New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
1. A Chicago ellen őrületes nagy elcsalás a végén a punt returnnél😕http://www.nfl.com/gamecenter/2011092511/2011/REG3/packers@bears#menu=highlights&tab=recap) a The punt return that never....<-ezt nézzétek meg. Há bárki lát egyáltalán játékost, aki arra járt, nem hogy szabálytalanságot, az szóljon nyugodtan.balu10
tessék(sokat elárult, hogy nem is reklamált amúgy, akire dobták. bár lehet, hogy csak nálunk vannak ilyen reklamálós arcok): http://www.blowoutcards.com/forums/1695556-post10.html

és ahogy majd kikapunk, hirdetek egy "ki jön leghamarabb kárörvendeni" versenyt 😀

szerk: most kaptam a hírt, hogy a képek is manipuláltak, szóval bocsi

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Jó a New York Post címlapja :/

http://twitpic.com/7pa7xh

Ez is jó...
Rolle said the NYG schedule should be afraid of them, and then the Giants went 0-4 😂

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az nba-s csalások után nem meglepő hogy itt is megvehetők a bírók. túl nagy a tét ha nagy zsugával mennek a fogadások. pl a perfekt szezonra az év elején
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az nba-s csalások után nem meglepő hogy itt is megvehetők a bírók. túl nagy a tét ha nagy zsugával mennek a fogadások. pl a perfekt szezonra az év elején
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
En nem pikkelek a GB-re, (ha el is ment a PO, akkor inkabb a Seahwks vagy a Philly elleni meccsen tortent) csak jokat kivanok nekik, viszont a birok tehtnek egy szivesseget.
Mas csapatok hazai palyan elveznek nemi elonyt, mi pedig mindegy kivel jatszunk ( nem kell a GB, Jax ellen is ez lenne) szopatnak minket. Most nem azert, de JPP elen iden hany nyilvanvalo holding volt? Es hanyra ment zaszlo? (Es most nem a "kicsi holding mindig van" kategoriarol beszelek, hanem a nyilvanvalorol.)Jennings elkapasa? Nem az ellenfellel van bajom, hanem a birokkal, mert iden kulonosen irritalo modon vezetik a meccseinket.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ez a meccs amúgy elcsalt volt, bki bmit mondott... nyomják a GB-t jólvan legyen, csak nekünk ez a PO-ba kerülhet... csebi
Én már a meccs elején is azt mondtam az eredménykövetőben, hogy attól félek, hogy a bírók megint nyomják a GB-t. Idén 4 GB meccset láttam, abból: 1. A Chicago ellen őrületes nagy elcsalás a végén a punt returnnél😕http://www.nfl.com/gamecenter/2011092511/2011/REG3/packers@bears#menu=highlights&tab=recap) a The punt return that never....<-ezt nézzétek meg. Há bárki lát egyáltalán játékost, aki arra járt, nem hogy szabálytalanságot, az szóljon nyugodtan. 2. A Lions elleni meccsen kb. 5x volt olyan, hogy nem sikerült a GB-nek 3.-ra a fist down és dobtak egy zászlót a bírók, és így meglett. 3. Azért aki látta a hétvégi meccset, az tudja miről beszélek...

Úgyhogy nem fogják a PO-ba visszakapni, mert a bírók idén iszonyatos nagy hátszelet adnak nekik! TAlán már most gratulálhatunk a SB-hoz és a 19-0-hoz, mert ha esetleg olyan ellen játszanak aki megverhetné őket, akkor meg a bírók nyerik meg nekik...

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
az az illegal elvileg Cruzon van, mert nem állt eléggé elől

ez a meccs amúgy elcsalt volt, bki bmit mondott... nyomják a GB-t jólvan legyen, csak nekünk ez a PO-ba kerülhet... ez a meccs sokba fog még kerülni sajnos

+8 pontot adtak nekik (ha azt nézzük h az FG-ket berúgják) tőlünk meg elvettek hármat...

azt sem értem, hogy lehet elkapni a labdát ha már a térded kint földet ér, vagy ha kilépsz az end zone-ból, vagy ha elejted elkapás közben... múlt héten mindegy volt, hogy szívattak a bírók, de most ez egy W-be került... remélem PO-ban ezt visszakapja a Green Bay, és egyből ki is esnek...csebi
Tényleg pofátlanok voltak a bírók! Olyan érzésem volt mindig amikor láttam a vezető bírót, hogy azt mondja magában: úgysem ítélek a kékeknek!...közben pedig röhög a markába. Kicsit olyan "amit a GB csinál az úgyis jó" alapon működött a dolog. Határozottan gáz volt!
(És tényleg nem a GB-fanoknak szól, mert elismerem h jobb csapat nálunk, sőt ők most a legjobbak. Meg amúgy sincs semmi bajom velük.)
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
az az illegal elvileg Cruzon van, mert nem állt eléggé elől

ez a meccs amúgy elcsalt volt, bki bmit mondott... nyomják a GB-t jólvan legyen, csak nekünk ez a PO-ba kerülhet... ez a meccs sokba fog még kerülni sajnos

+8 pontot adtak nekik (ha azt nézzük h az FG-ket berúgják) tőlünk meg elvettek hármat...

azt sem értem, hogy lehet elkapni a labdát ha már a térded kint földet ér, vagy ha kilépsz az end zone-ból, vagy ha elejted elkapás közben... múlt héten mindegy volt, hogy szívattak a bírók, de most ez egy W-be került... remélem PO-ban ezt visszakapja a Green Bay, és egyből ki is esnek...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Srácok, volt a meccsen egy "Illegal Formation" zászló Diehlre... Valaki meg tudja magyarázni? Én nem vagyok szabályguru, de az LT-nek a bal szélen kell felállnia, a zebra meg hadovált hogy nem jelentkezett eligable receivernek.salander
Gondolom volt + egy tackle a pályán.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Srácok, volt a meccsen egy "Illegal Formation" zászló Diehlre... Valaki meg tudja magyarázni? Én nem vagyok szabályguru, de az LT-nek a bal szélen kell felállnia, a zebra meg hadovált hogy nem jelentkezett eligable receivernek.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
1. Drew Brees NO 4031
2. Tom Brady NE 3916
3. Aaron Rodgers GB 3844
4. Eli Manning NYG 3705
5. Matthew Stafford DET 3527

1. Wes Welker NE 1253
2. Calvin Johnson DET 1092
3. Steve Smith CAR 1092
4. Victor Cruz NYG 1076
5. Jimmy Graham NO 1046

Ráadásul Nicks #14

Ez egyértelműen Eli éve. miatta tart ott a csapat, hogy saját kezében van a sorsa. Én kétkedtem a szezon előtti Eli nyilatkozatokban, de nagyot tévedtem. Azért Cruznál működött a TC féle rookie program. nagyon bejöttgyurczi
A 2010es draft azért már most kijelenthető, h jól sikerült. JPP telitalálat, Joseph nagyon gyors ütemben fejlődik, sztem jövőre kurva jó lesz, Petrus kezdő LG lehet jövőre, FAn pedig jött Cruz és Ballard. Chad Jones is jó húzás lett volna vszínű, Tracy-ből még simán lehet jó játékos. Dillard és Dodge mondjuk nem jött be, de ez még így is nagyon jó.
A 2011es pedig vszínű még jobb lesz: Amu egyértelmű, Austin sztem nagyon jó lehet jövőre, kár h lesérült, Williams váratlanul jó lett, Jones, Sash, Scott már első évében mutatott jó dolgokat, Brewer jövőre lehet tényező, egyedül Jernigan tűnik rossz húzásnak egyelőre, de azért még őt sem kell leírni. UDFA-ként meg jött Herzlich, Hynoski, Paysinger. Soha rosszabb draftokat.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
1. Drew Brees NO 4031
2. Tom Brady NE 3916
3. Aaron Rodgers GB 3844
4. Eli Manning NYG 3705
5. Matthew Stafford DET 3527

1. Wes Welker NE 1253
2. Calvin Johnson DET 1092
3. Steve Smith CAR 1092
4. Victor Cruz NYG 1076
5. Jimmy Graham NO 1046

Ráadásul Nicks #14

Ez egyértelműen Eli éve. miatta tart ott a csapat, hogy saját kezében van a sorsa. Én kétkedtem a szezon előtti Eli nyilatkozatokban, de nagyot tévedtem. Azért Cruznál működött a TC féle rookie program. nagyon bejött

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Tényleg Kennyivel nem tudjátok mi van? Mennyire komoly a sérülése? Itt azt írják, hogy csak ficam: http://www.rotoworld.com/player/nfl/4597/kenny-phillips

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
LB Blackburn is jól nyomta és nem csak az INT miattvittore
Nem volt rossz, csak sajnos vele régebben is az volt a baj, h lassú volt, ez most pláne látszott. De ő legalább tudja olvasni a játékokat.Szesze
Meg legalább van 1 tapasztalattal rendelkező MLB, ha másra nem mentorálásra jó lesz, meg arra, hogy végre normális 4-3-as felállást játszunk és nem 4-2-5-öt. Mostmár csak Kenny kéne, hogy játsszon Grant helyett.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
LB Blackburn is jól nyomta és nem csak az INT miattvittore
Nem volt rossz, csak sajnos vele régebben is az volt a baj, h lassú volt, ez most pláne látszott. De ő legalább tudja olvasni a játékokat.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
LB Blackburn is jól nyomta és nem csak az INT miatt
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eredmények
1. Mi lesz a végeredmény?B) 1-20 pont különbséggel kikapunk (3 pont)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? D) 31+ (35)
3. Hány pontot kapunk a meccsen? D) 31+ (38)
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? B) 80-100 (100)
5. Hány labdát szerez a Packs? B) 2-3 (2)
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B) 2-3 (2)
7. Manning v. Rodgers dob először INT-et a meccsen? A) Manning
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Packs támadóegysége? B) 400-470 (449)
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? C) Cruz (119)
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardunk lesz összesen? C) 110 + (125)
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) D) Tuck (bár a legjobban JPP játszott)
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C) Rolle

állás (nem sorrendi)
yooker:47+4
Balu10:45+3
Chevy:44+9-> (szép volt)
Lance:43+2
G-men:42+3
Kristof:40+6
vadibandi:40+6
Forti:39+4
ironroy:33+11-> (BUNDA :lol😊
Asbee:33+5
Winters:32+2
salander:31
rattlensk:25
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért az tényleg fura, h a NE és a GB elleni meccsek az egyetlenek idén kb amikor egyszerre ment jól a futás és a passz is és éppen ezeken nem játszott Baas...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Gratula, nagy küzdés volt, most ti vagytok a szimpatikus vesztes 😀 VISZONT, kár lenne a bírókra fogni, az összes kétes dolgot meglehetett adni, abban igazatok van hogy akkor sem szólhattunk volna egy szót sem ha máshogy döntenek. Nem volt itt semmiféle elcsalt meccs, bazi nagy szerencsék volt az inchekkel, majd lesz ez fordítva is. See ya in da frozen tundra! 😊JayB
Egyikünk se írta, h el lett csalva a meccs, de az h hazai pályán az ÖSSZES kérdéses szituációt (és volt vagy 5 ilyen, amiből 1-2 sztem eleve nem is volt kérdéses) nektek ítélték meg azért elég komolyan befolyásolta a végeredményt. A meccs amúgy tényleg nagyon jó volt, csak kár ezért az egyoldalú bíráskodásért 😕
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
OL fal pedig maradjon így! Baas-t kibaszni a picsába, Boothe-ból centert kell csinálni a maradék meccsekre, a drafton pedig 1. körben center húzni ( Boothe mehet vissza LG-be) vagy RT-t, mert McKenzie csúnyán szopatva volt!
ironroy
Baast nem fogjuk kibaszni, mert rohadt drága lenne. Szerintem Petrus is nagyon jó volt tegnap és őt sem felejteném el. És ha már a jövő évi falról van szó, akkor én kiegyeznék egy Diehl-Petrus-Baas-Snee-Beaty és Boothe pedig megmaradna univerzális bevethető elmernek. És ne felejtsük el, hogy ott van még J. Brewer is, aki idén az egyik tagja (J. Jernigan mellett) a TC féle rookievédelmi programnak.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Én igazából azt nem értettem, hogy amikor már 10 yardon belül voltunk és 1 perc volt hátra, akkor miért nem futottunk, vagy dobtunk egy screent, a lényeg, hogy pörögjön az óra, mert ennek így semmi értelme nem volt. MErt ha arra mentünk, hogyha nincs meg a kétpontos, akkor még visszakaphatjuk a lasztit, de az totál esélytelen volt. Ha lepörgettük volna 20 mp-ig az órát, akkor nem lett volna ideje a GB-nek visszatámadni.

A másik, hogy amikor már lejátszotta a GB az utolsó előtti playt, akkor majdnem sikerült kivenni a lasztit a futó kezéből. Kérdem én, miért nem kértünk egyből a play után időt, és akkor kellett volna, hogy csináljanak egy futást, vagy térdelést még, tudom, hogy kis remény, de remény hogy elejtik a labdát.

Igazából mindent összevetve nagyon sok kérdéses edzői döntés volt a meccsen. Ami viszont pozitívum, hogy merünk passzolni. Mert itt is sokan írjátok, hogy de most jól ment a futás, miért nem hívtunk többet. Azért ment jól a futás, mert már kezdtek passzra felállni a GB védői, kevésbé tömték a boxot, ezért mehetett jól a futás, meg a sokkal jobb falteljesítmény miatt.

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Remekül játszottak a fiúk! megmutatták, hogy az agyon hypolt GB bandát igen is meglehet verni, az más kérdés, hogy ezt "valakik" nem akarták... ( semmi összeesküvés elmélet, mind láttuk mi történt)
Beckumnak 3 év alatt az első valamire való momentuma volt és kb. az utolsó is szerintem...
JPP egész este Good módban nyomta, legalább 4 passzt blokkolt!!!
Joseph-en is egyre jobban látszik, hogy nem véletlen volt ő 2. körös!
AB visszatért, Jacobssal együtt faszák lesznek!
Nicks - Cruz (+ Super Mario) ligaelit!
OL fal pedig maradjon így! Baas-t kibaszni a picsába, Boothe-ból centert kell csinálni a maradék meccsekre, a drafton pedig 1. körben center húzni ( Boothe mehet vissza LG-be) vagy RT-t, mert McKenzie csúnyán szopatva volt!
Manning pedig, ő csak hozta a tőle elvért vezér szerepet!
A Dallast meg verni kell oda-vissza, nincs mese!( THX Cards) Velük úgyis szeretünk játszani, jó kis paprikás meccs lesz, már alig várom!

Roy
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 901
Gratula, nagy küzdés volt, most ti vagytok a szimpatikus vesztes 😀 VISZONT, kár lenne a bírókra fogni, az összes kétes dolgot meglehetett adni, abban igazatok van hogy akkor sem szólhattunk volna egy szót sem ha máshogy döntenek. Nem volt itt semmiféle elcsalt meccs, bazi nagy szerencsék volt az inchekkel, majd lesz ez fordítva is. See ya in da frozen tundra! 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
már annak is lehet örülni hogy bementek a FG-k, és nem nyelt be semmi komolyat a ST.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kurva szar hangulatban feküdtem le...Teljesítmény még úgy ahogy jó is volt, de volt néhány érdekes bírói ítélet. Nem rájuk akarom kenni, de ha egyszer másképp ítélnek, akkor ez szerintem megvan. Örülök, hogy végre ismét volt futójáték, igaz passzjátéknál néha elég rizikós helyzeteket teremtettünk. Eli azért a végén megint hozta magát, más kérdés, hogy utána a D semmire nem volt képes. Azért szép volt!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER