NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linder -> IR, szóval Shatley lesz a C a hátralévő 3 meccsen. Az egykori Cards, Colts és Dolphins center Evan Boehm jött a practice squadba, szerintem szombaton legkésőbb bekerül az 53-ba.

Tre Herndon meg COVID listás.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Andrew Norwell és Chris Claybrooks is visszatérhet IR-ről. Norwell valószínűleg játszik vasárnap.

Minshew azt mondta Caiais biztos nem fog trash talkot nyomnyi vasárnap, mert ő túl kedves ehhez. De szerinte Yannick vérszagot fog érezni vasárnap. Én is ettől tartok, de J-Rob-ot lehetne felé futtatni. 😉
Ha már J-Rob, Csodabajuszt azt mondta, Robinson az RB-je fantasyben és vele bejutott a playoffba. 😊


LOL
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ha Calais 5-ször akarja Minshewt a földre vinni, hányszor akarja majd vajon Yannick?

iktriad
Ha már az első driveban rámennék a negyedikre, akkor 4 sacket letudnánk rögvest az elején. Érdemes megfontolni. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Calais 5-ször akarja Minshewt a földre vinni, hányszor akarja majd vajon Yannick?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ben Bartch -> Reserve/Covid-19 lista. Norwell a héten edz, talán játszhat is majd vasárnap, azt hiszem pont lejár a 3 hét, mióta IR-re raktuk.


Shipley 5 gondolata a Jagről a 14. hét után:
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOLOLOLOLOL
 www.youtube.com/watch?v=elVi8H-kjEc
(Narrátor: Minshew ezután még 3 meccset játszott a Jagsben, mindháromszor kikapott a csapattal. Aztán San Fransiscoba cserélték.)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jets elvitte a tőlünk szombaton meglepetésre kitett Chase McLaughlin-t waiverről. Szerintem ő jobb rugó, mint Rosas, szóval hátha nyer nekik egy meccset. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom miért volt bennem akkor, hogy ő D szaki 😊?
dande
Lehet kevered még Gus Bradleyvel. 😊 Doug TE és OL edző volt, OC a Saintsben (Sean Payton alatt) és persze HC a Syracusenál a Buffalonál és nálunk.
iktriad
GBvel biztos nem. Inkább az maradhatott meg, hogy Buffalonál JS DCskedése mellett jó védelem volt s úgy rémlett neki is köze volt hozzá szakmailag. De ezek szerint rosszul emlékeztem 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom miért volt bennem akkor, hogy ő D szaki 😊?
dande
Lehet kevered még Gus Bradleyvel. 😊 Doug TE és OL edző volt, OC a Saintsben (Sean Payton alatt) és persze HC a Syracusenál a Buffalonál és nálunk.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk akkor lehet a GM poszt is kb megoldva. Legalábbis nem könnyű elképzelni Meyer mellett/fölött vkit. Ami még érdekes lenne (persze fikció) Marrone maradna DCnek 😛
dande
Marrone OC vagy OL edző lenne. A támadófalakhoz ért a leginkább (egykor ezen a poszton játszott még az NFL-ben is).

De szerintem Doug nem fog maradni. És mivel 2021-ig érvényes a szerződése, valószínű azt a pénzt így is megkapja. Khan ezzel nem szokott fukarkodni.
iktriad
Mondjuk akkor lehet a GM poszt is kb megoldva. Legalábbis nem könnyű elképzelni Meyer mellett/fölött vkit. Ami még érdekes lenne (persze fikció) Marrone maradna DCnek 😛
dande
Marrone OC vagy OL edző lenne. A támadófalakhoz ért a leginkább (egykor ezen a poszton játszott még az NFL-ben is).

De szerintem Doug nem fog maradni. És mivel 2021-ig érvényes a szerződése, valószínű azt a pénzt így is megkapja. Khan ezzel nem szokott fukarkodni.
iktriad
Nem tudom miért volt bennem akkor, hogy ő D szaki 😊?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk akkor lehet a GM poszt is kb megoldva. Legalábbis nem könnyű elképzelni Meyer mellett/fölött vkit. Ami még érdekes lenne (persze fikció) Marrone maradna DCnek 😛
dande
Marrone OC vagy OL edző lenne. A támadófalakhoz ért a leginkább (egykor ezen a poszton játszott még az NFL-ben is).

De szerintem Doug nem fog maradni. És mivel 2021-ig érvényes a szerződése, valószínű azt a pénzt így is megkapja. Khan ezzel nem szokott fukarkodni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk akkor lehet a GM poszt is kb megoldva. Legalábbis nem könnyű elképzelni Meyer mellett/fölött vkit. Ami még érdekes lenne (persze fikció) Marrone maradna DCnek 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dilla szerint pont tavaly iylenkor a jags már felvette Meyerrel a kapcsolatot, de akkor csak még mint tanácsadói szerepkörben kérték ki a véleményét.

Tehát van kapcsolat közte, meg a Jags között.
Annyi előnye lenne, hogy ha valaki, ő biztos tudná, hogyan építsen egy működőképes és hatékony támadósort Fields köré.

Abry Jones idén már biztos nem játszik. Linder ezen a héten se lesz. Norwell viszont edz a héten.

Marrone elismerte, hogy az offense egyik legnagyobb problémája mostanság, hogy Charkot nem játsszuk meg. Tegnap, kb 90%-ban volt üresen, de pont abban a 10%-ban lett odadobva neki a labda mikor őrizték.


És egy jó hír/trend a végére.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOLOLOLOLOL - Még a végén teljesül Sobri álma és Tebow lesz a Jags QB coacha vagy OC-je.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Minsú kezd hétvégén.
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Ez amúgy nem visszahúzás zebrák?
iktriad
Ez nem soccer, mitől lenne szabálytalan?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem én sírok, ti sírtok.


Még ezt is bevitte TD-re így is, csak Cann büntije kiradírozta. (Ez amúgy nem visszahúzás zebrák?)


1035 futott yardja van, ez 2 yardra van a 2. Phillip Lindsay-től (1037; 2018) és 69 kell neki még, hogy letaszítsa az 1. helyről az örökranglistán az ex-Colts-os Dominic Rhodest (1104; 2001)!

Ha vasárnap kikapunk a Ravensről Baltimoreban (laza 13,5 pontos favorit Calais és Yannick új csapata), 1/3-nál rosszabb biztos nem lesz a pickünk. 2 vereség esetén az 1/2 is megvan.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


Következő hét:

Ez nekem azt jelzi QB váltás lesz, csak előbb Zsiráfnyaknak és Csodabajusznak mondja majd meg.



De jó, hogy Todd Wash azt mondta a héten, hogy készültünk belőle. Ha nem tettük volna, 300 yardot fut?


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat J-Rob!!!



több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai inaktívak:
QB Jake Luton
CB Luq Barcoo
LB Kamalei Correa
LB Quincy Williams
OL Brandon Linder
TE Tyler Davis
DE Reggie Gilbert

Barcoon csodálkozom, szerintem jól játszott múlt héten, csak ellenfelei nála is jobbak voltak.

A 2019-es draft class elég rosszul néz ki most. Csak az idén az OL talán leggyengébb pontja, Jawaan Taylor és Minshew aktív, Quincy egészséges inaktív ("remek" 3. körös pick volt...) A 2 Josh; Allen és az alig látott Oliver IR-en van csak úgy ,mint Dontavius Russell, Armstead meg küzd a COVID szövődményekkel...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Doug Costin Top 3-ban van a PFF-nél* a rookie védők közül. Ahogy gondolom mindenki várta a szezon előtt.


*Csak a jags-ből tudnék jobb rookie védő teljesítményt mondani (Costin jövő évi DT párját, DaVan Hamiltont - már ha nem állunk át 3-4-re), de nálam Jeremy Chinn is simán Top 3-as rookie védő, és ezt nem azért mondom, mert az FCS-ből jön.

Az a durva, hogy Caldwell ideje alatt több jobb minőségi UDFA-nk volt, mint 1. körös pickünk, Az egyik serpenyőbe oda lehet rakni Ramseyt, Josh Allent meg talán Fowlert(bár már Atlantában is kezd a csak a baj lenni vele...Ismerős?). A másikba meg oda lehet tenni Abry Jonest, Allen Hurnst, Mike Hiltont, Allen Lazardot, és idén J-Robot mindenképp és lassan Costint is (és akkor még Herndont vagy Wilsont nem is említettem)...

Ha már J-Rob és PFF - LOL. Kb Top 5, ha nem Top 3 támadó rookie, De nem a PFF-nél...
Na pont ilyenek miatt nem tudom 1; komolyan venni őket 2; nem értem miért teszik ezt meg annyian...

Pff...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy Mike Glennon kísérelte meg a legtöbb hosszú(20+ yard) passzt az elmúlt 2 hétben az NFL-ben?! TIZENHATSZOR próbálta ilyen hosszan megdobni a labdát. Az eredmény ezekből 6 sikeres passz(az 37,5%-os találati arány...) , 175 yard, 2 TD és 1 INT.
A Titans ellen is szerintem 6-8 ilyen passza. Collin Johnson 1-2 nagy elkapást szerintem megint leszed majd belőle.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új hét, új rugó: Chase McLaughlin elküldve, Aldrick Rosas aktiválva... Rosas.

Az eheti felhívottak a practice squadból: a sokáig COVID-os UDFA rookie OL Tre’Vour Wallace-Simms és... a héten a csapathoz visszatért CB, Quenton Meeks!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Shipley írása, hogy mik lennének John Dorsey előnyei és hátrányai, ha netán ő lenne az új Jags GM.


Ez szintén Shipley irása Minshewról, és hogy melyik csapatok cserélhetnek majd érte jövőre.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én arra számítok, hogy a Pats a 17. héten kiáll B csapattal, amikor már minden mindegy nekik, és véletlenül kikapnak.

Belichick nem fogja engedni, hogy a csoportellenfél 1/1-gyel húzzon. Nyilván óriási konteo, de van ennyire zseniális.
Maka
Én is pont erre számítok, HA addig nem nyerünk/nyer a Jets egy meccset. Csinált ő már nagyobb csalafintaságokat is ennél. És teljesen logikus lépés lenne tőle. Ő nem akkora balfasz, mint mi 2011 végén, mikor ezüstálcán adtuk oda a Coltsnak Luckot az egymás elleni meccsen összehozott W-vel.

Itt jegyzem meg, ha netán 1-14-el állunk, remélem a Colts még nem jut be a playoffba, mert belőlük is kinézem, hogy "véletlenül" pihentetnének kulcs játékosokat, ha nekik már nincs különösebb tétje a 17. heti egymás elleni meccsnek.

Szerkesztette: iktriad