New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
vmi nem stimmel. a hét meccse (snf) előtt 3 napja 0 hozzászólás itt és a dallas topikban. mindenki vasárnapra gyúr? 😀
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tony Ugoh a fedélzeten. Vajon jobban megvédi majd Elit, mint anno Peytont? Stacy Andrews lett IRre rakva.iktriad
Talán a "helyettes TE a jumbo packageben" kemény feladatára még alkalmas.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony Ugoh a fedélzeten. Vajon jobban megvédi majd Elit, mint anno Peytont? Stacy Andrews lett IRre rakva.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nincs mese csapni kell a Dallast. Utána menten szebben fognak kinézni a dolgok 😊eaglesmcnabb
Azért azt megköszönnénk, ha ti is csapnátok őket. 😊balu10
Megegyeztünk kétszer veritek őket még kikapnak vkitől, aztán a többit ti is bukjátok mi nyerjük az összeset és miénk a PO 😛

Amúgy ne rágódjatok két három meccs döntő pillanatokban való tévedésnél minket is megfogott bár a Pats sanszos előbb utóbb utolért volna minket a Chicago meccset viszont nyertük volna ha azok akkor nincsenek. De ez már a múlt amúgy nem is érdemelnénk PO-t úgyhogy nyerjen a Boys és közületek a szerencsésebb.dande
ne a "szerencsésebb", hanem a jobb nyerjen! mert akkor akkor mi tuti rábasznánk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
nincs mese csapni kell a Dallast. Utána menten szebben fognak kinézni a dolgok 😊eaglesmcnabb
Azért azt megköszönnénk, ha ti is csapnátok őket. 😊balu10
Megegyeztünk kétszer veritek őket még kikapnak vkitől, aztán a többit ti is bukjátok mi nyerjük az összeset és miénk a PO 😛

Amúgy ne rágódjatok két három meccs döntő pillanatokban való tévedésnél minket is megfogott bár a Pats sanszos előbb utóbb utolért volna minket a Chicago meccset viszont nyertük volna ha azok akkor nincsenek. De ez már a múlt amúgy nem is érdemelnénk PO-t úgyhogy nyerjen a Boys és közületek a szerencsésebb.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nincs mese csapni kell a Dallast. Utána menten szebben fognak kinézni a dolgok 😊eaglesmcnabb
Azért azt megköszönnénk, ha ti is csapnátok őket. 😊balu10
Pontosan. Ha minket, akkor már őket is... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
kezdtem már megnyugodni vasárnap óta , aztán benézek és
ezeken a képeken meg megint felb@sztam az agyam... :mad: :mad: !
le kéne ezt már zárni tényleg... 😕
remélem a srácok már túl vannak rajta mert ha ez benne marad a fejekben akkor abból
tuti szarul jövünk ki!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nincs mese csapni kell a Dallast. Utána menten szebben fognak kinézni a dolgok 😊eaglesmcnabb
Azért azt megköszönnénk, ha ti is csapnátok őket. 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
engem speciel az ezt követő Jennings féle "elkapás" (TD) vagy amikor 3&soknál Rodgers sack helyett a rinyagép Finley-re bedobták az alibizászlót (utána TD) az sokkal jobban felbaszott agyilag, mint ez. De lassan már túlléphetünk ezen sztem 😊Szesze
nincs mese csapni kell a Dallast. Utána menten szebben fognak kinézni a dolgok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
engem speciel az ezt követő Jennings féle "elkapás" (TD) vagy amikor 3&soknál Rodgers sack helyett a rinyagép Finley-re bedobták az alibizászlót (utána TD) az sokkal jobban felbaszott agyilag, mint ez. De lassan már túlléphetünk ezen sztem 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz mikor Ballardnak háttal mutatták, abból mintha kivehető lett volna, hogy a térde a kéken van. Persze csak egyszer láttam, így necces, kép meg remélem nem PS...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ezt a képet még nem láttam de ez mindent megmagyaráz...

http://i9.photobucket.com/albums/a54/JCapace/389484_10150599973924377_418837579376_11892851_1242151001_n.jpgcsebi
talán nem kék sportszárban kellene játszani, vagy az endzone legyen pirosvittore
Vagy talán a bíróknak kellene felvenni szemüveget, ha ekkora szükség van rá...

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a NYG részéről szerencsére nincs utólagos vinnyogás a hibás bírói döntések miatt. az a tapasztalat , hogy aki beszól, a következő hetekben méginkább beszopatják
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
talán nem kék sportszárban kellene játszani, vagy az endzone legyen pirosvittore
nem kifogás... oké h lenn nem látják, de hogy fenn sem???csebi
nem tudom, szóval már a tévés közvetítés alatt is kilassították és ott is volt egy pillanat amikor jól láthatóan benn volt...még talán Ricsiék is mondták. Már akkor éreztem, hogy elvettek tőlünk egy TD-t,
mert tökéletes passz, tökéletes elkapás volt, más kérdés, hogy az ítélet tökéletlen volt...ironroy
A zebrák a Green Bay szezonját akarták tökéletessé tenni.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ezt a képet még nem láttam de ez mindent megmagyaráz...

http://i9.photobucket.com/albums/a54/JCapace/389484_10150599973924377_418837579376_11892851_1242151001_n.jpgcsebi
talán nem kék sportszárban kellene játszani, vagy az endzone legyen pirosvittore
nem kifogás... oké h lenn nem látják, de hogy fenn sem???csebi
nem tudom, szóval már a tévés közvetítés alatt is kilassították és ott is volt egy pillanat amikor jól láthatóan benn volt...még talán Ricsiék is mondták. Már akkor éreztem, hogy elvettek tőlünk egy TD-t,
mert tökéletes passz, tökéletes elkapás volt, más kérdés, hogy az ítélet tökéletlen volt...
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
ezt a képet még nem láttam de ez mindent megmagyaráz...

http://i9.photobucket.com/albums/a54/JCapace/389484_10150599973924377_418837579376_11892851_1242151001_n.jpgcsebi
talán nem kék sportszárban kellene játszani, vagy az endzone legyen pirosvittore
nem kifogás... oké h lenn nem látják, de hogy fenn sem???

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ezt a képet még nem láttam de ez mindent megmagyaráz...

http://i9.photobucket.com/albums/a54/JCapace/389484_10150599973924377_418837579376_11892851_1242151001_n.jpgcsebi
talán nem kék sportszárban kellene játszani, vagy az endzone legyen piros
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
ezt a képet még nem láttam de ez mindent megmagyaráz...

http://i9.photobucket.com/albums/a54/JCapace/389484_10150599973924377_418837579376_11892851_1242151001_n.jpg

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a dallas ellen nekem az a biztató, hogy a zóna elleni meccsükön 9-szer tipliztek rá a cards térfelére és ebből bírtak összehozni gyenge 13 pontot egy egész meccs alatt

szóval ha nálunk szar az off playcall, akkor náluk fos fos fos
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az eredménykövetőben mondjuk nem épp ez tűnt fel veled kapcsolatban, de a személyeskedést tényleg hagyjuk abba. Az h ezen a meccsen titeket segítettek a bírók nem hiszem h kérdéses, de semmi értelme már ezen lovagolni. Kikaptunk és kész, azért nyilván nem csak a bírók hibájából. A Dallas ellen kell nyerni vasárnap és akkor még bármi lehet. Ha kikapunk akkor pedig úgysem érdemlünk POt.Szesze
nézd az első félidőt, a másodikban kissé besokalltam (előfordul ez így szorgalmi időszak utsó hetében 😀)
és a továbbiakban (a szándékosságot kivéve) egyetértünk: ha így játszotok, meglesz a PO

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
mi meccsünkről beszélj nagy okos...csebi
beszéltem az eredménykövetőben -ahol volt, hogy beláttam tévedést,- és mint láthatod, vitára nyitott vagyok. Ellenben én nem személyeskedtem, és nekem nem is célom.
és *nagyokosSzobi22
Az eredménykövetőben mondjuk nem épp ez tűnt fel veled kapcsolatban, de a személyeskedést tényleg hagyjuk abba. Az h ezen a meccsen titeket segítettek a bírók nem hiszem h kérdéses, de semmi értelme már ezen lovagolni. Kikaptunk és kész, azért nyilván nem csak a bírók hibájából. A Dallas ellen kell nyerni vasárnap és akkor még bármi lehet. Ha kikapunk akkor pedig úgysem érdemlünk POt.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mi meccsünkről beszélj nagy okos...csebi
beszéltem az eredménykövetőben -ahol volt, hogy beláttam tévedést,- és mint láthatod, vitára nyitott vagyok. Ellenben én nem személyeskedtem, és nekem nem is célom.
és *nagyokos

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
1. A Chicago ellen őrületes nagy elcsalás a végén a punt returnnél😕http://www.nfl.com/gamecenter/2011092511/2011/REG3/packers@bears#menu=highlights&tab=recap) a The punt return that never....<-ezt nézzétek meg. Há bárki lát egyáltalán játékost, aki arra járt, nem hogy szabálytalanságot, az szóljon nyugodtan.balu10
tessék(sokat elárult, hogy nem is reklamált amúgy, akire dobták. bár lehet, hogy csak nálunk vannak ilyen reklamálós arcok): http://www.blowoutcards.com/forums/1695556-post10.html

és ahogy majd kikapunk, hirdetek egy "ki jön leghamarabb kárörvendeni" versenyt 😀

szerk: most kaptam a hírt, hogy a képek is manipuláltak, szóval bocsiSzobi22
mi meccsünkről beszélj nagy okos...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
De jogos, ezeket a képeket még nem láttam. Tényleg hozzáért a 21-es Bears játékos a másik vállához, egyértelmű flag :rolleyes: ....balu10
a másodikon látszik, ahogy húzza le (lerántotta amúgy), de hagyjuk

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
tessék(sokat elárult, hogy nem is reklamált amúgy, akire dobták. bár lehet, hogy csak nálunk vannak ilyen reklamálós arcok): http://www.blowoutcards.com/forums/1695556-post10.html

és ahogy majd kikapunk, hirdetek egy "ki jön leghamarabb kárörvendeni" versenyt 😀

szerk: most kaptam a hírt, hogy a képek is manipuláltak, szóval bocsiSzobi22
Nem fogok menni kárörvendeni, mert nem veled (és bármelyik magyar GB fannan) vagy a GB-el van bajom, hanem a bírókkal!
De jogos, ezeket a képeket még nem láttam. Tényleg hozzáért a 21-es Bears játékos a másik vállához, egyértelmű flag :rolleyes: ....