Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szétadom Riddicket, remélem még a héten behúzzuk.
Maka
System fit GM lenne ide, ha a system alatt a borzalmast értem.
Jó szeme van a QB-khoz.

És a CB-khez.

Hogy ezt a Foles taket ne is említsem, hogy ne csak a draftos brainfartjai legyenek.

Ezzel az erővel maradhatott volna Caldwell vagy maradhatna Baalke, kb ez az a szint... De nekem elég volt a szenvedésből. Szóval remélem a Texanshoz megy és nem ide. Mi meg keresgélünk tovább.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Szétadom Riddicket, remélem még a héten behúzzuk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ebből a trióból még Rick Smith lenne a legjobb, de nála is húznám a számat. Mint Riddick, mind Baalke 'FUCK NO' kategória. De igazából azt remélem a legjobban, hogy tovább keressük a GM-et.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Beki
HARD PASS.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó

steelwolf
Ráadásul épp a Jets ellen játszik ezen a képen 😀
b /\ L i N T
Papíron jövőre játszik is ellenünk, csak immáron valóság szintjén is. 😀
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197

steelwolf
Ráadásul épp a Jets ellen játszik ezen a képen 😀
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 708

steelwolf
Pont a Jax topicjában jinxelni...
Bátor vagy bazdki. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marronet kirugjak a szezon vegen?
Adirotor
Nagy valószínűség szerint igen. Kevesebb mint 1 % esélyt adok arra, hogy marad. Nem hiszem, hogy az új GM megtartaná.


Marrone tegnap ezerrel fogadkozott, hogy ő nyerni akar, bár tudja és megérti, hogy ez a szurkolótábornak nem tetszene.

iktriad
Nem nem tetszene. Kinyírnák 😊 Szerintem Maka is segítene a fegyverkezésben.
Matthew99
Nyilván nem fogja azt mondani, hogy "ki akarok kapni". És hiszek is abban, hogy W-re törekszik. De a védelem állapota, a QB play és a rugó helyzet gondoskodik arról, hogy ez ne történjen meg.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Marrone tegnap ezerrel fogadkozott, hogy ő nyerni akar, bár tudja és megérti, hogy ez a szurkolótábornak nem tetszene.

iktriad
Nem nem tetszene. Kinyírnák 😊 Szerintem Maka is segítene a fegyverkezésben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Marronet kirugjak a szezon vegen?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A P Cameron Nizialek érkezett a practice squadba, szóval ha Cooke nem gyógyul meg, akkor ő rúg majd a Bears ellen. Gondolom ezt szeretné a szurkolók 99%-a.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Robinsont sajnálom, de vélhetően nem ez lesz az egyetlen ilyen szezonja, jobb fal mögött jöhetnek még ilyenek és ha akkor 8-8-nál jobb mérlegű lesz a Jags, akkor simán beszavazzák. Egyszerűen radar alatt van a Coltsverésre kihegyezett csapatunk...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL


Egyébként kezdek komolyan félni. A jets lenyomta a Ramst (idegenben!), a Bengals most megverte a Steelerst.Szóval adná magát, hogy ez jöjjön.


Sok ok nincs a pánikra.


Bár Doug mindent megpróbál majd,

Khan helyében meg ezt próbálnám meg.


(Mea maxima culpa a sok belinkelt tweetért.)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bengals győzelmével biztos a Top 2 pick (minden kör elején) jövő áprilisban. Ez lesz a 4. alakalom, hogy a Top 2-ben választunk. Az első home run volt, a második közepes, a harmadik megabust...


Senki nem jutott be a Pro Bowlra, se J-Rob, se Myles Jack, se Linder, se Cooke. Azért megkérdezném a kedves szavazókat, hogy Robinsonnak mit kellett volna még csinálnia a bejutáshoz? 3. futott yardokban 4. scrimmage yardokban, lassan minden UDFA rookie RB rekordot megdönt. De ez se elég. A bekerülő Josh Jacobsnál jobb szezonja van.



És mivel idén nem rendezik meg a Pro Bowlt, be se kerülhet csereként. Chris Thompson eléggé ki volt akadva.


Yannick se került be a kampány ellenére, szóval 2022-ben egy 5. körös pick jön érte a Vikingstól.

Logan Cooke COVID-19 listára lett rakva.

Chaisson kezd belejönni. Smootot meg igazoljuk le újra!


Előretekintő vasárnapra egyben #KösziCoughlin.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Én még nem merem beleélni magamat az 1/1-be. 😊

Tegnap az első félidőt voltam képes megnézni. Én azt hittem Chaissonnak lett egy sackje, de végül nem. Yannicknak meg tényleg lett.
És majdnem eltaláltam puntmentes dolgot, csak éppen nem folyamatos pontszerzéssel sikerült ez. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha tényleg ide kerül Jar Jar Binks, kíváncsi leszek milyen elkapókat hoznak majd ide neki. Chark mellé kéne még 1-2 extra. A Jets ilyen szempontból jobb lett volna neki (Mims,Perriman,Crowder trióval). 😀
b /\ L i N T
Laviska, Collin Jonson meg ha marad Keelan Cole + Chark elég szép Top 4-es. A WR poszt konkrétan a Jags egyik erőssége, csak a jelenlegi QB állomány nem tudja még maximálisan kihasználni őket. Lásd még Chark idei szezonja. 1-2 új ember jöhet majd ide, de nem prioritás, ha hosszabbítunk Charkkal és a lejáró Keelan Colelal.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Ha tényleg ide kerül Jar Jar Binks, kíváncsi leszek milyen elkapókat hoznak majd ide neki. Chark mellé kéne még 1-2 extra. A Jets ilyen szempontból jobb lett volna neki (Mims,Perriman,Crowder trióval). 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ritkan lát az ember ennyi örömöt egy vesztes meccs után! 🤣
Klaci79
És ha látnád mi megy kint.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Ritkan lát az ember ennyi örömöt egy vesztes meccs után! 🤣
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
9* ok, amiért Trevor örülhet, amiért ide kerülhet.


*Az egyik Jay Gruden, aki 90%, hogy nem lesz már itt, de ha mondjuk egy Daboll szintű támadóguru jönne HC-nek, akkor ezt még lehet jobb is.

A tegnap esti meccsünk hatalmas csalódás volt.
Sejtettem, hogy nem nyerünk (pedig tankolás ide vagy oda, győzni akkor is jobb érzés), de a mutatott "játék" az katasztrófális volt. Ha a Ravensnek számított volna a pontarány, szerintem meg sem állnak 70 pontig. Vagy 100-ig, ki tudja...

Ha az 1/1 végül a Jetsnél landol, akkor is örülök, hogy tegnap végre nyertek. Amióta nézem az nfl-t mindig drukkolok azért, hogy ne 0-16 legyen a mérlege egyik csapatnak sem. Ha a szezon egy moslék is, legalább egyszer jöjjön ki mindenkinek a lépés 😊
dioadam
A Bears ellen majd szorosabb meccs lesz. A 2 O kb egy szint. A macik védelme miatt nekik áll a zászló.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
A tegnap esti meccsünk hatalmas csalódás volt.
Sejtettem, hogy nem nyerünk (pedig tankolás ide vagy oda, győzni akkor is jobb érzés), de a mutatott "játék" az katasztrófális volt. Ha a Ravensnek számított volna a pontarány, szerintem meg sem állnak 70 pontig. Vagy 100-ig, ki tudja...

Ha az 1/1 végül a Jetsnél landol, akkor is örülök, hogy tegnap végre nyertek. Amióta nézem az nfl-t mindig drukkolok azért, hogy ne 0-16 legyen a mérlege egyik csapatnak sem. Ha a szezon egy moslék is, legalább egyszer jöjjön ki mindenkinek a lépés 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Először mondjuk egy normális HC-t kéne találni, anélkül Lawrence is az elődök sorsára fog jutni (lsd. Mayfield 2019 vs. 2020. Egy Kitchens szintű edző egy egész karriert el tud b@szni).
Joey Tribbiani
+ 1000000000000000. Remélem bárki lesz a GM, az hozza magával Brian Dabollt(Bills OC) vezetőedzőnek.

Látom magam előtt az arcodat, hogy ezt mennyire őszintén mondod.
Végülis még kettőt is nyerhetünk, a Bears és a Colts ellen is simán, hóóóóógyne.
Minden jel erre mutat.
Ez az 1/1 már a tied, senki nem veszi el tőled, megdolgoztál érte.
Ünnepelhetsz hónapokon át.
Sobri Jóska
A Bears meccset tényleg hozhatjuk. Volt már nagyobb csoda is idén az NFL-ben. A Colts ellen én se hiszem, hogy upset lesz. Nagy verés az Indytől már inkább. (Avagy a fordított Andrew Luck. Most a mi ölünkbe pottyanna egy generációs QB egy vereséggel. 2011-ben ugyanez volt a szitu, csak az Indy volt a mi cipőnkben.)

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Először mondjuk egy normális HC-t kéne találni, anélkül Lawrence is az elődök sorsára fog jutni (lsd. Mayfield 2019 vs. 2020. Egy Kitchens szintű edző egy egész karriert el tud b@szni).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964