NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elnézve a 2 csapat sorsolását, 2 meccs van, ami szerintem dönt majd az 1/1 felől.
A mi 16. heti meccsünk otthon Foles és A-Rob fémjelezte Bears ellen illetve a Pats-Jets a 17. héten, az is amiatt, mert Belichick nem hiszem, hogy Lawrencet szeretné a divízióban tudni.


Barqoo sporttárs kezdi felvenni az NFL ritmusát. Jót tesz neki, hogy Landry után Thielen meg Justin Jefferson ellen kellett vitézkednie.

A héten meg jön AJ Brown és Corey Davis...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de tegnap reális esélyt éreztem arra, hogy nyerjünk a Vikings ellen. Nem a szokásos módon kaptunk ki (az ellenfél feltesz 20+ pontot majd a Garbage time-ban a gyakorló részleg ellen visszajövünk "csak" +10-re), hanem vezettünk és az első félidő egész jóra sikerült. Aztán a Vikings feljavult, mi meg leromlottunk és jött a vereség.

Kicsit más: Pár hsz-el lejjebb Ik írta, hogy az új QB-nak nagyon jó helye lesz itt nálunk, mert van jó fal és skill playerek. Ebből kiindulva nem kellene megpróbálni egy trade-et a Jetssel az 1/1-ért? Nem tudom, hogy a többi QB milyen (nem követem az egyetemi focit), de hátha 1/2-ről nem lenne nehéz felmenni 1/1-re. Draftcetlink van bőven, de természetesen értelmes keretek között mozognék a trade során és ha úgy alakul, akkor inkább 1/2 legyen, mint értelmetlen felmozgás 😊
dioadam
Ha ez lenne a helyzet, én végeztem a Jets-cel az tuti.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de tegnap reális esélyt éreztem arra, hogy nyerjünk a Vikings ellen. Nem a szokásos módon kaptunk ki (az ellenfél feltesz 20+ pontot majd a Garbage time-ban a gyakorló részleg ellen visszajövünk "csak" +10-re), hanem vezettünk és az első félidő egész jóra sikerült. Aztán a Vikings feljavult, mi meg leromlottunk és jött a vereség.

Kicsit más: Pár hsz-el lejjebb Ik írta, hogy az új QB-nak nagyon jó helye lesz itt nálunk, mert van jó fal és skill playerek. Ebből kiindulva nem kellene megpróbálni egy trade-et a Jetssel az 1/1-ért? Nem tudom, hogy a többi QB milyen (nem követem az egyetemi focit), de hátha 1/2-ről nem lenne nehéz felmenni 1/1-re. Draftcetlink van bőven, de természetesen értelmes keretek között mozognék a trade során és ha úgy alakul, akkor inkább 1/2 legyen, mint értelmetlen felmozgás 😊
dioadam
Lawrencet a világ összes pickjéért sem fogják odaadni!
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de tegnap reális esélyt éreztem arra, hogy nyerjünk a Vikings ellen. Nem a szokásos módon kaptunk ki (az ellenfél feltesz 20+ pontot majd a Garbage time-ban a gyakorló részleg ellen visszajövünk "csak" +10-re), hanem vezettünk és az első félidő egész jóra sikerült. Aztán a Vikings feljavult, mi meg leromlottunk és jött a vereség.

Kicsit más: Pár hsz-el lejjebb Ik írta, hogy az új QB-nak nagyon jó helye lesz itt nálunk, mert van jó fal és skill playerek. Ebből kiindulva nem kellene megpróbálni egy trade-et a Jetssel az 1/1-ért? Nem tudom, hogy a többi QB milyen (nem követem az egyetemi focit), de hátha 1/2-ről nem lenne nehéz felmenni 1/1-re. Draftcetlink van bőven, de természetesen értelmes keretek között mozognék a trade során és ha úgy alakul, akkor inkább 1/2 legyen, mint értelmetlen felmozgás 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ezzel 100%-ig egyetértek.

Minshew nagyon magára haragíthatta Marronet, ha Glennon 3 TO-val is kezd jövő héten. Ha a KACSÁZÓS TD-jét nézzük, akkor majdnem 4-el.


J-Robnak még 32 yard kell az 1000 futott yardhoz.
Laviska hüvelykujja nem tört el vagy zúzódott a röntgen szerint, jövő héten remélem játszhat.

A nap statja: Schobert pick 6-énél vezetett először 10 ponttal idén a Jags. Kb addig tartott, míg úgy tűnt, hogy a mienk lesz Trevor Lawrence...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Update, mégse Minshew kezd a Titans ellen.
iktriad
Csak nehogy ebbe bukjon bele Marrone...
dioadam
Sztem Marrone mindenkeppen belebukik, csak erdekes h ugy erzik h Glennonnal a legjobb megoldas Minshew-al szemben.
Jovo heten talan kevesebb izgalom lesz mindket oldalon tank szempontjabol.
Beki
Ezt a tankolás dolgot valahogy nem tudom megszokni, pedig ez is egyfajta taktika. Sosem haragudtam azokra a csapatokra, akik ezt csinálják, de megszokni nem tudom.
Szerintem jövő héten nyerjünk mi is, meg ti is. A draft szempontjából nem lenne változás, cserébe mind a 2 csapat lezárhatna egy hosszúra nyúlt vereségszériát 😊
dioadam
Tankolas dolgot nem szeretem es mondjuk h nem is letezik az NFLben. Csak az a kulonbseg amit en latok: ti tobb meccsen is competitive modon vegig meccsben voltatok es kikaptatok kuzdve (serultek es egyebekkel), de a Jets amit a Pats ellen leadott 10 pontot egy negyed alatt, meg ez a mai...
Mindezek mellett nagyon szeretnem, ha ez az 1/1 dolog nem huzodna el utolso forduloig. 😀
Beki
Nálatok ráadásul két egykori 1. körös van QB-ban (ok Flacco Glennon szint jelenleg, de mégis), míg mi mindezt 2 hatodik körössel és QB Zsiráfnyakkal produkáljuk. Meg a hatodik kickerrel...De inkább így tankoljunk, mint amit nektek végig kell szenvedni.

Bár a legutóbbi Mission Impossile-ben többször megmondták, minél nagyobb a szenvedés, annál nagyobb a békejutalom. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Update, mégse Minshew kezd a Titans ellen.
iktriad
Csak nehogy ebbe bukjon bele Marrone...
dioadam
Sztem Marrone mindenkeppen belebukik, csak erdekes h ugy erzik h Glennonnal a legjobb megoldas Minshew-al szemben.
Jovo heten talan kevesebb izgalom lesz mindket oldalon tank szempontjabol.
Beki
Ezt a tankolás dolgot valahogy nem tudom megszokni, pedig ez is egyfajta taktika. Sosem haragudtam azokra a csapatokra, akik ezt csinálják, de megszokni nem tudom.
Szerintem jövő héten nyerjünk mi is, meg ti is. A draft szempontjából nem lenne változás, cserébe mind a 2 csapat lezárhatna egy hosszúra nyúlt vereségszériát 😊
dioadam
Tankolas dolgot nem szeretem es mondjuk h nem is letezik az NFLben. Csak az a kulonbseg amit en latok: ti tobb meccsen is competitive modon vegig meccsben voltatok es kikaptatok kuzdve (serultek es egyebekkel), de a Jets amit a Pats ellen leadott 10 pontot egy negyed alatt, meg ez a mai...
Mindezek mellett nagyon szeretnem, ha ez az 1/1 dolog nem huzodna el utolso forduloig. 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Update, mégse Minshew kezd a Titans ellen.
iktriad
Csak nehogy ebbe bukjon bele Marrone...
dioadam
Sztem Marrone mindenkeppen belebukik, csak erdekes h ugy erzik h Glennonnal a legjobb megoldas Minshew-al szemben.
Jovo heten talan kevesebb izgalom lesz mindket oldalon tank szempontjabol.
Beki
Ezt a tankolás dolgot valahogy nem tudom megszokni, pedig ez is egyfajta taktika. Sosem haragudtam azokra a csapatokra, akik ezt csinálják, de megszokni nem tudom.
Szerintem jövő héten nyerjünk mi is, meg ti is. A draft szempontjából nem lenne változás, cserébe mind a 2 csapat lezárhatna egy hosszúra nyúlt vereségszériát 😊
dioadam
Glennon meg az összes Jags QB idén mutatja meg, mennyit számít, ha egy nagyon jó QB-ja van egy csapatnak. Kb 4-5 W-nk lenne idén egy átlagon felüli QB-val. Remélem egy olyannal, aki majd jövőre úgy tűnik 1/2-n érkezik majd. Elég aranyos támadóarzenál várja majd az illetőt Charkkal, Laviskával, J-Robbal, Collin Johnsonnal, remélhetőleg Cole-lal, meg 2-3 erősítéssel FA-ről + a draftról.

Morális győzelmek. Plusz látszik, hogy Marrone még mindig tartja a tüzet a csapatban.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Update, mégse Minshew kezd a Titans ellen.
iktriad
Csak nehogy ebbe bukjon bele Marrone...
dioadam
Sztem Marrone mindenkeppen belebukik, csak erdekes h ugy erzik h Glennonnal a legjobb megoldas Minshew-al szemben.
Jovo heten talan kevesebb izgalom lesz mindket oldalon tank szempontjabol.
Beki
Ezt a tankolás dolgot valahogy nem tudom megszokni, pedig ez is egyfajta taktika. Sosem haragudtam azokra a csapatokra, akik ezt csinálják, de megszokni nem tudom.
Szerintem jövő héten nyerjünk mi is, meg ti is. A draft szempontjából nem lenne változás, cserébe mind a 2 csapat lezárhatna egy hosszúra nyúlt vereségszériát 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Update, mégse Minshew kezd a Titans ellen.
iktriad
Csak nehogy ebbe bukjon bele Marrone...
dioadam
Sztem Marrone mindenkeppen belebukik, csak erdekes h ugy erzik h Glennonnal a legjobb megoldas Minshew-al szemben.
Jovo heten talan kevesebb izgalom lesz mindket oldalon tank szempontjabol.
Beki
Marronenak szvsz reszeltek az év végén, akármit csinál. Nem hiszem, hogy az új GM megtartja. Max OL edzőnek. FYI, az OL idén tényleg egész jó, főleg középen.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Update, mégse Minshew kezd a Titans ellen.
iktriad
Csak nehogy ebbe bukjon bele Marrone...
dioadam
Sztem Marrone mindenkeppen belebukik, csak erdekes h ugy erzik h Glennonnal a legjobb megoldas Minshew-al szemben.
Jovo heten talan kevesebb izgalom lesz mindket oldalon tank szempontjabol.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Update, mégse Minshew kezd a Titans ellen.
iktriad
Csak nehogy ebbe bukjon bele Marrone...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Update, mégse Minshew kezd a Titans ellen.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tank él és virul. Ha nem lenne a Jets nálunk is nagyobb lúzer, már lehetne lassan rendelni a Lawrence-s Jags mezeket....

Jövő héten szvsz visszajön Csodabajusz kezdeni. De legalább végre egyszer bevittük a kettest. Hogy aztán OT-ben veszítsünk.

J-Rob nagy király. Meg Collin Johnson is. Meg Laviska. Az új QB szertni fogja majd a fegyvereit. Smootnak meg adjunk gyorsan egy új szerződést (meg Keelan Colenak). 4,5 sackkel vezeti a csapatot. 3 éve ez kb a 4. vagy 5. helyre se lett volna elég...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minshew ma Glennon cseréje, Luton inaktív.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J-Rob 110 futott yarddal elérhetné (akár ma is) az 1000-t és 118-al beelőzné a héten visszavonult LeGarette Blount. A W helyett ma inkább ennek szorítanék.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szokásos szombat esti keretmozgások:
IR-ről visszatérők: SS Josh Jones, Shaquille Quarterman
Újra az 53 tagja: Caraun Reid
Practice squadból a meccsre felhozva: Nate Meadors (A másodéves CB tavaly és idén szeptemberben a Vikings játékosa volt!)
Waivelve: RB Craig Reynolds (de jó, hogy múlt héten 2 évre írt alá...)
IR-en: DaVon Hamilton és a TE Ben Ellefson


Remélem az új GM-ünk tud majd draftolni az 1. körben. YIKES

Meg azt is remélem Smoot (és Keelan Cole) hamarosan kap új szerződést tőlünk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem játszanak vasárnap (szerintem Hamilton megy holnap IR-re).
LB Dakota Allen
LB Kamalei Correa
TE Ben Ellefson
NT DaVon Hamilton
CB Sidney Jones

Questionable:
WR Chris Conley
FS Jarrod Wilson
RT Jawaan Taylor
Marrone azt mondta Jawaan játszik. Barqoo és Josiah Scott Landry után most Thielent és Jeffersont őrizheti.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mai sérült lista.


Szerintem ez is ki-ki meccs lesz nálunk... A US Bankban szeretik "játszani a focit" manapság az ellenfelek. Persze előfordul, hogy a mi hathatós közreműködésünkkel, de a lényegen nem változtat. 🙂

Szoros meccs lesz... a nyakigláb Glennon bácsi még a végén szétdobál minket is.. Amire nem mondom, hogy nincs esély.
PatrickSKOL
Azért nem kell nagyon megijedni tőlünk. Pass rush nincs, A secondary ingatag, támadásban meg nem vagyok konzisztensek James Robinsont leszámítva..
iktriad
Konzisztencia van a támadásban is: negyedikre átereszti a fal mindkét DE-t, hogy egy alacsony sikerességi esélyű próbálkozásból teljesen reménytelent csináljon. Ilyenkor Taylor ráteszi a kezét az endre, ami inkább csak amolyan áldásféleség és egyből engedi is tovább. Szép hagyomány ez és egész szezonban következetesen így csinálják. Egyedül az szokott változni, hogy közben középen is átengednek-e valakit vagy sem...

MAGIC MINSHEWT A KEZDŐBE!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai sérült lista.


Szerintem ez is ki-ki meccs lesz nálunk... A US Bankban szeretik "játszani a focit" manapság az ellenfelek. Persze előfordul, hogy a mi hathatós közreműködésünkkel, de a lényegen nem változtat. 🙂

Szoros meccs lesz... a nyakigláb Glennon bácsi még a végén szétdobál minket is.. Amire nem mondom, hogy nincs esély.
PatrickSKOL
Azért nem kell nagyon megijedni tőlünk. Pass rush nincs, A secondary ingatag, támadásban meg nem vagyok konzisztensek James Robinsont leszámítva..
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 386
Szerintem ez is ki-ki meccs lesz nálunk... A US Bankban szeretik "játszani a focit" manapság az ellenfelek. Persze előfordul, hogy a mi hathatós közreműködésünkkel, de a lényegen nem változtat. 🙂

Szoros meccs lesz... a nyakigláb Glennon bácsi még a végén szétdobál minket is.. Amire nem mondom, hogy nincs esély.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minshewt a kezdőbe!
Húsrágó
Szervezzünk demonstrációt!
Let Minshew must touch the ball
| Borzasztó szóvicc szerűségért ismét elnézést. 😀 |
alatriste
Lesz ő még kezdő idén nálunk, mert nem hiszem, hogy Glennon lehoz 6 jó meccset zsinórban.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Minshewt a kezdőbe!
Húsrágó
Szervezzünk demonstrációt!
Let Minshew must touch the ball
| Borzasztó szóvicc szerűségért ismét elnézést. 😀 |

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lehet, hogy Minshew ujja még nem 100%-os (de közel van hozzá) és ezért nem erőltetik a kezdőbe állítását?
Glennon nem volt rossz a múlt héten, de ha Minshew bevethető lenne én tutira őt tenném be a kezdőbe. Nálam Minshew valahogy még mindig a "jobb mint a QB2, de nem biztos, hogy QB1" szinten mozog és a draftig ezt jó lenne látni 😊
dioadam
Jó kérdés. Gondolom látják h mennyire zavarja őt dobásoknál, mint pl Miamiban Tuát.
Beki
Marrone azt mondta tegnap, hogy teljes értékűen edz, nincs is rajta az injury reporton. Felépült. Az, hogy elhallgatta a sérülését + Glennon egész jó volt, elég ok Dougnak hogy ne őt kezdesse. Ha Zsiráfnyak borzalmas lesz a Vikes ellen, majd jöhet újra Csodabajusz.




Ahogy itt is. 3 ex-jaguár van a listán (A-Rob 3., mellette Mike Hilton és nagyon lent Ngakoue). Jelenlegi Jags játékos nincs.
2 embert jósolnak nekünk, mindkettőnek tudnék örülni jövőre, mint érkező, az egyik ráadásul divízió riválistól jönne.

iktriad
@Ik, az ég áldjon meg. Tippre, hány ember tudta a világon(!) rajtad kívül, hogy Mike Hilton volt Jaguars játékos? Talán kétjegyű a szám, de ebben sem vagyok teljesen biztos!
Eszement nagy király vagy!
Húsrágó
Azért tudják egy páran. De ezért vagyok, hogy emlékeztessek mindenkit erre. 😉 Hogy mást ne mondjak, a Vikes tegnap igazolta le a gyakorló csapatba azt a CB Tae Hayest, aki szintén itt kezdte a karrierjét, csak ő játszott is tétmeccseken.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Marad Glennon a kezdő.
Beki
Mindezt úgy, hogy Minshew hüvelykujja teljesen egészséges! Tehát jelenleg Glennon a Jaguars kezdő QB-ja, ha mindenki hadra fogható a QB-k közül. Marrone, mikor kérdezték, hogy ez végleges váltás-e azt mondta, hogy az NFL-ben hétről hétre sok minden változhat...
iktriad
Nem lehet, hogy Minshew ujja még nem 100%-os (de közel van hozzá) és ezért nem erőltetik a kezdőbe állítását?
Glennon nem volt rossz a múlt héten, de ha Minshew bevethető lenne én tutira őt tenném be a kezdőbe. Nálam Minshew valahogy még mindig a "jobb mint a QB2, de nem biztos, hogy QB1" szinten mozog és a draftig ezt jó lenne látni 😊
dioadam
Jó kérdés. Gondolom látják h mennyire zavarja őt dobásoknál, mint pl Miamiban Tuát.