NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Bajusz Kapitány hétvégi játékára mennyi az esély? 😀
Beki
Ma többet lehet majd tudni erről.
iktriad
Két szék közt a földre! XD
alatriste
Bajusz Kapitány hétvégi játékára mennyi az esély? 😀
Beki
Ma többet lehet majd tudni erről.
iktriad
Két szék közt a földre! XD
alatriste
Tovább robog a tank ezzel a Glennon kezdéssel
kisvanek4
Ha ezek után a drafton kihúznak valami Bortles féle QB-t 1/2-re (vagy 1/1?) akkor kimegyek Jacksonvillebe és rájuk gyújtom a stadiont...
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Glen? Miéééért?

Minshew ballal, vagy bármilyen Ps-ból jó lenne akárki aki már játszott Jay Gruden alatt.
több mint 3 éve
gedam 5 789

null

null


mahomes light
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 530 — !SuPeR6BoWL!
Mike Glennon...
Ik, hogy bírod ezt a QB keringőt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Bajusz Kapitány hétvégi játékára mennyi az esély? 😀
Beki
Ma többet lehet majd tudni erről.
iktriad
Két szék közt a földre! XD
alatriste
Bajusz Kapitány hétvégi játékára mennyi az esély? 😀
Beki
Ma többet lehet majd tudni erről.
iktriad
Két szék közt a földre! XD
alatriste
Tovább robog a tank ezzel a Glennon kezdéssel
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bajusz Kapitány hétvégi játékára mennyi az esély? 😀
Beki
Ma többet lehet majd tudni erről.
iktriad
Két szék közt a földre! XD


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bajusz Kapitány hétvégi játékára mennyi az esély? 😀
Beki
Ma többet lehet majd tudni erről.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Bajusz Kapitány hétvégi játékára mennyi az esély? 😀
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman


empty taxi
HIrtelen megörültem, hogy kib*szták a stábot... de csak covid 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Allen, D.J. Hayden és Daniel Thomas -> IR. Hayden már nem jön vissza és mivel FA lesz lehet, sanszosan többet nem is látjuk többé Jags mezben.

Chase McLaughlin -> Reserve/COVID-19 lista (Ki átkozta el a rugó posztot? Derrick Harvey?

A RB Nathan Cottrell az 53-ban, és az Arizona practice squadjábók érkezik szombaton az 53-ba a LB Reggie Gilbert, ha átmegy a protokoll teszteken. A Packersben és a Titansben játszott 2018-ban és 2019-ben, utóbbi még tradelt is érte.

Doug 'Jojó" Middleton visszajött a practice squadba. Legközelebb szombaton aktiváljuk az 53-ba, hétfőn kivágjuk, kedden megy a practice squadba.

Boselli és Fred Taylor is bekerült az idei Hall of Fame class elődöntőjébe.

Ja meg Torry Holt is. Mégiscsak játszott itt 1 szezont.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 3 eddigi 1. körös Jags QB pick legnagyobb teljesítménye az NFL-ben, hogy az első belőlük most Tom Brady OC-je(a középső meg Brady cseréje)...
iktriad
kvázi neki draftoltok
Drip
Úgy is megy neki mostanság. 😊
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A 3 eddigi 1. körös Jags QB pick legnagyobb teljesítménye az NFL-ben, hogy az első belőlük most Tom Brady OC-je(a középső meg Brady cseréje)...
iktriad
kvázi neki draftoltok

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy játszik mint egy 1/4-es pick idén. UDFA rookieként. Az 1. körös pickjeink sokat tanulhatnának tőle.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
QB ügyben még nincs döntés ki kezd vasárnap.
iktriad
Azt lehet azért tudni, hogy a serülés hogy áll? Mert nyilván sok más is közrejátszikadöntésben, de azért az a legfontosabb.
Ppistike
Múlt héten már dobálgatott a bajszos.
iktriad
Tőlem ballal is játszhat. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
QB ügyben még nincs döntés ki kezd vasárnap.
iktriad
Azt lehet azért tudni, hogy a serülés hogy áll? Mert nyilván sok más is közrejátszikadöntésben, de azért az a legfontosabb.
Ppistike
Múlt héten már dobálgatott a bajszos.
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
QB ügyben még nincs döntés ki kezd vasárnap.
iktriad
Azt lehet azért tudni, hogy a serülés hogy áll? Mert nyilván sok más is közrejátszikadöntésben, de azért az a legfontosabb.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daniel Thomas, Josh Allen és D.J. Hayden egy ideig nem lesz bevethető. Mindhármuknál szóba jöhet az IR (az Haydennek a szezon végét jelentené, mert ez már a 2. lenne). Josh Allen sérülése szerencsére nem olyan súlyos, mint amilyennek tegnap tűnt. Van esély rá, hogy látjuk még idén.

Az is biztos, hogy Norwell is kihagyja a Browns meccset, még nem tudni Shatley(aki Norwellt helyettesítette tegnap) vagy Ben Bartch lesz a helyén. Ha Shatley, akkor KC McDermott lesz a csere C.

QB ügyben még nincs döntés ki kezd vasárnap.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
egy kis siker azért megint összejött: 30 pont alatt maradt a Steelers.
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Robinsonnak gratula és hajrá!
De könyörgöm küldjék vissza a bajszost a pályára jövőhéten. Tudom, hogy nem feltétlen ez a cél, de a Brownst Minshewal még akár el is kaphatná a csapat. Ez a Luton dolog az első pillanattól kezdve rosszul néz ki, azóta pedig csak még rosszabb.
alatriste
Én nem éreztem a srácot annyira elveszettnek az első félidőben,
ahhoz képest, hogy nálunk most top 5-ös vedelem van.
Akkor jöttek a hibák, amikor már minden mindegy alapon dobáltatták.
És akkorra már elfáradt fejben, ez látszott.
Újonc még, a mi nyomásunk meg most elit az irányítókon.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Robinsonnak gratula és hajrá!
De könyörgöm küldjék vissza a bajszost a pályára jövőhéten. Tudom, hogy nem feltétlen ez a cél, de a Brownst Minshewal még akár el is kaphatná a csapat. Ez a Luton dolog az első pillanattól kezdve rosszul néz ki, azóta pedig csak még rosszabb.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sírva röhögős.


Jellemző, hogy Khan 100. vereségekor mind a 3 másik AFC South csapat nyert a 11. héten (ellenfelek: Packers, Pats, Ravens - a szokásos lúzer csapatok. Ja nem.) Még Romeo bácsiék is nyertek, akik a 100. vereségét mérték Bill Belichickre, mint Pats HC. Kis emlékeztető az élettől, hogy mekkora egy szemétdomb a Jaguars. Lassan már 1 évtizede (mínusz 2017).

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy képen a Jaguars idei szezonja.


No comment






De a Steelers elleni örök mérleg még mindig 14-13 ide. 😉
iktriad
Ez nem zavar, mert
jövőre 14-14 lesz 😉
zidane99
Nem akarom elkiabálni, de nem hiszem, hogy csoport utolsók lesztek. Mi meg csak azzal játszunk majd jövőre az AFC Northból. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Nehéz lehet így nektek.
Én Big Bennel együtt lettem steelers 2006-ban, el sem tudom képzelni milyen lehet irányító nélkül éveken keresztül. Ja, de, a tavalyi év.
Kívánom, hogy a drafton gyöngyszemet találjatok.
Ti szurkolók megérdemelnetek végre.
zidane99
Ez itt a Jags. Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel (lásd az elmúlt 10 év, mínusz 2017)...

De a Steelers elleni örök mérleg még mindig 14-13 ide. 😉
iktriad
Ez nem zavar, mert
jövőre 14-14 lesz 😉
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nehéz lehet így nektek.
Én Big Bennel együtt lettem steelers 2006-ban, el sem tudom képzelni milyen lehet irányító nélkül éveken keresztül. Ja, de, a tavalyi év.
Kívánom, hogy a drafton gyöngyszemet találjatok.
Ti szurkolók megérdemelnetek végre.
zidane99
Ez itt a Jags. Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel (lásd az elmúlt 10 év, mínusz 2017)...

De a Steelers elleni örök mérleg még mindig 14-13 ide. 😉