Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Underdogok vagytok mi? Na hagyjatok már! Ilyen játékkal! Nagy nagy Gratula!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 913
Őszintén gratulálok és köszönöm az élményt a csapatotoknak!
Foles for president! 😀
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Gratulálok, szép győzelem és menetelés volt, welcome to the winner's club!! 😉



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 132 — Saints GM
Tiszta szívből gratulálok Nektek a győzelemhez! Nagyot játszottatok, megérdemlitek 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Alastor New York Giants 214
Szenzációs volt srácok ! Minden egyes pillanatát élvezzétek ki! 👏🏽👏🏽
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha létezik Isten, Buddha, Allah, Jahve, Brahman, Fortuna, sors, jin-jang... ezt a meccset meg kell, hogy nyerjük.
Megfogadom, ha elhozzuk a Lombardi-trófeát és lesz fiam, Vincének fogják hívni.
Bolyhos
Pedig a Bolyhos Lombardi mennyivel jobban hangzott volna 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
nem hiszem el 😊
hatalmasan nyertünk.. go gyógysörre
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Szerencsére bejött a jóslatom,ez is egy mocskos jó meccs lett,pozitív kimenetellel 😊 Le a kalappal,ráadásul Wentz nélkül.A világ ezt kibrusztolta nektek 😀 Nagy kérdés,hogy mi lesz Foles sorsa? Végülis SB győztes MVP és azért a tegnapit nem a szél hordta össze..Ezzel jó sok üdvöskét körözött le,akik nem gyengén bemajréztak már PO-ban,vagy SB-ban (Matt Ryan) Ha Ti nem tartjátok meg,gondolom kap egy zsírost valahonnan.Jöhetne hozzánk is akár,hülye lenne ezek után padozni.Bár ezesetben Wentzben is lenne majré,hogy egy SB győztes QB ül mögötte.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Mikor a 14. héten Wentz lesérült a Rams elleni meccsen, nagyon megsajnáltam az Eagles-t. Az egész szezon során látszott hogy valami rendkívüli csapat állt ott össze Phily-ben, és hogy nagy dolgokra lennének képesek.
Akkor ott még nem sejtettem, hogy a kezdő irányító elvesztése nemhogy hátráltatja, de még szívósabbá teszi majd a csapatot!
Én se hittem volna hogy Foles képes lesz SB-be vezetni a csapatot. De nem is kellett neki, hisz a kiemelkedő egyéni teljesítmények (khm...MVP-cím) ellenére ez mégiscsak egy csapatsport!
És idén az Eagles volt a legjobb csapat!
Gratula hozzá! Kiharcoltáktok! Megérdemeltétek! Most élvezzétek!
Pizsama
Kivették a féket a csapatból. 8-))

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Grat az Eaglesnek, megérdemelték már 😊
Fura, de fociban nem zavart sose a pennsylvania brawl, a PE mindig szimpi volt nekem. Már nem tudom, hogy a mez miatt, vagy a játékstílus okán 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Nem ugy volt, hogy Az Eagles a leggyengebb PO csapat, oszt kiesik ugyis?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Miknar Cincinnati Bengals 508
Gratula, nem hittem volna hogy lesz meccs amit jobban fogok élvezni mint a Jags-Steelerst, de sikerült rátenni egy lapáttal 😊 Igazi támadó foci...

Wentz nélkül is, hihetetlen !

Ugyanakkor elég faramuci helyzet, ha én Wentz lennék, tuti eszembe jutna hogy hm, a helyettesemmel is megnyerték az SB-t. Fantasztikus csapatjátékos Wentz, de kíváncsi vagyok mi lesz most. Valaki elmegy? Vagy Foles, az SB MVP-je elfogadja hogy vissza a cserepadra ?

Izgalmas kérdések, de egy dolog tuti, NAGYON MEGÉRDEMELT ÉS HATALMAS GYŐZELEM VOLT !
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.foxnews.com/sports/2018/02/05/philly-celebration-turns-rowdy-after-eagles-win-super-bowl.html

"Three people fell to the ground from light poles and lost consciousness, while other fans were seen in an onlline video leaping off a hotel entrance's awning." :/

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Mikor a 14. héten Wentz lesérült a Rams elleni meccsen, nagyon megsajnáltam az Eagles-t. Az egész szezon során látszott hogy valami rendkívüli csapat állt ott össze Phily-ben, és hogy nagy dolgokra lennének képesek.
Akkor ott még nem sejtettem, hogy a kezdő irányító elvesztése nemhogy hátráltatja, de még szívósabbá teszi majd a csapatot!
Én se hittem volna hogy Foles képes lesz SB-be vezetni a csapatot. De nem is kellett neki, hisz a kiemelkedő egyéni teljesítmények (khm...MVP-cím) ellenére ez mégiscsak egy csapatsport!
És idén az Eagles volt a legjobb csapat!
Gratula hozzá! Kiharcoltáktok! Megérdemeltétek! Most élvezzétek!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kelce



Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
grat srácok! nagyon jó meccs volt. végig nektek szurkoltunk! 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Végre egy edzői stáb aki fel tudott lépni BB szintjére, egyértelműen ez volt a kulcs.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok srácok, de ma nekünk mindent szabad, ahogy egy Eagles fan hozzáállhat a dolgokhoz 😀 | persze nem én 😛 |

 www.youtube.com/watch?v=RTOquAnzVrU
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 880
Azért Foles-nak is van egy karrierje.
Övé a 2. legjobb TD-INT arány egy szezonon belül, a legtöbb passzolt TD egy meccsen és most SB MVP. Egy már kukázott QB-tól,akire 32 csapat már csak csereként számított elég erős. 😛
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, megvan-e, de két és fél hónapja Eagles-drukker lettem. Véletlen lehet, hogy ezek után döntőt nyert a csapat? Én lettem a kabalátok. x-D
Stez
Divatdrukker 😁😎☺
ThundersNFL
Nem. Én már akkor megjósoltam a szezon végeredményét.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kinézek jobbra az oldalon, és az van kiírva: "Super Bowl-győztes az Eagles". Hihetetlen látvány 😊
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Utolsó percekre gondolok, Graham villanására és borsózik a bőröm minden alkalommal 😀
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
30 masik csapat szurkoloi orulnek most veletek 😊

Ki gondolja meg, hogy az Ertz elkapassal teljesitett 4&1-en mult a meccs? 😊
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom, megvan-e, de két és fél hónapja Eagles-drukker lettem. Véletlen lehet, hogy ezek után döntőt nyert a csapat? Én lettem a kabalátok. x-D
Stez
Divatdrukker 😁😎☺

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, megvan-e, de két és fél hónapja Eagles-drukker lettem. Véletlen lehet, hogy ezek után döntőt nyert a csapat? Én lettem a kabalátok. x-D