Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/10/funny-gifs-and-headdesk.gifsüti
+1

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/10/funny-gifs-and-headdesk.gif
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Direkt nem néztem a meccset (na jó, nem értem rá), de úgy tűnik nem azon múlik, hogy nézzük-e vagy sem. 😂
Reméletm, hogy ha egy NO-t meg tudunk verni, akkor a gyengélkedő Cards is menni fog. Meg is lehetett volna, erre elb@lf@szkodtuk. Nem tudom mi folyik a szentlajosi öltözőben, de hogy ez a csapat nincs kellően motiválva és elsősorban fejben gyenge, az egyszer biztos!
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
tudunk mi veszíteni. blokkolt FG az uccsó másodpercekben, majd egy 4 misstackle-ös punt return td.
Spags biztos értékelni fogja az elszántságot és az erőt.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bradford nem fog játszani?mascherano
másfél órával a kezdés előtt (leghamarabb) hozzák nyilvánosságra az inaktívokat, addig marad a kérdéses státusza



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Bradford nem fog játszani?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
úgy legyen 😊

beszartok majd olyan fasza kis meccs lesz 😛Fucu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
beszartok majd olyan fasza kis meccs lesz 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Lehet hogy looser bowl lesz belőle 😀 de vajon ki lesz a nagyobb looser??? :rolleyes:

na ma ugyan melyik arcunkat mutatjuk?
backup qb bowl rulez!!!DiamondsHead44
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na ma ugyan melyik arcunkat mutatjuk?
backup qb bowl rulez!!!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Averyt elküldtétek.tenorx
Nem is mondtam hogy nem mi küldtük el.
Nagyon sérülékeny volt és túl sokba került.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Averyt elküldtétek.
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Azért a cardinalsnál nem kicsit jobb a helyzet. Ott nem ilyen töketlen barmok dirigálnak, mint itt. La Russa évek óta hozza az eredményeket, Mozeliak meg jól igazol.

Ez meg, hogy Spangli sorsát a következő 1 hónap dönti el... Van egy bűn szar csapatom, de egy ötlettelen, szar játékot mutató edzői gárdát megmentsem az, hogy esetleg sikerül kivergődni egy-két győzelmet hasonlóan szar csapatok ellen... Nevetséges...

Legjobbat meg kihagytam. Fitzpatrickunkkal 6 éves szerződést kötött a Bills. Lassan tényleg egy komplett csapatot össze lehetne rakni a nálunk szar, ezért távozó, majd máshol sikeres karriert építő egyénekből...süti
De ha jobban utána nézel,ennél sokkal több játékos van akiböl máshol se lett semmi
Itt egy pár példa akiket az elsö három körben draftoltunk.
1.kör DT J.Kennedy A Vikinsnál is csak epizod szerepeket kapott.Most meg a Gianstól is kirúgták
2.kör WR D.Avery Nem tudom hogy estleg sérült,vagy valami más baja van ,de még nincs egy elkapása sem.
2.kör RB B.Leonard 100-200 yardnál többet még nem tudott összehozni.
3.kör CB J.Wade Miamiben még nem lépett pályára.
1.kör OT A.Barron CUT
4.kör WR M.Gilyard CUT
1.kör CB T.Hill
2.kör TE J.Klopfenstein
3.kör DT C.Wroten
Ez utobbi hármat már sehol nem lehet megtalálni.
Persze hogy van néhány játékos aki egy más közegben más edzövel más szisztémával többet ki tud hozni magábol.
Erre talán legjobb példa A.Carriker.
A Redskinsnél 3-4 es Defense jobban fekszik neki.
De az hogy valaki szarul játszik máshol meg jól,ez biztos hogy nem egy rams fenomén hanem valószinü hogy ezzel más csapatok is igy vannak.
Mondjuk Atogwe elengedését nem nagyon értettem,mert Mikellal hozztunk egy hasonlo koru hasonlo képességü játékost kb.ugyanannyi pénzért.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Robert Quinn --> NFC Special Teams Player of the Week

Spagnuolo arizonai riportereknek elmondta, hogy Bradford nem fog ma edzeni, de reméli, hogy a héten fog valamennyit.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Ezek után rohadt kíváncsi vagyok, hogy fogunk játszani az velünk egy szinten lévő ellenfelekkel...

Szeretem követni az ex-remsesek karrierjét, és ugye jó páran sírunk, hogy mennyi lyukasmarkú elkapónk van. Nos,
http://www.nfl.com/gamecenter/2011103011/2011/REG8/cowboys@eagles#menu=highlights&tab=recap
Laurent Robinsont (2:20) elengedtük.süti
Szerencsétlen annyit volt sérült, hogy akkor nem volt logikátlan elengedni. De látszik, ha egyben van, akkor jó elkapó a srác.
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Elnézve az elmúlt éveket az mondom, itt be is fejezhetjük, az idei győzelmünk már meg van, tovább nem kell aggódni.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ezek után rohadt kíváncsi vagyok, hogy fogunk játszani az velünk egy szinten lévő ellenfelekkel...

Szeretem követni az ex-remsesek karrierjét, és ugye jó páran sírunk, hogy mennyi lyukasmarkú elkapónk van. Nos,
http://www.nfl.com/gamecenter/2011103011/2011/REG8/cowboys@eagles#menu=highlights&tab=recap
Laurent Robinsont (2:20) elengedtük.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
ez igen, bravado

több mint 12 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Yeeesss! Grat. a csapatnak!
Már "csak" arra lennék kiváncsi: Mi a büdös lóf@szért nem tudnak mindig így játszani?? Mi történt velük, hogy megrázták magukat?dogbite
a 0-6 történtFucu
Nem lehetett volna már 0-1 -nél így játszani? Ha egyszer képesek rá... 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
hatalmas grat srácok!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Yeeesss! Grat. a csapatnak!
Már "csak" arra lennék kiváncsi: Mi a büdös lóf@szért nem tudnak mindig így játszani?? Mi történt velük, hogy megrázták magukat?dogbite
a 0-6 történt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Yeeesss! Grat. a csapatnak!
Már "csak" arra lennék kiváncsi: Mi a büdös lóf@szért nem tudnak mindig így játszani?? Mi történt velük, hogy megrázták magukat?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1/1 mi?

altatás volt itt végig!

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
POwer ranking by Höri 7th week:
NO: "Ne higyjük, hogy a 62-7 páratlan eredmény, vasárnapi ellenfelük a Rams lesz"

Nagy gratula a csopitársnak. Ha 6-0 mentetek volna a meccsnek akkor is neccesnek gondoltam volna! Totogyilkosok 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
gratulálok nektek! mondjuk most tetvesül utállak titeket, de majd elmúlik. 😀