New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
1. C
2. C
3.C
4.B
5.A
6. C
7.B
8.C
9.D
10. B
11.A
12. D
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ui: Ezt érdemes megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=93lapDjx2yw&feature=relatedbalu10
Biztos sok Oli Kahn védést nézett videón kiskorában, onnan leste el a technikát...
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
arra azért kíváncsi leszek mit talál ki ellenünk a fins... Csak futni fognak + wildcat?
Frissen igazolt QB nem hiszem, hogy a playbook teljes tudatában lép pályára.
Védelmük nem rossz, de nem feltörhetetlen!
Kicsit olyan tavalyi Seahawks elleni előérzetem van, hogy Hassi megsérült, nah akkor Charlie valahogy lehozza a meccset anélkül, hogy összetöretnénk... Bár akkor annak a Seahawksnak belefért egy nagyobb arányú vereség. Miamiben meg év végén fejek hullanak, csak kérdés,hogy a játékosok ezt meg akarják-e várni?ironroy
csak nehogy idei Seahawks meccs legyen belőle 😊Szesze
hát bakker, nem is merek arra gondolni,még mindig nem értem, hogy tudtunk annyira balfaszul játszani, pedig láttam meccset... és az ugyanaz a Seahawks volt mint aki egy érfelvágdosós meccsen 6:3-ra kikapott a Brownstól :/
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
arra azért kíváncsi leszek mit talál ki ellenünk a fins... Csak futni fognak + wildcat?
Frissen igazolt QB nem hiszem, hogy a playbook teljes tudatában lép pályára.
Védelmük nem rossz, de nem feltörhetetlen!
Kicsit olyan tavalyi Seahawks elleni előérzetem van, hogy Hassi megsérült, nah akkor Charlie valahogy lehozza a meccset anélkül, hogy összetöretnénk... Bár akkor annak a Seahawksnak belefért egy nagyobb arányú vereség. Miamiben meg év végén fejek hullanak, csak kérdés,hogy a játékosok ezt meg akarják-e várni?ironroy
csak nehogy idei Seahawks meccs legyen belőle 😊
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
arra azért kíváncsi leszek mit talál ki ellenünk a fins... Csak futni fognak + wildcat?
Frissen igazolt QB nem hiszem, hogy a playbook teljes tudatában lép pályára.
Védelmük nem rossz, de nem feltörhetetlen!
Kicsit olyan tavalyi Seahawks elleni előérzetem van, hogy Hassi megsérült, nah akkor Charlie valahogy lehozza a meccset anélkül, hogy összetöretnénk... Bár akkor annak a Seahawksnak belefért egy nagyobb arányú vereség. Miamiben meg év végén fejek hullanak, csak kérdés,hogy a játékosok ezt meg akarják-e várni?
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
fogunk még Baaaarrdeeeennn!!! -ezni eredménykövetőben
meglássátok!! 😉yooker
Tényleg nem baszogatásból (csak kíváncsiságból), de az megkérdezhetném, hogy honnan ez a nagy "Barden imádat"? Talán Cal Poly szurkoló vagy? Vagy csak sokszor láttad őt egyetemen játszani és ott kedvelted meg így a játékát?balu10
már leírtam párszor újat nem fogok tudni mondani de azért
nézzük még1x :

amúgy nem ismerem a Cal Poly-t sem a pályafutását , de
bízom benne (ahogy a csapatnál is , ha ennyire türelmesek vele ) mert igaz sérülékeny , de korai körös választás , hiányposztunk
jelenleg a magas elkapó , jó adottságokkal , amikor lehetőséget kapott volt szép megmozdulása ( nyilván ennyi idő alatt már a playbookot is megtanulta 😊 )
szóval a potenciál megvan benne !

az vastagon benne van hogy tényleg túlhypeolom de
ha megfordítjuk a dolgokat akkor megkérdezem miért írod le mielőtt
nyilvánvalóan kiderülne róla mit is tud igazából??
mert azon kívül hogy sérült volt más rosszat nem tudok róla elmondani...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hynoski volt az egyetlen a keretben aki nem edzett tegnap.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Íme, a Fins elleni meccsre a kérdések.
1. Mi lesz a végeredmény?A) nyerünk 1-12 ponttal B)nyerünk 13-19 ponttal C) nyerünk 20+ ponttal D) kikapunk (+döntetlen)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-15 B) 16-23 C) 24-30 D) 31+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-7 B) 8-12 C) 13-17 D) 18-22 E) 23+
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? A) 100 alatt B) 101-140 C)141-180 D) 181+
5. Hány labdát szerzünk ? A) 2 vagy annál kevesebb B) 3- 4 C) 5+
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0 B) 1-2 C) 3-4 D)5+
7. Manningnek 120 feletti lesz a QB rating? A) Igen B) Nem
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Miami támadóegysége? A) kevesebb mint 200 B) 200-245 C) 246-300 D) 300+
9. Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? A) Ballard B) Maningham C) Cruz D) Bradshaw E) Jacobs
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardunk lesz összesen? A) 75 alatt B) 76-99 C) 100-135 D) 136+
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) JPP B) Kiwanuka C) Boley D) Tuck E) Umenyiora
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ross B) Webster C) Rolle D) Phillips E) Grant
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Sziasztok,

mivel bye week van, ezért ne maradjunk a hétvégére tippjáték nélkül!
Tippeljünk a többi meccs végkimenetelére:
SD @ NYJ
SEA @ CLE
ATL @ DET
CHI @ TB
DEN @ MIA
WAS @ CAR
HOU @ TEN
PIT @ ARI
KC @ OAK
GB @ MIN
STL @ DAL
IND @ NO
BAL @ JAC
Úgy mint a totóban: 1,2,X opciók élnek itt is!ironroy
sziasztok, mivel kisebb "félreértések" voltak a tippjátékban ezért ez nem lesz pontozva, akit nagyon érdekel, hogy mennyire jöttek be a tippjei, önszorgalomból csekkolja...
A Miami elleni meccshez már a jól megszokott illetve megkevert kérdések lesznek már ma-holnap feltöltve!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
fogunk még Baaaarrdeeeennn!!! -ezni eredménykövetőben
meglássátok!! 😉yooker
Tényleg nem baszogatásból (csak kíváncsiságból), de az megkérdezhetném, hogy honnan ez a nagy "Barden imádat"? Talán Cal Poly szurkoló vagy? Vagy csak sokszor láttad őt egyetemen játszani és ott kedvelted meg így a játékát?

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ez nagyon jó hír. A D visszakapja a vezérét. És az O is még erősebb lesz (és itt nem Bardenre gondolok 😊). .

ui: Ezt érdemes megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=93lapDjx2yw&feature=relatedbalu10
fogunk még Baaaarrdeeeennn!!! -ezni eredménykövetőben
meglássátok!! 😉
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jó hír, h kb minden sérültünk felépült. Tuck, Jacobs, Snee, Amukamara, Barden mind edzésbe álltak, így pláne jók az esélyeink a hétvégi meccsen.Szesze
Ez nagyon jó hír. A D visszakapja a vezérét. És az O is még erősebb lesz (és itt nem Bardenre gondolok 😊).

Kíváncsi vagyok már nagyon mit tud ez az Amu gyerek. Amit a youtubon látni róla, az, hogy elképesztő tehetség. Pont olyen D-ben játszott, mint a miénk (mármint, hogy erős pass rush), gyors, jó keze is van és brutál nagyot tud ütközni. Bár ahogy TC-t ismerjük idén nem nagyon lesz ő pályán, de ha cserébe jövőre egy jó kezdő CB lesz belőle (mint JPP vagy Cruz), akkor nincs is vele semmi gondom.

ui: Ezt érdemes megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=93lapDjx2yw&feature=relatedbalu10
Ő azért még inkább lábadozik, nincs 100%-os állapotban, úgyh 1-2 hétig még várhatóan nem játszik. Az idei évben azért eléggé megdőlt ez az újoncot nem játszatunk elmélet, igaz csak kényszerből. Mivel CB poszton volt a legnagyobb sérüléshullám, így tuti h Amu ma már minimum rendszeresen játszó backup lenne, de könnyen lehet h kezdő is.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jó hír, h kb minden sérültünk felépült. Tuck, Jacobs, Snee, Amukamara, Barden mind edzésbe álltak, így pláne jók az esélyeink a hétvégi meccsen.Szesze
Ez nagyon jó hír. A D visszakapja a vezérét. És az O is még erősebb lesz (és itt nem Bardenre gondolok 😊).

Kíváncsi vagyok már nagyon mit tud ez az Amu gyerek. Amit a youtubon látni róla, az, hogy elképesztő tehetség. Pont olyen D-ben játszott, mint a miénk (mármint, hogy erős pass rush), gyors, jó keze is van és brutál nagyot tud ütközni. Bár ahogy TC-t ismerjük idén nem nagyon lesz ő pályán, de ha cserébe jövőre egy jó kezdő CB lesz belőle (mint JPP vagy Cruz), akkor nincs is vele semmi gondom.

ui: Ezt érdemes megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=93lapDjx2yw&feature=related

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jó hír, h kb minden sérültünk felépült. Tuck, Jacobs, Snee, Amukamara, Barden mind edzésbe álltak, így pláne jók az esélyeink a hétvégi meccsen.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nehogy most előszedjék a wildcat-t 😀

de a fontosabb kérdés, melyik jobb nekünk, ha a philippinók vagy a tehénlányok nyernek? vagy x-eljenek egymás ellen?vittore
pocsék , kiábrándító meccsen , gyenge teljesítménnyel nyerjen a
védelemben végérvényesen összezavarodott , de összességében valamivel mégis kevesebbet hibázó Philly, miután Dez-t és Romot a pályán kell szétválasztani mert egymásnak estek a sokadik elhibázott passz után .... 😂
asszem nekem ez tetszene leginkább! 😉
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
nehogy most előszedjék a wildcat-t 😀

de a fontosabb kérdés, melyik jobb nekünk, ha a philippinók vagy a tehénlányok nyernek? vagy x-eljenek egymás ellen?vittore
Ezt a phillipinó megjegyzés én bóknak veszem, mert innentől átmegyünk Manny Pachiao(bocs ha rosszul írom) üzemmódba és nincs aki ellenálljon 😛
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
nehogy most előszedjék a wildcat-t 😀

de a fontosabb kérdés, melyik jobb nekünk, ha a philippinók vagy a tehénlányok nyernek? vagy x-eljenek egymás ellen?vittore
Nyerjen a PHI. Egyrészt ők állnak hátrébb, másrészt a DAL-nak könnyebb a sorsolása. Kellenek a körbeverések is a csoportban.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Jobb ha a Phily nyer. Őket már elvertük egyszer, a redskins még nem.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nehogy most előszedjék a wildcat-t 😀

de a fontosabb kérdés, melyik jobb nekünk, ha a philippinók vagy a tehénlányok nyernek? vagy x-eljenek egymás ellen?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Matt Moore bordái megsérültek vasárnap, és ha esetleg nem gyógyulna fel, akkor a héten Rosenfels irányítana a Miaminál. Pikáns kis összecsapás lenne 😊Lance
Nem tudom, hogy ennek örüljünk-e vagy sem? Az, hogy ő most ott van rosteren, az mindenféleképpen hátrány nekünk, mert sokat tud elmondani a támadójátékunkról. Ha ő kezdene, akkor viszont a Dnk nagyon jól ismeri őt...balu10
The Dolphins have signed quarterback JP Losman and placed quarterback Sage Rosenfels on the Reserve/Non-Football Illness List.gyurczi
Wáóóóó most aztán lesz itt nektek olyan L hogy csuda... ha nem nyeritek legalább nullára vagy max 10 kapott ponttal meccset 😛 Ezt úgy értem, hogy volt olyan tantárgyunk aminél ha valaki nem 5-st kapott hanem csak 4-st és megkérdeztük milyen jegyet kaptál és azt válaszolta "megbuktam", akkor tudtuk, hogy max 4st kapott. Na ezt jól megmagyaráztam 😉 Inkább csak attól kell tartanotok hogy ne legyen sérülés de ha Eli-l a cseresort külditek fel akkor is nyertek (bocs minden Phins szurkolótól de így tűnik a helyzet hacsak a D nagyon össze nem kapja magát). Bezzeg ellenünk majd összekapják magukat 😊
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Matt Moore bordái megsérültek vasárnap, és ha esetleg nem gyógyulna fel, akkor a héten Rosenfels irányítana a Miaminál. Pikáns kis összecsapás lenne 😊Lance
Nem tudom, hogy ennek örüljünk-e vagy sem? Az, hogy ő most ott van rosteren, az mindenféleképpen hátrány nekünk, mert sokat tud elmondani a támadójátékunkról. Ha ő kezdene, akkor viszont a Dnk nagyon jól ismeri őt...balu10
The Dolphins have signed quarterback JP Losman and placed quarterback Sage Rosenfels on the Reserve/Non-Football Illness List.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Matt Moore bordái megsérültek vasárnap, és ha esetleg nem gyógyulna fel, akkor a héten Rosenfels irányítana a Miaminál. Pikáns kis összecsapás lenne 😊Lance
Nem tudom, hogy ennek örüljünk-e vagy sem? Az, hogy ő most ott van rosteren, az mindenféleképpen hátrány nekünk, mert sokat tud elmondani a támadójátékunkról. Ha ő kezdene, akkor viszont a Dnk nagyon jól ismeri őt...

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Matt Moore bordái megsérültek vasárnap, és ha esetleg nem gyógyulna fel, akkor a héten Rosenfels irányítana a Miaminál. Pikáns kis összecsapás lenne 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
szerintem ahogy elbaszták az angol premier liga, olasz serie A stb közvetítési jogokat, nekem az jön le, hogy a tulaj/board branch úgy szar, ahogy van. a digi sport hülyét csinált belőlük.vittore
helyükben brutál módon elkezdenék ráerősíteni az NFL vonalra , mert
nagy potenciál van benne..l
( e helyett skót , holland foci pfúújj..)
az nfl lehet hogy egyelőre szubkultúra ( :rolleyes: ) , de
a fiatalabb generáció egyre jobban vevő rá és ha megtámogatnák jó kis stúdió
műsorokkal , szakértőkkel , felvezetővel akkor az esti 7 órás sáv majd utána 10
vasárnap az igenis ütős lehetőség...
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha pedig olyan szerződést kötöttek, hogy a 10-es órasávból nem választhatnak a teljes kínálatból, hanem csak vmiféle gagyi ajánlatból, akkor dugják fel maguknak a tollat, amivel aláírták.vittore
sztem inkább örülni kéne, hogy legalább valamilyen formában eljut a laikusokhoz is az NFL, ha ehhez az kell, hogy a 22.15ös meccsekből is csak korlátozottan választhatnak akkor ez van, ezt kell szeretni. nem mellesleg az elmúlt évek alapján sztem kijelenthető, hogy általában a jobb meccseket adják (vagy azt ami többeket érdekel), szal ez most erősen a jenkik sara nem a sport tv-é.kristof
szerintem ahogy elbaszták az angol premier liga, olasz serie A stb közvetítési jogokat, nekem az jön le, hogy a tulaj/board branch úgy szar, ahogy van. a digi sport hülyét csinált belőlük.