NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Bradshawnak eltört egy csont a lábában múlt hét vasárnap,délutánra ígértek hivatalos bejelentést ezzel kapcsolatban...
Hát ha ő kiesik, akkor az amúgy sem acélos futójátékunkkal mi lesz???
Jacobs eddig elég halovány idén + alig van pályán, bár szerintem benne meg van a potenciál!
Ware is erősen meccshiányos, Scott meg hát rookie... :/
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
azért 31 mérkőzés után sem kéne elrontani a hazai mérleget 😀
Wyatt
Azt már (a Pats-ét) elrontotta Cassel! Brady-ét nem tudta.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Welker egyelőre nem edz nyaksérülés miatt 😛 Az elit O-nk messze nem olyan elit, mint amennyire tartják sajnos, de azért 31 mérkőzés után sem kéne elrontani a hazai mérleget 😀
A sorolás... Nem rossz az tény, de egy Seattle ellen hazai pályán pl nem kéne kikapni 😉, de a Washington sem éppen az a verhetetlen kategória ám, hogy a Rams, Cardinals, Dolphins vonulatot ne is mondjam, és azért abban a formában még az Eagles sem volt egy elitalakulat. Itt kb az a mérkőzés meg a Bills elleni volt cakkos eddig, a könnyű kezdés után általában erősödnek az ellenfelek 😊
Btw, a Washingtont verni kéne, de azok kívül tényleg nem néz ki könnyűnek egyik mérkőzés sem (de ellenünk is simán van esélytek – az a baj, hogy az előző héten is a pontháborúra készültünk, aztán...)Wyatt
Szezon előtt én három tuti zakót írtam fel magamnak a menetrendünkbe:
@PHI
@NE
@NO.
Nem fogok kiakadni, ha kikapunk. Sokkal fájóbb pont a WAS és a SEA elleni vereség...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha tudtok futni (márpedig attól tartok, hogy tudtok) akkor kb nyert ügyetek van 😕
nem mintha a secondary olyan veretes lenne, azért remélem a Herceg már pályára lép
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Welker egyelőre nem edz nyaksérülés miatt 😛 Az elit O-nk messze nem olyan elit, mint amennyire tartják sajnos, de azért 31 mérkőzés után sem kéne elrontani a hazai mérleget 😀
A sorolás... Nem rossz az tény, de egy Seattle ellen hazai pályán pl nem kéne kikapni 😉, de a Washington sem éppen az a verhetetlen kategória ám, hogy a Rams, Cardinals, Dolphins vonulatot ne is mondjam, és azért abban a formában még az Eagles sem volt egy elitalakulat. Itt kb az a mérkőzés meg a Bills elleni volt cakkos eddig, a könnyű kezdés után általában erősödnek az ellenfelek 😊
Btw, a Washingtont verni kéne, de azok kívül tényleg nem néz ki könnyűnek egyik mérkőzés sem (de ellenünk is simán van esélytek – az a baj, hogy az előző héten is a pontháborúra készültünk, aztán...)

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Köszönöm irántam való jóságodat!




több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tippjáték állása:
Lance: 26+2
Balu10: 26+1
rattlensk: 25
salander: 23+1
yooker: 23+4
Kristof: 22+3
Winters: 22
G-men: 19+2
Forti: 18+6
Chevy: 18+3
ironroy:17+0 megpróbálok olyan kérdéssort összerakni amit én is eltalálok, mint tavaly Szesze 😛
vadibandi: 12+5 habár elkéstél a tippjátékkal... 😛
Asbee: 11+2
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Apropó: eagles-meccs fíling. Közös meccsnézés újra??G-men
nekem jó lehet !
viszont kezdés 10-kor így Sugár kilőve...
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
tényleg nehéz előre bármit is jósolni , mert nem lehet tudni melyik arcát hozza a D vagy éppen a futás milyen lesz!
és a taktikának az elejétől ülnie kell tényleg !jól szoktunk elemezni szünetben (pl.Bills,Miami,Rams ellen is) de most kezdéstől kell jól nyomni mint az Eagles ellen..

a pass rush tuti zúzós lesz ezért Bradynek gyorsan kell majd szabadulni
ami sok-sok Welkert jelent majd.... erre kell a megoldásyooker
Az biztos, hogy én kábé ugyanolyan haláli nyugalommal fogok leülni a tévé elé, mint az eagles elleni meccs előtt. Ezen a meccsen annyira underdogok vagyunk, hogy mi csak nyerhetünk. A papírforma az, hogy veszítünk.

Pats mióta veretlen hazai pályán alapszakaszban? Ááá...

Apropó: eagles-meccs fíling. Közös meccsnézés újra??
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
tényleg nehéz előre bármit is jósolni , mert nem lehet tudni melyik arcát hozza a D vagy éppen a futás milyen lesz!
és a taktikának az elejétől ülnie kell tényleg !jól szoktunk elemezni szünetben (pl.Bills,Miami,Rams ellen is) de most kezdéstől kell jól nyomni mint az Eagles ellen..

a pass rush tuti zúzós lesz ezért Bradynek gyorsan kell majd szabadulni
ami sok-sok Welkert jelent majd.... erre kell a megoldás
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
cukik 😊
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384460_10150442986583455_286845273454_10725139_772997995_n.jpg
Halloweeni karitatív kórházlátogatás volt a rookieknak. Jó a csapat 😉 Főleg Sash, Brewer, Jerrigan, Scott meg Amu. Lassan Prince érkezik a pályára is :cool:

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Holnap délután összesítek!

1. Mi lesz a végeredmény?A) nyerünk 1-12 ponttal (3 ponttal nyertünk)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? B) 16-23 (20)
3. Hány pontot kapunk a meccsen?C) 13-17 (17)
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? A) 100 alatt (58 yard)
5. Hány labdát szerzünk ? A) 2 vagy annál kevesebb (1)
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? D)5+ (5)
7. Manningnek 120 feletti lesz a QB rating? B) Nem (106)
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Miami támadóegysége? C) 246-300 (246)
9. Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? C) Cruz (99 yard)
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardunk lesz összesen? C) 100-135 (106 yard)
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) B) Kiwanuka (10,5)
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) B) Webster (7,5)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nem lehet következtetést levonni, a pats-steelers hagyományos rivalizálás, párszor ki is ütötte a pats a vasast a po-ban, ráadásul TommyGirl be is szólt a meccs előtt, hogy öreg és lassú a pitts def, szóval eléggé odatették magukat

szerintem simán rommáfutnak minket, de lehet pontparádé is mint 2006ban a 17. héten (38-35)vittore
Mivel eddig mindenki képes volt rommá futni minket idén, így az sem lenne meglepő, de én inkább Welkeről tartok, eléggé meglepne ha akár csak harmad annyira le tudnánk védekezni őt, mint a Steelers tette. Ettől függetlenül a deffense-ük szar és ez reményt adhat simán arra, h esetleg nyerni tudunk. A pass-rushunk azért brutál lesz ellenük is, gondolom feljebb fogjuk tolni a sec-et is majd, h a rövid passzokat jobban tudjuk védeni. Ez jó is lenne, csak Brady ellen egyben kurvára kockázatos is, bármikor benne lesz/lenne a big-play szopás lehetősége. Azért ettől függetlenül remélem ezt a védekezést fogjuk választani, kivételesen inkább kockáztatni kéne deff oldalon, mert az ő védelmük ellen beleférhet pár big play beszopása is, viszont ha hagyjuk őket hosszú drive-okat vezetni akkor teljesen esélytelenek leszünk kb.Szesze

Hát mostanság Brady nem a big playről híres! A no huddle megy ha megy aztán csókolom!
Ezt a SEC-et amink van meg egy rookie irányító is szarrá dobálja nem hogy egy Litle Maning..ParadSEC
A big playt nem feltétlen a deep pass-okra értettem. Sajnos ellenünk sztem igencsak menni fog a no huddle, de ne legyen igazam 😊 Hát igen, nem lenne meglepő, ha pontháború lenne, bár sztem abban nekünk minimál esélyünk lenne nyerni. A védelemnek mindenképp a jobbik arcát kéne mutatnia (pusztán a jó pass-rush biztosan nem lesz elegendő) különben zacskó lesz.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
nem lehet következtetést levonni, a pats-steelers hagyományos rivalizálás, párszor ki is ütötte a pats a vasast a po-ban, ráadásul TommyGirl be is szólt a meccs előtt, hogy öreg és lassú a pitts def, szóval eléggé odatették magukat

szerintem simán rommáfutnak minket, de lehet pontparádé is mint 2006ban a 17. héten (38-35)vittore
Mivel eddig mindenki képes volt rommá futni minket idén, így az sem lenne meglepő, de én inkább Welkeről tartok, eléggé meglepne ha akár csak harmad annyira le tudnánk védekezni őt, mint a Steelers tette. Ettől függetlenül a deffense-ük szar és ez reményt adhat simán arra, h esetleg nyerni tudunk. A pass-rushunk azért brutál lesz ellenük is, gondolom feljebb fogjuk tolni a sec-et is majd, h a rövid passzokat jobban tudjuk védeni. Ez jó is lenne, csak Brady ellen egyben kurvára kockázatos is, bármikor benne lesz/lenne a big-play szopás lehetősége. Azért ettől függetlenül remélem ezt a védekezést fogjuk választani, kivételesen inkább kockáztatni kéne deff oldalon, mert az ő védelmük ellen beleférhet pár big play beszopása is, viszont ha hagyjuk őket hosszú drive-okat vezetni akkor teljesen esélytelenek leszünk kb.Szesze

Hát mostanság Brady nem a big playről híres! A no huddle megy ha megy aztán csókolom!
Ezt a SEC-et amink van meg egy rookie irányító is szarrá dobálja nem hogy egy Litle Maning..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
SF idegenben, PHI otthon, WAS otthon, Jets idegenben, DAL otthon - ezeket kéne hozni, a többit bukhatjuk 😊 egyébként tényleg példátlanul erős a schedule.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én tegnap 30 ezret raktam a mi meccsünkre -2,5ös spread-el, 1.31es szorzóval. Sima win volt 😊 Ezek után nem fogadok többet magunkra az fix.
Egyébként meg rohadt nehéz kiszámolni azt az 5 wint ami ráadásul egyáltalán nem biztos, h POt érne..Szesze
hát gondolom nem izgultál még ennyit 10kért 😀
btw nagyon kemény lesz a schedule innentől, ha a runD nem javul nem lesz ebből PO, de még csak sok W se 😕kristof
Hihetetlen szar passzban vagyok minden téren, amit lehet azt megszívok mostanában, nem is értem minek fogadtam éppen most, amikor amúgy hónapok óta nem sportfogadok/pókerezek... na mind1, végül csak meglett.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tryon karját törte, megműtötték. 😕 Nem tudni mennyit kell kihagynia, de nagy kár! Lassan jönnie kell Prince-nek (néznék ha megjelenne egy fickó tupírozott hajjal, meg ratyi-kendővel a nyakában a pályán 😀 )Szsziszka
:/

http://yfrog.com/j2hk9vsj


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Tryon karját törte, megműtötték. 😕 Nem tudni mennyit kell kihagynia, de nagy kár! Lassan jönnie kell Prince-nek (néznék ha megjelenne egy fickó tupírozott hajjal, meg ratyi-kendővel a nyakában a pályán 😀 )
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én tegnap 30 ezret raktam a mi meccsünkre -2,5ös spread-el, 1.31es szorzóval. Sima win volt 😊 Ezek után nem fogadok többet magunkra az fix.
Egyébként meg rohadt nehéz kiszámolni azt az 5 wint ami ráadásul egyáltalán nem biztos, h POt érne..Szesze
hát gondolom nem izgultál még ennyit 10kért 😀
btw nagyon kemény lesz a schedule innentől, ha a runD nem javul nem lesz ebből PO, de még csak sok W se 😕
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
szépen megy az ekézés a pats topikban a tegnapi szopodájuk miatt, de vhogy nem érzem az általános pánikot a köv meccsük miatt 😀vittore
Én egy kivételével az összes meccsüket láttam idén, meg az előző években is rendszeresen néztem őket, úgyh nagyjából képben vagyok velük kapcsolatban. Ettől függetlenül nehéz megítélni, h milyen lesz a meccs képe. Nagyon fontos lenne, h a futójátékunk jobban működjön, mint eddig. A passz ellen nem fognak tudni jól védekezni, de a futójáték kulcsfontosságú lenne akkor is, h lent tudjuk tartani az offense-üket. Ha ez sikerül akkor simán nyerhetünk. A védekezéssel kapcs azon kívül, h brutál pass-rushunk lesz nincsenek túlzott illúzióim, bár sokszor pont az ilyen meccseken játszik a D-nk a legjobban, teljesen kiszámíthatatlanok vagyunk ilyen téren, egy meccsen belül is volt már idén vagy 4x olyan, h egy db-ig semmi nem ment aztán egyszerre helyre billentek a dolgok és lehúztuk a rolót. Az biztos, h ellenük nem fog beleférni, h az első félidőt végigbénázzuk, mert itt nem lesz komoly hátrányból fordítás az tuti. Kíváncsi vagyok, h milyen taktikát talál ki Fewell ellenük.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szépen megy az ekézés a pats topikban a tegnapi szopodájuk miatt, de vhogy nem érzem az általános pánikot a köv meccsük miatt 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
9 meccs van hátra, abból 5 wins elég a PO-hoz, vagyis a 10-6 eléréséhez. ezek közül csak a wash elleni hazai az, amire pénzt is tennék.vittore
Én tegnap 30 ezret raktam a mi meccsünkre -2,5ös spread-el, 1.31es szorzóval. Sima win volt 😊 Ezek után nem fogadok többet magunkra az fix.
Egyébként meg rohadt nehéz kiszámolni azt az 5 wint ami ráadásul egyáltalán nem biztos, h POt érne..
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
9 meccs van hátra, abból 5 wins elég a PO-hoz, vagyis a 10-6 eléréséhez. ezek közül csak a wash elleni hazai az, amire pénzt is tennék.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nem lehet következtetést levonni, a pats-steelers hagyományos rivalizálás, párszor ki is ütötte a pats a vasast a po-ban, ráadásul TommyGirl be is szólt a meccs előtt, hogy öreg és lassú a pitts def, szóval eléggé odatették magukat

szerintem simán rommáfutnak minket, de lehet pontparádé is mint 2006ban a 17. héten (38-35)vittore
Mivel eddig mindenki képes volt rommá futni minket idén, így az sem lenne meglepő, de én inkább Welkeről tartok, eléggé meglepne ha akár csak harmad annyira le tudnánk védekezni őt, mint a Steelers tette. Ettől függetlenül a deffense-ük szar és ez reményt adhat simán arra, h esetleg nyerni tudunk. A pass-rushunk azért brutál lesz ellenük is, gondolom feljebb fogjuk tolni a sec-et is majd, h a rövid passzokat jobban tudjuk védeni. Ez jó is lenne, csak Brady ellen egyben kurvára kockázatos is, bármikor benne lesz/lenne a big-play szopás lehetősége. Azért ettől függetlenül remélem ezt a védekezést fogjuk választani, kivételesen inkább kockáztatni kéne deff oldalon, mert az ő védelmük ellen beleférhet pár big play beszopása is, viszont ha hagyjuk őket hosszú drive-okat vezetni akkor teljesen esélytelenek leszünk kb.