NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 515 — !SuPeR6BoWL!
Amúgy egy pusztán elméleti kérdés: ha Foles megint tol egy Playoff run-t, akkor ő v Wentz?
Amadeus
Nem kizárt. Lehet az a kérdés, mekkora run kell. Egy győzelem holnap, vereség, de jó játék a Saints ellen? Wentz jobb, nem is félteném a nyomástól, de ezek után szeptemberben kifutni a Lincolnra, hát.
Jags, Bucs, Broncos, Dolphins. Raiders? Meghívjuk őket egy Wentzért 2 első kör buliba. Hogy aztán 3 legyen belőle.
csipkelli
Az is faszkalap csapat aki 2 első kört adna Wentzért, nemhogy hármat....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
csipkelli 3 974
Amúgy egy pusztán elméleti kérdés: ha Foles megint tol egy Playoff run-t, akkor ő v Wentz?
Amadeus
Nem kizárt. Lehet az a kérdés, mekkora run kell. Egy győzelem holnap, vereség, de jó játék a Saints ellen? Wentz jobb, nem is félteném a nyomástól, de ezek után szeptemberben kifutni a Lincolnra, hát.
Jags, Bucs, Broncos, Dolphins. Raiders? Meghívjuk őket egy Wentzért 2 első kör buliba. Hogy aztán 3 legyen belőle.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 023 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy egy pusztán elméleti kérdés: ha Foles megint tol egy Playoff run-t, akkor ő v Wentz?
Amadeus
Tudom, szentségtörés de nekem akkor inkább Foles (mondjuk erről inkább akkor akartam írni ha megint SB MVP 😛) . Hiába Wentz fiatalabb s tehetségesebb, Folesban azért még mindig van 4-5 v több év s akkor igen csak bizonyította hogy lehet vele nyerni. Wentzért meg kapnánk olyan pickeket amiből meg lehet máshol erősíteni a csapatot. DLbe LB sorba OLbe nem ártana a frissítés. De egy jó Sec playa is elférne. Úgy hogy nálam Foles már csak azért is, mert én a kezdetektől hittem benne 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Amúgy egy pusztán elméleti kérdés: ha Foles megint tol egy Playoff run-t, akkor ő v Wentz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 023 — Így remélem megfelelek nektek.....
Go inside the #Eagles' final push for the postseason in Episode 7 of Unscripted, presented by @acmemarkets.

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/8657336

A korábbi részeket nemrég tettem be ez az utolsó. Ezekből nagyon szépen összeáll az idény aminek bízom benne holnap nem lesz vége. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok
Szerintetek melyik osszecsapast erdemes megnezni ma este?
Udv
shivo
Nézd az összeset, van még a héten négy, kövi héten négy, aztán kettő és egy. És fél év szünet :d

több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ejj ha picit is ismernél vagy a másik fórumra átugrasz akkor láthatod, hogy én félek az Eaglestől, aznmás kérdés, hogy szerintem nevetséges, hogy mentálisan erősebb lenne a csapat. A Bearst nem kell isteníteni, sok hibája van ennek a csapatnak, elsősorban a támadósornak.
Egyrészt Trubisky olyan amilyen. Fura mert voltak olyan meccsei, ahol a számainál sokkal jobban játszott (Vikings) és olyanok ahol a számaihoz képest szerintem nem játszott oly kimagaslóan. Nem hinném, hogy a srácot befolyásolja, hogy első PO meccse lesz, össze lesz rakva ő is fejben, de ha szar napja lesz és a lábmunkája úgy szétesik, ahogy időnként szokott, akkor teljesen mindegy ki az ellenfél meg mikor. Nem kell meccset nyernie, csak ne adja el a zsugát. Nagytól mint playcaller nem vagyok elájulva, de fel van építve a játék..de vajon mennyire ismerik egymást Pedersennel?
A védelem ha az elvárt szinten játszik, akkor ezt a meccset a Bears megnyeri, talán ebbe megegyezhetünk. Nem hiszem, hogy releváns mi volt tavaly. Hogy az Eagles Superbowlt nyert. A Bears 5-11-el zárt. Ami talán fontos, hogy Bears az idei egyik legjobb OL ellen lép pályára, viszont Foles ilyen jó védelem ellen meg nem játszott az elmúlt két évben.
tüsi91
Igazából nem kérdés, hogy melyik csapat az esélyesebb, főleg a hazai pálya miatt. Persze nem kell a tavalyi évből kiindulni, nem is lehet, de a mi oldalunkon az egy kapaszkodó. Ez a mostani Eagles is ezer sebből vérzik megint, kb mint a tavalyi, de most talán rosszabb a leosztás: egyes posztok teljesen elfogytak (RB, CB, SS). Amíg tavaly a D hozta a meccseket, én vasárnapot O oldalon tudom csak elképzelni: egy rakat célpont WR-ben, egy Erzt és egy-két futás ráadásként. Ha okos a playbook és az elejétől megy a játék, akkor az O hasíthat, bármilyen D ellen...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Sziasztok
Szerintetek melyik osszecsapast erdemes megnezni ma este?
Udv
shivo
Nem egyszerre lesznek. Valasztani igy igazabol nem kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 023 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok
Szerintetek melyik osszecsapast erdemes megnezni ma este?
Udv
shivo
Ha van erőd mindkettőt 😉
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 023 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/twitter/statuses/1081249845871038465
több mint 5 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Sziasztok
Szerintetek melyik osszecsapast erdemes megnezni ma este?
Udv
több mint 5 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Hajjaj Benett s Peters is Q vasárnapra. Mindkettő hiánya fájna, utóbbi főleg Folesnak.... reméljük összekalapálják őket.
dande
Benett hetek óta így tolja. Mióta hagy ki edzéseket hétvégente jobban játszik. Peters mellett egyébként Maddox is csak limitáltan edzett. Biztos kezdeni fognak, csak bírják is végig. Nem szívesen nézném Vaitai-t a pályán, ő sajnos kevés lenne most.
Láttam a macik meccsét, a D félelmetes, ha jól emlészem a Vikesnak az első négy labdabitoklásból nem volt first downja, mi pedig ugye szeretünk beragadni az elején, úgyhogy már itt eldőlhet minden. Ha a futást tudjuk fogni, szoros meccs lehet.
No de sebaj, innen már minden meccs ajándék.
Bolyhos
Hogy egy diósgyőri klasszikust idézzek:
 1910.hu/wp-content/uploads/2018/09/Minden-meccs-aj%C3%A1nd%C3%A9k.jpg
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Hajjaj Benett s Peters is Q vasárnapra. Mindkettő hiánya fájna, utóbbi főleg Folesnak.... reméljük összekalapálják őket.
dande
Benett hetek óta így tolja. Mióta hagy ki edzéseket hétvégente jobban játszik. Peters mellett egyébként Maddox is csak limitáltan edzett. Biztos kezdeni fognak, csak bírják is végig. Nem szívesen nézném Vaitai-t a pályán, ő sajnos kevés lenne most.
Láttam a macik meccsét, a D félelmetes, ha jól emlészem a Vikesnak az első négy labdabitoklásból nem volt first downja, mi pedig ugye szeretünk beragadni az elején, úgyhogy már itt eldőlhet minden. Ha a futást tudjuk fogni, szoros meccs lehet.
No de sebaj, innen már minden meccs ajándék.

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 023 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ejj ha picit is ismernél vagy a másik fórumra átugrasz akkor láthatod, hogy én félek az Eaglestől, aznmás kérdés, hogy szerintem nevetséges, hogy mentálisan erősebb lenne a csapat. A Bearst nem kell isteníteni, sok hibája van ennek a csapatnak, elsősorban a támadósornak.
Egyrészt Trubisky olyan amilyen. Fura mert voltak olyan meccsei, ahol a számainál sokkal jobban játszott (Vikings) és olyanok ahol a számaihoz képest szerintem nem játszott oly kimagaslóan. Nem hinném, hogy a srácot befolyásolja, hogy első PO meccse lesz, össze lesz rakva ő is fejben, de ha szar napja lesz és a lábmunkája úgy szétesik, ahogy időnként szokott, akkor teljesen mindegy ki az ellenfél meg mikor. Nem kell meccset nyernie, csak ne adja el a zsugát. Nagytól mint playcaller nem vagyok elájulva, de fel van építve a játék..de vajon mennyire ismerik egymást Pedersennel?
A védelem ha az elvárt szinten játszik, akkor ezt a meccset a Bears megnyeri, talán ebbe megegyezhetünk. Nem hiszem, hogy releváns mi volt tavaly. Hogy az Eagles Superbowlt nyert. A Bears 5-11-el zárt. Ami talán fontos, hogy Bears az idei egyik legjobb OL ellen lép pályára, viszont Foles ilyen jó védelem ellen meg nem játszott az elmúlt két évben.
tüsi91
Ami azt illeti érzek némi hasonló felállást a tavalyi Vikes meccsel kapcsolatban. Azért az a védelem nagyon megközelítően ilyen jó volt mint most a Bears, O oldalon pedig nem teljesen lehetett tufdni hogy Keenumtól mit várjunk bár stabilabbnak tűnt mint Trubi. Ott az elkapó oldalon volt nagyobb segítsége a QBnak, most talán a futóknál. Bár pl Burtonnak lehet jó meccse. Igazából teljesen lutri mi történik, a hazai pálya mellettek szól.

Nagy meg DP pedig csak cirka 25-30 éve ismerik egymàst 😊
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ejj ha picit is ismernél vagy a másik fórumra átugrasz akkor láthatod, hogy én félek az Eaglestől, aznmás kérdés, hogy szerintem nevetséges, hogy mentálisan erősebb lenne a csapat. A Bearst nem kell isteníteni, sok hibája van ennek a csapatnak, elsősorban a támadósornak.
Egyrészt Trubisky olyan amilyen. Fura mert voltak olyan meccsei, ahol a számainál sokkal jobban játszott (Vikings) és olyanok ahol a számaihoz képest szerintem nem játszott oly kimagaslóan. Nem hinném, hogy a srácot befolyásolja, hogy első PO meccse lesz, össze lesz rakva ő is fejben, de ha szar napja lesz és a lábmunkája úgy szétesik, ahogy időnként szokott, akkor teljesen mindegy ki az ellenfél meg mikor. Nem kell meccset nyernie, csak ne adja el a zsugát. Nagytól mint playcaller nem vagyok elájulva, de fel van építve a játék..de vajon mennyire ismerik egymást Pedersennel?
A védelem ha az elvárt szinten játszik, akkor ezt a meccset a Bears megnyeri, talán ebbe megegyezhetünk. Nem hiszem, hogy releváns mi volt tavaly. Hogy az Eagles Superbowlt nyert. A Bears 5-11-el zárt. Ami talán fontos, hogy Bears az idei egyik legjobb OL ellen lép pályára, viszont Foles ilyen jó védelem ellen meg nem játszott az elmúlt két évben.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 023 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajjaj Benett s Peters is Q vasárnapra. Mindkettő hiánya fájna, utóbbi főleg Folesnak.... reméljük összekalapálják őket.
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Miért vagytok mentális előnyben?
tüsi91
Legfőképp az utolsó mecseken mutatott komoly faljavulásra gondolok, a tavalyi menetelésre, és a sokat emlegetett PO rutinra, ami Trubiskynek még nincs, Foles-nak viszont igen, és ő nagyon ott lesz fejben.
MrMiksa
Jah így már mindent értek. Remélem a srácok nem fossák össze magukat hazai pályán.
tüsi91
Valamiért az az érzésem támadt, hogy nem a véleményünkre voltál kíváncsi, hanem a teljes megalázkodást, visszavonulást és a Bears dicsőítését vártad az alap kérdéseddel 😊 Amint nem azt a választ kaptad, amit vártál, azonnal jött a cinizmus és a szarkazmus 😊 Ettől függetlenül ez az első PO meccsünk, ahol nem leszek annyira szomorú, ha elbukjuk.
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
Reálisan Ti vagytok a jobbak, de az "esélytelen szerep" a Sasoknál, nagyon veszélyes lehet Rátok...
tûzoltó
Ezen a meccsen én nem hiszem, hogy ez faktor lesz. 8 évet várt a franchise, a város erre a meccsre. Nyolcat. Teljesen feltüzelt a csapat, a szurkolók.
tüsi91
Igy van és még 100 érv szól mellettetek.
Tehát:
Egyértelmű underdogok vagyunk.
picksix
azért tavaly a hazai pálya nagy előny volt, mégha a csapat le is volt sajnálva...így idegenben azért nagyon más lesz
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 667 — Eagles fan
Oké. Sejtettük, hogy ez lesz:

😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Invincible Philadelphia Eagles 766
Miért vagytok mentális előnyben?
tüsi91
Legfőképp az utolsó mecseken mutatott komoly faljavulásra gondolok, a tavalyi menetelésre, és a sokat emlegetett PO rutinra, ami Trubiskynek még nincs, Foles-nak viszont igen, és ő nagyon ott lesz fejben.
MrMiksa
Jah így már mindent értek. Remélem a srácok nem fossák össze magukat hazai pályán.
tüsi91
Láttad Cam Newtont a Super Bowlján...?Hát van hogy összefossák magukat...

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Miért vagytok mentális előnyben?
tüsi91
Legfőképp az utolsó mecseken mutatott komoly faljavulásra gondolok, a tavalyi menetelésre, és a sokat emlegetett PO rutinra, ami Trubiskynek még nincs, Foles-nak viszont igen, és ő nagyon ott lesz fejben.
MrMiksa
Jah így már mindent értek. Remélem a srácok nem fossák össze magukat hazai pályán.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Miért vagytok mentális előnyben?
tüsi91
Szurkolasi esszenciak #1: Mert valamiben hinni kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Miért vagytok mentális előnyben?
tüsi91
Legfőképp az utolsó mecseken mutatott komoly faljavulásra gondolok, a tavalyi menetelésre, és a sokat emlegetett PO rutinra, ami Trubiskynek még nincs, Foles-nak viszont igen, és ő nagyon ott lesz fejben.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Miért vagytok mentális előnyben?
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
Reálisan Ti vagytok a jobbak, de az "esélytelen szerep" a Sasoknál, nagyon veszélyes lehet Rátok...
tûzoltó
Ezen a meccsen én nem hiszem, hogy ez faktor lesz. 8 évet várt a franchise, a város erre a meccsre. Nyolcat. Teljesen feltüzelt a csapat, a szurkolók.
tüsi91
Igy van és még 100 érv szól mellettetek.
Tehát:
Egyértelmű underdogok vagyunk.
picksix
Oszt akkor mi van? Ha nyertek nem ezért lesz.
tüsi91
Én sem hiszem, hogy a "feltüzelt szurkolók"-on vagy a várakozási időn múlna egy PO meccs kimenetele. A csapaton már annál inkább... A pályán fog eldőlni a meccs. Fizikailag kb egál nálam a 2 csapat, mentálisan viszont előnyben leszünk, ami szerintem eldönti a továbbjutást.

Szerkesztette: MrMiksa