NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rajna írta de én sem értem
itt lehet reklamálni: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=65
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
olvastátok a beharangozót?

kedvenc részem: Ez nem lesz egyszerû, hiszen a new yorkiak védelme kiváló futás ellen.

hát, ha ők mondják, biztosvittore
Ezen én is röhögtem. Ki írja ezeket, mert a statok és a mutatott játék alapján is a futás elleni védelem az egyik legnagyobb gyengeségünk. De mind1.
Eli ma passzolt 400 yardot és 4 TD-t és nyerünk 😊

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. B
2. B
3. C
4. B
5. A
6. B
7. B
8. D
9. D
10. A
11. A
12. D




több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
olvastátok a beharangozót?

kedvenc részem: Ez nem lesz egyszerû, hiszen a new yorkiak védelme kiváló futás ellen.

hát, ha ők mondják, biztosvittore
hát a Jets védelme lehet nem rossz futás ellen, a de mienk szar! 😊ironroy
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2640
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. B
3. C
4. B
5. A
6. C
7. B
8. B
9. D
10. A
11. D
12. D


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
olvastátok a beharangozót?

kedvenc részem: Ez nem lesz egyszerû, hiszen a new yorkiak védelme kiváló futás ellen.

hát, ha ők mondják, biztosvittore
hát a Jets védelme lehet nem rossz futás ellen, a de mienk szar! 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
olvastátok a beharangozót?

kedvenc részem: Ez nem lesz egyszerû, hiszen a new yorkiak védelme kiváló futás ellen.

hát, ha ők mondják, biztos
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nicks, Bradshaw, Baas otthon maradt 😕Lance
Ez nem meglepő, viszont JPP úgy néz ki mégis tud játszani legalább. Barden-t leszedtük a PUPról, most bizonyíthat. Boothe lesz a center, reméljük a jobbik arcát mutatja.
Az offense sokat gyengült ezzel, de sztem ez ellen a NE védelem ellen ez is elég lehet. A deffense lesz a kulcs a meccsen.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jobb is, hogy nem adja Sport tv a mi meccsünket...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Nicks, Bradshaw, Baas otthon maradt 😕
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. B)
2. C)
3. D)
4. B)
5. A)
6. C)
7. A)
8. C)
9. C)
10.B)
11. E)
12. B)
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hát remélem hogy Jacobs kezdőként odateszi magát, kicsit fusztráltnak érzem, pedig ha jól nyomja sokat segit a csapatnak.

1. Hát szivem szerint A, eszem szerint B
2. C
3. C
4. Remélem B
5. C 😊
6. D
7. B
8. A
9. Remélem Cruz😊
10. A
11. D
12. ? BHypofx
"1. Hát szivem szerint A, eszem szerint B" ezt azért pontosítsd, mert a szívem, meg az eszem szerint sem jár érte pont 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
A bajnokcsapatból csak Osi volt pro bowler, aki poénból le akarta mondani, hogy ezzel fikázza a beszavazási rendszert 😀
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Off: Mekkora suttyosag, hogy JPP nem opcio a Pro Bowl szavazason.lotus86
És Cruz sem az....balu10
mondjuk az nem meglepő azért 😊Szesze
Azért ha végigdominálja 15sack-kel a szezon második felét be fog kerülni ennek ellenére is.
Eddigi teljesítménye alapján megérdemelné, igazi ősállat 😊


több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Hollai Olivérnél csak a sérója (egyre kevesebb amúgy, ami nem baj, csak ne próbálja befésülni a homlokába) szánalmasabb 😛
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Off: Mekkora suttyosag, hogy JPP nem opcio a Pro Bowl szavazason.lotus86
És Cruz sem az....balu10
mondjuk az nem meglepő azért 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Off: Mekkora suttyosag, hogy JPP nem opcio a Pro Bowl szavazason.lotus86
És Cruz sem az....

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ezek nagyon nem jo hirek, de inkabb pihentessuk oket, kapjunk ki ha kell, es a csoport valamint konferencia ellenfelek ellen legyunk teljesen egeszsegesek.
Baas serulesei viszont aggasztoak hosszutavon, mert a verfrissites tenyleg rafer a falra, es ot azert hoztuk, hogy legalabb a center pozicio ne legyen problema, erre szinte mindig van valami baja.


Megneztem a Sport1-es MNF-et, es legszivesebben arcon rugtam volna Hollai Olivert!!! Fortelem, hogy ez a gyoker a "Giants drukker" az atlag nezo szemeben. Ha Eli sok INT-et dob akkor az a baj, ha keveset, akkor csak azert, mert az elkapok kisegitik, szoval az is baj, az is baj, hogy Cruz jol jatszik stb. Bezzeg amikor Breeeeeeedi dontogette a rekodokat, akkor Farago is csak egyszer nyikkant ugy, hogy azert nezzuk meg, hogy Randy Moss miket kap el.
Ugy erzem, hogy ha Eli vedelem, elkapok, futok es fal nelkul, onmaganak felivelgetve szerezne 300+ yardot, valamint igy forditana meg a 4. negyedben egy meccset, akkor esetleg elmaradna a rosszindulatu komment a nagy drukker reszerol. (Aki annyira nagy Giants fan, hogy par eve egy Falcons elleni MNF-en lazan osszekeverte Osi-t Ross-szal.)
Persze nem lenyeges, csak felidegesit, hogy egyfolytaban fikazza a csapatot (nem csak ELi-t) es sir, semmi nem jo stb. Olyan, mint anno a Lions drukkerek, barmit mondtal, le lettel hurrogva, hogy ok szarok, azok is maradnak, semmi nem jo, ok a legrosszabbak stb. Ezen mit lehet elvezni???

Off: Mekkora suttyosag, hogy JPP nem opcio a Pro Bowl szavazason.lotus86
Én is láttam a meccset, de nem az ő kommentálásában szerencsére. Én se kedvelem amúgy, felületes ismeretekkel osztja az észt azt meg ki nem állhatom.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ezek nagyon nem jo hirek, de inkabb pihentessuk oket, kapjunk ki ha kell, es a csoport valamint konferencia ellenfelek ellen legyunk teljesen egeszsegesek.
Baas serulesei viszont aggasztoak hosszutavon, mert a verfrissites tenyleg rafer a falra, es ot azert hoztuk, hogy legalabb a center pozicio ne legyen problema, erre szinte mindig van valami baja.


Megneztem a Sport1-es MNF-et, es legszivesebben arcon rugtam volna Hollai Olivert!!! Fortelem, hogy ez a gyoker a "Giants drukker" az atlag nezo szemeben. Ha Eli sok INT-et dob akkor az a baj, ha keveset, akkor csak azert, mert az elkapok kisegitik, szoval az is baj, az is baj, hogy Cruz jol jatszik stb. Bezzeg amikor Breeeeeeedi dontogette a rekodokat, akkor Farago is csak egyszer nyikkant ugy, hogy azert nezzuk meg, hogy Randy Moss miket kap el.
Ugy erzem, hogy ha Eli vedelem, elkapok, futok es fal nelkul, onmaganak felivelgetve szerezne 300+ yardot, valamint igy forditana meg a 4. negyedben egy meccset, akkor esetleg elmaradna a rosszindulatu komment a nagy drukker reszerol. (Aki annyira nagy Giants fan, hogy par eve egy Falcons elleni MNF-en lazan osszekeverte Osi-t Ross-szal.)
Persze nem lenyeges, csak felidegesit, hogy egyfolytaban fikazza a csapatot (nem csak ELi-t) es sir, semmi nem jo stb. Olyan, mint anno a Lions drukkerek, barmit mondtal, le lettel hurrogva, hogy ok szarok, azok is maradnak, semmi nem jo, ok a legrosszabbak stb. Ezen mit lehet elvezni???

Off: Mekkora suttyosag, hogy JPP nem opcio a Pro Bowl szavazason.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1.A)
2.B)
3. B)
4. B)
5. C)
6. C)
7. A)
8. B)
9. D)
10. B)
11. C)
12. B)

A giants-49erst adja majd az espna, akinek van nem kell a streamekkel bajlódnia.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A)
2. C)
3. C)
4. B)
5. C)
6. C)
7. A)
8. B)
9. D)
10. A)
11. D)
12. D)

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
1. A
2. C
3. C
4. C
5. B
6. C
7. B
8. C
9. C
10. A
11. E
12.A
több mint 12 éve
Hypofx 310
Hát remélem hogy Jacobs kezdőként odateszi magát, kicsit fusztráltnak érzem, pedig ha jól nyomja sokat segit a csapatnak.

1. Hát szivem szerint A, eszem szerint B
2. C
3. C
4. Remélem B
5. C 😊
6. D
7. B
8. A
9. Remélem Cruz😊
10. A
11. D
12. ? B

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Most már szinte biztos, h a Nicks, Bradshaw, Baas trió nem tud játszani vasárnap és JPP játéka is nagyon erősen kérdéses.Szesze
Bradshaw a töréssel nem meglepetés , de Jacobs hozhat akár egy jó meccset!
kezdőként ugye jobban megy neki...

Nicksnek már voltak gondjai eddig is ( nem is volt top formában talán ezért)
és valszeg megvárják a pihentetésével amíg Barden felépül ( csak tipp)

JPP -nél az hogy "csak" nagyon erősen kérdéses, nem pedig "szinte biztos"
az nem túl nagy különbség ,de vasárnap meglátjuk...
főleg hogy hét elején még Osit is emlegették valami nyavajával...yooker
Hát annyi a különbség, h az első három doubtful, ami kb egyenértékű azzal, h tuti nem játszik, JPP pedig questionable, de sztem az is out-ba hajló inkább, nem hiszem h kockáztatnánk egy számunkra nem annyira fontos meccsen. (mert nekünk a jövő heti SF meccs, nem is beszélve az utána következő Philly elleniről sokkal fontosabb, mint ez)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Most már szinte biztos, h a Nicks, Bradshaw, Baas trió nem tud játszani vasárnap és JPP játéka is nagyon erősen kérdéses.Szesze
Bradshaw a töréssel nem meglepetés , de Jacobs hozhat akár egy jó meccset!
kezdőként ugye jobban megy neki...

Nicksnek már voltak gondjai eddig is ( nem is volt top formában talán ezért)
és valszeg megvárják a pihentetésével amíg Barden felépül ( csak tipp)

JPP -nél az hogy "csak" nagyon erősen kérdéses, nem pedig "szinte biztos"
az nem túl nagy különbség ,de vasárnap meglátjuk...
főleg hogy hét elején még Osit is emlegették valami nyavajával...