NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Azert erdekelne h az oregnek 67 evesen miert lenne fontos h B csapattal szivassa Jetset? Nem arrol van szo h Lawrence ellen fog 20 evig HCkent tevekenykedni mar.
Teny h Newton ha igy folytatja hamarosan padot fog...bar Hoyer es Stidman haszna is annyi. Bar aztan a Jets is pl utolso heten vhogy Darnoldot es Flaccot is padra tudna vagni. B csapat meg ilyen covid helyzetben lehet nem is fogalom, mert sokan ugy toljak lassan. 😀
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Én arra számítok, hogy a Pats a 17. héten kiáll B csapattal, amikor már minden mindegy nekik, és véletlenül kikapnak.

Belichick nem fogja engedni, hogy a csoportellenfél 1/1-gyel húzzon. Nyilván óriási konteo, de van ennyire zseniális.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
@Husrago: sajnos nem ostobasag lenne/lesz a Jets reszrol 1/1 esetleges elvesztese. Ahogy iktriadnak is irtam: itt hetrol hetre edzok es jatekosok a jovo evi helyukert teljesitenek.
Ez a Jets jelenlegi papiron legjobb kezdovel es edzokkel ennyit tud, ugyanakkor barmikor benne lehet egy win, lasd mult het ahol egy idiota def playcallon mult a dolog. Ugyanez a JAXnel es elegge meglep h Marrone szerint nem Minshew nyujtja a legjobb eselyt a gyozelemre, ezen sertodottseg nem segit. Ha csak Marrone nem akar TVbol meccset nezni csak jovore.

Jo lenne ezt az 1/1 temat letudni utolso fordulo elott...nyerjen a Jaguars vagy a Jets addig egy meccset, de szandekosan veresegnek nem fogok szurkolni; csak annak h Gaset basszuk, de ez itt mar off.
Beki
Seahawkst múl héten fingatták, én arra tippelnék, hogy most nem bénáznak. Volt olyan csapat, amelyik 0-13-as állásról végül 1-2-3 győzelemmel de végül nem lett 1/1?

Pá évet visszanéztem, de csak két 0-13-t találtam

Bengals 1-12 volt és megtartotta. (Redskins, mert még akkor az volt, 3-10 volt akkor)
Arizona 3-10 és a Frisco is 3-10 volt, Frisco verte a Seahawks hosszabbításban, nem tudom kié volt az 1/1 a 13. fordulóban
Browns 0-16, nincs kérdés
Browns 0-13, aztán 1-15 a vége, addigra a Bears már 3-10
Titans 3-10 volt, a Browns szintén 3-10 volt - mindkettő 3-13 lett, Chargers is 3-10 volt, de hogy akkor ők voltak-e 1/1-en vagy hol álltak, azt nem tudom, de végül 4-12-re végeztek.
Tampa 2-11 volt, Titans szintén, mindkettő 2 győzelmen is ragadt.
Texans 2-11 volt

Mondjuk nincs kizárva, hogy a Jets történelmet ír. 😊 Bár a Jaguars ismerve az utolsó fordulóban egy álomjátékkal visszaadná az 1/1-t...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ugyanez a JAXnel es elegge meglep h Marrone szerint nem Minshew nyujtja a legjobb eselyt a gyozelemre, ezen sertodottseg nem segit. Ha csak Marrone nem akar TVbol meccset nezni csak jovore.
Beki
Érdekes téma. A Vikings ellen volt először bevethető Minshew. Akkora már Caldwell ki volt rúgva, és Marrone jövőre biztosítva van az év végéig. Tehát tudja, hogy változás közeleg és ő nem lesz megtartva. Tehát megteheti, hogy így bünteti Bajuszt azért, mert amikor még számított a dolog 2 meccsen is sérülten játszott, ezzel jócskán csökkentve az amúgy se nagy győzelmi esélyeinket. Mellesleg míg vele QB-ban beleszaladt pár nagyobb pofonba a jags, a Steelers meccset leszámítva (ahol sokáig szoros volt a meccs, aztán Luton beindította a pick gyárat) 2-4 pontokkal kaptunk ki. Tehát még érve is van a mellőzésére, igaz szerintem egy újabb Glennon turnover pardé után jöhet megint Gardner.

Személyes vélemény, de Marrone szerintem fog találni magának állást. Volt egy jó szezonja, és az elmúlt 2 évben, egyre szarabb körülmények mellett is küzdenek érte a játékosai. Simán kinézem, hogy akár edzőt kereső college program megkeresi HC-nek,


És ha már a HC és GM poszt szóba került, Tony Pauline bedobott 2 nevet velünk kapcsolatban (is).


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
@Husrago: sajnos nem ostobasag lenne/lesz a Jets reszrol 1/1 esetleges elvesztese. Ahogy iktriadnak is irtam: itt hetrol hetre edzok es jatekosok a jovo evi helyukert teljesitenek.
Ez a Jets jelenlegi papiron legjobb kezdovel es edzokkel ennyit tud, ugyanakkor barmikor benne lehet egy win, lasd mult het ahol egy idiota def playcallon mult a dolog. Ugyanez a JAXnel es elegge meglep h Marrone szerint nem Minshew nyujtja a legjobb eselyt a gyozelemre, ezen sertodottseg nem segit. Ha csak Marrone nem akar TVbol meccset nezni csak jovore.

Jo lenne ezt az 1/1 temat letudni utolso fordulo elott...nyerjen a Jaguars vagy a Jets addig egy meccset, de szandekosan veresegnek nem fogok szurkolni; csak annak h Gaset basszuk, de ez itt mar off.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brandon Linder ahogy várható volt nem játszik vasárnap.


Az alábbi urak játéka kérdéses.
LB Kalamei Correa
CB Sidney Jones
TE Tyler Eifert
CB Greg Mabin
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A f@sz se kíváncsi Glenonra. Olyan mintha direkt ki akarnának b@szni a szurkolókkal. Most tényleg annyi maradt a szezonból, hogy Robinsonnak kiszurkoljuk az UDFA RB-k valamilyen rekordját? Vagy hogy a sackleadernek meglesz-e az 5. sackje? Nem egy meccsen, ebben a szezonban... Minshew, Hastalaviska, CJohnson, JRobinson, Cole-ban van szórakoztatási faktor, Charkban talán, ebből ne vegyenek el, mert aztán kurva nehéz lesz eladni a sapkát meg a pulcsikat, ha semmi örömöt nem tud szerezni a csapat a szurkolóknak.
Minshewt a kezdőbe!
Húsrágó
Marrone láthatóan nagyon rosszul viselte, hogy Minshew eltitkolta előtte az ujjsérülését és még meccseket is játszott vele. Meg lehet érteni őt is.
Plusz bármennyire is okádok tőle, ameddig van esély Trevor Lawrencre, addig próbáljuk lőtávon belül maradni a Jetshez képest - ergo kapjunk ki. Hidd el én se szívesen szurkolok ennek, de ideje lenne egy valódi franchise QB-t találni. Olyat ami talán nem is volt a Jags történetében. (Azért ha azt vesszük tehetségben mi volt Brunell köré rakva, és abból mit hozott ki...ő is egy átlagos NFL QB volt. A Jags tragédiája, hogy még ez is fényévekre van attól, amit azóta játszattunk a poszton a meccsek döntő többségén...)
iktriad
Hátha nyer a Jets? Ez egy stratégia? Ez gyatrább, mint Glennon. Ennyire nem lehet olyan ostoba a Jets, hogy innen "elbukják" az első választást, amikor eddig ezt építették.

1/2-re is megvan a tuti ember?

Értem én, hogy jó lenne az 1/1, mert az elmúlt tíz évben nem volt 1/1, csak 1/2 és 1/4-1/5-k és ezzel bizony nem sokra mentünk... Két év volt összesen a 10-ből, amikor egyértelműen balfasz dolog volt nem QB-t választani.

2011: Jött Gabbert, a Gabbert-Ponder-Locker mesterhármasból.
2012 persze egyértelmű, hogy nem választasz QB-t. De ez is csak tökösség kérdése. Cardinalsnak volt töke... de kit lehetett volna, 1/5-re? Most már tudjuk, hogy Wilson a válasz vagy Kirk Cousin, de Kirk kapitányba más se látta ezt meg az első kör elejét, a 3. körben meg punterre volt szükség... PUNTER... ÁHHHH
2013-as, riasztóan QB szegény draft.
2014: Bortles jött a Bridgewaterből, Carrból, Manzielből épített QB szentélyből...
2015 lásd 2012, 1/3-ra csak világtalan maradt volna
2016 a Ramsey pickre nem tudok haragudni, Prescott megint egy olyan figura volt mint Kirk.
2017 na itt lett volna alkalom belenyúlni a tutiba 1/4-re, egy a korábbinál gyengébb Bortles év után. BALFASZSÁG 1.
2018 erre tavaly ugye megfutja a gárda az évtized egyetlen pozitív mérlegű szezonját, Myles Jack nem volt lent, SB kapuja... ééééés jött Lamar Jacks.. ja nem. De kb ő volt az egyetlen opció ekkor. BALFASZSÁG 2.
2019 Minshew személyében a draft legjobb QB-ja kötött ki Jacksonville-ben (oké, kicsit elfogult vagyok, de nem olyan nagyon durván!)
2020 nehéz ezt még megítélni.

Kéne az 1/1, tankolnak rá, hátha összejön, de ha nem jön össze akkor mi van?(mert a Colts az első fordulóban meglátta a mesterterv egyetlen gyenge pontját és nem habozott a kihasználásával...), Jön még egy tankoló év? És ha év közben kiderül, hogy nincs igazi megmentő QB abban az évben? Újabb év tankolás? És mi marad ennyi tankolós év után a megálmodott és kiválasztott QB körül, ha éveken át arra készítik fel a csapatot, hogy a lehetőleg ne nyerjen? Az összes többi játékos miért ne meneküljön? Olyan lelombozó ez az egész.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A f@sz se kíváncsi Glenonra. Olyan mintha direkt ki akarnának b@szni a szurkolókkal. Most tényleg annyi maradt a szezonból, hogy Robinsonnak kiszurkoljuk az UDFA RB-k valamilyen rekordját? Vagy hogy a sackleadernek meglesz-e az 5. sackje? Nem egy meccsen, ebben a szezonban... Minshew, Hastalaviska, CJohnson, JRobinson, Cole-ban van szórakoztatási faktor, Charkban talán, ebből ne vegyenek el, mert aztán kurva nehéz lesz eladni a sapkát meg a pulcsikat, ha semmi örömöt nem tud szerezni a csapat a szurkolóknak.
Minshewt a kezdőbe!
Húsrágó
ezzel 100%-ban egyetértek sajnos. biztosan van ami sokkal fontosabb a szurkolók kiszolgálásánál, de sokkal kevesebb kedvvel ülök le meccset nézni, mint bortles legrosszabb időszakában akár. remélem akkor már tényleg lawrence a cél, és nem fields vagy akárki, akinek a nevét még nem is tudom (jó, ez az én saram). akkor is érthetetlen viszont, hogy minshew miért nem kap még esélyt.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A f@sz se kíváncsi Glenonra. Olyan mintha direkt ki akarnának b@szni a szurkolókkal. Most tényleg annyi maradt a szezonból, hogy Robinsonnak kiszurkoljuk az UDFA RB-k valamilyen rekordját? Vagy hogy a sackleadernek meglesz-e az 5. sackje? Nem egy meccsen, ebben a szezonban... Minshew, Hastalaviska, CJohnson, JRobinson, Cole-ban van szórakoztatási faktor, Charkban talán, ebből ne vegyenek el, mert aztán kurva nehéz lesz eladni a sapkát meg a pulcsikat, ha semmi örömöt nem tud szerezni a csapat a szurkolóknak.
Minshewt a kezdőbe!
Húsrágó
Marrone láthatóan nagyon rosszul viselte, hogy Minshew eltitkolta előtte az ujjsérülését és még meccseket is játszott vele. Meg lehet érteni őt is.
Plusz bármennyire is okádok tőle, ameddig van esély Trevor Lawrencre, addig próbáljuk lőtávon belül maradni a Jetshez képest - ergo kapjunk ki. Hidd el én se szívesen szurkolok ennek, de ideje lenne egy valódi franchise QB-t találni. Olyat ami talán nem is volt a Jags történetében. (Azért ha azt vesszük tehetségben mi volt Brunell köré rakva, és abból mit hozott ki...ő is egy átlagos NFL QB volt. A Jags tragédiája, hogy még ez is fényévekre van attól, amit azóta játszattunk a poszton a meccsek döntő többségén...)
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A f@sz se kíváncsi Glenonra. Olyan mintha direkt ki akarnának b@szni a szurkolókkal. Most tényleg annyi maradt a szezonból, hogy Robinsonnak kiszurkoljuk az UDFA RB-k valamilyen rekordját? Vagy hogy a sackleadernek meglesz-e az 5. sackje? Nem egy meccsen, ebben a szezonban... Minshew, Hastalaviska, CJohnson, JRobinson, Cole-ban van szórakoztatási faktor, Charkban talán, ebből ne vegyenek el, mert aztán kurva nehéz lesz eladni a sapkát meg a pulcsikat, ha semmi örömöt nem tud szerezni a csapat a szurkolóknak.
Minshewt a kezdőbe!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Lambo az idei Walter payton én embere díj jelöltünk (tavaly ugyebár Calais Campbell kapta még Jags játékosként).

Smoot ma azt mondta, hogy itt vett házat és szeretne maradni, de szeretné ha megfizetnék a szolgálatait. Mivel Keelan Cole-on (meg esetleg Cam Robinsonon, de nem mindenáron) nincs más a lejáró szerződésűek közül, akit meg kéne hosszabbítani*, ez akár meg is történhet nálunk is. Én simán adnék neki 3 évre évi 5-6 milliót(kvázi amit Cann kapott 2 éve). Minden valószínűség szerint ő lesz a Jags idei sack leadere.

Wash szerint Chaisson a futás és a passz ellen is nagyon hatékony volt a Vikings ellen. Örül, hogy a munkamorálja és az játékintelligenciája kezd megmutatkozni a pályán is.


*Charkot jó lenne magunkhoz láncolni jövő tavaszzal, de neki 2021 után jár le a szerződése.

Bezzeg nem is olyan régen... (sóhaj)




empty taxi
Ha Glennon a Titans is elszór 2-3 labdát és kikapunk, akkor a Ravens ellen újra eljöhet Minshew ideje. Ez már csak azért is lenne jó döntés, mert őt talán nem akarja majd annyira a földbe döngölni se Calais, se Yannick...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Elnézve a 2 csapat sorsolását, 2 meccs van, ami szerintem dönt majd az 1/1 felől.
A mi 16. heti meccsünk otthon Foles és A-Rob fémjelezte Bears ellen illetve a Pats-Jets a 17. héten, az is amiatt, mert Belichick nem hiszem, hogy Lawrencet szeretné a divízióban tudni.iktriad
Azt az apróságot ne felejtsük, hogy a Patriots még versenyben lehet a PO-ért az utolsó héten, de sztem is ezeken a meccseken dől el a buli.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Laviska edz ma, de Linder nem és ő valószínűleg ki is hagyja a Titans meccset is. Érik a Bartch - Shatley - Cann kezdő belső O-line fal vasárnap.

J-Rob limitáltan edz majd a héten, de a játéka nincs veszélyben.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Quenton Meeks visszatért (igaz csak a gyakorlócsapatba -egyelőre). Anno még 2018-ban sokkal jobb szezonja volt, mint Herndonnak, csak míg utóbbi nagyot fejlődött, Meeks csont nélkül zuhant ki a keretből 2019-ben. Mellette új érkezők még a practice squadba a CB Trevor Williams, a WR Damion Willis és az egykori 4. körös Lions pick DT Gabe Wright. Valamint a hét végén kitett Craig Reynolds is visszajött a gyakorlócsapatba.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem emlékszem Marrone mikor kritizált valakit nyilvánosan utoljára. Achivement unlocked Taven...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ross csapatba került. 😊
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de tegnap reális esélyt éreztem arra, hogy nyerjünk a Vikings ellen. Nem a szokásos módon kaptunk ki (az ellenfél feltesz 20+ pontot majd a Garbage time-ban a gyakorló részleg ellen visszajövünk "csak" +10-re), hanem vezettünk és az első félidő egész jóra sikerült. Aztán a Vikings feljavult, mi meg leromlottunk és jött a vereség.

Kicsit más: Pár hsz-el lejjebb Ik írta, hogy az új QB-nak nagyon jó helye lesz itt nálunk, mert van jó fal és skill playerek. Ebből kiindulva nem kellene megpróbálni egy trade-et a Jetssel az 1/1-ért? Nem tudom, hogy a többi QB milyen (nem követem az egyetemi focit), de hátha 1/2-ről nem lenne nehéz felmenni 1/1-re. Draftcetlink van bőven, de természetesen értelmes keretek között mozognék a trade során és ha úgy alakul, akkor inkább 1/2 legyen, mint értelmetlen felmozgás 😊
dioadam
1/1 és 1/2 között nincs kooperáció, értelmes franchise-nál szó nem lehet róla...vagy tévedek? 😊

Szerkesztette: Stoki
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Doug dcsérte Chaissont, akinek 5 QB nyomása volt tegnap, az eddig legtöbb karrierje során. Marrone szerint toronymagasan a legjobb meccse volt a tegnapi. Mondjuk egyre többször álló helyzetből indul meg, ami nagyon jót tesz neki.

iktriad
Ez nem valami olyasmi, ami nemhogy legkésőbb edzéseken, de már az egyetemi megfigyelés időszakában ki kellett volna derüljön?

Mintha egy bokszolónál a 10. meccsénél jönne rá az edző, hogy "b@zdmeg, rájöttem mi a gond, Te fordított alapállású vagy!"
Húsrágó
Ezért is "imádják" oly sokan Todd Washt.
iktriad
Ezért is kéne lapátra tenni legkésőbb az év végén.
dioadam
Szvsz majdnem mindenki megy majd év végén. Bár ha védő beállítottságú HC jönne, Jay Gruden és Keenan McCarddell maradhatna. Utóbbi mindentől függetlenül maradhatna, nagyon jól fejlődnek a WR-eink a keze alatt,
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Doug dcsérte Chaissont, akinek 5 QB nyomása volt tegnap, az eddig legtöbb karrierje során. Marrone szerint toronymagasan a legjobb meccse volt a tegnapi. Mondjuk egyre többször álló helyzetből indul meg, ami nagyon jót tesz neki.

iktriad
Ez nem valami olyasmi, ami nemhogy legkésőbb edzéseken, de már az egyetemi megfigyelés időszakában ki kellett volna derüljön?

Mintha egy bokszolónál a 10. meccsénél jönne rá az edző, hogy "b@zdmeg, rájöttem mi a gond, Te fordított alapállású vagy!"
Húsrágó
Ezért is "imádják" oly sokan Todd Washt.
iktriad
Ezért is kéne lapátra tenni legkésőbb az év végén.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Doug dcsérte Chaissont, akinek 5 QB nyomása volt tegnap, az eddig legtöbb karrierje során. Marrone szerint toronymagasan a legjobb meccse volt a tegnapi. Mondjuk egyre többször álló helyzetből indul meg, ami nagyon jót tesz neki.

iktriad
Ez nem valami olyasmi, ami nemhogy legkésőbb edzéseken, de már az egyetemi megfigyelés időszakában ki kellett volna derüljön?

Mintha egy bokszolónál a 10. meccsénél jönne rá az edző, hogy "b@zdmeg, rájöttem mi a gond, Te fordított alapállású vagy!"
Húsrágó
Ezért is "imádják" oly sokan Todd Washt.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Doug dcsérte Chaissont, akinek 5 QB nyomása volt tegnap, az eddig legtöbb karrierje során. Marrone szerint toronymagasan a legjobb meccse volt a tegnapi. Mondjuk egyre többször álló helyzetből indul meg, ami nagyon jót tesz neki.

iktriad
Ez nem valami olyasmi, ami nemhogy legkésőbb edzéseken, de már az egyetemi megfigyelés időszakában ki kellett volna derüljön?

Mintha egy bokszolónál a 10. meccsénél jönne rá az edző, hogy "b@zdmeg, rájöttem mi a gond, Te fordított alapállású vagy!"
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone ezzel indokolta, hogy miért nem 8muló)Csodabajusz a kezdő a héten.

Glennon pickjét az OT-ben nagy hibának nevezte, Szerinte túlságosan belül volt a safety és inkább checkdownt kellett volna dobnia. Zsiráfnyak mentségére szóljon, ő ugyanezt mondta a meccs után.
Laviska és Linder sérülését még mindig vizsgálják a dokik, szerdán kiderül, játszhatnak-e a Titans ellen.
Doug dcsérte Chaissont, akinek 5 QB nyomása volt tegnap, az eddig legtöbb karrierje során. Marrone szerint toronymagasan a legjobb meccse volt a tegnapi. Mondjuk egyre többször álló helyzetből indul meg, ami nagyon jót tesz neki.

A 62 yardosnál Doug és DeCamilis gondolkodott, hogy Cooke rúgja rá a meccs végén az FG-t, végül Chase McLaughlin rúgta rá és hagyta ki a mezőnygólt.
Itt a mai sajtótájékoztatója:
 www.youtube.com/watch?v=jktGWszb1sI

Collin Johnson sikeresen maga mögé utasította Chirs Conleyt a depth charton. Laviska sérülése után az 5. körös WR játszott sokkal többet. Conley mindössze 8 snapet volt pályán. Pl emiatt.


És ha már alig játszók. Taven Bryannek 16 snap jutott. Összehasonlításképp a tegnap kezdő(!) DT Daniel Ekuale 46 snapet játszott és volt sackje is. Kezdünk visszatérni a tradicionális 4-3-hoz, Joe Giles-Harris 63 snapet volt fent LB-ben Schobert és Myles mellett. Időként voltak egész szép megmozdulásai is. Itt vannak a többi snap count adatok.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Elnézve a 2 csapat sorsolását, 2 meccs van, ami szerintem dönt majd az 1/1 felől.
A mi 16. heti meccsünk otthon Foles és A-Rob fémjelezte Bears ellen illetve a Pats-Jets a 17. héten, az is amiatt, mert Belichick nem hiszem, hogy Lawrencet szeretné a divízióban tudni.


Barqoo sporttárs kezdi felvenni az NFL ritmusát. Jót tesz neki, hogy Landry után Thielen meg Justin Jefferson ellen kellett vitézkednie.

A héten meg jön AJ Brown és Corey Davis...
iktriad
Barqoo: Azért ha jól rémlik éppen rá dobtak be 30 yard környéki DPI-t is.

Belichick hiába szeretné, hogy a Jets nyerjen, ha a Jets nem akar nyerni...

A-Rob pedig 150+ yard és 3 TD-t tuti szerez azon a meccsen.