NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A passblock után milyen számok vannak, mert a 79,82,75 hármasból nem jön ki nekem a 84-es átlag.
undisputedly
Mert az nem is átlag.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én ehhez alapvetően ennyit tennék hozzá; nyilván a pff is, mint olyan, nem tökéletes, de azt megmutatja/sugallja, hogy a játékának alapvetően nincs igazi gyengéje, még ha semmiben se elit, de mindenben jó. A pénz pedig nyilván nem számít, capspace még sosem nyert meccset és egy ilyen deal bőven belefér a jelen helyzetben.

dankodavid
A passblock után milyen számok vannak, mert a 79,82,75 hármasból nem jön ki nekem a 84-es átlag.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 220
Én ehhez alapvetően ennyit tennék hozzá; nyilván a pff is, mint olyan, nem tökéletes, de azt megmutatja/sugallja, hogy a játékának alapvetően nincs igazi gyengéje, még ha semmiben se elit, de mindenben jó. A pénz pedig nyilván nem számít, capspace még sosem nyert meccset és egy ilyen deal bőven belefér a jelen helyzetben.


Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Hyde -> Browns 3év 15 miller

Ki lesz a kezdő futó nálunk? Talán jön vissza Franky Boy?
Alabama Niners
McKinnon, 4 év/30milla . Anno nagy draftcrush volt 14-ben, idén pedig végre elég jó szezont futott, szerintem remekül fog illeszkedni Shanny offensébe.
dankodavid
Nekem nagy kedvencem volt piszok nagy arc a srác! Remélem jó lesz nálatok , sok sikert neki
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 220
Hyde -> Browns 3év 15 miller

Ki lesz a kezdő futó nálunk? Talán jön vissza Franky Boy?
Alabama Niners
McKinnon, 4 év/30milla . Anno nagy draftcrush volt 14-ben, idén pedig végre elég jó szezont futott, szerintem remekül fog illeszkedni Shanny offensébe.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hyde -> Browns 3év 15 miller

Ki lesz a kezdő futó nálunk? Talán jön vissza Franky Boy?
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Cardinals - Bradford házasság, 20/15 milliós szerződés. Azért nem szarom össze magam a rettegéstől, ha meghallom a Cardinals nevét. Ennek oda-vissza meg kell elnnie.
Alabama Niners


Nem azért hogy a cards fanokat basztassam, de Bradford megérkezett arizonaba. Elég nekik Bradford is, nem kell nekik külön baj 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a 16–0 során muszáj is lesz.

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Cardinals - Bradford házasság, 20/15 milliós szerződés. Azért nem szarom össze magam a rettegéstől, ha meghallom a Cardinals nevét. Ennek oda-vissza meg kell elnnie.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Közepes volt, de ebben nyilván közrejátszott, hogy Gabi és Kaep irányított. Ez az éve a felépülésről, diétáról szólt. A hírek szerint egy mozgékonyabb, atletikusabb Garnett kezdi majd a felkészülést.
SFGaben
le kell fogyni a tesónak és megtnulnia a ZBS-t. az offseason program és TC-ben sokmindenre választ ad. ezen kívül ha ledraftoljuk Nelsont akkor odabaszós fal lesz. nálam még azért kérdőjel TBrown is.

Érdeklődünk mi is Deion Lewis iránt.
Sherman megkapta a 25-öt Ward-tól.

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Közepes volt, de ebben nyilván közrejátszott, hogy Gabi és Kaep irányított. Ez az éve a felépülésről, diétáról szólt. A hírek szerint egy mozgékonyabb, atletikusabb Garnett kezdi majd a felkészülést.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Staley jóféle, Richburg is. Garnett hozta 2016-ban a vártakat? Mert akkor a végén még egész pofás lehet a fala Jimmynek

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Staley-Kilgore-Richburg-Garnett-T.Brown talán.
G lehet még Tomlison, Beadles, Magnuson
T pedig Gilliam
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Kilgore most hosszabbított három évvel

Hogyan fog kinézni a fal idén?

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Richburg egy gyengébben futásblokkoló, ám kicsit fiatalabb Alex Mack.
Összességében jó hasonmást talált Shanny.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem tudni még a számokat, de a rendszerbe illő játékos:
 twitter.com/geoffschwartz/status/973571276529917952
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/AdamSchefter/status/973569530780844032
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Ez egy igazi faszfej! Sajnállak titeket!
♉gaben♉
Köszi!

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 131 — Deion Sanders for president!
Ez egy igazi faszfej! Sajnállak titeket!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Én továbbra sem tudok nagyon napirendre térni. Az hogy minket nem szidott, az barokkos túlzás, pl Crabtree, Kaep vonatkozásban ugranak be egyértelmű dolgok. Meg azért a retinámba égett, ahogy a pulykát zabálta a logónkon.
De most egy másik vetületét venném a dolognak: nem elég a megosztó személyisége, a finoman sem zökkenőmentes múltja a csapatunkkal, de az orvosi vonal mellett sem szabad elmenni. És én most tisztán ezt az oldalt nézem.
30-as játékos Achilles sérülése után. Utánanéztem tisztán szakmai szempontokból az irodalmának a problémának. Megdöbbentő sok publikáció van. És eléggé elkeserítő.
Összefoglalva pár adat: Átlagosan 11 hónap kellett, míg a teljes értékű edzésmunkába vissza tudtak térni (ez a szám életkortól függött elsősorban), Sherm esetében ez 2018 októbere lesz. 2-3 év után várható, hogy elérik a teljesítőképességüket (2019-2020 október)
"There was a 95%, 87%, and 64% postinjury reduction in power ratings for linebackers, cornerbacks, and defensive tackles over a 3-year period. On average, players experienced a greater than 50% reduction in their power ratings following such an injury"
A major ligák játékosait figyelembe véve 33-40%-uk nem tudott visszatérni mert nem érték el a teljesítőképességüket. Akik visszatértek azok is szignifikánsan kevesebb időt töltöttek el a pályán mint a sérülés előtt. "players who returned to play after repair of complete Achilles tendon ruptures showed a significant decrease in playing time and performance. Thirty-nine percent of players never returned to play"
"An Achilles tendon rupture is a devastating injury that prevents RTP for 30.6% of professional players. Athletes who do return play in fewer games, have less play time, and perform at a lower level than their preinjury status"

Természetesen statisztikák és az egyén mindig más. Lehet hogy Sherm csodás regenerációs és gyógyhajlamú ember aki kirúgja magát (de ezt orvosilag lehetetlen 4 hónap után megállapítani, megjósolni). Ha a legszerencsésebb szcenariót vesszük akkor 2018 végére tud játszani (valószínűleg korábbi önmagához képest limitáltan). Jó esetben 2019 végén, rosszabb esetben meg semmikor. Ezért nem értem ezt a húzást.

References:
Trofa at al.: Professional Athletes' Return to Play and Performance After Operative Repair of an Achilles Tendon Rupture. Am J Sports Med. 2017 Oct;45(12):2864-2871
Amin at al.: Performance outcomes after repair of achilles tendon ruptures in national basketball association players.Am J Sports Med. 2013 Aug;41(8):1864-8
Parekh at al.: Epidemiology and outcomes of Achilles tendon ruptures in the National Football League.Foot Ankle Spec. 2009 Dec;2(6):283-6
diverdoc
Te érteni fogod. Vannak nagy választások az életben.
 www.youtube.com/watch?v=OIR7wB6KWYg
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2018/3/12/17110004/49ers-free-agency-rumors-andrew-norwell-giants

azért ez mekkora JoshMcDanielsing lenne ha Giants elől elhappolnánk 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy érdeme, hogy ilyen FA-t tudtatok hozni, ez pedig hozza majd magával a többit is. Az 1–10-es Frisco nem lett volna túl csábító, max pénzügyileg, de most már vannak kilátások is rendesen

több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Én továbbra sem tudok nagyon napirendre térni. Az hogy minket nem szidott, az barokkos túlzás, pl Crabtree, Kaep vonatkozásban ugranak be egyértelmű dolgok. Meg azért a retinámba égett, ahogy a pulykát zabálta a logónkon.
De most egy másik vetületét venném a dolognak: nem elég a megosztó személyisége, a finoman sem zökkenőmentes múltja a csapatunkkal, de az orvosi vonal mellett sem szabad elmenni. És én most tisztán ezt az oldalt nézem.
30-as játékos Achilles sérülése után. Utánanéztem tisztán szakmai szempontokból az irodalmának a problémának. Megdöbbentő sok publikáció van. És eléggé elkeserítő.
Összefoglalva pár adat: Átlagosan 11 hónap kellett, míg a teljes értékű edzésmunkába vissza tudtak térni (ez a szám életkortól függött elsősorban), Sherm esetében ez 2018 októbere lesz. 2-3 év után várható, hogy elérik a teljesítőképességüket (2019-2020 október)
"There was a 95%, 87%, and 64% postinjury reduction in power ratings for linebackers, cornerbacks, and defensive tackles over a 3-year period. On average, players experienced a greater than 50% reduction in their power ratings following such an injury"
A major ligák játékosait figyelembe véve 33-40%-uk nem tudott visszatérni mert nem érték el a teljesítőképességüket. Akik visszatértek azok is szignifikánsan kevesebb időt töltöttek el a pályán mint a sérülés előtt. "players who returned to play after repair of complete Achilles tendon ruptures showed a significant decrease in playing time and performance. Thirty-nine percent of players never returned to play"
"An Achilles tendon rupture is a devastating injury that prevents RTP for 30.6% of professional players. Athletes who do return play in fewer games, have less play time, and perform at a lower level than their preinjury status"

Természetesen statisztikák és az egyén mindig más. Lehet hogy Sherm csodás regenerációs és gyógyhajlamú ember aki kirúgja magát (de ezt orvosilag lehetetlen 4 hónap után megállapítani, megjósolni). Ha a legszerencsésebb szcenariót vesszük akkor 2018 végére tud játszani (valószínűleg korábbi önmagához képest limitáltan). Jó esetben 2019 végén, rosszabb esetben meg semmikor. Ezért nem értem ezt a húzást.

References:
Trofa at al.: Professional Athletes' Return to Play and Performance After Operative Repair of an Achilles Tendon Rupture. Am J Sports Med. 2017 Oct;45(12):2864-2871
Amin at al.: Performance outcomes after repair of achilles tendon ruptures in national basketball association players.Am J Sports Med. 2013 Aug;41(8):1864-8
Parekh at al.: Epidemiology and outcomes of Achilles tendon ruptures in the National Football League.Foot Ankle Spec. 2009 Dec;2(6):283-6
diverdoc
elég sokan írtak rá a csapatból twitteren, nagy a lelkesedés hogy vele együtt játszhatnak. ha csak a győztes mentalitást átadja a fiataloknak a padon ülve már akkor megérte. arról nem beszélve, hogy az ő idecsábítása pozitív hatással lehet a további fa tevékenységre is.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Én továbbra sem tudok nagyon napirendre térni. Az hogy minket nem szidott, az barokkos túlzás, pl Crabtree, Kaep vonatkozásban ugranak be egyértelmű dolgok. Meg azért a retinámba égett, ahogy a pulykát zabálta a logónkon.
De most egy másik vetületét venném a dolognak: nem elég a megosztó személyisége, a finoman sem zökkenőmentes múltja a csapatunkkal, de az orvosi vonal mellett sem szabad elmenni. És én most tisztán ezt az oldalt nézem.
30-as játékos Achilles sérülése után. Utánanéztem tisztán szakmai szempontokból az irodalmának a problémának. Megdöbbentő sok publikáció van. És eléggé elkeserítő.
Összefoglalva pár adat: Átlagosan 11 hónap kellett, míg a teljes értékű edzésmunkába vissza tudtak térni (ez a szám életkortól függött elsősorban), Sherm esetében ez 2018 októbere lesz. 2-3 év után várható, hogy elérik a teljesítőképességüket (2019-2020 október)
"There was a 95%, 87%, and 64% postinjury reduction in power ratings for linebackers, cornerbacks, and defensive tackles over a 3-year period. On average, players experienced a greater than 50% reduction in their power ratings following such an injury"
A major ligák játékosait figyelembe véve 33-40%-uk nem tudott visszatérni mert nem érték el a teljesítőképességüket. Akik visszatértek azok is szignifikánsan kevesebb időt töltöttek el a pályán mint a sérülés előtt. "players who returned to play after repair of complete Achilles tendon ruptures showed a significant decrease in playing time and performance. Thirty-nine percent of players never returned to play"
"An Achilles tendon rupture is a devastating injury that prevents RTP for 30.6% of professional players. Athletes who do return play in fewer games, have less play time, and perform at a lower level than their preinjury status"

Természetesen statisztikák és az egyén mindig más. Lehet hogy Sherm csodás regenerációs és gyógyhajlamú ember aki kirúgja magát (de ezt orvosilag lehetetlen 4 hónap után megállapítani, megjósolni). Ha a legszerencsésebb szcenariót vesszük akkor 2018 végére tud játszani (valószínűleg korábbi önmagához képest limitáltan). Jó esetben 2019 végén, rosszabb esetben meg semmikor. Ezért nem értem ezt a húzást.

References:
Trofa at al.: Professional Athletes' Return to Play and Performance After Operative Repair of an Achilles Tendon Rupture. Am J Sports Med. 2017 Oct;45(12):2864-2871
Amin at al.: Performance outcomes after repair of achilles tendon ruptures in national basketball association players.Am J Sports Med. 2013 Aug;41(8):1864-8
Parekh at al.: Epidemiology and outcomes of Achilles tendon ruptures in the National Football League.Foot Ankle Spec. 2009 Dec;2(6):283-6
diverdoc
Az orvosi vonalon maradva, ha jól tudom Adderrall-függő, figyelemhiányos papírja is van. A nagy kérdés az, hogy szóltak-e a Seahaksnak, hogy akkor az idén mindenki mehet DUI-ra, s ez alápakol még a nagytakarításnak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak