Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Take this with the grainiest grain of salt, but on #Jaguars game release, Keelan Cole and Marqise Lee are first-team WRs. Dede and Chark second team. Moncrief third team.

Lehet mégsem ő lesz a következő A-Rob.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
9. napi TC-s szösszentek

Calais visszatért edzeni. Dante Fowler, Eli Ankou, Brooks Ellis, Brandon Smith és DeAndre Smelter kihagyta a vasárnapi edzésnapot.

11 vs 11-es QB statok:
Blake Bortles, 55 snap, 40/30 0 INT
Cody Kessler, 30 snap 21/16 0 INt.


És ma Tanner Lee se dobott picket! Csoda. Igaz ez nem sokon múlott. Célba vette Dorran Millert, de a safety Charlie Miller beleért a labdába, és már a közelben lévő Don Carey kezében volt a labda, mikor a rookie LB Reggie Hunter nekiütközött és kiverte a disznóbőrt Carey kezéből. Tanner lóg egy kólával Hunternek...

Az megvan, hogy Kesslernek még nincs pickje 11 vs 11-es szituációban 9 edzés után?
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1026154707428036608

A passzát viszont ütötték le mai is, az egyre többször előkerülő Tre Herndon tette ezt ma meg.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/102612430583331225

A kezdő QB-nknak nem volt rossz napja a vasárnapi.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1026124922706378753
 twitter.com/phillip_heilman/status/1026135977629233153

Ma pontosan 100 snapet töltöttek a srácok a pályán 11 vs 11-ben, ebből a kezdők 55 alkalommal voltak fent. Ez majdnem egy meccsnyi terhelés.

Diving DeDe Westbrook megint összehozott egy diving catcht Kessler passzából.

DJ Charknak mind Bortlestől, mind Kesslertől volt elkapása. A kint lévők megjegyezték, hogy mindkét QB-val eléggé egy lapon van a 2. körös újoncunk.

Yannick Ngakoue 2 "sack"-et is összeszedett, és Ramseynek is volt egy coverage "sack"-je. Ilyenkor természetesen nem viszik földre a QB-t, ezért van idézőjelbe téve a sack.

Marrone elmondása szerint a csapat nem reagált túl jól a szünnapok utáni első edzéseken, ez ma is folytatódott, a HC-nknek kétszer is maga köré kellett gyűjtenie az egész csapatot. Azt is elmondta, hogy szándékosan tart kemeényebb edzéseket, mint maga a meccs. A mai 100 snap-es penzum mellé extrában még Jacksonville-i mércével mérve is borzasztó meleg volt. Mondjuk ez a módszer tavaly eléggé bejött.

Ma Eaglesmcnabb nagy kedvence Myles Jack nyilatkozott a játékosok közül, és nagyon úgy beszélt Leon Jacobsról, mint az új kezdő strong side kezdő LB-ről...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1026160647594229760
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon úgy fest, hogy strongside endet akartok faragni Tavenből, végül is, Calaisnek bevált, szóval nem rossz gondolat, de ettől függetlenül kellett nektek egy DT, mint egy falat kenyér 😀 | Iktriad annyi év további szenvedést érdemel, ahányszer nem tudja leírni a Super Bowlt |
Wyatt
Tessék, büntiből leírtam helyesen 53-szor.

Remélem nem kell megmagyaráznom, hogy miért ennyiszer.
iktriad
Te is várod már a keretszűkítést, mi? 😊
somoskovig
Végre egy jó poén 😀

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nagyon úgy fest, hogy strongside endet akartok faragni Tavenből, végül is, Calaisnek bevált, szóval nem rossz gondolat, de ettől függetlenül kellett nektek egy DT, mint egy falat kenyér 😀 | Iktriad annyi év további szenvedést érdemel, ahányszer nem tudja leírni a Super Bowlt |
Wyatt
Tessék, büntiből leírtam helyesen 53-szor.

Remélem nem kell megmagyaráznom, hogy miért ennyiszer.
iktriad
Te is várod már a keretszűkítést, mi? 😊

több mint 6 éve
batyu New England Patriots 630
Nagyon úgy fest, hogy strongside endet akartok faragni Tavenből, végül is, Calaisnek bevált, szóval nem rossz gondolat, de ettől függetlenül kellett nektek egy DT, mint egy falat kenyér 😀 | Iktriad annyi év további szenvedést érdemel, ahányszer nem tudja leírni a Super Bowlt |
Wyatt
Tessék, büntiből leírtam helyesen 53-szor.
Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl
Remélem nem kell megmagyaráznom, hogy miért ennyiszer.
iktriad
A ctrl+c és a ctrl+v nem számít, tessék rendesen leírni kézzel és befotózni, az talán ér is valamit 😀

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Remélem idén többet fogjuk használni (sokkal többet) Bortles futásoknál. Látszik, hogy amúgy tök eredményes tudna lenni belőle, remélem sok QB run-t beépítenek a Playbookba.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon úgy fest, hogy strongside endet akartok faragni Tavenből, végül is, Calaisnek bevált, szóval nem rossz gondolat, de ettől függetlenül kellett nektek egy DT, mint egy falat kenyér 😀 | Iktriad annyi év további szenvedést érdemel, ahányszer nem tudja leírni a Super Bowlt |
Wyatt
Tessék, büntiből leírtam helyesen 53-szor.
Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl Super Bowl
Remélem nem kell megmagyaráznom, hogy miért ennyiszer.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon úgy fest, hogy strongside endet akartok faragni Tavenből, végül is, Calaisnek bevált, szóval nem rossz gondolat, de ettől függetlenül kellett nektek egy DT, mint egy falat kenyér 😀 | Iktriad annyi év további szenvedést érdemel, ahányszer nem tudja leírni a Super Bowlt |
Wyatt
Ahányszer???? 😀
somoskovig
Na, ezek szerint olvasható, pöpec^^

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nagyon úgy fest, hogy strongside endet akartok faragni Tavenből, végül is, Calaisnek bevált, szóval nem rossz gondolat, de ettől függetlenül kellett nektek egy DT, mint egy falat kenyér 😀 | Iktriad annyi év további szenvedést érdemel, ahányszer nem tudja leírni a Super Bowlt |
Wyatt
Ahányszer???? 😀

Szerkesztette: somoskovig

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon úgy fest, hogy strongside endet akartok faragni Tavenből, végül is, Calaisnek bevált, szóval nem rossz gondolat, de ettől függetlenül kellett nektek egy DT, mint egy falat kenyér 😀 | Iktriad annyi év további szenvedést érdemel, ahányszer nem tudja leírni a Super Bowlt |

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek 10 perces FTU-s értékelés a scrimmageről Philip Heilmantől és a régi bútordarab Gene Frenettetől
 www.youtube.com/watch?v=Uwnq9VYEAxY

QB statok a scrimmagen:

Blake Bortles (42 snaps) 23/14 1 pick
Cody Kessler (49 snaps) 31/22
Tanner Lee (21 snaps) 19/13 1 pick

Az alábbi uraknak volt leütött passza: Jalen Ramsey, A.J. Bouye, D.J. Hayden (2), Sammy Seamster, Jarrod Wilson, és Blair Brown. .

Az alábbi uraknak volt 1-1 dropja: James O’Shaughnessy, Niles Paul, Allen Lazard.

Haydennek a 2 PBU mellé volt egy "sack"-je is.

Calais helyén Taven Bryan kapott elsősorban snapeket a kezdőkkel.

A nap ütközését Telvin mutatta be Yeldon ellen.
 twitter.com/JaxBoz/status/1025530137129955329

Bortles 19 yardos TD futása
 twitter.com/JaxBoz/status/1025520283355103233

És végül egy 1 perces highlight reel az estéről.
 www.jaguars.com/video/family-night-highlights

MJD volt nálunk pár napja, és forgatott itt egy remek anyagot (9:04-től),
 www.youtube.com/watch?v=XDypKzvEVbc

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igazoltunk egy Superbowl győztest, aki ráadásul kezdett is azon a Superbowlon. A DT Sealver Siligaról van szó, aki 2015-ben bajnok lett a Patsszel, összesen 5.5 sacket és évente 25-30 tacklet produkált, de mióta eljött onnan, a Seahawksnál és a Bucsnál nem sok vizet zavart. A nemrég igazolt DT Kaleb Eulls mehet IR-re ha nem kell senkinek.

És ha már sérült DT-k, Eli Ankou, aki csütörtökön úgy tűnt megsérült, úgy tűnik jó pár napot pihenni fog. Nem volt ott a pénteki scrimmagen Calais sem, neki vádli sérülése van. Továbbá Brooks Ellis és DeAndre Smelter is pihent.
Visszatért viszont edzeni Moncrief!

Scrimmage high és Tanner Lee esetében lowlightok:

Logan Cooke fantasztikus scrimmaget produkált, Az új punter az 1, az 5, majd a 3 yardosra rúgta ma a labdát. Ez 3 db 5 yardos vagy azon belüli punt!

Corey Grant.56 yardos TD futással jelentkezett.

Tanner Lee ma is eladta a labdát, és ahogy tegnap, ma is Sammy Seamster húzta azt be. Ez már a 3 pickje a csere CB-nek a 6. körös pickünktől. Leenek azért volt egy szép passza Lazardnak. Jaydon Mickensnek pedig kiosztott egy oldalvonal melletti passzt, amiből tavalyi punt returnerünk TD-t hozott össze, sajnos azonban egy holding bünti miatt ment a TD a levesbe. Ja és volt egy ilyen szériája is.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1025525815017136129
Yikes!

D.J. Hayden egy nagyon szép leütött passzt mutatott be Keelan Cole eleln, ennek is köszönhetően ment a kezdő offense 3 & out-ra az első szériában. Haydennek volt egy leütött passza is Kesslertől. Remélem, kb ilyen játékot tud majd bemutatni,m ha lehet kevés hibával.

Blake a scrimmage közepén felidézett valamit a Bills elleni 2. félidős játékából.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1025520542638657538
Solid burn, Philip Heilman. 😊 😊 😊

Chark 6 felé szálló lasztiból 4-et kapott el, 2 ebből igen látványosra sikerült.

Később Marqise Lee Ramsey mellett kapott el egy passzt úgy, hogy mindkét lábával bent tudott még maradni.

Blake nem sokkal később ismét Leet vette volna célba, de Barry Chuch okosan olvasva elvette a labdát a WR elől.

Blake Bortles egy szép mély passzal rázódott vissza Diving Dede-nek, aki azt TD-re váltotta. Mindezt Bouye és Church mellett. Ezzel a remek összjátékkal lett vége az idei scrimmagenek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Superbowl a tietek lehet 😛

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a mi mini Hard Knocks-unk 1. része.
 www.jaguars.com/video/in-the-trenches-presented-by-gatorade-episode-1
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zach Gooddall megfigyelései a csütörtöki napról - Chark továbbra is remek, Bortles a 23/10 nap ellenére produktív napot zárt.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/2018-jaguars-training-camp-observations-day-7/
Blake pl Ramsey mellett meg tudta játszani Keelan Clet, majd sikeresen megjátszotta a Church és Ramsey által őrzött Westbrookot is.
Kessler 20/11-el zárt, Íme egy 45 yardos bomba Kesslertől Westbrooknak.
 twitter.com/TDickman89/status/1025125959236808704
Tanner Lee 15/10-el zárt, de természetesen dobott egy picket is. Sammy Seamster vissza is vitte azt TD-re. Lee azért dobott egy szép TD-t is, az új TE, DeAndre Goolsby szedte le a passzát.

Ramsey ma egy tökéletes Bortles passzt ütött ki kvázi Niles Paul kezéből. Úgy tűnik az apaság nem változtatott semmit rajta.

Lambo 11/11-el zárt ma is. FG-knél nem fogok aggódni. Remélem Cooke is ilyen jó lesz, mint punter.

Leonard Fournette és Corey Grant remek napott zárt, a Pain Train valamivel gyorsabbnak tűnik, mint tavaly volt. Yeldon meg az elkapásokban jeleskedett.

James O'Shaughnessy 3 elkapással zárta a napot, mindhármat Tanner Lee passzaiból váltotta catchre

Dawuane Smoot, Jarrod Wilson, Telvin Smith, Jalen Ramsey, A.J. Bouye és Jalen Myrick is jelentkezett egy-egy leütött passzal.

Eli Ankou úgy tűnt megsérült az edzés során, de 5 perc földön üédőgélés után feltápászkodott, és folytatta az edzést.

Edzés után Yannick arról beszélt, hogy megígérte Cam Robinsonnak, hogy All-Pro LT-t csinál belőle, és nem fogja vissza magát ellene az edzéseken.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1025099326756990976

Én már nyertem Superbowlt a Jags-zel.

Your move, Tom Coughlin! 😊 😊 😊
iktriad
Mindenhova bevonzom. 😉
Sobri Jóska
Úgy tűnik nem csak én nyertem Jags-zel Superbowlt egy Madden szimulációban mostanság.
 twitter.com/TheJaguarsWire/status/1025112999621668864

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Én már nyertem Superbowlt a Jags-zel.

Your move, Tom Coughlin! 😊 😊 😊
iktriad
Mindenhova bevonzom. 😉

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elkezdödött a 7. nap is az idei training campen.

Leon Jacobs és Niles Paul is visszatért edzeni. Pat Flaherty és Tony Sparano Jr meg edződködni. Az elmúlt napokban Marrone volt az ideiglenes OL coach.

Az idei tervezett kezdő LB trió együtt - Telvin, Myles Jack és Jacobs
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1025031812303790080

Taven Bryant a DL edző Marion Hobby látja el itt jó tanácsokkal.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1025035338971062272

Cam Robinson Smoot ellen
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1025035582353891328

Smoot Brandon Smith ellen. Szép W az OT-től.
 twitter.com/marhsim/status/1025036199931666433
Smoot kért egy visszavágót, de pont lejárt az dő az OL vs DL drillekre. Smoot ezután elismerőleg kezet rázott a támadó falemberrel

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én már nyertem Superbowlt a Jags-zel.

Your move, Tom Coughlin! 😊 😊 😊
iktriad
hétfői kép 😊

 www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/08/02/34738003751_1021589071328.jpg
winston
Én már nyertem Superbowlt a Jags-zel.

Your move, Tom Coughlin! 😊 😊 😊
iktriad
hétfői kép 😊

 www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/08/02/34738003751_1021589071328.jpg
winston
Én már nyertem Superbowlt a Jags-zel.

Your move, Tom Coughlin! 😊 😊 😊
iktriad
hétfői kép 😊

 www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/08/02/34738003751_1021589071328.jpg
winston
Bocs fiúk muszáj 😉 😛

 encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQTpuoavmzCe3OYT75QUGAxR5hkiWv0qFas4jY64F_iqywHo44dxw
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én már nyertem Superbowlt a Jags-zel.

Your move, Tom Coughlin! 😊 😊 😊
iktriad
hétfői kép 😊

 www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/08/02/34738003751_1021589071328.jpg
winston
Akkor Maddenben már nagyon jól állunk. Már "csak" IRL kell behúzni egy Lombardit a srácoknak. 😊
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én már nyertem Superbowlt a Jags-zel.

Your move, Tom Coughlin! 😊 😊 😊
iktriad
hétfői kép 😊

 www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/08/02/34738003751_1021589071328.jpg
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én már nyertem Superbowlt a Jags-zel.

Your move, Tom Coughlin! 😊 😊 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy kis visszatekintés szerdára a BCC-sektől.
 www.bigcatcountry.com/2018/8/1/17640352/6-observations-from-day-6-of-jaguars-training-camp
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nagyon tetszik a CB/WR verseny. Idén már én is követem a twittert élőben, de nagyon jó itt összeszedve egyben, köszönjük.
winston
Ha tetszett, akkor ez a 10 perces WR vs DB anyag is nagyon fog tetszeni. Főleg Jeff Lageman remek szakkommentálásával.
 www.jaguars.com/video/2018-training-camp-wr-db-drills
iktriad
köszi, ez klassz. bár nem pont így értettem, inkább az tetszik, hogy elég jó lesz a depth mindkét poszton az eddigiek szerint. de kétségtelen, hogy baromi jó nézni ezeket a drilleket is.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon tetszik a CB/WR verseny. Idén már én is követem a twittert élőben, de nagyon jó itt összeszedve egyben, köszönjük.
winston
Ha tetszett, akkor ez a 10 perces WR vs DB anyag is nagyon fog tetszeni. Főleg Jeff Lageman remek szakkommentálásával.
 www.jaguars.com/video/2018-training-camp-wr-db-drills
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nagyon tetszik a CB/WR verseny. Idén már én is követem a twittert élőben, de nagyon jó itt összeszedve egyben, köszönjük.