Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
De "jó" hogy Dante Fowler visszajött, 2 torzsalkodásban/összeszólalkozásban is benne volt. Előbb O'Shaughnessyvel ugrott össze, és Ramseynek kellett őket szétválasztani, majd Ngakoueval került szóváltásba és Abry Jonesnak és Calais Campbellnek kellett közbelépnie.
Itt az utóbbi pillanat.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1028714608155152385
Tavaly a Pats-es közös edzéseken is voltak balhéi, asszem a Tampa ellen is 1 évvel azelőtt. Szóval nagyon igaz ez a megállapítás....
 twitter.com/AlfieBCC/status/1028720334713892864

iktriad
Ha Dante így folytatja, nem fogom/fogjuk marasztalni. Ngakoue idén szerintem beast teljesítményt fog hozni (már csak azért, mert elvileg contract year-be lép?) míg Calais kicsit visszaesik majd de még mindig elit közeli lesz, ráadásul Taven is jönni fog idővel. Dante kvázi felesleges lesz, mehet isten hírével. Drafton majd hozunk helyette egy fasza szélsőt 1-2. körben.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De "jó" hogy Dante Fowler visszajött, 2 torzsalkodásban/összeszólalkozásban is benne volt. Előbb O'Shaughnessyvel ugrott össze, és Ramseynek kellett őket szétválasztani, majd Ngakoueval került szóváltásba és Abry Jonesnak és Calais Campbellnek kellett közbelépnie.
Itt az utóbbi pillanat.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1028714608155152385
Tavaly a Pats-es közös edzéseken is voltak balhéi, asszem a Tampa ellen is 1 évvel azelőtt. Szóval nagyon igaz ez a megállapítás....
 twitter.com/AlfieBCC/status/1028720334713892864
És jövő héten megint lesz 2 közös edzés egy másik csapattal (Minnesota)

Blake Bortles 18/12-vel és 1 pickkel zárt 11 vs 11-ben Rashad Greene és Keelan Cole is kapott el töle egy-egy szép passzt, utóbbi TD-tis. 7 vs 7-ben Westbrookot találta meg, úgy hogy Church és Telvin is a közelében volt. Ebben a periódusban Ramseynek és Myles Jacknek 1 illetve 2 leütött passza volt a kezdő QB-nktól. Myles lement wormba ünneplésképpen, mert a 2 leütött passz egymás utáni playekben született.
11 vs 11-ben Westbrookot célozta meg Blake közvetlenül a Fowler-O'Shaughnessy balhé után, de Bouye könnyedén lefülelte azt.
11 vs 11-ben Patmonnak és Telvinnek volt 01-1 leütött passza még.
Ma C.J Reavis szedte le Tanner Lee menetrendszerű pickjét.Leenek volt egy szép passza is Lazardnak.

Összességben nagyon gyengus tréning volt a vasárnapi a nagy többségnek, nem is baj, hogy holnap nem lesz edzés, és kedden nem teljes felszereléssel edzéssel melegítünk a 2 minnesotai közös edzésnapra szerdán és csütörtökön.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keretmozgás - 2 CB jött, 2 ment.
Érkezett Bryce Canady és Kenneth Acker. Canady rookie, ő itt volt a minicampen tryoutosként. A Florida International University.
Acker kezdő NFL tapasztalattal rendelkező veterán, 13 eccsen kezdett a 49ersben 2015-ben, aztán volt 2 évig a Chiefs játékosa is. Idén a Coltsnál töltött pár hónapot. 105 szerelése, 12leütött passza és 4 interceptionje van eddig.

Egy veterán és egy rookie CB-t küldtünk el, Dexter McDougle és Charlie Miller személyében.

Ma nem fognak edzeni:
LB Blair Brown
DT Eli Ankou
LB Brooks Ellis
LG Andrew Norwell
T Josh Wells
T Will Richardson
RT Jermey Parnell
DL Taven Bryan
DE Dawuane Smoot
WR Shane Wynn

Tegnap a RG Josh Walker állt be a kezdők közé RT-be, gondolom ma is ez vár rá, így hogy se Parnell, se Wells, se Richardson nincs.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír #1: Dante Fowler újra harcképes és ma már edzett is.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1028292617631670273
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1028298932756140039
 twitter.com/phillip_heilman/status/1028306052297707520

Jó hír #2: Egy másik első körös Gators DL is visszatért edzeni.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1028292423565430784

Remélem már az idén pozitív Jaguars trademark lesz a Chark attack (csak úgy mint a Diving DeDe)
 twitter.com/phillip_heilman/status/1028307953928089600
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Niiiice.
 twitter.com/PFF_Zoltan/status/1028262489761435648
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Ez volt az új 3. kezdő LB-nk 1. playe az NFL-ben
 twitter.com/phillip_heilman/status/1027930401350791168
Hogy a túróba csúszott le ez az ürge a 7. körbe?
iktriad
Követem a Big 10-t egy pár éve így láttam őt is játszani, igazából szerintem úgy csúszhatott idáig, hogy 2016-ban még fullbacket játszott, tavaly lett igazán kezdő ése gész korrekt számokat hozott, meg a mérete is nfl ready szerintem. 7. körben nagy fogás lehet olb poszton.


több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez volt az új 3. kezdő LB-nk 1. playe az NFL-ben
 twitter.com/phillip_heilman/status/1027930401350791168
Hogy a túróba csúszott le ez az ürge a 7. körbe?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Tanner Lee-t felesleges túlelemezni, izgulni. Camp Body.
Cornereinknek önbizalomnövelésre tökéletes.
Bortles idén top5 szinten fog irányítani, ha nem sérül le, akkor SB-ig viszi a csapatot könnyedén.
Egyrészt az AFC eléggé fos, másrészt a Jax most pöpecül össze van rakva, harmadrészt Coughlin.
Sobri Jóska
Na ja. Akárki akármit mond, ennek a csapatnak Coughlin volt a legnagyobb és legjelentősebb erősítése.
Menetrendjük nem nehéz, pihenőhét is jókor van.
Így előre a Pats, Eagles, Steelers meccs lehet mérvadó, de simán kinézhet egy 15-1 is az alapszakaszban.
Solymi
Legyen 12-4 és pihenő a Wild Card héten, és én már elégedett leszek az alapszakasszal.
iktriad
Ne
Ki
Csi
Nyes
Kedj!
Kell a seed1, jobb a nyugis Florida, mint felbóklászni északra (Pats, Steelers).
És különben is DUUUUVAL, vagy nem? 😉

Tanner Lee-t felesleges túlelemezni, izgulni. Camp Body.
Cornereinknek önbizalomnövelésre tökéletes.
Bortles idén top5 szinten fog irányítani, ha nem sérül le, akkor SB-ig viszi a csapatot könnyedén.
Egyrészt az AFC eléggé fos, másrészt a Jax most pöpecül össze van rakva, harmadrészt Coughlin.
Sobri Jóska
Nyilván nem zavar senkit, de nem mehettem el mellette, nagyon régen láttam hasonló "teljesítményt". Egyben be lehet majd vágni a heti c'mon man-be.
winston
Ezért nem néztem még soha preseason meccset.
Teljesen értékelhetetlen laikus szemmel.

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Tanner Lee-t felesleges túlelemezni, izgulni. Camp Body.
Cornereinknek önbizalomnövelésre tökéletes.
Bortles idén top5 szinten fog irányítani, ha nem sérül le, akkor SB-ig viszi a csapatot könnyedén.
Egyrészt az AFC eléggé fos, másrészt a Jax most pöpecül össze van rakva, harmadrészt Coughlin.
Sobri Jóska
Nyilván nem zavar senkit, de nem mehettem el mellette, nagyon régen láttam hasonló "teljesítményt". Egyben be lehet majd vágni a heti c'mon man-be.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még a Varjú is csak pozitívan károgott az 1. előszezon meccsel kapcsolatban.
 www.bigcatcountry.com/2018/8/10/17674842/jaguars-showed-exactly-what-we-needed-to-see

Az ilyen megjegyzések miatt (is) hiányzik Halloran.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1027735602127495168

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tanner Lee-t felesleges túlelemezni, izgulni. Camp Body.
Cornereinknek önbizalomnövelésre tökéletes.
Bortles idén top5 szinten fog irányítani, ha nem sérül le, akkor SB-ig viszi a csapatot könnyedén.
Egyrészt az AFC eléggé fos, másrészt a Jax most pöpecül össze van rakva, harmadrészt Coughlin.
Sobri Jóska
Na ja. Akárki akármit mond, ennek a csapatnak Coughlin volt a legnagyobb és legjelentősebb erősítése.
Menetrendjük nem nehéz, pihenőhét is jókor van.
Így előre a Pats, Eagles, Steelers meccs lehet mérvadó, de simán kinézhet egy 15-1 is az alapszakaszban.
Solymi
Legyen 12-4 és pihenő a Wild Card héten, és én már elégedett leszek az alapszakasszal.
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Tanner Lee-t felesleges túlelemezni, izgulni. Camp Body.
Cornereinknek önbizalomnövelésre tökéletes.
Bortles idén top5 szinten fog irányítani, ha nem sérül le, akkor SB-ig viszi a csapatot könnyedén.
Egyrészt az AFC eléggé fos, másrészt a Jax most pöpecül össze van rakva, harmadrészt Coughlin.
Sobri Jóska
Na ja. Akárki akármit mond, ennek a csapatnak Coughlin volt a legnagyobb és legjelentősebb erősítése.
Menetrendjük nem nehéz, pihenőhét is jókor van.
Így előre a Pats, Eagles, Steelers meccs lehet mérvadó, de simán kinézhet egy 15-1 is az alapszakaszban.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Tanner Lee-t felesleges túlelemezni, izgulni. Camp Body.
Cornereinknek önbizalomnövelésre tökéletes.
Bortles idén top5 szinten fog irányítani, ha nem sérül le, akkor SB-ig viszi a csapatot könnyedén.
Egyrészt az AFC eléggé fos, másrészt a Jax most pöpecül össze van rakva, harmadrészt Coughlin.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom láttad-e a teljes meccset, de Lee-nek nem is ez a fumble volt a legrosszabb mozdulata, hanem amikor méterekkel túldobta az elkapóit, nem is egyszer. Na mindegy, felesleges egy body camp QB meg a 6. körös pick miatt sajnálkozni, ha pl Leon Jacobs bejon, es Cooke is igy puntol mint tegnap akkor ki vagyok engesztelve totál a két jó 7. körössel.

Wynn egyébként komolyan bejelentkezett a 6. elkapó posztra, Greene kicsit visszasett.

Hendronnak es Meekenek is voltak szép megmozdulásai, Meeks ha kicsit ügyesebb akkor picket is szerez, de így is nagyon szépen ütött le egy passzt.

Dede a király. Meg persze Bortles de ez már nem téma.

“Motuapuakára és Hungalura gondolsz” - bizony, persze 3. csapat ellen, de főleg az első játéka nagyon tetszett.
winston
Akit túldobott az Allen Lazard volt, aki az egyik legnagyobb testű elkapó a kereten....

És abban igazat adok, ha Jacobs és Cooke bejön, és Kessler ilyen megbízható csere lesz, mint aminek tűnik, akkor egye fene megbocsátom TC-nek a Tanner lee picket.

Wynn irtó ügyes kis játékos, a WR depth elég ütős, csak 1. le ne sérüljön a fele a nyitó hétre, mint tavaly és 2. döntsünk jól, hogy ki tartsunk meg. Mondjuk szerintem akárki kerül körön kívülre a Wynn, Mickens, Greene 3-asból, az waiveren elviszik. Mást ne mondjak, a Brownsnál megint elég zűrős a WR helyzet, és ők claimelenek 1.-nek...

Láttam Diving DeDe-nek volt egy ilyen elkapása most is.

A 2 polinéz nevű LB és Meeks remélem nem hívják fel magukra túlságosan a figyelmet, jó lenne, ha el lehet őket dugni őket majd a practice squadba.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az éjjeli meccs összefoglalója. Remélem sokan felismerik, kinek a hangja hallható Brian Sexton mellett mint color analyst. (segítséként a csapat történetének Top 3 játékosából az egyik*).
 www.youtube.com/watch?v=2foI_4YjlZA
Kessler nagyon tetszik. Meg Chark. Akinek kint volt a családja. És akinek erre priceless volt a reakciója.
 twitter.com/DJChark82/status/1027754447210987520
Tanner Lee meg.... Én lassan annak az egykori Tulane-s edzőjét is kiraknám vele együtt, aki javasolta, hogy elvigyük a 6. körben...


| *A megfejtés: Fred Taylor |
iktriad
Nem tudom láttad-e a teljes meccset, de Lee-nek nem is ez a fumble volt a legrosszabb mozdulata, hanem amikor méterekkel túldobta az elkapóit, nem is egyszer. Na mindegy, felesleges egy body camp QB meg a 6. körös pick miatt sajnálkozni, ha pl Leon Jacobs bejon, es Cooke is igy puntol mint tegnap akkor ki vagyok engesztelve totál a két jó 7. körössel.

Wynn egyébként komolyan bejelentkezett a 6. elkapó posztra, Greene kicsit visszasett.

Hendronnak es Meekenek is voltak szép megmozdulásai, Meeks ha kicsit ügyesebb akkor picket is szerez, de így is nagyon szépen ütött le egy passzt.

Dede a király. Meg persze Bortles de ez már nem téma.

“Motuapuakára és Hungalura gondolsz” - bizony, persze 3. csapat ellen, de főleg az első játéka nagyon tetszett.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az éjjeli meccs összefoglalója. Remélem sokan felismerik, kinek a hangja hallható Brian Sexton mellett mint color analyst. (segítséként a csapat történetének Top 3 játékosából az egyik*).
 www.youtube.com/watch?v=2foI_4YjlZA
Kessler nagyon tetszik. Meg Chark. Akinek kint volt a családja. És akinek erre priceless volt a reakciója.
 twitter.com/DJChark82/status/1027754447210987520
Tanner Lee meg.... Én lassan annak az egykori Tulane-s edzőjét is kiraknám vele együtt, aki javasolta, hogy elvigyük a 6. körben...


| *A megfejtés: Fred Taylor |

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összefoglaló pár szóban a meccsről.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/jaguars-vs-saints-observations/

8 ember, aki kimagaslott valamilyen irányban - 7-en pozitívan, ki lehet találni ki az 1, aki borzalmasan.
 www.bigcatcountry.com/2018/8/9/17673200/jaguars-vs-saints-8-players-who-stood-out-in-24-20-preseason-opener-loss

Akinek nem sikerült kitalálni, ki volt borzalmas - nos ő volt az.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1027736818635218945
De legalább a fanbase szereti. Oh wait.
 twitter.com/JaxonFil/status/1027734172473929728

A QB-k mellett a 2 ST-s (Lambo és Cooke) is kitett magukért az éjjel.

Lambonak volt egy szerelése is, és hát nem akar védő lenni. 😊
 twitter.com/jalenramsey/status/1027758241210609665

Tanner Lee, hmmm. kuka. Kessler ellenben szenzacios volt ma, Bortles nem kevesbe. Ezeken felul szinte mindenki biztato volt, a ket polinez nevu LB (40 es45) kiemelkedett a gyengelkedo 3. szamu vedelembol, plusz esetleg a csere OL emberek nem voltak toppon.
winston
Motuapuakára és Hungalura gondolsz. Előbbit mások is nagyon dicsérték.
Blair Brown agyrázkódás protokollban van, ő volt az egyedüli sérült a mecccsen. WR DeAndre Smelter, S Don Carey, DT Eli Ankou, DE Dante Fowler Jr. (PUP), LB Brooks Ellis, OT Will Richardson, OT Jermey Parnell, WR Keelan Cole, DL Taven Bryan, DL Calais Campbell, DE Dawuane Smoot és LG Andrew Norwell hagyta ki a találkozót. Norvell és Lee is játszott volna, ha ez tétmeccs.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Tanner Lee, hmmm. kuka. Kessler ellenben szenzacios volt ma, Bortles nem kevesbe. Ezeken felul szinte mindenki biztato volt, a ket polinez nevu LB (40 es45) kiemelkedett a gyengelkedo 3. szamu vedelembol, plusz esetleg a csere OL emberek nem voltak toppon.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nagyon tetszik az új mez.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kis beharangozó éjjelre Mike Kayetól.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1027553527944695808
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Moncriefot nem passzoljuk el(csak szeretnénk),
iktriad
garantált a teljes fizuja, gyakorlatilag benyeled a 9.6 millát deadnek ha elpasszolod. Vagy van valami kiskapu?
gordon
Ezért írtam, hogy csak szeretnénk.


Ha jól nézem a ma éjjeli, vagy holnapi (attól függ honnan nézzük) mecset nem adja egyik magyar adó sem. Lehet valahol online nézni ingyen? Mert nem akarok online tv-re előfizetni, mivel annyi meccset azért nem nézek, hogy azt megérje.
SZiLu19
Streameket érdemes majd keresgélni.
iktriad
A Jags előszezon meccsit ingyen lehet nézni streamen:
 jaguarswire.usatoday.com/2018/08/07/jags-to-stream-2018-preseason-games-on-team-app-and-official-site-for-free/
hden
De nem Magyarországon.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1026808655507857410
több mint 6 éve
SZiLu19 Jacksonville Jaguars 6
Ha jól nézem a ma éjjeli, vagy holnapi (attól függ honnan nézzük) mecset nem adja egyik magyar adó sem. Lehet valahol online nézni ingyen? Mert nem akarok online tv-re előfizetni, mivel annyi meccset azért nem nézek, hogy azt megérje.
SZiLu19
Streameket érdemes majd keresgélni.
hden
A Jags előszezon meccsit ingyen lehet nézni streamen:
 jaguarswire.usatoday.com/2018/08/07/jags-to-stream-2018-preseason-games-on-team-app-and-official-site-for-free/
hden
Köszi szépen!

Szerkesztette: SZiLu19

SZiLu
több mint 6 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Moncriefot nem passzoljuk el(csak szeretnénk),
iktriad
garantált a teljes fizuja, gyakorlatilag benyeled a 9.6 millát deadnek ha elpasszolod. Vagy van valami kiskapu?
gordon
Ezért írtam, hogy csak szeretnénk.


Ha jól nézem a ma éjjeli, vagy holnapi (attól függ honnan nézzük) mecset nem adja egyik magyar adó sem. Lehet valahol online nézni ingyen? Mert nem akarok online tv-re előfizetni, mivel annyi meccset azért nem nézek, hogy azt megérje.
SZiLu19
Streameket érdemes majd keresgélni.
iktriad
A Jags előszezon meccsit ingyen lehet nézni streamen:
 jaguarswire.usatoday.com/2018/08/07/jags-to-stream-2018-preseason-games-on-team-app-and-official-site-for-free/
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Moncriefot nem passzoljuk el(csak szeretnénk),
iktriad
garantált a teljes fizuja, gyakorlatilag benyeled a 9.6 millát deadnek ha elpasszolod. Vagy van valami kiskapu?
gordon
Ezért írtam, hogy csak szeretnénk.


Ha jól nézem a ma éjjeli, vagy holnapi (attól függ honnan nézzük) mecset nem adja egyik magyar adó sem. Lehet valahol online nézni ingyen? Mert nem akarok online tv-re előfizetni, mivel annyi meccset azért nem nézek, hogy azt megérje.
SZiLu19
Streameket érdemes majd keresgélni.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Moncriefot nem passzoljuk el(csak szeretnénk),
iktriad
garantált a teljes fizuja, gyakorlatilag benyeled a 9.6 millát deadnek ha elpasszolod. Vagy van valami kiskapu?