NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eredmények:
1. A)
2. C)
3. B)
4. C)
5. B)
6. B)
7. B)
8. C)
9. D
10.A)
11.C)
12.D)
Tippjáték állása:
Lance: 26+2+4
Balu10: 26+1+5
rattlensk: 25
salander: 23+1+5
yooker: 23+4+7(szép volt)
Kristof: 22+3+4
Winters: 22+3
G-men: 19+2+5
Forti: 18+6+5
Chevy: 18+3+5
ironroy:17+0+2
vadibandi: 12+5+5
Asbee: 11+2+4
Hypofx: 3
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
pont ezért lesz nagyon érdekes ez a meccs hogy mit tudunk kezdeni
egy olyan ( nagyon erős) csapattal akik a legtöbb lényeges ponton
jobb esélyekkel indulnak ,akiknek az erősségei sok esetben pont a mi gyengéink...

bár ha megfordítom akkor kitehetik az ablakba a futás elleni védelmet , mert mi eddig sem futottunk jól senki ellen ( az a kb 80 yard meg így is úgy is meglesz 😊 )
az edzői stáb attól is nagyon jó volt idén hogy ezekre a nehéz meccsekre mindig jó taktikát hoztak...
nagyon kíváncsi vagyok most mi lesz a vége! a vereség nyilván benne van,
de a szezon tényleg a két Dallas meccsen múlik majd leginkább , és
most úgy érzem őket akár 2x is elkaphatjuk...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A SF meccs absz nem nekünk áll ezt szögezzük le! A Pats ellen sem voltunk esélyesek idegenben, de mégis több sanszunk volt ellenük, mint a Frisco ellen. Én bíztam benne, h a Pats futójátékát sikerül megfogni, mert az reális is volt és végül össze is jött. A Frisco ellen ugyanez sztem nem fog sikerülni és ez döntő lehet. A mi futójátékunk pedig még ennél is kisebb eséllyel lesz eredményes, igazi bombameglepetés lenne, ha épp ellenük indulna el a futás. Ettől függetlenül erőltetni kell majd, ha sikerülne egy közepes futást összehozni már az nagyon sokat érne, de én még erre is nagyon kis esélyt látok csak. A passzjátéktól sem várok gálázást, h finom legyek. Igazából sztem a támadójátékunk rettentő szenvedős lesz végig.
A másik oldalon a futást nem fogjuk tudni rendesen megfogni, de kurvára nem mind1, h mennyire nem. Megmondom őszintén, h nekem nincsenek illúzóim ezzel kapcsolatban, de remélem nem lesz igazam.
Fewell hatása tényleg nagyon látszik, de bevallom őszintén én sokkal jobban szeretem, ha van jó futás elleni védelem és inkább kevesebb labdaszerzés, mint fordítva, mert az előbbit sokkal stabiabbnak tartom. Viszont mivel MLB posztunk kb nem létezik jelenleg, így nem elvárható a stabilan jó futás elleni védelem, így marad a második variáció, ami szerencsére egyelőre elég jól működik.
Összességében én messze nem 50-50nek gondolom az esélyeket, sztem jóval esélyesebb a Frisco, de ha nem futnak szarrá minket akkor egy nagyon küzdelmes meccsen megverhetők ők is természetesen.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Stexben én csak kb. 50 centis tévékre emlékszem, bár kb. egy éve lehettem ott utoljára, azt hiszem nem rég felújították. Amúgy én is mennék meccset nézni ha lesz.

kicsit nézelődtem kocsmügyben , a helyzet az hogy a champs nincs nyitva vasárnap (budai) csak külön kérésre , de valszeg 3 főért
(asszem eddig ennyien lennénk ) nem is fognak..

a másik ami találtam a véndiák , de ők is éjfélig vannak csak...

sporttv úgy gondolom sok kisebb helyen is van csak ezek nincsennek a neten mind!

sajnos mivel kb 10 éve kocsmáztam masszívabban ezért nem vagyok naprakész a témában...
kérnénk azokat akik járatosabbak ebben segítsenek ! kösz!!

közben eszembe jutott a stexház (Rákóczi tértől nem messze )
felhívtam és ott o.k lenne !
yooker
NightBoY
hát más nem nagyon van , majd jó közelre ülünk...
meg a streames laptopos meccsnézéshez képest még ez is filmszínház... 😉
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A broncos topickban Elit oltogatják, hogy túl van hypolva... Bagoly mondja, verébnek...
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Stexben én csak kb. 50 centis tévékre emlékszem, bár kb. egy éve lehettem ott utoljára, azt hiszem nem rég felújították. Amúgy én is mennék meccset nézni ha lesz.

kicsit nézelődtem kocsmügyben , a helyzet az hogy a champs nincs nyitva vasárnap (budai) csak külön kérésre , de valszeg 3 főért
(asszem eddig ennyien lennénk ) nem is fognak..

a másik ami találtam a véndiák , de ők is éjfélig vannak csak...

sporttv úgy gondolom sok kisebb helyen is van csak ezek nincsennek a neten mind!

sajnos mivel kb 10 éve kocsmáztam masszívabban ezért nem vagyok naprakész a témában...
kérnénk azokat akik járatosabbak ebben segítsenek ! kösz!!

közben eszembe jutott a stexház (Rákóczi tértől nem messze )
felhívtam és ott o.k lenne !
yooker

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
kicsit nézelődtem kocsmügyben , a helyzet az hogy a champs nincs nyitva vasárnap (budai) csak külön kérésre , de valszeg 3 főért
(asszem eddig ennyien lennénk ) nem is fognak..

a másik ami találtam a véndiák , de ők is éjfélig vannak csak...

sporttv úgy gondolom sok kisebb helyen is van csak ezek nincsennek a neten mind!

sajnos mivel kb 10 éve kocsmáztam masszívabban ezért nem vagyok naprakész a témában...
kérnénk azokat akik járatosabbak ebben segítsenek ! kösz!!

közben eszembe jutott a stexház (Rákóczi tértől nem messze )
felhívtam és ott o.k lenne !
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
G-men már feldobta a múlt héten, én meg a követőben tegnap ,de akkor tartsunk még 1
toborzást közös meccsnézésre hátha!
a tegnapi után szerintem erősen ajánlott! 😊
vasárnap SF v s NG!igaz 10-kor , de SPORTTv tehát sok hely szóba jöhet !yooker
nincs meccsem szóval én vállalnám szívesen most!csebi
én is adom.
Csak olyan hely kell, ami biztosan nyitva van a meccs végéig, pl. vmi sportkocsma. Sztem a Sugár bezár hamarabb.

Champs pub?G-men
Champs nekem jó, budainak jobban örülnék, mert budán tengődöm!
vki vállalja akkor?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Ja igen tavaly hiába voltunk elől az off és deff rangsorban ha közben az ST az utolsó volt...

Lotus a Bieber-es siget tudod, hogy számon kérjuk rajtad!!! 😀

Nekem ez a védelem tetszene ha nem futna szét mindenki minket... picit erősebbnek kellene lennünk futás ellen (sok mistakle...)
Nem segít az sem, hogy a meccs 90%-ban nickelben vagyunk fenn... Greg Jones csak azért kezd, mert MLB a posztja...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azert az durva, hogy a fal teljes bal oldala (Eli vak oldala) fel lett forgatva (uj C, uj LT, Diehl is uj poszton) es megis a futas blokkolassal vannak komoly gondok.lotus86
Tegnap megnéztem HD-ben a Pats elleni 2. félidőt. Diehl játéka kifejezetten teszett, pedig általában Wilforkkal kellett küzdenie. Jákob TD-jénél úgy tolta el a fél Pats D-line-t jobbra, mint tank a szalmabálákat.G-men
Lehet, meccs mar nekem is erkezik (melo miatt nem lathattam eloben), de ettol fuggetlenul meg mindig a beka segge alatt vagyunk ha a futast nezzuk. Egy 32 csapatos bajnoksagban 29. heleyen allni valamiben nem jo. 88 yard meccsenkent.....raadasul SF meg pont futas ellen popec nagyon. :/

De azert jo lenne ha a sracoknak ujra okuk lenne erre:
http://www.youtube.com/watch?v=v_eQ4SJuefk&NR=1


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
O-line draft: Én nagyon RT-t akartam idén McKenzie helyére valamelyik korai körben. De az utóbbi évek draftjait figyelve maximum LT-t húzunk korai körben, a többinél ragaszkodnak hogy maximum 4-5-6.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
The Giants are ranked 11th in the NFL on offense and 19th on defense. Last year at this time, they were second and first, respectively. Despite the drop in rankings, the record is the same (6-2)

Ez csak arról, hogy mennyire fontos, hogy ki hanyadik helyen áll az engedett és szerzett yardok tekintetében. (én pl. tökéletesen lesz.rom ezt a mutatót tavaly óta, amikor is - ld fent - milyen faszák voltunk, aztán mégsem lett PO...)G-men
Akkor mi mit mondjuk? #1 O #1 D - no po.szaba
Le is szarhatod, lóf@szt nem jelent. Nem ebben kell faszának lenni. Tavaly mindkét csapat átlagos meccse úgy zajlott kis túlzással, hogy az Off. fel s alá masírozott a pályán, majd a végén eladta. De rengeteg yardot szereztek. A TO-ek mellé társult a ST borzalmas teljesítménye; az ellenfél sorozatosan short field-ről indult. 20-30 yard után legalább FG távban voltak. Nem engedett sok yardot a Def, mert eredendően nem nagyon volt mit engedni.

Tegnap megnéztem HD-ben a Pats elleni 2. félidőt. Diehl játéka kifejezetten teszett, pedig általában Wilforkkal kellett küzdenie. Jákob TD-jénél úgy tolta el a fél Pats D-line-t jobbra, mint tank a szalmabálákat.G-men
Jákob TD-jénél döntően Big Al-t használta szalmabábuként, Big Al neki köszönheti a cut-ot. (Ha nagyvonalúan eltekintünk Albert (pálya széli) baromságától.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azert az durva, hogy a fal teljes bal oldala (Eli vak oldala) fel lett forgatva (uj C, uj LT, Diehl is uj poszton) es megis a futas blokkolassal vannak komoly gondok.lotus86
Tegnap megnéztem HD-ben a Pats elleni 2. félidőt. Diehl játéka kifejezetten teszett, pedig általában Wilforkkal kellett küzdenie. Jákob TD-jénél úgy tolta el a fél Pats D-line-t jobbra, mint tank a szalmabálákat.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Persze, a vereségek is benne vannak, mint minden sportban, nem fog földhöz vágni ha kikapnánk most. Nagyon jó a Giants, fizikális kemény banda a védelem. De felvesszük a versenyt velük. Jackobs és Bradshaw azok a backek akik ellen szeretünk játszani, egyik sem a kis fürge LeSean McCoy-féle RB.
Igaz hogy a passz D nem a legacélosabb, Vick passzolt vagy 1000 yardot mégis kikaptak, Detroitban Megatront TD nélkül fogtuk. Nem engedtünk majd' 30 meccse 100 yardos futót, futott TD-t. Gore ellen is úgy készül mindenki hogy megfogják, már vagy 5 hete, és hozza a 100+ yardos meccseket így is.
Az OL-ünknek ismét össze kell kapnia magát a DL-etek ellen mert állatok. Viszont a mi front 7-ünk szerintem jobb.
Kulcs --> Eli. Melyik formáját hozza?

Nálam ez a meccs 50-50. Papíron. Aztán a pillanatnyi forma dönt 😊petey
Nagyjabol egyetertek, en is azt mondom, hogy 50-50. Sajnos Alex iden kifordult onmagabol, remelem, hogy ellenunk visszatalal a regi jol kitaposott utra. 😀

Szerintem Gore 100 yard fole megy, mi pedig nem fogunk sokat futni, de remelem a vedelem szerez labdakat. Annyira nem bizok a futsunkban, hogy ha a meccsen atlepjuk a 100 futott yardot, akkor egy hetig Justin Bieberes siggel fogok forumozni!
Iden latszik nagyon Fewell munkaja a fiainkon, mert szinte detto ugyanaz a helyzet velunk, mint a Buffalovaol, amikor ott dolgozott, mint DC. Az nem fut szet minket, aki nem akar (de neha meg annak is sikerul) viszont meg lehet nezni, hogy iden mennyi labdat szedett a vedelem, es hogy mennyi volt tavaly, vagy az elotte levo par evben.
Maganvelemeny, de en nagyon szeretem az idei vedelmunket. Abba meg belegondolni is faj, hogy mire lennenek kepesek a sracok, ha lenne normalis MLB a csapatban. (Majd megoldjuk kesobb.)
A rovid passzok kicsit aggasztanak, mert azzal ki lehet huzni a pass rush meregfogat, de azert a sec sem annyira remenytelen iden, mint volt. (Plusz nem hulyek iranyitjak a csapatot, szoval biztos megvan a forgatokonyv a SF jatekara is - remeljuk mukodni fog.)
Izgalmas meccs lesz, kellemetlen ellenfel ellen. Gyozzon a jobbik!

Baasrol mar irtam, hogy aggaszt a serulekenysege. McKenzie oreg, Diehl oreg, szoval az o potlasuk vagy az utodjuk megtalalasa esedekes lenne, Baas meg azert jott, hogy legalabb az O`Hara cutjaval meguresedett C poszton kapjunk par ev haladekot a fiatalitassal, erre folyamatosan serult....
Beatty szerintem eddig elfogadhato, ettol fuggetlenul johet meg korai tackle, de lehet, hogy egy multifunkcios, C/G hibrid belso falemberrel rovid tavon jobban jarnank.
Nalam jelenleg Beatty, Baas (?) es Snee azok, akik hosszutavon opciok. Diehl es Meki remelem maradnak meg minimum egy ( 2 ) evet, de nem ok kepviselik a jovot. Brewer szemelyeben van egy boszme fiatal T a csapatban, de rola nem sokat "hallani", Boothe meg elkaristol belul, de azert ez minden, csak nem megnyugtato.

Azert az durva, hogy a fal teljes bal oldala (Eli vak oldala) fel lett forgatva (uj C, uj LT, Diehl is uj poszton) es megis a futas blokkolassal vannak komoly gondok.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
The Giants today waived veteran offensive lineman Adam Koets

Kár, hogy nem jött rendbe! Center poszton nem megnyugtató a helyzet sztem...G-men
Drafton első körökben mindenképp szükség lesz (legalább) egy OL pickre. Baas sokat sérült hosszabb távon ez nem megnyugtató. Egy pöpec tackle sem ártana, persze kérdés bízunk-e Beatty-ben, illetve Brewer megfelelő lesz-e Kareem utódjának.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
The Giants are ranked 11th in the NFL on offense and 19th on defense. Last year at this time, they were second and first, respectively. Despite the drop in rankings, the record is the same (6-2)

Ez csak arról, hogy mennyire fontos, hogy ki hanyadik helyen áll az engedett és szerzett yardok tekintetében. (én pl. tökéletesen lesz.rom ezt a mutatót tavaly óta, amikor is - ld fent - milyen faszák voltunk, aztán mégsem lett PO...)G-men
Akkor mi mit mondjuk? #1 O #1 D - no po.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
The Giants are ranked 11th in the NFL on offense and 19th on defense. Last year at this time, they were second and first, respectively. Despite the drop in rankings, the record is the same (6-2)

Ez csak arról, hogy mennyire fontos, hogy ki hanyadik helyen áll az engedett és szerzett yardok tekintetében. (én pl. tökéletesen lesz.rom ezt a mutatót tavaly óta, amikor is - ld fent - milyen faszák voltunk, aztán mégsem lett PO...)
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
The Giants today waived veteran offensive lineman Adam Koets

Kár, hogy nem jött rendbe! Center poszton nem megnyugtató a helyzet sztem...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Most nézem a statokat és elevenítem fel a múlt heti SF meccsen látottakat. Szóval összességében sajna egy nagyon jó formában lévő csapat ellen játszunk majd, hiszen sorozatba 6-ot nyertek.
Először is ami működhet ellenük az a passzjáték. 22.-ek a Pass Defenseben, ami Eli mostani formáját tekintve nagyon jó hír. Mondjuk nagyon kellene, hogy Nicks, Bradshaw és Baas tudjon játszani. 10 picket szedtek viszont már idén és csak 2-őt dobott Smith, úgyhogy nagyon kell vigyáznia Elinek a labdára. E mellett viszont szükséges, hogy sok pontot vigyünk, mert szerintem sok mindentől kell tartanunk. A futás elleni védelmük ligaelső, és futásban 6.-ak 137.6-os átlaggal. Ami nekünk működik ugye D részről az a pass rush. Na most az SF viszont csak rövid passzokkal operál, ami megint nem túl jó hír.

Összességében ami kell ahhoz, hogy nyerjünk, az az, hogy meg tudjuk állítani Goret és működjön a passzjátékunk. Ha ezeket meg tudjuk csinálni (és a futás elleni védelem a NE ellen azért nagyon megvolt), akkor meg tudjuk nyerni a meccset, és szerintem meg is fogjuk. 😊
GO GIANTS!balu10
Előbb-utóbb megszakad minden sorozat. Ahogy a Dolphins majdnem megtréfált minket, úgy egy nyerő szériával vitézkedő csapatnál előbb-utóbb a hullámvölgy fog jönni. Remélem Eli az eddigi formáját fogja mutatni, bár sanszos, hogy lesz 1-2 INT. És amitől még nagyon féltünk, de eddig még nem következett be (remélem nem is fog): Bradshaw-nak nincs fumble-je.Asbee
Persze, a vereségek is benne vannak, mint minden sportban, nem fog földhöz vágni ha kikapnánk most. Nagyon jó a Giants, fizikális kemény banda a védelem. De felvesszük a versenyt velük. Jackobs és Bradshaw azok a backek akik ellen szeretünk játszani, egyik sem a kis fürge LeSean McCoy-féle RB.
Igaz hogy a passz D nem a legacélosabb, Vick passzolt vagy 1000 yardot mégis kikaptak, Detroitban Megatront TD nélkül fogtuk. Nem engedtünk majd' 30 meccse 100 yardos futót, futott TD-t. Gore ellen is úgy készül mindenki hogy megfogják, már vagy 5 hete, és hozza a 100+ yardos meccseket így is.
Az OL-ünknek ismét össze kell kapnia magát a DL-etek ellen mert állatok. Viszont a mi front 7-ünk szerintem jobb.
Kulcs --> Eli. Melyik formáját hozza?

Nálam ez a meccs 50-50. Papíron. Aztán a pillanatnyi forma dönt 😊

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Most nézem a statokat és elevenítem fel a múlt heti SF meccsen látottakat. Szóval összességében sajna egy nagyon jó formában lévő csapat ellen játszunk majd, hiszen sorozatba 6-ot nyertek.
Először is ami működhet ellenük az a passzjáték. 22.-ek a Pass Defenseben, ami Eli mostani formáját tekintve nagyon jó hír. Mondjuk nagyon kellene, hogy Nicks, Bradshaw és Baas tudjon játszani. 10 picket szedtek viszont már idén és csak 2-őt dobott Smith, úgyhogy nagyon kell vigyáznia Elinek a labdára. E mellett viszont szükséges, hogy sok pontot vigyünk, mert szerintem sok mindentől kell tartanunk. A futás elleni védelmük ligaelső, és futásban 6.-ak 137.6-os átlaggal. Ami nekünk működik ugye D részről az a pass rush. Na most az SF viszont csak rövid passzokkal operál, ami megint nem túl jó hír.

Összességében ami kell ahhoz, hogy nyerjünk, az az, hogy meg tudjuk állítani Goret és működjön a passzjátékunk. Ha ezeket meg tudjuk csinálni (és a futás elleni védelem a NE ellen azért nagyon megvolt), akkor meg tudjuk nyerni a meccset, és szerintem meg is fogjuk. 😊
GO GIANTS!balu10
Előbb-utóbb megszakad minden sorozat. Ahogy a Dolphins majdnem megtréfált minket, úgy egy nyerő szériával vitézkedő csapatnál előbb-utóbb a hullámvölgy fog jönni. Remélem Eli az eddigi formáját fogja mutatni, bár sanszos, hogy lesz 1-2 INT. És amitől még nagyon féltünk, de eddig még nem következett be (remélem nem is fog): Bradshaw-nak nincs fumble-je.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Meg van az első pozitív jel a hétvégére:

"49ers favored by 3.5 over the Giants."

Underdogok vagyunk, ez jó hírgyurczi
Ez szerintem várható volt, ha mást nem az eddigi mérleg alapján. De tényleg jó hír!

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Meg van az első pozitív jel a hétvégére:

"49ers favored by 3.5 over the Giants."

Underdogok vagyunk, ez jó hír

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most nézem a statokat és elevenítem fel a múlt heti SF meccsen látottakat. Szóval összességében sajna egy nagyon jó formában lévő csapat ellen játszunk majd, hiszen sorozatba 6-ot nyertek.
Először is ami működhet ellenük az a passzjáték. 22.-ek a Pass Defenseben, ami Eli mostani formáját tekintve nagyon jó hír. Mondjuk nagyon kellene, hogy Nicks, Bradshaw és Baas tudjon játszani. 10 picket szedtek viszont már idén és csak 2-őt dobott Smith, úgyhogy nagyon kell vigyáznia Elinek a labdára. E mellett viszont szükséges, hogy sok pontot vigyünk, mert szerintem sok mindentől kell tartanunk. A futás elleni védelmük ligaelső, és futásban 6.-ak 137.6-os átlaggal. Ami nekünk működik ugye D részről az a pass rush. Na most az SF viszont csak rövid passzokkal operál, ami megint nem túl jó hír.

Összességében ami kell ahhoz, hogy nyerjünk, az az, hogy meg tudjuk állítani Goret és működjön a passzjátékunk. Ha ezeket meg tudjuk csinálni (és a futás elleni védelem a NE ellen azért nagyon megvolt), akkor meg tudjuk nyerni a meccset, és szerintem meg is fogjuk. 😊
GO GIANTS!

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem mind így reagáltunk a végén😀
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=eaXrXUj6vYgOlly
Mégha elsőre nem is tűnik túl sportszerűnek, annak fényében teljesen érthető, hogy a mellette ülők (Terry Bradshaw, Jim Johnson) inkább utálnak minket, amolyan Ricsi-kategória.

Úgyhogy szép volt Stray! Reméljük még sokszor fogsz így ugrálni idén.G-men
Hát öröm az volt felém is... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szerintem mind így reagáltunk a végén😀
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=eaXrXUj6vYgOlly
Mégha elsőre nem is tűnik túl sportszerűnek, annak fényében teljesen érthető, hogy a mellette ülők (Terry Bradshaw, Jim Johnson) inkább utálnak minket, amolyan Ricsi-kategória.

Úgyhogy szép volt Stray! Reméljük még sokszor fogsz így ugrálni idén.