NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akko draft day 😊 A felmerülő lehetőségekből Paynek nagyon nem tudnék örülni, Surtainnek kevésbé, Smithnél valóban a méretek miatt vakarnàm a fejem, a többi jöhet 😛
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
szerintem lesz oline cb meg wr is draftolva

több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Felesleges draftolnunk idén. A csapat kész van és az új emberek csak megzavarnák a csapategységet.
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Kevesebb, mint egy hét van a draftig, rettentő kíváncsi vagyok, mit sikerül kihozni belőle. Az első körben leginkább CB-t szeretném ha választanánk (Hornnak vagy Surtainnek is örülnék), ezen kívül szerintem WR vagy DE érkezhet, ezen kívül bármi történik nagyon komolyan meglepődnék. DE-t nagyon nem szeretnék, ahogy Parsonst sem, ha WR jönne, számomra a "meh" kategóriába esne, de nyilván az idő fogja ezeket a választásokat igazolni. Második körben WR/CB (az első pick függvényében) vagy támadófal húzást várok, de nem bánnék bármilyen hátracserét, vagy jövő évi pickgyűjtést sem. A hátsó körökben szerintem fog jönni QB, training camp / practice squad arcnak. Azért tavaly nagyjából sztem ugyanezeket lehetett elmondani, aztán jött Reagor majd Hurts, nehéz látni, hogy idén vajon hogyan menedzseli a FO a helyzetet.

Szerkesztette: mustaine

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 139 — Stromfeld Aurél fan
A kő-papír-olló-ról olvasva gondoltam megnézem, hogy mindenki kedvenc Eagles szurkolója, EDP445 mit reagált. Sajnálattal láttam, hogy belekeveredett valami szarba.

Röviden: van egy Preador Proacher nevű "szervezet", akik magukat fiatal csajnak adják ki a neten. EDP elkezdett beszélgetni egy faszival, akit egy 13 éves kiscsajnak hitt, majd találkozott is volna vele, de a találkozó helyszínén két csávó várta kamerával. Ezt nevezem én botránynak nem Watson ügyét. 😀
balintbaba
150 kilónyi önjáró szerves trágya.
 www.youtube.com/watch?v=AdmXsJvUC4A&t=2266s&ab_channel=ChetGoldstein

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Insider says Eagles would trade up for 1 of 3 players
 www.thescore.com/s/17685300

Meglátjuk.
dande
én ebben nem hiszek.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Insider says Eagles would trade up for 1 of 3 players
 www.thescore.com/s/17685300

Meglátjuk.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
De oda meg vissza vannak attól, a kinti sajtó hogy tavaly nem Jeffersont húztuk meg ő is egyfolytában rájátszik erre...

Orruk alá kellene dörgölni az NFC döntőt meg a gyűrűt oszt mosolyoghatnak....

Térjünk vissza rá mondjuk 2 év múlva...

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem Horn es a masodikban letrade aztan wr es lb

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő héten ilyenkor már kicsit okosabbak leszünk talán. 😊

Parsonsról már lemondtam 😛

Az álom scenárióm továbbra is Horn és feltrde Batemanért, vagy WR és feltrade valamelyik védőért 😊 esetleg A Samuel ifjabbnak tudnék színtén örülni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....


Reméljük az idei classból is lesz csatlakozó. Azért az jó, minden mellényúlás ellenére, még legalább 4 embert jó szívvel ide lehetne tenni. Van olyan csapat ahol összesen nincs ennyi.
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 678 — Big Dick Nick
A kő-papír-olló-ról olvasva gondoltam megnézem, hogy mindenki kedvenc Eagles szurkolója, EDP445 mit reagált. Sajnálattal láttam, hogy belekeveredett valami szarba.

Röviden: van egy Preador Proacher nevű "szervezet", akik magukat fiatal csajnak adják ki a neten. EDP elkezdett beszélgetni egy faszival, akit egy 13 éves kiscsajnak hitt, majd találkozott is volna vele, de a találkozó helyszínén két csávó várta kamerával. Ezt nevezem én botránynak nem Watson ügyét. 😀
balintbaba
Biztos kő-papír-ollózni akart a kiscsajjal
Willie Parker
Be akart menni a böribe, ahol majd jól kigyúrja magát, miután kijön ő lesz az Eagles kezdő LT-je. MASTERPLAN!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
A kő-papír-olló-ról olvasva gondoltam megnézem, hogy mindenki kedvenc Eagles szurkolója, EDP445 mit reagált. Sajnálattal láttam, hogy belekeveredett valami szarba.

Röviden: van egy Preador Proacher nevű "szervezet", akik magukat fiatal csajnak adják ki a neten. EDP elkezdett beszélgetni egy faszival, akit egy 13 éves kiscsajnak hitt, majd találkozott is volna vele, de a találkozó helyszínén két csávó várta kamerával. Ezt nevezem én botránynak nem Watson ügyét. 😀
balintbaba
Biztos kő-papír-ollózni akart a kiscsajjal
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
és ha AVT -t húzzuk akkor egyből beugrik a tűzoltó neve ?
Janek
Köszi...megtisztelve érzem magam! 😀
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
és ha AVT -t húzzuk akkor egyből beugrik a tűzoltó neve ?

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Emléxem, Dexter McClusterre, mikor nála volt a labda, csodákat láttunk. Mikor viszont szerelték, nem elesett, elrepült néha. Hamar szétverték. Azért játszott sérülten, de egyre kevesebbet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egy játékos van, akit nagyon nem szeretnék csapatba. Devonta Smith. Annyira undersized, hogy nagyon félek attól, hogy elnyomják a DB-k, bármennyire gyors is.
Mindezt úgy, hogy ha jól tudom még nincsenek meg a pontos mérések a medical combine-ról.
MirrMurr
Tegnap 166 fontot írtak neki, ami valóban ritka karcsú. Más kérdés, hogy nem is annyira a sebesség, mint a technika lehet a barátja
Wyatt
Össze fogják törni, szóval please don't do this Coach Sirianni
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy játékos van, akit nagyon nem szeretnék csapatba. Devonta Smith. Annyira undersized, hogy nagyon félek attól, hogy elnyomják a DB-k, bármennyire gyors is.
Mindezt úgy, hogy ha jól tudom még nincsenek meg a pontos mérések a medical combine-ról.
MirrMurr
Tegnap 166 fontot írtak neki, ami valóban ritka karcsú. Más kérdés, hogy nem is annyira a sebesség, mint a technika lehet a barátja

több mint 3 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egy játékos van, akit nagyon nem szeretnék csapatba. Devonta Smith. Annyira undersized, hogy nagyon félek attól, hogy elnyomják a DB-k, bármennyire gyors is.
Mindezt úgy, hogy ha jól tudom még nincsenek meg a pontos mérések a medical combine-ról.

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 678 — Big Dick Nick
A kő-papír-olló-ról olvasva gondoltam megnézem, hogy mindenki kedvenc Eagles szurkolója, EDP445 mit reagált. Sajnálattal láttam, hogy belekeveredett valami szarba.

Röviden: van egy Preador Proacher nevű "szervezet", akik magukat fiatal csajnak adják ki a neten. EDP elkezdett beszélgetni egy faszival, akit egy 13 éves kiscsajnak hitt, majd találkozott is volna vele, de a találkozó helyszínén két csávó várta kamerával. Ezt nevezem én botránynak nem Watson ügyét. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig ki is hívhatta volna egy szavalóversenyre.

iktriad
Jött volna a magyar bajnokságra, mint a normálisabbak, ott lett volna móka neki

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
Azért most már nem olyan elképzelhetetlen az LB draft nem látom miért ne húznánk azt is.
Janek
Évek óta elképzelhető csak nem húzunk ott.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Azért most már nem olyan elképzelhetetlen az LB draft nem látom miért ne húznánk azt is.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig ki is hívhatta volna egy szavalóversenyre.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
Tényleg fasza, bár én azt hittem, a szürke behajtani tilosnak van valami többletjelentése 😀
Wyatt
Van is. 😀 Azért írtam, hogy bejön.
Ám tényleg jó lett csak már lejárt téma. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !