NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meccs legjobbja nálam Boley. Egy rakat tackle-t összehozott, első picknél először ő nyúlt bele, sack + FF. Eli ismét kegyetlen nagyot játszott, néha amilyen passzokat adott huhh. Persze statjában benne van OL első félidei szerencsétlenkedése. Legalább egy korai körös pick mindenképp kell majd a drafton, jelenleg ez a legnagyobb need szvsz. Ross-ra viszont kegyetlenül kiakadtam mikor elejtette a puntot. Nem hiszem el már, hogy nem nincs egy normális returner. Nagyon nagy kár Hixon sérülése. Végre Grant is tavalyi játékát hozta, ha minden meccsen ennek a közelében játszana, nem lenne semmi probléma. Futást úgy ahogy megoldottuk Bradshaw nélkül is, remélem Da'Rel Scottból többet látunk majd, volt egy 3rd & 4, amit igen ügyesen megoldott. Kegyetlen gyors, de ezt tudtuk eddig is. Abban bízok, hogy végig kitart ez a lendület, innentől minden a mi kezünkben van, nem szabad elszállni (Seahawks elleni teljesítmény...)!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Sajnos nem tudtam nezni a meccset, mert par perc mulva mennem kell meloba, szoval aludnom kellett, de istenem, nincsen jobb erzes arra ebredni, hogy behuztunk egy ilyen meccset. Mar lattam az osszefoglalot, abbol meg nem akarok tul nagy kovetkezteteseket levonni, de szep volt fiuk!

Jovo heten meg kotelezo a gyozelem mivel akkor lesz a szuletesnapom, es nem lenne szep gesztus egy verteseg!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Így összegezve a meccset gyorsan leírom a véleményem, mert annyira fel vagyok spanolva, hogy nem tudok aludni.
Először is, aki kihagyta a meccset, az iszonyatosan bánhatja! Ilyen izgalmas jó meccs utoljára szerintem az SB-nk volt.

Kezdem a támadókkal: Eli Comeback Manning amit idén művel, az még az én várakozásaimat is felülmúlja, pedig nagyon magasan volt a mérce. Az INTet leszámítva (ami szerintem egy nagyon bravúros megmozdulás volt Arrington részéről) nagyon jól játszott. 250 yard 2 TD, ezek igaz, hogy nem csillagos eget verő számok, de aki látta, hogy miket passzolt, hát...szóval elképesztően nagyon játszott, főleg (leginkább csak) a második félidőben. Jacobs nagyon jól helyettesítette Bradshawt, stabilan hozta a 4 yardot és borogatta az LB-ket és futott egy TD-t is. Bár azt tegyük hozzá, hogy elkapásban azért hiányzott Bradshaw mozgékonysága és keze. A WR-eknél Cruz nagyot játszott ma is, és Manningham is jó volt, de a legjobb Ballard volt! Kulcsszituációkban kapott el olyanokat, amiket 1-2 WR is megirigyelhetett volna. És Bardent is megdicsérném, mert nagyon fontos elkapása volt, amikor INTet mentett meg és first downt csinált belőle. És utólag is sorry yooker, mert ha így játszik fogunk tényleg Bardenezni az eredménykövetőben 😊. A fal az első félidőben passznál katasztrófa volt, futásnál elment, de a második félidőre hatalmas javulást mutattak be, de azért kell vissza Baas, mert Boothenak volt 1-2 megmozdulása, amikor a hajamat téptem.

Aztán a védők, bár velük kellett volna kezdenem, mert egytől egyig ma mind a maximumot nyújtották. 0 pontot tartották az első félidőben a Pats offenset és ez nagy szó. Aztán a végére becsúszott 2 TD, de nem is lehet olyan színvonalat elvári egy egész meccsen, mint ami volt az első félidőben. Boley, Kiwi, Tuck, Grant, JPP, Osi, mind-mind iszonyat nagyot játszottak, de e védelem többi tagja is jó volt. És most jó volt a futás elleni védelem!

A spec a töketlenkedést (Ross és Thomas fumbli) kivéve jó volt. Főleg a puntok és a kick off coverage volt nagyon jó. Weatferford 5 I20-at rúgott!

Úgy összességében akinek köszönhetjük a győzelmet az a teljes védelem, Ballard és persze Comeback Eli! 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
GO GIANTS!!!

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Most, hogy már nem remegek, megyek aludni, mert reggel meló!
Még egyszer köszönöm a csapatnak! Jó éjt!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
és ugyebár nem játszott a kezdő RB,WR,C
remekül pótolták őket a srácok! Jacobs is összeszorgoskodott 100 szkrimidzs yardot!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ehhez képest lassan közelít a PB szinthez 😊
mondjuk nem hiszem, h volt olyan aki ezt megtippelte volnaSzesze
Az ok, de ezt a hét elején adták ki...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Még mindig remegek,nem fogok tudni elaludni...Ha ez nem ad önbizalmat, akkor semmi!!! le a kalappal a csapat előtt! Az ilyenek miatt érdemes Giants drukkernek lenni!ironroy
Ez így van! Ilyen meccsek kellenek az önbizalomhoz! És amit Eli csinál idén az elképesztő! Akik eddig csak szitták azok kezdhetik befogni, mert idén amit művel az....nem is találok rá szavakat. Kíváncsi leszek Ricsi mivel nyit jövő vasárnap felé, de mind1 leszarom, mi tudjuk, hogy milyen jó irányító ő.

És a továbbiakra nézve, ha a második félidei offensel és az első félidei deffenselmegyünk fel a pályára, és azt hozzuk, akkor a 49ers és a Phily meccsnek meg kell lennie. És most az a fontos, hogy azok meglegyenek.

Komolyan mondom iszonyatosan SB feelingem volt az utcsó 5 percbe, és nagyon örülök, hogy nyertünk!

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 120 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula innentől tietek a csoport ilyen játékkal pláne ezt, már csak ti szúrhatjátok el, azért remélem mi még visszavágunk nektek 😛 de az beleférhet majd számotokra.dande
ugyaynmár, olyan brutál a sorsolásunk, h legalább 3-4 ilyen bravúrgyőzelemre van még szükségSzesze
De nekünk is ráadásul a Miami meg a Cards is kezd ébredezni aztán a Hawks idegenben sem lesz egyszerű, úgyhogy számunkra is várható borulás. Nagy az előnyötök no és megdolgoztatok érte.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Még mindig remegek,nem fogok tudni elaludni...Ha ez nem ad önbizalmat, akkor semmi!!! le a kalappal a csapat előtt! Az ilyenek miatt érdemes Giants drukkernek lenni!ironroy
Igyál egy pálinkát....vagy kettőt 😀
Hatalmas gratula a csapatnak! ELI for president!Forti
Azt én is innék most.
Kurva jó érzés, na
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Gratula innentől tietek a csoport ilyen játékkal pláne ezt, már csak ti szúrhatjátok el, azért remélem mi még visszavágunk nektek 😛 de az beleférhet majd számotokra.dande
ugyaynmár, olyan brutál a sorsolásunk, h legalább 3-4 ilyen bravúrgyőzelemre van még szükség
több mint 12 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Gratula innentől tietek a csoport ilyen játékkal pláne ezt, már csak ti szúrhatjátok el, azért remélem mi még visszavágunk nektek 😛 de az beleférhet majd számotokra.dande
hát a következő ellenfeleinket látva én inkább azt mondanám, hogy sok víz folyik még le addig a Dunán, amíg mienk lesz ez a csoport.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Huhh...Alig jutok szóhoz :cool: Ballard állat!Asbee
Ez így van, nagyon tehetséges srác és iszonyat nagy küzdő. Fel is basztam az agyam, amikor a bowl.hu-s podcaston azt mondták rá, hogy még csere játékosnak se raknák be mert olyan gyengék a képességei...balu10
ehhez képest lassan közelít a PB szinthez 😊
mondjuk nem hiszem, h volt olyan aki ezt megtippelte volnaSzesze
Én beraktam fantasyben úgy a 3-4. hét tájékán, asszem ez kellő bizalmat mutat.
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Még mindig remegek,nem fogok tudni elaludni...Ha ez nem ad önbizalmat, akkor semmi!!! le a kalappal a csapat előtt! Az ilyenek miatt érdemes Giants drukkernek lenni!ironroy
Igyál egy pálinkát....vagy kettőt 😀
Hatalmas gratula a csapatnak! ELI for president!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Egyetlen problémám ma éjszaka az volt, hogy nem üvölthettem a GW TD-nél (család alszik), egyébként tökéletes volt.

Lehet, holnap az Eli mezemben megyek dolgozni...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 120 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula innentől tietek a csoport ilyen játékkal pláne ezt, már csak ti szúrhatjátok el, azért remélem mi még visszavágunk nektek 😛 de az beleférhet majd számotokra.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Huhh...Alig jutok szóhoz :cool: Ballard állat!Asbee
Ez így van, nagyon tehetséges srác és iszonyat nagy küzdő. Fel is basztam az agyam, amikor a bowl.hu-s podcaston azt mondták rá, hogy még csere játékosnak se raknák be mert olyan gyengék a képességei...balu10
ehhez képest lassan közelít a PB szinthez 😊
mondjuk nem hiszem, h volt olyan aki ezt megtippelte volna
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Huhh...Alig jutok szóhoz :cool: Ballard állat!Asbee
Ez így van, nagyon tehetséges srác és iszonyat nagy küzdő. Fel is basztam az agyam, amikor a bowl.hu-s podcaston azt mondták rá, hogy még csere játékosnak se raknák be mert olyan gyengék a képességei...

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Huhh...Alig jutok szóhoz :cool: Ballard állat!Asbee
Ballard hogy szedte le a labdát!!! állat ez az ember!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Huhh bazzeg, ez szép volt tényleg! Megvan az első bravúrgyőzelem, az a baj h még kell egy pár 😊 mondjuk ha ilyen védekezést nyomunk akkor bárkit leverünk. Szép volt fiúk!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
meccsről csak ennyit:
Kevin Boss WHO????

Killbride-nak volt töke 3rd downra passzt hívni végre, és nem vmi hülye shotgun draw

idén 6 győzelmünkből 5-ször Eli Comeback Manning vitte végig a csapatot a pályán az utsó negyedben, nice!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szép győzelem. Egész jó meccs lett a végére kiélezett végjátékkal. Szezon előtt nem gondoltam volna h 9. hét után 6-2-vel állunk majd. Csak így tovább.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Huhh...Alig jutok szóhoz :cool: Ballard állat!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Még mindig remegek,nem fogok tudni elaludni...Ha ez nem ad önbizalmat, akkor semmi!!! le a kalappal a csapat előtt! Az ilyenek miatt érdemes Giants drukkernek lenni!
több mint 12 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
olyan izgalmas volt ez, mint az SB.
Szerencsére ugyanolyan lett a kimenetel.
több mint 12 éve
triangle 1 283
asszem erre szokták mondani, hogy megérdemelt győzelem. grat!