Colquittot a Bucs practice squadból. Ő lesz a punter valószínűleg vasárnap.


Íme mind a 16 nem döntetlent hozó kimenetel a hátralévő 2 hétre köztünk és a Jets között. 11 esetben mienk az 1/1.

iktriad
Mondjuk úgy legalább biztosra lehet menni, hogy nem viszik ki előttetek Wilsont.
alatriste
Vagy Fieldset (bár ha 1/2-n végzünk, én is WIlsont akarom inkább).
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elhoztuk Dustin Colquittot a Bucs practice squadból. Ő lesz a punter valószínűleg vasárnap.


Íme mind a 16 nem döntetlent hozó kimenetel a hátralévő 2 hétre köztünk és a Jets között. 11 esetben mienk az 1/1.

iktriad
Mondjuk úgy legalább biztosra lehet menni, hogy nem viszik ki előttetek Wilsont.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elhoztuk Dustin Colquittot a Bucs practice squadból. Ő lesz a punter valószínűleg vasárnap.


Íme mind a 16 nem döntetlent hozó kimenetel a hátralévő 2 hétre köztünk és a Jets között. 11 esetben mienk az 1/1.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A nagy pókerjátszma Trevor Lawrencért a Jags és a Jets között.



Miért mondanál mást a hivatalos csatornádon, mint ami a véleményed?
iktriad
Miért ne mondanál mást, ha a véleményed semmi extra, valami standard vagy érdektelen dolog, de abból élsz, hogy véleményt nyilvánítasz, és klikkelésre vadászol?
Sobri Jóska
Pl. hogy ne tűnj komplett idiótának 3-4 vagy akár 1 év múlva, mikor elméletileg a legnagyobb adud az állásinterjún, hogy milyen jó scout vagy? 😉
iktriad
Állásinterjún elmondhatja amit ténylegesen gondol
peach
Utólag Iktriad is összehoz olyan draftokat, hogy minden választással minimum probowler érkezik, csak legyen egy 5-6 évvel régebbi a draft. Állásinterjún azt ki hiszi el, hogy én tudtam ám, hogy Wilson zseni, de inkább nem szóltam? Mintha hétfőn azt mondanád, hogy a múlt heti lottószámokat is tudtam, de inkább azt írtam a szelvényemre amit befotóztam, hogy 1-2-3-4-5.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
A nagy pókerjátszma Trevor Lawrencért a Jags és a Jets között.



Miért mondanál mást a hivatalos csatornádon, mint ami a véleményed?
iktriad
Miért ne mondanál mást, ha a véleményed semmi extra, valami standard vagy érdektelen dolog, de abból élsz, hogy véleményt nyilvánítasz, és klikkelésre vadászol?
Sobri Jóska
Pl. hogy ne tűnj komplett idiótának 3-4 vagy akár 1 év múlva, mikor elméletileg a legnagyobb adud az állásinterjún, hogy milyen jó scout vagy? 😉
iktriad
Állásinterjún elmondhatja amit ténylegesen gondol



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nagy pókerjátszma Trevor Lawrencért a Jags és a Jets között.



Miért mondanál mást a hivatalos csatornádon, mint ami a véleményed?
iktriad
Miért ne mondanál mást, ha a véleményed semmi extra, valami standard vagy érdektelen dolog, de abból élsz, hogy véleményt nyilvánítasz, és klikkelésre vadászol?
Sobri Jóska
Pl. hogy ne tűnj komplett idiótának 3-4 vagy akár 1 év múlva, mikor elméletileg a legnagyobb adud az állásinterjún, hogy milyen jó scout vagy? 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Miért mondanál mást a hivatalos csatornádon, mint ami a véleményed?
iktriad
Miért ne mondanál mást, ha a véleményed semmi extra, valami standard vagy érdektelen dolog, de abból élsz, hogy véleményt nyilvánítasz, és klikkelésre vadászol?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone is felült a tankra.


J-Rob ma nem edzett, de Doug szerint játszik vasárnap. Csak limitáljuk a legjobb támadónkat. Rajta kivűl ő nem edzett.


Tudjátok ki a legmagasabbra értékelt védőnk a PFF-nél jelenleg? Joe Giles-Harris! Ebből kiderül, hogy miért.



Most abból indulsz ki, hogy mit nyom a médiában ahol csak a clickbait számít nem az, hogy mit mondasz, vagy szerinted tényleg ez lehetett a véleménye?
peach
Miért mondanál mást a hivatalos csatornádon, mint ami a véleményed?
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Szétadom Riddicket, remélem még a héten behúzzuk.
Maka
System fit GM lenne ide, ha a system alatt a borzalmast értem.
Jó szeme van a QB-khoz.

És a CB-khez.

Hogy ezt a Foles taket ne is említsem, hogy ne csak a draftos brainfartjai legyenek.

Ezzel az erővel maradhatott volna Caldwell vagy maradhatna Baalke, kb ez az a szint... De nekem elég volt a szenvedésből. Szóval remélem a Texanshoz megy és nem ide. Mi meg keresgélünk tovább.
iktriad
Most abból indulsz ki, hogy mit nyom a médiában ahol csak a clickbait számít nem az, hogy mit mondasz, vagy szerinted tényleg ez lehetett a véleménye?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...