NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. B
2. D
3. D
4. B
5. A
6. B
7. C
8. C
9. D
10. A
11. A
12. D




több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A)
2. D)
3. C)
4. A)
5. B)
6. B)
7. A)
8. B)
9. D)
10. A)
11. a)
12. D)

több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. A
2. C
3. B
4. B
5. B
6. C
7. A
8. D
9. D
10. A
11. A
12. D
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? D
3. Hány pontot kapunk a meccsen? C
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? B
5. Eli vagy Alex dob először INT-et ? C
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? C
7. Giants vagy 49-ers szerez több labdát? A
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a 49-ers támadóegysége? C
9. Kinek lesz a legtöbb srimmage yardja közülük? D
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardunk lesz összesen? B
11. Ki szerez több pontot? C
12. Ki szerez több pontot? D
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hazaviszlek Bandi. Tényleg mekkora ez a hely, hányan férünk el?NightBoY
A hely elég nagy.
6 főre foglaltam asztalt, ha még többen jeleztek, akkor holnap délután odatelefonálok, hogy több, ennyi. De sztem rajtunk kívül nem nagyon lesznek vasárnap éjszaka.

Emlékeim szerint a következők jelezték eddig kábé biztosra a részvételt:
yooker, csebi, nightboy, vadibandi (ha nightboy hazaviszi, márpedig hazaviszi) g-men.G-men
PM-ben küldesz egy nevet, hogy a bejáratnál meg tudjam mondani ki foglalt asztalt? gondolom nem G-ment adtál meg 😀csebi
Küldtem PM-et
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
1. A
2. C
3. D
4. B
5.A
6. C
7. B
8. D
9. D
10.B
11. D
12. B
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. C
3. D
4. B
5. A
6. C
7. A
8. C
9. D
10. B
11. C
12. D


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. A)
2. C)
3. C)
4. A)
5. B)
6. C)
7. A)
8. D)
9. D)
10. A)
11. C)
12. D)
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
49-ers elleni meccsre a kérdések.(kicsit megkésve bár, de törve nem)
1. Mi lesz a végeredmény?A) nyerünk B) kikapunk (+döntetlen)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-9 B) 10-16 C) 17-24 D) 25+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-9 B) 10-16 C) 17-24 D) 25+
4. Hány futott yardunk lesz a meccsen? A) 85 alatt B) 86-115 C)116+
5. Eli vagy Alex dob először INT-et ? A) Eli B) Alex C) egyik sem
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0 B) 1-2 C) 3-4 D)5+
7. Giants vagy 49-ers szerez több labdát? A) Giants B) 49-ers C) egyenlő
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a 49-ers támadóegysége? A) kevesebb mint 250 B) 251-300 C) 301-350 D) 351+
9. Kinek lesz a legtöbb srimmage yardja közülük? A) Ballard B) Vernom Davis C) Jacobs D) Gore
10. Mennyi kickoff/punt visszahordott yardunk lesz összesen? A) 100 alatt B) 101-140 C) 140+
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) JPP B) Kiwanuka C) Boley D) Tuck
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ross B) Webster C) Rolle D) Kenny E) Grant
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Hazaviszlek Bandi. Tényleg mekkora ez a hely, hányan férünk el?NightBoY
A hely elég nagy.
6 főre foglaltam asztalt, ha még többen jeleztek, akkor holnap délután odatelefonálok, hogy több, ennyi. De sztem rajtunk kívül nem nagyon lesznek vasárnap éjszaka.

Emlékeim szerint a következők jelezték eddig kábé biztosra a részvételt:
yooker, csebi, nightboy, vadibandi (ha nightboy hazaviszi, márpedig hazaviszi) g-men.G-men
PM-ben küldesz egy nevet, hogy a bejáratnál meg tudjam mondani ki foglalt asztalt? gondolom nem G-ment adtál meg 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nagyon felbaszna egy non-football injury egy ilyen fontos meccs előtt
meg nyilván persze mihamarabbi felépülést neki 😊

Amuról és Chad Jonesról mi hír?kristof
Amu már edz és elutazott a csapattal (ahogy múlt héten is), de még nagyon vszínű, h nem fog játszani. Jones-ról nem hallottam új infót, róla majd jövőre kiderül h mi a helyzet.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan

Én most látom ezt a vasárnapi dolgot, beszélek a barátnőmmel délután/este és visszajelzek, ha van még hely.salander
Van még hely. Jössz?G-men
80%-ra teszem a dolgot.

Jó LB (MLB) teljesítmények mellett szerintem fontos lesz, hogy minimalizáljuk az amúgy jól működő 3 DE 1 DT felállásunk, kell most a két nagy DT középre. (Plusz Osi meg Tollefson aki felmehetne, nem igazán remekel a futás ellen idén.)
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Egy haverom még jön velünk, gondolom amúgy, hogy éjszaka kb. csak mi leszünk, szóval hely probléma nem hiszem, hogy lesz.

Hazaviszlek Bandi. Tényleg mekkora ez a hely, hányan férünk el?NightBoY
A hely elég nagy.
6 főre foglaltam asztalt, ha még többen jeleztek, akkor holnap délután odatelefonálok, hogy több, ennyi. De sztem rajtunk kívül nem nagyon lesznek vasárnap éjszaka.

Emlékeim szerint a következők jelezték eddig kábé biztosra a részvételt:
yooker, csebi, nightboy, vadibandi (ha nightboy hazaviszi, márpedig hazaviszi) g-men.G-men

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat

Én most látom ezt a vasárnapi dolgot, beszélek a barátnőmmel délután/este és visszajelzek, ha van még hely.salander
Van még hely. Jössz?
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hazaviszlek Bandi. Tényleg mekkora ez a hely, hányan férünk el?NightBoY
A hely elég nagy.
6 főre foglaltam asztalt, ha még többen jeleztek, akkor holnap délután odatelefonálok, hogy több, ennyi. De sztem rajtunk kívül nem nagyon lesznek vasárnap éjszaka.

Emlékeim szerint a következők jelezték eddig kábé biztosra a részvételt:
yooker, csebi, nightboy, vadibandi (ha nightboy hazaviszi, márpedig hazaviszi) g-men.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nagyon felbaszna egy non-football injury egy ilyen fontos meccs előtt
meg nyilván persze mihamarabbi felépülést neki 😊

Amuról és Chad Jonesról mi hír?
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egyébként Jernigannek mi a baja, hogy out?balu10
csípősérülés
Manningham tényleg injury list-re került térdsérüléssel. Egész héten edzett, azt se lehet tudni mikor sérült le.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyébként Jernigannek mi a baja, hogy out?

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jones vszínű jóval többet lesz fent a pályán, mint eddig, ezen a meccsen muszáj lenne épkézláb MLB teljesítményt felmutatni. Nicks és Baas visszatérése nagyon kell, mert az offense-nek is nehéz dolga lesz. Igazi harcos-brusztolós meccs várható az ilyenek a kedvenceim. Mivel a Saints és a GB ellen sztem nem igazán van reális esélyünk nyerni így ha nem is létfontosságú, de írtó fontos ez a meccs számunkra.Szesze
Szerintem Jones képes a jó teljesítményre, és szerintem menni is fog neki holnap. De ahhoz, hogy reális esélyünk legyen a győzelemre tényleg nagyon kellene Baas és Nicks, mert azért a 49 D szvsz jóval erősebb, mint a NE volt.

ui: A GB ellenit se temetném még, sőt, a NO ellen szerintem még reális esélyünk is lehet, de ezt majd később kibeszéljük. Előbb holnap kell nyerni! GO GIANTS!

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nicks szinte biztos, h tud játszani holnap és vszínű Baas is oké lesz. Bradshaw tuti nem játszik.
Már most várom a meccset, kíváncsi leszek fel tudunk-e javulni futás ellen, ez elengedhetetlen lenne, ha nyerni akarunk. Jones vszínű jóval többet lesz fent a pályán, mint eddig, ezen a meccsen muszáj lenne épkézláb MLB teljesítményt felmutatni. Nicks és Baas visszatérése nagyon kell, mert az offense-nek is nehéz dolga lesz. Igazi harcos-brusztolós meccs várható az ilyenek a kedvenceim. Mivel a Saints és a GB ellen sztem nem igazán van reális esélyünk nyerni így ha nem is létfontosságú, de írtó fontos ez a meccs számunkra.Szesze
Ráadásul Manningham is questionable vmi térdprobléma miatt. Részleteket nem tudok, egész héten rendesen dolgozott, az sem kizárt h pont edzés közben szedett össze vmit. Mindenesetre ő is elutazott, de így főleg szükség lenne Nicks visszatérésére.
Az mlb-nk mellett a falaink is nagyon össze kell h szedjék magukat! Kemény lesz. Sanszos h JPP többet játszik majd mint Osi, ő jobb futás ellen.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nicks szinte biztos, h tud játszani holnap és vszínű Baas is oké lesz. Bradshaw tuti nem játszik.
Már most várom a meccset, kíváncsi leszek fel tudunk-e javulni futás ellen, ez elengedhetetlen lenne, ha nyerni akarunk. Jones vszínű jóval többet lesz fent a pályán, mint eddig, ezen a meccsen muszáj lenne épkézláb MLB teljesítményt felmutatni. Nicks és Baas visszatérése nagyon kell, mert az offense-nek is nehéz dolga lesz. Igazi harcos-brusztolós meccs várható az ilyenek a kedvenceim. Mivel a Saints és a GB ellen sztem nem igazán van reális esélyünk nyerni így ha nem is létfontosságú, de írtó fontos ez a meccs számunkra.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
49ers tényleg feküdhetne Scottnak, a pre-season alapján. Mondjuk ha felmegy, akkor biztos nem úgy védekeznének mint BJ ellen. salander
Szerintem az lenne a járható út, ha BJ kőkeményen odaverne az LB-iknek, mert nem nagyob vannak azért hozzászokva az ekkora játékosokhoz, mondjuk Gore se kicsi (98 kg), de Jacobs még nála is több, mint 20 kg-al nehezebb, sőt még Willisnél is nagyobb 11 kg-al. És miután jól elfáradtak (és már vezetünk 2TD-vel :p ) majd jön Bradshaw/Scott és elfut mellettük. 😊
balu10
Egy divízióban van velünk Stevie Jackson 😊 igaz "könnyebb" meg "kisebb", de elég büntetős back.
Jackobssal az a baj, hogy magas és könnyen felborítható, magas a súlypontja.

amúgy pont az ilyen backeket szereti a védelmümk, nem a kicsi gyorsakat. 😊
nem számoltam idén hány RB-t tettünk sérültlistára 😉 Best, Blount tuti..petey
Mi meg a QB-kat szoktuk 😉
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
49ers tényleg feküdhetne Scottnak, a pre-season alapján. Mondjuk ha felmegy, akkor biztos nem úgy védekeznének mint BJ ellen. salander
Szerintem az lenne a járható út, ha BJ kőkeményen odaverne az LB-iknek, mert nem nagyob vannak azért hozzászokva az ekkora játékosokhoz, mondjuk Gore se kicsi (98 kg), de Jacobs még nála is több, mint 20 kg-al nehezebb, sőt még Willisnél is nagyobb 11 kg-al. És miután jól elfáradtak (és már vezetünk 2TD-vel :p ) majd jön Bradshaw/Scott és elfut mellettük. 😊
balu10
Egy divízióban van velünk Stevie Jackson 😊 igaz "könnyebb" meg "kisebb", de elég büntetős back.
Jackobssal az a baj, hogy magas és könnyen felborítható, magas a súlypontja.

amúgy pont az ilyen backeket szereti a védelmümk, nem a kicsi gyorsakat. 😊
nem számoltam idén hány RB-t tettünk sérültlistára 😉 Best, Blount tuti..

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mike Garafolo twitterén: David Baas not surprised by Frank Gore's saying he has a "weird face." Said Baas, "He used to call me Pumpkin Head." 😀 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
49ers tényleg feküdhetne Scottnak, a pre-season alapján. Mondjuk ha felmegy, akkor biztos nem úgy védekeznének mint BJ ellen. salander
Szerintem az lenne a járható út, ha BJ kőkeményen odaverne az LB-iknek, mert nem nagyob vannak azért hozzászokva az ekkora játékosokhoz, mondjuk Gore se kicsi (98 kg), de Jacobs még nála is több, mint 20 kg-al nehezebb, sőt még Willisnél is nagyobb 11 kg-al. És miután jól elfáradtak (és már vezetünk 2TD-vel :p ) majd jön Bradshaw/Scott és elfut mellettük. 😊
De én is optimistán állok hozzá. Szerintem egy szinten van a két csapat, de az ilyen meccseken azért össze szoktuk szedni magunkat (Azért tényleg jó lenne, ha lenne Baas, Nicks és akár Bradshaw, de tudom, hogy főleg az utóbbira kevés az esély).
GO GIANTS!